es K SKNWK legt Bruse Boys zijn wil op Renesse doet mee in de kopgroep Zevenklapper sterk Zierikzee 17 11 maandag 22 september 2003 S/>S wordt in laatste fase naar 6-1-nederlaag gespeeld Revanche Onderschatting ZSC'62 loopt tegen eerste nederlaag op Nieuwigheid Monsterzege Zierikzee Al: 15-0 Forse nederlaag onmachtig SSV Honderd-procentscore Zonnemaire Terneuzen is de nieuwe koploper Trefzeker DFS verliest door goal in blessuretijd toefcj 'den tn tu :nvn]( .onop- irdeè ;ucces ^as hel ;r naai nk da stekt! it hefr En» :igm> to«| i ns Wekif voor- vattin» En» Duiveland geeft na een uur gas „OSTERLAND - Eén ding is al duidelijk geworden: voor Dui tland zal het er deze competi- slechts een paar wedstrijden echt om spannen. Die conclusie tan na de eerste drie duels wor- df„ oetrokken. Lange tijd met „aed'spelen, toch met ruime cij fers winnen. Duiveland klopte SPSmet 6-1. Het is het verhaal «een ploeg die eigenlijk niet u de vierde klasse thuishoort. attin en li litalli omen eindt 11-1 zijn iteen a'en rmaa „Wemoeten er zo snel mogelijk lurlijl it" concludeerde Duiveland- en de trainer Jan Heikamp over het verblijf in de vierde klasse. Haar er zal bij Heikamp geen «rake zijn van onderschatting ide komende tegenstanders. Kant, zo merkte Duivelands 'iljainerop: „Als je zo voetbalt in it derde klasse, word je afge- jliejj „aakt." Heikamps woorden radden vooral betrekking op de eerste helft en de eerste tien mi- raten in de tweede helft van de eonfrontatie met SPS. „De eer- itehelft was het voetbal van on- xkant zeker niet goed. Na de H ging het weer welMaar vo- i-je week zat er veel meer voet- lal in. SPS kwam er daarna ei genlijk niet aan te pas. Het was Slob-I jaar net proberen om zo weinig rime, mogelijk doelpunten tegen te irtijen tijgen." d. Hell poch was SPS en trainer Gerard tan Zalinge niet met die ge- 31-1 lachte naar Oosterland geko- fc Af men. „Het zal moeilijk worden" ia sprak hij al vooraf, maar in de Graal wedstrijd knokte zijn ploeg lan ds GeJ ge tijd voor iedere meter. Ach- irafwashij duidelijk: „Het was 7:Wil poon op bij ons. De eerste he z'i helft speelden wij zeer verdedi- twa pd tegen de beste aanval uit n- B deze klasse. Dat het 2-1 stond lij rust, vond ik nog knap. Die S:Fra tweegoals gaven we, door fout- Obd jes,eigenlijk zelf weg. Endeeer- mAi stetien minuten na rust dacht ik ■mtitj zeik even dat we voor de 2-2 Maar na de 3-1 was het ast» gebeurd. We hebben een uur es)-D lang goed gestreden. Dit moeten 'iduti wemaar gauw vergeten." 'annejvoor Duiveland was de eerste er ook één om maar snel aan de kant te schuivenTe vaak eeling» Een» Marjoia tyerlanl aas®'1 nnyfi udiav) telinoff aiGtetï loek,# n, LW inemtr- I.JuS 3;2.J» illentr» (Z-Bei. J, 164A IFlaW telSaïJ Oumt( rajo I# lerlG* Cynlhii M2 «t us (He» der WA I.Roi* 153. LI elinge»» 1.MatV 2. pi"'1 irGotfr leHWH RW sselth ershoec tan, ft 152,'J (57; 3. Le«t 1ou »a' iele ifooyen !k,Pe9} der Wet er, Glee da»"11 werden te moeilijke oplossingen bedacht en te vaak werd de bal in een traag tempo rondge speeld. Het was meer aan de aanvallende onmacht van SPS te danken dat Duiveland zelf niet in de problemen kwam. Pas in de negentiende minuut moest SPS-doelman Niels Lisseveld in actie komen. Van dichtbij weer hield hij