PZC BKC toont karakter en wint van Togo I- "V.- Zaamslag pakt eerste punten Recordloper doet testloopje Cappon snelste in Grensloop Dubieuze goal nekt Terneuzense Boys Verlies in vijfsetter uitslagen Spui verslaat concurrent SSV'65 krijg weer flink pak slaag agenda Met verve Vrouwen van Tern. Boys boeken zege maandag 22 september 2003 Alleen Provoost speelt gelijk in schaaktoernooi Ml 0Ü Kurt Vanhaverbeke wint spelenderwijs in Westdorpe Autocross Schaken tlfi- Morres is te braaf in bekerduel door Peter van Kouteren HULST - De volleyballers van Morres/Hulst en Krimpen ont moeten elkaar dit seizoen ook voor de competitie in de tweede divisie. Ze wekten zaterdag in de tweede ronde van de beker bij vlagen de indruk elkaar zand in de ogen te willen strooien. Dat werd na afloop in beide kampen stellig ontkend. En in het veld werd in de laatste twee sets ook het tegendeel bewezen. Beide ploegen speelden in de slotfase van het duel vol op de winst. Die ging in een vijfsetter naar Krimpen: 2-3 (18-25, 27- 25,19-25,25-22,11-15). Morres haalde tot twee keer toe een achterstand op en leek in de beslissende vijfde set de oppo nent van zich af te schudden. Maarten van Goethem serveer de in de slotfase van de beker wedstrijd naar 3-0. Die voor sprong had de thuisploeg vleugels moeten geven, maar werkte juist inspirerend op VC Krimpen. „Ik had op dat mo ment ook niet het gevoel dat de wedstrijd gespeeld was", keek voormalig Morres/Hulst-speler Niek Schut na afloop terug. Schut maakte na een jaar zon der volleybal als libero zijn op wachting bij Krimpen en deed dat met verve. „Ik heb drie jaar geleden voor het laatst lekker gespeeld", zei hij. „Bij Morres. Toen wonnen we voor de compe titie met 3-2 van Krimpen. Er werd bij ons tegen deze wed strijd opgekeken." Morres/Hulst, dat profiteerde van terugtrekking van andere teams en daardoor zaterdag in de tweede divisie begint, toonde door Jan Roovers TERNEUZEN - Met vijf punten uit drie wedstrijden kent de korfbalploeg van BKC uit Bres- kens een prima start van de competitie.' D^e uitwedstrijd te gen Togo werd met 14-11 ge wonnen. Luétór uit Terneuzen (9-9 thuis tegen Atlas) en Zaamslag (uit 10-10 bij KVK) pakten een punt. Togo-BKC 11-14. Coach Huib van de Lijke was niet helemaal tevreden met wat zijn ploeg in de eerste helft liet zien: „Het schot was er niet, waardoor To go bij kon blijven." Wegens veel commentaar op de leiding (waaraan ook een paar BKC- spelers zich bezondigden) werd hij door scheidrechter Rietdijk even apart genomen. Het voerde TERNEUZEN - Terneuzense Boys boekte zaterdag in de vier de klasse van het vrouwenvoet bal een overwinning op Nieuw- dorp (4-2). Philemon Roegiers, de invaller-coach, sprak van een zwaarbevochten zege in een duel met twee gelijkwaardige ploegen. Dankzij een sterke start kwam de thuisploeg op voorsprong door een eigen doelpunt van een Nieuwdorp-speelster. Debbie Bakker maakte er na een half uur 2-0 van. Na de pauze klampte Nieuwdorp echter lang aan. Wies van Eede en Debbie Bakker tekenden voor de win nende goals. In dezelfde klasse verloor Zaamslag met afgete kende cijfers van Meeuwen 2: 5-1. Aardenburg pakte in de vijfde klasse uit met een knappe zege (6-2) op Veere. Boukje Bu- zeijn scoorde drie keer. Het vrouweneltal van Terneu zen verloor zondag in de derde klasse met 6-2 van Blauw Wit'81. Voor Terneuzen scoor den Renee van de Berg en Sop hie Hooijmaijers. Steen ging in de vierde klasse onderuit tegen Steen: 3-1 tegen OW'67. Steen was nauwelijks minder dan