PZC Meer EK's met minder landen Mijn jaar is geslaagd als ik fit blijf Bejaarde keeper stopt twee penalty's I Hockeyster genoot intens van dinertje met Johan Cruijff 1 /f\ ÊÊh, uitslagen agenda woensdag 10 september 2003 Een waterbed koop je bij Rademakers Slaapkenner Rademakers Avontuur Romano van Overmeire maakt nieuwe start met AZVV Degelijk Arnemuiden Aa Nederlanders in WB driebanden 246e os n Grote Oranjevloot naar Cadiz Boksbond wil Cubaanse topcoach! Thialf blijft in Friese handen Morres krijgt flink pak slaag i* Atletiek )e sfi id Tennis Hansweertse Boys Hoogerland wint sprint in Bassevelde Zaalvoetballer Ploegaert met winst van s Fatima is eigenlijk best braaf door Edwin Alblas BARCELONA - Fatima Morei ra de Melo speelt morgen met de handtekening van Johan Cruijff op haar bovenarm de halve fi nale van het EK hockey tegen Duitsland. Het is een herinne ring aan het diner met de groot ste Nederlandse voetballer aller tijden. Toch jammer dat de hal ve finale samenvalt met een mo deshow in Barcelona, want daar had ze op haar vrije dag ook maar even mooi kaartjes voor geritseld. Cruijff en mode, ze kan er leuk over vertellen. Toch draait het deze week in Barcelona om iets anders en Fatima Moreira de Melo is zich daar heus wel van bewust. ,,Ik wil hier niets anders dan Europees kampioen wor den." Maar af en toe een verzetje kan geen kwaad. Ze genoot maan dag van het diner, waarbij Jo han Cruijff en echtgenote Dan ny Cruijff de eregasten waren. „Het voorgerecht at ik nog op een afstandje, maar bij het hoofdgerecht zat ik naast hem." Johan maakte er een leuk spel letje van. Manager Yvon Hooge- wegen van de Nederlandse ploeg had de wisselbordjes mee genomen naar het restaurant en af en toe hield Cruijff een num mer omhoog. De speelster met dat rugnum mer mocht dan even met het voetbalidool babbelen. Dat moment benutte Moreira de Melo ook om Cruij ff haar arm te laten signeren. Een dag later bij het ontbijt in het hotel, was ze de eerste om de mannelijke colle ga's de ogen uit te steken. „Een etentje met Cruijff hadden ze ook wel gaaf gevonden. Meestal doen zij de leuke dingen, nu wa- Advertentie Voor het Beste Bed Een Cascade waterbed is lekkerder voor je rug. Heeft eeri slaapoplossing voor iedereen Slaapkenner Rademakers: Axelsestraat 192 Terneuzen Telefoon 0115-613130 www.slaapkenner.nl ren wij eens aan de beurt." Van de schaarse vrije tijd in Barcelo na probeert de 25-jarige Rotter damse te genieten. „Dat strakke keurslijf is kennelijk nodig om een bepaalde teamsfeer te creë ren en dat geloof ik ook wel, maar ik heb het nodig om af en toe tijd voor mezelf te nemen. Anderen voelen zich prettig bij dat groepsgedrag, maar ik pak dan liever even nog een halfuur tje bij het zwembad." Of ze regelt kaartjes voor een fashionshow door zich voor te doen als journaliste. Dat de show samenvalt met de wed strijd, mag de pret niet drukken. Hebben de brutaaltjes niet de halve wereld? Nee, een regenpijp-avontuur nadat het licht op de kamers is uitgegaan, daar zullen we Mo reira de Melo in Barcelona niet op betrappen. „Ik conformeer me echt wel aan de regels. Ei genlijk ben ik best braaf. Maar ik ben enig kind en best wel in dividualistisch ingesteld." Bovendien heeft het hotelka merarrest soms een hele positie ve uitwerking. „Dan heb ik er wel de schijtbalen van dat ik binnen zit, maar als ik dan later op het veld sta explodeer ik op een goede manier." Ja, frivool is ze. „Die persoon ben ik in dit gezelschap en daar stoort niemand zich aan. Maar je zult mij echt niet op weg naar de wedstrijd met een discman