Steenpoorte van een treffer. Aan de andere kant kreeg collega René Zwart ook nauwelijks iets te doen. Zwart moest zijn handen pas in de 28e minuut, bij een doelpoging van aanvoerder Martin Quist, uit de mouwen steken. Duiveland had meer balbezit en het was Ronald Zwager die in de dertigste minuut de ban brak. Vlak na een overtreding op hem, gemaakt door Erwin Feijtel, haalde Zwager in het straf schopgebied zijn sportieve re vanche. Zwager werd inge speeld, draaide weg van Feijtel en scoorde 1-0. Via Lex Zwang was Duiveland, voordat de 2-0 daadwerkelijk in de boeken kwam, al dicht bij een tweede treffer. Een onvervalste punter van Wilmar van de Sande, die kort daarvoor naar de linkshalfposi tie verwezen was door Heik amp, betekende de tweede Oos- terlandse goal. Tot ieders verba zing liet Duiveland SPS nog te rugkomen in de wedstrijd. Lex Zwang verzuimde op het mid denveld een duel aan te gaan en dat verleidde Martin Quist tot een doelpoging. Doelman Zwart stond iets te ver voor zij n goal en kon zich niet meer herstellen: 2- 1. In de tweede helft was het Duivelands beste man op het veld, Leo Burgers, die voor de beslissende 3-1 zorgde. Een dro ge knal van Burgers in de bene denhoek, nadat Leen IJzelen- berg vanaf rechts hem aanspeel de, betekende het startschot voor het doelpuntenfestijn. Er ontpopte zich een spel tussen kat en muis. Iedere aanval le verde Duiveland een kans op. „We kregen heel veel ruimte", wist Barry Steenpoorte ook. De aanvaller bleef zelf droog staan, maar had wel een aandeel in een paar goals. Na een prima actie van Ronald Zwager was het in de 64e mi nuut Marcel de Bruine die bij de tweede paal voor zijn man kwam en 4-1 binnenschoot. De meest spectaculaire goal was de 5-1. Het SPS-doel had meer iets weg van een kermisattractie: een schiettent. Het volgende gebeurde binnen twintig secon den: tweemaal voorkwam Lis seveld de 5-1, tweemaal blok keerde speler Martin Quist een schot, twee keer ging de bal op de paal en uiteindelijk was het na die tweede keer op de paal Ronald Zwager die de bal in de goal werkte. Wilmar van de Sande maakte tenslotte 6-1, na een diepe bal van Burgers en klaarleggen van Steenpoorte. Voor Duiveland is het komend seizoen zaak te waken voor on derschatting. Die onderschatti, Duiveland zelf en vooral ZPR'84 lijken de moeilijkste te genstanders te worden. J an Hei kamp zei het treffend („We moe ten er zo snel mogelijk uit"), maar ook bij de spelers is het be sef er dat promotie tot de moge lijkheden behoort. „We zijn ze ker een kanshebber", meende doelpuntenmaker Marcel de Bruine. Duiveland - SPS 6-1 (2-1). 30. Ro nald Zwager 1-0, 37. Wilmar van de Sande 2-0, 39. Martin Quist 2-1, 53. Leo Burgers 3-1, 64. Marcel de Brui ne 4-1, 85. Ronald Zwager 5-1, 87. Wilmar van de Sande 6-1. Scheids rechter: H. van Meerkerk (Streef kerk). Gele kaart: Marnix van der Hulle en Wilmar van de Sande (bei den Duiveland), Erwin Feijtel (SPS Aantal toeschouwers: 110. Duiveland: René Zwart, Mark IJze- lenberg, Bart van der Hulle, Leo Burgers en Marnix van der Hulle; Marcel de Bruine, Lex Zwang (72. Marcel Zwager), Ronald Zwager en Wilmar van de Sande; Barry Steen poorte en Leen IJzelenberg. SCHARENDIJKE - In de derde se A moest ZSC'62 duide- zijn meerdere