PZC PZC Oplossing files Stationsplein Middelburgse Jessica nationaal nagelkampioen Mogelijk uitstel aanpassing N61 ramp voor regio Bierpullenfanaat drinkt het liefst wijn 11 Wijziging van voorrangsregeling moet doorstroming verbeteren Toertocht agenda ar Provincies werken aan cultuurbeleid Tel: (0115) 645769 woensdag 10 september 2003 Hulpdiensten lOnder invloed Kleuren Cel geëist wegens verkrachting Wethouder opent schoollokaal Man slaat buschauffeur Eindhovenaar vier keer in de fout Druk op de ketel Afspraak Niets let I Mn4 akin Mm k« ,gtj. ind "als .et alk iee. men ndei list et-p e ii ild et aut ardi st on lepj l, ook stei iet-p iets anA ide i. en r toi ibels Dei IT* :rki lERNEUZEN - De drie Eure- rioprovincies Oost- en West- Vlaanderen en Zeeland stem men het cultuurbeleid steeds nadrukkelijker op elkaar af. De belangstelling voor de cultuur projecten, die mede op initiatief tan het Euregiosecretariaat worden opgezet, is overweldi- Het moet uiteindelijk al lemaal leiden tot één grensover schrijdend cultuurbeleid. REDACTIE zeeuws-vlaanderen Willem Alexanderlaan 45 Postbus 145 4530 AC terneuzen Fax: (0115)645742 E-mail: redtern@pzc.nl Conny van Gremberghe (chef) WoutBareman Raymond de Frel René Hoonhorst Renévan Stee Frits Bakker (sport) Raudeloo 16 Postbus 62 4560 AB HULST Tel: (0114) 372776 Fax: (0114) 372771 '■mail: redhulst@pzc.nl Sheila van Doorsselaer centrale redactie Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel:(0113) 315500 Fax:(0113)315669 '■mail: redactie@pzc.nl iNTERNET JWw.pzc.nl '■mail: web@pzc.nl bezorgklachten: 0800-0231231 maandag t/m vrijdag ge urende de openingstijden; zaterdags tot 12.00 uur Een belangrijke aanzet daartoe wordt gegeven tijdens Zee- ïlaanderen II, een grote cultu re projectenmarktdag in die half november wordt gehouden. Maar eerder al, op maandag 22 september, wórdt in het Scheldetheater in Terneuzen een nieuwe stap ge zet in de richting van één geza menlijke, grensoverschrijdende aanpak. Tijdens een symposium initiatief van de Schelde- niondraad staat vooral de in breng van de Zeeuwse en Vlaamse bevolking én belan gengroepen in het (cultureel) beleid centraal. Ze worden er geconfronteerd met ambtena ren en bestuurders, die over het algemeen zelf het beleid bepa len en uitstippelen. Volgens een woordvoerder van ieEuregio staan de cultuurdra- van instellingen, provin cies en gemeenten te dringen om ie mogelijkheden verder uit te Iepen. „Cultuur is een van de stevige pijlers van de Euregio; is van oudsher een grens overschrijdende zaak en dat Iepen we nu verder uit. tijdens de projectenmarktdag wordt gepoogd contacten en de litwisseling op cultureel vlak te bevorderen. De belangrijkste doelgroep is het zogenoemde culturele werkveld. Op de ag worden succesvolle projecten gepresenteerd, kun nen nieuwe projectideeën wor- aangekaart en kan met vertegenwoordigers van de pro vinciale, culturele diensten worden gepraat over subsidié- Bovendien verstrekken medewerkers van de Euregio Scheldemond informatie over manier waarop financiële ;eun uit 'Brussel' kan worden linnengehaald. De Euregio- ^Imarktdag vindt 19 november plaats in het provinciehuis in iint-Andries (Brugge). door Frank van Cooten HULST - De gemeente Hulst gaat iets doen aan de veelvuldi ge files van en naar het nieuwe Back-winkelcentrum aan het Stationsplein. De regelmatige verkeersopstoppingen zijn een grote ergenis. Na de opening van het Back complex (Boerenbond, Aldi, C1000 en Karwei) is het ver keersaanbod rond het Stations plein aanzienlijk