op een paar danspasjes in de bus zien doen." Ze houdt van simpel denken en doen. „Er wordt in het hockey vaak in algemene termen ge praat. De press loopt niet of zo. Ja, denk ik dan, als ze daar of daar gewoon de bal hadden te gengehouden, loopt die press wél. Ik bedoel: kijk simpel naar waar het probleem zit en pak dat aan." Persoonlijk ziet ze niet het ge vaar van verslapping, na een eerste week met louter wed strijdjes die met dikke cijfers werden gewonnen. „Hoe zou je op een EK in slaap kunnen wor den gesust. Waar heb je dan de hele fucking zomer voor ge traind!" Kwaliteit in het elftal genoeg, vindt ook Moreira de Melo. Een beetje meer geloof in eigen kunnen zou sommige mei den niet misstaan. „Meer agres siviteit en brutaliteit kunnen we nog wel gebruiken. Dat moeten we meer uitstralen. Mijntje Donners doet dat goed. Die zegt altijd: er is niemand fucking be ter dan wij." GPD van onze sportredactie BARCELONA - Het Europees kampioenschap hockey wordt een tweejaarlijks toernooi. Tot nu toe werd het EK altijd om de vier jaar gehouden. Het aantal deelnemende landen wordt teruggebracht van twaalf naar acht. Daarnaast komt er een B- en een C-EK met een promotie/ degradatieregeling. Het eerstvolgende EK is in 2005. Nederland wil zich daarvoor kandidaat stellen. De besluiten werden gisteren op het congres van de Europe se Hockey Federatie in Barce lona genomen. Nederland was één van de landen die voor de nu geno men besluiten stemde. Toch verliet de Nederlandse dele gatie van de hockeybond niet helemaal tevreden het con gres. De lobby om de Neder lander Wiert Doyer in het EHF-bestuur te krijgen mis lukte. Volgens Doyer, volgend jaar wel toernooidirecteur van het olympisch hockeyevenement in Athene, willen de kleine landen niet dat een groot hoc- keyland als Nederland binnen de Europese bond te veel macht krijgt. GPD door Peter van Kouteren AXEL - Romano van Overmeire speelde in de jeugd van Sint- Niklaas en Hamme,-kon een B- contcoct tekenen bij (Tie Belgi sche tweedeklasser, nrfriar koos vorig seizoen voor de hoofd macht van AZVV. Als jonge ver dediger leidde de Koewachte naar de laatste lijn van de Axelaars en liep hij tegen zes ge le kaarten aan. Van Overmeire, net hersteld van een enkelope ratie, hoopt dit seizoen op meer speeltijd. „Mijn seizoen is goed als ik fit blijf en niet te veel wordt geschorst." Het was vorig seizoen een beetje inherent aan zijn positie als laatste man in een ploeg die tot de laatste competitiewedstrijd tegen degradatie speelde. Ro mano van Overmeire (20), ge hard in het Belgische jeugdvoet bal, liep in zijn eerste seizoen in Axelse dienst tegen veel gele kaarten aan en moest werkeloos toezien hoe zijn ploeg zich op de valreep in veiligheid speelde. „Dat was balen, want ik wil elke week spelen", kijkt hij terug. „Maar als laatste man moet je wel eens ingrijpen. Als je op het middenveld of vooraan dezelfde overtreding maakt, is het dik wijls geen kaart. Qua spel was ik over mezelf in het begin wel tevreden. Maar op het laatst, toen ik ook niet fit was, kwam ik dikwijls net een stapje te laat." Hij kwam de ouverture van de competitie, zaterdag tegen Ter- neuzense Boys, zonder sanctie door en boekte in Terneuzen bo venal een verrassende zege. „We zijn nogal lang bij Terneuzense Boys blijven hangen'", zegt hij, „maar daarna ook nog met een groot deel van de ploeg naar Ax el gegaan. De stemming zat er goed in, want niemand had ver wacht dat we zouden winnen." Als verdedigende middenvelder speelde hij tegen de Terneuzen se rivaal netjes, sober en dege lijk. „Ik speel zelf