1 PZC Adres op Kliko uitnodiging voor dieven Bietencampagne komt op gang Brandweer scherpt eisen campings aan Raad van State laat kerk Nieuw vliet toe 12 Sou waan vraag voor winkelcomplex in havenbuurt snel verwacht Koninklijke waardering voor landbouwer Wijffels 13 ij nader inzien agenda vrijdag 19 september 2003 www.pzc.nl Email: web@pzc.nl Vrijwilligers in het zonnetje Brandmelders Inbraken in vier vakantiewoningen Heros krijgt gelijk Vlaaienbon voor BOB Walrave wethouder Vlissingen frofTonnv van Gremberghe U- ^NEUZEN - Het PvdA- jaadslid j- Dubbeldam vreest jat de registratie van de rolem- jjefs in de gemeente Terneuzen W dievengilde in de kaart zal -jelen. In Terneuzen worden momenteel alle rolemmers voorzien van een geplastificeer- Sje sticker met het adres van de «ebruiker erop. Zonder zo'n slicker worden de vuilniscon- lainers voortaan niet meer ge it en leegd. Dubbeldam sluit niet uit nisa- voor okalt acti- lem- ijwii ndc- via- »ei opl 'Opc- ijwii ia® Zee- hten, met matie ïL emin- aphet mwe- rtvai ei velii> Pi rake is anpas- rijzd os va iass2 ling, ie be- iet op- ;slotes lanla Duit- aamde ebeuit e stra- •soned ide» afval ■n re- regaaa dijk® ig n estfr dijk" ikkig alles- ïreke- :,diea iag-8 rome in omea- jel.Nu ideliag f afvd ituatie minis- 45 de- etrek- Odeci- dat dieven en inbrekers de adressen van nog op straat staande containers zullen ge bruiken om aanslagen te plegen op hang-en sluitwerk of erger. Immers als mensen hun rolem- mer op straat laten staan zijn ze veelal niet thuis. De PvdA'er heeft ook twijfels over de kwaliteit van de stic kers. Hij denkt dat ze geen lang leven beschoren zijn en wil nu van het college van B en W we ten of ze getest zijn op duur zaamheid. „Kijk, nu worden al le containers in Terneuzen van zo'n plakker voorzien. Dat is een enorme operatie. Als blijkt dat die dingen er na een paar da gen slecht weer afgaan, dan is dat natuurlijk een slechte zaak. Beter nu wat zekerheid, dan straks tegen problemen aanlo pen", meent Dubbeldam. Wethouder P. Hamelink (Milieu) weet van Dubbeldams vrees af. „Wij hebben bij diverse ge meenten die eenzelfde operatie achter de rug hebben navraag gemaakt of de adresregistratie geleid heeft tot een toename van de inbraken in die steden. Dat bleek nergens het geval te zijn. Overigens is over deze actie best nagedacht. Door de rolemmers te registreren kunnen we voor komen wat er in het verleden is gebeurd, namelijk dat er allerlei emmers verdwenen en dat som mige mensen de beschikking kregen over meerdere emmers zonder dat hiervoor betaald wordt. De voorbije jaren zijn we zo'n 1800 rolemmers kwijtge raakt. Die zijn, om het zo maar te zeggen, in het grijze circuit te rechtgekomen. Dat wordt nu voorkomen." Over de kwaliteit van de stic kers kan de wethouder niet di rect oordelen. „Ik neem aan dat die dingen weersbestendig zijn. Het bedrijf dat we voor deze campagne hebben ingehuurd heeft elders ook al dit werk ver richt. Ik neem aan dat zij weten wat ze doen en materiaal ge bruiken dat de toets der kritiek kan doorstaan", stelt Hamelink. Outletcentrum Gent gaat door Hnnr Kris Naudts jENT - Het Gentse stadsbe- iiuur houdt vast aan de plannen voor een factory outletcentrum jn de verpauperde havenbuurt lluide-Meulestede in het noor- ielijk deel van de stad. Schepen tan economische ontwikkeling Termont verwacht op korte itrmijn een bouwaanvraag van ie projectontwikkelaars. Het stadsbestuur worstelt al ja- snmet de renovatie van het ou- iehavengedeelte. Er werden tal tan plannen gemaakt maar op ■et terrein zelf werd nog geen steen verlegd. „Debouwvaneen outletcentrum is geenszins ge schrapt", aldus Termont. „De oude havenloodsen hebben we inmiddels