PZC Gebroeders Van Liere verrassen Vandamme Belangrijke zeges Fortis en TOP Patrijzen morst twee punten tegen RCS maar blijft koplope r Ria W en Vlissingen boeken ruime zeges I 18 Tafeltennissters SAR zetten Maasbree met 7-3 opzij Mi I maandag 22 september 2003 Nederland oogst veel succes bij EK touwtrekken De Nooijer sterk in tijdrit TMZ Bijbenen Even langskomen Beide Zeeuwse korfbalploegen groeien in de wedstrijd Vierde klasse ft R( Ei gr Kimberley 't Hooft is superieur door Alex Krappen MAASBREE - De tafeltennis- vrouwen van SAR/Rabobank hebben in de eerste divisie hun tweede overwinning in twee wedstrijden geboekt. Maasbree werd met 7-3 aan de kant gezet, en vooral de manier waarop Kimberly 't Hooft haar wed strijden won was indrukwek kend. Arnemuiden beleefde een minder geslaagde kennisma king met het topniveau van de tweede divisie en ging in de eer ste thuiswedstrijd met 10-0 on deruit. In Maasbree was 't Hooft onge naakbaar. Slechts één game gaf ze af; een schoonheidsfoutje. Ook voor Naomi Schelfhout had er een hattrick ingezeten, ware het niet dat de partij tegen Imke Martens door te passief spel ver loren ging. Simone de Klerk speelde bij vlagen goed, maar was over de hele wedstrijd niet constant genoeg en te nerveus om meer dan één partij te win nen. SAR deelt de eerste plaats met Vice Versa. Brandersstad volgt op één punt. De reserves van SAR halen het niveau van vorig jaar nog niet. Ook de tweede wedstrijd ein digde in een nederlaag, Vice ASSEN - Nederland heeft dit weekeinde bij het EK touwtrek ken in Assen twee keer goud, een keer zilver en een keer brons veroverd. Gisteren won de mannenploeg de zwaarste klasse, tot 720 kilo gram. De groep krachtpatsers, allemaal afkomstig uit Eiber gen, trok in de finale Engeland twee keer met overmacht omver. Zaterdag smaakte de Neder landse mannenploeg in de klasse tot 680 kilogram ook het zoet der overwinning. In de fi nale dolf Ierland het onderspit. ANP door Wim de Vos KRUININGEN - Het was een probeersel en het werd een groot succes. Voor het eerst besloot TMZ aan het einde van het sei zoen een individuele tijdrit te organiseren. De belangstelling was groot en bovendien behoor de nationale kampioen bij de vrouwen op dit onderdeel, Jo- landa van Dopgen-Cools, tot de deelneemsters. Leo de Nooijer werd winnaar van de bijna zes tien kilometer lange rit tegen het horloge in Kruiningen. Nog altijd is de verbazing over de nationale titel van Jolanda van Dongen-Cools niet verdwe nen. In Bergeijk klopte de van oorsprong Roosendaalse wiel- renster zeer verrassend het complete veld professionele vrouwen, onder wie ook Leon- tien Zijlaard-Van Moorsel en mocht zij het rood-wit-blauwe tricot aantrekken. Omdat er maar weinig tijdrittten worden georganiseerd in Nederland en er voor haar weinig buitenland se tripjes in zitten, kwam zij za terdag naar Kruiningen vooral om te trainen in competitiever band. De tegenwoordig in Mid- delharnis woonachtige Van Dongen kwam uit op een tijd van 21.55. Dat betekende een gemiddelde snelheid van bijna 43 kilometer per uur. In het overall-klassement werd zij daarmee achtste. „Ik had op een betere tijd ge hoopt. Het gemiddelde is me toch wel tegengevallen. Het parkoers kende een paar lastige bochten en ik denk dat daardoor de gemiddelde snelheid wel enigszins werd gedrukt"gaf Jo landa van Dongen later aan. De overduidelijke winnaar was zaterdag Leo de Nooijer. De coureur uit Middelburg is een specialist in het tijdrijden. Al ettelijke jaren doet De Nooijer mee aan de strijd om het dis trictskampioenschap en telkens realiseerde hij daarin de snelste tijd en nu TMZ een tijdrit orga niseerde was hij er uiteraard ook