PZC Voetballers Koewacht hebben tijd nodig Grote Scheldeprijs komt dag te vroeg voor Eric Vereecken Nipte nederlagen futsallers Morre Grand-Prixcyclus brandt weer los s Jonge spits terug bij HVV'24 na avontuur bij A-junioren van NAC ATB-kalender is vastgesteld uitslagen woensdag 17 september 2003 RKHAV naar NK estafette Zeeuws seizoen ranking begint Jockey niet door alcoholcontrole Pegel Hoger niveau Goed gesprek Afmeldingen Andere naam Concordialoop ta IVIHMiliH. Takiddine herwint zelfvertrouwen door Peter van Kouteren HULST - Jorden Takiddine scoorde in de jongste jeugdran- gen bij HVV'24 aan de lopende band en speelde zich op veer tienjarige leeftijd in de kijker van NAC Breda. De Zeeuws- Vlaming pendelde drie jaar heen en weer tussen Hulst en Breda, maar kreeg eind vorig seizoen te horen dat er voor hem bij de Brabantse club geen speeltijd meer was weggelegd. Takiddine is inmiddels terug op het oude nest en heeft zijn draai in de voorhoede gevonden. De 17-jarige jongeling zegt tijd nodig gehad te hebben om te wennen aan het voetbal bij de senioren en aan het systeem waarvan HW'24 zich bedient. „Dit is een ander niveau"beseft hij. „Fysiek sterker. De jongens hier kunnen allemaal ballen, maar technisch is het voetballen bij de A-junioren van NAC op eerste divisieniveau beter ver zorgd. Bij NAC speelde ik links buiten in een systeem met drie spitsen", vertelt hij. „Bij HW'24 ben ik één van de twee spitsen. Dat was even zoe ken. Nu weet ik hoe ik moet lo- HULST - De Hulster atletiek vereniging RKHAV komt zater dag en zondag met drie forma ties in actie tijdens de nationale estafettekampioenschappen in Amsterdam. Zaterdag komen de D-meisjes in actie op de 4x60 meter, de A- meisjes en de B-meisjes op de 4x100 meter. Zondag is het op nieuw de beurt aan de B-meisjes op de 4x200 meter. De samen stelling van de ploegen ziet er als volgt uit: D-meisjes: Cecile van Leest, Bianca Wagenaar, Milou van de Walle en Saman- tha Lernout. A-meisjes: Caro- lien de Theije, Erica Broekman, Audrey Seghers en Altuna Hlilovic. B-meisjes: Erica Broekman, Lotje Stam, Audrey Seghers en Altuna Halilovic. GOES - In overleg tussen KNWU, wielerverenigingen en organiserende comités is de ka lender voor de Zeeuwse ATB- competitie vastgesteld. Evenals vorig seizoen staan er tien wed strijden op het programma. Van de kalender is verdwenen de wedstrijd die telkens aan het einde van het seizoen in Hulst werd gehouden. Ift' de plaats daarvan is een wedstrijd in Kortgene gekomen. Normaal waren er in Hulst twee wedstrij den, dit jaar is er daar dus één van over. Het seizoen wordt op 11 oktober geopend in 's-Heer Arendskerke terwijl de slot wedstrijd gepland staat op 27 december in Den Inkel nabij Kruiningen. De complete agenda: 11 oktober: 's- Heer Arendskerke; 18 oktober: Strandrace Westenschouwen; 25 oktober: Heinkenszand8 novem ber: Kortgene; 15 november: Yerse- ke; 22 november: Westenschouwen; 29 november: Westdorpe; 13 decem ber: Hulst; 20 december: Vlissingen; 27 december: Kruiningen. VLISSINGEN - Het Zeeuwse rankingseizoen darts gaat zon dag van start in de Souburgse sporthal De Belt. De start is om 11.30 uur. De ove rige rankings worden gespeeld op 19 oktober (Slaghvaert Mid delburg), 9 november (Yip Plaza Goes), 30 november (De Parel Domburg), 14 december (Karo- lingenburcht Oost-Souburg), 25 januari (Yip Plaza Goes), 15 februari (Baskensburg Vlissin gen), 14 maart (Karolingen- burcht Oost-Souburg), 4 april (Sportpunt Zeeland Goes), 2 mei (Slaghvaert Middelburg). Het 'Open Zeeland', meetellend voor de nationale