erkennen in GPC Vlissingen. De Walcherse koekers stonden binnen het bartier al op een 2-0-voor- sprong. Uiteindelijk eindigde ZSC - GPC in 0-3Het beteken de het eerste verlies voor de ploeg uit Scharendijke. ZSC-trainer Kees Kommer rep- leovereen valse start. Al na zes Muten was het laatste man fener Klaassen die zijn eigen doelman Sander Vaane passeer de Klaassen kopte een voorzet Mf links in eigen goal. De rechterflank van ZSC was in de beginfase duidelijk de zwakke flek, want acht minuten later kwam er opnieuw een voorzet waf links. Sander Vaane leek de bal te onderscheppen, loste het leer en vervolgens profiteer de Erik de Ruiter optimaal van het slippertje: 0-2. „Dan kom je liet meer in de wedstrij d en loop je achter de feiten aan. Het was jet zoals tegen Yerseke, maar precies andersom voor zei Kommer. Voor de rust kwam ZSC'62, dat speelde zonder John van der Have en daardoor voorin de bal en niet goed kon vasthouden, nauwelijks in de buurt van het GPC-doel. In de tweede helft Sjeeg de thuisploeg welgeteld mogelijkheid om terug te ffien in de wedstrijd. Een inzet fan de ingevallen Jan-Willem Horreman werd echter van de «in gered en uit de daaruitvol- 8®de counter maakte Jimmy was met zijn treffer het verde rop tot een formaliteit. ®C 62 kon daarna alleen nog jaar de schade beperkt hou- ®- Ondanks een groot aantal nsen voor GPC bleef de 0-3 op bord staan. „Ik ben niet één 'P een gaan spelen, want dan tertejemet 6-0 of 7-0. En dat 'Wijedan weer mee naar vol- week. Wat ik kwalijk was dat er bij ons drie a .'7 sPelers twintig minuten wr het einde van de wedstrijd conditioneel doorheen za- constateerde Kommer. ÖC'62 - GPC Vlissingen 0-3 (0-2). ay*r Klaassen 0-1 (eigen doel- 14. Erik de Ruiter 0-2, 57. nas 0-3- Scheidsrechter: C. Mwijndrecht). Gele kaart: John «wane,i (ZSC'62). lit u' ?an(^er Vaane, Leon Weeda ar, Quist), Werner Klaassen, '5! ^.on9e en Thomas Petiet lm vt',aan Vaane); John Dorre- 'f-osimier Snoek, Michiel van oe f55. Jan-Willem Dorre- Jfi "°uter Fioole; Martin Kie- 3 en Niels van de Moezel. SKNWK-speler en doelpuntenmaker Jacky de Bruine neemt de bal aan. Ruben van de Berg (nummer 5) van Bruse Boys loopt naar hem toe, terwijl Maarten Padmos (rechts) toekijkt. foto Marijke Folkertsma door Ko de Ridder NIEUWERKERK - Ongeveer dertig mi nuten was Bruse Boys zaterdag in staat SKNWK te volgen. Toen ging de snel ver kregen 1-0-voorsprong echter verloren. Vanaf dat moment was het SKNWK dat Bruse Boys zijn wil oplegde en via een 1-1-ruststand de wedstrijd besloot met een 3-1-overwinning. De derby leefde wel in Nieuwerkerk. Er was zelfs een dubbel programmablad uitgegeven: een paarse uitgave Bru uut en een blauwe uitgave 't Eeste tuus. Bei de teams hadden ook hun eigen pupil van de week. Bruse Boys begon op de voor de club be kende wijze. Mouwen opgestropt en met veel inzet. Dat gaf al snel resultaat, want na vijf minuten kreeg Bruse Boys een vrije trap. Hierbij verzuimde Robert van der Zande zijn verdedigende taak en door deze persoonlijke fout was het Erik Bleiji die de bal fraai achter SKNWK- doelman Leon Quik kopte: 0-1. Bruse Boys putte moed uit deze snel ver kregen voorsprong. SKNWK kwam niet verder dan enkele corners en een schot poging van Gert-Jan Tierie. Het