GRATIS PROEFRIJDEN! OOK VOOR 17-JARIGEN! Mededelingen van het waterschap Nationale Roald Dahl Dag Je oma is 80 en moet in het tehuis anderhalve dag dezelfde luier dragen. Niemand heeft tijd om haar naar het toilet te brengen. Zeker van je baan? Voor je het weet zit je achter de geraniums met een uitgeklede uitkering. Doorwerken tot je 67ste! Dat moet straks om nog aan een aardig pensioen te komen. Korten op het ziekenfonds raakt je in je portemonnee. Meer premie voor minder zorg en ook nog eens een eigen risico. Als dertiger door een ongeval in de WAO? Pech gehad, ga maar vast oefenen in het vouwen van loempiavellen. De FNV wil dat de regering investeert in menswaardige zorg. De FNV wil dat de regering investeert in werk, juist nu. De FNV wil dat de regering sparen voor een vervroegd pensioen niet onmogelijk maakt. De FNV wil dat de regering niet bot bezuinigt, maar werkt aan een efficiëntere zorg. De FNV wil dat de regering een eerlijk, sociaal vangnet biedt voor wie arbeidsongeschikt wordt. Meer weten? www.fnv.nl/actie 13 september 2003 Maak kans op een gratis deelopleiding! Open Dag: op Olympiaweg Adres Verkeersschool Dek: Van Doornestraat 14, 4462 EX Goes telefoon: 0113 - 22 31 40 internet: www.verkeersschooldek.nl ri Open Monumentendag Zaterdag 13 september Meubel- en Rijtuigstoffeerderij C. J. Brouwer v.o.f. Stichting Centrale Werkgeefster Openbare Bibliotheken Kousteensedijk 7 Postbus 8004 4330 EA Middelburg telefoon 0118-654000* Bibliotheektechnisch medewerker/ coördinator jeugd en jongeren (mAi ers DQ3 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt het volgende bekend: Ontwerpbesluiten wijziging lozings vergunningen rioolwaterzuiverings installaties te Sint-Philipsland en Colijnsplaat. Op 22 januari 1979 heeft het voormalige waterschap Noord-Beveland een vergunning verleend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van gezuiverd afvalwater. Het afvalwater is afkomstig van de rioolwaterzuiveringsinstallatie (rwzi) Colijnsplaat. Op 10 december 1985 heeft het voormalige waterschap Tholen een vergunning verleend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van gezuiverd afvalwater. Het afvalwater is afkomstig van de rwzi Sint-Philipsland. De vergunningen zijn bezien op actualiteit en zullen op grond hiervan worden gewijzigd. Ter inzage De ontwerpbesluiten en andere bijbehorende stukken liggen van 15 september tot 13 oktober 2003 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak (0113-241411) buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Op verzoek, met uitzondering van de avonduren, kan een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen; op de secretarie van de gemeente Noord-Beveland, Voorstraat 31 te Wissenkerke, elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur en na afspraak (0113-377377) buiten de werkuren; bij het bureau Voorlichting van de gemeente Tholen, Markt 1-5 te Sint-Maartensdijk, elke werkdag van 9.00 tot 15.00 uur en op donderdag van 18.00 tot 19.00 uur. Na de genoemde periode van vier weken blijven de stukken ter inzage liggen bij de afdeling Vergunningen Wvo van het waterschap, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur, totdat de termijn is verstreken waarbinnen tegen het besluit beroep kan worden ingesteld. Bedenkingen Van 15 september tot 13 oktober 2003 kan iedereen schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerp besluiten. Deze bedenkingen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. Degene die schrif telijk bedenkingen inbrengt, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Gedurende deze periode is het ook mogelijk met ons van gedachten te wisselen over het ontwerpbesluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daar tegen. Hiervoor kan telefonisch een afspraak worden gemaakt (0113-241411). Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden Film by the Sea vindt plaats van 5 t/m 14 september in CineCity. Op 13 september is het Nationale Roald Dahldag, de geboortedag van Roald Dahl. Op deze dag staat de bioscoop helemaal in het teken van deze fabelachtige auteur. De films die vertoond worden zijn Sjakie en de Chocoladefabriek, Daantje de Wereldkampioen, G.V.R. en Matilda. De filmvoorstellingen beginnen om 12.00 uur. Om 14.00 uur worden Matilda en Sjakie en de Chocoladefabriek herhaald voor diegene die de eerste voorstelling hebben gemist. Tussen 13.30 en 14.30 uur zijn er in de bioscoop limonade en andere lekkernijen te verkrijgen uit het Roald Dahl kookboek. Op dit Roald Dahl feest is er de mogelijkheid om met sprookjesachtige figuren uit de film op de foto te gaan. Als je verkleed komt als griezel of als heks maak je ook nog eens kans op de nieuwste boeken van Roald Dahl. Tegen inlevering van deze bon ontvang je aan de kassa van Cine City 1,00 korting op de entreeprijs voor één van de Roald Dahl films (maximaal 2 kinderen per bon). Toegangskaarten kunnen gereserveerd worden via de BelBios 0900 - 9363 (www.belbios.nl) of rechtstreeks via nummer 0118 - 418810. Algemene informatie over Film by the Sea is te vinden op www.filmbythesea.nl. PZC Lezersbon Ja, ik ik krijg tegen inlevering van deze bon 1,- korting op de entreeprijs van één van de Roald Dahl films Adres: J Postcode: Woonplaats. Tel. Aantal personen: (maximaal 2 per bon) CU Abonnee CU Geen abonnee I Alleen bonnen op