verkocht aan de pro jectontwikkelaars. De hele ont wikkeling van dit havengedeel- leisevenwel afhankelijk van de touw van een nieuwe brug over liet Handelsdok. Het dossier voor de brug is ingediend bij de ïlaamse overheid en de afhan- deling verloopt vlot." De buurt waar het outletcen trum is gepland, is momenteel rauwelijks bereikbaar. De Han- deisdokbrug in de buurt van de Dampoort is onderdeel van een totaalplan voor een betere weg- terbinding naar het noorden van de stad. Het grootschalige winkelcomplex op een opper vlakte van tienduizend vier kante meter voorziet in vijftig winkels en zevenhonderd par keerplaatsen, aangevuld met woningen, kantoren en kleinere bedrijven.. De stad Gent ver- redactie zeeuws-vlaaimderen Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC terneuzen Tel: (0115) 645769 fax: (0115)645742 Email: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) WoutESareman Raymond de Frel René Hoonhorst Renévan Stee Frits Bakker (sport) Baudeloo 16 Postbus 62 4560 AB hulst Tel: (0114) 372776 Fax: (0114) 372771 F-mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer centrale redactie Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA goes Tel: (0113) 315500 Fax: 10113)315669 B-mail: redactie@pzc.nl NTERNET Bezorgklachten: 0800-023 1 231 °P maandag t/m vrijdag ge opende de openingstijden; 'aterdagstot 12.00 uur kocht daarvoor in totaal 31.000 vierkante meter aan de project ontwikkelaars Euro Waterings uit Groot-Brittannië en de groep Beta Developments uit Gent en wil op haar beurt negen miljoen euro investeren in reno vatie van de wijk. Volgens de op positiepartijen in de gemeente raad hoort een dergelijk groot schalig project niet thuis in een kleinschalige wijk als Muide- Meulestede. De Vlaamse mid denstandsorganisatie Unizo, die zich eerder al verzette tegen de mogelijke komst van een fa briekswinkel in Sas van Gent, blijft fel tegen. Volgens Unizo komt de concurrentiepositie van de detailhandel elders in de stad en in het bijzonder in de Kanaalzone, in het gedrang. Te genstanders vrezen grote ver keersproblemen, vergelijkbaar met de verkeersellende bij het megawinkelcentrum van Wijn- egem bij Antwerpen. In Terneu zen bestaan al enkele jaren plannen voor de verwezenlij king van een outletcentrum op de braakliggende terreinen van De Hoop, naast het water schapskantoor aan de Kenne- dylaan. Of de betrokken pro jectontwikkelaars de plannen doorzetten, nu op nauwelijks een half uur rijden de plannen voor eenzelfde megacomplex zo goed als zeker worden uitge voerd, is zeer de vraag. TERNEUZEN - De openbare scholen uit de oude gemeente Iemeuzen zetten vanavond zo'n 200vrijwilligers in het zonnetje. De gezellige avond, die wordt gehouden in Porgy Bess in Iemeuzen, komt er dankzij een subsidie van de voormalige ge- ochu meente Terneuzen. Zonder de illisie-l kuip van vrijwilligers, zo stellen oiganisatoren J. Jonkman en isver- H. Radt, zou een groot aantal nogti activiteiten op de verschillende aarte- scholen minder goed uit de verf jerbc- tomen. De vrijwilligers worden vanavond vanaf half negen in Vgy Bess verwacht Landbouwer Hans Quist uit IJzendijke raapt de bieten op die naast de kar zijn gevallen. 