Pi in de 'Stadsveste in historisch thedom m Smaakmakend Werk PZC Te Koop HANSWEERT Ridderhof 9 Auris §1 Iffirl 0 SUPERVISOR MAINTENANCE REPAIR (M/v) Rijk zaterdag 27 september 2003 Meer info: Damplein I, Middelburg, tel. (0118) 68 90 00 of surf naar: www.villaparkgroenevelt.nl Elke zondag 8 modelvilla's rmmikWiimrmwMkmmoi SÏNKE VEILING BOERDERIJ Interesse? Bel: 06-46 06 71 74 Ga spierziekte A.L.S» ie lijf. Giro 100 000 INSCHRIJVING WONING KLOETINGE Tramperweg 9 VEILING WONING groepsassistent m/v (wtf.0.75) vakdocent(en) lichamelijke opvoeding m/v (wtf. u vaste invallers m/v Villapark Groauvelt Sluis, een zeldzaam mooie locatie in het schilderachtige Zeeuws- Vlaaitderen. i Het ongekende niveau van de 60 herenhuizen, villa's landhuizen sluit naadloos aan op deze imposante plek nabij de mondaine Belgische kust. Dit is dus écht gevarieerd wonen op stand. i? Prijzen vanaf circa 300.000,— t/m 700.000- (v.o.n.) jg Ruime kavels van 300 tot 1200 m2 Verrassende Cottage-architectuur met vele optie-mogelijkheden Antwerpen, Gent, Brugge en Knokke op korte afstand p Plenty water- en golfsport- mogelijkheden en nabij strand EN -LANDHUIZEN TE BEZICHTIGEN van fj.00 tot 16.oo uvl (Ookopatspsaak) SINKE K0MEJAN Het woonplan 'Stadsveste'is omringd door cultuur, historie, ruimte, groen en strand. De monumentale abdijmarkt, de winkels èn de oude stadsveste liggen op loopafstand. De karakteristieke appartementen, ca. 160 m2 g/root, zijn ruim van opzet met 3 4 kamers, livings van 40-50 m2, terras of balkon en zijn alle opgetrokken in Scandinavische architectuur. Een prima prijs/kwaliteitverhouding en uitstekende t verbindingen maken wonen in de 'Stadsveste' tot een perfecte basis voor wonen met karakter. Kom kijken, u zult versteld staan! JkJkJk proverko De verkoop is in handen van: PÜk Damplein 1 abc, 4331 CC Middelburg Lff Telefoon: 0118-689200 Fax: 0118-634493, e-mail: info@sinke.nl j U vindt nog meer informatie of) de site van Smke-Komejan: WWW.Stnke.ttl Stationsstraat 2 te Oudelande OPEN HUIS DONDERDAG 2 OKTOBER 18.30-20.00 UUR Vrijstaande woonboerderij gelegen op een mooi plekje in Zee land (W.C.L.-gebied). Inhoud woning ca. 400 m\ inpandige garage ca. 230 m' en perceeloppervlakte 390 nv. Deze woning is recent geheel gerenoveerd. Pand is o.a. v.v. woonkeuken en kamer 40 m2, bijkeuken, 3 slaapkamers, werkkamer en moderne badkamer.met 2' toilet (meer info zie www.huisliin.nl/vectro) Prijs: 275.000,- k.k. Mr. C. Hage, notaris te Goes, is voornemens op don derdag 23 oktober 2003 om 14.00 uur in Hotel Goes, A. Fokkerstraat 100 te Goes, ten verzoeke van de heer G. J. M. Rijk over te gaan tot de openbare verkoping van: Kavel 1 De woning met loods en bouwland, Oostweg 6 te 's-Heer Arendskerke, kadastraal bekend gemeente Goes, sectie V nummer 600, groot 1.33.40 hectare; Kavel II Perceel bouwland, liggende aan de Oostweg te 's-Heer Arendskerke, kadastraal' bekend gemeente Goes, sectie V nummer 601, groot 6 hectare; Kavel III De combinatie van de kavels en II. Wijze van veilen De veiling vindt plaats in één zitting, bij opbod en af mijning. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993. Betaling/aanvaarding Aanvaarding - vrij van pacht - na betaling koopsom en kosten. Betaling koopsom uiterlijk 4 december 2003. Betaling onkosten binnen 8 dagen. De zakelijke lasten, waaronder begrepen de ruilver kavelingsrente, zijn voor rekening van koper vanaf 1 januari 2004. Gegadigden dienen zich op de veiling te kunnen legi- temeren en desverlangd een verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun fi nanciële gegoedheid. Bezichtiging Zaterdag 11 oktober 2003 van 10.00-11.00 uur. Nadere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van Van Dissel Oostinga Hage Notarissen te Goes, Kloetingseweg 45 (postadres: Postbus 202, 4460 AE Goes), tel.: 0113-232800 de heer M. K. Dieleman (email; dieleman@doh.knb.nl). TT" SOS-Kinderdorpen ...want ieder kind verdient een thuis... GIRO 2280 AMSTERDAM www.soskindetdorpen.nl SOS-Kmderdapen Gelegen in de rustige wijk: Goes oost. Prima onder houden vrijstaande woning met garage op 366 m2 grond. Unieke