het liefst op het middenveld", zegt hij. „Maar je zult mij niet moeilijk horen doen als de trainer me er gens anders zet. Ik vind dat ik goed genoeg ben om op het mid denveld te spelen. Alleen zou het in conditioneel opzicht nog wel iets beter kunnen." Dat lijkt het logische gevolg van r een enkeloperatie, waardoor hij de eerste drie weken van de voorbereiding miste. „Er is pit tig getraind", vindt hij. „De oe fen- en bekerwedstrijden waren voor mij conditioneel zwaar. Te gen Terneuzen heb ik voor het eerst echt een goede wedstrijd gespeeld, maar toen speelde heel de ploeg redelijk goed." „We spelen wel wat anders dan vorig jaar. Toen speelden we 4- 4-2, nu meer 4-3-3. In het begin stonden centraal achterin twee spelers naast elkaar, maar in overleg is er gekozen voor, een voorstopper en een laatste man. Dat schept toch wat meer dui delijkheid." Romano van Overmeire vertrok op veertienjarige leeftijd naar België. Daar speelde hij drie jaar in de jeugd van Sint- Niklaas. Na de fusie van deze club met Lokeren verkaste de Koewachtenaar naar Hamme. Hij kwam er als aanvallende middenvelder, maar speelde bij Sint-Niklaas tweeënhalf sei zoen als links- of rechtshalf. „Het voetballen in België is me heel goed bevallen", stelt hij vast. „In mijn laatste seizoen bij Sint-Niklaas raakte onze laat ste man geblesseerd. Zo ben ik op die positie terechtgekomen." In Hamme, dat zo'n dertig kilo meter van Koewacht ligt, maak te hij opnieuw zijn opwachting centraal achterin. „Ik heb er twee succesvolle seizoenen ge had", kijkt hij terug op die pe riode. „In mijn eerste jaar bij de A-junioren werden we kampi oen en daarna met de reserves. We hadden echt de beste ploeg uit onze reeks. Ik speelde bij de A-junioren altijd in de basis. Bij de reserves begon ik soms op de bank. Dat was afhankelijk van wie er uit de eerste ploeg terug kwam. Toen Hamme promo veerde naar de tweede klasse (vergelijkbaar met de eerste di visie) kon ik een B-contract krijgen." Hij besloot daarvan af te zien, omdat hij voorrang gaf aan het afronden van zijn schooloplei ding en tegen het vele reizen op zag. „Ik heb wel heel lang ge twijfeld", bekent hij. „Nadat de Romano van Overmeire speelde zaterdag in de derby tegen Terneuzense Boys netjes, sober en degelijk. foto Wim Kooyman door Frits Bakker BORSSELE - Kom niet aan Piet Gilde, want dan kom je aan Borssele. De 51-ja rige keeper staat voorlopig tot december in de goal bij de plaatselijke voetbalclub, omdat Anders Ooms, de eerste keeper, een zware blessure aan de kniebanden heeft opgelopen en zeker tot december uit de roulatie is. En Piet Gilde, toch al redelijk bejaard als keeper, bleek bereid om nog een half jaartje onder de lat te gaan staan. Keepen deed hij al niet meer, wel af en toe een partijtje voetballen in het tweede elf tal. Maar toen de nood aan de man kwam, was de Middelburger clubman genoeg om in te springen. En hoe... De routinier stopte gisteravond in de bekerwedstrijd tegen Vlissingen (poule 13) in een halfuur tijd twee strafschoppen. De heldendaden van Piet Gilde konden Borssele overigens niet voor een zware afstraffing behoeden. Vlissingen wist uit een veelvoud aan kansen toch nog vijf keer te scoren. Roepesh Bhagola had er na tien minuten al twee inliggen, Khaled Boufrahi schoot zijn club nog voor de rust naar 0-3. Vlissingen schakelde na de rust een tand je terug, maar trof toch nog twee keer doel. Khaled Boufrahi en Ngefu Sambi legden de eindcijfers vast: 0-5. De invalbeurt van Jacky de Smit was gis teravond zowat het opvallendste mo ment uit de wedstrijd tussen Arnemui