Voor een zorgzame begeleiding ...bij een overlijden heeft u al genoeg aan uw hoofè.. PZC Poppe Monuta FAMILIEBERICHTEN .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta y De Voorzorg UiTvaaRTondememng H. Jobse sv Begrafenis verzorging Jan -Krijger zaterdag 13 september 2003 Uitvaartverzorging dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Uw zong in onze handen voor geheel Walchenen 0113 311 444 BEVELANDEN DE FAMILIE BERICHTEN IN LIEFDE VERBONDEN... edenktekens S. M. OVERTOOM Romy heeft er een zusje bij THESSA DEKKER 9 september 2003. Peter Dekker en Willy Provoost. Kerkstraat 14, Grijpskerke 01 18-594400 Wij zijn heel blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter HANNA Hanna Ada Hanna is geboren op 11 september 2003. René en Wendy Marteijn Gerstakker 27, 4341 MG Arnemuiden Geboren ANNICK MARGARET JANNIE Annick is geboren op 11 september 2003. Onze liefde werd jouw leven wij zullen jou onze liefde geven Sander en Barbara Meijers Amnestylaan 63 4336 LB Middelburg Tien september half vier 's nachts: Een wolfje onder een volle maan Wij zijn heel gelukkig met ons mooie jongetje WOLF Zoon van Ondine van der Vleuten en Guido van der Heijden Broer van Maria Koudekerkseweg 142, 4382 EL Vlissingen wolf@sputnikl3.com Door liefde aan het licht gekomen. NOA Naomi Florance 10 september 2003 Albert, Corien en Sam Besuyen-Goosen Burg. Erasmusstraat 8, 4501 BK Oostburg 01 17-452820 Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon REMON Hij is geboren op 10 september om 14.05 uur. Paul, Jolanda en Robin Corbijn Koningin Wilhelminalaan 41 4354 BD Vrouwenpolder Met veel verdriet, moeten wij afscheid nemen van onze lieve nicht DAPHNE BUTH Zij is 27 jaar geworden. Jaap en Hannemarie Buth Gert Jan en Hanneke Buth Hedy en Wim van Dis en kinderen Renesse, 9-9-2003 Na weken van onzekerheid is overleden op de leeftijd van bijna 49 jaar. Onze liefhebbende zoon, broer, zwager en oom CAREL BERNARD Domburg: C. M. Bernard-Boelhouwer Domburg: Martin en Margo Micha Michiel Maurice en Sofie Middelburg: Ted en Dann Quirine Jens Rutger Heinsberg, 11 september 2003 De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: J. W. Schuurmanstraat 87 4357 EH Domburg Diep verdrietig zijn wij dat is overleden onze vriend en peetvader - JAAP'VAN HUIZEN Jan-Piet en Hermien van Waveren-de Jong Niek en Roos Burgh-Haamstede, 9 september 2003 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Met dank denken wij terug aan het vele werk dat hij voor ons gedaan heeft. Wij wensen Èfna en familie heel veel sterkte toe. VolmerTransport B.V. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare vader en lieve opa MAARTEN KORNELIS ROMEIJN - Marko - 9 juni 1930 t 11 september 2003 Ouwerkerk: H. A. H. Romeijn-Lula Nieuwveen: Koos Romeijn Erika Segers Maks job Oostweg 2 - 90 4305 NA Ouwerkerk De afscheidsbijeenkomst zal dinsdag 16 september om 11.00 uur worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met verslagenheid vernamen wij het plotselinge overlijden van M. K. ROMEIJN oud-bestuurslid van ons museum Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Dreischor, I 1 september 2003 Bestuur St. Streek- en landbouwmuseum Schouwen-Duiveland Bestuur St. Goemanszorg Beheer Bestuur St. Vrienden Streek- en landbouwmuseum Schouwen-Duiveland Ons bereikte het bericht dat is overleden ons koorlid JAN PIETERSE Jarenlang is hij trouw lid geweest van ons koor. We zullen hem missen. Bestuur en leden "Walchers Mannenkoor" Middelburg Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons clublid J. L. SNELLEMAN Sedert november 1982 was hij een trouw lid van onze club met een warme belangstelling voor zijn medeclubleden en actief deelnemer aan de club