woonkamer met vide, spiltrap en open keuken, hal 10 m2, grote slaap en badkamer, garagehobbyruimte. Boven 3 slaapkamers, toilet en zolderverdieping met 5e kamer. Speels aangelegde tuin met veel privacy. t.n.v. A.i .S, centrum -Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Mr. E. C. J. van Dissel, notaris te Goes, is voorne mens ten verzoeke van mevrouw F. Dominicus-van den Broecke bij inschrijving te verkopen: Het woonhuis met erf en schuur, staande en liggende aan de Oostmolenweg 15 te 4481 P) Kloetinge, ge meente Goes, kadastraal bekend gemeente Goes sec tie E nummer 2386, groot 2.51 are. Vrij van huur te aanvaarden na betaling koopsom. Voorwaarden: a. Prijs waarbij volle last wordt gegeven, is bij notaris gedeponeerd. b. Inschrijfbiljetten dienen in een gesloten envelop met vermelding "inschrijving" ingevuld en onder tekend uiterlijk woensdag 8 oktober 2003 om 16.00 uur ten kantore van de notaris te zijn ingele verd op welk tijdstip de biljetten worden geopend, waarbij de inschrijvers aanwezig kunnen zijn. c. Indien bij de inschrijving de prijs van de volle last niet is gehaald hebben van de aanwezige inschrij ven de 3 hoogsten het recht deel te nemen aan een onmiddellijk tussen het te houden opbieding. d. Overigens zijn van toepassing de algemene voor waarden voor de verkoop bij inschrijving. e. Betaling koopsom en onkosten uiterlijk 19 novem ber 2003. f. Lasten voor rekening koper vanaf 1 januari 2004. Bezichtiging: Zaterdag 27 september a.s. van 10.00 tot 11.00 uur. Nadere inlichtingen, informatiebulletin en de alge mene voorwaarden zijn verkrijgbaar ten kantore van Van Dissel Oostinga Hage Notarissen te Goes, Kloetingseweg 45 te Goes, tel.: 0113-232800 dhr. M. K. Dieleman (email: dieleman@doh.knb.nl). Geef gehoor aan de roep van de ooievaar Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Meer weten? Kijk op www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming NEDERLA Lamb Weston Meijer 170 F. is eett joint-venture, ontstaan in i994 die de krachten van de Amerikaanse aardappel verwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 15 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappel-verwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelbuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston/ Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom Na recente uitbreidingen staat in Kruiningen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwerkmgsunit van Europa. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor bun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zei/ontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston/ Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retail- bedrijven tot baar klantenkring rekenen Ter versterking van onze afdeling Maintenance Repair, die thans bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een ervaren: Als Supervisor M&R ben je verantwoordelijk voor de mechanische sub-afdeling van de technische dienst met 13 medewerkers. De werkzaamheden worden uitgevoerd in het kader van het preventieve en/of reparatieve onderhoudssysteem van ons machinepark. Hiertoe zorg je voor de verdeling van de werkorders en verzorg je de communicatie en de samenwerking tussen je medewerkers. Je geeft samen met je Senior Mechanic leiding aan de (lijn)monteurs in dagdienst en je begeleidt hen bij de uitvoering van het werk. Hiernaast zorg je voor een optimale personeelsbezetting op je afdeling, zorg je voor een goede werksfeer en verzorg je het (werk)overleg binnen de eigen afdeling. Tevens ben je verantwoordelijk voor de inzet van externe monteurs en naleving en verbetering van de (werk) procedures binnen je afdeling. Zonodig assisteer je hij de fysieke werkzaamheden Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HTS werk tuigbouw, met ruime relevante werkervaring in een leidinggevende functie, je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een pragmatische en flexibele instelling en een goede? beheersing van de Engelse taal Tevens heb je ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Word en