bij. „Bij de KNWU-kampi oenschappen doe ik altijd mee om vooral te kunnen zien hoe ik sta ten opzichte van de overige Zeeuwse renners. Daar was ik dus altijd de snelste en vandaag moet ik zeggen dat ik behoorlij ke tegenstand heb gekregen", oordeelde De Nooijer die een tijd realiseerde van 20.38 en dat bleek goed te zijn voor een ge middelde snelheid van ruim 45,5 kilometer per uur. Op de tweede plaats eindigde Peter Mol. Hij was 24 seconden langzamer. Versa 2 won met 6-4. Lacey Koole, Stefanie Fassaert en Lindsey Boerdam wonnen alle drie één partij, merkwaardig genoeg alledrie van een andere opponente. Waar SAR 2 vorig jaar na twee wedstrijden de ranglijst in de tweede divisie aanvoerde, is nu een plaats on deraan de ranglijst het resul taat. De vrouwen van RdT zullen ge mengde gevoelens hebben over gehouden aan hun eerste échte wedstrijd op derde-divisieni veau. Tegen Shot'65, al een competitie langer actief op dit niveau, balden de Lamswaard- sen leuk mee en zorgden in veel games voor spanning. De erva ring van de Shot-vrouwen zorg de er echter voor dat bijna alle spannende games in hun voor deel uitvielen. Een zure 2-8-ne- derlaag was het resultaat voor RdT. Alleen Martine Smolders won één wedstrijd, van Vera Quispel. Wel staat RdT nog vier de, een veilige plaats. De mannen van Arnemuiden troffen in Unicum de voor naamste titelkandidaat in de tweede divisie. Dat was te mer ken ook, in een eenzijdige wed strijd werd Arnemuiden met 0- 10 afgedroogd. Wel moet wor den aangetekend dat Arnemui den met een invaller speelde. Leon van Boven verving de nog immer geblesseerde Jan-Rien Meerman. De vissersploeg staat nu vijfde. De mannen van SAR boekten een matige 5-5 tegen Maasbree. Dennis Verdunnen won twee partijen, Pascal Neve en Wim 't Hooft beiden één. SAR staat nog bovenaan in de derde divi sie, gevolgd door Maasbree, maar dat team is in de breedte niet sterk genoeg om de Zeeuws-Vlamingen op termijn te kunnen bijbenen. Namens Maasbree bleef Marijn Veygen, ex-'t Zand, ongeslagen. In de hoofdklasse A startte 't Zand goed tegen Arnemuiden 2. De streekderby eindigde in 9- 1 voor de Middelburgers. Het enige verliespunt van 't Zand was het dubbelspel, 't Zand speelde nog zonder supersub Wim Wegman, veruit de sterkste speler van het team. In de andere poule zijn de reser ves van 't Zand met een gedegen 7-3-zege op het Steenbergse TCS gestart. Namens de Mid delburgers wonnen Willem-Jan Duininck, Jeroen Louws en Thomas Groenewoud allen twee partijen. In de landelijke B-klasse liep Arnemuiden tegen de tweede Aswin Vandamme (links) eindigde in het Open Zeeuws Kampioenschap 125cc-klasse op de derde plaats. foto Wim Kooyman door Rinus Verberkmoes AXEL - Onder ideale omstandigheden is de finale om de Open Zeeuwse titels motorcross op het RES-terrein in het Axelse Smitsschorre verreden. Met na me de koningsklasse, waarin Joery en Twan van Liere nummer één en twee in het Open Zeeuws Kampioenschap wer den, kende een opmerkelijke wending. De strijd in de klasse 125cc leek vooraf gesneden koek. Torenhoog favoriet Nicky Huiszoon uit Vlissingen begon de slotwedstrijd met voorsprong op As- win Vandamme uit Zuiddorpe. Hierbij in acht genomen dat de Vlissinger één resultaat uit het geheel mocht schrap pen. In zijn geval een nul. Iets wat Van damme dwars zat, want naar zijn me ning zouden alle resultaten moeten worden meegeteld. Huiszoon ging in de finale echter on deruit en scoorde weer een nul. Van damme leek daarmee op de eindzege af te stevenen, maar Joery en Twan van Liere strooiden alsnog roet in het eten. De broers passeerden door hun presta ties van zaterdag Vandamme in punten. Als lachende derde kwam zowel Joery