acti viteiten. Wij zullen een dankbare herinnering aan hem bewa ren en hem op onze bijeenkomsten missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinde ren, kleinkinderen en overige familieleden. Bestuur PROBUS CLUB "Zeeuwsch-Vlaanderen" Voorzitter A. C. Goossens Tajari Vol liefde voor het leven is onverwacht snel over leden mijn allerliefste Cees, onze Daddy en Opa, CORNELIS "CASEY" VALK 11 september 2003 Goes 11 maart 1924 Sawah Loento Eigenzinnig en buitengewoon Charmant en markant Energiek en mateloos Nog zoveel plannen Hij leeft in ons voort! Brouwershaven Anneke E. Valk-Siebesma Vlaardingen Afke en Wim Boot Susanne en Eric Jacqueline en Job Jeroen Doetinchem Irene en los Bleijenberg Mariëlle Ryanne Correspondentieadres: Havenzuidzijde 29, 4318 AJ Brouwershaven U kunt afscheid nemen van Cees op maandag 15 september van 16.00 tot 17.00 uur in de ontvangst ruimte van de gereformeerde kerk, Bostonplein te Brouwershaven. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dins dag 16 september om 14.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Zeist, Woudenbergseweg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condo leren in Hotel Oud Londen, Woudenbergseweg 52 te Zeist. Je hebt je strijd ten einde toe gestreden. Tot God je riep. Hij nam je bij de hand. Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het beloofde land. En naast de droefheid die we moeten dragen, is dat we weten: God heeft je bevrijd. Hij gaf ons niet het antwoord op onze vragen, maar schonk ons uitzicht op Zijn Eeuwigheid. Een lieve, bijzondere vrouw ging van ons heen. Rustig is ingeslapen onze innig geliefde zus, schoon zus en onze onvergetelijke tante TEUNTJE BUIZER Giessendam, 20-9-1920 Goes, 11-9-2003 Goes: M. van de Guchte-Buizer Brandon (Can.): S. Buizer-Dieleman Houten: W. van Vark Winnipeg (Can.): M. Buizer-van Westen Neven en nichten Correspondentieadres: Watertorenstraat 51 4462 WD Goes Tante Teuni is thuis opgebaard waar u afscheid van haar kunt nemen zaterdag 13 september tussen 16.00 en 18.00 uur. Op dinsdag 16 september om 13.00 uur nemen we afscheid van haar in de Ned. Herv. Kerk te Hans- weert, Dijkstraat 12. Aansluitend vindt om 14.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het rouwcentrum op de begraafplaats. "Aangaande mij en mijn huis wij zullen de Here dienen Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden is bespaard, geven wij kennis dat na een moeitevol leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oyeroma &/Hwhse/t-'fi'/'Z/c/c/e sedert 13 december 1956 weduwe van Adriaan Marinus Bramsen 7 februari 1919 12 september 2003 in de leeftijd van 84 jaar. Biezelinge: Adri Bramsen (in herinnering) Biezelinge: Jopie en Jan Bakker-Bramsen Kapelle: Rian en Dick, Lisanne, Ramon St. Annaland: Jeanette en Johan, Ronald, Erwin Goes: Martin en Stefanie, Veerle Reinach (Zw.): Corrie en Herbert Kaltschmied- Bramsen Reinach (Zw.): Danielle Kembs (Fr.): Jeanette en Gérald Middelburg: Dingena en Tonny Kraak-Bramsen Middelburg: Ezra en Ilse Middelburg: Chantal Biezelinge: Rinus Bramsen (in herinnering) Biezelinge: Jozien Bramsen (in herinnering) Kapelle, 12 september 2003 Correspondentieadres: Fam. Bakker-Bramsen, Lingestraat 29, 4421 KR Biezelinge Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van Hospice "Het Clarahofje" voor de liefdevolle verzorging. Moeder is opgebaard in "Het Clarahofje", Maarten- broersweg 82 te Hansweert, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 16 september om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Biezelinge (Noordstraat 4). De begrafenis zal om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Biezelinge plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. In de nacht van 12 september 2003 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus JJa/i/iefJe JJaco/nt/ui fA/Ht/nse//- 'I Kapelle: J. Verhage (in herinnering) N. Verhage-Zuiddijk Goes: A. Verhage W. Verhage-Paauwe Zo vriendelijk en veilig als het licht, zó als een mantel om mij heen geslagen, zó is mijn God. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlij den van onze zorgzame vader en opa, mijn lieve JOZIAS DE REGT weduwnaar van Christina Dekker partner van Leuntje van Dijke-Weststrate op de leeftijd van 87 jaar. Zijn trouw en doorzettingsvermogen zullen ons altijd bijblijven Biezelinge: Leuntje van Dijke-Weststrate Middelburg: Krina en Wim Wattel-de Regt Joost en Leonie Chris en Kristel Biezelinge: Nico en Ada de Regt-van de Velde Tineke en Michiel Koen Biezelinge: Jos en Betsy de Regt-van Dijke Linda Nico Zoutelande: Leuntje en Piet de Nooijer-de Regt Jaap en Corien Gouda: Pieter de Regt en Liesbeth Spijkerboer Bram Saske 11 september 2003 Abdijstraat 2b 4421 JE Biezelinge Op dinsdag 16 september zal om 10.30 uur een Dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Gereformeerde Kerk te Kapelle. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 september van 19.30-20.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gereformeerde Kerk. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze ge liefde broer, zwager en oom JOZIAS DE REGT Hij mocht 87 jaar worden. Oud-Beijerland: J. C. de Regt-Rouw Wissenkerke: J. A. van der Maas-de Regt Kapelle: P. van Dijke-Rottier Dronten: M. de Regt C. de Regt-Rottier 's Gravenpolder: J. de Regt neven en nichten 11-09-2003 Bedroefd zijn wij om het heengaan van SAS DE REGT Dat Leuntje de kracht mag vinden om verder te gaan. Uit allernaam Fam. Weststrate 12 september 2003 Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat hij nog zoveel voor ons betekende delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in Huize Emmaus van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame vader MARTINUS ROBIJN weduwnaar van Catharina Maria Baas 6 mei 1914 12 september 2003 Biervliet: Tim Robijn Annie Robijn-de Bliek IJzendijke, 12 september 2003. Correspondentieadres: Beukelsstraat 12 4521 BG Biervliet De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 16 september om 13.30 uur in crematori um "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Zacht en kalm is toch nog onverwachts overleden onze lieve moeder, oma en overoma JOZINA JOZIASSE weduwe van Pieter Dingemanse in de hoge leeftijd van 95 jaar. Grijpskerke: Francien en Piet van Sluijs-Dingemanse Cor en Charlotte Pedro en Els Kees, Dies, Pieter, Lein Middelburg: Matty en Piet Crucq-Dingemanse Jan Dekker f Anne-Marie en Chris Jani, Nikos Ina en Gino Nathalie, Jerry, Danique Grijpskerke: Kees en Nel Dingemanse-Louwerse Pieter en Elsbeth Denny, Jesse Diana en Hans Davy, Sylvie Middelburg, 11 september 2003 Zorgcentrum "Swerf-Rust" Correspondentieadres: Kerkstraat 4, 4364 AJ Grijpskerke Wij zijn alle medewerkers van Zorgcentrum "Swerf-Rust" dankbaar voor de goede verzorging aan moeder gegeven. De overledene is opgebaard in Zorgcentrum "Swerf- Rust", Laurens Stommesweg 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen is op za terdag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst, welke geleid wordt door ds. H. J. Kete laar, zal gehouden worden op maandag 15 september om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraaf plaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "de Opstandingskerk". Janneke den Besten tel: 0118 623359 Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze vrijwilligster van de stuivertjesbingo in Bachte Reede MARIJKE LENTINK Vele jaren heeft zij de stuivertjesbingo met veel en thousiasme geleid. Wij zullen haar missen. Namens de Stichting Palladium alle medewerkers en deelnemers Carla Coppoolse-Aerssens 14-9-'99 St. Leon-Rot 14-9-'03 Axel HENK Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering is al wat er nog is. 