PZC Goede start dammers 's-Gravenpolder Terneuzen wint ook bij Halsteren: 1-3 Swift houdt het hoofd koel De Waard superieur in titelstrijd driebanden Goese zaterdag-eersteklasser thuis tegen VVGZ met 4-0 onderuit Colijnsplaatse Boys na derde zege koploper w- V uitslagen agenda maandag 22 september 2003 Middelburgse korfballers winnen derby van Tjoba Traag Vierde klasse B Volleyballers Morres/Hulst uitgeschakeld 8i'ï Wb 16 door Daaf Kasse MIDDELBURG - PWG 's-Gra- venpolder kan terugzien op een meer dan geslaagde start van het nieuwe damseizoen. In Dor drecht won het Zeeuwse hoofd klasseteam met 12-8 van Beter Dordrecht. In de tweede klasse E kwamen de reserves van PWG ook goed uit de startblokken: een I2-8-overwinning op Ver haar Montage/D VA. Bij de Mid delburgse damclub ging er za terdag veel fout: een 17-3-ne- derlaag tegen titelkandidaat Den Haag was het resultaat. Vorig jaar begon PWG 's-Gra venpolder met een gelijkspel in Dordrecht. Omdat de Zuid- Hollandse ploeg enkele sterke spelers is kwijtgeraakt ver scheen PWG zaterdag als favo riet achter de borden. Bennie Provoost deelde de eerste klap uit. Nadat Daaf Kasse in een vroeg stadium remise had ge schoven, versloeg de jeugdspe ler Anton Kosior, de sterkste Dordtenaar, door een lichte combinatie. Na gelijke spelen van Erwin Ha mers en Jan van de Weteringh kwam Beter Dordrecht weer op gelijke hoogte na een positione le nederlaag van captain Kees Rijk. Arjo Kousemaker, de kop loper in het Zeeuws kampioen schap, bracht zijn team weer op voorsprong in een interessante partij, waarin hij met succes een schijf van zijn tegenstander op de korrel nam. Het werd 10-8 na gelijke spelen van Johnny de Leeuw, Aart Walraven en And res van den Berge, waarna Henk Gunter, die in het middenspel door een mooi offer de kansen had doen keren, in een zorgvul dig gespeeld eindspel de twee punten pakte. Voor het tweede team van PWG 's-Gravenpolder wordt het on getwijfeld een zwaar seizoen, maar de eerste wedstrijd werd in ieder geval overtuigend ge wonnen. Vier overwinningen, van Jos de Wild, Arie den Hol lander, Jan de Jonge en Rianka Rentmeester, compenseerden de nederlagen van Martij n Rentmeester en Ferry Berkholst ruimschoots. Slechts drie spelers van de Mid delburgse damclub wisten za terdag een persoonlijk succesje te boekenArie KammeraatPe ter Schunselaar en Jan Moens slaagden er in op papier betere dammers op een gelijkspel te houden. Aan de overige zeven borden was het kommer en kwel. Forse nederlaag onmachtig SSV door Barry van der Hooft GOES - Aanvallende onmacht en verdedigende zwakte ken merkten zaterdag het spel van SSV'65. De zaterdag-eerste klasser kende tegen VVGZ wel iswaar een aardige start, maar zakte daarna steeds verder weg. Twee doelpunten voor en twee treffers na de rust zorgden er voor dat de Goesenaren tegen een overduidelijke 4-0-neder- laag aanliepen. „Het was een drama", vatte routinier Ron Proos de wedstrijd samen. De verdediger, die door het af haken van Marcel Kole in de warming-up op het middenveld was geposteerd, had geen goed