ranking, staat op 17 maart op de kalender. LONDEN - Keith Dalgleish is de eerste jockey die positief rea geerde bij de twee maanden ge leden door de Jockey Club inge voerde alcoholcontroles. De twintigjarige Schot moest zijn licentie voor één dag inleve ren. Dalgleish behaalde dit sei zoen al 56 overwinningen. Na de contra-expertise zal - afhanke lijk van het vastgestelde promil lage - de straf worden bepaald. De jockey kan voor maximaal zes maanden worden geschorst. ANP/RTR pen, de jongens weten hoe ze me moeten aanspelen. Ik moet het van mijn startsnelheid hebben en word graag in de diepte aan gespeeld. Balletjes langs de zij lijn heb ik ook graag, omdat ik er dan op snelheid langs kan. „Mijn koppen is wat minder en mijn rechtervoet is helemaal niks", weet hij. „Ik ben gewoon puur links. Als Johnny Lensen in de spits staat, hebben we dus twee linksbenige spelers van voor. Ik vind het niet erg om dan op de rechterflank te spelen. Dan kan ik naar binnen trekken en schieten. Met mijn linker pootje gaat dat wel lekker." Op die manier verschalkte hij in het bekerduel tegen Terneuzen Erik de Koeijer met een pegel, nadat hij eerder voor de beker tegen AZW drie keer had ge scoord. In het openingsduel van de competitie tegen Grens wachters tekende de snelle spits voor het eerste doelpunt in een wedstrijd die met 3-0 werd ge wonnen. „Dat gaf me het gevoel dat ik het nog wel kan", klinkt het opgelucht. „In drie jaar bij de jeugd van NAC heb ik er in de competitie maar een stuk of tien gemaakt. Dat is veel te weinig natuurlijk. Ik ben een speler die vertrouwen nodig heeft en niet na een slechte wedstrijd meteen op de bank moet beginnen. Als je dan weer eens speelt, loop je voortdurend naar de kant te kij ken of er al iemand warm loopt." Dat stond allemaal in schril contrast met zijn ervaringen in de jeugd van HW'24. Jorden Takiddine was in de hoofdklas se bij de C-pupillen goed voor meer dan twintig treffers, drong door tot de jeugdselectie van Zuid 1 en speelde er met louter spelers van BVO's. „Ik heb er toch veel geleerd", kijkt hij te rug. „Als je als B-junior tegen de jeugd van Ajax en Feyenoord speelt, zijn dat leerprocessen. Met de A's heb ik in de eerste di visie maar heel weinig gespeeld. In de voorbereiding verdraaide ik in een wedstrijd tegen RKC mijn knie. In het ziekenhuis in Terneuzen zeiden ze eerst dat het een kneuzing was, maar veel later bleek dat ik moest worden geopereerd." Voordat dat werd onderkend, waren er al maanden van niet spelen voorbij. „Ik denk dat ik daarop ben afgerekend", zegt hij. „Ik heb na de winterstop heel weinig gespeeld. Het is een hard wereldje, waarin ik het drie jaar heb uitgehouden. Ik ben altijd in Hulst op school blijven gaan en vier keer in de week naar Breda gereden. Dat is echt heel druk. Je moet je huis werk goed plannen. In mijn eer ste jaar had ik het moeilijk, om dat ik van een amateurclub kwam. Het ging zoveel sneller. Je loopt er tussen allemaal goe de voetballers en leert er slimme dingetjes. Ik heb mooie toer nooien gespeeld en tegen Ajax op De Toekomst nog eens een penalty meegekregen, waar- Pfi ?pii8 Jorden Takiddine: „Mijn koppen is wat minderen mijn rechtervoet is helemaal niks." foto Peter Nicoali door Wim de Vos KOEWACHT - De hernieuwde kennismaking met de vierde klasse, vorige week tegen Oost burg en afgelopen zondag tegen Vlissingen was voor Koewacht trainer Carlo van Grimberghe er één met gemengde gevoelens. Zijn ploeg verloor beide wed strijden en bevindt zich al me teen in de onderste regionen van de vierde klasse. Aan het einde van het