Driebandentitel voor Aarts Zeldzame blamage voor Breskens RIA veel te sterk voor Koewacht Rens Gielliet schiet Biervliet naar winst tegen Philippine 17 'S aat t Nigeriaanse nieuweling Chokwogbu stelt zege veilig tegen Halsteren Oostburg wint van IJzendijke li maandag 22 september 2003 Te makkelijk Zegers geeft scheidsrechter schuld van fikse afstraffing3-8 v Strafschop Hoek 2 gaat door met winnen Reserves AZVV op pijnbank Terneuzen Al uit startblokken HVV'24 Al verslaat Vlissingen Ruime winst Terneuzense Boys B-junioren van HVV gelijk John Bakker eindigt op de tweede plaats pzc ouwiesse helft de °ng zet. werken; 1 Boys l-i H terecht? 'ele ktrnt Waesfa. Mtoltoe, Zwhïfc. Buijsj e le Broekt. hue RU 'co Hem- Evert-Jt luuiiesss rcoBoli. in de it za- upper Sa- -Ote- )laat( land) wed- itver- le 1-0 idein deop Ha- emi- 1 het door rook kon i uur rgen. vaart sure- ver- lartlé esvol teren ia de agere lman asei- blin- Terneuzen stoomt verder door Mare v;- kilomelr ode) 314 34.52, 1.45.S& (Breskrs lOosmc (Bresier irdeifc; iinl-kw irgenllt I.Woul? KM Hulst!.!» rt 1364 c aulvn rd van x s IBose ppe. nSasf oubadx' enge-: Alois is indel Reymr irst (HGt- 5. George 164# i|44# emeir eTra» li in 4» elink 0-i O, Aria» 0-t,» rCaé it-Be--: ideM IA, Sr irarH» nde-Nd; •Jan vt' jtlert' Niels» imanlr ideW rtde* lefcki- lisPi» „Mie" 1112-11 lAllx Idefr ineSr- H0 4-8. 3;2.Ctr tóle 4* ;Sd» ,143 est*" 44, sWiojI ;po«!' eest* nis 3- 5 6! ie: 04" vang: /van der Hooft HALSTEREN - Een week gele den maakte Hillary Chokwogbu indruk in het tweede elftal van Temeuzen. Hij scoorde twee keer, bereidde één treffer voor fI1 leidde de reserves daarmee „aar de overwinning. Gisteren maakte de 22-jarige Nigeriaan zijndebuut in het eerste elftal en opnieuw vervulde hij een be langrijke rol. Met een gekraakt schot besliste de laatste aan winst het duel in en tegen Hal steren: 1-3. A'ade Ghanees Nicolas Ankra, die nog steeds in zijn geboorte land verblijft om de juiste pa pieren te bemachtigen, is Chok wogbu de tweede Afrikaan die yia de onlangs overleden Jo Jan sen bij Terneuzen terechtkwam. Paul Telussa verwelkomde de Nigeriaan met open armen, want na het vertrek van Wil liams Benoit Moukoko naar Is- raëlzat de trainer dun in de aan vallers. Mike But en Ronald van Slie- iregt vormen de aanval van Ter neuzen, maar de laatste is meestal na een uur aan het eind van zijn latijn. „En dat is het perfecte moment om Hillary in te brengen", zei Telussa. „Hij is wellicht niet zo goed als Ronald, maar sticht wel gevaar. Hillary heeft fysieke kracht, doorzet tingsvermogen en is heel doel gericht. Ik ben blij dat hij erbij is gekomen." Deselectie van Terneuzen lijkt nuinevenwicht. In verdedigend opzicht maakte de ploeg tegen Halsteren door het sterke cen trale duo (Danny Magito en Danny Ter Steege) een solide in druk. Nico van der Meer en vooral Mamadouba Gueye heersten op het middenveld en voorin vormden de beweeglijke But en aanspeelpunt Van Slie- dregt een gevaarlijk koppel. Daarnaast wist de ploeg op de juiste momenten te scoren. Nadat Van Sliedregt een voorzet van Stefan Saey op de voeten van doelman Niels Antens had geschoten, maakte Mike But er na twintig minuten 0-1 van. But ontfutselde Halsteren-aanvoer- OOSTBURG - Het ging moei zaam, maar het was verdiend. Oostburg stuurde gisteren in de derby IJzendijke met een 2-0- nederlaag naar huis. Het kostte de thuisclub heel wat moeite, omdat een fel en agressief spe lend IJzendijke het surplus aan voetballend vermogen bij Oost- burg verstoorde. Twee IJzendijkse mandekkers maakten het de spitsen van Oostburg uitermate