PZC Kim Staelens, steeds minder onzeker Arnemuiden slaat in slotminuten toe Mastbreuk breekt Heiner op in Cadiz Jonge spits terug bij HVV'24 na avontuur bij A-junioren van NAC ATB-kalender is vastgesteld uitslagen agenda wb2] woensdag 17 september 2003 RKHAV naar NK estafette Zeeuws seizoen ranking begint Jockey niet door alcoholcontrole Pegel Spelverdeelster moet Nederlands volleybalteam door EK loodsen Dipjes Jumpersknee Goed gesprek Van Zwam weg bij Jubilo Iwata Driebanders uit bekertoernooi Takiddine herwint zelfvertrouwen door Peter van Kouteren HULST - Jorden Takiddine scoorde in de jongste jeugdran- gen bij HVV'24 aan de lopende band en speelde zich op veer tienjarige leeftijd in de kijker van NAC Breda. De Zeeuws- Vlaming pendelde drie jaar heen en weer tussen Hulst en Breda, maar kreeg eind vorig seizoen te horen dat er voor hem bij de Brabantse club geen speeltijd meer was weggelegd. Takiddine is inmiddels terug op het oude nest en heeft zijn draai in de voorhoede gevonden. De 17-jarige jongeling zegt tijd nodig gehad te hebben om te wennen aan het voetbal bij de senioren en aan het systeem waarvan HW'24 zich bedient. „Dit is een ander niveau"beseft hij. „Fysiek sterker. De jongens hier kunnen allemaal ballen, maar technisch is het voetballen bij de A-junioren van NAC op eerste divisieniveau beter ver zorgd. Bij NAC speelde ik links buiten in een systeem met drie spitsen", vertelt hij. „Bij HW'24 ben ik één van de twee spitsen. Dat was even zoe ken. Nu weet ik hoe ik moet lo- HULST - De Hulster atletiek vereniging RKHAV komt zater dag en zondag met drie forma ties in actie tijdens de nationale estafettekampioenschappen in Amsterdam. Zaterdag komen de D-meisjes in actie op de 4x60 meter, de A- meisjes en de B-meisjes op de 4x100 meter. Zondag is het op nieuw de beurt aan de B-meisjes op de 4x200 meter. De samen stelling van de ploegen ziet er als volgt uit: D-meisjes: Cecile van Leest, Bianca Wagenaar, Milou van de Walle en Saman- tha Lernout. A-meisjes: Caro- lien de Theije, Erica Broekman, Audrey Seghers en Altuna Hlilovic. B-meisjes: Erica Broekman, Lotje Stam, Audrey Seghers en Altuna Halilovic. GOES - In overleg tussen KNWU, wielerverenigingen en organiserende comités is de ka lender voor de Zeeuwse ATB- competitie vastgesteld. Evenals vorig seizoen staan er tien wed strijden op het programma. Van de kalender is verdwenen de wedstrijd die telkens aan het einde van het seizoeh in Hulst werd gehouden. In+rie plaats daarvan is een wedstrijd in Kortgene gekomen. Normaal waren er in Hulst twee wedstrij den, dit jaar is er daar dus één van over. Het seizoen wordt op 11 oktober geopend in 's-Heer Arendskerke terwijl de slot wedstrijd gepland staat op 27 december in Den Inkel nabij Kruiningen. De complete agenda: 11 oktober: 's- Heer Arendskerke; 18 oktober: Strandrace Westenschouwen; 25 oktober: Heinkenszand; 8 novem ber: Kortgene; 15 november: Yerse- ke; 22 november: Westenschouwen; 29 november: Westdorpe; 13 decem ber: Hulst; 20 december: Vlissingen; 27 december: Kruiningen. VLISSINGEN - Het Zeeuwse rankingseizoen darts gaat zon dag van start in de Souburgse sporthal De Belt. De