PZC pz Autobedrijf Murre: hightech auto- onderhoud met Bosch Car Service Haar van Boven N Zij van Beneden pakt weer uit Gon de Hooge meubelmaker en - restaurateur pur sang Matu Travel Outdoor: een warm welkom voor de buitenmens OO Hans Knuijt Mannenmode &The Firm: voor mannen met stijl en lef Mobilitas: meubel- en interieurontwerp in beweging SMZ-IT groeit in nieuw pand De Rijke Van der Meer: heldere gids in hypotheek- en verzekeringsland Een behaaglijk najaar tegemoet in traditionele Ierse en Britse kleding van De Egelantier donderdag 18 september 2003 advertorial 2| Vlissingen - Het woord 'autotechniek' zou feitelijk kunnen wor den gewijzigd in 'auto hightech': een service-indicator vervangt meer en meer het vertrouwde smeerkaartje. Autobedrijf Murre gaat volop mee in de supersnelle ontwikkelingen op autotech- nisch gebied. "In geval van een probleem even de motorkap openen en sleutelen maar is een manier van onderhoud, die steeds meer tot het verleden gaat behoren", zegt Hans Murre van het reeds 26 jaar bestaande Autobedrijf Murre. "De nieuwste generatie auto's bestaat voor 80% uit de modernste elektronica van met name Bosch, wereldwijd dé leverancier van autocomponen ten. Het onderhoud daarvan vereist geavanceerde test- en meetappara tuur." Autobedrijf Murre gaat volle dig mee in deze ontwikkeling en is, om topservice te kunnen bieden, aangesloten bij Bosch Car Service. De voordelen voor de klant zijn groot: de monteurs zijn geschoold in het werken met de nieuwste ap paratuur, volgen geregeld bijscho lingscursussen, hebben uitgebrei de kennis van diverse automerken en zijn zeer ervaren. Zij hebben oor voor de wensen van de klant en zoeken oplossingen die rekening houden met diens budget. Autobedrijf Murre is een laagdrem pelig, zeer klantvriendelijk en uni verseel autobedrijf, waar u terecht kunt voor het complete onder- houdsprogramma van uw auto. Te vens heeft het bedrijf een banden-, uitlaat- en aircoservice en een Texaco-benzinesta- tion met bediening. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's verhuurt Auto bedrijf Murre auto's voor Budget Rent A Car. Boeken gaat een voudig, o.a. via inter net op www.budget.nl. Ide aal is de formule van Budget voor een en kele reis Vlissingen- Schiphol, voor b.v. va kantiegangers. Kijk voor meer info over Autobedrijf Murre op www.automurre.nl. Autobedrijf Murre, Gerbrandystraat 4, Vlissingen Tel.: 0118 464644 Vlissingen - Hans Knuijt The Firm: namen die het uitstekend zouden doen als die van een swingend jazzcombo. Het gaat hier echter om een tweetal modezaken, elk met kleding voor een heel eigen doelgroep, voor mannen met stijl en lef. In 1999 startten Georg en André Knuijt hun eigenzinnige herenmo dezaak The Firm in een pand in de schaduw van de St. jacobskerk. Sinds 2001 runnen de beide broers ook Hans Knuijt Mannenmode, aan de overkant van de straat. The Firm ging direct pijlsnel van start en staat bekend als koploper in trendy fashion voor mannen. Voor dit na jaar kocht The Firm de nieuwste collecties in onder en bovenkleding in van o.a. Björn Borg, Drykorn, Extrada en Alberto. Een heel bij zonder, eigentijds merk dat The Firm voert is Hans Ub- bink, met fraaie col berts, pantalons en overhemden in span nende stoffen en met intrigerende details. Ook de modieuze schoenen van Polsa en New Edition ste len de show. The Firm biedt 'followers of fashion' de 'top of the bill', inclusief mooie accessoires. Hans Knuijt Mannen mode is ervoor man nen die houden van een casual look en stijl. Het zeer diverse assor timent van deze zaak, die werd op gebouwd door Hans en Els Knuijt, de ouders van George en André, kleedt mannen letterlijk van top tot teen. Van elegante hoeden tot dito schoenen en alles wat daartussen zit heeft Hans Knuijt het beste in huis van merken als Gaastra, Van Gils, Ledüb, Brax, Burlington en Schiesser. Ook voor een smoking slaagt u er uitstekend. Meer weten? Surf dan naar www.knuijtmannenmode.nl en www.firmfashion.nl, voor de laatste nieuwtjes en interessante acties. Hans Knuijt Mannenmode The Firm, Oude Markt 45, Vlissingen Tel.: resp. 0118 419337 en 0118 418851 Matu betekent in de taal van de Inuit 'open deur' en kan vrij ver taald worden met 'wees