PZC Genemuiden is Volleybalsters Savok steeds beetje sterker V erlate promotie komt precies op tijd Zeeuws volleybal moet flink inleveren Antoine Goense met sterke junioren naar NK in Dronten uitslagen agenda donderdag 25 september 2003 Volleybalploegen Morres Hulst beginnen competitie Vrouwen Reëel beeld Tennis Voetbal Beleid Wielrennen Tiidriiders hebben winstkansen een karakterploe§ door Barrv van der Hooft ster Boys. Hoek door Frits Bakker KAPELLE - De oud-prof An toine Goense draait het raam van de auto open en roept dat het wel wat harder kan. „We gaan eens even doorrijden en niet pierewaaien." Het kleine clubje hardrijders heeft de wind pal op kop en rijdt tegen een muur van vallend water. „Ik had een buitje verwacht, maar dit is nogal hevig." De laatste trai- ningstocht van vijf Middelkam pers heeft iets van een overle vingstocht. Zaterdag doen vier van de vijf junioren van de Zeeuwse club een gooi naar de nationale titel tijdrijden voor clubs. Antoine Goense (trainer) en Adrie Bruijnooge (ploegleider) reizen naar Dronten af met de beste lichting sinds jaren. „Ik doe dit werk nu zes jaar en zo sterk is de ploeg nooit geweest", vindt Goense. Dat wil wat zeggen, want twee jaar geleden was het viertal van Middelkamp goed voor een vierde plaats in een veld van zeventig clubploegen. We doen vanavond nog een pit tig traininkje", zegt Goense, als vier van de vijf geselecteerde renners zich verzamelen op het parkeerterrein van De Caisson in Kapelle. De trainer heeft het startsein nog niet gegeven en kijkt somber naar de zwarte lucht. „Vorige week was het een plaatje, zoals ze reden. Het ging windaf tegen de zestig per uur, maar dat zullen ze nu niet halen met dit noodweer." Zo'n anderhalf uur later zit de training erop. Ko Blok, de oud gediende, die met één van zijn nieuwelingen een eindje mee heeft gefietst, valt als laatste binnen. Het NK in Dronten? Hoeveel keer heeft hij daar zelf niet aan meegedaan. „Zelfs nog een keer met Jan Raas, Cees Priem en Kees Bal", vertelt hij. „Dat moet in 1972 geweest zijn. We werden vierde met die ploeg." „Met deze ploeg durf ik nog op iets meer te hopen", zegt Goen se. „Het zijn stuk voor stuk jon gens die een tijdrit kunnen rij den. Pieter Israël zat zelfs tegen de toptien aan in de Junioren- driedaagse van Axel, in een in ternationaal veld. En alle vijf zijn het renners die wedstrijden hebben gewonnen en een mooi programma rijden. Adrie Bruijnooge gaat elk weekeinde met de ploeg naar een Belgische klassieker." Als alles meezit kan het zater dag een mooie dag worden. An toine Goense heeft het zelfs voorzichtig over winstkansen, of toch zeker topdrie. Pieter Is raël (Kruiningen), Wouter Lug- tenburg (Goedereede), Emiel Nijsse, Niek Rentmeester en Dirk van Dam (alledrie uit Goes zijn al de hele voorbereiding redelijk aan elkaar gewaagd. Van die vijf moet er nog één af vallen, maar Goense wacht tot het laatste moment. „Niek Rentmeester had een ver koudheid deze week. Het is dus nog niet zeker of hij