www.pzc.nl/adverteren dubbel glas Wilhelm "STUPA" sikkens NIEUW IN VLISSINGEN Q De leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. TIMMERLIEDEN EN METSELAARS Bouwbedrijf Kambier Timmerlieden O AutoTrack.nl DE KAM DE KAM Ook om je auto te verkopen kijk je op AutoTrack.nl I 65 iaa: kunst- en gebruiksartikelen uit Azië Vanaf heden vindt u onze winkels niet meer in Oostkapelle Middelburg. Wij hebben nu onze deuren aan de St. Jacobspassage 2 geopend. heten u van harte welkom! Administratief medewerker m/v Secretaresse m/v Administratief medewerker m/v Wegwerkers m/v Verkoper m/v Schoonmakers m/v Productiemedewerkers m/v Onderhoudsmonteurs m/v Heftruckmonteur m/v Bouwbedrijf en Metselbedrijf PJ. de Kam B.V. Zoekt op korte termijn: - Enige jaren ervaring in bouw gewenst - moet zelfstandig kunnen werken Voor inlichtingen: Bouw- Metselbedrijf de Kam, Dhr. PJ. de Kam Wij zoeken: Wij bieden: Nu in onze winkel Lakken en Muurverven De autosite voor heel Nederland 10 jaar fabrieksgarantie Concurrerende prijs interessante subsidie op HR++ g vrijblijvend informatie op bij: ^"jvenstraat 1 - 4543 NZ - Zaamslag el' °115 - 431692/ 0115 -431571 Een nieraandoening verziekt je leven Steun de Nierstichting Giro 88.000 www.nierstiehting.nl NIERSTICHTING 35 MAR Dactylo kent jouw omgeving als geen ander. We kennen de bedrijven, de mensen, de gewoontes en spreken je taal. En hebben de leukste tijdelijke of vaste baan voor je bij een bedrijf dat bij je past. Je voert zelfstandig de boekhouding, verzorgt de facturatie en de correspon dentie. Tevens beantwoord je de telefoon. Het betreft een functie voor maximaal 20 uur per week. Wij zoeken iemand die ervaring heeft met Word en Excel en met de werkzaamheden. Je bent zeer flexibel met betrekking tot het indelen van de uren. Voor een relatie in Vlissingen-Oost zoeken wij een zeer ervaren secretaresse, die een uitstekende Engelse en Franse spreek- en schrijfvaardigheid heeft. De voorkeur gaat uit naar iemand die gewerkt heeft bij een technisch bedrijf. Je ontvangt chauffeurs en staat ze te woord in de Engelse, Duitse of Franse taal. Je zorgt er voor dat poortbewegingen toegekend en geregistreerd worden, de ladingen afgeboekt worden en verzorgt overige administratieve werkzaamheden. Je hebt een opleiding op mbo-niveau, ervaring met Word en Excel en hebt uitstekende communicatieve vaardigheden. Het betreft een functie voor langere tijd! Voor reparatiewerkzaamheden aan het wegdek zoeken wij echte aanpakkers! Je dient in het bezit te zijn van rijbewijs BE en bent bereid om overuren te draaien. Wil je in een korte tijd lekker veel verdienen? Dan is dit iets voor jou! Voor een viswinkel zoeken wij een enthousiaste verkoper. Het betreft een tijdelijke functie. Duitse spreekvaardigheid is een vereiste! Voor het schoonmaken van vakantiehuisjes zoeken wij mensen die op de vrijdagen beschikbaar zijn. Tevens zoeken wij voor diverse objecten in Middelburg en Vlissingen kandidaten die enkele uurtjes per dag beschikbaar zijn. Voor een kwekerij zoeken wij gemotiveerde jonge aanpakkers! Je steekt stekjes, verpakt de potten of sorteert de planten op kleur. Tevens zoeken wij regelmatig productiekrachten voor diverse andere productiebedrijven. Wij zoeken gemotiveerde, serieuze aanpakkers, die voor langere tijd aan de slag willen gaan! Wij zoeken kandidaten die ervaring hebben met lassen/branden/gutsen. Je hebt ervaring en bent in het bezit van WA-i. De werkzaamheden vinden plaats bij een bedrijf in Vlissingen-Oost. Voor reparaties aan heftrucks in de werkplaats of op lokatie. Je heb een opleiding gevolgd tot monteur mobiel intern transport of vrachtwagen/ landbouwmechanisatie. Heb je geen opleiding in deze richting maar wel ervaring? Reageer dan ook! Het betreft een vaste baan! Wij krijgen dagelijks nieuwe vacatures binnen, dus kom langs op de vestiging, schrijf je in en wij zoeken een passende baan voor jou! Tevens zijn wij 27 september aanwezig op de banenbeurs van het CWI in Middelburg! Dactylo in Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 t X 1 i nli stil UI Avv- :,\4' - <"V ..V i S. i| 'r BOUWBEDRIJFBV METSELBEDRIJFBV Het Rip 4-6 Postbus 37 4493 ZG Kamperland T. 0113 371298 F. 0113 371159 info@bouwbedrijfdekam.nl Wij zijn een jong bedrijf met zo'n 25 vaste medewerkers. Opereren regionaal en staan bekend als een kwaiiteitsbouwer en zijn werkzaam in aile sectoren van de bouw. Wij zijn gevestigd te: Karreveld 8 4371 GA Koudekerke E-rnaii: info@kambier.nl www.kambier.nl Gemotiveerde timmerlieden, met ervaring, die zelfstandig kunnen werken en kwaliteit kunnen afleveren. Leiding geven, meedenken, moeten geen vreemde begrippen voor hem/haar zijn. Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden en loon volgens de bouw-cao. Inlichtingen: Voor verdere inlichtingen en sollicitaties kunt u contact opnemen met Andre Jasperse 0118 55 31 28 (kantoor) of 06 53 81 77 50. Sollicitaties kunt u ook schriftelijk doen naar bovengenoemd adres. SCHILDERSBEDRIJF VAN IWAARDEN B.V. sikkens I Sikkens Lakken en Muurverven, een authentiek kleurenpalet van meesterlijke kwaliteit. Dampoorcweg 29, Middelburg tel: (0118) 640400 www.schildersbedrijfvaniwaarden.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 25