als Twan van Liere in de totaalstand uit op 208 punten, tegen 200 voor Vandam me, die daarmee tot eigen verbazing en ontgoocheling naar de derde plaats werd teruggewezen. Voor de zeventienjarige Joery, die op basis van een hogere klassering in een eerder verreden wedstrijd kampioen werd, betekende dit zijn zesde Zeeuwse titel. Zijn negentienjarige broer Twan bleef met zijn tweede plaats op vier Zeeuwse titels steken. „Óp dit resultaat hadden we helemaal niet meer gere kend. Nicky Huiszoon is beter dan wij, dus had hij in principe kampioen moe ten worden", opperden de broers, in het dagelijks leven vissers. Huiszoon tui melde door zijn buiteling terug naar een vijfde plaats in het eindklassement. Een kampioen die de titel eigenlijk aan een betere coureur gunde, was Freddy Blaas. Casper Ovaa is sterker en hij zou normaal gesproken kampioen moe ten worden. Helaas niet volgens de ge hanteerde puntentelling", zei hij. Blaas uit Oostkapelle, bezig aan een oplei ding tot helikopterpiloot, zegevierde in de klasse 250/500cc, nadat hij vierde werd in het dagklassement achter win naar Casper Ovaa (Oost-Souburg), Jur- gen van Ham (Sint-Niklaas) en Pascal de Zeeuw (Heikant). Breed lachend en zonder problemen rond de puntentelling zag Joris van Strien uit Dirksland de discussies aan. Bij zijn kampioenschap bij de vetera nen konden geen vraagtekens worden gezet, omdat de 39-jarige vertegen woordiger acht van de twaalf manches op zijn naam schreef. Met riante voor sprong pakte hij de titel voor Ad Geldof (Oostkapelle) en Ben Verschoor (Vlis singen), die derde werd. „Aan even langskomen om de beker op te halen had ik al genoeg gehad. Aangezien in graag cross, heb ik ook vandaag meege daan", aldus Van Strien, die dertien jaar geleden de Zeeuwse titel in de klas se 125cc won. Voor de recreatierijder was dat tot zaterdag zijn enige toppres tatie. De tweede plaats in het dagklassemnet achter Mark Boot uit Etten-Leur was voor Terneuzenaar Boy Stockman ruim voldoende om kampioen te worden in de serie motoren tot 85cc. Steven Ovaa (Oost-Souburg) volgde hem in de eind stand op 55 punten en de verrassende Nick Molders (Hulst) op 58 punten. De motor van Jeffrey van Kempen stond zaterdag al te koop, omdat hij na de Nederlandse kampioenschappen 65cc over drie weken overstapt naar de klasse 85ec. De Zeeuwse vlag met het opschrift kampioen 2003 wapperde in tussen vrolijk aan de camper van de fa milie Van Kempen. De tienjarige cros ser had de titel al op zak voordat de eerste manche van start ging. Als enige in dit Open Zeeuws Kampioenschap slaagde de jonge Jeffrey van Kempen erin alle twaalf manches te winnen. door Jan Roovers GOES - Het kan verkeren. Een week eerder was Tjoba de enige Zeeuwse topploeg die won, za terdag werd de derby tegen Swift met 15-16 verloren. Daar mee was de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen de enige ver liezer op dat niveau. Fortis (17-22 bij Maassluis) en TOP (8—11 bij Oranje Zwart) boekten belangrijke overwinningen. Maassluis - Fortis 17-22: Na twee thuisnederlagen begon Fortis verkrampt aan dit duel. „De vorm is nog niet helemaal wat ze moet zijn, maar we groei en daar wel naartoe", aldus coach Ralph Gillissen die pro gressie ziet. Pas na 8-8 kwam Fortis wat onder de druk uit en begon het aanvallend te lopen. Toen bleek ook dat de bezoekers kwalitatief meer te bieden had den, 9-11 gaf dat al aan. Wat ge makkelijker spelend nam Fortis in de tweede helft de wedstrijd in handen en groeide steeds meer in de wedstrijd. De ploeg maakte goed gebruik van de lengte van de vrouwen. Aanval lend en verdedigend bij de les werd de thuisploeg kansloos uitgetikt. Scores Fortis: Jouri van