Excel) Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden" Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. www.lambweston.com Acquisitie wordt niet op prijspsa TE KOOP wegens samen voeging van twee van onze relaties. Uitstekende bedrijfswoning met loods en ruim 6.500 m2 bedrijfsterrein. Moderne vrijstaande woning met kantoor, bouwjaar 1989 (590 m3) Bedrijfsloods met kantine en magazijn (415 m3) Verhard en verlicht buitenterrein Afspuitplaats met slipvang en olie- vetafscheider Kiwa-gekeurde ondergrondse dieselolietank (15.000 Itr.) Gelegen op korte afstand met aansluiting op de snelweg en loswal aan het Kanaal door Zuid-Beveland Oplevering in overleg Vraagprijs 680.000,- kosten koper Eventueel is onder bepaalde voorwaarden gesplitste aankoop mogelijk. Taxatie- Advieskantoor B*éd»gd Taxateur Omoe»en<J Goed bv Hoofdstraat 54- 4416 AE Kruiningen -Telefoon: 0113-57 28 35 De Savornin Lohmanlaan 34 te Goes Mr. E. C. van Dissel, notaris te Goes, is voorne mens om op woensdag 8 oktober 2003 om 14.00 uur in Hotel Terminus, Stationsplein 1 te Goes, krach tens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek over te gaan tot openbare verkoop van: De woning met berging, erf, tuin en verder toebeho ren, staande en liggende aan' De Savornin Lohmanlaan 34 te 4463 TH Goes, kadastraal be kend gemeente Goes, sectie A nummer 2856, groot twee are en zestig centiare. De veiling vindt plaats in één zitting, bij opbod en af mijning. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij de bijzondere veilingvoor waarden niet wordt afgeweken. Aanvaarding na betaling koopsom en kosten. Eventuele ontruiming komt voor rekening en risico van de koper. Betaling koopsom uiterlijk 19 november 2003. Betaling onkosten binnen 8 dagen na gunning. Betaling waarborgsom of afgifte bankgarantie 10% van de koopsom) tijdens de veiling. Nadere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van Van Dissel Oostinga Hage Notarissen te Goes, Kloetingseweg 45 (postadres: Postbus 202, 4460 AE Goes), tel.: 0113-232800 de heer M. K. Dieleman (email: dieleman@doh.knb.nl). Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise De Kring, Goes De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, begeleiding en (audiologische-) zorg op m» aan kinderen, jongeren en volwassenen met auditieve- en/of communicatieve problems De organisatie omvat centra voor onderzoek en advies, deels geïntegreerd in audiologische centra (in REC-verband), scholen voor (voortgezet-) speciaal onderwijs, spedieit dienstverlening (bijvoorbeeld ambulante begeleiding) en arbeidstoeleiding. De Knngte Goes maakt sinds mei 2002 deel uit van deze organisatie. Er komen binnenkort twee tijdelijke functies beschikbaar. Wij zoeken op korte termijn: voor groepsondersteunende- en onderwijstaken in een onderbouwgroep Wij vragen: bevoegdheid: bijv. een diploma MDGO-SPIN bereidheid en/of in staat om op velerlei wijzen te communiceren als teamlid te fungeren Wij bieden: een aanstelling van 06-11-03 tot einde zwangerschapsverlof (waarschijnlijk tot 27-02-04) een groep kinderen van 7-9 jaar een salaris conform het RPBO, schaal 4 Wij vragen: bevoegdheid MO-P; akte J of bevoegdheid ba.o. met aantekening j. bereidheid en/of in staat om op velerlei wijze te communiceren als teamlid te fungeren Wij bieden: een aanstelling van 05-01-04 tot 01-08-04 in verband met Spaarverlof gymnastieklessen aan kinderen en jongeren van 3-20 jaar een salaris conform het RPBO met max. schaal 10 voor de hele school in alle functies (onderwijsgevenden, groepsassistenten en Nieuwe collega's worden structureel door ons ingewerkt. Wilt u meer informatie? Neemt u dan contact op met Mattanja Hiensch of Paul Jooss, directieleden van telefoon 0113-213407. Telefonisch spreekuur op maandag van 10.00-12.00 uur; mag natuurlijk ook. de school daarbuitf Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met cv kunt u vóór 08-10-2003 sturen naar de Directie De Kring, f 2049, 4460 MA Goes. met ee" It De Koninklijke Auris Croep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige piel in samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28