den en MZVC. Het bekerduel tussen de twee teams in poule 9 had verder niet veel kleur, omdat Arnemuiden vooral na de rust met kop en schouders boven de te genstander uitstak: 5-0. Jacky de Smit heeft een groot deel van de voorbereiding gemist door aktiviteiten in de bouwsfeer. De spits mocht gister avond een kwartiertje ritme opdoen en scoorde gelijk de vijfde en laatste goal. Tot die invalbeurt speelden Arjen Reijn- oudt en Cor Schroevers naast elkaar in de spits. De twee aanvallers droegen bij in de sco re. Arjen Reijnoudt schoot de thuisclub al snel naar een 1-0-voorsprong. Cor Schroevers zorgde na de rust voor de nummers drie en vier. Jacco Moerdijk trof tussendoor nog doel. MZVC bood alleen in de eerste helft par tij. Veel mogelijkheden om te scoren kre gen de Middelburgers niet. De mooiste goal van Arnemuiden was die van Arjen wind HURGHAD A - Zes Nederlandse biljarters doen in hetE: tische Hurghada een gooi naar de wereldbeker in het drié ML den. Dick Jaspers en Henk Habraken zijn rechtstreek;^^ plaatst voor het finaletoernooi. Ad Koorevaar, JohnTijs Jean van Erp en Ben Velthuis kunnen via de kwalificaties i ,1 plaats afdwingen in het hoofdtoernooi. In het hoofdto® r is Jaspers achter Torbjörn Blomdahl als tweede g Habraken gaat als elfde de finale in. ANP CADIZ - Nederland doet met man en macht mee aan het zeilen in de elf olympische klassen, dat vrijdag in het Spa Cadiz begint. De Oranjevloot bestaatuit57 zeilers enz en 22 begeleiders. „Er gaan geen toeristen", benadruktli Evertse, topsportmanager van het Watersportverbondij WV). „Iedereen heeft in Cadiz op zijn manier iets te zoe De meeste aandacht van het KNWV gaat uiteraard uit® leden van de olympische kernploeg. Voor hen is het WJ selectie-, nominatie- en meetmoment, zowel nationaals ternationaal. Nederland heeft in de 49er, de Europe,del vrouwen en de Mistral-mannen al een olympische startpf op zak. Het KNWV zet voor Athene 2004 in op Neder!] deelname in tien klassen.AlVP AMSTERDAM - De Nederlandse boksbond (NBB) prol de Cubaanse topcoach Ismaël Salas als bondscoach test <fcar ken. De ervaren trainer, die in eigen land jarenlang onda deren veelvoudig wereld- en olympisch kampioen Felij Up von begeleidde, verblijft komende week enige tra Nederland om een aantal gasttrainingen te verzorgen vou NBB. In overleg met sportkoepel NOCNSF wil het best IK van de NBB bekijken of Salas in het olympische trajecti Athene (2004) en Peking (2008) een rol kan spelen. ANP ?RAA loet HEERENVEEN - Het ijsstadion Thialf in Heerenveenl ïtra eigendom van A. Zeilstra. De Friese ondernemer heeft unne gisteravond in Heerenveen bekend gemaakt. Thialf kt ees k met een schuld van 14 miljoen euro en zit in grote finant por problemen. Zaterdag maakte Zeilstra bekend in teg een bod van een Duits beleggingsbedrijfDe verkoop vaiil 'rani' alf's moederbedrijf Campagnard NV is echter van dek rac'a „De afgelopen 32 uur heb ik contact gehad met verschil iï partijen en we gaan ervoor zorgen dat Thialf een Friesta 'oeS wordt. Er hangt een hele mooie wind boven Thialf, 1 M® driemaal zoveel voor de aandelen Campagnard krijgen e nu waarvoor ik ze gekocht had. Het zegt dan toch wel iets! "iec' die deal heb afgeblazen", aldus Zeilstra. ANP #or jan z: laats a de »eed BERKEL ENSCHOT - Het futsalteam Morres/Controlee ïkkf competitie slecht begonnen. De Zeeuws-Vlamingen veh aar') de eerste wedstrijd in de eerste klasse in Berkel Ensch® Dor 10-0 van BE'79. Bij rust keek Morres al tegen een 4-0-ad n stand aan. Het futsalteam uit Hulst kon slechts overvijf ranI beschikken, waardoor er niet kon worden gewisseld E Ba'v had nog vijf man langs de lijn staan. Volgens speler Arno Zwegers speelde de vermoeidheia grote rol tegen het einde van het vijftig minuten durende: aak1 Zes minuten voortijd stond het nog 6-0. De vijf moegeste Zeeuwen kregen daarna nog vier goals te verwerken. laar leer pas Amsterdam. Nationale D-spelen. Jongens D tweedejaars. 