fit is. Als hij niet kan rijden, valt er niets meer te kiezen. Dan rijden die andere vier." Het parkoers is te vergelijken met wat de Middel kampers op training doen. En de concurrentie komt altijd uit de zelfde hoek: Westland, Pedaal ridders, Jonge Renner, Kenne- merland, Luchtschip, Alcmaria en meer van die gerenommeerde clubteams. De 36-jarige Antoine Goense, die in zijn carrière twee jaar als prof voor Jan Raas (Buckler) reed, heeft zijn ploeg de laatste vijf weken intensief gecoacht. „We zijn op een zeker moment specifiek voor de tijdrit gaan trainen. Tactisch rijden, mooi ronddraaien, maar ook op in houd. We hebben viaduct- -sprintjes gedaan, waaiers ge maakt, getraind op aflossingen. Alles wat ze zaterdag ook tegen komen met een wedstrijdele ment op het eind van de trai ning." Het is nu aan de renners zelf om het af te maken. „De lichting heeft talent zat", verzekert Goense. „Ik heb zelf in die zes jaar niet zo'n collectief sterke ploeg meegemaakt. Wel jongens die individueel goed waren, zo als Johnny Hoogerland, maar die stak ver boven de rest uit. Deze jongens kunnen allevier op hoog niveau rijden." Dat biedt perspectief voor een mooie klassering. „Het zou des te mooier zijn, omdat de club volgend j aar vij ftig j aar bestaat Als we bij de eerste drie kunnen eindigen, zou het een geweldige opsteker zijn." Voor deze lich ting is het zaterdag de laatste kans om bij de junioren te schit teren. Niek Rentmeester is nog eerstejaars, de andere vier stap pen na dit jaar over naar de amateurs. door Peter van Kouteren GOES - De volleybalsters van Savok beginnen zaterdag met een goed gevoel aan de competi tie in de promotieklasse. De ploeg is sterker dan vorig jaar en kan wellicht beslag leggen op een hoge klassering. Met de vijftienjarige Annemijn van der Graaf als vervangster voor de vertrokken Gerdien van Westen (werk) beginnen de vrouwen van Savok met een vrijwel ongewijzigde selectie aan een mooi avontuur in de promotieklasse B. „Dit is een nieuwe uitdaging", vindt trai ner Kees Kosten. „Ons team wordt elk jaar een beetje jonger. We hebben een mooie mix van jong en oud. Over het algemeen zijn ploegen uit de omgeving van Rotterdam sterk, omdat in een grote stad nu eenmaal veel aanbod is. Ik heb er wel vertrou wen in. Onze aanval is sterker geworden. We hebben veel meer kracht. Vorig seizoen hebben we een ijzersterke reeks gehad met heel veel overwinningen op rij. Dat biedt perspectief." Trainer: Kees Kosten. Coach: Piet Hubregsen. Selectie: Sandra van Puyvelde, Jacqueline Dieleman, Marjolein Audenaerde, Marscha Moeliker, Maartje Snelders, José Wintjens, Annemijn van der Graaf, Evelien Bakker, Marjolein Bode. De Middelkampers in training voor de tijdrit. Van rechts naar links: Emiel Nijsse, Pieter Israël, Mark Eckhardt Dirk van Dam. Wouter Lugtenburg en foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter van Kouteren HULST - De volleyballers van Morres/Hufst streden vorig sei zoen lang op twee fronten, maar stonden na