Smessaert wacht zijn kans af Arno Verlinde houdt reputatie van Ria W hoog met vijf treffers De Ridder prolongeer titel openwatercircuit 4 5 6 7 8 9 19 V- Ar Vlissingse dammer geen paria meer op Zeeuws kampioenschap topscorer uitslagen agenda dinsdag 16 september 2003 De Cock sterk in Breskensweek Dauwendaele verliest met dubbele cijfers Woord gehouden Belgische verdediger bij Hoek voorlopig in de wachtkamer Ruimte Tegenvaller Afgrond Nul 246e «oer osni Na; Niveau ri De als BRESKENS - De Breskens week kende een mooie finale. De grote winnaar werd Oxygene ARC met schipper Axel de Cock. Achter deze topper won Twee Gezusters met Hans Zuider- baan aan het roer de klasse IRC 5 en Noordwind met kapitein Roy van Aller was in de klasse IRC 6 de sterkste. De slotdag van de Breskens week trok 37 jachten en dat viel de organisatie een beetje tegen. Hans Zuiderbaan eindigde met zijn boot Twee Gezusters vier keer als eerste. Dat leverde hem de totaalzege in IRC klasse 5 op en tevens de Breskensweek tro phy. Roy van Aller, schipper van Noordwind en voorzitter van de WV Breskens veroverde de Scheldetrofee en de Challenge Tonnere de Breskens. Xarah met Henk Glazener aan het roer was in de klasse IRC 4 de beste en won er de wisselbeker SRNA mee. In de klasse IRC 3 ging De Maas trophy naar de Belg Lau- rentius Clarijs. Xanadu van Leo van Oeveren won de klasse IRC 2. Hij zegevierde tevens in de strijd om de Ricus van der Stadt trophy. Oxygene van Axel de Cock zette de toon in de klasse met de grootste boten, de IRC klasse 1en kreeg er de professor Jelle Gerritsma trophy voor. WOUW - FC Dauwendaele is in de tweede competitiewedstrijd van de eerste klasse A van het futsal hard onderuit gegaan. De Middelburgers verloren in Wouw met 10-0 van BT/De Mo riaan. Dauwendaele, dat verzwakt aan de aftrap verscheen, had weinig in te brengen tegen de sterk combinerende thuisploeg. Bij rust keken de Middelburgse futsallers al tegen een 5-0-ach- terstand aan. Dauwendaele had wel de pech driemaal het hout werk te treffen. Ook in de tweede helft was BT/ De Moriaan duidelijk een maat je te groot en liep het eenvoudig uit naar 10-0. Met één gewon nen en één verloren wedstrijd staat Dauwendaele nu op de achtste plaats. Schunselaar weer welkom door Koen de Vries VLISSINGEN - De opmerke lijkste naam in het rijtje van dammers dat zaterdag aan het Zeeuws kampioenschap begon, was ongetwijfeld die van Peter Schunselaar. De Vlissinger lag lange tijd in de clinch met het bestuur van de Zeeuwse dam- bond, na een incident op het ZK van 2001. Inmiddels zijn de ver houdingen genormaliseerd en werden zaterdag bij aanvang van de eerste ronde weer vrien delijk handen geschud. Aanleiding tot het conflict was de onvrede bij Schunselaar over het verloop van de Zeeuwse kampioenschappen in 2001, een toernooi dat over vele zaterda gen wordt verdeeld. Met de re gelmaat van de klok werden wedstrijden uitgesteld en dat leidde volgens de Vlissinger tot competitievervalsing. Uit eindelijk trok hij zich