lastig. Ran dal de Jaeger mocht Peter van de Linde anderhalf uur gezel schap houden, terwijl Maarten Schilders aan Dominique Ver linde was gekoppeld. Ze voer den de opdracht waarmee trai ner Nico Dekker ze in de wei had gestuurd vrijwel perfect uit. Akkoord: De Jaeger moest pas sen toen in de zeventigste mi nuut Peter van de Linde het even op zijn heupen kreeg en met een schitterende actie De heger het nakijken gaf. Het be tekende de bevrijdende 2-0 en toen viel eindelijk de druk van de ploeg. IJzendijke miste Adri van Ha- negem (vakantie) en zag na twee minuten Frank van de Vijver (hamstringblessure) uitvallen. ■Dan missen we iemand die het afkan maken, dat was vandaag ®s probleem", aldus IJzendij- ke-trainer Nico Dekker. John Alleman was tevreden met dot resultaat, maar niet over de instelling. „Ik had ze nog zo ge waarschuwd voor IJzendijke. Kt is een derby en dan zit het al- ®naal wat anders in elkaar." Oostburg scoorde overigens voorrust uit een van de spaarza am mogelijkheden. Michiel beyte leverde na 35 minuten een tel bij de tweede paal af, waar acco Seen hem met de buiten ant van de voet voorbij de kansloze Sander Tazelaar werkte. hostburg-IJzendijke 2-0 (0-1). 35. ccco Seen 1-0, 70. Peter van de Lin- '-0. Scheidsrechter: J. Rozema ost-Souburg). Gele kaart: Martijn roert (IJzendijke). Aantal toe- ^mwers: 150. Jf'K'vg: Jeroen Hertogh, Joachim Ridder (78. Pieter Morel), John ■y-cman, Niek Maenhaut, Michiel r*' ™4ho van Quekelberghe, Ro- z*zener (85. Alexander du Fos- n' ennis de Kraker, Jacco Seen, lCdelqUe Verlinde< Peter van de ïe?('Ö'(e: Sander Tazelaar, Ran- 'n /?.ePer' Paul de Putter, Maar- Ur.tJ Dehe de Wilde, Jeroen Hoon (65. Frans Dekker), Bas am j0 Kevin de Jonge), Frank f>;Vijver (2. Vincent Calon), imriVaH Voorde, Ivo van de Cal- yie, Martijn Rijckaert. der Dennis Braspenning de bal en scoorde koel. Na dat doelpunt zakte Terneu zen echter steeds te ver in en kon Halsteren het initiatief overne men. Frans Vermeulen, voorma lig trainer van Hoek, slachtof ferde zijn aanvoerder na een halfuur en bracht Arlindo Dias Guilherme in. Halsteren wist daardoor iets meer druk te ont wikkelen, maar echte kansen le verde dat niet op voor de Bra banders. Meteen na de rust leek Terneu zen het duel voortijdig te beslis sen. Van Sliedregt speelde zich vrij op links en stuurde But de diepte in. Zijn steekpass werd door de mee opgekomen Gueye voorbij doelman Antens ge schoten: 0-2. Het probleem van Terneuzen was echter, dat de ploeg opnieuw wat nonchalan ter gingvoetballen. Chokwogbu loste Van Sliedregt af en de moe gestreden Matti Buijsse werd vervangen door Erik-Jan Naudts. Uit het niets kwam Halsteren door een treffer van Peterson Carlos do Rosario te rug in de wedstrijd en de Rotter damse aanvaller miste twee mi nuten later zelfs een levensgrote kans op 2-2. Chokwogbu zorgde vijf minuten voor het einde voor de verlossende derde treffer van Terneuzen: 1-3. „Er zit veel voetbal in deze ploeg", zei laatste man Danny Ter Steege. „Het is alleen zaak dat we dit vol blijven houden. Af en toe dachten we er te makke lijk over, terwijl we op die mo menten gewoon in een hoog tempo moesten spelen. Daar door werd het nog even lastig, maar ik had nooit het gevoel dat we het nog uit handen zouden Terneuzen-verdediger Andy Vereertbruggen (links) duelleert met Christian de Wolf van Halsteren. geven." Paul Telussa was tevre den met het resultaat. „Vorige week tegen RKDVC speelden we goed, maar dat had ook met de tegenstander te maken", zei Telussa. „Halsteren gooide toch wat meer fysieke kracht in de strijd en daardoor was het voor ons soms moeilijker voetballen. De omschakeling was in de eer ste helft in bepaalde fases ook niet goed, maar dat heb ik in de rust rechtgezet. En we scoren steeds op de juiste momenten. Dat is op dit moment de kracht van Terneuzen." Halsteren-Terneuzen 1-3 (0-1). 