PZC Olde Riekerink heeft drie punten hard nodig Roy den Dunnen Ik was blij dat er werd afgefloten Spaans podium in Vuelta Terneuzen vol vertrouwen voor topduel met Geldrop uitslagen agenda :1S vrijdag 26 september 2003 Terneuzen Terneuzense Boys Zaamslag AZVV HVV'24 Steen Warme ontvangst Dammen Vierde nederlaag van ZVH/Morres Voetbal ■H Basketbal MM Zeilen Darts AZVV wacht belangrijke weken door Eddy van der Hooft en Peter van Kouteren TERNEUZEN - Voor de hoogst- spelende Zeeuws-Vlaamse voetbalclubs was het voorbije weekeinde er één met wisselen de resultaten. Overwinningen waren er voor Terneuzen (over tuigend), Zaamslag (knap), HVV'24 en Steen (regelmatig); nederlagen voor AZVV (mini maal) en Breskens (opzienba rend). Daar tussenin zat dan nog Terneuzense Boys, dat tegen Ar- nemuiden met een 1-1-gelijk- spel genoegen moest nemen. Voor morgen en overmorgen (zondag) staat de vierde compe titieronde op het programma. Zes van de zeven clubs die in de eerste, tweede en derde klasse uitkomen spelen thuis. Terneu- zen-Geldorp/AEK geldt zo vroeg in het seizoen al als een topduel in de eerste klasse van het zondagvoetbal. Na de imponerende 5-0-zege op RKDVC was hoofdklasser Ter neuzen vorige week ook Halste ren de baas. In Halsteren werd het 3-1 voor de Zeeuws-Vla mingen, die na amper drie speeldagen al alleen aan de lei ding gaan en zich nadrukkelijk opgeworpen hebben als een van de belangrijkste titelkandida ten. „Ik ging er na die 5-0-over- winning op RJKD VC van uit dat Halsteren zich aan ons zou aan passen", zegt trainer Paul Te lussa. „Maar ik moet zeggen dat de groep het fantastisch opge pakt heeft en Halsteren op de juiste manier bestreden heeft. Het vertrouwen is na zondag al leen maar groter geworden." In Halsteren kreeg Telussa ander maal de bevestiging dat het met de week beter gaat. „Wij hebben op dit moment veel snelheid in de ploeg, zowel op links als rechts." Zondag komt Terneuzen op ei gen veld in actie tegen Geldro- p/AEK, de huidige nummer twee van de ranglijst met zes punten uit drie duels. „Ik weet nog niet hoe ze afgelopen zon dag tegen Voab hebben ge speeld", geeft Telussa toe. „Maar voorlopig zie ik Geldrop wel als een concurrent voor de eerste plaats." Een nederlaag, een overwinning en een gelijkspel: de competitie is nog maar drie weken oud en Terneuzense Boys kwam al tot alle mogelijke resultaten. Vori ge week werd het 1-1 tegen Ar- nemuiden en met dat gelijkspel kon Robbie Jonkman wel leven. „Voor de rust waren wij beter", vindt de middenvelder. „Maar de tweede helft was voor Arne- muiden, zeker toen wij met tien man kwamen te staan omdat Tim Buijsse geblesseerd raakte en we al door onze wissels heen waren." Morgen komt de ploeg van trai ner Henk Ottens op eigen veld in actie tegen Groote Lindt, dat met negen punten uit drie wed strijden en een doelsaldo van 10-1 alleen aan de leiding gaat. Dat duel, meent Robbie Jonk man, mag niet verloren worden. „Want dan staan we na vier wedstrijden op maar vier pun ten en raken we het contact met de bovenste ploegen kwijt." Voor het duel met de koploper is Tim Buijsse niet beschikbaar. Tim Louwiesse, die tegen Arne- muiden vanwege een kniebles sure slechts een halfuur actief was, is morgen vermoedelijk wel volledig inzetbaar. Was Zaamslag twee weken te rug op eigen veld nog kansloos tegen Groote Lindt (0-3), vorige week was de ploeg van Mare de Kunder tegen 's Heer Arends- kerke vooral voor de rust sterk op dreef. In de eerste helft ook werd de basis gelegd voor de uit- eindelijke 2-0-overwinning. „Voor de rust waren we heer en meester", aldus De Kunder, die in de spits de voorkeur aan Peter Dieleman boven Joris Radema kers had gegeven. „In de tweede helft waren we zo gretig dat we te veel uit de organisatie liepen, maar ook toen creëerden wij ge noeg kansen. Als het 5-0 of 6-0 was geworden, had 's Heer Arendskerke niets te zeggen ge- Leon Goossen: „Het wordt tijd om punten te pakken.' had." Morgen speelt Zaamslag op eigen veld tegen Seolto, dat met een totaal van zes punten de tweede plaats met Kapelle en Nieuwdorp deelt. „Ik weet niet hoe ik Seolto op dit moment in moet schatten", zegt De Kunder. „De resultaten zijn heel wisselend. De ene week verliezen ze met 4-2 van Kogel vangers en de andere week winnen ze met dezelfde cijfers van Dinteloord. Zaamslag kan uit een volledige selectie putten. AZW vindt zichzelf na drie wedstrijden terug op de tiende plaats, maar dat komt - na de confrontaties met Arnemuiden en Groote Lindt - niet helemaal als een verrassing. „We hebben een zwaar programma gehad", kijkt aanvaller Leon Goossen terug. „Als je het over Terneu- foto Camile Schelstraete zense Boys, Arnemuiden en Groote Lindt hebt, praat je toch over drie kandidaten voor de bovenste plaatsen." Morgen krijgt de Axelse ploeg bezoek van 's-Heer Arendsker ke en daarna wachten met Seol to, Kogelvangers en Noad'67 te genstanders die te kloppen zijn. „Het wordt nu tijd om punten te pakken", meent Goossen. „We kunnen ook niet blijven zeggen: 'jammer, dat het vandaag net niet lukte', want dat schiet niet op. Als we van onderen weg wil len, zullen we de komende we ken toch een paar keer moeten winnen." 's Heer Arendskerke was AZW de laatste keren op eigen veld overigens niet al te welgevallig. „Uit gaat het vaak goed, maar thuis hebben we er altijd moeite mee", weet Leon Goossen. „Het is over het algemeen een moei lijk te bestrijden ploeg met twee gevaarlijke spitsen." HW'24 wacht na de 2-1-over- winning op Walcheren een thuiswedstrijd tegen het laag geklasseerde BSC. „Het moet een jonge ploeg zijn", weet Johnny Lensen, die tegen Wal cheren voor het tweede doel punt tekende. Met zes punten uit drie duels bevindt HW'24 zich voorlopig in de bovenste re gionen. Lensen: „Maar we we ten nog niet precies waar we staan. Ik denk dat Grenswach ters en Walcheren weinig pun ten zullen halen. BSC heeft ook nog maar één punt. Ik denk dat we een redelijk gunstig pro gramma hebben. Als we win nen, blijven we voorlopig wel lekker van boven meedoen. De vorm is nog altijd niet hele maal terug, maar na drie wed strijden heeft Steen al vijf pun ten meer dan vorig jaar, toen de derdeklasser uiteindelijk op een gedeelde derde plaats eindigde. Na twee gelijke spelen werd het vorige week 1-0 tegen BSC (uit). „Laat ons niet klagen", zegt aanvaller Werner Bisschop daarom. „In de voorbereiding en de eerste competitiewedstrij den speelden we niet best, maar vorige week ging het vooral in de eerste helft best redelijk. Dat geeft toch weer moed." Zondag wacht Steen op eigen veld Patrijzen als eerstvolgende tegenstander op. „Patrijzen is altijd een topper in de derde klasse", weet Bisschop. „Maar