halverwe ge het toernooi uit onvrede te rug, wat volgens de reglemen ten tot een schorsing moest lei den. Wat volgde was een conflict waarbij vooral toenmalig afde lingsvoorzitter Kees Rijk zich streng in de leer toonde. De Zeeuwse dambond schorste Schunselaar tot 1 januari 2004 voor het spelen van Zeeuwse kampioenschappen, maar de verbanning werd teruggebracht tot één j aar toen bleek dat de na tionale dambond geen langere schorsingen kent. Een verzoe- ningsgesprek tussen Rijk, Schunselaar en de voorzitter van de nationale dambond leid de vervolgens niet tot een oplos sing. Inmiddels heeft Schunselaar zijn schorsing erop zitten en is de hemel opgeklaard. De veel voudig Zeeuws kampioen schreef zich kort geleden in voor Peter Schunselaar: „Als ze me in de overgangsklasse hadden in gedeeld, had ik geen poot gehad om op te staan. foto Ruben Oreel door Eugène de Kok WESTDORPE - Ria W heeft zijn reputatie als productief ste Zeeuwse voetbalvereni ging hoog te houden (394 goals in de laatste vijf com petities). Met een Voetballer als Arno Verlinde zal die titel dit seizoen niet in gevaar ko men. De 28-jarige spits maakte zondag in het duel met Sluiskil een zuivere hat trick en bracht zijn totaal daarmee op vijf treffers. Met die vijf goals is Verlinde, die werkt op een accoun tantskantoor, de leider in het topscorersklassement. „Ik had al wel een vermoeden", aldus de spits van de koplo per in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. „Maar", relativeert hij, „het is niet het belangrijkste." Leuk waren de goals wel. Saillant detail: Verlinde maakte de hattrick tegen zijn oude club Sluiskil. „Vooraf was iedereen hart- stikke vriendelijk, maar ach teraf lachten ze wel een beet je als de spreekwoordelijke boer..." Door twee grote zeges (5-1 en 6-1) is Ria W koploper. Een verrassing na de achtste plaats vorig jaar vindt ook Verlinde. „We gaan ons nog geen illusies maken. Vooraf wilden we ons handhaven, maar misschien kunnen we die doelstelling later wat bij stellen." „We hebben deze zomer kei hard getraind", verklaart hij de bliksemstart. „Ook toen het bijna veertig graden was, trainden we. Dat heeft ons conditioneel zo gesterkt dat we nu na een uur de tegen standers wegspelen." De ho ge productiviteit weet Ver linde ook wel te verklaren. „We hebben vier aanvallers en drie aanvallende midden velders. De concurrentie is groot, maar dan blijf je scherp." De van Hontenisse gekomen oefenmeester Rudi Rietjens lijkt dat te stimuleren. „Hij is rechtdoorzee. Je moet op de training blijven komen en je moet blijven presteren. An ders sta je er naast." Verlinde is tevreden over Rietjens. „Tot nu toe vind ik hem goed, maar dat zal elke basisspeler wel van zijn trainer zeggen", lacht hij. „Je weet wat je aan hem hebt", vervolgt hij. „Hij werkt mee aan de goede sfeer in het elftal. Hij staat boven de groep, maar hoort er toch bij- Volgens de spits verschilt Rietjens daarin met de vorige oefenmeester, Nico Bakker. „Die stond wel erg hoog bo ven de