ai Annicaert nog niet inzetbaar voor Hoekt Peter Lernout is eindelijk weer fit 9 Lambert Busby belooft Danny Roelofsen mooie toekomst sl: 0117 383435 uitslagen agenda zaterdag 13 september 2003 Allochtonen Linkshandig Kloetinge Zeeuwse ruiters kansrijk op NK Ervaringen Hulstenaar maakt nieuwe start bij zondag-derdeklasser Steen Auto sport Oorzaak VA Voetbal Montoya troeft Ferrari's af Bokstrainer heeft een nieuw talent Boksen is in Nederland een kleine sport. Ook in Zeeland wordt de sport slechts op kleine schaal beoefend. In Vlissingen kunnen boksers terecht bij DOS en in Middelburg kan er bij sportschool Fit for All getraind worden. Een paar Zeeuwse bok sers reizen minimaal één keer per week naar Breda, omdat de faciliteiten daar beter zijn. Een verhaal over een meer dan bevlo gen trainer, die razend en thousiast is over een Zeeuws talent. door Barry van der Hooft BREDA - Het bordje dat vlak bij de ingang tegen de muur is be vestigd moet de bezoekers ge rust stellen. 'Hier wordt boksles onder deskundige leiding gege ven.' Welkom bij de Bredase Ring, de oudste boksschool van Nederland, die sinds 1937 er kend is door de Nederlandse Boks Bond (NBB). Zo'n twintig mannen en twee vrouwen wer ken zich deze avond op de aan wijzingen van twee trainers in het zweet. Lambert Busby staat binnen al te wachten. De Middelburger is samen met drie jeugdige Zeeu wen naar Breda gereisd en stelt ze één voor één voor. De kleinste van het stel is Massi Rahimi, veertien jaar en oorspronkelijk afkomstig uit Afghanistan. Hij werkt zijn oefeningen af met de vijftienjarige Telman Arake- lian, die uit Armenië komt. De twee jongens willen volgens Busby heel graag, maar hij doet het rustig aan met ze. „Want ze zijn nog erg jong", vertelt Lam bert Busby. „Ze willen veel trai nen, maar je moet hun lichaam wel de kans geven normaal te groeien." Over zijn derde pupil raakt Bus by niet uitgesproken. Danny Roelofsen is twee meter lang, weegt negentig kilo en maakt een stormachtige ontwikkeling door. Hij is nog maar negen Bokser Danny Roelofsen (links) luistert naar de aanwijzingen van zijn trainer Lambert Busby. maanden actief als bokser, maar binnenkort gaat de zeven tienjarige inwoner van Melis- kerke zijn debuut maken. „Danny is een zwaargewicht en dat spreekt veel mensen tot de verbeelding", weet Busby. „Hij weegt nu negentig kilo en is een echte Hollandse jongen. Dat zie je tegenwoordig niet meer zo vaak in Nederland." Busby doelt op het feit dat het Nederlandse boksen al jaren gedomineerd wordt door al lochtone sporters. „Arnold Van- derlij de was van origine ook een allochtoon en daarna hebben we onder anderen Regilio Tuur, Don Diego Poeder, Raymond Joval en Orhan Delibas gehad. Ik denk dat Pedro van Raams- donk de laatste Nederlander is geweest die echt succesvol was. Zelf heb ik van 1980tot 1996 ge bokst. Ik ben stiekem begonnen met boksen, omdat het niet mocht van mijn ouders." Busby vervolgt zijn verhaal: „Op mijn veertiende ben ik van uit Aruba naar Nederland geko men. Op Aruba keek ik stiekem naar de wedstrijden van Mo hammed Ali en dat fascineerde me. Ik vertelde mijn ouders dat ik op basketbal zat en als ik in de krant stond knipte mijn zusje die stukjes eruit. Op een gege ven moment kwamen er mensen aan de deur