de thuisploeg, maar balverlies en een misverstanden lagen aan de basis van de tegen treffers. Hulsterloo moest in de vijfde klasse met 0-2 zijn meerdere er kennen in DVO'6ü. aanvankelijk te veel ontzag voor de over veel lengte be schikkende opponent. Spelver deler Maarten van Goethem: „In het begin zag het er niet naar uit dat we zo weinig voor elkaar zouden onderdoen, maar wij groeiden in de wedstrijd. Zij hadden iets meer ervaring" „Krimpen is al jaren een tweede divisionist", zei trainer Guido de Beule. „We waren in de eerste set vooral serverend te braaf." De Zeeuws-Vlamingen maak ten het de bezoekers daardoor in aanvallend opzicht gemakke lijk. Niek Schut: „We beschik ken niet alleen over veel lengte, maar ook veel sprongkracht. We kunnen redelijk makkelijk op de side-out spelen. Dat resulteerde in de eerste set in een 25-18 overwinning voor Krimpen. Morres/Hulst gooide daarna alle schroom van zich af, zag aan het eind van de tweede set een ruime voorsprong welis waar slinken, maar kwam door een zwaar bevochten zege (26- 24) op gelijke hoogte. Een blokkerend sterk Krimpen profiteerde in de slotfase van de derde set van aanvallende fou ten aan Morres-kant, maar moest na winst (25-19) opnieuw toestaan dat de thuisploeg langszij kwam. Met de linkshandige Steven Le- rnout (aanvallend sterk) en Da vy Hoffmann (goed blok) in een hoofdrol trokken de Zeeuws- Vlamingen in de slotfase aan het langste eind: 25-22. Dat leidde tot een toetje en een aantrekke lijke slotfase. Morres/Hulst ver speelde daarin een 4-1 voor sprong (4-5) en koesterde bij het wisselen van speelhelft voor het laatst een voorsprong. Na 8-7 verhing een bekeken spelend Krimpen de bordjes. Joost van Damme (links aan het net) scoort voor Morres in het bekertreffen met Krimpen. foto Wim Kooyman door Jack Begijn SHEER ARENDSKERKE - Zaamslag haalde zaterdag na de valse ouverture van vorige week in en tegen 's-Heer Arendskerke op overtuigende wijze de eerste winst binnen. De 2-0 was een magere afspiegeling van de krachtsverhouding. De hoekschoppenverhouding van zeven tegen nul in Zaamslags voordeel zei vol doende over de suprematie van de Zeeuwen. „We hebben na het verlies van vorige week als groep eens goed gepraat", zei trainer Mare de Kunder na af loop. „Ik weet zeker dat we de komende wedstrijden meer punten pakken. 's-Heer Arendskerke werd za terdag in de eerste helft met de rug tegen de muur gezet. Met goed en verzorgd voetbal zette Zaamslag de aanvallen. Het scoorde voor de rust twee keer. Na ruim een kwartier spelen werd een vlotte aanval over de schijven David de Haan en Coen Goossen door Peter Dieleman fraai afgerond. Die voorsprong werd nog voor de rust uitgebouwd. David de Haan zette op links een goede rush in, bekroonde zijn actie met een afgemeten voorzet op Jacco den Hamer, die de bal voor het inlopen had. Wie had gedacht dat Zaamslag na de pauze door zou drukken, kwam bedrogen uit. „We maak ten het onszelf nog lastig", vond De Kunder. Dat de aansluiting er niet kwam, zei veel over de onmacht van de thuisploeg en het goede optreden van doel man Corstanje. allemaal naar 8-8 bij de rust. Met de invallers Michiel Roest en Lilian van de Lijke lag het schot daarna wel gericht en kon BKC over zijn tegenstander naar 11-14. Scores BKC: Carlo Hamelink 4Ka rin Korstanje 3, Michiel Roest en Jerry van aneghem 2, Marielle Faas, Danny Hamelink en Wietse Roest 1 KVK-Zaamslag 10-10. Het resul taat was voor een belangrijk deel te danken aan het tactisch concept dat de bezoekers