groep." Door wat strubbelingen met Bakker verhuisde Verlinde vorig jaar naar Sluiskil dat net na Ver lindes jawoord degradeerde naar de vijfde klasse. Daar voor speelde hij ook al vijf jaar voor Ria W. Dit jaar keerde hij weer terug naar de dorpsclub die inmiddels al wel uitkwam in de vierde klasse. „De laatste zes jaar schoot ik er op vijfdeklasse- niveau elk seizoen wel tussen de 25 en 30 in. Dit jaar, in de vierde klasse, hoop ik tussen de 15 en 20 keer te scoren. Dus, ik moet er nog maar tien." De stand in het topscorersklas sement: Ï.Arno Verlinde (Ria W) 5; 2. Robbie van de Wijnckel (Breskens), Vincent de Jonge en Patrick Ketting (beiden WHS) 4; 5. Patrick Koppejan (Meeuwen), Adri van Haneghem (IJzendijke Michel van Bunder (Hontenis se), Jeroen de Haas (Dauwendae le) en Wilco de Valk (Kloetinge) 3; 11. Stefan de Wert, Dave van Puyvelde (beiden Clinge), Jeroen van de Schelde (Dauwendaele), Niels Paardekooper (Goes), Wal ter de Kok, Marco Goedegebure (beiden 's Heer Arendskerke Leon van den Ouden (Hoek), Niels Kole, Peter Willemse (bei den Kapelle), Carlo van Grim- berghe (Koewacht), Arnold Krij ger (Meeuwen), Rink Basie (MZVC), Jacky Minderhoud (Noormannen), Dominique Ver linde (Oostburg), Daryl Rawid- jan (Ria W), Frank Allaart (Se- rooskerke), Ronald van Slie- dregt (Terneuzen), Roepesh Ba- gola (Vlissingen), Pieter Lint hout (WHS), Serge Berrevoets (Zierikzee), Tristan van Acker (HVV'24), Guido Lord Veere Marcel Lourens (Zeelandia Mid delburg), Niels van de Moezel (ZSC'62), Arjan Verburg, Peter de Jong (beiden Patrijzen). het ZK en zag tot zijn genoegen dat hij meteen tot de hoofdklas se, de hoogste klasse, werd toe gelaten. „Als ze me in de over gangsklasse hadden ingedeeld, had ik geen poot gehad om op te staan. Aart Walraven had me toegezegd dat ik in de hoofd klasse mocht spelen en heeft door Frits Bakker HOEK - Het is maar wat de trai ner wil. Pascal Smessaert is na tuurlijk niet naar Hoek geko men om op de bank te zitten, maar de stoere mandekker, op verzoek van Johan Ballegeer dit jaar overgekomen van Malde- gem, schikt zich al een paar we ken in zijn lot. „Mijn tijd komt nog wel, ik zal mijn kans wel grijpen", zei hij zaterdag na de invalbeurt tegen ASWH. Hij respecteert de keuze van de trainer en geeft eerlijk toe: „Ik heb in de voorbereiding nog niet laten zien wat ik kan. Waar dat aan ligt, weet ik zelf niet goed. Het komt misschien door de aanpassing, door het verschil tussen het Nederlandse en het Belgische voetbal. Erwordtheel anders gevoetbald bij Hoek dan ik gewend was. Ik sta ervan te kijken hoe aanvallend er in deze klasse wordt gespeeld. Dat ken den wij in België niet. Daar speelt bijna iedere trainer om geen goal tegen te krijgen, hier in Nederland is het andersom. En ze hanteren ook veel vaker de lange balHet heeft even tij d no dig om daaraan te wennen." En dus wacht Pascal Smessaert (29) geduldig op zijn kansen. Zaterdag mocht hij van Johan Ballegeer in de rust invallen, omdat de trainer vond dat het achterin