overtuigend vind ik de uitslagen tot nu toe niet." Bij Steen haakt Michel Vink na een knieblessure weer aan bij de selectie. door Frank Gijsel SLUIS - In de Belgische voet balcompetitie loopt het bij de Vlaamse clubs AA Gent, Lo keren en Cltifc Brugge nog niet gesmeerd. Ze konden het af gelopen weekend weer niet overtuigen. Beveren werkte tegen de nieuwe eerste klasser Heusden Zolder een van de slechtste partijen van het sei zoen af. De drie punten kon den maar net worden gepakt. AA Gent-trainer Jan Olde Riekerink zit duidelijk op de wip. Tegen het zwakke Char leroi werd thuis nog net voor affluiten de nederlaag afge wend (1-1). Het lijkt er sterk op dat de dagen van Riekerink in Gent zijn geteld. „Olde Rie kerink buiten", scandeerden de supporters tijdens het duel. Na een zwakke start krijgt Ol de Riekerink zijn team maar niet op de rails. Na het geluk kige gelijkspel van twee we ken geleden, tegen kampioen Club Brugge, was de trainer nog tamelijk optimistisch over de directe toekomst. „Ons team is nog volop zoe kend. We hebben enkele nieu we spelers moeten inpassen. Het gelijkspel tegen kampi oen Club Brugge is een mooi startpunt om op verder te bouwen. We kunnen nog groeien naar ons normale ni veau. Ons probleem is dat we het spel niet kunnen maken." Terneuzenaar Jonathan Con- stancia was voor de wedstrijd tegen Charleroi weer opgeno men in de selectie. Hij bleef ook ditmaal de gehele wed strijd op de bank. „Hij werkt hard op de training. Ik weet echter op dit moment nog niet of ik hem dit seizoen al kan brengen. Ik twijfel nog. Hij zal het moeten bewijzen op het oefenveld", meent de AA Gent-trainer. De Buffalo's mogen komend weekeinde rekenen op een warme ontvangst bij Germi nal Beerschot. Wordt die mis sie niet goed volbracht dan dreigt Olde Riekerink het veld te moeten ruimen. Ook Lokeren zoekt nog naar de goede vorm. De ploeg bi vakkeert troosteloos op de laatste plaats met twee pun ten. Na de zware uitwedstrijd tegen Manchester City voor Uefa-competitie (3-2-verlies) wacht thuis Westerlo. Beveren heeft zaterdag de zware uitwedstrijd tegen een geprikkeld Club Brugge voor de boeg. De Bruggelingen mo gen zich na de 3-2-nederlaag van vorige week tegen Sint Truiden geen nieuw punten verlies meer veroorloven. De Bruggelingen staan voor een week van de waarheid, met de Champions League-wed strijd tegen Ajax, gevolgd door de topper tegen rivaal Anderlecht. Nu al hebben de blauwzwarten van de Noorse trainer Trond Sollied een ach terstand van zeven punten op de Brusselaars. Het volledige programma. Vrij dag: Heusden Zolder-Anderlecht. Zaterdag: Moeskroen-Antwerp, Standard-La Louvière, Bergen- Cercle Brugge, Lierse-Genk, Club Brugge-Beveren, Charleroi-Sint Truiden, Germinal Beerschot-AA Gent. Zondag: Lokeren-Westerlo door Ger Lammerink LAS ROZAS - Pedro Diaz Lobato heeft gisteren de achttiende etappe van de Ronde van Spanje ge wonnen. De Spanjaard finishte na een rit van 144 kilometer solo. Landgenoot Isidro Nozal behoudt de leiding in het klassement. Diaz Lobato, een dertigjarige renner uit Madrid, had bij zijn eerste zege van dit seizoen een voor sprong van 43 seconden op de nummer twee, Con- door Eddy van der Hooft BRESKENS - Zondagderde klasser Breskens is een ploeg van uitersten. Werd twee weken terug HVV'24 in Hulst met 5-0 afgetroefd, tegen Zeelandia