vorige sei zoen leek Koewacht in de loterij om de promotie naar de vierde klasse naast alle prijzen te pak ken. Nadat in een beslissings wedstrijd om de titel Corn Boys de ploeg met de langste adem bleek, kreeg Koewacht via de nacompetitie toch nog de prijs waar het op hoopte. „Ik schat in dat we daar klaar voor zijn", riep Van Grimberghe destijds wellicht in een moment van overmoed. De oefenmeester had daar echter zijn redenen voor. Op cruciale plaatsen in het elftal miste Koewacht ervaring maar Van Grimberghe was al op oorlogspad geweest. Spelers met ervaring sprak hij aan en hij wist ze er van te overtuigen om - weer - voor Koewacht te komen spelen. „Dat hadden we inder daad nodig. Door een gebrek aan ervaring ging het soms op onverwachte momenten mis. Daarom zijn we naar routine gaan zoeken en die hebben we ook gevonden", aldus Van Grimberghe. Mario Harte werd bereid gevon den om weer op doel te gaan staan. Twee jaar geleden was de voormalige doelman van onder meer Hoek gestopt en in de tot nu toe gespeelde wedstrijden Koewacht (verticaal gestreept shirt) debuteerde vorige week met een 3-2-nederlaag tegen Oostburg. foto Wim Kooyman keepte hij alsof hij niet weg is geweest. Verder kwamen verde diger Harald Verschuren en middenvelder Danny Vlassen- rood van HW'24 en keerde spits Jacky Lambert (na avonturen bij Hoek en Terneuzen) ook weer terug bij de club waar hij ooit als voetballer was begon nen. Kortom, in alle linies en vooral ook in de as kreeg Koe wacht er een speler met ervaring bij. „Met die vier jongens erbij denk ik dat we een volwaardige vier deklasser kunnen zijn. Zij heb ben allen bewezen op een hoger niveau te kunnen spelen", weet Van Grimberghe, die echter in de eerste wedstrijden ook heeft gezien dat de spelers nog aan el kaar moeten wennen. „Dat zag je tegen Oostburg ook. Vooral achterin ging het nog niet goed. Maar dat is vooral een kwestie van tijd. We hebben nog enkele geblesseerde spelers en als die terug zijn, verwacht ik dat er ■VAiim sauM door Wim de Vos NIEUW-NAMEN - Eric Ver- eecken slaagde er gisteravond niet in de trilogie te voltooien. Na overwinningen zaterdag in de slotkoers van TMZ in Krui ningen en zondag in de Acht van Eede was de Hulstenaar één van de favorieten in de Grote Schel- deprijs van Nieuw-Namen. De winst kwam er niet. Vereecken was nog niet geheel hersteld van de vermoeienissen van het afgelopen weekeinde en moest gisteravond in de slotfase toezien hoe de sterke Belg Rudy Thomas via een fraaie solo naar de overwinning reed. Uiteinde lijk werd Eric Vereecken twee de. Voor Vereecken kwam de derde wedstrijd binnen enkele dagen te vroeg. Vooral de Acht van Eede had zijn sporen nage laten bij de coureur uit Hulst. Bijna de gehele wedstrijd reed Vereecken toen aan de leiding. „Er zat maar één dag tussen. Dat was te weinig om geheel te herstellen van de wedstrijd in Eede. Ik heb daar zowat 75 kilo meter aan de leiding gereden. We waren wel met zijn tweeën, maar die ander was niet sterk genoeg om ook mee te werken. Ik heb bijna alles alleen moeten doen en dat kost behoorlijk wat kracht. Mijn benen waren van daag nogal stijf. Deze wedstrijd kwam één dag te vroeg", vond Vereecken na afloop van de Gro te Scheldeprijs. In Nieuw-Namen was Ver eecken één van de bedrijvigste coureurs. Het vooral uit Belgi sche renners bestaande veld liet Vereecken het vuile werk op knappen zodra er een vluchtpo ging tot stand was gekomen. Drie, vier keer reed Vereecken (overigens regelmatig met steun van de bijna voor eigen publiek rijdende Patrick Bolssens) de groep weer