woord over voor het vertoonde spel. „Vorige week tegen Roda Boys was het precies hetzelfde", zei Proos. „We krijgen prachtige kansen, maar we schieten ze er niet in. Doen we dat wel, dan kunnen we een stuk makkelij ker voetballen. Die tweede kans voor Christiaan Boon moet er gewoon in!" Proos doelde op de riante moge lijkheid die de snelle aanvaller na acht minuten kreeg. Nadat zijn lobje drie minuten eerder al was gepareerd door doel man Cees van Welie, verscheen Boon opnieuw alleen voor de sluitpost. Van Welie kon het rol- lertje van Boon rustig oppak ken. SSV'65 had in die beginfase het betere van het spel, maar zag stofzuiger Francis Lokerse ge blesseerd uitvallen. Twee dom me tegendoelpunten zorgden vervolgens onverwacht voor een lastige opgave. Rechtsback Mi chel de Groote liet zijn tegen stander beide keren vanuit zijn rug weglopen, waardoor eerst Jeroen Bezemer en drie minuten later Cyriel Versteeg ongehin derd konden binnenkoppen: 0-2. „Die eerste twee goals kregen we natuurlijk veel te makkelijk tegen"erkende trainer Adriaan Nieuwenhuijse. „Je moet als verdediger op de bal letten en niet alleen maar naar je tegen stander kijken. Tot die twee mo menten speelden we best aardig, maar daarna werd het alleen maar minder." Na de 2-0-achterstand werd SSV'65 op het middenveld over lopen en had het achterin de handen vol aan de beweeglijke aanvallers van WGZ. Knullig balverlies van Antoine Kunst leidde bijna de 0-3 in, maar kee per Wilfred Poley kon nog net zijn hand achter de inzet van Dennis van der Pol krijgen. Aan het begin van de tweede helft viel er weinig te beleven. Christiaan Boon werd gevloerd door doelman Van Welie, maar scheidsrechter Versnel wuifde de valpartij weg. Een nieuwe verdedigingsfout leidde vervol gens de 3-0 in. Armando Probert botste na een lange bal op laat ste man Wim Westenberg, waar door Versteeg een vrije door gang kreeg: 0-3. SSV'65 bleef wanhopig zoeken naar een doel punt, maar wist geen fatsoenlij ke kans te creëren. Via een aan val uit het boekje bepaalde WGZ de eindstand zes minuten door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - Bram de Waard uit Wemeldinge is in 's Lands Welvaren in Kwaden- danune met-overmacht kampi oen driebandén tweede klasse geworden van- het district Wal cheren/de Bevelanden. Al bij het ingaan van de laatste ronde was de speler van BV Jacobs ze ker van de titel. Wim Walraven van 't Raedthuys uit Middel burg werd tweede en Camiel Weering uit Goes van ALM der de. Het had er op voorhand alle schijn van dat het een heel span nend kampioenschap zou wor den. Liefst vier promovendi kende het veld van acht deelne mers. Schijn bedroog. Alleen Bram de Waard kon zijn niveau van de voorwedstrijden bevesti gen. Sterker nog, hij ging er ruimschoots overheen. De an deren bleven stuk voor stuk be neden de verwachtingen. De Waard opende dermate sterk dat het de rest van het veld leek te verlammen. Walraven was zijn eerste slachtoffer. Met een door Barry van der Hooft HALSTEREN - Een week gele den maakte Hillary Chokwogbu 1 met twee treffers