Middelburg moest de ploeg van trainer Rinus Zegers vorige week een opzienbarende neder laag (3-8) incasseren. Doelman Roy den Dunnen (23) moest drie keer in de eerste helft capitule ren, vijfmaal werd hij na de rust gepasseerd. Slecht geslapen zeker deze week? Roy den Dunnen: Dat viel op zich wel, hoewel ik het nog niet vaak meegemaakt heb om op deze manier te verliezen. Ik heb dagen lopen balen, maar mezelf maar steeds voorgehouden dat we deze wedstrijd maar snel moeten vergeten en dat we maar moeten kijken naar de volgende wedstrijden. Je kunt wel wak ker liggen en gaan liggen pieke ren, maar veel koop je daar niet voor. We moeten hoe dan ook verder en de komende wedstrij den zullen op zich al zwaar ge noeg zijn." Ooit al eens acht doelpunten te gen gehad? Roy den Dunnen:,Een paar jaar geleden heb ik er tegen Goes eens zes tegen gehad, maar acht? Nee, bij de senioren nog nooit. Misschien ooit eens in de C-tjes, maar dan praat je alweer over zoveel jaren terug. Ik hoop het in elk geval nooit meer mee te maken, want één keer is wel genoeg. Geloof mij maar dat je in zo'n wedstrijd als die van zondag heel moedeloos wordt. Zeker nadat de score kort na de rust van 3-5 naar 3-7 opliep. Toen zag je ook alle kopjes gaan hangen. Ik moet ook zeggen dat ik blij was toen er afgefloten werd, want op den duur werd het een complete marteling." Hoe verklaar je het grote ver schil: eerst met 5-0 winnen en vervolgens met 3-8 verliezen? Roy den Dunnen: „Tegen HVV'24 zat bij ons alles mee en zondag had Zeelandia Middel- Pedro Diaz Lobato was dolgelukkig na zijn etappezege in de Vuelta: „Dit is een van de mooiste dagen van mijn leven." sprak hij. foto ANP stantino Zaballa. De derde plaats ging naar Joé Luis Arreta. De winnaar verkeerde in een eufori sche stemming. „Dit is een van de mooiste dagen van mijn leven", sprak hij na de huldiging. „Hoe dichter we bij Madrid komen, hoe groter de moti vatie wordt. Naar deze zege hebben we de hele ronde al uitgekeken. Erik Zabel behield de lei ding in het puntenklassement. De Duitser finishte als tiende, voor zijn naaste belager Alessandro Petacchi uit Italië. ANP vü Zwartsluis. WK, mannen, barrage: Geor- giev(Rus)-Tsjizjov(Rus) 1-1. burg zo'n dag. Iedere goed bij die mannen Bo kregen ze bij 3-1 voor onset, onterechte strafschop en 2 Arno Z wegers er kort voor uitgestuurd Binnen tien C ten liep Zeelandia wegnaari We gingen ons toen ook irritere- aan alles wat fout ging, m.~. gevolg dat we onszelf ook eens uit ons spel haalden" Niet bang dat deze tiederb doorwerkt? Zondag moeten! he op bezoek bij Zierfee 1 al meer scoorde dan vorig jL, een heel seizoen. Roy den Dunnen: „Ik denk er Zierikzee sowieso een zware dobber wordt. Ze hebben u twee wedstrijden een doelsaldo van 11-0 en zijn kennelijk!*, hoorlijk versterkt. Willen bijblijven en niet verder weg. zakken, mogen we niet vertil zen. Nu Arno ook nog eens ge schorst wordt, missen we ons complete achterhoede. Maai wie weet: misschien pakt dj zondag wel goed uit." HULST - ZVH/Morres Conto, lec heeft in de eerste klasse 1 van het futsal nog steeds geei overwinning kunnen boeken. De Hulstenaren verloren ooi hun vierde wedstrijd. Dau- wendaele, dat het heel watbete doet in de competitie, was v« te sterk: 7-2. Morres begon gehavend aan i wedstrijd in Den Dullaert.lVo dagen voor het duel tegen Daj wendaele begon het bij de Hol stenaren afmeldingen te regt nen. De ploeg kon ternauwa nood een team op de been brea gen en had slechts één wissó speler op de bank. Onder de wezigen was keeper Rob. Roctus. Ook de reservedoelna was niet beschikbaar. Am Z wegers moest noodgedwongi het doel van Morres verdediga Voor Z VH Morres scoorden La ry Vink en Mevlud Eryürük 3-0,90. Delvecchio 4-0. Sporting(Por)-Mi mö (Zwe) 2-0 (1-0). 