verlies in de nacom- petitie en een bewogen bekerfi nale uiteindelijk met lege han den. De sportieve kater was ech ter van korte duur. Morres/ Hulst profiteerde van de terug trekking van Wea/Mevo'80 en neemt komend seizoen de plaats in van de Schouwse formatie. De hernieuwde kennismaking met de tweede divisie komt vol gens routinier Maarten van Goethem precies op tijd. De 27-jarige spelverdeler be gint aan zijn elfde competitie in de hoofdmacht en was in het verleden onder meer drie jaar aanvaller in de tweede divisie. Nadat hij met rugklachten ge ruime tijd buitenspel had ge staan, pakte Van Goethem drie jaar geleden de draad weer op. Als spelverdeler groeide hij uit tot een vaste waarde, die vooral rust uitstraalt. „De spel verde ling is een kwestie van vast heid", weet hij inmiddels. „Je moet precies weten op welke manier je aanvallers de bal wil len hebben." Met een qua lengte klein team staat Morres/Hulst op voorhand voor een lastige opgave tegen ploegen die bijna allemaal over meer lengte in de gelederen be schikken. „We zijn met het ver trek van Peter-Paul de Gucht en Ewout Bosma twee mensen voor de middenpositie kwijt", beseft hij. „Vooral het gemis van Pe ter-Paul zullen we wel voelen. Hij was een basisspeler. We zul len het in de tweede divisie vooral van het collectief moeten hebben. Na drie seizoenen in de derde di visie zegt hij wel aan een nieuwe uitdaging toe te zijn. „Het is een lang seizoen geweest, met top- spanning", kijkt hij terug. „Het is altijd moeilijker om uit de derde divisie te promoveren dan je in de tweede divisie te hand haven. De promotie is niks te vroeg gekomen, maar komt ei genlijk precies op tijd. In die drie jaar die we in de derde divi sie gespeeld hebben, ken je alle sporthallen en tegenstanders wel." Met een nog grotere servicedruk en een prima conditie als be langrijke wapens staan de vol leyballers uit Hulst op voor hand niet voor een onhaalbare opgave. „We zijn de voorberei ding in het eerste weekend van augustus begonnen en hebben in het begin drie keer per week getraind. Er wordt steeds op ge hamerd dat elke fout dodelijk kan zijn, maar vorig seizoen hadden we het tegen mindere ploegen vaak moeilijker dan te gen de koploper, ik verwacht dat we wel bij de les zullen zijn. We zullen alleen nog meer lef en misschien wel meer arrogantie moeten tonen. Als er één club is die erom bekend staat dat er in de voorbereiding weinig wordt gedaan, dan is het Rijnmond wel. We moeten dus zaterdag meteen punten pakken." Trainer: Guido de Beule. Selectie: Frank van Egmond, Koen Kouds- taal, Martin Ferket, Maarten van Goethem, Joost van Damme, Simon van Bellen, Davy Hoffmann, Ivo Bosman, Marc van Egmond, Steven Lernout. Met verzorgd spel legden de yrouwen van Morres/Hulst vo rig seizoen in het eerste jaar in de tweede divisie beslag op de vierde plaats. Die klassering stemde iedereen tevreden. Trai ner Harry van Putte trok niette min lering uit het debuut. „We hebben een goed seizoen gehad, maar kwamen aanvallend