20. Mike But 0-1, 51. Mamadouba Gueye 0-2, 78. Peterson Carlos do Rosario 1-2, 85. Hillary Chokwogbu 1-3. Scheidsrechter: M.N.L. van En gelen (Vlijmen). Gele kaart: Erik Lankers en Patrick van Kaam (bei den Halsteren). Aantal toeschou wers: 300. foto Con Clasquin Terneuzen: Erik de Koeijer; Andy Vereertbrugghen, Danny Magito, Danny Ter Steege, Roel Alberti; Matti Buijsse (72. Erik-Jan Naudts), Mamadouba Gueye, Nico van der Meer; Mike But, Ronald van Slie dregt (64. Hillary Chukivogbu) en Stefan Saey (77. Remco van Leeu wen). door Peter Snelders SAS VAN GENT - De spanning was er al af. Voordat de slotron- de begon van het kampioen schap tweede klasse driebanden in café Reseda in Sas van Gent, was Eddy Aerts van de Clingse biljartclub HBC/De Trouba dour al zeker van de titel. De zesde ronde was cruciaal in dit kampioenschap. Alleen als Walter Mortier in die ronde van koploper Eddy Aerts won, kon de titelstrijd nog een boeiend slot krijgen. Mortier wilde wel, maar trof het slecht. Het was juist in die beslissende ronde dat Aerts de kortste partij van dit kampioenschap realiseerde. In 26 beurten won hij afgetekend met de cijfers 25-17. Eddy Aerts kende in het toer nooi maar één minder moment. Dat was in de slotronde, toen er niets meer op het spel stond. Die partij verloor hij van Bisschop, maar de titel was al binnen. De hoogste serie in deze titel strijd was voor George Ruym- beeck(zes). Opvallend was het matige moy enne waarmee Frans Pilaet de rij deelnemers sloot. Niet verwonderlijk, want de Clinge- naar werd twee weken gele den getroffen door een hartaan val. door Wim de Vos BRESKENS - Voor Rinus Zegers, de trainer van Bres kens, was de scheidsrechter de zondebok na de thuis wedstrijd van zijn ploeg tegen Zeelandia Middelburg. Volgens de trainer gaf de arbiter nog voor de rust „vol komen ten onrechte" een strafschop, waardoor de te genstander terug in de wedstrijd kon komen. „Wij dic teerden de wedstrijd op dat moment", vond Zegers. Breskens leidde zelfs met 3-1, maar door de chaos die daarna ontstond in verdedigend opzicht gaven de Zeeuws-Vlamingen de wedstrijd nog compleet uit han den. Zeelandia Middelburg liet Breskens nog alle hoe ken van het veld zien en scoorde er lustig op los. In de slotfase werd het elftal van Zegers met 8-3 afgeschoten. Tot overmaat van ramp verloor Breskens laatste man Arno Zwegers, die vlak voor de rust met een rode kaart werd weggestuurd. Het slotkwartier van de eerste helft deed de wedstrijd volledig kantelen. Daar waar Breskens in het eerste half uur het domineerde, raakte de thuisclub daarna de kluts kwijt. Ook voor Wil Wijnands, de trainer van Zee landia Middelburg, was het een raadsel. „Ik gaf al na een half uur geen cent meer voor onze kansen", zei hij la ter. „We mochten nog blij zijn dat het nog maar 3-1 stond." Breskens begon inderdaad furieus, met twee treffers van Robbie van de Wijnckel en een eigen doelpunt van Ruud Mesu, nadat Marcel Lourens de Middelburgers op 0-1 had gezet. Totdat de balvaardige Alberto Condo Morgado langs enkele verdedigers soleerde en hij door doelman Roy den Dunnen werd gestuit. Volgens de arbiter op een on juiste manier en dus gaf hij een strafschop. Rinus Zegers zag het anders: „Er was geen sprake van een overtreding, maar dat moment heeft ons de das om gedaan." De toegekende strafschop