15. LourencoR Liedson Muniz 2-0. Villarreal (Spa)-Tr zonspor (Tur) 0-0. Amstel Cup. Tweede ronde, knock-out: TEC - Ajax 2 0-3 (0-2). Doelpunten: Obodai (2), Culina. Los Angeles. WK vrouwen. Groep B: Brazilië - Noorwegen 4-1(2-1), Frankrijk - Zuid-Korea 1-0 (0-0). Stand: 1. Brazilië 2-6, 2. Noorwe gen 2-3, 3. Frankrijk 2-3, 4. Zuid-Korea 2-0. Groep C: Duitsland - Japan 3-0 (2-0), Canada Argentinië 3-0 (1-0). Stand: 1. Duitsland 2- 6,2. Japan 2-3, 3. Canada 2-3,4. Argentinië 2-0. Uefa Cup. Eerste ronde, eerste wedstrijd. Hamburger SV (Dui) - Dnjepr Dnepropetro vsk (Oek) 2-1 (0-1). 10. Wenglinski 0-1, 49. Hoogma 1-1 (strafschop), 81. Romeo 2-1. Kamen Ingrad (Kro) - Schalke 04 (Dui) 0-0. Grasshoppers (Zwi) - Hajduk Split (Kro) 1-1 (1-0). 40. Eduardo 1-0, 56. Neretljak 1-1. Ro de kaart: 27. Andric (Hajduk). FC Dundee (Sch) - Perugia (Ita) 1-2 (0-0). 50. Di Loreto 0- 1,64. Nacho Novo 1-1,84. Fusani 1-2. Olim- pija Ljubljana (Slvl - Liverpool (Eng) 1-1 (0-0 65. Zlogar 1-0, 78. Owen 1-1. OB Odense (Den) - Rode Ster Belgrado ISer) 2-2 (1-1). 17. Miti 1-0, 22. Zigic 1-1, 64. Zigic 1-2, 90. Borre 2-2. La Louvière (Bel) - Benfica (Por) 1- 1 (1-0). 15. Odemwingie 1-0, 53. Simao Sa- brosa 1-1. Ferencvaros (Hon) - FC Kopenha gen (Den) 1-1 (1-1). 1. Todi Jonsson 0-1,37. Kriston 1-1AIK Solna (Zwe) - Valencia (Spa) 0-1 (0-0). 65. Ricardo Oliveira 0-1. AJ Auxer- re (Fra) - Neuchatel Xamax (Zwi) 1-0 (1-0). 7. Bonaventure Kalou 1 -0. Austria Wien (Oos) - Borussia Dortmund (Dui) 1-2 (1-1). 38. Addo 0-139. Janocko 1-167. Rieken 1 -2. Paok Sa- loniki (Gri) - Lyn (Noo) 0-1 (0-140. Helgi Si- gurdsson 0-1Hearts (Sch) - Zeljeznicar (Bos I 2-0 (1-0). 28. De Vries 1-0, 60. Webster 2-0. Scheidsrechter: Van Huiten (Ned). Sout hampton (Eng) - Steaua Boekarest (Roe) 1-1 (0-1). 20. Claudiu Raducanu 0-1,52. Phillips 1-1. Cementarnica Skopje (Mac) Lens (Fra) 0-1 (0-0). 90. Papa Bouba Dïop0-1Manches ter City (Eng) - Lokeren (Bel) 3-2 (1-2). 8. Si- bierski 1-0,14.Zoundi 1-1,40. Kristinsson 1- 2,77. Fowler 2-2,80. Anelka 3-2 (strafschop). AS Roma (Ita) - Vardar Skopje (Mac) 4-0 (2-0 12. Delias 1-0,20. De Rossi 2-0,54. Carew Antalya/Ankara. EK vrouwen, vijfde strijd voorronde. Groep 1: Rusland-Roes nië 3-0, Servië-Montenegro - Slowakije) Turkije - Duitsland 2-3. Eindstand: 10« land 5-10, 2. Turkije 5-8, 3. RuslandW Roemenië 5-4,5. Servië-MontenegroS-1 Slowakije 5-0. Groep 2: Nederland - Oekraïne 3-OI25-1S: 18 25-20), Bulgarije - Italië 3-2, Polen-T» chië 3-1Eindstand: 1NederlandWIII 2. Polen 5-8(13-9), 3. Italië 5-6,4. Bulgay 4,5. Oekraïne 6-4,6. Tsjechië 5-0. H les: Nederland -Turkije, Duitsland* Terneuzen. Bevobo-competüie ir» klasse A: Zaman Sport-Rest.'t OudSes- (25-19 22-25 17-25), NHI Terneuzen-Oe Sport 0-3 (22-25 20-25 16-25], Dow-M 3-0 (25-14 25-12 25-11Stand: DeesSs 4-10, Dow 3-9, Zaman Sport 3-5, Oud Sas 4-5, Delta 3-3, Jacobs Tu#!; NHI Terneuzen 3-0. Eerste klasse ter-Echo