niet zo geweldig liep. „Die twee kleine spitsen van ASWH waren me te gevaarlijk", zei de trainer in de beschouwing achteraf. „Ik vond dat ze te veel ruimte kregen en heb daarom wat omzettingen gedaan." Dat ging ten koste van Thomas Ragut op rechts. Pascal Smes saert: „Maar het had evengoed een andere verdediger kunnen zijn. Ik moet zeggen dat het de trainer wel heel moeilijk is ge maakt. Het centrum zit goed dichtgetimmerd en Thomas Ra- gut doet het goed op de rechter kant. Voor mij is het afwachten, maar als we wat weken verder zijn, zal het wel anders zijn. Ik zal mijn plaats nog wel afdwin gen." Over zijn klasse als mandekker zijn geen twijfels. Smessaert oogt niet direct als een elegante voetballer, maar kan meedo genloos hard zijn, is sterk in luchtduels en deinst voor geen enkele spits terug. Voor de posi tie van rechtsback (zoals hij in viel tegen Achilles Veen) is hij ■HHHHSiHnë I mmmmi Pascal Smessaert: „Mijn tijd komt nog wel niet de ideale speler, want voor de opbouw is hij niet geschikt. Maar in het centrum van de ver dediging is Smessaert als een blok beton, een onverschrokken balafpakker. En daar ligt nou net het selectie probleem voor de trainer. Met Gunther de Meijer en Johan Mücher heeft Hoek achterin veel voetballend vermogen, met Pascal Smessaert een type vrou wen en kinderen eerst. De concurrentie is groter dan verwacht. „Ik ben eigenlijk be naderd als vervanger voor Gunther de Meijer. Die zou weg gaan bij Hoek. En dan is het na tuurlijk een kleine tegenvaller als hij er bij de start van de com petitie toch nog bijloopt. Aan de andere kant is concurrentie niet erg. Daar word je sterker van. Ik heb er alle vertrouwen in dat de trainer de juiste keuzes maakt. Hij heeft me bij Maldegem ook naar een hoger niveau ge bracht." „Ik kan er wel in meegaan", be kent de Belg, die in Knesselare woont en in het dagelijks leven metselaar is. „Want het centrale duo maakt tot nu toe een heel betrouwbare indruk. En daar om zit ik voorlopig in de wacht kamer." Hij doet het zonder morren en is klaar om in te springen als het nodig is. Het moet ook gezegd: Smessaert bracht zaterdag meer kracht en lengte in het elf tal. „Toch was ik nog niet tevre den over mijn spel", bekende hij, „omdat we te veel kansen weggaven. Het was maar goed dat-we zelf nog twee keer scoor- woord gehouden." Aart Walra ven, de huidige voorzitter van de Zeeuwse dambond, was de eerste die ervoor zorgde dat de verhoudingen hersteld werden. Schunselaar: „Toen PWG/'s- Gravenpolder voor de competi tie een cruciale wedstrijd voor promotie naar de hoogste klasse van Nederland moest spelen, heb ik aangeboden om mee te gaan. Als je aan de kant staat, kun je de partijen op een objec tievere manier bekijken. Mijn aanbod werd uiteindelijk afge wezen, maar Walraven stelde het zeer op prijs." Zaterdag, tijdens zijn rentree op het ZK, ging Schunselaar langs de rand van de afgrond. In zijn partij tegen Wim Koppejan stond hij verloren, maar zijn op ponent bood toch nog remise aan. Een