'k Voel de liefde die jij ons gaf. Jou te kennen vonden we fijn, je zo onverwachts los te moeten laten dat deed pijn. We zullen je blijven missen in ons leven en altijd om je blijven geven. Bij een overlijden wilt u niet komen te zitten met het vele regelwerk. Daarom is er, heel dichtbij, een uitvaartspecialist die u kent. Gelukkig maar, want bij een overlijden heeft u al zorgen genoeg. Informeer naar ons totaalpakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 Rouwcentra aan: BuKenhovelaan 1 te Middelburg Industrieweg 20 te Vlissingen Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@h|obs Tevens beschikken wij over r FNTRAAI TELEFOON NUMMER HOOFDKANTOOR: Geldeloozepad 20 4463 Aj Goes tel. 0113 227525 fax 0113 312978 ROUWCENTRA: Geldeloozepad 20 Goes Kitskinderscheweg 1 Kapelle FACILITAIR BEDRIJF: Langeweg 1 's-Gravenpolder - Vooreen volledige en waardige verzorging van uitvaarten op v Zuid- en Noord-Beveland - Overal te ontbieden - Dag en nacht bereikbaar - Alle voorzieningen om thuis op te baren - Vraag vrijblijvend ons gratis informatie pakket aan - Met aandacht voor uw persoonlijke wensen BEGRAFENISVERZORGING wmmm J.C. Hoekman i Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij vorm. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Zandee de Kuijper Een vertrouwd adres met een nieuwe naam Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.nl Begrafenis- en Crematieverzor^ OVERTOOM-GROEN Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlisslig Es Telefoon 0118 - 413417-41277! Rouwcentrum. Van Dishoeckstraall Be Static Me lotrl De aan ons toevertrouwde begrafas wordt met persoonlijke zorg uitgevotii Wij verzorgen geen crematie. Tel: 0118 616011 Hugo de Grootlaan 53 - 4334 AT Middeltal leeke dag. 1 derafc .ocati PlSiO' telt Gc al. (0 1130 lag.' m UITVAARTZORG M. de Bruijne Op Schouwen-Duiveland dag en nacht bereikbaar voor dienstverlening en persoonlijk zorg rondom de uitvaart. Roggenplaat 17 4301 WZ Zierikzee Telefoon 0111 45 07 17 E-mail info@debruijneuitvaartzorg.al Internet www.debruijneuitvaartzorg.al ^Aangesloten bij de SVU (Stichting Voorzorg Uitvaart) sjaakvan de walle gedenksteenstiB |uqs!i!isu98;s>iuep96@oju! |IBLU-9 2. b de vele bijzondere mogelijkheden ontdekken? nu kennismaken! Bij Monuta verzorgen we een uitvaart met alle begrip voor uw verdriet, met gepaste aandacht voor uw zorgen en een open oor voor uw wensen. Dat is het Monuta- onderscheid in uitvaartzorg en -verzekeringen. Vertrouw op Monuta. Persoonlijke zorg én een brede schouder: van mens tot mens. Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Goes, Monuta uitvaartcentrum, Zuidvlietstraat 37, Goes, Monuta aula, GeldeloozepK? Colijnsplaat, Monuta stiltecentrum voor Noord Beveland, Dr.Maasstraat 4a Centraal telefoonnummer: (0113) 21 63 63 Meer informatie? Bel gratis 0800-0033 of kijk op www.monuta.nl Beeldhouwen 'Beeldhouwen vond ik de cursus die het meest voor me kend. Ik ben er ook thuis mee bezig en mijn eerste beeld van staat aan de rand van een bemoste vijver in de tuin. We hebben gewerkt in klei, was en zachte steensoorten,z speksteen, mergel en kalksteen. Als een beeld af is, sta |e echt te kijken van 'heb ik dat gemaakt?' Ongelooflijk! Petra de Bakker, Nisse Kom ook leren beeldhouwen bij het Centrum voor de Kunsten Goes. 0113-558024. E-mail: mschieman@roczeeland.nl Brui

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 14