Audio 3-0 (regl.l, SchekJespa -Wim de Waal 3-0, BN/De Stem 2-6\S Stem 1 0-3. Stand: BN/De Stem3-9.SS desport 3-6, Wim de Waal 4-6, DePcd 3-5, BN/De Stem 2 3-4, PS0VZ 2-3,0 Audio 4-0. Tweede klasse A: Delta H Hoop 1-2, Dow 2-Rabobank 0-3. W klasse B: Scheldesport 2-Dow31-2,EL'<i Fraeyenhove-Gemeente 2-1, Dees 2-Visser& Smit Hanab 3-0. Derdeklasse lvio-V8iK C1000 Hoek 2-1, NHI Ter® 2-Zeeland Seaports 2-1 Derde klasi Yildiz-Hydro IS Partner 3-0, V&H Hoek 2-PSOVZ3 0-3, Yildiz2-BN/DeS?a 3-0. Ronde van Spanje. Achttiende etappe l Rozas - Las Rozas: 1. Diaz Lobato (Spa) km in 3.07.47,2. Zaballa (SpalOAU» (Spa), 4. Schweda (Dui), 5. Garcia A (Spa). Algemeen klassement: LNoza 61.20.42, 2. Gonzalez de Galdeano 3.03, 3. Heras (Spa) 3.09, 4. Beltran 5.16, 5. Valverda (Spa) 5.54,6. W m (Spa) 6.27,7. Rasmussen 7.25 vrijdag- Biljarten Grand Prix driebanden ZVB. Locatie: ca fé De Kroon te Sint-Jansteen. Aanvang: 19.00 uur. Trimlopen Senteloop. Zevende en voorlaatste loop van de zeven lopen tellende Rabo Jog ging Super Prestige. Jeugd: 500,1000 en 1500 meter, start 18.00 uur. Alle leeftij den: vijf, tien of vijftien kilometer, start 18.45 uur. Inschrijven in de plaatselijke school. Voetbal Eerste divisie: Haarlem-Emmen, Veen- dam-Stormvogels/Telstar, De Graaf- schap-AGOVV, Den Bosch-VVV, Cam- buur L.-TOP, Fortuna S.-GA Eagles, MVV-Helmond Sport, Eindhoven-Excel sior. zaterdag ■flj Atletiek Clubkampioenschappen RKHAV Hulst. Locatie: Piet Vonckbaan van gemeente lijk sportpark. Aanvang 10.00, slot 15.30 uur. Appelloop. Locatie: sporthal 't Sportuus, Axel. 14.45 uur: jeugd (500 meter). 15.00 uur: 4, 7 en 12,7 kilometer. Inschrijven: kantine sporthal 't Sportuus, Axel. Orga nisatie: Road Runners, Axel. Vrouwen Promotiedivisie: BC Vlissin gen-Probuild Lions (Baskensburg, 15.15 uur). Biljarten Grand Prix driebanden ZVB. Locatie: ca fé De Kroon te Sint-Jansteen. Aanvang: 12.00 uur. Dammen Zeeuws kampioenschap. Tweede ronde in alle seniorenklassen. Locatie: Buurt huis de Pit aan de Appelstraat in Goes. Aanvang 13.00 uur. Schaken KNSB-competitie, eerste ronde. Mees terklasse: ZZICT-HWP Sas van Gent. Klasse 2C: CSV-Middelburg, Euwe 2-HWP Sas van Gent 2. Klasse 3F: Ter neuzen-Overschie, DSC Delft 2-HWP Sas van Gent 3, Souburg-Dordrecht, S. Landau Axel-Stukkenjagers 2. ZSB-competitie, eerste ronde. Hoofd klasse: Terneuzen 2-Goes, Zierikzee- Middelburg 2, De Zwarte Dame-Denk en Zet, Souburg 2-SVWZV, Vlissingen-Lan- dau 2. Tafeltennis Vrouwen eerste divisie: SAR/Rabobank -Hoonhorst (Kloosterzande 17.30 uur). Tweede divisie: Red Stars 2-SAR 2. Der de divisie: ONI-RdT. Mannen tweede divisie: Falco-Arnemuiden. Derde divisie: SAR/ Rabobank-TTCV 3 (Kloosterzande 17.30 uur). Meisjes landelijk A: FvT-SAR. Jongens landelijk B: AAC Cosmos-Arnemuiden. Landelijk C: Smash'76-Vice Versa (Sint Annaland 14.00 uur). Mannen hoofdklas se: Tios-'t Zand, Unicum 3-Arnemuiden 2, 't Zand 2-Belcrum, SAR 2-TTCV 4. Veldkorfbal Ov.kl. B: Avanti-Fortis (15.30), Oranje Wit-SDO K, Maassluis-Excelsior, Vrien denschaar H-KCC. 1G: Nieuwerkerk-S- wift (15.30), Albatros-RWA, Tjoba-Kin- derdijk (16.00), Ondo G-GKV. 2G: ADO-Korbis, Fortissimo-Oranje Zwart, Merwede-ODO, TOP-Ventura Sport (16.00). ROKB: KVS 3-Fortis 2 (15.30), Tjoba 2-PKC 3 (14.30). AOKD: Die Ha ghe-Swift (12.30), Tjoba-Rust Roest (11.30). 