hanteerden. „We be gonnen met twee vakken voorverde- digen, na de pauze ging een vak ach- terverdedigen. Daar had KVK geen antwoord op", maakte aanvoerder Frans Verpoorte duidelijk. Zelf wist Zaamslag het spel van KVK wel te ontregelen. Het had bij 8-10 de winst voor het grijpen, maar deelde tenslotte de buit. Scores Zaamslag: Pieter Hamelink en Marco van Reeuwijk 3, Inge van Zuidam, Sandra Hamelink, Debby Cerpentier en Joris de Bree 1 Luctor-Atlas 9-9. Een wedstrijd waarin de verdedigingen baas wa ren over de aanvallers. De ploegen bleven tot tien minuten voor tijd bij elkaar in de buurt, maar leek Atlas bij 6-8 op weg naar de zege. De wis sels die Luctor daarna inbracht red den het punt: Davy Jonker zorgde vrij voor de korf voor 7-8) Jelske Geelhoedt tekende voor de gelijk maker: 9-9. Scores Luctor: Davy Jonker 3, Jels ke Geelhoedt en Ferry de Waele 2, 'Marjolein Durink en Sandra de Doelder 1. ASSENEDE - Het tweede grensoverschrijdende Schaak- grenstoernooi tussen een aantal Nederlandse en Belgische clubs kon zich verheugen in een ruime belangstelling. In totaal 66 deelnemers schreven in voor dit gebeuren over acht ronden. De eerste ronde werd afgewerkt bij de Belgische schaakvereni ging Den Eyk in Assenede. Het aantal deelnemende verenigin gen is dit seizoen uitgebreid van zes naar acht dankzij de deelna me van de Belgische club Arte- velde en SVWZV uit Oostburg. Opvallend was dat in de ope ningsronde slechts één remise werd opgetekend. Dat was in het duel tussen Dilah Kurmano- va en Cor Provoost. De Zeeuw stond wel een stuk achter, maar ontsnapte aan ver lies. Doordat de vlag van Kur- manova viel kon Provoost op de valreep nog een halfje binnen halen. §1 'ft K S&mmf foto Wim Kooyman Eddy Vink, die een thuiswedstrijd liep, op weg naar een klassering in de top vijf op de halve afstand. door Wim de Vos WESTDORPE - Voor Kurt Van haverbeke is bijna niets te veel. Vorige week nog liep de Belg een marathon aan de Vlaamse west kust en over een aantal weken wil de atleet uit Zelzate samen met drie andere atleten een aan val gaan doen op een opmerke lijk wereldrecord. Dat kwartet wil, in estafettevorm, 100 uur achtereen gaan lopen. Zaterdag was Vanhaverbeke even in Westdorpe, waar hij de Baec- kermat-Trimloop op zijn naam schreef. Is Kurt Vanhaverbeke al klaar voor de aanval op het wereldre cord? „Dat is vooraf moeilijk te zeggen. De omstandigheden zijn anders dan bij de gewone lopen. We doen de aanval op het record binnen, dat is natuurlijk heel wat anders", besefte Van haverbeke. Het record staat nu op 72 uur en ook op naam van een Belgisch viertal. „Ik werd gevraagd om mee te doen en of ik nog een paar van die zotten wist die van zo'n avontuur houden. We hadden eigenlijk snel vier man bij el kaar.", aldus Vanhaverbeke die voor de recordpoging extra is gaan trainen. Zowel 's mogens, voordat hij gaat werken, als 's avonds na het werk maakt hij nu de nodige ki lometers om uithoudingsver mogen te krijgen om de 100 uur van onze sportredactie WATERLAND-OUDEMAN - Eric Cappon uit Zuidzande is winnaar geworden van de 8,9 kilometer lange Grensloop in het Belgische Waterland-Oude man. De atleet van AV De Wie lingen zette onder prachtige omstandigheden een winnende tijd neer van 31 minuten en 32 seconden en bleef zijn concur renten ruimschoots voor. Frank Verschorre uit Breskens werd tiende en vierde veteraan. Willy van Puyvelde uit Schoon- dijke eindigde als achttiende en was de snelste bij de mannen bo ven de 60. Op de langste afstand, de 13,3 