indruk in het tweede elftal van Terneuzen. Gisteren maakte de 22-jarige I Nigeriaan zijn debuut in het eerste elftal en opnieuw vervul de hij een belangrijke rol. Met een gekraakt schot besliste hij het duel met Halsteren: 1 -3. Na de Ghanees Nicolas Ankra, die nog steeds in zijn geboorte land verblijft om de juiste pa pieren te bemachtigen, is Chok wogbu de tweede Afrikaan die via de onlangs overleden Jo Jan sen bij Terneuzen terechtkwam. Paul Telussa verwelkomde de Nigeriaan met open armen, want na het vertrek van Mouko- ko naar Israël zat de trainer dun in de aanvallers. Mike But en Ronald van Sliedregt vormen de aanval, maar de laatste is meestal na een uur aan het eind van zijn latijn. „En dat is het perfecte moment om Hillary in i te brengen", zei Telussa. Tegen Halsteren kwam Terneu zen op voorsprong nadat Van Sliedregt een voorzet van Ste fan Saey op de voeten van doel man Niels Antens had gescho ten en Mike But de rebound benutte: 0-1. Meteen na de rust leek Terneu zen het duel voortijdig te beslis sen. Van Sliedregt speelde zich vrij op links en stuurde But de diepte in. Zijn steekpass werd door Gueye ingeschoten: 0-2. Uit het niets kwam Halsteren door een treffer van Peterson Carlos do Rosario terug in de wedstrijd en de Rotterdamse aanvaller miste twee minuten later zelfs een levensgrote kans op 2-2. Chokwogbu zorgde vijf minuten voor het einde voor de verlossende derde treffer van Terneuzen: 1-3. Halsteren-Terneuzen 1-3 (0-1). 20. Mike But 0-1, 51. Mamadouba Gueye 0-2, 78. Peterson Carlos do Rosario 1-2, 85. Hillary Chokwogbu 1-3. Scheidsrechter: M.N.L. van En gelen (Vlijmen). Gele kaart: Erik Lankers en Patrick van Kaam (bei den Halsteren). Aantal toeschou wers: 300. voor tijd op 0-4. Versteeg kaats te een verre uitworp van Van Welie en werd direct diep ge stuurd. Zijn afgemeten voorzet werd met een prachtige volley afgewerkt door Jeroen Bezemer. Nieuwenhuijse wilde na afloop nog niet spreken van een moei lijk seizoen. „Deze klasse is sterker dan vorig jaar en we hebben zelf aan kwaliteit inge leverd", zei de oefenmeester. „Marcel Kole is heel belangrijk voor ons en binnen deze selectie heb ik eigenlijk geen goede ver vanger voor hem. Door zijn blessure moest ik het hele elftal omgooien en na het uitvallen van Francis Lokerse moest ik dat weer doen. Daarnaast vond ik dat de wil om te winnen van daag ontbrak. Christiaan Boon en Arj en Oostdij k bleven ver on der hun niveau. We hebben op bepaalde fronten gewoon ge faald." SSV'65-WGZ 0-4 (0-2): 27. Jeroen Bezemer 0-1, 30. Cyriel Versteeg 0-2, 66. Cyriel Versteeg 0-3, 84. Je roen Bezemer 0-4. Scheidsrechter: T. Versnel (Zwijndrecht). Gele kaart: Frank Amas (VVGZ). Aantal toeschouwers: 75. SSV'65: Wilfred Poley; Michel de Groote, Wim Westenberg, Armando Probert, Antoine Kunst; Jan-Wil lem van Dijk (69. Joey van der Hoeff Ron Proos, Francis Lokerse (23. Peter Nieuwdorp), Arjen Oostdijk; Paul Bom en Christiaan Boon. moyenne van 1.041 werd de Middelburger weggevaagd. De toon was gezet en ook al liet De Waard in de vijfde ronde een