start is om 11.30 uur. De ove rige rankings worden gespeeld op 19 oktober (Slaghvaert Mid delburg), 9 november (Yip Plaza Goes), 30 november (De Parel Domburg), 14 december (Karo- lingenburcht Oost-Souburg), 25 januari (Yip Plaza Goes), 15 februari (Baskensburg Vlissin gen), 14 maart (Karolingen- burcht Oost-Souburg), 4 april (Sportpunt Zeeland Goes), 2 mei (Slaghvaert Middelburg). Het 'Open Zeeland', meetellend voor de nationale ranking, staat op 17 maart op de kalender. LONDEN - Keith Dalgleish is de eerste jockey die positief rea geerde bij de twee maanden ge leden door de Jockey Club inge voerde alcoholcontroles. De twintigjarige Schot moest zijn licentie voor één dag inleve ren. Dalgleish behaalde dit sei zoen al 56 overwinningen. Na de contra-expertise zal - afhanke lijk van het vastgestelde promil lage - de straf worden bepaald. De jockey kan voor maximaal zes maanden worden geschorst. ANP/RTR pen, de jongens weten hoe ze me moeten aanspelen. Ik moet het van mijn startsnelheid hebben en word graag in de diepte aan gespeeld. Balletjes langs de zij lijn heb ik ook graag, omdat ik er dan op snelheid langs kan. „Mijn koppen is wat minder en mijn rechtervoet is helemaal niks", weet hij. „Ik ben gewoon puur links. Als Johnny Lensen in de spits staat, hebben we dus twee linksbenige spelers van voor. Ik vind het niet erg om dan op de rechterflank te spelen. Dan kan ik naar binnen trekken en schieten. Met mijn linker pootje gaat dat wel lekker." Op die manier verschalkte hij in het bekerduel tegen Terneuzen Erik de Koeijer met een pegel, nadat hij eerder voor de beker tegen AZW drie keer had ge scoord. In het openingsduel van de competitie tegen Grens wachters tekende de snelle spits voor het eerste doelpunt in een wedstrijd die met 3-0 werd ge wonnen. „Dat gaf me het gevoel dat ik het nog wel kan", klinkt het opgelucht. „In drie jaar bij de jeugd van NAC heb ik er in de competitie maar een stuk of tien gemaakt. Dat is veel te weinig natuurlijk. Ik ben een speler die vertrouwen nodig heeft en niet na een slechte wedstrijd meteen op de bank moet beginnen. Als je dan weer eens speelt, loop je voortdurend naar de kant te kij ken of er al iemand warm loopt." Dat stond allemaal in schril contrast met zijn ervaringen in de jeugd van HW'24. Jorden Takiddine was in de hoofdklas se bij de C-pupillen goed voor meer dan twintig treffers, drong door tot de jeugdselectie van Zuid 1 en speelde er met louter spelers van BVO's. „Ik heb er toch veel geleerd", kijkt hij te rug. „Als je als B-junior tegen de jeugd van Ajax en Feyenoord speelt, zijn dat leerprocessen. Met de A's heb ik in de eerste di visie maar heel weinig gespeeld. In de voorbereiding verdraaide ik in een wedstrijd tegen RKC mijn knie. In het ziekenhuis in Terneuzen zeiden ze eerst dat het een kneuzing was, maar veel later bleek dat ik moest worden geopereerd." Voordat dat werd onderkend, waren er al maanden van niet spelen voorbij. „Ik denk dat ik daarop ben afgerekend", zegt hij. „Ik heb na de winterstop heel weinig gespeeld. Het is een hard wereldje, waarin ik het drie jaar heb uitgehouden. Ik ben altijd in Hulst op school blijven gaan