en blokkerend toch tekort tegen de topploegen", beseft hij. „We willen dit seizoen weer lek ker meedraaien, maar vooral dat de jeugd doorstroomt. Tij dens de trainingen zie ik leuke dingen, maar in de wedstrijden nog niet. Voor sommingen wordt dit misschien wel het jaar van de waarheid." De gedreven oefenmeester is zelf in opleiding voor zijn B-di ploma en zal de trainingen vrij dagsavonds geregeld overlaten aan de ervaren Gerard Puylaert. „Een leuke training geven is niet zo moeilijk", zegt Van Put te. „Maar mensen daadwerke lijk beter maken is wat anders. Ik wil graag in het trainersvak verder en spelers helpen om be ter te worden." Van Putte kende met zijn kern een moeizame voorbereiding. Spelverdeelster Annemarie Fermont is gestopt. Mirjam Rubbens moet haar vervangster worden. Vijf van de tien speel sters kampten in de oefencam pagne met blessures. Judith van de Hoeven is nog maanden uit de roulatie. Linda Blommaert kan waarschijnlijk vanaf vol gende week meetrainen. Van Putte: „Elly de Theije heeft last van haar knieën, Susanne de Gucht kampt met een rugbles sure en Kim de Booij (die weer met volleybal is begonnen) heeft last van een blessure in haar bo venbeen. Er kan wel gespeeld worden, maar we moeten voor zichtig zijn. Niet iedereen kan voluit gaan. Dat is natuurlijk jammer." „Ik had in de voorbereiding een aantal dingen willen uitprobe ren, maar dat is er niet altijd van gekomen. In ons trainingsweek end heb ik wel dingen gezien, die me positief stemden. Ik vond het er toen goed uitzien. Ten op zichte van vorig seizoen zijn we blokkerend en aanvallend ster ker geworden. Ik wil aantrekke lijk en verzorgd spelen en hoop dat de jeugd onder druk goed presteert. Dan zullen wij niet te gen degradatie moeten vech ten." Trainer: Harry van Putte. Selectie: Elly de Theije, Mirjam Rubbens, Susanne de Gucht, Anne Seghers, Sonja Gelderland, Eline Colsen, Ju dith van de Hoeven, Linda Blom maert, Karin de Booij, Kim de Booij. Maarten van Goethem: „We zullen het in de tweede divisie vooral van het collectief moeten hebben." foto Wim Kooijman van onze sportredactie GOES - Met twee teams op landelijk niveau en slechts vijf ploegen in de hoogste twee klassen van het district, heeft het Zeeuwse volleybal na de terugtrekking van de man nen van Wea/Mevo'80 en de herstructure ring van de volleybalbond vooral kwalita tief een fikse veer moeten laten. Nadat di verse teams al in de eerste bekerronde heb ben gespeeld, begint zaterdag de competi tie. De Zeeuwse teams zijn als volgt ingedeeld: Vrouwen, tweede divisie C: WC 3, VSTS, Jeans Centre, Saturnus, Vrevok 2, Volley/Meerkerk'95, Mikro Electro/Roosendaal 2, Dimplex/Ekspalvo, Capelle, Sarto, Rijnmond 2, Morres/Hulst. Derde divisie: Alcazar/Erasmus, Spivo, Fusion, De Burgst, VOY, Benevia, DVO, MWVC, Rijnmond 3, Odulphus, Wik/Univé, Kwiek,. Promotieklasse B: Volley/Voorne 2, Mikro Electro/Roosendaal 3, Timmers/Volley Zuid 2, Savok, Jola/Olympus, SSS, WS'92, Zuvo, Smash'75, Sic Pugno, Duna- mis. Eerste