krantenpapier worden geaccepteerd (geen fotokopieën) De bon is niet geldig in combinatie met andere l aanbiedingen De PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële 1 en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties Wijzigingen in de dataaanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijden voorbehouden. Gegevensregistratie conform de Wet Persoonsbescherming orE VERKEtW Dus kom van 13.00 tot 17.00 uur naar de Open Dag van Verkeersschool Dek op het oefenterrein aan de Olympiaweg, krijg je nog koffie ook! Wie zich op deze dag aanmeldt voor een rijopleiding A, B, C, BE, CE of veiligheidstraining maakt kans deze (gedeeltelijk) kosteloos te mogen volgen!!! ite: trei pe; Bh ïlis Ei Vanwege Open Monumentendag bieden wij van 10.00 t/m 17.00 uur onze bezoekers een gehele dag eenrijl gevarieerd programma aan: Expositie van rijtuigen, arresleden, kleding en toebehoren Expositie van de meest luxe en fraaiste interieurstoffen uit Europa en Amerika Demonstratie klassiek stofferen Demonstratie meubelrestaurati; en beeldhouwen door de bekende meubelrestaurateitrs R. Rijken en Zn uit Middelburg Demonstratie glas in lood maken door de bekende glazenier R. Rentmeester uit Nieuwdorp, Verder de gehele dag worden er babbelaars gebakken door de klederdrachtgroep "Mooi Zeeland", deze bal belaars worden gratis uitgedeeld. Tevens worden er demonstraties van oude ambachten gegeven die van lot passing zijn op de Zeeuwse klederdracht zoals mutsen plooien etc., etc. Van 10.30 t/m 16.30 uur worden er gratis rondritten gereden met antieke rijtuigen en met een oldtinl T-Ford touringcar uit 1920. Ook houden wij een grote verkoop van coupons meubelstoffen vanaf 2,00 p/mtr. en de kleinste coupofc worden helemaal gratis weggegeven! Voor alle bezoekers is er gratis koffie, thee en limonade verkrijgbaar! Vanwege de te verwachten grote te langstelling verzoeken wij de bezoekers die met de auto komen hun auto te parkeren in de bermen van Oude Rijksweg (eventueel op aanwijzing van de verkeersregelaars). Nieuwe Rijksweg 8, 's-Heer Hendrikskinderen Telefoon: 0113-213642. Ca. 10 minuten vanaf de Westerscheldetunnel voor bezoekers uit Zeeuws Vlaanderen. :v< lil De Stichting Centrale Werkgeefster Openbare Bibliotheken SCWOBis een samenwerkingsverband van zes Zeeuwse bibliotheekorganisaties en treedt voor het personeel dat werk zaam is in deze organisaties op als werkgeefster. Bij de Stichting Centrale Werkgeefster Openbare Bibliotheken (SCWOB) ontstaat ten behoeve van de Stichting Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek West Zeeuwsch- Vlaanderen de vacature van: voor 9 uur per week en tevens 143 uur op jaarbasis voor onbepaalde tijd. Algemeen De Stichting Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek West Zeeuwsck Vlaanderen heeft een werkgebied van ca. 24.800 inwoners, waani 6.152 lid zijn van de bibliotheek of bibliobus. De bibliotheekvoor ziening bestaat uit vier vestigingen: Oostburg, Breskens, Aardenta en Sluis. De bibliotheken in Zeeuws-Vlaanderen bevinden zich in de voorte reidingsfase van een fusie van de Zeeuws-Vlaamse bibliotheken tol ®i de basisbibliotheek Zeeuws-Vlaanderen. In samenwerking met de gemeente moet binnenkort een visie wordfl ontwikkeld op de toekomst van de bibliotheekvoorziening. De functie De functie omvat de volgende onderdelen: Functie-onderdeel A: bibliotheektechnisch medewerker (2,5 uur per week en 143 uur op jaarbasis): verrichten van inlichtingendiensten in de bibliotheek Oostburg; vervangen van de bibliotheektechnische medewerkers in de filialen; incidentele taken. Functie-onderdeel B: coördinator bibliotheekwerk voor jeugd en jongeren (6,5 uur per week): het onderhouden van contacten met onderwijsinstellingen; het organiseren van activiteiten op het gebied van bibliotheekpromotie en leesbevordering; het afstemmen van taken en werkzaamheden tussen de vier bibliotheekvestigingen. Wij vragen functiegerichte opleiding op tenminste MBO-niveau (bijv.: een bibliotheekopleiding, een opleiding tot leraar Basisonderwijs (PABO) of een opleiding Communicatie); communicatieve en organisatorische capaciteiten; affiniteit met jeugd en jongeren; klantgerichte instelling; kennis van en ervaring met nieuwe media en informatietechnologie; rijbewijs B en het bezit van een auto strekken tot aanbeveling. Het salaris Het salaris bedraagt voor functieonderdeel A minimaal 209,37 (schaal 5, aanloopniveau) tot maximaal 316,97 (schaal 6, functieniveau) bruto per maand op basis van een gemiddelde werkweek van 5.25 uur. en voor functieonderdeel B minimaal 287,88 (schaal 6, aanloopniveau) tot maximaal 432,18 (schaal functieniveau) op basis van een gemiddelde werkweek van 6,5 uur (norm 01-01-2003). Inlichtingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Rineke Quaak, plaatselijk directeur, telefoon: (0117) 453069. Solliciteren Indien u belangstelling heeft, kunt u tot uiterlijk dinsdag 23 september 2003 uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken SCWOB, Postbus 8004,4330 EA Middelburg' onder vermelding van vacaturenummer SCWOB/2003/08/01. Sc pstc Én «m dit alf Sein rlan tens inim isinl Btw tra teei L bi; jat im-i 'ett ims tten ei Ier it ted wtei lissii |i!)a H ';aai Ebbe: tetn 1 de Ebbe: '§eei Een !®ei tins nier Üelii don idda ffmt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10