en vier keer in de week naar Breda gereden. Dat is echt heel druk. Je moet je huis werk goed plannen. In mijn eer ste jaar had ik het moeilijk, om dat ik van een amateurclub kwam. Het ging zoveel sneller. Je loopt er tussen allemaal goe de voetballers en leert er slimme dingetjes. Ik heb mooie toer nooien gespeeld en tegen Ajax op De Toekomst nog eens een penalty meegekregen, waar- Kim Staelens kwam in 1998 bij het Nederlands volleybalteam, maar moest vijf jaar wachten eer ze een plek in de basis ver overde. Het EK dat zaterdag in Turkije begint, wordt het eer ste titeltoernooi van de spel verdeelster (21) als eerste keus. „De dipjes die ik nog heb, wor den steeds kleiner. door Frank Buschmann ODILIAPEEL - Kim Staelens zit lekker in haar vel. Ze staat op het punt haar eerste Euro pees kampioenschap als basis speelster af te werken, de knie klachten nemen af en met zus Chaïne gaat het ook goed. Dat laatste weegt misschien nog wel het zwaarst voor de jonge spelverdeelster van de Neder landse volleybalploeg. De lijdensweg van Chaïne heeft diepe indruk gemaakt op Kim Staelens. Tweeënhalf jaar sukkelen, drie knieoperaties, niet zelden moest een op han den zijnde rentree worden uit gesteld. Telkens die terugslag. „Ik heb gezien wat het met haar doet", zegt Kim. „Na tuurlijk heeft ze moeilijke mo menten gehad, maar meestal kon ze die goed verbergen. Chaïne is een paar keer door de bondsartsen afgeschreven, zelf is ze altijd in een positieve af loop blijven geloven. Daar heb ik diep respect voor." Slechts een enkele keer in al die tijd viel het woord stoppen. Laatst nog. „Het gaat de goede kant op, Chaïne gaat zelfs mee naar het EK. Elke dag dat de knie het houdt is er een. Maar mocht het nu weer fout gaan, dan houdt ze ermee op. Chaïne kan het niet nóg eens opbren gen om helemaal opnieuw te moeten beginnen met revali deren. Dan gaat ze studeren, heeft ze me verteld. Kim Staelens bidt dat het niet zover komt. Ze kan weinig an ders. De geboren Belgische heeft ook haar eigen besognes. Zo vraagt de blonde 'setter' zich af hoe ze de komende wed strijden in Turkije zal door staan. „Ik ben vrij onzeker. Dat zit in mijn karakter." Dat was vroeger al zo. Dan zat ze in een Nederlands jeugdteam, „maar was ik voortdurend bang dat iemand anders me uit de ploeg zou spelen." De twijfels bleven nadien han gen. Vorig jaar nog, het WK in Spelverdeelster Kim Staelens moet het Nederlands volleybalteam door het EK loodsen. Duitsland. In de tweede ronde besloot bondscoach Angelo Frigoni Riëtte Fledderus, ja renlang zeker van een plek in Oranje, tegen Brazilië aan de kant te laten. „Die wedstrijd begon hij met mij. 'Riëtte zal wel niet de juiste vorm heb ben', dacht ik. Terwijl ik ook had kunnen denken: 'De trai ner start met mij omdat ik bé ter ben.' Het gaat erom hoe je zijn keus uitlegt." Toch wordt ze zekerder van zichzelf. Dat heeft te maken met een sterk seizoen in de Bundesliga met USC Münster, waarmee ze tweede werd van Duitsland. „Ik heb steeds min der dipjes. En de dipjes die ik nog heb, worden steeds klei ner." Dat komt omdat ze zich fysiek goed voelt. Eindelijk. Ook Kim Staelens werd de voorbije ja ren