klasse D: Sic Pugno 2, De Burgst 2, Ar- dito, Mikro Electro/Roosendaal 4, De Sterre, Dy- namo'70, BOK, Sarto 4. Tweede klasse E: Mikro Electro/Roosendaal 6, YVC, Diomedon, YVC 2, Savok 2, Ardito 2, CVC, Mikro Electro/Roosen daal 5, Zuvo 3, Morres/Hulst 3. Derde klasse E: WS'92 2, WS'92 3, BOK 2, Mikro Electro/Roo sendaal 8. Derde klasse F: SDC, Voko/Finenzo 3, Zuvo 5, Zuvo 4, Rowi 3, Cometo 2, Voko/Finenzo 3, AVC'87, AKS 2, Mikro Electro/Roosendaal 7, Gavok, SDC, De Burgst 3, Smash'75 3. Vierde klasse A: RVC/Libanon'50 5, Volley Voorne 4, Vovero 2, YUM 2, Rijnmond 6, Holy, Benevia 6, Kwiek 4. Mannen, tweede divisie C: Morres/Hulst, Rijn mond 3, Sliedrecht Sport 2, Mikro Electro/Roo sendaal, Shot, Spivo, Fikszo/Krimpen, Visade Voorburg 2, Taurus, Nesselande 2, Woerden, Ni- voc'68. Derde divisie: VOY, Atak'55, Capelle 3, Mikro Electro/Roosendaal 2, Capelle 2, Ekspalvo 2, Goirle, Jola/Olympus, Vollido, Fusion, Myti- lus, Schovocomca. Promotieklasse B: Sic Pugno, De Burgst, Rijnmond 4, Voko/Finenzo 2, Foranto, Mytilus, Schovocomca, MWVC, Hercules, Rowi, Zuvo, Udenhout. Eerste klasse A: Sliedrecht Sport 4, Ekspalvo 3, Fusion 2, Volley Voorne 2, Vovero, YUM, Timmers/Volley Zuid 2, Houtboe- tiek/A, Schovocomca 2, Valeas 1, Benevia 2, Kwiek. Eerste klasse D: Sic Pugno 2, WC, De Sterre, Mikro Electro/Roosendaal 4, AVC'87, Co meto, De Zebra's, Morres/Hulst 2, Mytilus 2, Mor res/Hulst 3, Olympus'69, Groene Ster. Tweede klasse E: VVS'92 2, Gavok, Benevia 5, Kwiek 2, De Kikkers, De Burgst 2, Ardito 2, Mikro Elec tro/Roosendaal 6, Voorwaarts, Dynamo'70, AVC'87 2, Ardito. Derde klasse F: Wea/Mevo'80, Timmers/Volley Zuid 3, De Drieslag, Gavok 3, Fusion 8Benevia 6Spirit 3Intermezzo 2Vover- di, SDC 3, Vollido 4, RVC/Libanon'50 3. Derde klasse G: Mikro Electro/Roosendaal 7, Cometo 4, Savok, Cometo 2, Bok, WS'92 3, Zuvo 2, MVC 3. Vierde klasse G: SDC 4, Jola/Olympus 3, SBO, Gavok 4, Voorwaarts 2, Zuvo 3. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Mocht Hoek vanavond op voorsprong komen tegen SC Genemuiden, dan moet het er rekening mee hou den dat de winst nog niet binnen is. De tegenstander in de tweede ronde van de Amstel Cup is een hecht team, dat bulkt van de veerkracht. „Genemuiden is een ploeg, die als één blok aan el kaar hangt", weet Hoek-trainer Johan Ballegeer. De Belgische oefenmeester liet in eerste instantie doorscheme ren dat hij niet zo zat te wachten op een zwaar duel, zo vlak voor de derby tegen Kloetinge. Toch wil Ballegeer er alles aan doen om de derde ronde van de Am- stel Cup te bereiken. „Want de kans is dan heel groot dat we een aansprekende profclub loten", zegt Ballegeer. „Het zal geen makkelijke wed strijd worden. Genemuiden is een sterk team. De ploeg scoort makkelijk en heeft dit seizoen al drie keer gewonnen in de hoofd klasse, terwijl men in allevier de competitiewedstrijden op ach terstand kwam. Er zit dus veel veerkracht en karakter in het team." Dat laatste is volgens Ballegeer niet zo vreemd. „Genemuiden