3B: DSO-AII Ready (16.00), Good Luck-Ondo M (15.30), Vios W-Togo (16.30), De Voltreffers-BKC (16.00). 4A: Seolto-Zaamslag (15.30), Blauw Wit- Luctor (16.00), KVK-Stormvogels (16.00 4B: Spirit-Nikantes, Scheldevogels-T- hor, 't Capproen-Volharding (14.30). Voetbal Eredivisie: PSV-AZ, Heerenveen-FC Twente, RBC-Volendam. Zaterdagvoetbal Hoofdklasse A: Lisse-Excelsior M., Rijnsburgse Boys-Scheveningen, Kloe- tinge-Hoek (15.00), Noordwijk-Capelle, ASWH-ARC, Katwijk-Ter Leede, Achil les Veen-Quick Boys 15.00). Eerste klas se C: GJS-Woudrichem (15.00), Rillan- dia-Schelluinen (15.00), Oostkapelle- Altena, Rijsoord-SSV'65, VVGZ-Roda Boys (15.00), Kozakken Boys-Oranje Wit. Tweede klasse E: Tern. Boys-Groote Lindt, AZVV-'s Heer Arendskerke, Zaamslag-Seolto (15.00), Dinteloord- Kapelle, Kogelvangers-Noad'67, Nieuwdorp-Arnemuiden (15.00). Derde klasse A: GPC-SKNWK (15.00), Bruse Boys-MZVC, Yerseke-Serooskerke, VCK-De Meeuwen (15.00), Heinkens- zand-Veere, Dauwendaele-ZSC'62 (15.00). Derde klasse B: JPS-VVC'68, The Gunners-WHS (15.00), FSV-Don- gen, Olympia'60-Kruiningen, Baronie- Rust Roest, Tholense Boys-Zwaluwe (15.00). Vierde klasse A: Borssele-DFS, Spui-Cadzand, SVD-Wolfaartsdijk, Apollo'69-Colijnspl. Boys, Nieuwland- Krabbendijke, Bevelanders-Hoedekens- kerke, Wissenkerke-Wemeldinge. Vier de klasse B: Chrislandia-Mevo, Klun- dert-Brouwershaven, WIK'57-Smer- diek, ZPR'84-Vrederust (15.00), Halste- ren-Duiveland, SPS-SC Stavenisse; Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Juniorenvoetbal A-junioren, derde divisie D: BSC-Wilhelmina (14.45), GJS-Terneu- zen (12.30), Voab-Halsteren, Internos- Kozakken Boys (14.45), WSC-OJC Ros malen, Zeeiandia/Middelburg-Papen- drecht B-junioren, derde divisie E: Longa-H- VV'24, Theole-WSC (15.00), Terneu- zen-TSC, Brabantia-DFC, RCS-ODC, OJC Rosmalen-Internos. indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Eerste klasse A: Reiger Boys-Rijsoord, KRV-Oostkapelle (14.30), RCL-Berkel, CSW-Lisse, Wartburgia 2-RVVH, Pan- cratius-Ter Leede 2. Tweede klasse A: Kloetinge-RKDEO (14.30), De Meeuwen- Jodan Boys (12.00), Quick Boys-Noot dorp, Tricht-Zwaluwen, XerxesDZB- Spijkenisse, Smerdiek-Zwart Wit'28 (14.30). Derde klasse: GJS-Rijsoord 2, Wieldrecht-WIK'57 (13.00), GVV'63- Oostkapelle 2 (11.30), Sleeuwijk-Dau- wendaele (12.30), Stedoco 2-Peursum, SC Everstein-Papendrecht. Volleybal Vrouwen. Tweede divisie C: Vrevok 2- Volley/Meerkerk'95, Mikro Electro/Roo- sendaal 2-Dimplex/Ekspalvo, Capelle- Sarto, Rijnmond 2-Morres/Hulst. Derde divisie: Fusion-De Burgst, VOY-Benevia, DVO-MWVC, Rijnmond 3-Odulphus, Wik/Univé-Kwiek. Promotieklasse B: Sic Pugno-Volley/Voorne 2, Mikro Electro/R- oosendaal 3-Timmers/Volley Zuid 2, Sa- vok-Jola/Olympus, SSS-VVS'92, Zuvo- Smash'75. Eerste klasse D: Sic Pugno 2- De Burgst 2, Ardito-Mikro Electro/Roo- sendaal 4, De Sterre-Dynamo'70, BOK- Sarto 4. Tweede klasse E: Mikro Elec- tro/Roosendaal 6-YVC, Diomedon-YVC 2, Savok 2-Ardito 2, CVC-Mikro Electro/R- oosendaal 5, Zuvo 3-Morres/Hulst 3. Der de klasse E: VVS'92 2-VVS'92 3, BOK 2- Mikro Electro/Roosendaal 8. Derde klas se F: SDC-Voko/Finenzo 3, Zuvo 5-Zuvo 4, Rowi 3-Cometo 2, Voko/Finenzo 3- AVC'87, AKS 2-Mikro Electro/Roosen daal 7, Gavok-SDC, De Burgst 3- Smash'75 3. Vierde klasse A: RVC/Liba- non'50 5-Volley Voorne 4, Vovero 2-YUM 2, Rijnmond 6-Holy, Benevia 6-Kwiek 