geplaagd door pijnscheu ten in haar knieën. Soms had ze zoveel last dat ze niet eens kon springen. Op trainingen kon ze niet brengen waartoe ze zich zelf in staat achtte. „Het ple zier gaat er dan vanzelf vanaf. Ik werd chagrijnig." Het werd van kwaad tot erger. Moeder Ina (die met echtge noot Jean-Pierre ooit voor een uniek feit zorgde door op exact dezelfde dag de Belgische vol- leybaltitel in de wacht te sle pen; op 10 april 1983 werd zij kampioen met Oostende, hij met Kortrijk) meende dat het wel eens te maken kon hebben met een reumatische aandoe ning die vaker voorkomt in de familie. „Zij had er vroeger ook last van gehad, net als mijn opa. 'Laat nou eens bepaalde dingen weg met eten', zei ze, 'dan gaat het misschien over.' Haar had het geholpen." Kim Staelens probeerde het uit. Liet onder meer yoghurt, appels, ananas en tomaten staan. „Allemaal producten die zuren veroorzaken in het li chaam." Prompt namen de klachten af. „Ik kan weer fat soenlijk trainen. Zonder pijn, zonder pijnstillers ook. Ja, ik geloof echt dat het beter gaat omdat ik die dingen niet meer eet." Medici zijn aan het uitzoeken of haar voedingspatroon moet worden aangepast, maar hou den het op een 'jumpersknee', een blessure die bij volleybal lers veel voorkomt. Vaak een zaak van overbelasting. Misschien had ze wel eerder rust moeten nemen, oppert ook Staelens zelf. „Maar die tijd was er nooit. Je komt uit de competitie en gaat meteen door naar het Nederlands team om je voor te bereiden op de zo mer, daarna duik je weer direct het clubseizoen in." Dit jaar is het niet anders. Na 'Münster' volgden een EK- kwalificatietoernooi, de World Grand Prix en een plaatsings foto Van Assendelft/GPD toernooi voor diezelfde Grand Prix van 2004. En nu dan het Europees kampioenschap. Het wordt haar eerste titel toernooi als basisklant. Ze is er aan toe. De tijden dat de jong ste van de zusjes Staelens blij was met 'het erbij zijn' behoren tot het verleden. „Ik sta niet meer stil bij het niveau." Ster ker, ze heeft het niveau zelfs overschat. „Jaren heb ik een te hoog beeld gehad van de wereldtop. Draai je een tijdje mee in die top, dan kom je erachter dat dat ideaal beeld niet klopt. Er worden ontzettend veel fouten ge maakt, zelfs door een ploeg als Italië. En dat is toch de wereld kampioen." Programma EK. Zaterdag: Polen - Nederland (14.00 uur); zondag: Ne derland - Italië (19.00 uur); maan dag: Tsjechië - Nederland (16.30 uur); woensdag: Bulgarije - Neder land (14.00 uur); donderdag: Ne derland - Oekraïne (14.00 uur). GPD doorwe met 1-1 gelijkspeelden. Dat zijn mooie herinneringen." Nadat hij definitief te horen had gekregen dat hij weg moest, koos Jorden Takiddine uitein delijk voor een terugkeer bij de club waar hij groot is geworden. „Ik snapte het niet zo goed, om dat ik door die blessure weinig had kunnen spelen. Maar het heeft ook zijn voordelen, omdat ik nu in Goes op school zit. Dat zou sowieso heel moeilijk te combineren zijn geweest. Ik ben nog bij Beveren wezen kijken, maar het Belgische jeugdvoet bal is toch veel verdedigender ingesteld." „Ik heb bij Terneuzen met Jan Kolijn en daarna met Telussa gepraat. Telussa kon