heeft maar een paar spelers van buiten de stad zelf. Die ploeg hangt echt als één blok aan el kaar." De trainer kan vanavond geen beroep doen op de zieke Rama- zan Yuruk en pas vandaag be slist Ballegeer welke spelers hij laat beginnen. Bart Poppe en Djamel Buyse maken in tegen stelling tot afgelopen zaterdag weer deel uit van de selectie. Harm van Dalfzen, al zo'n 24 jaar actief als scout voor SC Ge nemuiden, zag Hoek bijna twee weken geleden aan het werk te gen ASWH en schetste voor trainer Gerry Hamstra een re delijk reëel beeld. Hamstra: „Daarnaast heb ik ook nog wat informatie gekregen van Gijs Lokhorst, die in het verleden bij Hoek heeft gespeeld. Gijs is teammanager bij mij geweest toen ik trainer was van Dracht- Futsa! Voorronde Zavio beker. A-poule: Sportshop Francke-Tino's Fruit 12-5, Vissershuis- Kromme Watergang 5-0. Stand: Sportshop Francke 1-3, Groosman/Casuals 1-3, Krom me Watergang 2-3, Vissershuis 2-3, Tino's Fruit 2-0. B-poule: Cassandria Bad-Tobbetje 6-1, Vooruit-Security 10-5. Stand: Vooruit 1- 3, Cassandria Bad 1-3, Security 2-3, Tobbe tje 2-0. Sjanghai. Mannen, 300.000 euro. Eerste ronde: Verkerk (Ned/2) - Xuan Zeng (Chn) 6- 2 6-3, Söderling (Zwe) - Van Lottum (Ned/8) 6-2 6-0, Philippoussis (Aus/3) - Vinciguerra (Zwe) 6-4 7-6, Suzuki (Jap) - Burgsmüller (Dui) 6-4 6-1, Arthurs (Aus) - Luczak(Aus) 5-7 6-4 6-2, Kiefer (Dui) - Enqvist (Zwe) 1-6 6-3 6- 3. Tweede ronde: Novak (Tsj/1)- Kendric (VSt) 6-7 6-1 6-2, Norman (Zwe/7) - Verdasco (Spa)-7-5 7-6. Bangkok. Mannen, 480.000 euro. Eerste ronde: Ferrero (Spa/1) - Norman (Bel) 7-5 7- 6, Moya (Spa/3) - Luxa (Tsj) 6-4 6-3, Sricha- phan (Tha) - Voltsjkov (WRu) 0-66-3 6-2, Car- raz (Fra) - Santoro (Fra/7) 3-6 7-6 6-1, Dent (VSt/8) - Moodie (ZAf) 6-1 6-4, Ulihrach (Tsj) - Sanguinetti (Ita) 6-2 6-3, Thomann (Fra) - Amritraj (Ina) 5-7 6-3 6-3, Bogomolov (VSt) - Galimberti (Ita) 6-3 6-3, Carlsen (Den) - Ram (Isr) 3-66-3 7-6. Palermo. Mannen, 300.000 euro. Eerste ron de: Masso (Chl/1- Christophe Rochus (Bel) 6-4 6-2, Flanescu (Roe) - Andrejev (Rus) 6-2 6-3, Flernandez (Spa) - Sanchez (Spa) 6-2 0-6 7-6, Volandri (lta/4) - Aldi (Ita) 6-3 6-3. Twee de ronde: Montanes (Spa) - Behrend (Dui) 6- 0 6-4. San Antonio (VSt). Challenger, 50.000 euro. Eerste ronde: Flemmes Jr (Ned) - Larose (Can) 6-7 4-1 opgave Larose. Leipzig. Vrouwen, 520.000 euro. Tweede ronde: Schnyder (Zwi) - Hantuchova (Slw/5) 6-4 4-6 7-6, Vento-Kabchi (Ven) - Farina-Elia (lta/8) 7-5 6-3, Myskina (Rus/3) - Krasnoroetskaja (Rus) 6-2 6-3. Biella (Ita). ITF vrouwen, 50.000 euro. Eerste ronde: Tamaela (Ned) - Muller (Dui) 6-1 6-3, Wartusch (Oos) - Gerards (Ned) 6-4 6-3. Uefa-beker. Eerste ronde, eerste wedstrijd. Hapoel Ramat Gan (Isr) - Levski Sofia (Bul) 0-1 (0-01.80. Kolev 0-1, CSKA Sofia (Buil - Torpedo Moskou (Rus) 1- 1 (1-0). 17. Dimitrov 1-0,78. Semshof 1-1. Panionios (Gri) - FC Nordsjaelland (Den) 2-1 (2-0). 30. Smiljanic 1 -0,33. Majewski 2-0,67. Zebiri 2-1. Sartid Smederevo (SMo) - Slavia Praag (Tsj) 1-2 (0-2). 