typisch geval van dam- blindheid, vindt Schunselaar. „Zelfs mijn vrouw zou in die stelling nog van mij gewonnen hebben, maar Koppejan zag plotseling beren op de weg." De Vlissingse dammer, die in competitiewedstrijden voor tweedeklasser Middelburg uit komt, heeft beperkte ambities op het provinciale titeltoernooi. Dat komt ten dele omdat hij de laatste tijd met zware hoofdpij nen kampt, maar ook omdat het niveau in Zeeland steeds verder omhoog gaat. „Ik moet uitkij ken dat ik niet degradeer naar de overgangsklasse. De spelers van 's-Gravenpolder ontmoeten elke competitiewedstrijd sterke tegenstanders. Ze doen veel meer ervaring op dan ik. Spelers als Daaf Kasse, Bennie Pro voost, Arjo Kousemaker, Kees Rijk en Johnny de Leeuw zijn heel goed geworden." Schunselaar verwacht dat het Zeeuws kampioenschap dit jaar met veel strakkere hand geleid zal worden dan in 2001. „Erwin Hamers kwam zaterdag bijna een halfuur te laat, omdat hij onderweg opgehouden was door een file. Als hij nog later was ge komen, had hij onherroepelijk een nul gekregen." van onze sportredactie ROERMOND - Na de laatste twee wedstrijden in het KNZB openwatercircuit in Tilburg en Roermond waren de Zeeuwse zwemmers goed vertegenwoor digd in de landelijke eindklas sementen. Drie Zeeuwse zwem mers mochten plaatsnemen op de hoogste trede van het podi um. Carmen en Niek de Ridder sloten het klassement voor vijf tienjarigen winnend af en Ma rijke van Hoek pakte de eindze ge bij de vrouwen masters 45+. Afgelopen zaterdag werd ge- zommen in de roeibaan bij de Beekse Bergen, terwijl een dag later de allerlaatste openwater- wedstrijd in Roermond plaats vond. Daar werden tevens de klassementsprijzen uitgereikt. In Tilburg behaalde Carmen de Ridder van ZC Koewacht op de 3000 meter vrije slag de Neder landse titel in de categorie jeugd 1 en jonger. Ze wist haar concur rente Vera van den Berg uit Hil versum op een achterstand van vijftien seconden te zwemmen. Tamarah Loppies van De Stormvogel behaalde de vijfde plaats. Niek de Ridder, eveneens uitko mend voor ZC Koewacht, werd tweede op het NK en prolon geerde daarmee zijn titel. De sterkere Henk van Niejenhuis uit Amsterdam versloeg hem in de eindsprint. Vlissinger Ro bert Stroo werd keurig vijfde in het sterkbezette deelnemers veld. Jeroen Dellebeke en Marinka Bil van De Stormvogel waren de snelste Zeeuwen op het hoofd nummer, de 3000 meter vrije slag. Dellebeke kwam als zesde binnen en Bil werd derde, vlak achter topper Katinka van Vas- tenhoven. Op de drie kilometer schoolslag verzamelden Anne Mortier en Eline Nijskens van ZC Koewacht wederom punten voor het ploegenklassement. Mortier was de snelste in eindsprint om de vierde pl^ Nijskens tikte als zesde s Sanne Klompe van De Stos vogel sloot de 500 meter» slag voor minioren winnenjj De Maasplassen even buit Roermond vormden eendaj' ter het decor voor de open waterwedstrijden var. seizoen. Op de hoofdnum® vrije slag waren JeroenDellei ke (negende) en Marinka t (zesde) wederom de sneii