om te vragen of Rocky meekwam. Dat was en is nog steeds mijn bijnaam, maar mijn moeder zei natuurlijk dat ze geen Rocky kende. Vanaf dat moment wisten ze het, maar ze hebben me nooit gesteund. Mijn vader interesseerde het niet en mijn moeder was er tegen. Ik kreeg nooit steun als ik gebles seerd was of verloren had. An ders had ik er misschien nog meer uit kunnen halen." Lambert Busby wil daarom een klankbord zijn voor zijn bok sers. Hij snapt dat veel ouders niet zitten te springen, wanneer hun kind gaat boksen. „Veel mensen associëren het boksen met criminaliteit", meent Bus by. „Eddy Smulders was bij voorbeeld een goede kickbok ser, maar hij sloeg een inbreker fotoCorViveen een keer helemaal in elkaar. Dat blijft toch hangen bij veel men sen. Met de moeder van Danny was het eigenlijk een beetje het zelfde. Ik heb haar opgebeld en ze was in eerste instantie nogal huiverig voor het boksen. Vol gens mij doet ze aan biljarten, dus ik snap het wel een beetje. Ik heb ze uitgelegd dat het er hier niet zoals in Amerika aan toe gaat, waar ze voor veel geld in casino's boksen. Ik heb Danny's moeder gelukkig redelijk gerust kunnen stellen." Busby is inmiddels al zo'n zeven jaar actief als bokstrainer en heeft vooral mooie herinnerin gen aan zijn tijd met Romani Mohammed en Rocco Zandber gen. De twee boksers hebben Vam met Zeeland om uiteenlopende re denen verlaten en daarom is de Arubaan blij dat hij nieuwe boksers onder zijn hoede heeft. Toch wil Busby het liefst nog meer Nederlandse boksers strikken. „Ik weet zeker dat er in Zeeland talent rondloopt, maar veel jongens durven niet. Er zijn er ook een paar die ge woon lui zijn. Die willen zonder te trainen het liefst zo snel mo gelijk een wedstrijd boksen, maar je hebt gewoon een jaar voorbereiding nodig. Met Dan ny gaat dat perfect. Ik wil Zee land op de Nederlandse boks- kaart zetten. In het verleden heeft onze provincie veel goede voetballers en wielrenners voortgebracht. Een paar bok sers zou ook weieens leuk zijn." Daarom investeert Lambert Busby al maanden veel tijd in Danny Roelofsen. „Danny is linkshandig en daardoor is het moeilijk boksen tegen hem", weet Busby. „Je loopt namelijk altijd in zijn stootrichting. Hij moet nog meer gebruik maken van zijn lengte, want hij heeft armen als lantaarnpalen. Toen hij voor het eerst mee kwam trainen zag het er niet uit. Een beetje slungelig. Maar hij toon de wilskracht, hij bleef komen. Ik heb hem meegenomen naar hier en hij luisterde heel goed. Daarnaast had Danny ook zijn huiswerk gedaan. Het is een heel rustige, vriendelijke jon gen. Maar als hij stoot, komt er wel negentig kilogram mee uit zijn schouder." De bokser zelf traint hard, stapt zonder een spoor van twijfel in de ring en kijkt uit naar zijn de buut. „Maar ik denk wel dat ik een beetje zenuwachtig ben", zegt de bescheiden Roelofsen tussen het sparren door. „Ik ga het allemaal maar over me heen laten komen." Zijn trainer is er van overtuigd dat het goed komt. Busby: „Hij slaat zo hard dat ik na een training soms last van mijn polsen heb. Als Danny straks gaat boksen zal ik ook ze nuwachtig zijn. En als hij het goed doet, heb ik het ook goed gedaan." door Koen de Vries GOES - Hoek wacht in de derde ronde van de voetbalcompetitie in de