43. Dosek 0-1, 45. Bejbl 0-2 (straf schop), 90. Kosic 1-2. Rode kaart: 19. Pauno- vic (Sartid Smederevo). Genclerbirligi (Tur) - Blackburn Rovers (Eng 3-1 (2-0). 42. Skoko 1-0, 43. Youla 2-0, 57. Emerton2-1,60. Youla3-1. Hertha BSC (Dui) - Groclin Grodzisk (Pol) 0- 0. Dinamo Zagreb (Kro) MTK Boedapest (Hon 13-1 (1-1). 3. Torghelle 0-1,38. Da Silva 1-1, 48. Agic 2-156. Sedloski 3-1Rode kaart: 85. Drpic (Dinamo Zagreb). Valerenga (Noo) - Grazer AK (Oos) 0-0. Metalurg Donetsk (Oek) - Parma (Ita) 1-1 (1- 0). 44. Shishjenko 1-0,67. Adriano 1-1. Maccabi Haifa (Isr) - Publikum Celje (Slv) 2-1 (1-01.8. Badir 1 -0,84. Katan 2-0,90. Kvas 2-1 Spartak Moskou (Rus) - Esbjerg (Den) 2-0 (2- 0). 14. Pavlenko 1-0,33. Kalinichenko 2-0. Brondby (Den) - Viktoria Zizkov (Tsj) 1-0 (0-0 64. Jonson 1-0. Salzburg (Oos) - Udinese (Ita) 0-1 (0-1). 36. Fava 0-1. NK Varteks (Kro) - Debrecen (Hon) 1-3 (1-1). 23. Sandor 0-1, 45. Kastel 1-1, 57. Kiss 1-2, 89. Dombi 1-3. Rode kaart: 85. Kristic (Var teks). MyPa (Fin) - Sochaux (Fra) 0-1 (0-145. Dia- wara 0-1. Rode kaart: 90. Korhonen (MyPa). 1 FC Kaiserslautern (Dui) - FKTeplice (Tsj) 1- 2 (0-1). 6. RezekO-1,57. Klose 1-1,64. Bencik 1-2. Uniao Leiria (Por) - Molde (Noo) 1-0 (0-0). 56. Caico Santos 1-0. Zimbru Chisinau (Mol) - Aris Saloniki (Gri) 1- 1 (0-11.25. Malous 0-1,57. Balashal-1. Ventspils (Let) - Rosenborg (Noo) 1-4 (0-3). 23. Frode Johnsen 0-132. Stensaas 0-2,39. sees «tel een fantastischè'Tmïj F en een tegenstander J? maat." Genemuiden wachteend F zo'n 280 kilometer We® F, middags om twaalf uur 3 7 hopen dan drie uur latend 7 neuzen te zijn", zegt Hai „Bijna alle spelers hebben jfl. genomen van hun werk al! i mijn aanvoerder Andrédet is fruitteler en kan pas Wh L uur weg. Hij wordt gebrach t we hopen dat hij om half mee kan eten in Tema» Doordiereisendeheleplï 3 krijg je toch een echt aZ j Cup-gevoel. En wanneer M J den wij Hoek weer eens te» 1 kunnen komen? Misschien® u nooit. Ik heb mijn spelen! zegd dat ze hier vorig J jj hard voor gewerkt hebben®' j! weten natuurlijk allemaal di ze in de derde ronde een he 1 mooie tegenstander kunnenl élde Hamstra is in Genemuiden aft zijn eerste seizoen begonnen! L stad telt 9500 inwoners en i ''Ik club heeft 825 leden. „SCGen !r(] muiden is de enige voetbali I, in de stad en daardoor een gezellige vereniging", oewtA™) voorzitter Bep Visscher. Zi „w trainer vult hem aan: „Hete® is een heel hecht team, maardi komt door het beleid van i club. Er mogen namelijk vijf spelers van buiten G« muiden tot de eerste selectieb .a, horen." Afgelopen seizoen eindigdeS Z Genemuiden op de via lllra plaats, tien punten achterkai Ki pioen Harkemase Boys. 1 Jjp bekendste speler binnen de: lectie van SC Genemuiden Marcel Boudesteijn, die v« jaar een punt achter zijnpr®Cl carrière zette. Boudesteijn speelde vijf seia nen voor Excelsior en kwam twee jaar FC Groningen bij! Zwolle terecht. Daarnamhij zeven seizoenen door een felrazi blessure noodgedwongen i jodw scheid. „En hij zal tegen Ha tanj ook niet spelen, want ilai ibeh Boudesteijn is nog steeds a id.vi het revalideren", weet voon fa ter Visscher. and' reref StorflorO-3,66. Brattbakk 0-4,81.F 4 (strafschop). inde Puchov (SI w) - FC Barcelona (Spal Ut 49. KluivertO-1,90. JamborU. Dinamo Boekarest (Roel -Sjachlarta :r ex (Oek) 2-0 (0-0). 