werd door Marcel Lourens benut. Vanaf dat moment gaf Breskens het initiatief weg en maakte het verdedigend veel onnodige fouten. Dat kwam Arno Zwegers op een rode kaart te staan. De cen trale verdediger speelde de bal in de voeten van Alberto Condo Morgado, die alleen op Den Dunnen kon afgaan. Zwegers herstelde zijn fout door Morgado onderuit te halen. Hij mocht meteen vertrekken. Voor de rust werd het nog 3-3 door Joël le Due, die later in de wedstrijd met een blessure per brancard van het veld moest worden gedragen. Breskens kon het na de rust helemaal niet meer bijbe nen ,We gingen achterin één-op-één spelen, dat is hele- Marcel Lourens is gevloerd in een duel met Esad Osmanovski (links) en Dwight van Hulle. foto Wim Kooyman maal verkeerd uitgepakt", erkende Zegers. Vooral om dat de kopsterke Daan Eikenhout bij Zeelandia in de ploeg kwam. Door de ruimte die de Middelburgers kregen, werd het tenslotte zelfs nog 3-8 door doelpunten van Evert Ei kenhout, Alberto Condo Morgado (beiden twee maal) en Marcel Lourens. Breskens-Zeelandia Middelburg 3-8 (3-3). 10. Marcel Lourens 0-1, 12. Ruud Mesu (e.d.) 1-1, 27. Robbie van de Wijnckel 2-1, 28. Robbie van de Wijnckel 3-1,32. Marcel Lourens 3-2,45. Joël le Due 3-3, 56. Evert Eikenhout 3-4, 63. Alberto Condo Morga do 3-5, 67. Evert Eikenhout 3-6, 78. Alberto Condo Morgado 3- 7, 85. Marcel Lourens 3-8. Scheidsrechter: P. van Nunen (Mid delburg). Rode kaart: Arno Zwegers (Breskens). Gele kaart: Roy den Dunnen, Angelo Cornelis (Breskens), Geert Bos- schaart (Zeelandia Middelburg). Aantal toeschouwers: 250. Breskens: Roy den Dunnen; Niels Mookhoek (68. Alexander Oosterlee), Arno Zwegers, Essad Osmanovski, Michel Cocquit; Björn den Hamer, Dwight van Hulle, Mario de Fouw, Niels Pielaat (57. Barry Polderman); Robbie van de Wijnckel, Angelo Cornelis (72. Tom Nieuwelink). door Rinus Verberkmoes WESTDORPE - RIA, koploper in de vierde klasse van het zon dagvoetbal, heeft die hoofdrol in het treffen met Koewacht meer dan waargemaakt. De suc cesvolle ploeg van coach Rudi Rietjens won met 5-1, in een wedstrijd waarin de thuisclub op alle fronten heerste. RIA toonde over veel meer voet ballend vermogen, raffinement en snelheid te beschikken. Dat surplus aan kwaliteit loonde in de beginfase nog niet, omdat de voorzetten van Geertjan de Smet en Ruud Audenaerd preci sie misten. Koewacht bleef me- de daardoor nog lang op de been. Maar RIA sloeg in de 2 7e minuut wel toe. Aan de basis van de treffer lag de goed spelende en sterk passende centrale mid denvelder Nicky de Wolff. Zijn voorzet werd door Darryl Rad- widjan achter doelman Mario Harte gekopt: 1-0. Tien minuten later werd het ook 2-0 door Ruud Audenaert. Met die stand op het bord opende RLA na de rust weer met een of fensief. Darryl Radwidjan ko gelde raak na goed voorberei dend werk van Arno Verlinde. RIA kon het daarna gemakke lijk afmaken. Koewacht liep in die periode tegen geel aan voor Jacky van Nieulande en Loren zo d'Hont en keek toe hoe de be hendige Darryl Radwidjan de defensie met een solo oprolde. In zijn drang naar een doelpunt werd hij in de zestienmeter gestuit. Voor arbiter John van de Sande uit Bruinisse reden om een strafschop te geven. „Bela chelijk", foeterde speler/coach Carlo van Grimberghe van Koe wacht. Bram Cornelissen dacht daar ook zo over, gaf onverho len commentaar op de leiding en mocht vertrekken. Vanaf elf meter schoot Arno Verlinde onberispelijk raak (4-0). Kort daarna mocht Jacky Lambert voor Koewacht de eer redden, maar Arno Verlinde be paalde de eindstand op 5-1. RIA-Koewacht 5-1 (2-0). 