Bij Emergis sta je niet stil Emergis Tecpool Smaakmakend Werk W21 Is op zoek naar... een medisch assistente huisartsenpost Constructiebankwerker WAREHOUSE MECHANIC (M/V) SHIFT MECHANIC (M/V) U/ntc*i eR Werken in zorg en welzijn? (J?* Kijk op www.zz.nl Hm zaterdag 13 september 2003 SI >De Honte Astma Fonds Roncalli Scholengemeenschap, Bergen op Zoom Docenten Duits le graads 0,4 fte Economie le graads 0,6 fte www.pzc.nl/kleintjesmarkt VERZORGENDE THUISHULP A VERZORGENDE C ALPHAHELPENDEN INVAL-GROEPSLEIDER KINDERWOONGROEPBEGELEIDER Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt voor zorg en welzijn Want Emergis is volop in ontwikkeling! Daarom zoeken wij mensen die ambitieus zijn en willen professionaliseren. Emergis is, met meer dan iooo werknemers, één van de grootste werkgevers van Zeeland die hulp biedt aan circa 6.000 cliënten op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Bij ons sta je dan ook niet stil. We zorgen voor een actieve loopbaanbegeleiding met volop mogelijk heden om je te ontwikkelen en je kwaliteiten in de praktijk te brengen. Op die manier geef je zelf invulling aan je eigen toekomst. Kinderopvang en een baan voor je eventuele partner zijn altijd wel te vinden in Zeeland, Emergis kent een zestal sectoren met ieder een eigen doelgroep van cliënten. Eén van deze sectoren is Langdurige Zorg en Wonen. Binnen deze sector worden op verschillende locaties (ambulant, Beschermd of Begeleid wonen, poliklinisch of klinisch) cliënten met een langdurige en complexe hulpvraag behandeld en begeleid. De verschillende ziekten waaraan zij lijden, veroor zaken aanhoudende stoornissen en beperkingen. Daardoor kunnen zij zich vaak niet alleen staande houden in de maatschappij. Men werkt volgens de rehabilitatiemethodiek waarbij de "werkzame" relatie centraal staat en waarvoor op dit moment nog een uitgebreid scholingsprogramma loopt. Per i januari 2002 is een reorganisatie in gang gezet waarbij alle afdelingen en voorzieningen zijn opgedeeld in subregio's. Binnen deze subregio's tracht men een integraal aanbod te leveren qua behandelen, wonen en dagbesteding. De uitdaging U geeft dagelijks leiding binnen de subre gio De Bevelanden waarvan de afdelingen woonhuizen/ sociowoningen, BW/BZW Goes, DAC 't Trefpunt Goes en ambulante zorg deel uitmaken. U bent met name verant woordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid, het financieel beleid en de productie. U geeft leiding aan de medewerkers van de verschillende zorgvormen waar bij u een sterk coachende rol heeft. U bent in staat pro jecten en processen op het gebied van zorgontwikkelingen en innovaties te vertalen naar het dagelijks proces en bent mede belast met de kwaliteitsbewaking en toetsing van de resultaten aan de gestelde doelen. De inbreng Kennis op HBO-niveau, een management opleiding en leidinggevende ervaring in het werkveld. U beschikt over ruime achtergrondkennis en brede erva ringskennis met betrekking tot het coördineren en afstemmen van verschillende activiteiten binnen een geheel. Frequent komen afwijkende situaties voor die geanalyseerd, beoordeeld en opgelost moeten worden. Kennis van en inzicht in andere vakgebieden is nood zakelijk. U bent een inspirerende, ondernemende per soonlijkheid en naar medewerkers toe beschikt u over een coachende en resultaatgerichte houding. Daarnaast bent u klantgericht, betrouwbaar en beschikt u over een gezonde dosis humor. Ons aanbod Salarisschaal 55 2.039 3.298). Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Hans van de Voorde, hoofd LZW Oosterschelderegio (0113 267525) of mail: vandevoorde@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 6 en 9 oktober 2003. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatie procedure en vindt plaats op 14 of 15 oktober 2003. Alle salarissen zijn bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. met uitzondering van de functie van psychiater. Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden (CAO GCZ). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De uitdaging U draagt zorg voor onderzoek, observatie, interpretatie van observatiegegevens en behandeling met behulp van onderzoeks- en observatiemethodieken. Ook houdt u familiegesprekken en levert u een bijdrage aan het multidisciplinair overleg van twee teams. Dit alles vanuit de rehabilitatievisie. Daarnaast hebt u een onder steunende en coachende rol ten aanzien van de twee teams en geeft u mede vorm aan het therapeutische klimaat van de afdelingen. Door vertrek van één van de psychologen ontstaat bovenstaande vacature. De inbreng Een afgeronde opleiding psychologie met de BIG-registratie GZ-psycholoog. U heeft een duidelijke visie op langdurige behandeling en beschikt bij voorkeur over ervaring in het werkveld. Scholingsmogelijkheden met betrekking tot de rehabilitatiemethodiek zijn aanwezig. Ons aanbod Salarisschaal 65 2.766 - 4.342). Deze functie kan eventueel uitgebreid worden naar een fulltime dienstverband in combinatie met de sector Ouderen- psychiatrie. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Toon van Meel, teamleider LZW afdeling intensieve behandeling (0113 267547) °f maika.j.g.vanmeel@emergis.nl Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Uw reactie Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer linksboven op de envelop, kunt u vóór 23 september richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Huisartsenpost Binnen de Huisartsenpost De Honte is een plaatsingsmogelijkheid voor arbeidspercentage 40% De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte ondersteunt en faciliteert de diensten in weekend en avond/nacht van aile huisartsen in midden en oost Zeeuws-Vlaanderen. Daarnaast ondersteunt zij alle Zeeuws-Vlaamse huisartsen met een call-centrum. Functie inhoud: Ten behoeve van de huisartsen worden op hoofdlijnen de volgende taken verricht: Het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het spreekuur/behandeling Het assisteren van de huisarts tijdens de diensten Het verrichten van administratieve en meer algemene werkzaamheden zoals het bedrijfsklaar maken van de huis artsenpost Het behandelen, verwerken en afhandelen van binnenkomende telefonische hulpvragen middels een geautomatiseerd systeem. Functie-eisen: Doktersassistente, verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma Ervaring in het vakgebied, bijvoorbeeld als doktersassistente Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een dienstverband voor de duur van één jaar, met als uitgangspunt om bij gebleken geschiktheid het dienstverband om te zetten in een dienstverband voor onbepaalde tijd De werkzaamheden worden in diensten verricht van maandag t/m vrijdag tussen 16.45 uur en 08.00 uur en in het weekend 24 uur per dag De werkzaamheden worden hoofd zakelijk verricht op de huisartsenpost die gevestigd is in het ziekenhuis te Terneuzen. Tevens kan de functionaris ingezet worden voor spreekuren op de locatie in Hulst die gevestigd is in de polikliniek Liduina. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. L. Vosters, directeur huisartsenpost (tel.nr. 0115 688640). Sollicitaties: Uw sollicitatie dient uiterlijk op 26 september 2003 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte t.a.v. mw. L. Vosters directeur huisartsenpost Wielingenlaan 2 4535 PA Terneuzen Tecpool is een landelijk opererende detacherings organisatie voor de tech nische sector. Kandidaten die solliciteren bij Tecpool komen in aanmerking voor een vaste baan. Tecpool Vlissingen Boulevard Bankert 230 4382 AC Vlissingen Tel. 0118-440199 Fax 0118-440048 www.tecpool.nl Regio Zeeland Werkomschrijving: Beroepsgroepen: Eisen Opleiding: Het aan de hand van tekeningen zelfstandig samenstellen van constructies. Je hebt ervaring in plaatwerk, met name knippen, zetten, C02 lassen met daarnaast een flexibele instelling en je kunt zelfstandig werken. IJzerwerker LTS metaal VVA-1 Tekening lezen Heb je belangstelling, neem dan contact met ons op. PERSONEEL Hij is vaak benauwd. Wie helpt ons daarmee om te gaan? Astma Fonds advieslijn voor iedereen die te maken heeft met astma of COPD Bel: 0800-2272596 (gratis) werkdagen 10-14 uur advieslijn@astmafonds.nl postbus 5, 3830 AA Leusden www.astmafonds.nl De Roncalli Scholengemeenschap is een school voor vmbo theoretische leerweg, havo en atheneum te Bergen op Zoom. De school heeft onge veer 1000 leerlingen. Het Roncalli kenmerkt zich door een bijzondere werkwijze die voortvloeit uit de Daltondoelstellingen 'vrijheid, zelf werkzaamheid en samenwerking'. Tempodifferentiatie en een heteroge ne verlengde brugperiode vormen de belangrijkste kenmerken van deze werkwijze. Aan de Roncalli scholengemeenschap zijn per 1 september 2003 de volgende vacatures ontstaan: Wellicht kan de vacature per 1 januari 2004 tot 1 april 2004 worden uitgebreid naar 0,9 fte. Bij een fulltime functie zult u worden belast met maximaal 23 weke lijkse lessen voor de onderbouw havo/vwo en het vmbo. Voor de bovenbouw havo/vwo geldt dat u met maximaal 24 Lessen