welkom'. En dat is precies de sfeer die de op 1 juni j.l. geopende travel- en out- doorwinkel van Steven Schilders, diens partner Judith Dijkstra en haar broer Michel uitstraalt. Het trio heeft een bijzondere, spor tieve band met Scandinavië, het geen je terugvindt in de inrichting van de zaak: het is er ruim en licht en in het interieur is veel hout ver werkt. Alledrie zijn ze ervaringsdes kundigen in hun vak en dat merk je aan het betrokken advies dat zij hun klanten geven. Alle producten bij Matu zijn van topkwaliteit en staan garant voor jaren gebruiksplezier. De Zeeuwse travel- en outdoorspecialist heeft een ruim kledingassortiment van o.a. The North Face en Mammut. Matu propageert het lagenconcept: op de huid een vochtabsorberende, sneldrogende stof, vervolgens een comfortabele, winddichte, de tussenlaag en tot slot een laag met daarin verwerkt het ke, ademende, wind- en te Gore-Tex. Ook heel «""g» het juiste schoeisel en dito sok j Matu selecteerde het beste uit verse categorieën wandel- en Mm., schoenen en sokken van Smartwool. j twe Ook bij Matu (overigens 00 a( naam van de sledehond van ven en Judith): tenten, kampeW wanoe» rei, slaap- en rugzakken, stokken, klimmateriaal, zorgproducten en nog veel topmateriaal waarmee e"<e ,h.'»'i door- en travelliefhebber goe Xa slagen ten ijs komt. Matu Travel Outdoor, Westwal 13, Goes Tel.: 0113 226779 Middelburg - Middelburger Gon de Hooge tovert met meubilair en redde met zowel oude als hypermoderne methoden al menig antiek stuk. Ook nieuwbouw van klassiek- en designmeubilair ligt hem uitstekend. Computer Aided Design en puur handwerk gaan daarbij hand in hand. wederom schitteren meubelstukken. Zijn b ligt bij het in opdracht ea werpen en bouwen vana tafels, televisie-, arch» en boekenkasten, kabir ten en porseleinkastel antieke stijl. Een moder techniek ats CAD is das een ideaal hulpmiddel, De klant kiest uit een a logus een meubelstuk,! .daarna geheel op maal voorzien van de juistest elementen eenmaligm vervaardigd. Ook ontwierp en maal De Hooge een luxe keuki die recentelijk in het RT1 programma Van Kavel Kasteel en in Vivenda zien was. Tevens werkt hij reedsl staande ontwerpen in opdracht b.v. binnenhuisarchitecten uit verricht hij allerhande aan meubt onderhoud en -behoud gerelal» de werkzaamheden. Het atelier van meubelmaker en - restaurateur Gon de Hooge is al 35 jaar gevestigd in een historisch pand aan de knusse Kinderdijk. Door veel, heel veel meubilair te bouwen en te herstellen werd hij een meester in zijn vak. Op kleine schaal handelt De Hooge tevens in antiek meubilair. Diverse oude technieken, zoals het fineren met beenderlijm en het ma ken van marquetterie en intarsia (inlegwerk met fineer), leerde hij van zijn vader, die eveneens meu belmaker was. Een moderne vacuüm-fineertech- niek bewijst De Hooge goede dien sten. Zelfs de lastigste fineer- en la- mineerklussen zijn hiermee te kla ren. Een lijvig fotoboek van meubel make-overs getuigt van de creativi teit en het vakmanschap van De Hooge: objecten die reddeloos ver loren lijken transformeert hij tot Gon de Hooge, Kinderdijk 24, Middelburg Tel.: 0118 651609 Goes - Matu is Zeeland's eerste supercomplete travel- en doorwinkel. Wie goed voorbereid de natuur in wil - of dati voor een partij golf, een fietstocht, een wandeling door de bef gen of het beklimmen van een bevroren waterval - vindt bij Mat j.j_4 het neusje van de zalm aan kleding en accessoires. ierla Middelburg - Haar van Boven N Zij van Beneden, de trendy inte rieur- en lifestylewinkel, maakt zich op voor het najaar. Lekker cocoonen, op verrukkelijk meubilair, in een sfeer van strak of vrolijk design: als dat je stijl is, dan zit je goed bij Haar van Bo ven N Zij van Beneden. Stap eens binnen bij Haar van Hou je van design, van heel strak Boven N Zij van Beneden en ervaar en neutraal tot zeer kleurig en dat vrolijke 'dat wil ik ook'-gevoel. apart vormgegeven, dan val je hier Middelburg - Mobilitas Meu bel- en Interieurbouw voorziet o.a. bedrijven, scholen en par ticulieren van een uniek interi eur of meubelstuk. Maar ook tentoonstellingsmakers en kunstenaars kunnen rekenen op de creatieve en flexibele in zet van Mobilitas. Het uitstekend opgeleide