27. Darryl Radwidjan 1-0, 37. Ruud Aude naerd 2-0, 50. Darryl Radwidjan 3- 0, 80. Arno Verlinde 4-0, 85. Jacky Lambert 4-1, 87. Arno Verlinde 5-1. Scheidsrechter: J. van de Sande (Bruinisse). Rode kaart: Bram Cor nelissen (Koewacht). Gele kaarten: Serge Martinu (verzorger), Jack van Nieulande en Lorenzo d'Hont (alten Koewacht). Aantal toeschouwers: 200. RIA: Erwin de Roover, Arjan de Mey, Steve Kesteleijn, Boy Teunis- sen, Ludwig van Gremberghe (30. Dries Breijne, 46. Steven koster), Nicky de Wolff, Vincent Bendijk, Ruud Audenaerd, Geertjan de Smet, Darryl Radwidjan, Arno Verlinde. Koewacht: Mario Harte, Harald Verschuren, Reinbert Broos (44. Bram Cornelissen), Bart van Re- mortele, Jack van Nieulande, Jeroen Hiele, Stoyan van Dorsselaer, Lo renzo d'Hont, Jacky Lambert, San- der van Remortele, Carlo van Grim berghe. RIJSOORD - De reserves van hoofdklasser Hoek zijn na drie speeldagen nog altijd zonder puntverlies. De ploeg van trai ner Arie Dekker was zaterdag ook te sterk voor het laagge klasseerde Rijsoord 2: 0-6. „We waren heer en meester", vond Dekker na afloop. Hoek 2, dat met een vijftal spelers uit de eerste selectie aantrad, verdeelde de doelpunten over beide helften. Voor rust brachten Peter Hamelink (tweemaal) en Djamel Buyse de stand op 3-0, na de hervatting scoorde Peter Hamelink nog eens en brachten Gert-Jan Hamelink en Morou Jabara de marge op zes doelpunten. AXEL - Zo voorspoedig de competitie momenteel voor Hoek 2 verloopt, zo moeizaam gaat het AZW 2 af. De debutant op het hoogste niveau bij de reserve-el tallen moest zijn derde op eenvolgende nederlaag incasseren. Thuis tegen Arnemuiden 2 werd het 2-5. Voor AZW scoorde Joep Frusch (1-2 en 2-3) beide doelpunten. Twee van de vijf treffers van Arnemuiden kwamen uit een strafschop tot stand. TERNEUZEN - De A-junioren van Terneuzen mochten za terdag, in hun derde wedstrijd van dit seizoen, de eerste over winning begroeten. Op eigen veld werd het tegen WSC Al 2-0. „Het verschil met vorigq week was dat we nu met veel bezie ling speelden", vond trainer Dennis Sanches. Terneuzen had voor de rust al het beste van het spel, maar moest tot de 35e minuut wachten voordat Bart de Hoon met een rake kopbal kon scoren. Tien minuten voor tijd besliste Tim Bogaart het duel definitief. HULST - De A-junioren van HW'24 waren na twee nederla gen op rij goed voor hun eerste overwinning. In Hulst werd het tegen Vlissingen Al 3-2Jari Vyana opende na twintig minu ten de score. Daarna trok Vlissingen het initiatief naar zich toe en werd het nog voor de rust 1 -2Een sterke fase in het eer ste kwartier na de rust bleek achteraf voor HW'24 beslissend voor de winst. Eerst schoot Evert van den Berg raak en vervol gens scoorde ook Guy Cambier: 3-2. TERNEUZEN - Ook voor Terneuzense Boys Al was er de eer ste zege van het seizoen. Op eigen veld kwam de ploeg van trainer Bennie Boerman tot 7-0 tegen RCS Al. Voor de rust was het Ylmaz Yavuz die met twee doelpunten de weg naar de ruime overwinning effende. In de tweede helft scoorden Niek van Kouteren, Mohammed Hassan, Gokhan Ersahin (twee maal) en nog eens Ylmaz Yavuz. HULST - De B-junioren van HVV'24 kwamen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Theole BI. Na twee overwinningen op rij leed de ploeg van trainer Toon Blommaert daarmee zijn eerste verliespunten. Op zich viel daarop niets af te dingen, omdat beide ploegen gelijkwaardig waren en de winst niet verdienden. Tim Mechelink tekende voor de twee treffers van HW. Terneuzen B1 had weinig kans op een goed resultaat in de uit- wedstrijd tegen koploper WSC BI: 5-0. door Peter