kilometer, was Jan van Hoeve uit Oostburg de eerste Zeeuws- Vlaming. Hij eindigde als ne gende in 59 minuten en 59 se conden. Op de kortste afstand ging de winst naar Frederik de Backer uit Waregem inl4minutenen43 seconden. Willy Faro uit Bres kens eindigde als achtste en vierde veteraan in 1719 Anja Bakker uit Breskens pakte de tweede plaats bij de vrou wen-senioren in 19.29, terwijl Claudine Goethals uit Aarden burg de snelste veterane was. Haar tijd was 19 minuten en 50 seconden. In totaal kwamen 192 deelnemers aan de start. 's-Heer Arendskerke-Zaamslag 0-2 (0-2). 18. Peter Dieleman 0-1, 38. Jacco den Hamer 0-2. Scheidsrech ter: A. Lindhout (Goes). Gele kaar ten: Richard de Jager ('s-Heer Arendskerke) en Menno den Dekker (Zaamslag). Aantal toeschouwers: 150. Zaamslag: Bart Corstanje, Menno den Dekker, Jean Dooms, Jaap Pijpelink, David de Haan, Coen Goossen (67. Peter Oppenneer), Hubert van den Hemel, Randy Lauret, Eric Tissink (57. Dennis van Leeuwen), Jacco den Hamer, Peter Dieleman (75. Joris Radema kers). door Peter van Kouteren ARNEMUIDEN - Trainer Henk Ottens tekende twee weken ge leden voor vier punten uit twee lastige uitwedstrijden. Toch hing er zaterdag in Arnemui- den, hoewel de doelstelling werd gehaald, een sombere stemming in het Terneuzense kamp. De Zeeuws-Vlamingen hielden op vreemde bodem gelijke tred (1-1), maar vonden dat er meer in had gezeten. Dat gevoel werd vooral ingegeven door de ma nier waarop Arnemuiden negen minuten voor tijd op gelijke hoogte kwam. De Walcherse formatie kreeg een indirecte vrije trap in het strafschopgebied, nadat doel man Guido Vinke volgens scheidsrechter Sardjoe een fout had begaan bij een spelhervat ting. Velen gingen ervanuit dat de keeper de bal langer dan zes se conden zou hebben vastgehou den, maar de arbiter verklaarde na afloop dat dat niet het geval was geweest. Sardjoe: „Hij raapte de bal op, stuiterde, raapte opnieuw de bal op en stuiterde weer. Dat mag niet." Guido Vinke: „Wat een onzin. Ik raapte de bal op, stuiterde, deed een pas naar voor en stuiterde weer. Dat mag toch?" Corjan Marijs joeg de bal uit de toegekende vrije trap en via de Terneuzense muur achter de goalie. Dat was gezien het spel- beeld verdiend, omdat Arne muiden na de hervatting de te genstander ver terugdrong. Het overwicht van de thuisploeg le verde echter behalve veel balbe zit niet veel op. De kansen wa ren schaars, zoals dat ook voor rust het geval was geweest. Arnemuiden liet in de beginfase een goede mogelijkheid liggen, toen Jos Poortvliet uit een voor zet van Cor Schroevers rake lings naast mikte. Terneuzense Boys, dat voor rust de thuis ploeg terugdrong, zag een leep balletje van Evert-Jan van Op- dorp op de lat belanden. Direct na de hervatting kopte Robbie Jonkman net naast, waarna Arnemuiden aanzette voor een sterk offensief Het was dan ook tegen het spelbeeld Mé LUJJJ vol te maken. Elk van de vier at leten neemt 25 kilometer voor zijn rekening. De poging wordt gedaan van 22 tot en met 26 ok tober in Zelzate. „Het enige doel is 100 uur te lo pen, maar we hebben ons geen bepaalde afstand in het vooruit zicht gesteld. Het is dus te doen om het uithoudingsvermogen", zei Vanhaverbeke, die de mara thon van vorige week tussen Nieuwpoort en Yeper als tweede beëindigde in 2.35.17. In Westdorpe kende Kurt Van haverbeke zaterdag geen tegen stand van betekenis. De Belg trok snel op avontuur en wist de concurrentie op de elf kilometer lange strijd meteen op grote achterstand te zetten. Hans van de Griendt uit Sluiskil verscheen ook weer eens aan de start en liep een aardige wed strijd. Dat leverde hem de twee de plaats op. Bij de vrouwen ging de overwin ning naar Cindy Mees, de part ner van Kurt Vanhaverbeke. Op de 5600 meter won de Belg Kris Derveaux bij de mannen en werd Jessica Ocké de nummer één bij de vrouwen. m dat mvaller Tim L0UWi halverwege de tweede helft! bezoekers op voorsprons te (0-1). De thuisploeg^ na een omstreden beslis^ van Sardjoe loon naar werk® Arnemuiden-Terneuzense Bov, 11 (0-0). 