steekje vallen, in de zesde werd de pikorde weer hersteld. Camiel Weering van ALM hield verrassend genoeg de strijd het langst vol, maar wel op eerbie dige afstand. In de slotronde stonden beide rivalen tegenover elkaar maar voor de bezetting van de eerste plaats maakte dat geen verschil meer. Wel was Weering nog verwikkeld in de strijd om een van de andere po diumplaatsen. In de finale on derstreepte De Waard nog eens zijn superioriteit en verwees Weering middels een 25-18- overwinning naar de derde plaats. De tweede stek was voor Wim Walraven die door een zege in de slotronde op Guust Boone van Delta nog over Weering wipte en een nipte promotie bewerkstel ligde. De Waard werd door zijn zege beloond met een plaats in de gewestelijke eindstrijd. De hoogste serie kwam met 7 op naam van drie spelers: De Waard, Walraven en thuisspeler Ko Franse. door Euqène de Kok 's-HEER HENDRIKSKINDEREN - Tjoba- trainer Wilco Fokke kon zich nog wel de laatste veldkorfbalderby tussen Tjoba en Swift herinneren. Het was het seizoen 1999- 2000. Tjoba won toen beide duels en Fokke was nog actief als speler voor Tjoba. Als coach zal hij dat resultaat dit seizoen niet kunnen herhalen. Swift won zaterdag in 's- Heer Hendrikskinderen met 16-15. Vooraf was Fokke nog vol vertrouwen. „Als we de zenuwen in bedwang kunnen houden, moet het geen probleem zijn.Het was geen arrogantie van de trainer. De cijfers staaf den zijn uitspraak. Tjoba kende een betere start in de veldcompetitie dan de Middel burgse opponent. Met vier punten uit drie wedstrijden stonden ze tot zaterdag tweede in de eerste klasse G van het veldkorfbal. Swift was met twee uit drie vier plaatsen la ger terug te vinden op die ranglijst. Maar streekderby's staan op zichzelf. De stand in de competitie en aan de hand daar van gemaakte prognoses zijn nutteloos. Dat wist ook Swift-aanvoerder Ivo de Hond. „Vooraf hadden we tegen elkaar gezegd: het is een derby, dus alles is mogelijk." Op het veld liet Swift zaterdag snel zien dat het zeker mogelijk was om te winnen van het op papier sterkere Tjoba. Na tien minu ten en bij een 2-2-stand nam de ploeg het heft in handen. De Middelburgers kwamen op twee punten voorsprong via de trefzeke re Mabel van de Velde en een door Ivo de Hond benutte strafworp. Terwijl Swift daarna geconcentreerd bleef spelen en rustig de tijd nam voor hun aan vallen oogde Tjoba te gehaast, speelde slor dig en gaf in verdedigend opzicht veel te veel ruimte weg aan de Middelburgers. Swift-spelers Van de Velde en Pascal Cas- tenmiller profiteerden goed van die ruimte en scoorden respectievelijk twee en één keer. „De vrouwen van Swift konden van zes meter vrij schieten terwijl we hadden af gesproken dat we ze tot drie of vier meter kort zouden houden", zei Fokke. De trainer was niet tevreden over het spel van Tjoba en had dat in de rust ook laten merken. „Het was verschrikkelijk traag. Ik kon het tempo er langs de kant ook niet in brengen. In de rust heb ik gezegd dat ze het vuur uit hun sloffen moesten lopen.Tjoba- aanvoerder Gerben van Boven was