Zeeuwen. Op de schoolslag, ren dat Gino van Dammee-g ne Nijskens. In de categorie onder vijlt* jaar won Carmen de T 1000 meter. Haar broer Sj moest genoegen nemen met derde plaats. Winst was er voor Roderick van Doesela (ZCK) op de 500 meter® slag, Yaïr Klazen (De Ston» gel) op de 1000 meterenManjl van Hoek, eveneens van Stormvogel, op de 1000 mei vrije slag bij de masters. Dellebeke en Bil behaalden beste klasseringen in menten van de vrije slag. Dei beke werd vijftiende en Bil b overde in haar eerste jaar biji senioren de zesde plaats. Opi schoolslag waren René vanö denaarde van Zeelandia tiende) en Eline Nijskens ZC Koewacht (vierde) de fa Zeeuwen. Achter de winnas onder de vijftien jaar Carmen de Ridder zwom® Robert Stroo en Tamarah L» pies van De Stormvogel beidt naar een vierde plaats In de ploegenklassemera boekten twee Zeeuwse verat gingen succes. ZC Koewad behaalde de winst bij de vrnt J) wen op de onderdelen school vrije slag. Het Vlissingse I Stormvogel was tevreden de tweede plaats op de vrijeslt bij de mannen. Ze blevenger '''nse nommeerde verenigingen LZ 1886, Hoorn en MNCDt drecht voor. Eerst zonni en m NEW Statei VN-V uitges die di tijnse garari Biijarten Poolbiljarten, district Kanaalzone. Eerste divisie: ZVS-@ Your Service! 19-24, DePre- sident-ZV All Stars 17-25, De Tukker-Di- no's uitg, High Aces-Beterdak/De Kroon 23-19. Stand:ZVAII Stars 1-25,(5) Your Ser vice! 1-24, High Aces 1-23, Beterdak/De Kroon 1-19, ZVS 1-19, De President 1-17, Dino's 0-0, De Tukker 0-0. Tweede divisie: Ducktales-The Riff 18-16, Het Hoeckhuys-Poolfools 14-21, Pooli- gans-Roskam 18-9, Chiks with Sticks-Ivory Ball's 16-13, Dream Team-Whatever 16-17. Stand: Poolfools 1-21, Ducktales 1-18, Pooligans 1-18, Whatever 1-17, Chiks with Sticks 1-16, Dream team 1-16, The Riff 1-16, Het Hoeckhuys 1-14, Ivory Ball's 1-13, Roskam 1 -9, Absolutly Fabulous 0-0, Team X0-0. Lucky Day: 1-8-12-18-20-22-25-34-35-37-47- 52-55-59-62-65-69-70-75-77. Toto. Winnende rijtje: 1 -3-1-1-3-1-3-3-3-2-2- 3-1. (sportprijsvragen onder voorbehoud) 5. Tamarah Loppies (STV);6. Joan Fonts (ZCK). 3000m vrije slag senioren:3.Mar Bil (STV); 8. Petra Vink (ZCK); 10. Selena* Hoek (STV). 3000m schoolslag senioren Anne Mortier (ZCK); 6. Eline NijskenslZO 500m vrije slag minioren 5 ej.: 1. Sar Klompe (STV). 1000m vrije slag jeugd 1 2. Carmen de Ridder; 5. Anne Pel (STV); Michelle den Hamer (ZCK); 14. Mefe Stroo (STV); 17. Sabina van DoeselaanZ 28. Yessica Wouters. Volge resoli veroc ristiS' Elfvi Veilig de re Duit; den z Gouden Gids divisie. Fortuna Sittard - FC Den Bosch 2-3 (0-2). 10. Michels0-1,12. Jansen 0-2,54. Janssen 1-2, 87. Michels 1-3,90. El Gaaouiri 2-3. Scheids rechter: Blom. Geel: Brusselers (Fortuna), Uneken (Den Bosch). Aantal toeschouwers: 3500. AGOVV - Excelsior 0-2 (0-0). 70. Mtili- ga 0-1,90. El Hamdaoui 0-2. Scheidsrechter: Schenkels. Geel: Kalezic, Van der Ree (AGO VV). Aantal toeschouwers: 2000. Sparta 6 5 0 1 15 19- 3 Den Bosch 6 4 2 0 14 15- 8 Helmond Sp 5 3 2 0 11 10- 3 VVV 5 3 2 0 11 10- 5 TOP 6 3 2 1 11 16- 7 Excelsior 6 3 2 1 11 10- 6 GA Eagles 5 3 1 1 10 16- 6 AGOVV 6 2 2 2 8 9- 7 Heracles 6 2 2 2 8 12-10 Stormv. 