terug, maar toen in de slotfase Rudy Thomas aan een solo begon, was het ook voor de Hulstenaar te veel. Iedereen zat naar hem te kijken, maar een nieuwe tegenreactie was te veel van het goede. Thomas nam een veilige voorsprong. Uiteindelijk spurtte Vereecken naar de twee de plaats. door we met 1-1 gelijk speelden. Dat zijn mooie herinneringen." Nadat hij definitief te horen had gekregen dat hij weg moest, koos Jorden Takiddine uitein delijk voor een terugkeer bij de club waar hij groot is geworden. „Ik snapte het niet zo goed, om dat ik door die blessure weinig had kunnen spelen. Maar het heeft ook zijn voordelen, omdat ik nu in Goes op school zit. Dat zou sowieso heel moeilijk te combineren zijn geweest. Ik ben nog bij Beveren wezen kijken, maar het Belgische jeugdvoet bal is toch veel verdedigender ingesteld." „Ik heb bij Terneuzen met Jan Kolijn en daarna met Telussa gepraat. Telussa kon me niet de garantie geven dat ik zou spe len, omdat Terneuzen zo snel mogelijk terug wil naar de hoofdklasse. Ik had geen zin om nog een jaar op de bank te zitten en wilde maar één ding: zoveel mogelijk spelen. Bij HW'24 heb ik een goed gesprek gehad met Eddy van derHooft. Toen was ik er snel uit." Het resulteerde in een her nieuwde kennismaking en een hoog verwachtingspatroon. „De mensen weten nog dat ik in de C's veel scoorde en dat ik van NAC kom. Het is hier een jonge groep. Met Jeroen Claessens, Roy Esseling en Robin MacTag- gert heb ik zelf nog gespeeld. Ik heb het weer goed naar mijn zin", zegt hij. „Ik zit pas op het cios in Goes en had zondag te gen Breskens net een kennisma kingskamp achter de rug. We hadden heel de week vroeg moe ten opstaan, 's Ochtends om half zes zwemmen. Ik zat er eigenlijk helemaal doorheen." De jonge aanvaller deelde daar door in de malaise tegen een op ponent, die op alle fronten beter was. Jorden Takiddine: „Het was van onze kant een bar slechte wedstrijd. Breskens was veel feller. Ik ken de tegenstan ders in deze klasse niet, maar ga ervan uit dat we bij de eerste vier kunnen eindigen. Zondag moeten we naar Walcheren. Die moeten we dan maar pakken hè." door Eugène De Kok HULST - In de eerste klasse A van de futsalcompetitie heeft ZVH/Morres/Controlec twee nipte nederlagen geleden. De Hulstenaren verloren ook al hun eerste wedstrijd en bevinden zich daardoor in de onderste re gionen van de poule. ZVH/Morres/ControlecTroy/ Toko Flobamora 1-3: De twee ploegen gingen in Den Dullaert rusten met een 1-1-stand. De goal van Morres werd gemaakt door Mevlud Eryürük. Na de pauze kwamen de Brabanders op 1-2 en gooiden de Zeeuws- -Vlamingen alles op de aanval. Daardoor vielen er in de verde diging gaten en kon Troy nog een treffer kon maken. evenwicht in de ploeg zal zijn. Het is momenteel nog zo dat we twaalf, dertien spelers hebben die aan elkaar gewaagd zijn. Daar achter zit een gaatje maar ik verwacht wel dat we dat kun nen dichten", meent de trainer die zijn ploeg na de zwakke start een rol in de middenmoot van de vierde klasse toedicht. door Peter Snelders SINT-JANSTEEN - Het biljart seizoen is in volle gang. De eer ste teamwedstrijden van de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond zijn achter de rug en ook de eer ste individuele titelstrijd drie banden is verleden tijd. Ko mend weekeinde komen in Sas van Gent de tweedeklassers in die spelsoort in actie. Direct daarop aansluitend wordt het eerste Grand Prix driebanden van dit seizoen gehouden. De Grand Prix is traditiege trouw een aansprekend evene ment. Daaraan wordt op handi capbasis door de betere en