65. Tim Loumesse Corjan Marijs 1-1. Scheiimèk H. Sardjoe (Vlissingen). Gele hl Mevlud Eryürük, LucvanWaeslb den Terneuzense Boys). Aantal i schouwers: 250. Terneuzense Boys: Guido Vinkt P bert Rijnberg (67. Tim Buii Ralph Zegers, Jeroen van deBrS, Jan-Gerard Hartman- Lw Waes, Mevlud Eryürük, Arco Hm bout; Robbie Jonkman Even i" van Opdorp (63.Tim Ruud Hoogesteger (46. Marco Boll man). GOES - Spui won in de vierde klasse van het za terdagvoetbal de topper tegen DFS met 3-2. Sa men met Cadzand( 4-0 te gen SVD) en Colijnsplaatj 3-2-winst op Nieuwland) gaat Spui na drie wed strijden zonder puntver lies aan de leiding. DFS-Spui 2-3. Na de 1-0 van Anco van derLindeia de 32e minuut tekende op slag van rust Remco Ha melink voor 1-1. Drie mi nuten na rust werd het vanaf elf meter 1-2 door John de Ritter, maar ook met een strafschop koo Mariko Rouw na een uur spelen voor 2-2 zorgen. Via Martin Kalisvaart ging de winst in blessure tijd niet helemaal ver diend toch naar Spui. Cadzand-SVD 4-0. Mok- tar Abid en Angelo Martlé waren voor rust succesvol en Jean Paul Vercouteren en Peter Nieskens na de thee, in een erg magere wedstrijd. SVD-doelman Dirk van 't Zelfde was ei genlijk de enige uitblin ker. Westdorpe. Baeckermat-trimloop, 11 kilo meter. Mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 36.17, 2. Hans van de Griendt (Sluiskil) 38.50, 3. Henk van Tatenhove (Terneuzen) 40.34, 4. Peter de Vet (Westdorpe) 40.58, 5. Rinus Reijngoudt (Terneuzen)41.16,6. Ton- ny Lauret (Zaamslag) 42.17, 7. Remi de Poorter (B) 43.30, 8. Stefaan de Craene (B) 44.00, 9. Theo de Bot (Koewacht) 44.06, 10. Peter Jansen (Sluiskil) 44.13. Vrouwen'. 1. Cindy Mees (B) 52.16, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.02.34, 3. Carla Ze gers (Koewacht) 1.02.39. 5600 meter, mannen: 1. Kris Derveaux (B) 17.10, 2. Xavier Rondas (B) 17.36, 3. Davy Goossens (B) 18.31, 4. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 19.30,5. Eddy Vink (Westdorpe) 20.14. Vrouwen: 1. Jessica Ocké (Westdorpe) 27.29, 2. Hester Vink (Westdorpe) 28.42, 3. Marian van Voren (Terneuzen) 29.27. 2 kilometer, mannen: 1. Roger Nijs (B) 8.30. Vrouwen: 1. Liselot Kaijser (Terneuzen) 8.47. Jeugd (500 meter): 1Cato Verbeke (B) 2.24, 2. Mitchel van de Griendt (Sluiskil) 4.02, 3. Mathice van Britsom (Axel) 4.35. Waterland-Oudeman. Rabo Jogging Super prestige 2003. Resultaten Zeeuws-Vlaamse deelnemers. 15 kilometer, mannen: 9. Jan van Hoeve (Oostburg) 56.59,17. Adri van de door Barry van der Hooft GOES - Aanvallende onmacht en verdedigende zwakte ken merkten zaterdag het spel van SSV'65. De eersteklasser kende tegen VVGZ weliswaar een aar dige start, maar zakte daarna steeds verder weg. Twee doel punten voor en twee treffers na de rust zorgden ervoor dat de Goesenaren tegen een overdui delijke 4-0-nederlaag aanlie pen. „Het was een drama", vatte routinier Ron Proos de wed strijd samen. De verdediger, die door het af haken van Marcel Kole in de warming-up op het middenveld was geposteerd, had