6 2 2 2 8 6- 9 Dordrecht 5 1 3 1 6 9- 8 Graafschap 6 1 3 2 6 10-15 Haarlem 6 1 2 3 5 4-10 Fortuna S. 5 0 4 1 4 7- 8 Cambuur L. 6 1 1 4 4 4-13 Emmen 5 0 3 2 3 5-10 Eindhoven 6 0 3 3 3 6-11 Veendam 6 0 2 4 2 3-17 MVV 6 0 2 4 2 4-19 foto Peter Nicolai den, dat gaf ons een beetje lucht." En Smessaert heeft zich weer eens kunnen tonen in een wed strijd. Johan Ballegeer: „Hij heeft hetzelfde als Steven de Croock, ze moeten zich even aanpassen aan een ander soort voetbal." Maar net als met De Croock heeft de trainer geen twijfels. „Die wordt straks ook alleen maar beter. Wie zegt dat het ni veau van de hoofdklasse te hoog is voor hem, die komt er nog wel achter. Ik weet hoe goed hij kan voetballen. Toen we met Malde gem vorig jaar voor de beker te gen FC Antwerp speelden, was De Croock de enige in het elftal die voetballend op de been bleef." Derde divisie A junioren: GJS-Halsteren 0-4, WSC-Wilhelmina 5-1, Internos-Ter- neuzen 7-1, Zeel.Midd.-OJC afgelast, Pa- pendrecht-Kozakken Boys 3-3, Voab- BSC1-2. Halsteren 2-6 OJC 1-1 BSC 2-6 Zeel. Midd. 1-1 Internos 1-3 Koz. Boys 2-1 WSC 2-3 Terneuzen 2-1 VOAB 2-3 Wilhelmina 1-0 Pap'drecht 2-2 GJS 2-0 GJS 2-0 Derde divisie B junioren: Terneuzen- HVV'24 1-2, Brabantia-WSC 1-3, RCS- TSC 3-2, ODC-DFC 1-6, OJC-Longa 3-1. DFC 2-6 Theole 1-1 WSC 2-6 Longa 2-1 HVV'24 2-6 Internos 0-0 TSC 2-3 Terneuzen 1-0 RCS 2-3 ODC 2-0 OJC 2-3 Wielrennen Ronde van Spanje. Tiende etappe, Andorra- Sabadell: 1. Zabel (Dui) 194 km in 4.10.51,2. Petacchi (Ita), 3. Guidi (Ita), 4. Rodriguez (VSt 5. Boonen (Bel), 6. Valverde (Spa), 7. Edo (Spa), 8. Torrent (Spa), 9. Oesov (WRu), 10. Pereiro (Spa) 0.03. Algemeen klassement: 1. Nozal (Spa) 33.57.41, 2. Igor Gonzalez de Galdeano (Spa) 1.48,3. Beltran (Spa)2.01,4. Frigo (Ita) 3.05, 5. Heras (Spa) 3.28, 6. Man- cebo (Spa) 3.40,7. Valverde (Spa) 3.57,8. Ai- tor Gonzalez (Spa) 4.00,9. Rasmussen 4.04, 10. Unai Osa (Spa) 4.14. Roermond. Open water. Zeeuwse deÉ mers. Mannen. 1000m schoolslag masta 25+: 6. Arjan Dekker (ZCK). 2000mvrijeSi senioren: 9. Jeroen Dellebeke (STV) SU schoolslag junioren 3 ej.: 13. Matthisi Nijs (ZCK). 500m vrije slag minioren5e) Roderick van Doeselaar (ZCK). 1000mr slag junioren 1 ej.: 1. Yaïr Klazen (Si 1000m vrije slag junioren 3 ej.: 3. Niek Ridder (ZCK); 6. Robert Stroo (STV). 10Cv vrije slag masters 25+: 11. Arjan De*i (ZCK). 2000m schoolslag senioren:23 C van Damme (ZCK). Vrouwen. 2000m vrije slag senioren::1 rinka Bil (STV); 8. Daisy de Ridder (ZCK Petra Vink (ZCK); 19. Sabine van WaeslZC 500m schoolslag jeugd 1 ej.: 4. NaomiGs derland (ZCK). 1000m vrije slag junior? ej.: 5. Melissa Stroo (STV). lOOOmvrijei jeugd 1 ej.: 1. Carmen de Ridder (ZCK Joan Fonteine(ZCK); 14. JosinevanDo"* laer (ZCK); 17. Anouk Meesen (ZCK);2C chelle den Hamer (ZCK); 22. Sabina Doeselaar (ZCK). 1000m vrije slag mastö 45+: 1. Marijke van Hoek (STV). 