86. Nicolescu 1-0.8S.Ze JOng 0. Rode kaart: 52. Srna (Sjachtar),76.5a ithul ghin (Dinamo). Malatyaspor (Tur) - FC Basel Zwi "A\ 16. Murat YakinO-1,76. HakanYalnH Apoel Nicosia (Cyp) - Real MallorcaiSp iStee 2 (0-1). 22. Toni Gonzalez 0-1, jfhtf pandreou 1-1,56. Bruggink 1-2. „u: Gaziantepspor(Tur)-HapoelTelAviLi - 0 (0-0). 87. Hasan Ozer 1-0. seui naft Antalya/Ankara. EK vrouwen. :lnd Groep 2: Nederland - Bulgarije3-1 (222 23 25-18 26-24), Oekraïne -TsjeciiiêM u- 21 25-14 22-25 22-25 15-7), Italië-» (20-25 25-22 25-20 25-22). Stand: 1.W (9-4), 2. Nederland 4-6 (11-61,3. Pel» kntit (10-8), 4. Oekraïne 4-4 (7-9), 5. Bulgarii tjflg (7-9), 6. Tsjechië 4-0 (4-12). Groep 1: Roemenië - Servië-Montenegt 1 (25-11 25-21 23-25 25-22), Duitsland 1 eton land 3-0 (25-22 27-25 25-19), Turkije Sm i,Rj kije 3-0 (25-20 25-20 25-14). Stand:)l.u land 4-8 (12-0), 2. Turkije 4-8 (120 3P land 4-4 (6-7), 4. Roemenië 4-4IMI,SS vië-Montenegro 4-0 (2-12), 6. Slowakje1 (2-12). J Volleybal jjs ,anf Ronde van Spanje. Zeventienden Granada - Cordoba. 1. Millar (GBrlWL in 3.58.02 (gem. 47,49 km/uur),2. Marti «M (Spa) op 0.36, 3. Sevilla (Spa),4.Urai t)en (Spa), 5. Rasmussen (Den), 6. Zató seen 0.417. Rodriquez (VSt), 8. EdolSpilw nen (Bel), 10. Lombardi (Ita), 14.Kroon, Tankink 4.29, 79. Mutsaars, 104. V»«" wijk 8.32, 130. De Jongh 14.11, MëW 153. Engels. Algemeen klassement: V, (Spa) 58.11.53, 2. Gonzalez De G® (Spa) op 3.03,3. Heras (Spal 3.09,4* (Spa) 5.16,5. Valverde(Spa) 5.20,6.» bo (Spa) 6.27, 7. Rasmussen (Oenlw j Perez (Spa) 8.51,9. Unai Osa (SpaISi I Cardenas (Col) 9.28, 92. Tankinl 111. Kroon. 2.44.48, 116. Engels 142. Van Heeswijk 3.10.53, 145. Mutsa 33.11.54,147. Boven 3.13.48,148.DeJce 3.15.41. intit iet Jol Cadiz. WK Olympische klassen. Vrouw 470, eindstand na 11 races: 1. BeltaM soulfa (Gri) 47 punten, 2. Petitjean/Wi (Fra) 61, 3. Itienko/Gaponovitsj IRusl» Westerhof/Matthijsse 81, 12. Kw® Goederen 96,14. De Koning/Berkhout i Mannen. Laser, eindstand na 11 rates ma (Por) 27 punten, 2. Scheidt (W1- Blackburn (Aus) 62,26. Bon 141,® 196.49-er, eindstand na 16 races /Hiscocks (GBr) 42, 2. Sundby/Bovim 70,3. Loeka/Leonsjoek (Oek) 72,3Lt^ mans/Nieuwenhuis 131.470,»»®? 11 races: 1. Zandona/Trani (Ita! Wilmot/Page (Aus) 59, 3. (Spa) 61, 19. Coster/Coster "j'71 eindstand na 10 races: 1 Bundod' (Aus) 34, 2. McMillan/BulkeleylW' Lange/Espinola (Arg) 66,5. B0** 84,10. Karsenbarg/Heemskerk w donderdag- Grand Prix driebanden ZVB. L°ca'e. - fé De Kroon te St.-J3nsteen' j 19.00 uur. Amsteicup. Hoek-Genemu' e vang: 19.30 uur. H Volleyt Promotieklasse B: WS'92-Se^J catie: Sporthal Baskensburg, Aanvang: 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44