'hetartikel over de oprichting van een terair centrum in Sluis in de PZC van wensdag 17 september staat abusieve- jkvermeld dat ter gelegenheid van het geboortejaar van Hendrik van Dale symposium wordt gehouden in het ïelfort. Dit moet zijn 175e geboortejaar, «grondlegger van het Groot Woorden- Mek der Nederlandse Taal is geboren in ®8en overleed in 1872. door Jan Jansen TERNEUZEN - De eerste grommende bietenrooiers zijn gesignaleerd in de pol der, hopen van het zoete gewas verschij nen al langs de akkerranden, vervoerders draaien hun diesels warm voor tig ritten naar Breda en Stampersgat. De jaarlijk se bietencampagne gaat weer van start. Het eerst is de oogst van biologische ak kerbouwers aan de beurt, enkele dagen later mogen hun collega's de eerste bie ten van het land rijden. Traditiegetrouw worden de eerste leveringen door de fa brikanten beloond met een aardige pre mie. Ze doen dat om de aanvoer zo goed mogelijk te spreiden over de hele cam pagne. Om dezelfde reden staat er een bonus op late leveringen. Boeren komen in de verleiding nog even te wachten met de oogst omdat de bieten tot ver in november nog behoorlijk kun nen doorgroeien. Naarmate ze langer staan wordt bovendien het suikergehalte alleen maar hoger en daar draait het bij dit gewas uiteindelijk om. De opbrengst is volgens akkerbouw- voorman Joris van Waes uit Philippine dit jaar sterk wisselend. De droge zomer gooide roet in het eten bij boeren die het op zanderige grond moeten doen. Goed geworteld in de klei kwamen de bieten elders de droogte wel goed door. Na de zeer welkome regenbuien van de laatste weken zijn ze volgens Van Waes weer in de groei gegaan. Maar het gevolg is dan wel dat het suikergehalte prompt omlaag gaat.Over de prijs kan hij kort zijn. Die staat al sinds jaar en dag vast in Europa. De boer kan er net mee uit de voeten, maar dat verandert volgens Van Waes als het plan doorgaat om er tien tot twintig procent af te doen. Dat de bieten voortaan niet meer met de boot meegaan, maakt boeren niks uit, maar betekent voor de meeste transpor teurs een hele omslag. „Anders vormde de boot de doorgaande weg, nu krijg je heel andere aanvoerlijnen", zegt Rob Scheerders van het gelijknamige trans portbedrijf uit Vogelwaarde. Scheerders is een van de grootste bieten vervoerders in Zeeuws-Vlaanderen. Hij foto Peter Nicolai toonde zich vanaf het eerste uur onge lukkig met de tunnel en heeft nu zijn or ganisatie drastisch moeten aanpassen. Een handicap vormen de beperkingen van het transport via België waar een vrachtauto maximaal 44 ton mag wegen, tegenover 50 ton in Nederland. Toch leerde een rekensom Scheerders dat hij de bieten uit de polders ten oosten van het kanaal Gent-Temeuzen het beste via de Liefkenshoektunnel kan afvoeren. „Dat komt ook omdat de auto's zelf lich ter worden en ze per saldo dus meer vracht kunnen mee nemen." Hoe ooste lijker hij opereert, hoe lichter dus de au to's die Scheerders inzet. Moet hij weste lijk van het kanaal zijn, dan loopt het transport via de Westerscheldetunnel. door Famke van Loon ZIERIKZEE - De provinciale brandweer werkt aan brandvei- ligheidsregels voor de Zeeuwse campings. Omdat landelijke re gels waarschijnlijk nog tijden op zich laten wachten, wil de brandweer een eigen Zeeuws model. Volgens de eerste opzet moeten tenten en caravans ver der uit elkaar komen te staan, maar de recreatie-ondernemers zijn het daar niet mee eens. Afgelopen zomer kondigden verschillende gemeenten verbo den af voor het stoken van open vuur vanwege de aanhoudende droogte. Ook campinggasten werd gevraagd de barbecue uit te laten. Want een klein brandje op een kampeerterrein kan snel overslaan en voor grote schade zorgen. „Een camping is eigen lijk een klein dorp, dat alleen is opgebouwd uit makkelijk brandbare 'huisjes' als caravans en tenten", licht L. Sandee, commandant van de regionale brandweer Zeeland toe. Temeer omdat op campings vaak met open vuur en gasflessen wordt gekookt, bestaat er volgens hem 'best een redelijk brandrisico'. Voor de horeca en publieke ge bouwen zijn landelijk eisen en richtlijnen opgesteld voor de brandveiligheid. Voor kam peerterreinen bestaan die (nog) niet. En de