2004 schoolslag senioren: 4. Eline Nijskensü3 5. Anne Mortier (ZCK). Hulst. Invitatietoernooi zwemclubDeto» te. Mannen. 4x50m vrije slag: 1. Br 1.50,47 2. Zeelandia 1.53,55.25m vrijesö minioren 4: 1. Tim Tramper (ZEEL) 16,fr Sjoerd v.d. Poele (ZCK) 19,28.50m rugsla) minioren 6:1. Christoph Bral (ZCK)43,901 Timothy v.d. Brande (ZCK) 44,52.50mvri slag junioren 1,2: 1. Alex Eversdijk iS"- 29,91 2. Marlon van Gremberghe (ZK 32,65. 50m schoolslag mannen: 1. Deni van Antwerpen (OND) 35,74 2. RonaldB* (ZEEL) 35,84. 100m schoolslag mannen Rene van Oudenaarde (ZEEL) 1.17,55 Tonny van Overmeeren (OTT) 1.19,24.5# schoolslag minioren 5: 1. Simon Edert.; 44,82 2. Tim Tramper 49,97. 4x50mwis* slag mannen: 1. Bruinvis 2.10,312. OH 2.13,25. 25m rugslag minioren 3,4:1 Tramper 20,65 2. Pirn Boot (OND) 22s 50m vrije slag minioren 5,6:1TimothyT Brande 34,99 2. Simon Edenburg 37,56.5» rugslag junioren 1,2:1 Alex Eversdijk: 2. Nathan Tramper 38,66. 50m rugslag»» nen: 1. Robbert Dellaert 31,94 2. Ro»* Baks 32,73. 200m rugslag mannen: 1.» Dellaert 2.29,22 2. Erwin van Boven IC 2.32,69- Vrouwen. 4x50m vlinderslag: 1- ZC wacht 2.23,37 2. De Honte 2.27,60.25m«f slag minioren 4:1. Claire Picavet(ZCK 2. Joline Verhallen (HONI 19,49.50m»J slag minioren 5,6: 1. Joy Tramper (Z:- 40,06 2. Michelle Picavet (ZCK) 41,23. vrije slag junioren 1,2: 1. Tekla van (ZEEL) 31,43 2. Emke Erpelinck(H0NI3 50m vrije slag vrouwen: 1. Jessica De (BRU) 31,50 2. Mariska Hamelink 33,60. 100m vrije slag vrouwen: 1. Step™ nie Rombout (ZCKI 1.03,12 2 Zoe 8'« (ZEEL) 1.07,77. 50m schoolslag mimorei' 1Janneke van de Poele (ZCKI 50,242. Goense (OTT) 50,26. 4x50m schools* vrouwen: 1. de Honte 2.49,22 2. ZC wacht 2.53,78. 25m rugslag minioren:, I.EIise Platjouw (OTT) 23,76 2. Joline»» hallen (HON 124,84.50m vrije slag mm» 5,6: 1. Joy Tramper 33,14 2. Iris Erpe 36,72. 50m rugslag junioren 1 en 2:1'® van Gils 37,48 2. Talitha Ruisen IA» 40,00. 50m vlinderslag vrouwen: LOT». nie Rombout30,162. ClaudiaTerpstreio™' 34,20.200m vlinderslag vrouwen: 1. pelinck 3.05,28 2. Emke Erpelinck3,10.» Aai DEN kant Hoo] seZi Navi gent Dat aiD ten. dart Unii dide Rob van Daa Frai VOO! bov mie Joh: ter aan aldi bro Het ken Scl Na' ner De kop Na Zwemmen Tilburg. Open water. Zeeuwse deelnemers. Mannen. 3000m vrije slag ONK junioren 3 ej.: 2. Niek de Ridder (ZCK); 5. Robert Stroo (STV). 3000m vrije slag senioren: 6. Jeroen Dellebeke (STV). 1000m vrije slag junioren 3 ej.: 1Niek de Ridder; 3. Robert Stroo; 7. Yaïr Klazen (STV). Vrouwen. 500m schoolslag jeugd 1 ej.: 6. Yessica Wouters (STV); 9. Lieke Beezemer (SCH). 1000m schoolslag masters 45+: 2. In- grid van Assche (SCH). 3000m vrije slag ONK jeugd 1 ej.: 1Carmen de Ridder (ZCK); _dinsdag_ H Wielrennen Grote Scheideprijs. Wedstrijd v°or renners. Locatie: Huisterloo sW* Nieuw-Namen. 16.30 uur: ve 18.00 uur: A-, B- en C-categorie-OrO^ satie: sport en feestcomité men in samenwerking met vrije bond VWF.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42