belast zult worden. Naast uw lessentaak zult u voor tenminste 15% van uw jaar- taak worden belast met werkzaamheden die passen bij uw talenten, wensen, ambities en omstandigheden (TWA0). Informatie: Belangstellenden kunnen meer informatie over de functies verkrijgen bij de eindverantwoordelijk schoolleider de heer drs. M.J.M. van Loo, telefoon: 0164-241050. Solliciteren: Uw brief met CV kunt u tot uiterlijk 22 september 2003 richten aan de eindverantwoordelijk schoolleider, de heer drs. M.J.M. van Loo, postbus 258, 4600 AG, Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs 0 Groene vingers? talent? Koppel schoolbestuur met. in Brabant. Iedere onderwijs bieden. Oi una-fan.' buperspiii? Wat is jouw an je baan onsOMO is een •holen voor voortgezet onderwijs willen we het best denkbare novatie staat bij ons voor- •gt medewerkers uit ambitieês ijn en talenten in te: zetten om het onderwijs van Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelvertverker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer LISD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewer kers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer een op bet gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daar naast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a. zelf ont wikkelde rassen Met ruim 10OO medewerkers is Limb Weston Meijer een dynamisch en snel groeiend bedrijf met vestigingen, in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom Na recente uit breidingen staat in Kruiningen nu een van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardap- pelverwerkingsunit van Europa. Ons doel is de' leverancier te zijn van diepgevroren aardappelpro ducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfont- wikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote inter nationale fastfood-, restaurant catering- en retailbedrijven tot haar klantenkring rekenen Ter versterking van onze Maintenance Repair, die thans bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: Als Warehouse Mechanic (magazijnmedewerker technische dienst) ben je verantwoordelijk voor het onderhouden van een doelmatig en efficiënt onderdelen- en gereedschappen magazijn. Je zorgt voor het beheer, de codering en de registratie van de goederenstromen Hiernaast onderhoud je het leveranciersbestand en doe je verbeteringsvoorstellen naar je leidinggevende betreffende de opslag en het voorraadbeheer. Je zorgt er voor dat artikelen op de juiste plaats worden opgeslagen en dat gereserveerde artikelen klaar staan voor gebruik. De werk zaamheden vinden in dagdienst plaats, waarbij je incidenteel in de weekenden wordt ingezet Door een combinatie van opleiding en werker varing functioneer je op MBO-niveau. Je hebt enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie, waarbij met name je logistieke vaardigheden zijn ontwikkeld. Je hebt technisch inzicht en ruime kennis van technische materialen. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Ook ben je computervaardig om zo snel met onze geautomatiseerde systemen te leren werken. Als Shift Mechanic (storingsmonteur) verricht je diverse voorkomende controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samen werking met collega's van de technische dienst. De werkzaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO-niveau. Je hebt bij voorkeur ervaring op het gebied van werktuigbouw als elektro techniek, opgedaan in een vergelijkbare functie waarin je hebt gewerkt aan elektrotechnische en industriële installaties. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. www lambwes ton.com We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen. Deze kun je richten aan-. Lamb Weston!Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Gemakkelijk zoeken in de duizenden rubrieksadvertenties Op www.zz.nl vindt u vacatures van de zorg en welzijnssector in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek naar: Voor 22 uur per week Verzorgingshuis Ter Reede, Vlissingen Meerdere contractvormen bespreekbaar Zorgstroom, afdeling thuiszorg Meerdere contractvormen bespreekbaar. Zorgstroom, afdeling thuiszorg Voor gemiddeld 3 tot 12 uur per week Zorgstroom, afdeling thuiszorg VERZORGENDE VOOR DE NACHTDIENST Meerdere contractvormen bespreekbaar. Zorgstroom, afdeling thuiszorg Op 0-uren basis Sector Jeugdhulpverlening kinderhuizen Stichting AZZ, Middelburg Op 0-uren basis Sector Opvang Minderjarige Vluchtelingen Stichting AZZ, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 47