het eens met Fokke. „We zijn veel te zwak begonnen. Na rust werd het pas een echte wedstrijd." De Goesenaren hadden goed naar de toe spraak van hun trainer geluisterd en bogen de 5-7-ruststand in de 54e minuut om in een Esther van Boven van Tjoba zoekt naar een mogelijkheid de bal af te spelen. Haar broer Gerben kijkt toe. foto Mechteld Jansen 11-10-voorsprong. „Toen dacht ik dat we er overheen konden", zei Van Boven na het duel. De ommekeer was echter van korte duur. Nog in dezelfde minuut maakte Mabel van de Velde de gelijkmaker. „Dat zijn dan de duwtjes die je dan krijgt", aldus Fokke. De 11-11 luidde het begin in van een bloed stollende en derbywaardige eindfase. Het werd 11-12 (Richard Geldof) en 12-12 (Ger ben van Boven). Daarna liep Swift via twee straf worpen (van de in totaal twaalf!) uit naar 12-14. De twee door Ivo de Hond be nutte worpen brachten de beslissing. Tjoba maakte nog wel de aansluitingstreffers, maar kreeg de gelijkmaker er niet in. Na ze ventig minuten en bij een stand van 15-16 blies scheidsrechter Wim Niesing tot grote opluchting van de Middelburgers af. Voor Swift-coach Marianne Marinissen kwam het laatste fluitsignaal van de gebles seerde arbiter geen seconde te vroeg. „Die laatste tien minuten waren echt zenuwslo pend. Je zag het ook aan de ploeg. Daar kwam toch wat spanning in", zei Marinis sen, de nieuwe Swift-trainster. „Verder hebben we gewoon ons normale spelletje gespeeld. Geduldig spelen en zorgen voor een goede rebound. Dit is een flinke opste ker. De ploeg raakt beter op elkaar afge stemd. We zijn nog aan het bouwen, maar we gaan steeds verder vooruit. Ivo de Hond vond dat vooral de verdienste van Marinissen. „De coach heeft in een kor te tijd een goede ploeg neergezet. Scores Tjoba: Mark de Schipper (5), Marcel de Dreu (4), Gerben van Boven (3), Jojanneke Fokke (2) en Esther van Boven (1). Scores Swift: Richard Geldof (5), Ivo de Hond (4), Mabelvan de Velde (4), Pascal Castenmiller (2) en Claudia Fritz (1). van onze sportredactie GOES - Colijnsplaatse Boys is verrassend één van de drie koplopers van de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal. De ploeg van John Tahapary won met 3-2 van Nieuwland en gaat na drie duels samen met Spui (3-2-zege bij DFS) en Cadzand aan de leiding. In 4B leed Smerdiek zijn derde nederlaag. Stavenisse pakte opnieuw een punt, nu tegen Chrislandia (2-2). Cadzand-SVD 4-0: Moktar Abid en Angelo Martlé waren voor rust succesvol en Jean Paul Vercouteren en Peter Nieskens na de thee. In een magere wedstrijd was SVD- doelman Dirk van 't Zelfde de enige uitblinker. Colijnsplaatse Boys-Nieuw- land 3-2: Koen Wisse opende na een halfuur de score voor de thuisclub. Kees van de Weele maakte er twee minu ten voor rust met een fraai af standschot 2-0 van, maar via Karsten Feleus kwam Nieuwland nog voor de thee tot 2-1 terug. Colijnsplaat was in de tweede helft de be tere ploeg. Tochwerd het via Bram van Eenennaam vijf minuten voor tijd 2-2. Eén minuut later leverde een mis lukte voorzet van Bekker Be- gde, die over doelman Fritz