team van meubelmaker Jan Kort (zowel Jaap, Jeroen als Philip studeerde af aan het Rotterdamse Hout- en Meubile ringscollege) bedient zich van zo- richten ons op het heden, maar ze ker ook op de toekomst, met inno vatieve technieken en materialen. Mobilitas richt zich op de zakelijke en de particuliere markt en ont werpt/vervaardigt in opdracht uit eenlopende, unieke interieurs en meubelstukken. Voorbeelden zijn winkelinterieurs (zoals dat van de Vlissingse edelsmeden Henk en In- grid van der Kooij en het nieuwe in terieur van Ton's Brillenmode in Middelburg, dat in de afrondingsfa se is), schoolmeubilair, keukens en audio/tv-meubets. Ook op kunst zinnig vlak is Mobilitas actief, met wel ambachtelijke als moderne technieken bij het le'Veren van per fect maatwerk, voor jarenlang woon- en werkplezier. Mobilitas: een Latijnse term waarin zowel het woord 'meubel' als 'mobiliteit' of wel 'beweging' is te herkennen. Jan Kort en zijn vrouw Maria, die de ad ministratieve tak van het bedrijf runt, zijn er zeer content mee: "Het gebruik van het Latijn geeft aan dat wij staan voor stijl en kwaliteit. En: er zit beweging in ons bedrijf. Wij van de ene verrassing in de andere. Van meubilair tot bestek en van gekke hebbedingen tot trendy le ren tassen: Haar van Boven N Zij van Beneden sprankelt! Nu de dagen korten en het leven binnenshuis weer vraagt om sfeer en warmte, legt de zaak o.a. het ac cent op een innovatie van de Ne derlandse meubelontwerper Linte- loo: de Free Living basiselementen. Gebaseerd op het nog altijd grote succes van Easy Living, dé Linteloo- bank, zijn er nu ook losse elemen ten die zich schitterend laten com bineren tot het zitmeubel van uw keuze. Of u nu de voorkeur geeft aan een enkele fauteuil, een zit bank, chaise longue of lounge bank: alles kan en alles mag. En voor welke opstelling u ook kiest: de krachtige magneten die de diverse elementen met elkaar verbinden zorgen voor maximaal zit- en leefcomfort. De kussens van de Free Living zijn gevuld met dons, voor superzacht relaxen. Exclusief voor Zeeland presenteert Haar van Boven N Zij van Beneden in de showroom de uitgebreide meubelcollectie van designer Ineke Hans: tafels en banken voor binnen en buiten, van gerecycled plastic met houtmotief, onverslijtbaar en eenvoudig te reinigen. Ook bij Haar van Boven N Zij van Beneden: nu zeer prettig geprijsd prachtig glaswerk van het Finse iitala. Haar van Boven N Zij van Beneden, Gortstraat 28, Middelburg Tel.: 0118 617652 Middelburg - SMZ-IT, het in slechts enkele jaren pijlsnel gegroeide Middelburgse com putertrainingscentrum, heeft voor zowel de absolute begin ner als de ervaren computerge bruiker een breed pakket aan trainingen in huis, voor plezie rig én efficiënt computeren. Zeven jaar bestaat SMZ-IT nu en in die periode groeide het bedrijf twee maal uit zijn jas. April j.l. ver huisde het naar een prachtpand aan de Stationsstraat: SMZ-IT heeft voorlopig weer de ruimte, voor het geven van de betere computertrai ningen in Zeeland, aan zowel be ginners als gevorderden. Zo is daar de training in het kader van het ECDL, waarmee de cursist een 'Europees Computer Rijbewijs' kan behalen; absoluut een pré voor wie een administratieve baan in het bedrijfsleven ambieert. In het Open Leercentrum werken cursisten zelfstandig aan een trai ningsprogramma, in groepjes van max. 9 personen, o.l.v. een ervaren docent. M.i.v. 22 september starten de trai ningen voor Windows, Word en In ternet voor 50-plussers. Om de se niorentrainingen te promoten biedt SMZ-IT deze aan voor het geringe bedrag van 150. Ook kunnen specifieke trainingen die (nog) geen deel uitmaken van het pakket van SMZ-IT worden aan gevraagd. Tevens kunt u bij SMZ-IT ruimtes huren voor het geven van cursus sen en voor vergaderingen. Voor wie beroepsmatig werkt met de computer geeft SMZ-IT Micro soft trainingen tot helpdeskmede werker, systeem- en netwerkbe heerder. Overigens is SMZ-IT zelf steeds vaker actief als systeembe heerder voor kleinere bedrijven en instellingen zoals b.v. woningbouw verenigingen, zorginstellingen en scholen. SMZ-IT neemt, naast het geven van trainingen, ook examens af van het ECDL en (als enige in Zeeland) IT- aanbieders Microsoft, Novell, Cisco