verwachting is dat die er voorlopig ook niet komen. De regionale brandweer is daar om zelf begonnen richtlijnen op te stellen. Dat gebeurt in overleg met de gemeentelijke brand weerkorpsen, die straks met de eisen aan de slag gaan, en de Zeeuwse afdelingen van bran cheorganisatie Recron. Inmiddels is de eerste versie van dit Zeeuwse brandveiligheids model klaar. Er worden diverse aspecten van de brandveilig heid behandeld: hoe de kam peerterreinen op een veilige ma nier gebruikt kunnen worden; waar en hoeveel brandmelders, blussers en alarmsirenes er moeten zijn. Om de kans te ver kleinen dat een brand van de ene tent op de andere overslaat, zijn er voorschriften voor een minimale afstand tussen de ca ravans en tenten. Stukken van het kampeerterrein zouden van elkaar gescheiden moeten wor den met brandveiligheidscorri- doren. Met name die twee laatste plan nen zullen grote gevolgen heb ben voor de inrichting van de kampeerterreinen, omdat er minder tenten en caravans kun nen staan dan nu het geval is. „De afstanden zijn nog steeds een punt van geschil. Minimaal vijf meter uit elkaar in plaats van drie meter en die comparti mentering, dat gaat helemaal niet", meent E. Troost, voorzit ter van Recron afdeling Schou- wen-Duiveland. De organsiatie heeft in reactie op de plannen dan ook gesteld dat de huidige afstand van drie meter voldoen de is. „Er zijn ook niet veel on gelukken op campings ge weest." Ook L. de Jonge, preventie-offi cier bij de regionale brandweer, beseft dat sommige nieuwe richtlijnen 'best ingrijpend' kunnen zijn. In hoeverre deze en andere plannen straks in het de finitieve Zeeuwse model wor den opgenomen, wordt de ko mende maanden bekeken. Waar het hem om gaat is dat er straks één uniform stuk ligt voor de brandveiligheid op alle Zeeuw se campings. De Jonge: „We ho pen het rapport rond de jaarwisseling aan te bieden aan de gemeenten. Per 2004 kunnen we er dan mee gaan werken." door Harold de Puysseleijr IJZENDIJKE - Theo Wijffels (57) uit IJzendijke is gister avond voor zijn verdiensten voor de landbouw koninklijk onderscheiden tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Burgemeester Jaap Sala van de gemeente Sluis speldde hem de versierselen op tijdens een bij eenkomst in partycentrum Mauritshof in Wijffels' woon plaats. De IJzendijkse landbou wer is al meer dan dertig jaar in verschillende functies bestuur lijk actief bij de Noordbrabant se Christelijke Boerenbond (NCB). Zo was hij van 1994 tot en met 1999 lid van het Zeeuwse kringbestuur van de NCB en lid van de gewestelijke vakgroep akkerbouw. Sala bestempelde Wijffels daarnaast als voortrek ker van het experimentele land inrichtingsproject Ponte. Vanaf 1996 is de IJzendijkenaar voor zitter van de landinrichtings commissie Ponte, die streeft naar verbetering van de agrari sche structuur en de versterking van de natuur- en landschaps waarden in een gebied van 2525 hectare in de voormalige ge meente Oostburg, met de Passa- geule als centraal element. Nadat twee ruilverkavelingen in aangrenzende gebieden door de betrokken agrariërs waren weg gestemd, werd het beleid+ CADZAND - Onbekenden hebben afgelopen woensdag inge broken in drie vakantiewoningen in de Vlamingpolderweg in Cadzand. Uit de woningen zijn geld en sieraden gestolen. Een vakantiewoning op Schoneveld in Breskens is dezelfde dag ook bezocht. Uit deze woning zijn diverse voorwerpen wegge nomen waaronder, fotoapparatuur, en GSM en sieraden. SLUISKIL - Afvalverwerker Heros in Sluiskil heeft van Ge deputeerde Staten (GS) van Zeeland gelijk gekregen in de procedure over de op- en overslag van sorteerzeefzand op het bedrijfsterrein aan de Oostkade in Sluiskil. De directie