duurde tot de 31e minuut dat SKNWK het juk van de angst van zich afwierp en op zijn vertrouwde manier ging ballen. Mark den Haan kwam op links door en zijn voorzet werd door Jacky de Bruine met een keurige goal afgerond. De Bruine nam de bal rechts op zijn slof en Bruse Boys-doelman Mark Giljam zag geen kans de volley te verwerken: 1-1, tevens de ruststand. Na de rust kwamen bij Bruse Boys Niels van den Ouden (voor Alex Andeweg) en Dennis Ruitenbeek (voor Cees Benard). Ook hen gelukte het niet Bruse Boys over het dode punt te tillen. SKNWK werd steeds sterker, er kwam meer beweging en de onderlinge coaching werd beter verzorgd. In de 67e minuut bracht dat rendement toen John Padmos van onge veer 35 meter met een prachtige knal Mark Giljam verschalkte 2-1 Christiaan van Vossen kwam de uitge speelde Robert van der Zande vervangen bij SKNWK en de versnelling kon wor den opgevoerd. In de 73e minuut stoorde Van Vossen zo goed dat Bruse Boys-ver dediger Wilko Hanzen wat knullig de bal rechtsachter verloor en de goed verzorg de voorzet keurig werd afgerond door Gert-Jan Tierie (één van de uitblinkers aan SKNWK-kant). SKNWK was klaar om verder uit te lopen. De beste kans hiervoor kreeg Emiel Kuijten die op rechts in balbezit kwam en de bal afgaf in plaats van voor persoonlijk succes te gaan. De honderd-procentkans werd echter niet benut door Jan-Jaap Padmos. Twee jeugdige junioren kregen ook nog een aantal speelminuten. Bij Bruse Boys Thomas Groeneveld (verving Jacob Mul ler) en bij SKNWK Remco Veenboer (ver ving Gert-Jan Tierie). De wedstrijd ging uit als een nachtkaars en SKNWK bleef uiteindelijk als nieuwkomer ongeslagen in de derde klasse. SKNWK-trainer Cees Willems was voor al blij met het spel van de tweede helft: „Wij hebben toen beter de ruimtes ge bruikt en Bruse Boys volledig onze wil opgelegd. Maar net als in de vorige thuis wedstrijd tegen Veere was het eerste ge deelte van de wedstrijd weer dat angstige tegemoet treden van de tegenstander. Laten we het houden op nieuwigheid, maar we moeten daar wel vanaf komen." Gert-Jan Tierie, hard werkend en als een ware stofzuiger opgetreden: „Ik deel de door Jos van Belzen VLISSINGEN - Renesse doet volop mee om de bovenste plaatsen in de vijfde klasse B. Gisteren won de ploeg van trai ner Cees van Dijke het doel puntrijke duel met WVV'67 met 5-3. Renesse staat tweede op de ranglijst, achter Luctor'88. Dreischor en Ouwerkerk zijn al lebei nog puntloos. Renesse - WW'67 5-3: Een voor rust oppermachtig Renesse leidde halverwege met 3-0 door treffers van Leon Bakker, Vin cent Goedegebuure en Robert- Jan Canters. In de tweede helft zorgde John Berrevoets voor 4-0, en na een Brabantse tegen treffer was het Leon Bakker die zijn tweede doelpunt aanteken de: 5-1. Vreemd genoeg kregen de Zeeuwen het hierna nog moeilijk, maar in de laatste tien minuten kwam WW'67 niet verder terug dan tot 5-3. Lewedorpse Boys - Dreischor 5- 0: Tegen een door blessures ge handicapt Dreischor behaalde de thuisploeg een eenvoudige zege. Ronald en Simon Smits zorgden voor 2-0 halverwege. Ook na de rust troffen de broers Smits beiden éénmaal doel, met tussendoor nog een treffer van de jeugdige Jan Verton: 5-0. Robur - Ouwerkerk 4-1: Voor rust waren de ploegen