den Broeke 8, Chaïm Koole 7, Rob Sanderse 4, Wander Koole 2, Elze Blanken- burgh 1. Oranje Zwart - TOP 8-11: Slor digheidjes in de beginfase dwongen TOP bij 2-0 tot ach tervolgen. De ploeg deed dat met overtuiging, maar bleef in de aanvallende acties toch te statisch en ging mede daardoor met een 5-4-achterstand rus ten. In de tweede helft was een heel ander TOP te zien. Bijge praat door coach Blaas de Rid der ging de verdediging op slot, pakte TOP het initiatief, werd aanvallend gewacht op de goede kansen, die ook werden afge maakt. Na 8-11 werd de wed strijd bekeken uitgespeeld. De Ridder gaf zijn vrouwenkwartet een pluim voor het vele en goede werk. Scores TOP: Leon Kloet en Hannuel Kramer 4, Ria de Ridder, Marlies Nieuwenhuyzen en Ad Bezemer 1 Ondo M - De Voltreffers 15-9: Tegen een gemotiveerde thuis ploeg kwamen de bezoekers nooit in het stuk voor. Vanaf de start zette Ondo zijn tegenstan der onder zware druk, liep naar 5-1 en 9-4 en wist zich toen al zeker van de overwinning. Enig minpuntje was dat de uitslag groter had kunnen en moeten zijn. Scores Ondo M: Wim Allaart 5, Iwan de Pagter 3, Martijn Walraven 2, Mirte Hoogwerf, Sandra van de Broek, Joris Hoogwerf, Bas de Pag ter en Arno Veerhoek 1 Togo - BKC 11-14: Na een ge- lijkopgaande eerste helft (8-8) leek Togo bij 10-9 de wedstrijd even naar zich toe te trekken. „Maar de routine van de tegen stander was er voor onze jonge ploeg tenslotte teveel aan", zei coach Wim Voorneveld, die wel een stijgende lijn ziet. Scores Togo: Marcel Joziasse en Roel Schipper 3, Johanneke Vleugel, Mascha van Belzen, Yvonne Jozias se, Esther Lobbezoo en Corné van Rooyen 1. In de vierde klasse A was Seolto een maat te groot voor tegen stander Blauw Wit. Bij de rust stond al een 7-1-stand op het scorebord, bij het eindsignaal dikke nederlaag op rij op. Ta- verzo was met 2-8 te sterk. De Arnemuidse punten kwamen op naam van Wilbert Poppe en Ar jan Korstanje, Tamara Meer man bleef opnieuw zonder winst. In de C-klasse kreeg Smash'76 een teleurstelling te verwerken. De titelkandidaat uit Sint-An- naland verloor onverwacht met 7-3 van het nauwelijks gere nommeerde Kwiek uit Wad- dinxveen. Harm Westdorp won tweemaal, Remco Vroegop één maal. Het Thoolse team zal alle zeilen bij moeten zetten om de titel naar Sint-Annaland te ha len. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ondanks een 2-2-gelijkspel op eigen veld te gen RCS blijft Patrijzen de kop loper in de derde klasse A. Zierikzee en Zeelandia Middel burg, die beiden een wedstrijd minder hebben afgewerkt, blij ven op overtuigende wijze in het spoor van de ploeg uit 's-Heerenhoek via uitzeges op respectievelijk Grenswachters (0-7) en Breskens (3-8). Goes had een slechte dag en be zorgde Roosendaal de eerste punten via een 3-0-eindstand. Walcheren bood HW'24 goed partij, maar zag de punten toch mee naar Hulst gaan (1-2). Steen won met 1-0 bij BSC. Patrijzen - RCS 2-2: De thuis ploeg kende een droomstart toen Wilfred van den Dries uit een pass van Edwin Capello al in de eerste minuut 1-0 aanteken de. Na deze vroege treffer zakte Patrijzen echter weg en tot overmaat van ramp passeerde Camiel Rentmeester in de 21e minuut zijn eigen doelman: 1-1 Kort voor rust werd het 1 -2 door Joey van de Zweep. In de tweede helft werden bij de thuisploeg Arjan Verburg en William Sallet ingebracht, een ingreep die al snel succes leek te hebben, maar Verburg liet in de 47e minuut een grote kans onbe nut. Peter de Jong kopte na een uur voetbal de gelijkmaker bin nen, waarbij Edwin Capello op nieuw de aangever was: 2-2. Walcheren - HVV'24 1-2: Voor rust was er sprake van twee aan elkaar gewaagde ploegen die beiden niet