van Heros maakte bezwaar tegen de verleende vergunning, omdat onduidelijk was of die betrekking had op bewerkt of onbe werkt sorteerzeefzand. GS keurden de op- en overslag van maximaal vijftigduizend ton sorteerzeefzand goed. Dat be sluit verdroeg zich niet met eerder door de provincie verleen de toestemming om maximaal 500.000 ton sorteerzeefzand op het terrein te hebben. GS geven Heros gelijk en maken nu dui delijk dat de vijftigduizend ton sorteerzeefzand uitsluitend bewerkt product betreft. Sorteerzeefzand komt vrij tijdens het afvalscheidingsproces dat bij Heros plaatsvindt. Het be drijf gebruikt het zand om te mengen met zogenoemde avi- bodemassen, waardoor een kwalitatief beter product ont staat dat toepassing vindt in de wegenbouw. Heros moet nu een praktijkproef houden met de bewerking van het ongesor teerde sorteerzand. Blijkt die succesvol, dan mag Heros de dubbele hoeveelheid bewerkt product op zijn terrein opslaan. TERNEUZEN - De politie en 3 VO hebben een aardige verras sing in petto voor automobilisten die de komende tijd tijdens een alcoholcontrole de blaastest met glans doorstaan: ze krij gen van de vrijwilligers van 3VO een vlaaienbon ter waarde van 8,95 euro. Autobestuurders die wel te diep in het glas heb ben gekeken krijgen ook een bon, maar dan eentje van de poli tie. Met deze ludieke actie werken de Nederlandse Brood- en Banketbakkers mee aan het terugdringen van het rijden on der invloed. De Nationale Vlaaienbon is, net als de Nationale Taartenbon, een initiatief van deze brancheorganisatie. In Zeeuws-Vlaanderen zijn alles bij elkaar honderd bonnen te verdelen. De bon is onder andere in te wisselen bij bakkerij De Bruijne in Terneuzen, Tom Freijzer in Sas van Gent, Risseeuw in Zaamslag, de Boulangerie in Hulst en De Korenbloem in Axel. VLISSINGEN - Elly Walrave-Troost is door de PvdA Vlissin gen aangewezen als de opvolger van Henk de Haas. De Haas legt 1 november zijn functie neer. Afdelingsvoorzitter R. de Jonge van de PvdA reageerde dat zowel de partij als de afde ling unaniem voor Walrave hebben gekozen. „We kunnen ons geen betere opvolger voorstellen", verklaarde De Jonge. Wal rave vindt het zelf nog te vroeg om te reageren. „Er zijn meer partijen die er iets over te zeggen hebben. Ook zijn er nog ge sprekken gaande", zei ze. De Jonge zegt dat Walrave voorge dragen wordt omdat zij een 'gigantische kennis' heeft van het Vlissingse gemeenteraadswerk. „Zij zet zich al jaren voor honderd procent in voor Vlissingen." Walrave werkt momenteel bij de Zeeuwse welzijnsinstelling Scoop. Ze werd in april 1994 beëdigd als raadslid en werd di rect fractievoorzitter. Momenteel zit ze in haar derde termijn. Voor '94 was zij enkele jaren af delingsvoorzitter van de PvdA Vlissingen. door Harmen van der Werf DEN HAAG - De bouw van een nieuwe kerk voor de vrije evan gelische gemeente tussen de provinciale en Cadzandseweg bij Nieuwvliet mag planolo gisch. De Raad van State in Den Haag heeft dit in hoger beroep bepaald. Omwonende J. van Lare teken de bezwaar aan tegen de wijzi ging van het bestemmingsplan voor de komst van de nieuwe kerk. Het gebouw is op het weiland achter zijn huis gepland. De ge meente heeft volgens hem pro cedurefouten gemaakt. Er zou niet voldaan zijn aan de in spraakplicht. Van Lare vreest geluids- en verkeersoverlast. Om hem enigszins tegemoet te komen, is de bouwlocatie voor de kerk naar de provinciale weg verschoven. „Maar", reageert zijn echtgeno te M. van Lare op de uitspraak van de Raad van State, „wij hebben nu nog een weiland ach ter ons huis. Het is zo'n mooi plekje. Daar komt straks die kerk en direct grenzend aan on ze tuin een fiets- en voetpad." Zij denkt ook dat