me niet de garantie geven dat ik zou spe len, omdat Terneuzen zo snel mogelijk terug wil naar de hoofdklasse. Ik had geen zin om nog een jaar op de bank te zitten en wilde maar één ding: zoveel mogelijk spelen. Bij HW'24 heb ik een goed gesprek gehad met Eddy van der Hooft. Toen was ik er snel uit." Het resulteerde in een her nieuwde kennismaking en een hoog verwachtingspatroon. „De mensen weten nog dat ik in de C's veel scoorde en dat ik van NAC kom. Het is hier een jonge groep. Met Jeroen Claessens, Roy Esseling en Robin MacTag- gert heb ik zelf nog gespeeld. Ik heb het weer goed naar mijn zin", zegt hij. „Ik zit pas op het cios in Goes en had zondag te gen Breskens net een kennisma kingskamp achter de rug. We hadden heel de week vroeg moe ten opstaan, 's Ochtends om half zes zwemmen. Ik zat er eigenlijk helemaal doorheen." De jonge aanvaller deelde daar door in de malaise tegen een op ponent, die op alle fronten beter was. Jorden Takiddine: „Het was van onze kant een bar slechte wedstrijd. Breskens was veel feller. Ik ken de tegenstan ders in deze klasse niet, maar ga ervan uit dat wé bij de eerste vier kunnen eindigen. Zondag moeten we naar Walcheren. Die moeten we dan maar pakken hè." van onze sportredactie GOES - Arnemuiden heeft zich gisteravond geplaatst voor de tweede ronde van het districts bekertoernooi. Een 3-0-uit- overwinning op Zeelandia Mid delburg volstond daarvoor in poule 7. In poule 20 verzekerde Robur zich van een doortocht naar de volgende ronde door een 6-0-ze- ge op Mevo. Zeelandia Middelburg-Arne- muiden 0-3: In een gelijk op gaande wedstrijd op een bijveld van sportpark De Veerse Poort bleef het lang 0-0. Pas vijf minu ten voor tijd maakte Arnemui den 0-1, waarna Middelburg met man en macht op zoek® naar de gelijkmaker. Arnemu den profiteerde dankbaar de geboden ruimte en ging m een geflatteerde 3-0-zege nas huis. Arjen Reijnoudt (twee keerje Marinus Baas scoorden voord vissersploeg, die zich mete. poulewinnaar mag noemen zich plaatste voor de volger ronde. Robur-Mevo 6-0: Robur maaki het verschil al in de eerste heil door vijf keer te scoren. D '1°, tweede helft was geen faj kijkspel, maar Robur maakt nog wel het halve dozijn vol.D doelpunten kwamen van nie Scholten (3x), Gerard Tits (2x) en Andu Latusia. door Norbert Kleinherenbrink CADIZ - Van ruilen komt hui len. Vraag het maar aan zeiler Roy Heiner en zijn teammaat Han Bergsma. Bij de wereld kampioenschappen voor alle olympische klassen in Cadiz zit het nieuwe Starduo met de brokken. Na de eerste racedag in hun klasse is het toernooi door een gebroken mast en an dere pech onderweg al volledig mislukt. Het ervaren koppel besloot vo rige week na de Open Europese kampioenschappen in Cascais, waar het Nederlandse tweetal in de achterhoede eindigde, de boot over te nemen van een Ita liaanse stuurman. Die liet na ampel beraad de WK in Cadiz aan zich voorbijgaan. Het vaar tuig was zo goed als nieuw en maakte op Heiner en Bergsma een snelle indruk. De Italiaan nam het 'Starschip' van de Ne derlanders over. Heiner en Bergsma, die zich in een ultrakorte campagne willen kwalificeren voor Athene 2004, kregen gisteren