tot scoren kwamen. In de tweede helft drongen de bezoekers meer aan. In de 64e minuut strafte Percey Verlinden slap uitverdedigen bij de Vlis- singers af: 0-1. Een kwartier voor tijd voorkwam doelman Lars Peeters oog in oog met Jor- den Takiddine een grotere ach terstand, maar kort daarna was hij kansloos op een inzet van de zelfde speler: 0-2. Walcheren ging risico's nemen, kort voor tijd leverde dat een treffer van Michel van Dalen op: 1-2. Roosendaal - Goes 3-0: Binnen twee minuten liep Goes al ad ter de feiten aan toen Jeroenvl, Beers een persoonlijke^ defensie afstrafte: i_o jf Zeeuwen hadden wel meer bal bezit en kregen ook enkele kat sen, maar toch sloegRooseiiiy op slag van rust via BartHaJ ling opnieuw toe: 2-0 halver.' ge. In de tweede helft beper de Brabanders zich tot het ver dedigen van deze voorspro™ iets dat hen goed afging t het feit dat Goes geenkans rn» wist te creëren. Een kwart» voor tijd bepaalde BartHame- ling met zijn tweede treffer de eindstand op 3-0. BSC - Steen 0-1In de beginfase van dit duel kenden de bezoe kers een licht overwicht X, twintig minuten opende Gun van de Broeke de score meteen fraai afstandsschot dat in de kruising verdween: 0-l.Metna- me het eerste kwartier na ru? ging BSC fanatiek op zoeknaa: de gelijkmaker. Dit leverde de thuisploeg enkele goede kansen op, maar invaller-doelman Jok van Dorselaer stak in goede vorm en hield zijn doel schoon Hierna kwam de wedstrijd meer in evenwicht met I voor beide ploegen die niet werden benut. Grenswachters - Zierikzee 0-1 Op de 5-0-zege tegen daal liet Zierikzee gisteren klinkende overwinning volgen. In de eerste helft was het pleit ii beslecht na goals van Rutger Kooman, Thomas Vos en Benja min Verwest. Na de rust troffen ook Elmar Verhage, Serge Ber- revoets (strafschop), opnieuw Kooman en Mathijs Hage doel Breskens - Zeelandia/Middel- burg 3-8: In de eerste helft kor Breskens de gasten nog bijbe nen (3-3), na rust niet meer. „1 gingen achterin één-op-éét spelen, dat is helemaal verkeek uitgepakt", erkende Zegen Door Robbie van de Wijncka (2x) en een eigen doelpunt va: Ruud Mesu kwam Breskensaa; de drie treffers in het eerste 5 halfuur. Voor Zeelandia/ Mid delburg scoorden Marcel Lot- rens (3x), Evert Eikenhout (2s Alberto Condo (2x) en Joel) Due. een 14-7-stand. Dit betekende de derde zege op rij voor koplo per Seolto, Blauw Wit blijft nog zonder punten. KVK had in Zaamslag een moeilijkere te genstander dan ver-wacht en on dervond vooral moeite met het wisselend achter- en voorverde- digen van de bezoekers. „En wat betreft scoren ging bij ons ook niet naar wens", keek KVK- aanvoerder Quist terug op de wedstrijd. Luctor-Atlas werd een moei zaam duel waarin Atlas in de fi nale de winst leek te grijpen. De ploeg gaf de wedstrijd in de slot minuten echter toch nog uit handen, het werd 9-9. In de vierde klasse B verraste Volhar ding met een 9-8-overwinning bij Thor in Rotterdam. „Een knappe partij, een prima collec tief", vatte Harry Christiaanse samen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klas A boekte Ria W via onder meer door twee treffers van zo wel Daryl Rawidjan als Arno Verlinde de tweede 5-1-thuisze- ge op rij. Vlissingen, dat evenals de ploeg uit Westdorpe nog niet tegen puntenverlies opliep, was met dezelfde uitslag te sterk voor Domburg. Door een late treffer van Dave de Booij boekte Hontenisse een ietwat gelukkige 2-1-overwin- ning op Aardenburg, en blijft daardoor in het spoor van de koplopers. Ditzelfde geldt voor De Noormannen en Oostburg die op eigen veld de meerdere waren van respectievelijk Corn Boys (3-1) en IJzendijke (2-0). Sluiskil wacht na de 0-4-neder- laag tegen Zeeland