mindere spelers van de ZVB deelgenomen. Café De Kroon te Sint-Jansteen vormt vanaf ko mende maandag het toneel van de eerste Grand Prix. Daarna staan er nog drie op het pro gramma in achtereenvolgens Hulst, Sluiskil en Terneuzen. Het geheel wordt afgesloten met de Masters, waarvoor de beste zestien spelers van de voor gaande toernooien in aanmer king komen. Tot en met vrijdag 26 september wordt op doordeweekse dagen steeds op hetzelfde tijdstip be gonnen in Sint-Jansteen. Zater dag 27 en zondag 28 september starten de wedstrijden respec tievelijk om 12.00 en 13.30 uur. Op de slotdag staan de halve fi nales en de finale op het pro gramma. Rond de klok van half vier wordt de finale gehouden. Het totaal aantal inschrijvingen voor de Grand-Prixwedstrijden is lager dan vorig seizoen. De teller stopte ditmaal op 53. Dat deelnemersveld is inmiddels verkleind, omdat Jo Leeraert er niet bij zal zijn. Hij overleed vo rige week. Jo Leeraert gold als één van de biljartpioniers bin nen de Zeeuws-Vlaamse gren zen. De organiserende vereniging Den Ouden Arend kreeg drie af meldingen binnen. Patrick Vas- seur, Aad van Geloven en Barry de Waal zijn niet van de partij. Door die absenties stromen vier De Driesprong-ZVH/Moi, I' Controlec 2-1: In een heet» wedstrijd in Wouw verlor® futsallers uit Hulst onnod Morres leek geïntimideerd éi het fysieke spel en het veris gedrag van hun tegenstande De ruststand was 1-0 in voordeel van de Brabanders rust kwam Morres op ge|fl hoogte via een goal van Mariij Fouw. De Hulstenaren hadd drie keer twee minuten, man-meer-situatie, maarko den dat, mede door de sta Brabantse doelman, nietuitbj ten. Tien minuten voor t kwam De Driesprong opiv Die goal kalmeerde de Brafe ders allerminst: na afloop]® 'va zowel een speler als de coj tril van De Driesprong een m gjj kaart. (Tl I ind ass alk rei fc uit deelnemers zonder te door naar de volgende na Dat zijn Jack Kayser, La 23 Dallinga, Albert Lacante Gennaro Pecoraro. Het bekende handicapsyste zal voor de nodige verrassing zorgen. Theo PlatjouwenLa 0g Dallinga staan het hoogstga 1Ba teerd met een aantal van vijl caramboles. Dat steekt schril tegen het aantal (17) dat spek als bijvoorbeeld Joop F en Sjaak van der Bliek maken. Eddie van Goethem, FritsBi ker en Meerten Dallinga krijg eveneens een stevige handi ESe| voorgeschoteld met een te i ken aantal van 45 caramM j]a Opvallende afwezigen in i 5„e deelnemersveld voor de Grai Prixtoernooien zijn d'Hooghe en Jo Boogaertvai Kastanje uit Kloosterzande, fgi sh :de: iad> ien OVi WESTDORPE - De Concord loop die komende zaterdag m de kalender van de sticht Sportpromotie Zeeuws-Vla nj deren staat geprogrammeerd 11 omgedoopt tot De Baeckerm Trimlnnn »vl P 2 Él om ir Trimloop. Het Comité Trimlopen Westd pe werd geconfronteerd meli verbouwing in het plaatse!; (jjj dorpshuis, het 'thuishonk' de loop. „Er bleek in eerste gtp stantie geen oplossing ïi sdi handen", aldus organisat lnie( voorzitter Roland de Bock.D aar ondanks wilde de stichting kalender intact laten en weid in Westdorpe een oplossing! Kn vonden. aas Het bezoekerscentrum md, Baeckermat werd bereidgw 2; den om als gastheer op tetredi waarna de wedstrijd werd» gedoopt in Baeckermat-Ts loop. Om 14.45 uur jeugd van start voor eenli over 500 meter. Daarna ishet 15.00 uur de beurt aan de on gen waarbij gelopen kan den over 2000, 5600 en 11 oor meter. De 5600 meter kante» gewandeld worden. Biljarten Tussenstanden teamcompetitie Zeeuws- Vlaamse biljartbond. Driebanden. Bi-klas se: 1. 