hoofdklasse de zware uit wedstrijd tegen ASWH. Trainer Johan Ballegeer heeft een nage noeg complete selectie. Alleen aanvaller Annicaert moet hij missen. Kloetinge leed in de eerste twee wedstrijden in de hoofdklasse van het zaterdagvoetbal twee zware nederlagen, maar volgens trainer Karl Vergouwen is het lek zo langzamerhand boven. Hij verwacht dat zijn ploeg van daag een goede prestatie zal neerzetten tegen Excelsior Maassluis. Ballegeer bewaart goede herin neringen aan ASWH, de tegen stander van vandaag. In 1997, tijdens zijn eerste periode bij Hoek, greep hij in Hendrik Ido Ambacht de titel van de hoofd klasse B. De Belgische trainer weet dat de ploeg sindsdien sterker is geworden en zelfs twee keer kampioen werd in de hoofdklasse. Momenteel staat ASWH, met voormalig Hoek- speler Onno Doeland in de spits, op gelijke hoogte met Hoek. De ploegen hebben vier punten uit twee duel gehaald. Volgens de Belgische oefen- meester is ASWH een club waar dingen lang hetzelfde blijven. „Vooral het collectief is daarom sterk. De ploeg zit vol automa tismen. Het zal geen gemakke lijke wedstrijd worden, de vorm van de dag of een individuele actie kan beslissend zijn." Hoek zal het ook vandaag moe ten doen zonder spits Anthony Annicaert. De Belg deed afgelo pen week mee aan de looptrai ningen, maar haakte tijdens de wedstrijdvormpjes af. Hij heeft nog steeds last van litteken weefsel in de heup. Ballegeer verwacht volgende week wel een beroep op zijn aanvaller te kunnen doen. „Een aderlating", vindt de trainer. „Maar een ramp is het ook weer niet. Vorige week hebben we met Leon van den Ouden en Arjan Human in de spits drie keer gescoord." Ballegeer is van plan opnieuw met deze twee spelers in de spits te starten. De overige blessures in de Hoek- gelederen zijn geheeld. Bal) 246< geer kan beschikken overat) naS tien fitte spelers. Wesley, u.„ Smet, die vorige week tijde® warming-up afhaakte, is 0 fit, net als Bart Poppê. p». doet vandaag samen met F trick de Guchteneire en Moij Jabara ritme op in het tw«J I?ïi elftal. "ilM Kloetinge-trainer Karl Vergt wen weet het bijna zeker: na j zware nederlagen tegen Nooii wijk en Quick Boys zijndepia blemen in zijn ploeg „Het was de eerste wedstrijdl gewoon wennen. In de voorbr'1 1 STO' reiding heb ik nauwelijks ind samenstelling kunnen speler die ik wilde. Bovendien, detrai- 'we< ner was nieuw, spelers warei ach nieuw. Nu is Kloetinge er klaar rendi voor. Er is geen reden voor pa. niek, we moeten gewoon door- """l gaan waar we mee bezig waren iPr0' standvastig zijn." ran Vergouwen denkt in deze zaal Ut ook een beetje Cruijffiaans: „D klok tikt door. Je kunt uit'di soort nederlagen alleen maarle. Wal ring trekken. We moeten ons <a g' voordeel ermee doen." rond Kloetinge mag er klaar voor l®n zijn, de tegenstander is er oo) ten™ klaar voor. De ploeg haaldevia l® F punten uit twee duels en maak# Rs. vorige week een goede indnil F1 op Kloetinge-spion Joost Fol tellir mer. Excelsior Maassluis is f? f®i siek sterk en vooral in de om- schakeling (balverlies-balbezi! "ste gevaarlijk. kuil Doelman Merlijn Swenneni lire vandaag zeker niet van de par- i»tv( tij. Hij liep vorige week inhel N® duel met Quick Boys een diept vleeswond onder de knie op a ®ie zal na vandaag nog één of tra