aan el kaar gewaagd, iets dat via een 1-1 -stand door treffers van Ste fan van der Maas en Andy La- tusia ook in de score tot uitdruk king kwam. Een minuut na het begin van de tweede helft sloeg Andy Latusia opnieuw toe: 2-1. Nadat Richard van Liere er 3-1 van had gemaakt, nam de thuis ploeg gas terug. Ouwerkerk kreeg kansen, maar benutte de ze niet. Dat deed Andy Latusia in de slotfase voor de derde keer wel: 4-1 de eindstand. Jong Ambon - Volharding 10-3: Door een hattrick van Eldridge Pentury en doelpunten van Martin Waisapy, Arno Sahertia en Rivellinho Pentury namens Jong Ambon met een tegentref- Leon Bakker van Renesse scoorde gisteren twee keer in het duel met WVV'67. foto Marijke Folkertsma STEENBERGEN - De spelers van Zierikzee-trainer Leen Koster boekten in de hoofdklasse van het A-juniorenvoetbal een monsterscore. In Steenbergen werd de gelijknamige A- jeugd maar liefst op een 15-0-nederlaag getrakteerd. Zierikzee speelde in Steenbergen bijna de gehele wedstrijd tegen tien tegenstanders. Scheidsrechter Mathon stuurde al na twee minuten een thuisspeler, na tweemaal geel, van het veld. Daarna kon Zierikzee gaan werken aan de enorme score. Na een halfuur spelen leidde Zierikzee met 0-2 en bij rust stond het scorebord al op 0-7. „In de tweede helft was het helemaal een gatenkaas bij Steen bergen", aldus Koster. Voor Zierikzee scoorde Leon Sinke vijfmaal en Merlijn Lems en Martijn van Grunsven ieder drie keer, Pascal Koster, Freek Torensma, Don van Vliet en Wesley Goud verzorgden de overige treffers. „Het is, met twee gelijke spelen en een overwinning, een heel ander begin dan het vori ge seizoen", vond Koster. GOES - Aanvallende onmacht en verdedigende zwakte ken merkten zaterdag het spel van SSV'65. De zaterdag-eerste klasser kende tegen VVGZ een aardige start, maar zakte daarna steeds verder weg. Twee doelpunten voor en twee tref fers na de rust zorgden ervoor dat de Goesenaren tegen een overduidelijke 4-0-nederlaag aanliepen. SSV'65 had in die beginfase het betere van het spelmaar twee domme tegendoelpunten zorgden voor een lastige opgave. Rechtsback Michel de Groote liet zijn tegenstander beide ke ren vanuit zijn rug weglopen, waardoor eerst Jeroen Bezemer en drie minuten later Cyriel Versteeg ongehinderd konden binnenkoppen: 0-2. Een nieuwe verdedigingsfout in de twee de helft leidde vervolgens de 3-0 in. Armando Probert botste na een lange bal op laatste man Wim Westenberg, waardoor Versteeg een vrije doorgang kreeg: 0-3. Via een aanval uit het boekje bepaalde Jeroen Bezemer de eindstand zes minuten voor tijd op 0-4. SSV staat onderaan met nul punten uit twee wedstrijden. ZONNEMAIRE - Voetbalclub Zonnemaire heeft zijn hon derd-procentscore gisteren ook in de derde wedstrijd gehand haafd. Op eigen veld werd Robur 2 met 4-3 verslagen. Binnen een kwartier leidde Zonnemaire met 2-0 via Steven Verseput en Edwin de Vlieger. Na de rust kwam Robur onverwacht te rug in de wedstrijd. De 2-1 werd nog weerlegd door Peter van Mourik (3-1), maar toen werd het opeens 3-3. Vijf minuten voor tijd maakte Marcel de Vlieger uit een counter echter de beslissende 4-3. HALSTEREN - Een week geleden maakte Hillary Chokwog- bu indruk in het tweede elftal van Terneuzen. Hij scoorde twee