in het doel zeilde, alsnog de verdiende thuiswinst op. Krabbendijke-Bevelanders 2-0: Twaalf minuten voor rust werd het 1-0 door Theo van Houte. Na rust drong Be velanders aan, maar na een doeltreffende counter van Michel Bal in de 70e minuut zat er geen positief resultaat meer in voor de bezoekers. Wemeldinge-Borssele 3-1: In een gelijkopgaande eerste helft tekende Rens Kole na elf minuten voor 1-0 en Da niël Beyerlein vijf minuten later voor de 1-1. Vlak voor rust werd het via opnieuw Kole 2-1. De tweede helft was voor Wemeldinge, dat vijf minuten voor tijd via een afstandschot van Chris Kole de winst zekerstelde. Hoedekenskerke-Wissen- kerke 0-0: De thuisclub krees na een gelijkopgaande eeii helft na rust de meeste kan sen op winst. Doelpunten vielen echter niet te noteren Wolfaartsdijk-Apollo 1.3. Jarno Waterham opende na ruim een kwartier de score voor de thuisploeg: l„o Apollo kwam via Jean-Paili Uitterhoeve en Bas de Koev er (strafschop) nog voor rust op 1-2, waarna de thuisclub met bij machte bleek de ba kens te verzetten. Acht mi nuten voor tijd besliste Jean- Paul Harthoorn de wedstrijd definitief in Apollo's voor deel. Duiveland-SPS 6-1: Duive- land speelde niet goed maar won toch met ruime cijfers SPS kwam na een 2-0-ach terstand dankzij Mark Quist terug tot 2-1, maar had daar mee al zijn kruit verschoten Smerdiek-ZPR'84 0-4: Het wil nog niet vlotten met de ploeg uit Sint Maartensdijk Het duel met ZPR was al bin nen een kwartier beslist na treffers van Mourad Gocun en Gaily Jacobs: 0-2. Zes mi nuten na rust kopte Gocun zijn ploeg naar 0-3 en tot overmaat van ramp moest Smerdiek daarna met tien man verder omdat keeper Rick Zwagemaker een door gebroken speler neerhaalde. De overtalsituatie werd door ZPR'84 via Gaily Jacobs slechts éénmaal goed uit- speeld. SC Stavenisse-Chrislandia 2-2: Op basis van de getoon de inzet en vechtlust haalde Stavenisse, net zoals vorige week tegen Klundert, een punt. Toch zag het daarna 65 minuten voetbal en een 0-2- achterstand niet naar uit. Toen profiteerde Adrie Smits echter van geklungel in de Heijningse verdediging (1-2 Vervolgens moest Stave nisse, nadat Jeremy Gierman met twee keer geel van het veld werd gestuurd, met tien man op jacht naar de gelijk maker. Die viel tien minuten voor tijd. Peter de Rijke kop te uit een corner raak: 2-2. Persoonlijk kampioenschap driebanden tweede klasse district Walcheren/de Beve landen: 1Bram de Waard - BV Jacobs, 7 ge speeld, 12 punten, moyenne 0.622, hoogste partij 1.041, hoogste serie 7; 2. Wim Walra ven 't Raedthuys 7-8, 0,553,0.714, 7; 3. Ca miel Weering ALM, 7-8, 0.470, 0.531, 4; 4. André Karelse De Toekomst, 7-7, 0.518, 0.694, 6; 5. Cees Verbeek Kwadendamme, 7-7, 0.453,0.714, 4; 6. Jakko Vleugel Schel- dezicht, 7-5, 0.431, 0.735, 5; 7. Ko Franse Kwadendamme, 7-5, 0.417, 0.675, 7; 8. Guust Boonen Delta, 7-4,0.496,0.543,5. Teamcompetitie district Walcheren de Be velanden: Klasse B101, driebanden klein: VEGABV 1-HGL/KOT'86 1 7-0; BV Jacobs 1- Onda 1 4-3; Onda 2-LBV1 2-5; ALM 1-OBK1 3-4; HIO 1-De Herberg 1 0-7. Klasse B201: Drieb. De Kroon 1-TOG 1 5-2; OBK 2-Schel- dezicht 1 5-2; BV Kwadendamme 1-De Sportvisser 1 4-3; Onda 3-Delta 1 2-5; BV Jacobs 2-Avontuur 1 5-2. Klasse B202: BV Kwadendamme 2-De Vier Linden 1 2-5; De Sportvrienden 1-HGL/KOT862 5-2; OBK 3-'t Raedthuys 2 3-4De Toekomst 1-VEGABV 2 0-7; ALM 2-Onda 4 7-0. Klasse C101 Libre Klein en 38/2: VEGABV 5- VEGABV 3 7-0; Avontuur 2-ReHaWe 1 7-0; Windenburg 2-DOSnieuwk. 