e.a.. SMZ-IT, Stationsstraat 15, Middelburg Tel.: 0118 650365 Internet: www.smz-it.com het uitvoeren van door kunstenaars ontworpen objecten en de creatie van b.v. theaterdecors voor het Zee land Nazomer Festival. Kernbegrip pen in het werk van Jan Kort en zijn team zijn creativiteit, degelijkheid, persoonlijke betrokkenheid, klant gerichtheid en uitstekende service. Mobilitas, Kuipersweg-9, Middelburg Tel.: 0118 640745. E-mail: mobilitas@zeelandnet.nl Vlissingen - Jan de Rijke en Romke van der Meer, adviseurs in verzekeringen en hypothe ken, zetten elke keer weer hun beste beentje voor. Het gaat immers om beslissingen die niet zelden vele jaren hun weerslag vinden in de porte monneevan hun cliënten. Verzekerings- en hypotheekadvi seurs Jan de Rijke en Romke van der Meer hebben plezier in hun werk: graag duiken zij in de aan ve le regels gebonden, complexe ma terie. "De regelge ving op het gebied van verzekeringen en hypotheken is, zeker voor een leek, vaak erg ondoorzichtig. In een dergelijk donker bos is het makkelijk verdwalen. Betrouw baar advies is dan van groot belang. Wij streven ernaar dat onze cliënten van alle ins en outs op de hoogte zijn bij het nemen van dit soort belangrijke beslis singen", aldus Jan de Rijke. De Rijke Van der Meer voorziet in het afsluiten van diverse verzekeringen, zoals inboedel-, auto-, reis-, levens-, in komens- en aansprakelijkheidsver zekeringen. Qua hypotheekadvies wordt met de cliënt zorgvuldig geïnventariseerd wat diens wensen en mogelijkheden zijn, voor een hy potheek die daar optimaal bij aan sluit. Kennis van zaken, realiteits zin en eerlijkheid spelen daarbij een belangrijke rol, zegt Romke van der Meer. "Grote risico's nemen en niet verder kijken dan het heden is niet erg verstandig. Wij kiezen voor een realistische inschatting en schrikken indien nodig niet terug voor het geven van een negatief ad vies. Een juridische databank, fis calisten en notarissen ondersteu nen ons bij vragen waarop wijzelf niet direct het antwoord hebben." De beide adviseurs werken cons ciëntieus aan het opbouwen van een langdurige relatie met hun cliënten waarin helderheid, discre tie en vérstrekkende service cen traal staan. De Rijke Van der Meer, Scheldestraat 57, Vlissingen Tel.: 0118 449009 Voor dames heeft De Egelantier fraaie klassieke én moder ne truien en vesten in huis, o.a. van Easy Care Merino. Deze Middelburg - Wie zich graag omringt met de tijdloze en klassieke chique van originele Britse en Ierse wollen kleding, vindt sinds 1 september de deuren van dames- en heren kledingzaak De Egelantier weer geopend. Koning Winter, here we come! Het najaar hangt weer in de lucht: op naar De Egelantier, waar de schappen en rekken rijkelijk gevuld zijn met o.a. de mooiste wollen truien en vesten (met o.a. ingebrei- de, traditionele Ierse motieven), sjaals, jasjes en pan talons. De Egelantier is uitsluitend geo pend van 1 septem ber tot 1 maart, is ge specialiseerd in klas sieke Britse en Ierse kleding van de beste kwaliteit en verkoopt uitsluitend kleding die vervaardigd is van natuurlijke mate rialen, zoals lams wol, kameelhaar, cashmere en merino- wol. wolsoort is machinewasbaar en mag zelfs in de droger. Exclusief zijn ook de originele Engelse twin- sets van Peter Scott: elegante com binaties van wollen truitjes met bij passende vestjes. Mooi en onverslijtbaar zijn de handgeweven Donegal tweedjasjes voor heren, elk voorzien van de handtekening van de betrokken wever. Door de speelse kleurschakeringen in de stof laten deze colberts zich uitstekend combineren met wollen of corduroy pantalons in diverse kleuren. Een wollen stropdas, een Viyella-overhemd en een exclusie leren riem -handgevlochten r,rr bijv. krokodillen- of struisvogel maken de combinatie a joorRiQ! Voor aan de voeten heeft udellrtI ze uit sokken en kniekousen l Burlington. Behaaglijke sjaalshe 'rf De Egelantier te kust en te kei» ,1*, ->ll~ l,l~. \jt[ UP61 alle kleuren van de regenboot/; !se ruif n-''*ia| maar een strenge winter j fen of met een Schotse ruit. Daü maar een strenee winter Jl lap m itenziji den! De Egelantier, Herenstraat 5, Middelburg Tel.: 0118 650665

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 22