meteen al spijt van de transactie. Voor de eerste race brak de mast, waarna de twee zeilers de rest van de dag probeerden te redden wat er nog te redden viel. Dat bleek uiteindelijk vrijwel niets. Door bijkomende proble men (te laat voor de tweede start, zeil kapot), kregen Heiner en Bergsma ook bij de tweede en derde race een DNC (did not compete, niet meegedaan) ach ter hun naam. Het onfortuinlij ke koppel werkte na de rampdag in de haven tot laat in de avond door om de gehavende boot weer op te knappen. Mark Neeleman/PetervanMe kerk en Serge Kats/Jean-Pieni Martens, de andere twee Star teams met olympische ambitie verging het aanzienlijk beter het sterke veld van 82 teams Neeleman, die vorige weekver rassend zilver behaalde bij 1 je"l Open EK in Portugal, nesteld zich met een goede serie (2-9-5 uj, in de bovenste regionen vanbtO klassement (zesde). Kats vit D[W met een degelijke reeks (94-1 ook nog net binnen de toptien. In de Europe-klasse kon Cam lijn Brouwer op de eerstevand drie finaledagen nog wel ee plaatsje in het klassement schuiven (van 7 naar 6). Mafe van de 45e plaats in de zevend race werd de tweevoudige»! reldkampioene absoluut nie vrolijk. Ze kwam weliswaï sterk terug in de achtster» j^( (tweede), maar met 59 punte staat ze tamelijk ver van hetpo dium af. ANP tmg balt üef niet mé TOKIO - De Japanse voetbal club Jubilo Iwata heeft zijn Ni derlandse keeper Amo Zwam aan de dijk gezet. De dl en de 34-jarige doelmanhaddi een arbeidsgeschil. De club heeft in Yohei Sato, a komstig van Consadole Sap poro, al een vervanger geve: P( den. Van Zwam kwam in 20M; p! dienst van de Japanse club.H stond 74 wedstrijden onderi lat bij de voormalig Japans Dyer kampioen. Voor hij naar hf IFra. Verre Oosten vertrok, keep' ®81 Van Zwam bij Fortuna Sittan ?ari ANP "i' Celt Bowling Kuala Lumpur. WK. Mannen, all events, stand na drie wedstrijden: 1. Oman (Zwei 4176 punten, 2. Mack (VSt) 4161,3. Jens (Dui 4099; 97. Krull 3579, 99. Van den Bogaard 3574, 126. Smits 3491, 134. Thienpondt 3471,154. Van de Veerdonk 3421,176. Van den Bosch 3369. Trio's, stand na zes wedstrijden: 1. Verenig de Staten 3982, 2. Finland 3942, Mexico 3931, 41. Nederland I (Krull, Van de Veer donk, Van den Bogaard) 3508, 47. Neder land II (Van den Bosch, Smits, Thienpondt) 3473. Vrouwen, stand all events na trio's: 1. Hy- man (VSt) 4038,2. Glover(Eng) 4032,3. Pen ny (Eng) 3830; 69. Van Hemert 3427, 75. De Koning 3416,85. Haneveld 3363. Eindstand trio's: 1. Philippijnen 3797, 2. Engeland 3781, 3. Verenigde Staten 3769; 13. Neder land I (Haneveld, Van Hemert, De Koning) 3495, 45. Nederland (Altewischer, De Brui ne, Van de List) 3099. Schieten Nicosia. WK skeet. Mannen: 1. Glyda (Pol) 146 (voorronde 122+ finale 24), 2. Dulohery (VSt) 145 na shoot-off (122+23), 3. Jin (Chn) 145 (122+23), 35. Dompeling 117, 56. Van der Greef 115. Vrouwen: 1. Wei (Chn) 95 na shoot-off (70+25), 2. Spada (Ita) 95 (71+24), 3. Igaly (Hon) 94 (74+20), 10. Van der Valk 68. lijk' [en som som Opr 'ou 'an; vest \jae Sportprijsvragen Lucky Day 16september: 5-15-17-19-22-40- 42-44-45-46-49-51-53-57-58-59-67-72-74- 75. Tennis Shanghai (Chn). Vrouwen, 520.000 