anist wedstrijden moeten missen pi' Zijn vervanger is Gerben dt é?i' Kievit. Good-old Jaap Pijnen- r i burg zit als tweede doelman 0] de bank. k st ErwinvanderWoerdtisvanwe- ge zijn werk verhinderd. Hij i ret als fysiotherapeut met de natio- wn nale zeilploeg naar het WK ii ®ds het Spaanse Cadiz afgereisd W® Jeffrey Frijters is terug van va kantie en maakte meteen es |ri<* goede indruk op Vergouwen ling, Het meespelen van John Bent n'st schap Knook is onzeker, ttjpgt kampt met rugklachten. GOES - De Zeeuwse afvaardi ging naar het NK dressuur en springen is waarschijnlijk nog nooit zo sterk geweest als dit jaar. Met de Europese jeugd kampioen Thamar Zweistra, Ilyo de Loos, Laurens; van Lie ren, Evelien de Kesel, Ingrjd Ja- kobsen, Stephanie de Erel en Chaenne Wiskerke komt dit weekeinde in Ermelo een groot aantal kanshebbers op een me daille in de ring. Bovendien moeten Collinda Cornelissens, Elze-Sophie Wis kerke, Joanie Gobeyn, Florine Boogaard, Ingeborg van Zeele, Marije Perdaen, Stefan Meijers en Carola Paauwe in staat wor den geacht voor een verrassing te zorgen. Evelien de Kesel, Zeeuws kam pioen bij de paarden in de klasse Z1 maar verliest de realiteit niet uit het oog. De voor de Biervliet- se Haringruiters uitkomende Belgische amazone uit Water vliet („Mijn huis staat in België, de stallen staan in Nederland") tempert de hoge verwachtingen: „De vorm is aanwezig, maar veel hangt af van de bodem. Sion's Shadow is op z'n best op een harde bodem. Eerst maar eens proberen de finale te halen. Dan hoor je bij de beste twaalf van Nederland en ben ik al te vreden. Daarna zien we wel ver der." Hoewel hij in de klasse Z2 dres suur is ingedeeld bij stalgenote Thamar Zweistra, ziet Laurens van Lieren de titelstrijd met vertrouwen tegemoet. „Veerse- dam's Management verkeert in een bloedvorm. Ook in wedstrij den buiten de provincie eindig de ik met hem steeds vooraan. Dat geeft een prettig gevoel." Ilyo de Loos is ervan overtuigd dat voor zijn paard Nadir geen hindernis te hoog is. De ruiter uit Hulst vindt het dan ook niet vreemd dat hij als kanshebber wordt getipt. Maar gezien zijn ervaringen op voorgaande NK's past De Loos er voor om zich aan een voorspelling te wagen. „Op het NK rust voor mij een vloek. Twee jaar geleden plaats te ik me voor de finale. Maar door een beslissing van de jury con ik toch naar huis. Vorig jaar ging ik na de eerste dag overtui gend aan de leiding. Maar de .weede dag liet Nadir mij volle- lig in de steek. Hoe dat kwam? Jet is voor mij nog steeds een •aadsel. Maar we gaan het weer proberen. En wie weet, de derde teer is misschien wel de goede teer. door Aector Dooms SINT JANSTEEN - De afgelopen twee jaar volgde Pe ter Lernout de verrichtingen van de hoofdmacht van Steen hoofdzakelijk vanaf de zijlijn. Een knieoperatie hield de 24-jarige speler ruim anderhalf jaar buiten spel. Hij maakte vorig jaar pas halverwege het seizoen zijn rentree in het tweede elftal. „Achteraf gezien zijn het twee verloren seizoenen geweest", stelt hij vast. Voor Peter Lernout was zondag de eerste competitie wedstrijd tegen Breskens dan ook een nieuwe start. „Ik voel me weer fit, ik kan weer yoluit voetballen. Alleen mis ik nog wedstrijdritme, maar dat komt nog wel." Lernout maakt al zeven j