80 meter sprint: 3. Robert- Paul de Roo (Scheldesport) 10.42 seconden. 1-0 Lopes Monteiro, 2-OTaiwo,2-l' dar, 3-1 Antolini, 3-2 Owusu,4-2Kót Sportprijsvragen eerste ploeg was gepromoveerd naar de tweede klasse, hoorde je allerlei verhalen over verster kingen. Ik had niet het idee dat ik in de eerste ploeg zou ko men." Dat leidde tot gesprekken met vooral Belgische clubs, die be langstelling voor hem hadden. „Maar die speelden óf laag, óf het was te ver reizen. Uiteinde lijk is AZW snel concreet ge worden. Ik heb een paar goeie gesprekken gehad met Jaap Goossen, de toenmalige trainer. Nadat ik de selectie had zien trainen en spelen, was ik er snel uit." In zijn eerste jaar kampte hij echter met de naweeën van een in België opgelopen enkelbles sure. „Ik had te horen gekregen dat mijn enkel gekneusd was, maar achteraf bleek dat mijn enkelband ingescheurd was ge weest. Ik ben dit jaar tijdens de zomerstop geopereerd. Er is lit tekenweefsel verwijderd en de enkelband is opnieuw glad ge maakt. Ik heb nu nergens meer last van, maar toen ik bij de groep aansloot had ik wel een conditionele achterstand. Ik heb voor mezelf wel extra loop werk gedaan en ik fiets graag. Nu voel ik dat ik ver terugben. De voorbereiding is qua resul taat niet goed geweest. Daarom is de overwinning op Terneu zense Boys heel positief. Maar na één wedstrijd kun je natuur lijk nog niet zeggen of het een mooi seizoen wordt." Lucky Day 9 september. 2.10.14.15.21.24.25.26.27.37.39.40.43.47. 49.62.63.64.66.70 (onder voorbehoud) Boekarest. Mannen, 355.000 euro. Eerste ronde: Blanco (Spa) - Ferrer (Spa/6) 6-2 6-3, Portas (Spa) - Moraru (Roe) 6-3 6-1, Andre- jev (Rus) - Davidenko (Rus/1) 7-5 6-7 6-0, Massu (Chl/2) - Horna (Per) 7-6 6-3, Chris- tophe Rochus (Bel) - Vicente (Spa/7) 6-3 6-0, Cermak (Tsj) - Burgsmüller (Dui) 6-7 6-4 6-2, Hanescu (Roe) - Waske (Dui) 4-6 6-47-6, Mol- dovan (Roe) - Behrend (Dui) 6-4 6-1Acasuso (Arg) - Seppi (Ita) 2-6 6-3 6-4, Sabau (Roe) - Ramirez Hidalgo (Spa) 6-36-1. Dubbel, eerste ronde: Aspelin/Coetzee (Zwe/ZAf)- Kohlmann/Van Lottum (Dui/Ned 6-2 6-2. Nusa Dua. Vrouwen, 215.000 euro. Eerste ronde: Gagliardi (Zwi) - Morariu (VSt) 6-4 6-3, Gardin (Ita) - Dokic (SMo/4) 7-5 6-3, Zheng (Chn) - Penetta (Ita) 6-3 6-2, Abramo- vic(Kro) -Loit (Fra/6) 7-67-5, Groenefeld (Dui )-Sun (Chn) 6-4 6-76-1,Tanasugarn (Tha/5) - Pratt (Aus) 6-0 6-0, Sanchez Lorenzo (Spa) - Taylor (VSt) 6-1 6-4. Boedapest. Challenger, 25.000 euro. Eerste ronde: Van Scheppingen (Ned/2) - Guzman (Arg) 6-4 7-6. Vlissingen. Zeeuwse kampioenschappen: VD 6 17+: Joosse/Suurland-Van Uden/Dob- belaer 6-2 6-1, VD 8 35+: Jansens/Goeman- Meerman/van Eenennaam 6-1 6-1, MD 6 17 Molegraaf/Visser-Werres/van Belzen 6-4 6-2, MD 6 35+: Schenkel/Oostdijk-Benjamin- sen/van Alphen 6-3 6-2, Van der Bel/Meer- man-Out/ten Hacken 6-4 6-0, MD 7 17+: Sie- gers/Lourens-Matteman/Meeuwse 6-1 6-2, MD 7 35+: Wegman/van den Hoff-Van Hoe- ve/Dobbelaer 6-2 6-0, Oppatja/de Jong-Reijke/van Huizen 6-2 6-2, MD 8 17+: De Kroe/Keim-Van der Maas/van der Burg 6- 1 6-0, GD 6 17+: Kleiser/Pijpers-Molegraaf- /Langstraat4-66-46-3, GD635+: Verhage/S- mit Roeters-Scheers/Van Kemena 6-3 7-5, Van T rigt/Breen-Le Duc/Le Due 6-3 6-2, GD 