Sport nog steeds op de eerste punten. In de vierde klas B kwamen de beide Zeeuwse ploegen niet tot winst. Clinge verloor op eigen veld met 1-6 van MOC'17 en Hansweertse Boys leed een nip te nederlaag (3-2) bij Steenber gen. Ria W - Koewacht 5-1: De thuis ploeg, die vanaf het begin de wedstrijd domineerde, kwam na twintig minuten op voor sprong door Daryl Rawidjan: 1-0. Met een fraai afstandsschot bracht Ruud Audenaerd in de dertigste minuut de stand hal verwege op 2-0. Daryl Rawid jan zorgde voor 3-0, waarna Dominic Janssens hem even la ter ten koste van een overtre ding, die hem rood opleverde, van de 4-0 kon afhouden. Arno Verlinde benutte echter de toe gekende strafschop: 4-0. Na de tegentreffer van Jacky Lambert bepaalde Arno Verlinde met zijn tweede treffer de eindstand op 5-1. Vlissingen - Domburg 5-1: Na een halfuur bracht Ko Brand uit een strafschop de stand tegen de verhouding in op 0-1. Vlissin gen, dat tot dat moment de wed strijd had gedomineerd, was even de kluts kwijt, maar her vond zich al snel. Nasser Gashi zorgde voor een 1-1-ruststand. Het overwicht uitdrukken in doelpunten, zo luidde de op dracht van de thuisploeg na rust. Dat gebeurde. Giovanni Siereveld bracht in de zestigste minuut de stand op 2-1, in de laatste tien minuten liep Vlis singen via Abubakar Kourou- man, Ngefu Sambi en Khaled Boufrahi uit tot een ruime 5-1-zege. De Noormannen - Com 3-1: Omdat de aangestelde scheidsrechter niet kwamopda- gen, begonnen de ploegen me! een halfuur vertraging onde leiding van Bram Wattel. overigens een goede wedstrijd floot. Al na twee minuten ver dween een voorzet van van Alphen via de voetvanee tegenstander in het doel: 14 Halverwege de eerste helt rondde Mark Minderhoudee fraaie actie af: 2-0, tevens de ruststand. Een kwartier vw het einde miste Martin Kalk- veld een goede kans op de aai- sluitingstreffer door een straf schop te missen. Nu werd hei pas in de 88e minuut 2-1 doe Mario Bogaert. Twee minute: later scoorde Ramon de Wittede 3-1. Hontenisse - Aardenburg2-l:t een matige wedstrijd zochtende bezoekers veelal de aanval, maar toonden zij zich niet erg trefzeker. Alain Joos zorgden de 27e minuut voor 1-0. Et: kwartier voor tijd kwam Aar denburg via een rake van Remco Dhont op hoogte. Het duel ging daarna op en neer. Twee minuten voor te einde trok Hontenisse aan te- langste eind via een doelpun- van Dave de Booij: 2-1. Sluiskil-Zeeland Sport 0-t: een gelijkopgaande eerste hei- kwamen de bezoekers in de l- minuut op voorsprong door Ah- di Youssoufahmed: 0-1-Narus gaf Sluiskil door een slechte w se in de tweede helft de wee- strijd uit handen. Ruben Keijzer zorgde in de 60e minui voor 0-2, Davy van Geersd» drie minuten later voor 0-3X de slotfase bepaalde Jons Bei» de eindstand op 0-4. Steenbergen - Hanswe»» Boys 3-2: Voor rust golfde to spel op en neer en kwamen Zeeuwen tot twee keer toe op een voorsprong, eerst f' Fersjan Selim en later via Man tin Koelen. De thuisploeg»® op 1-1 via GerritUijtdewilhg« en op 2-2 door Harry Dan# Een kwartier voor het ei werd Eric Veerman match»»' naar voor de Brabanders. - Clinge - MOC'17 1-6: Eenfra» combinerend MOC 17 lieP voor rust uit tot een 3-4M sprong. In de tweede helft r beerde Clinge iets aan dezea terstand te doen en leek in opzet te slagen toen Peten mont al in de 47e minuut strafschop tegenscoorde. Vervolgens liepen de ders echter uit naar 1-6- 24e din los door BR1 min laa| |55) raai nen «rot van Ball Ned rass tc deel MS moei ietl Dev datt zout Kan vert Aan: het avor Hoe ople ut binn heid Z dem den. tudi sapi jaar Del pate gens antr men Hop mod thai ten trefl van Dec resti

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38