er geen goed woord voor over. „We krij gen prachtige kansen, maar we schieten ze er niet in. SSV'65 had in de beginfase het betere van het spel, maar zag stofzuiger Francis Lokerse ge blesseerd uitvallen. Twee dom me tegendoelpunten zorgden voor een lastige opgave. Na de 2-0 werd SSV op het mid denveld overlopen. Een verde- digingsfout leidde de 3-0 in. Ar mando Probert botste na een lange bal op laatste man Wim Westenberg, waardoor Versteeg een vrije doorgang kreeg: 0-3. SSV'65 bleef wanhopig zoeken naar een doelpunt, maar wist geen fatsoenlijke kans te creë ren. Via een aanval uit het boek je bepaalde WGZ de eind stand zes minuten voor tijd op 0-4. Navooy (Sint-Kruis) 1.02.38,28. Marcw Hijfte (Oostburg) 1.16.11, 10 kiloiwr mannen: 1. Eric Cappon (Zuidzande)311 10. Frank Verschorre (Breskens) 34.52," Willy van Puyvelde (Oostburg) 40.45.® meter, mannen: 8. Wily Faro (Bresta 17.19, 13. Jan van der Linde (Oostto} 17.53. Vrouwen: 2. Anja Bakker (Bresken- 19.29, 3. Claudine Goethals (Aarrtato 19.50,6. Bernardinevan Hevele (Sint-Knis 21.33. Jeugd, 1000 meter: 4. Jürgentl» maes (Oostburg) 3.44.500 meter: 1. Woitr Thomaes (Oostburg) 1.38. Zevende cross Sluiskil. Balkenklasse: Lancer (Nieuwdorp), 2. Piet Pfatf (Hulstj.Té 1550 cc: 1. Ab de Jonge (Hoek).Tot 1960k 1. Dennis Poppe. Tot 5000cc: 1.Paulvandr Poel (Putte). Sprinters: 1. Leonard»®# Ven. Kevers: 1. Arjan Koeyvoets (Br Hoofd). Superfinale: 1Dennis Poppe Biljarten Tweede klasse driebanden ZVB in Sas»» Gent. 1Eddy Aerts (HBC/De Tronbsf Clinge) 12 matchpunten, algemeenst») delde 0,614, hoogste serie 4,2. AloisBr schop (De Kastanje Kloosterzandel H 0,497-5, 3. Walter Mortier (BV Reynac Hulst) 9-0,533-5, 4. Willy van Dorst» /KOT'86 Sas van Gent) 9-0,501-4,5.(kof Ruymbeeck (HBC/De Troubadour!6-1, 6.6. Karei van Meelen(DeKastanje|Wi! 5.7. Koen Pöpsel ('t BierwinkeltjeTerneiffl 3-0,403-4, 8. Frans Pilaet (HBC/DeTra» dour) 2-0,311-3. Eerste ronde SchaakgrenstoemoonnAsse- nede. Jakob Buysse-Kees NieuwelmH Michel Martre-Bart Audenaert TM1® Oosters-Herman van de Wynkele 0-T L van Rij-Stijn Descamps 1-0, Walter Ca#; Philip Lammens 0-1, Chris Lanckriet*' Facchin 1-0, Manuel Colsen-Valèredew 0-1, Patrick Moens-Wim de Wolff M.» ven Braem-Dirk Welvaert0-1,AbvanH» ve-Joop Basting 1-0, Jan van de Linde Dubbeldam 0-1, Henk de Ridder-Jan»- Hoeve 1-0, Joris Neyt-Theo de PutW John Gommers-Piet Leenhouts 1-0,Nie,-- Krijger-Arjo Arendse 0-1, Erik Bo Ie*- ci_n Martin 1-0, Johan Maes-Phr rpde 0-1Bart de Vogelaere-Geert JanUyWe» gen 1 -0, Frans Rottiers-Martijn deClercrv Simon Provoost-Guy Allaer 1-0,1luis Wim Sinke 0-1Jan Verbrugge-Koen» 1-0, Dilah Kurmanova-Cor Provoost Wj* Hendrik de Wit-Aris den Hollander 10 Victor-Marcvan Vooren 0-1, Geramd ter-Mare Roesbeke 1-0. Zeeuws-Vlaanderen Midden. D"*Jj? A: Sportcafé Axel-Cerestar 3-8, Man vice-Flux Electro 13-2, Atoom1"""» Anverse 2-5,'t Zwaantje-ueio Stand bovenin: 1. Marine Service restar 1-3; 3. Deto Jeans 1-3; 4, Eetka verse 1-3; 5. Café de PieperO-O. Vierde klasse: FC Vatitec-Dow 384» per/Adhaco-Unitron 5-0. Stand bo FC Vatitec 1-3; 2. Schipper/Adhanco Broomchemie 0-0; 4. CuramusOAM* waarder M8tT0-0. Hulst. Rayoncompetitie. ZVH M trolee 3-Chevy's 0 10, IZV/IBS-OJD V/IBS 2-De Kronkel 1-6,'tAnker/^hel 2. De Reizende Man 5-1Tènoe/Zflffl ADM/Lazarus 0-2, Max Korting»;, Meerpaal 1-8, Donckers-'t-W.^5. Neckermann/Stuntmarkt-De Sm Den Dullaert4-5. .maandag- Grand Prix driebanden ZVB fé De Kroon te Sint Janste 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36