7 17+: Vreke/Schroevers-Mansier/Mansier 6- 1 6-4, GD 8 35+: Verdonk/Van der Kuyl-Wild /Moens6-1 6-2. lUS Ronde van Spanje. Vierde etappe S Ichef der -Burgos: 1. UnaiEtxebarrialVei (n in 3.26.51, 2. David Etxebarria(Spel 1 Cardenas (Col), 4. Gutierrez (Spa!: 'os' Gooien (Bel), 6. Nozal (Spa), 7. Lage 811 dl 8. Zabel (Dui) 1.05,9. Dean (NZelipter Calcagni (Zwi), 12. De Jongh, 27.Kr: Van Heeswijk, 85. Tankink, 146. Enge: Boven, 159. Mutsaars7.01. Klassement: 1. Nozal 10.51.35,2. to blge: (Spa) 0.50, 3. Gonzalez de Galdear: 0.50,4. David Etxebarria,5.Serrano: r Beltran (Spa) 1.00, 7. Heras (Spa),! Osa (Spa) 1.14, 9. Mancebo (Spa),'! Osa (Spa), 89. Engels 8.47, 101' D, M 12.38, 127. De Jongh 15.11,129 V? Oor, wijk 15.28, 145. Boven 17.49,1SI 18.59,155. Mutsaars 20.19. d Ronde van Polen. Tweede etappe,': tën I Olsztyn: 1. Baldato (Ita) 202 km m4J andi Tombak (Est), 3. Lewandowski (Pd cjy damuro(lta), 5. Krupa(Pol). Klassement: 1. Tom bak 8.33.44,2.& Paa ro 0.04,3. Lewandowski 0.10,4. Brui: Ifflct: Stafiej. inds Ronde van de Toekomst. 1. Fedric: 3.30.04, 2. Dumoulin (Fra) 0.05,31 R (Spa), 4. Bichot (Fra) 0.30,5. Lergart 0.33,6. Gilbert (Bel) 0.40. ™di Klassement: 1. Martinez 21.33.38,1' iefst (Kro) 1.50, 3. Van Hecke (Bel) 343 moulin (Fra) 3.51, 5. Fedrigo4.24,6.. (Zwe) 4.34. Reijnoudt, uit een vloeiende aanval. Ar nemuiden leidt nu in deze poule met vier punten en speelt volgende week dinsdag zijn laatste wedstrijd tegen Zeelandia Middelburg. Hansweertse Boys haalde de maximale score in Brouwershaven en gaat over vanuit poule vijftien. De 1-0-overwin- ning was min of meer geflatteerd, omdat de strafschop die de wedstrijd na ruim dertig minuten besliste, nogal dubieus werd gegeven. Rinze Back benutte het buitenkansje en schoot zijn ploeg naar de volgende ronde. Brouwershaven viel daarna nog wel aan, maar benutte de kansen niet. De beste mogelijkheid was voor de rust voor Jan Constandze, die met een schot de binnen kant van de paal toucheerde. Voetbal Apeldoorn. Vriendschappelijke wedstrijd. AGOVV - Nederlands elftal onder 194-2 (3-1 BASSEVELDE - Johnny Hoo gerland heeft gisteren een wed strijd in het Belgische Bassevel de gewonnen. De wielrenner uit Yerseke won na 120 kilometer de sprint van een kopgroep van zeven. Jacques Schuit uit Arne muiden kwam als zesde over de streep. Zowel Hoogerland als Schuit probeerde in de finale alleen aan te komen. Steeds kwamen hun vluchtgenoten echter terug. In de eindspurt klopte Hooger land, die volgend seizoen Quick Step verruilt voor Van Hemert, de Litouwer Baranowksi en de Belg Willems. Hoogerland werd afgelopen zondag nog tweede inde Ronde van Abbenbroek. Coopertest. Organisatie: atletieh ging Scheldesport. Locatie:atletk Zuidersportpark in Terneuzen./ ven: vanaf 18.30 uur op de atletie Aanvang: 19.00 uur. AXEL - Het regionale f deze week in de Gemei Sporthal in Sas van I twee vooruitgeschoven l strijden van start In de eerste klasse kloptefj gaert het bezoekende A met 7-2 en in de tweede* was DPO Driewegen metSJ sterk voor gastheer Sport. Ploegaert-Vervaet 7-2(11 thuisclub was goed op®l pakte verdiend de eer$| punten. Voor de doelpwf kenden Björn den HafflT Timmy Goossens (2x).J Goossens en Jim deW chem Vervaet en Wim' schoten raak voor Verv» Benny Sport-DPO Di 3-6 (1-3). Hoewel H Koek drie keer raak se» de thuisclub, ging de* naar Terneuzen. Voor da. zorgden Gilbert Marco Vaal (2x) en VeliK (3x). Fatima Moreira de Melo in een vloeiende passeerbeweging tijdens de wedstrijd tegen Frankrijk. foto Koen Suyk/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42