Snelders TERNEUZEN - Met hard wer ken en op karakter zorgde Bier vliet gisteren voor een verras sing in de vijfde klasse van'het zondagvoetbal. Het elftal van Willy de Jaeger versloeg het ho ger ingeschatte Philippine met 1-0 door een treffer van Rens Gielliet. Biervliet-Philippine 1-0. Phi lippine was technisch de veel betere ploeg, maar de thuis ploeg compenseerde dat met een tomeloze inzet. Op basis daar van was het niet eens verwon derlijk dat Biervliet won. De thuisploeg kon ook bogen op een sterk acterende doelman Stefan Dijkers, die Philippine enkele keren belemmerde te scoren. Het enige doelpunt viel in de 80e minuut bij een uitval. Rens Gielliet nam die treffer voor zijn rekening. Hulsterloo-Vogelwaarde 4-3. De twee ploegen speelden een zeer attractieve partij. Hulster loo opende furieus en stond al na twee minuten op een voor sprong door Cristophe Praet, die scoorde op aangeven van Pieter Bosman. Niels Cornelis (met een afstandsschot) en Ken neth Mangnus tilden de stand binnen een kwartier naar 3-0. Daarna lag het initiatief mees tentijds bij Vogelwaarde, dat nog voor de pauze op gelijke hoogte kwam door doelpunten van Michel Nieuwelink (twee keeren Björn Vermeerssen. Na rust waren de ploegen aan elkaar gewaagd. In de 70e mi nuut scoorde Kenneth Mangnus de winnende treffer. Graauw-Axel 1-3. Een matige wedstrijd met twee gelijkwaar dige ploegen. Uit een strafschop van Meivin Rijckaert nam Axel de leiding. Marcel Vael zorgde in de 39e minuut nog wel voor 1-1, maar direct daarna tekende Joep van den Broeke voor 1-2. Een kwartier na de hervatting liet Marcel Vael een strafschop onbenut. Daardoor kon Axel in een positief resultaat blijven ge loven. Joep van de Broeke legde pas in blessuretijd de 1-3-eind- cijfers vast. Sluis-Terhole 4-3. Het zag er naar uit dat Sluis tien minuten voor tijd de winst veilig had ge steld. Toen scoorde Alain Baetsle 4-2. In de 89e minuut liet William Freijzer echter uit een vrije trap 4-3 noteren. Daar na werd het toch nog spannend. Terhole was opnieuw uit een vrije trap zelfs dicht bij de ge lijkmaker. Scoreverloop: Robin van Hal 1-0, Joost Blanckaert 1 -1,'Jordy Sanders 2-1, William Freijzer 2-2, Peter Slits 3-2, Alain Baetsle 4-2, William Freijzer 4-3. SDO'63-Hoofdplaat 1-1. De openingsfase was voor de thuis ploeg, daarna nam Hoofdplaat de wedstrijd in handen. Toch was het SDO'63 dat met een voorsprong ging rusten door een doelpunt van Dominique de Ko ning (afstandsschot). Kort daarna moest SDO-doelman Johnny de Bakker alle zeilen bijzetten om een vrije trap van Barry Sutin onschadelijk te ma ken. In de tweede helft grote druk van Hoofdplaat. De ver diende gelijkmaker viel een kwartier voor tijd en werd ge scoord door Pascal Pijcke. Schoondijke-Groede 4-3. De gelukkigste ploeg won. De grote i uitblinker bij de thuisploeg was I Niek de Rijk, die in de tweede helft een 2-3-ruststand onge daan maakte en met twee tref fers voor een 4-3-overwinning van Schoondijke zorgde. Het winnende doelpunt viel pas in blessuretijd en kwam tot stand met veel inzet. Het scoreverloop was als volgt: Edwin van de Vel de 1-0, Karim Mouradian 1-1 en 1-2, Edwin van de Velde 2-2, Frank Staelens 2-3, Niek de Rijk 3-3 en 4-3. ASSEN - John Bakker heeft de kampioensrace in de klasse superstock met een tweede plaats afgeslo ten. De Terneuzense motorra cer was voor de start in Assen al kampioen en kon onbevangen de slotrace voltooien. Tot kort voor het einde lag de Zeeuw op kop, maar toen passeerde Robert Menzen uit Bor- ger-Compascuum de titel houder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37