1 7-0. Klasse C201: BV Kwadendamme 3-ReHaWe 2 5-2; De Toekomst 2-'t Raedthuys 3 5-2; HIO 2- Dampoort 1 5-2. Klasse C202: Scheldezicht 2-Delta 2 0-7; De Sportvisser 2-De Toe komst 3 0-7; Avontuur 3-Ons Genoegen 1 0-7. Klasse C301Delta 3-ALM 3 5-2; TOG 2 - BV Kwadendamme 4 0-7. Klasse C302: SNA 1 -OBK 4 5-2; De Vier Linden 2-ReHaWe 3 5-2. Klasse C401Onda 6-Dampoort 2 4-5; Scheldezicht 3-Avontuur 5 7-2; Onder de Toren 1 -Delta 4 2-7; De Sportvisser 4-Schel dezicht 4 5-4. Klasse C402: TOG 4-Delta 5 5-4; VEGABV 7-DOSov. 1 7-2; ALM 5-HGL- /KOT86 3 5-4; Scheldezicht 5-HIO 3 9-0; De Vier Linden 3-BV Kwadendamme 6 4-5. Klasse C501: Scheldezicht 6-Onda 7 4-5; De Herberg 6-Onder de Toren 2 7-2; Avontuur 6-VEGABV 8 4-5. Jeugd: Amorti 2-De Her berg 23.88-27.40. Individueel: Eijskoot-Bri- an Bakkers 12-3.40, Verschure-Boy Steketee 4,26-12, Van Dongen-Marcel Reij 7.62-12. Bowling Vereniging Middelburg. Maandag league: Kwik kwek kwak-lmtech 1-3, E-pro- perty-Computer service 2-2, Pro shop-Fine line 0-4, Hertel service-Kapsalon Duck 2 1-3, Lucky Strike-Jamin 0-4, Pets place- Kapsalon Duck 3 3-1, Kapsalon Duck-Prut- sers 3-1, 't Frietuus-eigen gemiddelde 4-0. Stand na 9 games: Jamin 12, Duck 2 9, Duck 8, Computer service 8, Pets place 7, Fine line 7, Imtech 7, 't Frietuus 6, Kwik kwek kwak 5.5, Hertel service 5.5, E-property 5, Lucky strike 5, Duck 3 5, Proshop 3, Prutsers 2. Dinsdag league: T oyota de Jonge-Mylene cosmetica 3-1, Spruyt plallet-Pulse audio 1-3, Bulldo zers-Hoven.bedr. Souburg 1-3, van der Zwan-lstimewa 0-4, Sita-Lammers frituur 3-1, Risa beveil.-The tube 0-4, Rechter- hand-Suzuki 2-2. Stand na 9 games: Suzuki 10, Istimewa 8, Pulse audio 7, The duke 7, Lammers 7, Sita 7, Rechterhand 6, Spruyt paillet 6, Toyota de Jonge 6, Bulldozers 6, van der Zwan 5, Mylene cosm. 4, Hoven.be dr. Souburg 3, Risa 2. Woensdagleague: Herwegh-C-1000 4-0, Biggekerke-Zeedo 4-0, Het witte huis-Full house 2-2, M en 0- Auto de Voogd 0-4, van Kampen schoenen- Houtind. Het Zuiden 3-1, Poseidon-Johns 1 -3, Taekwondo-Rechterhand 2 2-2, Bakker Bart-Schrobbelerke 3-1. Stand na 9 games: Auto de Voogd 11, Bakker Bart 9, Johns 8, Het witte huis 8, Herwegh 7, Full house 7, van Kampen schoenen 6, M en O 6, Posei don 6, het Zuiden 6, Taekwondo 6, Rechter hand 2 6, Biggekerke 5, Schrobbelerke 4, C-1000 1, Zeedo 0. Donderdagleague: EPZ 3-Fonsies 1-3, Wondergem-De rekening 2-2, Carros-Ram 0-4, Mechielsen gassen- EPZ 2 1-3, EPZ-Strike 0-4, Eastman-Kruit- molen 1-3. Stand na 9 games: Strike 11, Fonsies 9, De rekening 9, Ram 9, EPZ 2 8, Kruitmolen 7, Wondergem 5, Eastman 4, EPZ 3 4, EPZ 3, Mechielsen gassen 2, Carros 