keer, bereidde één treffer voor en leidde de reserves daarmee naar de overwinning. Gisteren maakte de 22-jarige Nigeriaan zijn debuut in het eerste elftal en opnieuw vervulde hij een belangrijke rol. Met een gekraakt schot besliste de laatste aanwinst het duel in de eerste klasse met Halsteren: 1-3. Daarvóór had Mike But de score geopend voor Terneuzen (20e minuut) en had Mamadouba Gueye de marge vlak na rust ver dubbeld. Nadat Peterson Carlos do Rosario in de 78e minuut iets terugdeed, besliste Chokwogbu de wedstrijd. Op de ranglij st is Terneuzen koploper geworden, doordat Gel - drop/AEK op eigen veld verloor van Voab (1-2). mening van onze trainer. Maar ik voel ook dat er verandering staat aan te ko men. Maar zo'n wedstrijd als vandaag te gen Bruse Boys is altijd wat anders." Bruse Boys-trainer Olaf Filius was dui delijk in zijn mening. „Het was een dra ma vandaag. Een totale off-day van ie dereen. Normaal ben ik altijd verbaal enorm bezig met bijsturen als het team van de koers afdrijft, maar dat kon ik vandaag niet opbrengen. We zullen deze wedstrijd snel moeten vergeten en weer toewerken naar de komende wedstrijd." SKNWK - Bruse Boys 3-1 (1-1). 5. Erik Bleiji 0-1, 31. Jacky de Bruine 1-1, 67. Johan Pad mos 2-1, 73. Gert-Jan Tierie 3-1. Scheidsrech ter: L.P. van Belzen (Arnemuiden)Aantal toe schouwers 225. SKNWK: Leon Quik, Jurjen Vermeer, Leon de Bruine, Johan Padmos, Mark den Haan, Jacky de Bruine, Gert-Jan Tierie (81. Remco Veenboer), Maarten Padmos, Emiel Kuijten, Jan-Jaap Padmos, Robbert van der Zande (65. Christiaan van Vossen). Bruse Boys: Mark Giljam, Wilko Hanzen, Ralph van den Ouden, Ruben van de Berg, Ge orge Geluk, Arjan Stoutjesdijk, Cees Benard (46. Dennis Ruitenbeek), Erik Bleiji, Marco Ketting, Jacob Muller (75. Thomas Groeneveld), Alex Andeweg (46. Niels van den Ouden). fer van Nathan Schenk, was de wedstrijd halverwege al beslist: 6-1. In de tweede helft werd er nog zesmaal gescoord: Martin Waisapy en Eldridge Pentury beiden twee keer en Niek van Zunderen (strafschop) en Re- mon Verbart namens Volhar ding, waardoor de wedstrijd in 10-3 eindigde. Vosmeer - Kwadendamme 2-1: Na een gelijkopgaande eerste helft zonder doelpunten, kopte Jacco Vaders in de 55e minuut raak uit een vrije trap van Arjen Verkamman: 1-0. Vrijwel direct hierna voorkwam doelman Mi chel Neelen met een fraaie red ding de gelijkmaker, maar een minuut later werd hij toch ver slagen door Jacco Zuidhof: 1-1. Lang konden de gasten hiervan niet genieten, want in de 63e mi nuut bezorgde Hans Vaders Vos meer de overwinning door 2-1 binnen te schieten. Nieuw Borgvliet - Luctor'88 1-3: Vrijwel vanaf de aftrap sloeg Erik de Groene toe, iets dat hij halverwege de eerste helft nog eens herhaalde: 0-2. De Brabanders kregen in de tweede helft ook de nodige kan sen, die werden echter niet be nut. Dat deed Erik de Groene aan de andere kant wel, 0-3 en dus was de wedstrijd beslist. Vijf minuten voor het einde be paalde Robert Belleder de eind stand op 1-3. door Ben Flameeteman PUTTE - Na de 5-0 vorige week tegen Roosendaal blijft Zierik zee stevig aan het doelsaldo werken. Gisteren werd in Putte, tegen het plaatselijke Grens wachters, een zevenklapper ge realiseerd: 0-7. Trainer De Frel 'durft' vooralsnog