't Bierwinkeltje (Terneuzen) 2-10, 2. SBC 2 (Sluiskil) 2-10,3. Den Ouden Arend 1 (Sint-Jansteen) 2-9,4. BV Reynaert 1 (Hulst) 2-8, 5. SBC 1 2-7, 6. HGL/KOT'86 2-7, 7. De Kastanje 1 (Kloosterzande) 2-7, 8. Den Ou den Arend 2 2-5,9. BV Dow 1 (Terneuzen) 2- 4,10. BV Reynaert 2 2-3. B2-klasse: 1WBC1 (Walsoorden) 2-12,2. Den Ouden Arend 3 2- 9,3. TMW (Sluis) 2-8,4. CBC1 (Clinge) 2-8,5. De Kastanje 2 1-7, 6. WBC 2 2-6, 7. La Luna Rossa (Hulst) 1 -4,8. SBC 3 2-2,9. ENZK (Phi lippine) 2-0. Libre. C1-klasse: 1. Hof van Eede 1 (Eede) 2- 12,2. HBC/De Troubadour 1 (Clinge) 2-12,3. BW (Terneuzen) 1-5,4. De Kastanje 3 2-5,5. BV Reynaert 3 2-4, 6. BC Lovenhoek (Hoek) 1-2,7. HBC/De Troubadour 2 1-2. C2-klasse: 1. De Kastanje 4 2-14, 2. BV Dow 2 1-7, 3. NASA/Ed Horemans (Axel) 2-6, 4. De Kas tanje 5 2-1,5. SBC41-0,6. ABC (Breskens) 0- 0. C3-klasse: 1JBH (Hulst) 1-7,2. CBC2 2-7, 3. De Kastanje 6 1-5,4. Hof van Eede 2 2-4,5. BV Groede 1-3,6. Concordia (Terneuzen) 1- 2,7. DOS (Hoek) 0-0. Shanghai (Chn). Vrouwen, 520.000 s jjjj Eerste ronde: Dokic (SMo/5)-Jankov M u 7-6 4-4 opgave Jankovic, Sanchez)® (Spa) - Pratt Aus) 6-4 6-3, Sun (Chnl 6» W (Ita) 7-5 2-3 opgave Garbin, Morigan» Bij Sucha (Slw) 6-2 6-3, Barna (Duil-0»» Lj 6-0 6-2, Craybas (VSt)-JieZheng(CW 6 2-0 opgave Zheng. Mandeville (VSt), Challenger, 250M« »g Eerste ronde: De Chaunac (Fra) - ha® Ebf (Ned) 6-2 7-5. Szczecin (Pol). Challenger, 125®"! Eerste ronde: Kern pes (Ned) - FurlanlW 6-3, Andrejev (Rus) - Wassen (NedlW» Seoul. Challenger, 75.000 euro.Ed»' de: Van Scheppingen (Ned) - Browne 7-56-4. Bowling Kuala Lumpur. WK. Mannen, all events, stand na drie wedstrijden: 1. Oman (Zwe) 4176 punten, 2. Mack (VSt)4161,3. Jens(Dui 4099:97. Krull 3579, 99. Van den Bogaard 3574, 126. Smits 3491, 134. Thienpondt 3471,154. Van de Veerdonk 3421,176. Van den Bosch 3369. Trio's, stand na zes wedstrijden: 1Verenig de Staten 3982, 2. Finland 3942, Mexico 3931, 41. Nederland I (Krull, Van de Veer donk, Van den Bogaard) 3508, 47. Neder land II (Van den Bosch, Smits, Thienpondt) 3473. Vrouwen, stand all events na trio's: 1. Hy- man (VSt) 4038,2. Glover(Eng) 4032,3. Pen ny (Eng) 3830; 69. Van Hemert 3427, 75. De Koning 3416,85. Haneveld 3363. Eindstand trio's: 1. Philippijnen 3797, 2. Engeland 3781, 3. Verenigde Staten 3769; 13. Neder land I (Haneveld, Van Hemert, De Koning) 3495, 45. Nederland (Altewischer, De Brui ne, Van de List) 3099. Schieten Nicosia. WK skeet. Mannen: 1. Glyda (Pol) 146 (voorronde 122+ finale 24), 2. Dulohery (VSt) 145 na shoot-off (122+23), 3. Jin (Chn) 145 (122+23), 35. Dompeling 117, 56. Van der Greef 115. Vrouwen: 1Wei (Chn) 95 na shoot-off (70+25), 2. Spada (Ita) 95 (71+24), Engeland, competitie: Leicester-W»| Nieuw-Namen. Grote Scheldepnp vrije renners. Elite: 1. RudyThomasW Eric Vereecken (Hulst), 3. Benny4:** der (B), 4. Patrick Bolssens (BI, 5™J Keer(B). B-categorie: 1Robertde 2. Wim de Ridder (B), 3. Frankyvanl- ck (B). C-categorie: 1. Dirk de Btwl categorie: 1. Luc d'Haekers. WWj Werner Dullaert (B). F-categorie: 1- 'dermeulen (B). Cadiz. WK Olympische klassen, vrw^ Yngling, na 6 races: 1SchumaMlW^] Swett (VSt) 32, 3. Swanson (VSI Thies/Bes/De Jong 79, amama/Buis 131. Europe, na 8 Sundby (Noo) 16, 2. Smidova WN Abrahamsen (Den) 44, 6. Brouwer Witteveen 178. Mistral, na4races j, (Isr) 14,2. Kendall (NZe)20,3.Cnsplw_j Mannen. Mistral, na 4 races: 1 (Pol) 11,2. Rodrigues (Por) 11.3 Ba- (Fra) 13,19. Van Dijk 47. Star.naJ^ Bruni/Vignadta) 7,2. Rohart/Ra"j^!j 8, 3. Loof/Ekstrom (Zwe) 11. ®-12 Van Niekerk 16,10. Kats/Martens»'5 ner/Bergsma 129.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 60