4. Mannen, tweede divisie C: Morres/ Hulst-Rijnmond 3 (Den Dullaert, 17.00 uur), Sliedrecht Sport 2-Mikro Electro/R oosendaal, Shot-Spivo, Fikszo/Krimpen- Visade Voorburg 2. Derde divisie: VOY- Atak'55, Capelle 3-Mikro Electro/ Roosendaal 2, Capelle 2-Ekspalvo 2, Go- irle-Jola/Olympus, Vollido-Fusion. Pro motieklasse B: Sic Pugno-De Burgst, Rijnmond 4-Voko/Finenzo 2, Foranto- MWVC, Hercules-Rowi, Zuvo-Udenhout. Eerste klasse A: Sliedrecht Sport 4- Ekspalvo 3, Fusion 2-Volley Voorne 2, Vovero-YUM, Timmers/Volley Zuid 2- Houtboetiek/A, Schovocomca 2-Valeas 1, Benevia 2-Kwiek. Eerste klasse D: Sic Pugno 2-YVC, De Sterre-Mikro Electro/R oosendaal 4, AVC'87-Cometo, De Ze- bra's-Morres/Hulst 2. Tweede klasse E: VVS'92-Gavok, Benevia 5-Kwiek 2, De Kikkers-De Burgst 2, Ardito 2-Mikro Elec tro/Roosendaal 6, Voorwaarts-Dyna- mo'70, AVC'87 2-Ardito. Derde klasse F: De Drieslag-Gavok 3, Fusion 8-Benevia 6, Spirit 3-lntermezzo 2, Voverdi-SDC 3, Vollido 4-RVC/Libanon'50 3. Derde klas se G: Mikro Electro/Roosendaal 7-Come- to 4, Savok-Cometo 2, Bok-VVS'92 3, Zu vo 2-MVC 3. Vierde klasse G: SDC 4-Jola/ Olympus 3, SBO-Gavok 4, Voorwaarts 2- Zuvo 3. Open Nederlands kampioenschap J24. Locatie: Oosterschelde. Start: vanuit Roompot Marina Kamperland. Organi satie: Watersportvereniging Arne en de klassenorganisatie J24. Aanvang: 11.00 uur. zondag_ Autosport Ossewei-rit. Autopuzzelrit. Inschrijven: van 13.30-14.00 uur in café Hofzicht, IJ- zendijke. Organisatie: West Zeeuwsch- Vlaamse Automobielclub. Biljarten Eredivisie driebanden. René Degen- kamp-Delta/Ockenburgh. Locatie: Mi ke's Club, Rotterdam. Aanvang: 13.00 uur. Grand Prix driebanden ZVB. Locatie: ca fé De Kroon te Sint-Jansteen. Aanvang: 13.30 uur. Finale: omstreeks 15.30 uur. Clubkampioenschappen Yip Plaza met Wayne Mardle. Locatie: darts- en snoo kercentrum Yip Plaza Goes. Aanvang: 18.00 uur. Hockey Vrouwen. Derde klasse D: Bommeler- waard-Vlissingen, Son-Rapide. Vierde klasse D: DES-Middelburg. Aanvang: 12.45 uur. Mannen. Vierde klasse D: Rapide-Olym- pia (sportpark Grote Kreekweg, Hulst), Middelburg-Vlissingen (sportpark Voor- borch, Middelburg). Aanvang: 14.30 uur. Voetbal Eredivisie: Roda JC-Groningen, NEC- ADO Den Haag, RKC-NAC, Ajax-Willem II, FC Utrecht-Vitesse, FC Zwolle-W noord. Eerste divisie: Sparta-Dordrecht Zondagvoetbal Eerste klasse C: Terneuzer-» Voab-lnternos, Unitas-WSCI I DBS-Papendrecht, OSS'20-DFC, C-Halsteren. Derde klasse A. Grenswachters, Zierikzee-Br Zeelandia/Middelburg- Walcheren,rr V24-BSC, Steen-Patrijzen, sendaal. Vierde Hlasse A: Aard De Noormannen, Corn Boys-O' IJzendijke-Vlissingen, Don* W., Koewacht-Sluiskil, Zee an - Hontenisse. Vierde Jj MOC'17-Meto, Val Aan-Divo, A ce-Schijf, Odio-HSC'28, FC -Steenbergen, Hansw. Vijfde klasse A: Groede-Sluis, Te -Biervliet, Philippine-Graauw, Hulsterloo, Vo9?lwaa£e2Vw Hoofdplaat-Schoondijke. Vijf B: Luctor'88-Vosmeer, Kwadendi,w. Lewed. Boys, Dreischor-Rene '67-Jong Ambon, Volharding-" Ouwerkerk-Nieuw Borgvliet. Indien niet anders vermeld, aai'- 14.30 uur. Vrouwenvoetbal Derde klasse: WDS'19-BJa" Terneuzen-Dongen 'z- Gastel-Internos, GSBWAfoab, Kaaise Boys, Noad-BerkdijK. 10 Open Nederlands Locatie: Oosterschelde. 5 Roompot Marina Kamperland satie: Watersportvereniging klassenorganisatie J24. Aan HCS-W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44