geen uitspra ken te doen voor het vervolg; „Maar het loopt momenteel al lemaal heel voorspoedig." In voorbereiding had Zierikzee- trainer John de Frel opponent Grenswachters al eens zien spe len. Aan hand van die bevindingen was het gisteren de bedoeling op balbezit te spelen en vervolgens voor een snelle balcirculatie te zorgen. „Grenswachters is een zwakke tegenstander met een matige conditie en daar hebben we vanmiddag goed gebruik van gemaakt. Door de bal snel rond te laten gaan, kregen we veel ruimte en dito kansen", al dus een tevreden De Frel na af loop. Om die reden werd het treffen gisteren in Putte geen enkel mo ment een echte wedstrijd. „Het was een kat-en-muisspelletje. Het was me na drie minuten al duidelijk dat we hier zeker niet zouden verliezen", typeerde de Zierikzee-trainer het duel. Het ging de rood-zwarten wel heel gemakkelijk af. Wanneer alle kansen benut waren, had de uit slag ook probleemloos in de dubbele cijfers terecht kunnen komen. Rutger Kooman opende na bij na een kwartier de score. Even later waren respectievelij k Tho mas Vos en Benjamin Verwest ook trefzeker: 0-3. „Omdat het zo gemakkelijk ging, heb ik ook niet-basisspe- lers als Benjamin Verwest, Lee Mol en Collin van Oeveren de kans gegeven zich te laten zien. En zij hebben het prima ge daan", vertelde John de Frel. Na de hervatting bracht een andere nieuwkomer, Elmar Verhage, vanuit zijn positie achter de spitsen de doelpuntenmachine weer op gang. Achtereenvolgens Serge Berre voets (penalty), andermaal Rut ger Kooman en invaller Mat- thijs Hage maakten de zeven klapper compleet. Een klein 'smetje' op de wed strijd was het ongelukkige uit vallen van verdediger Michel Winkels vijftien minuten voor het einde. Hij had dermate veel last van zijn knie, die hem een groot gedeelte van het vorig sei zoen nog aan de kant hield, dal verder spelen onverantwoord was. Omdat De Frel zijn drie wissels reeds had verbruikt speelde Zierikzee de wedstrijd, overigens probleemloos, met tien man uit. Grenswachters - Zierikzee 0-7 (0-3). 14. Rutger Kooman 0-1, 28. Thomas Vos 0-2, 44. Benjamin Verwest 0-3, 48. Elmar Verhage 0-4, 51. Serge Berrevoets 0-5 (strafschop), 77. Rut ger Kooman 0-6, 91. Mathijs Hage 0- 7. Scheidsrechter: J. Verpaalen (Ruchpen). Aantal toeschouwers: 100. Zierikzee: Jaco van der Schee; Niels Lodewijk (8. Barry Hage), Michel Winkels, Serge Berrevoets, Lee Mol; Robbert Roggeband (60. Matthijs Hage), Benjamin Verwest (70. Collin van Oeveren), Patrick Roggeband, Elmar Verhage; Thomas Vos, Rutger Kooman. BURGH-HAAMSTEDE - DFS leed zaterdag in de vierde klasse A zijn eerste nederlaag. De ploeg uit Burgh- Haamstede kreeg tegen Spui in blessuretijd het beslissende derde doel punt tegen: 2-3. Spui is samen met Cad- zand en Colijnsplaatse Boys de enige ploeg zon derpuntverlies. Na de 1-0 van Anco van der Linde in de 32e mi nuut tekende Remco Ha melink op slag van rust voor de gelijkmaker: 1-1. Drie minuten na rust werd het vanaf elf meter 1-2 door John de Ritter, maar ook met een strafschop kon Mariko Rouw na een uur spelen voor 2-2 zor gen. Via Martin Kalisvaart ging de winst echter in blessuretijd niet hele maal verdiend toch naar Spui.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 29