aar deel uit van de eerste selec tie. In die periode groeide hij uit tot een vaste waarde als linkerverdediger, maar dit jaar lijkt hij voorbestemd te zijn voor de positie van linkermiddenvelder. „Ik vind het een mooie stek, hoewel je nooit zeker bent van je plaats. Er is de nodige concurrentie. Of ik speel, hangt ook samen met welke tegenstander je te maken krijgt. Daar wordt door onze trainer naar gekeken. Is die ploeg fysiek sterk of spelen ze technisch verzorgd voetbal? Aan de hand daarvan stelt hij zijn spelers op, want hij heeft genoeg keus. De aanloop naar het seizoen verliep moeizaam. De re sultaten in oefenwedstrijden vielen tegen, maar Ler nout zegt de oorzaak te weten. „De opkomst van de spe lers was in de voorbereiding niet goed. We traden in de beker- en oefenwedstrijden meestal niet compleet aan, omdat slechts de helft van de selectie aanwezig was." Daarom werd het 1-1-gelijkspel van afgelopen zondag tegen Breskens als een succesje beschouwd. Peter Lernout begon tegen Breskens in de basis als lin kermiddenvelder. „Het was een zware wedstrijd, omdat beide ploegen veelal de lange bal hanteerden. Daardoor moest er veel gelopen worden. Dat vond ik jammer, maar ik ben niet ontevreden." Dat hij halverwege de tweede helft werd gewisseld, had hij verwacht. „Dat was in het belang van de ploeg. Op dat moment was het duel een gevecht van tien tegen tien, nadat er aan beide kanten spelers waren uitgestuurd. Dan heb je meer aan fitte spelers, want mijn conditie is nog niet op peil", be kent hij. Peter Lernout rijdt voor zijn werk dagelijks van Hulst naar Brussel, maar dit heeft geen gevolgen voor de trai ningen. Vorig jaar maakte Steen, overigens na een moei lijke start, een uitstekend debuut in de derde klasse. „Ze zeggen altijd: het tweede jaar is moeilijker. Maar ik ben daar niet bang voor. Deze klasse is met veel Zeeuwse clubs aantrekkelijk. Veel ploegen zijn aan elkaar ge waagd. Steen hoort daarbij." Wat is dan de kracht van Steen? „We hebben dezelfde ploeg als vorig jaar. We kennen elkaar door en door. Kijk, Werner Bisschop was bijvoorbeeld tegen Breskens nog niet in goeden doen, omdat hij door omstandighe den geen goede voorbereiding heeft gehad. Als Werner straks zijn niveau haalt dan heb je aan hem een voor treffelijk aanspeelpunt. Hij zorgt ervoor dat de midden velders kunnen aansluiten. Hij bindt altijd spelers. Daarvan moeten anderen profiteren", meent Lernout. De middenvelder roemt de sfeer binnen de groep. „We zijn een vriendenploeg. Ook buiten het veld gaan we veel met elkaar om. Dat komt vooral, omdat er weinig verloop is. Er worden geen spelers gehaald en de mees ten blijven Steen trouw." Daarnaast vindt hij dat Steen een stel goede supporters heeft. „In de thuiswedstrijden kunnen we rekenen op een fanatieke aanhang, maar ook in uitwedstrijden worden we door een trouwe scha re supporters bijgestaan." Peter Lernout is blij met de Peter Lernout, hier in actie tegen Breskens: „Ik mis wedstrijdritme, maar dat komt nog wel." foto Wim Kooyman terugkeer van HVV'24 in de derde klasse. Niet alleen Weet je wat zo leuk is: ik kan zo op mijn fiets ernaar toe, omdat hij tegenwoordig in Hulst woont. „Nee, het zijn want het voetbalveld in Pluist ligt een paar honderd me- echte derby's. Ik