zij haar hob by, het fokken van papegaaien, kan opgeven, omdat papegaai- STREEKACTIVITEITEN Theo Wijffels uit IJzendijke is onderscheiden voor zijn ver diensten voor de landbouw. halverwege het traject drastisch gewijzigd van een traditionele verkaveling naar een vrijwilige ruiling. „Met enthousiasme, gedreven heid en integriteit gaf Wijffels leiding aan dat proces. Het suc ces van het experimentele pro ject wordt aan zijn optreden toegeschreven", aldus de voor dracht aan de koningin. Daarbij is een nieuw natuurgebied van vijftig hectare gerealiseerd, 28 hectare bos en negen kilometer natuurvriendelijke oevers aan gelegd. AARDENBURG - St. Baafskerk, 20.00 uur: Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen, Re sidentie Orkest; AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Bingo; Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; R.K. kerk, 19.30 uur: Herdenkingsconcert bevrijding; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koersbal; 19.00 uur: Jeugdsoos; GRAAUW - Dorpshuis, 14.00 uur: KBO spelmiddag; HEIKANT Zaal Maton, 20.00 uur: Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers begin ners; 't Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Engelse les; 9.00 en 10.00 uur: Fysio gym; 9.30 uur: Bloemschikken; 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur: Bridge; KLOOSTERZANDE - Hotel de Linde, 21.00 uur: Bamisfeesten met buurtkwis en orkest Tune; KOEWACHT De Vlaschaard, 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; f en snel verstoord raken. „Het is verschrikkelijk. We hadden ge hoopt dat de Raad van State ons gelijk zou geven." De Raad van State heeft alle be zwaren verworpen. De vrije evangelische gemeente West- t Zeeuws-Vlaanderen kan niet direct met bouwen beginnenDe igemeente. Sluis moet nog een bouwvergunning verlenen. Die zal het kerkgenootschap zo snel mogelijk aanvragen, aldus F. Hamelink uit Nieuwvliet, lid van de bouwcommissie. Hij ver wacht dat de werkzaamheden 'de komende maanden' kunnen aanvangen, tenzij opnieuw be zwaar wordt ingediend tegen de bouwvergunning. Mevrouw Van Lare weet nog niet wat zij en haar echtgenoot doen. Zij lijkt de handdoek in de ring te gooien, ,,'t Is blijkbaar toch vechten tegen de bierkaai." Om de nieuwe kerk te kunnen bouwen, heeft de vrije evangeli sche gemeente eerder kerkge bouwen in Cadzand, Retran- chement, Nieuwvliet en Breskens verkocht. In afwach ting van de nieuwbouw vinden de diensten sinds enige tijd cen traal plaats in het multicultu reel centrum van Groede. Het kerkgenootschap telt ongeveer 180 leden, van wie er 110 tot 120 wekelijks de diensten bezoeken. OOSTBURG - Tienercentrum Time Out, 15.00-18.00 uur: Soos voor tieners vanaf 12 jaar; Ledeltheater, 20.15 uur: Cabaretier Rein- der van der Naait; PHILIPPINE De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19.00 uur: Grutmoole volksdansen; 19.00 uur: Dansclub Lencor; 19.00 uur: Muziekschool leerlingen showband Sas van Gent; SLUIS - 't Zoute Vestje, 19.00 uur: Ruil avond; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur SWOS gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren; ST-JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; De Warande, 13.00 uur: Biljarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen: Sporthal 't Zwaantje, 9.00 uur: Bowls; Dansschool Verberkmoes, 14.00 21.00 uur: Inschrijven dansles; Dansschool Adrie Hamelink, 10.00 21.00 uur: Inschrijven dansles; Opstandingskerk, 19.00 uur: Poppen kastvoorstelling; De Driehoek, 19.30 uur: Kaarten; Scheldetheater, 20.00 uur: Vlaamse stand- up comedians; Goede Herderkerk, 13.30-17.00 uur Rommelmarkt; ZAAMSLAG Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 45