rum steuning voor het Zeeuwse bedrijfsleven van morgen. PZC Vhssin uitdagende jobs voor beleids medewerkers én een prachtplek om te wonen! \jf rLTLT fitnessinstructeur m/v fulltime of een fitnesscoördinator m/v fulltime sector beschou zaterdag 27 september 2003 lr-ÉÉ www.vlisslngen.nl/vacatures of bel Vlissingen: (0118) 48 73 06. WIJ HEBBEN DE VOLGENDE VACATURES: Consulent Bedrijfsvoering en Control Adviseur I A Senior Communicatieadviseur Beleidsmedewerker crisismanagement en algemene juridische zaken BEVEILIGINGS MEDEWERKERS Ziekenhuis Walcheren Rabobank Schouwen-Duiveland Leuk en afwisselend werk? Voor Ten Tije Fitnesscentrum Vlissingen zijn wij, ter versterking van ons team, op zoek naar een Functie-eisen: professionele opleiding; CIOS, ALO of Fitnesstrainer A. goede communicatieve eigenschappen teamplayer met verantwoordelijkheidsgevoel, klantvriendelijk en servicegericht. Ten Tije Fitnesscentrum Vlissingen biedt, naast goede arbeidsvoorwaarden, een uitdagende functie in een goedlopend centrum, interne opleidingen en doorgroeimogelijkheden. Spreekt deze functie jou aan, stuur dan je sollicitatiebrief, samen met C.V., binnen 8 dagen naar: Ten Tije Fitnesscentrum T.a.v. Gerben Rodts JM1TEN tijebh 4«FITNESS-CENTRAI ^■■■NEDERLANDV «PP? Mi' s4 f f feii t rA Ga voor de volledige informatie over deze banen naar: Uitstekende arbeidsvoorwaarden Behalve een prima salaris biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werk tijden, fiets- en PC-privé project, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer. Direct solliciteren? We zien je sollicitatie met belangstelling tegemoet. Stuur voor 1 f oktober je sollicitatie naar: gemeente Vlissingen, afdeling PO&I, t.a.v. john van den Heuvel, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen of per e-mail naar: yye k @vl ssi uj De gemeente Vlissingen geeft voorrang aan mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. GEMEEN TE hissmbci De gemeente Vlissingen heeft interessante banen voor beleidsmedewerkers die van verandering houden. Kom kijken en ervaar de stedelijke mogelijkheden en voorzieningen, je vindt bij ons alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk. Betaalbaar wonen. Scholen. Uitgaan. Winkelen. Ruimte. En natuurlijk: de mooiste boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: ngen.n: HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 49.000,- HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 45.500,— HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 49.000,- HBO werk- en denkniveau Fulltime (deeltijd bespreekbaar). Maximaal 45.500,-* *bruto per jaar inclusief toelagen (indicatief) J.L.V. Beveiligingsdienst Zoekt gemotiveerde in het bezit van het diploma ABM Voor meer informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor, 0111-691586. Sollicitatie zien we graag binnen 10 dagen schriftelijk tegemoet, ons adres is: JLV beveiliging De Roos 22 4318 EX Brouwershaven Van As Bloemen B.V. koopt planten en bloemen op de veiling in Naaldwijk. Wekelijks rijden luxe opleggers en bakwagens naar Frankrijk (Bretagne). Daar worden grote partijen Nederlandse planten en bloemen aan de detaillist verkocht. Op korte termijn zoeken wij een prettige collega als Chauffeur - Assistent Verkoper Werkzaamheden Als chauffeur-assistent verkoper begeleidt hij de verkoop van de planten en bloemen aan de detaillist. Hij is verantwoordelijk voor een optimale belading van de auto, het in goede conditie houden van de producten en de presentatie en aflevering bij de klant. De chauffeur-assistent verkoper brengt ook bestellingen naar klanten in Frankrijk. Wij vragen Collegiale en flexibele werkhouding Belangstelling en enthousiasme voor planten en bloemen Bereidheid zich de Franse taal eigen te maken Rijbewijs BCE en chauffeursdiploma (of bereid deze te halen) Woonachtig in Midden of Noord Zeeland Heeft u interesse? Bel dan z.s.m. met de heer E.H. van As, tel. 0118 591139. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met' passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen; de gezamenlijke trans- murale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. Wij zijn op zoek naar een sectorhoofd voor de stafsector Beschouwend! Ziekenhuis Walcheren is een algemeen ziekenhuis, waarin vrijwel alle medische specialismen vertegenwoordigd zijn. Het ziekenhuis verzorgt de tweedelijns gezondheidszorg voor het gebied Walcheren en enige functies voor de gehele provincie Zeeland. Het ziekenhuis kent de sectoren Snijdend, Beschouwend en Faciliteiten en de stafsectoren Personeel Organisatie en Administratie Informatie. De dagelijkse gang van zaken in het ziekenhuis is de gezamenlijke verantwoordelijkheid van de sectorhoofden. Zij vormen daartoe het managementteam. De sector Beschouwend verzorgt het diagnose-, behandel- en zorgproces van patiënten voor de beschouwende vakken. Het sectorhoofd levert een actieve bijdrage aan het strategisch beleid van het ziekenhuis. U werkt met medewerkers en specialisten het beleid van de sector uit en geeft leiding aan de integratie tussen kliniek en polikliniek. U beschouwt het verbeteren van de doeltreffendheid en de kwaliteit van zijn sector als uw belangrijkste resultaat. Wie zoeken we? Voor de functie van sectorhoofd Beschouwend zijn we op zoek naar een inspirerende leider met een onafhankelijke instelling en met daadkracht. U bent iemand die kan samenwerken en uitstekend communiceert. Die resultaatgericht leiding geeft en integraal management omarmt. Ook bent u iemand die kan omgaan met belangentegenstellingen en u streeft naar win-winsituaties. U heeft een academisch\werk- en denkniveau en een relevante managementopleiding. Ook heeft u ruime leidinggevende ervaring, bij voorkeur op tactisch niveau en kennis van de tweedelijns gezondheidszorg. Wat bieden we? Het werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. Het betreft een vacature voor gemiddeld 36 uur per week. De functie is ingeschaald volgens FWG 75 (max. 6.259,- bruto per maand). Meer weten? Neem contact op met de heer Drs. G.A.A.M. Bogaerts, voorzitter Raad van Bestuur, telefoon (0118) 42 53 83. Reageren? Interesse in deze functie bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 11 oktober a.s. naar de heer I. Visser, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. De 1e ronde van de sollicitatiegesprekken vindt plaats op vrijdag 17 oktober, de 2e ronde op dinsdag 28 oktober 2003. Een assessment maakt deel uit van de procedure en vindt plaats op dinsdag 4 november 2003. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Rabobank Schouwen-Duiveland is een ondernemende bank in een werkgebied dat veel te bieden heeft. Van economische welvaart tot recreatie,van rust en ruimte tot bedrijvigheid. Temidden van deze dynamiek benut Rabobank Schouwen-Duiveland kansen en mogelijkheden om haar dienstverlening vérder te Verbreden en te ver diepen. Dit doen we met inzet van zo'n 100 deskundige medewerkers en een breed scala aan diensten en producten. Vanuit vijf bijkantoren en een hoofdkantoor in Zierikzee - jouw nieuwe werkplek - voorzien we zowel particuliere als zakelijke klanten van hoogwaardige financiële adviezen. Zodoende hebben we een stevige positie in de regio met alle ruimte voor groei en ambitie. En dat vind je zonder meer terug binnen onze organisatie. Als assistent bedrijvenadviseur ondersteun je op actieve en inspirerende wijze de bedrijvenadviseur. Jij bent degene die de basis voor de marktbewerking legt. Assistent Bedrijvenadviseur Zo zijn de marktselecties, rapportages en financiële analyses van jouw hand. Maar je werkt ook financieringsaanvragen uit en stelt offertes op. Daarnaast ben je voor klanten een belangrijk aanspreekpunt. Jouw inbreng is een opleiding op HBO- niveau, aangevuld met relevante (bancaire) opleidingen en een bancaire ervaring van minimaal twee jaar. Voor een verdere ontwikkeling van jezelf is de bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen een noodzaak. Je hebt affiniteit met het ondernemerschap in het algemeen en met zakelijke financieringen in het bijzonder, waardoor je kunt fungeren als de pfartner van de klant. Je beschikt over een zake lijke instelling met oog voor commercie, gecombineerd met een kritische houding. hok 115c K» 8e5 m/v Interesse? Bel voor meer informatie met de heer P.F. Mulder (Paul), manager Bedrijven, telefoon (0111) 418 500. Je brief met c.v. kun je voor 19 oktober 2003 sturen naar Rabobank Schouwen-Duiveland, mevrouw F. Padmos, algemeen directeur, Postbus 28, 4300 AA Zierikzee. Of per e-mail: personeelszaken@schouwen-zierikzee.rabobank.nl. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken. Geef je ambitie toekomst Fitness met gezond verstand I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30