kijk er nu al naar uit. Op het prikbord in ter van mijn woning. Maar laten we eerst maar eens van mijn huis staat HVV-Steen, 12 oktober, genoteerd. Voor Walcheren zien te winnen. Altijd lastig", verzekert de mij is HW één van de voornaamste titelkandidaten. Steen-speler. Monza. WK Formule 1, Grand Prix van Italië. Eerste kwalificatietraining: 1. Montoya (Col Williams/BMW 1.20,656,2. BarrichellolBra I Ferrari 1.20,784, 3. Michael Schumacher (Dui) Ferrari 1.21,268,4. Da Matta (BralToy ota 1.21,829, 5. Raikkonen (Fin) McLaren- /Mercedes 1.21.966,6. Webber (Aus) Jaguar 1.21,966, 20. Verstappen (Ned) Minardi geen tijd. Bridge Terneuzen. Bridgeclub Luctor et Emergo. Eerste wedstrijd. A-lijn: 1. Ds. De Ridder/Zorge 54,46%, 2. HH. Freijser/Hoog- strate 53,57%, 3. Ds. Cornelis/Van Leeuwen 52,68%. B-lijn: 1. Ds. Brood/Huyge 64,64%, 2. HH. Juffermans/Otto 58,57%, 3. HH. Bar- be/Ramondt 56,79%. Tweede wedstrijd. A- lijn: 1. Echtpaar Lichteveld 68,75%, 2. Ds. Sandrini/Visser 58,04%, 3. Ds. Cornelis/Van Leeuwen 56,85%. B-lijn: 1. HH. Van Mieg- hem/Scheele 59,52%, 2. Ds. Kamp/De Waal 55,36%, 3. Ds. Boyer/Nieskens 55,06%. Judo Osaka. WK. Vrouwen. -70 kg, om derde plaats: Bosch wint van Dongya (Chn). Eind stand: 1. Ueno, 2. Zulueta (Cub), 3. Bosch en Boehm (Dui). Mannen. -81 kg, eerste ronde: Shimshiyuri (Oek) wint van Elmont (Ned), Elmont uitgeschakeld. Eindstand: 1. Wanner (Dui), 2. Aswchwanden (Zwi), 3. Krawczyk (Pol) en Budolin (Est). 90 kg, derde ronde: Morgan (Can) wint van Huizinga. Huizinga naar herkansing. Huizinga wint van Ochirbat (Mon), Despaigne (Cub) wint van Huizinga. Huizinga uitgeschakeld. Eind stand: 1Hwang (Zko), 2. Zviadauri (Geo), 3. Honorato (Bra) en Koekharenka (WRu). Sportprijsvragen Lucky Day. 2-4-8-12-13-14-16-18-26-27 29- 35-42-44-52-56-60-66-71-76 (onder voorbehoud). Turkije. Competitie: Besiktas-Malatya 3-1. Stand aan kop: Besiktas 5-15, Istanbulspor 4-12, Galatasaray 4-10, Fenerbahce 4-9. Volleybal Hulst. Bedrijfscompetitie. Oefenwedstrij den. Mannen. Eerste klasse: Party Max/S mash 2000-Kole Luctor 1 0-4, Doolaege/Matthijs-Taxado 2-2, Rhodos- Brandax 3-1, Avesta-Stuntmarkt 1 2-2. Tweede klasse: Stuntmarkt 2-ROC Wester- schelde 3-1, Kole Luctor 2-Ambulo 0-4. MONZA - De Colombiaan Juan Pablo Montoya was gisteren de snelste in de eerste kwalificatie training voor de Grand Prix van Monza. De Williams-coureur eindigde met een tijd van 1.20,656 net voor de Ferrari's van de Braziliaan Rubens Bar- richello en wereldkampioen Mi chael Schumacher. Jos Verstappen eindigde als laatste. De Limburger kreeg al in de opwarmronde een tech nisch probleem en was niet in staat een volle ronde af te leg gen. Ook Ralf Schumacher klokte geen tijd. De Williams- piloot werd uit de uitslag ge schrapt, omdat hij zich verrem- de voor een chicane en een stuk van de baan afsneed. Hij eindig de als negentiende, net voor Verstappen. DPA Vrouwen. Eerste klasse: Ferket en de Maa Sc. Morres 1 3-1, Cerestar Benelux-Voo waarts 1-3, Zaman Sport-Van Waterschot 2-2, Vroome-Kaatje Jans Axel 4-0, Tweedl, klasse: Van Wesemael-WentzlerPauweM] 0, WC Rhodos-Sc. Morres 2 3-1, Jong Mï[ res-PC Place 4-0, Total de Beule-Didi 2-ll Derde klasse: Sc. Morres 3-Roctus 3-1, Sterre-CVC/Centea Boehle 1-3. Cauterets. Ronde van Spanje. Zevende etappe, Huesca - Cauterets: 1. Bil mussen (Den) 190 km in 5.0114,2. Cardenas (CoDO.55,3. Beltran (Spa) 0.59,4. PerezISps 1.08, 5. Unai Osa (Spa) 1.10,6. Frigollta! 