euro. Eerste ronde: Dokic (SMo/5) - Jankovic (Joe) 7-6 4-4 opgave Jankovic, Sanchez Lorenzo (Spa) - Pratt (Aus) 6-4 6-3, Sun (Chn) - Garbin (Ita) 7-5 2-3 opgave Garbin, Morigami (Jap) - Sucha (Slw) 6-2 6-3, Barna (Dui) - Cho (ZKo) 6-06-2, Craybas (VSt)-JieZheng (Chn) 3-67- 6 2-0 opgave Zheng. Mandeville (VSt). Challenger, 25.000 euro. Eerste ronde: De Chaunac (Era) - Wessels (Ned) 6-2 7-5. Szczecin (Pol). Challenger, 125.000 euro. Eerste ronde: Kempes (Ned) - Furlan (Ita) 6-4 6-3, Andrejev (Rus) - Wassen (Ned) 6-4 6-3. Seoul. Challenger, 75.000 euro. Eerste ron de: Van Scheppingen (Ned) - Browne (Arg) 7-56-4. Voetbal Engeland, competitie: Leicester-Leeds 4-0. Wielrennen Nieuw-Namen. Grote Scheldeprijs voor woensdag. Wielrennen Zomeravondcompetitie. Locatie: Scott- weg, Goes. 18.30 uur: jeugd. 19.00 uur: overige categorieën. Organisatie: ZRTC Theo Middelkamp en TMZ. vrije renners. Elite: 1. Rudy Thomas®1: Eric Vereecken (Hulst), 3. Benny van Bj der (B), 4. Patrick Bolssens (B), 5, Kevin Keer(B). B-categorie: 1. Robert de Milde 2. Wim de Ridder (B), 3. FrankyvanHenfii ck (B). C-categorie: 1. Dirk de Bondt(BT categorie: 1. Luc d'Haekers. E-categorir Werner Dullaert (B). F-categorie: 1. JosVJ dermeulen (B). Zeilen Cadiz. WK Olympische klassen. Vrouw» Yngling, na 6 races: I.Schumann (Duili- Swett (VSt) 32, 3. Swanson (VSt) 33, Thies/Bes/De Jong 79, 32. Hm amama/Buis 131. Europe, na 8 rat® Sundby (Noo) 16, 2. Smidova (Tsj) 37, Abrahamsen (Den) 44, 6. Brouwer59,- Witteveen 178. Mistral, na 4 races: 1. te (Isr) 14,2. Kendall (NZe) 20,3. Crisp!» Mannen. Mistral, na 4 races: 1 Miarczy» (Pol) 11, 2. Rodrigues(Por) 11,3. Bontema (Fra) 13,19. Van Dijk 47. Star, na 3 racts Bruni/Vigna (Ita) 7,2. Rohart/Rambeaul'- 8, 3. Loof/Ekstrom (Zwe) 11, 6. Neelefi? /Van Niekerk 16, 10. Kats/Martens 19. Heiner/Bergsma 129. RILLAND - Het drieband» team van Korenbeurs/'t Kaait) is in de eerste ronde van het c tionale bekertoernooi uit?' schakeld. Het bezoekende» gafa/Betty Boop uit LTrec was te sterk. Het een klasse hoger spe Megafa was ondanks W verweer van de thuisploeg woon te sterk. Het begin van wedstrijd gaf hoop op eentt rassing. Jan Westdorp verslet in straight sets Hoogeryo- 15-6,15-11 en 15-10. Opde» dere tafel verweerde de debu-y rende Jean Louis Smulders heftig tegen Schaap. Na ver met klein verschil (12-15) m eerste set volgde een mooie 1 in de tweede set, 15-12. De de moest de beslissing breng en winst van de debutan een verlenging van het be - avontuur kunnen beteke -: De winst ging echter met - naar de meer ervaren litrey In de tweede wedstrijd^ werd het krachtsverschil lijk en verloren Kimmo ran en Frits van der Vliet beiden® 3-0. Met 2-6 ging de hoop de thuisspelers op een stu j rook op. sc/l( Star Man Banc Stutt Pana Paul Bar: af 57. fl 83. Stan Bun, Parti 10-1) Schi totfj Deer Stan KM Parti Port: Bar: Pool 0-2 Schf liar Spar 18! scire Stan lazit Chel Spar SCSI Foul Bell Jus, recti Hen '2*5 Pan ffl.l toes Stan AC I Brut Celt! Ajax Pro: Gro lech Gro Mot Gro ne- Gro Jorden Takiddine: „Mijn koppen is wat minder en mijn rechtervoet is helemaal niks. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 22