1. Jeugdleague: Naamloos-Gewoon hope loos 0-4, The killers-Extreme bowlers 0-4, De lummels-Lucky strikes 4-0. Stand na 9 games: Gewoon hopeloos 10, De lummels 8, Extreme bowlers 8, Naamloos 7,Topl» Iers 6, The killers 5, Lucky strikes 3. Regio Walcheren. Eerste klasse: WlH port Oostkapelle 10-1, Westkapellefc /de Visser 0-4, VZV-Hydrofa DomburgH Bij de punt-Taxicentrale 7-5, Jong Ank» Alfonds/zuidwest negen 0-5, Arneiruto Hebusport 1-9. Stand: Domburg 7-6.lt onds/zuidwest negen 2-6, vv Hebuspi: 2-4, Hebusport 2-4, Murre/de Visser24 Taxicentrale 2-3, Oostkapelle 2-3, Bijl punt 2-3, VZV/Hydrofa 2-1, WesM 2-0, Jong Ambon 2-0, Arnemuider 2-t Tweede klasse: Toma-Oostkapelle 2 2-: VZV/Hydrofa 2-Garderen/Dekker 6-10, PB VW-Weerlt 4-4, Alfonds/zuidwest neger: WZP 6-10, Ontop-Domburg 2 5-5, Mfe club-LFA Laurens/Blauwe winkel 10-1 Stand: Oostkapelle 2 2-6, WZP 2-6,2 Weerlt 2-4, PSVW 2-4, Garderenftte 2-3, Coffeeclub LCA 2-3, Alfonds/zuidweS negen 2 2-3, Laurens/Blauwe Winkei 2-1 Domburg 2 2-1, Ontop 2-1, Torna2-0,11 V/Hydrofa 2 2-0. Derde klasse: VAW-ft veld 5-10, de Dwaes-VZV/Hydrofa 3li-S Vanuus/ABC-decor Baderie 12-4, Schink?! assurantie-SSVW 7-8, Onderandereffe mo products 8-7, Woontrend Zeeland-Ak- kerdaas kado 10-8. Stand: Meiveld 3-3,0? derandere 3-9, de Dwaes 3-6, SSVW3-6. Woontrend Zeeland 3-6, Vanuus/ABCd? cor 2-3, Akkerdaas kado 2-3, VAW 3-3 VAW 3-3, VZV/Hydrofa 3 3-3, Thermopre ducts 2-0, Baderie 2-0, Schinkel assur* 3-0. Vierde klasse: Varian-VPV4-3,Atofina- EPZ 6-1, Partner advies-Uiterton 7-4, Uil» ton 2-vv Hebusport 2 6-8, Garderen/De» 2-De stoof 2-4, fc Laurens 2-Dekker/T® per 7-10. Stand: Partner advies 2-6,410»? 2-6, vv Hebusport 2 2-6, Varian 2-6,1» ton 2-3, Uiterton 2 2-3, De stoof 2-3, ker/T ramper 2-3, VPV 2-0, fc Laurens!!-- EPZ 2-0, Garderen/Dekker 2 2-0 VijfdeW» se: Torna 2-Gouwe gheyt 1-7, Jeans® VAW 2 4-5, Schipper accountants-Bin» deboys 7-7, Goede vrienden-Westkap*' 7-14. Stand: Westkapelle 2 2-6, VAW22-:, Schipper accountants 2-4, NDW advocaten 1-3, Jeans inn 2-3, Gouwe gheyt2-3, W* veldeboys 1-1, Domburg 31-0, JobseIn merweerken 1-0, Albatros 1-0, vrienden 1-0, Torna 2 2-0. Zesdekast Zeeland-Dekker/Tramper 2 7-3, v« drofa 4-fc Laurens 3 5-4, Westkapelie 1 Draadkrabbers 11-5, Provincie Zee Janse 1-8, v.d. Sluis-Uiterton 3 2-o, Schuur-Torentijd 16-4. Stand: De Sc 2-6, Janse 2-6, Westkapelle 3 2-6, V» drofa 4 2-6, Torentijd 3-6, Uiterton3 - Provincie Zeeland 2-3, Draadkrabbers» fc Zeeland 3-3, fc Laurens 3 2-0, ramper 2 2-0, v.d. Sluis 3-0. HULST - De volleyballers van Morres/Hulst zijn uitgesc» keld in het nationale bekert» nooi. De ploeg, die dit jaar komt in de tweede divisie,1 loor met 3-2 van Krimp»; op hetzelfde niveau uitkom^ setstanden waren (18-25, 19-25, 25-22,11-15) maandag Landelijke competitie drjeb£r\fnKoren- vierde divisie poule 4: stratin- beurs/'t Kaaitje-RCD Kloens sj| gen. Locatie: BiIjartpaleis land. Aanvang: 19.30 uur. L-G M.' *- --ja :y> Wim Westenberg werkt de bal weg in het duel met WGZ foto Mechteld Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16