1.17, 7. Mancebo (Spa) 1.24, 8. Valverde (Spa) 1.26, 9. Garcia Casas (Spa), 10. Heras (Spa) 1.29,110. Leipheimer(VSt)27.27,114. Engels, 131. De Jongh 33.35,133. Mutsaars, 138. Van Heeswijk 146. Tankink 157. Boven, 173. Kroon. Algemeen klassement: 1. Nozal 20.08 37,2 Beltran 0.55, 3. Igor Gonzalez de Galdeano 1.214. Frigo 3.07,5. Heras 3.18,6. Mancebc 3.40, 9. Rasmussen 4.24, 87. Engels41.11, 117. Tankink 50.15,131Van Heeswijk52.57, 137. De Jongh 54.36,139. Boven 54.35,151. Kroon 58.54, 155. Leipheimer 1.00.14,161 Mutsaars 1.03.20. Ster Elektrotoer, derde etappe Valkenburg- Valkenburg: 1. Thomas Dekkker (Ned) IK km in 3.57.13, 2. Reinerink (Ned), 3. Lówl (Ned),4. Loda (Ita), 5. Van SpeybroecklBe! 6. De Schrooder (Bel), 7. Hermes (Ned),8 Schmitz (Ned). Algemeen klassement Schmitz 8.17.46,2. Markov (Flus) 0.01,3.Lë wik, 4. Sutherland (Aus) 0.16, 5. Serri (Ita1 0.19, 6. Thomas Dekker 0.25, 7. Voskamp (Ned) 0.37. Kruiningen. Eindstanden klassement» TMZ. Amateurs A: 1. Johan Peemen Wis bergen) 172 punten, 2. Dennis MesulMif delburg) 157, 3. Roger Oomen (Etter-Leun 157, 4. Matti de Baat (Nieuw-Vosseirw 150.5. Johnny van der Klooster (Lewedoip1 143.6. Andy van Loon (Hoogerheide) 138, Jack Broeren (Sint—Willebrord) 115,8. Ene Vereecken (Hulst) 112, 9. Edwin Gommen (Nispen) 98,10. Dirk van Dam (Goesl38 Ve teranen: 1Rudy van VIimmeren (Sint-Wille brord) 204,2. Christ de Baat (Hoevenl 195.3 Patrick Bolssens (B) 177, 4. Jack vand» Horst (Oost-Souburg) 166, 5. Jan de Baa. (Steenbergen) 152, 6. Jan Meijers I s-Hef Arendskerke) 123, 7. Evert Eckhardt le ningen) 116, 8. Peter van der Geest (Leper straat) 115, 9. Ko Schrier (Kapelle) 112.» Peter Heeren (Sprundel) 99. Goes. Zomeravondcompetitie ZRTC Tn» Middelkamp en TMZ. Achtste wedstnF Categorie A: 1. Edzard van Ewijk, 2. Ma™ Aarts. Categorie B: 1Fonny Kint, 2. Jackv» der Horst, 3. Jan Meijers, Vrouwen: 1 Sur» Lavooy, 2. Anne van der Horst, 3. Nato de Roo. Jeugd, categorie 6 en 7:1 1 Maas, 2. Alex Gresnigt, 3. Thijs van Horst. Categorie 4 en 5:1Nick Eversdi) - Birgit Lavrijssen, 3. Paul Hoonden. CpW- rie 1 t/m 3:1Brian Mulder, 2. Joan Evers- dijk, 3. Veronique Tolleman. Algemeen klassement na achtwedstrgpe Categorie A: 1. John van de Vreede 103- Dick van den Berg 93,3. Mark Aarts67 Cart» gorie B: 1. Jack van der Horst 147,2. la Meijers 128,3. Fonny Kint 119. Vrouwen. Suzan Lavooy 157, 2. Margot Baaijens l 3. Nathalie de Roo 114. Jeugd, categon» en 7:1Alex Gresnigt 122,2. Bart Maas'» 3. Anne Eversdijk 113. Categorie 4 en i. Nick Eversdijk 131, 2. Birgit Lavrijssen iö 3. Davy Jansen 97. Categorie 1 an Mulder 124,2, Joan Eversdijk 122,4™ Moeliker 113. Ivtli de fl ieurl Sea tnqu Volki regis iraa over ®n. door Daai laar tffli ftrc vrije loge spee Tim rotrn ook bvt Het Prij; dom pen Aw; aam zaterdag. gil Wielrennen ATB Zomercup, vierde wedstrijd. 0rg3 nisatie: mountainbikevereniging ti me. Inschrijven vanaf 11-30 uu[- f vang: 12.30 uur: jeugd categorieën t F; 13.15 uur: categorieën C en D, uur: categorieën A en B. Locatie, leplas in Heinkenszand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 66