toegenomen. Het gevolg zijn regelmatige ver keersopstoppingen op de krui sing met de Absdaalseweg. Dit wordt volgens B en W groten deels veroorzaakt door de hui dige voorrangsregeling. Verkeer afkomstig van het winkelcen trum moet voorrang verlenen aan het verkeer op de Absdaal seweg. Hierdoor ontstaat veel vuldig een file op het Stations plein. De gemeente wil deze verkeers situatie in de toekomst verbete ren door de aanleg van een zogenoemd 'scharnier'. De ver keersstromen worden door een reconstructie van het kruispunt op een andere wijze afgewik keld. Omdat de uitvoering van dit plan nog even op zich laat wachten, is besloten nu een aan tal (tijdelijke) maatregelen te treffen, waardoor het ontstane probleem wordt verlicht. De werkzaamheden beginnen deze week en duren ongeveer twee weken. Belangrijkste wijziging is de verandering van de voorrangs situatie. In de nieuwe situatie heeft het verkeer dat vanaf de Absdaalseweg het Stations plein in rijdt en het verkeer dat vanaf het Stationsplein richting Absdaalseweg rijdt, voorrang op het overige verkeer. Verder wordt de middengeleider op het Stationsplein verwijderd. Om een betere doorstroming te krij gen voor het verkeer vanaf het winkelcentrum, is een uitvoeg- strook voorzien op het Stations plein voor rechtsafslaand ver keer. CD A-raadslid D. Steijaert op perde het idee voor verandering van de voorrangsregeling in juli tijdens de vergadering van de raadscommissie ruimte. Het raadslid zei tijdens die vergade ring het overigens beter te vin den de bestaande weg door te trekken naar de N60, maar het college vindt dit op korte ter mijn geen optie. Naast de genoemde maatrege len wordt de bereikbaarheid van het winkelcentrum voor hulpdiensten bij calamiteiten verbeterd. Aan de achterkant van het milieupark aan de Absdaalseweg achter de stads- schuur wordt een deel van de heg en afrastering verwijderd. Hiervoor in de plaats wordt een schuifpoort aangebracht. De hulpdiensten krijgen een sleutel van zowel het terrein van de stadsschuur als van de nieuw geplaatste poort. De PvdA diende in juli een initi atiefvoorstel in om de bereik baarheid van het Back-terrein voor hulpdiensten te garande ren. Daarnaast wilde de fractie deze in- en uitgang ook openen voor het overige verkeer op mo menten dat het druk is. Zo ver wil het college echter niet gaan. Eigenaar P. Jansen van de C1000 aan het Stationsplein is ook voorstander van het PvdA- plan om deze ontsluiting niet al leen voorde hulpdiensten te ge bruiken. „De ondernemers van het Back-complex zouden graag met de gemeente willen overleggen over het plaatsen van een slagboom bij de stads schuur. Die staat dan alleen om hoog op momenten dat de win kels geopend zijn." ;ySr H NEUZEN - Voor de 24e leer houdt de brigade van de loninklijke Marechaussee in luws-Vlaanderen een recrea te fietstoertocht. De tocht int vandaag om tien uur bij [lekazerne aan de Sweelinckhof Terneuzen. Ie rit van honderd kilometer irt door Oost-Zeeuws- anderen. Aan de tocht doen Mallen medewerkers van de ■echaussee, de politie, de louane, justitie en de Belgische lerale politie mee. Zij hopen itreeks drie uur weer bij de :erne aan te komen. ÏRNEUZEN - Een 47-jarige brouw uit Sluis is in de nacht jvan maandag op dinsdag be straft met een rij verbod van vier la® en een proces-verbaal voor Kinken rijden. De vrouw trok Jnd 1.15 uur op de Buitenha- |W in Terneuzen de aandacht jan surveillerende agenten Moordat ze bij de verkeersgelei- der bij de sluizen niet de juiste rijrichting volgde. Joseph Mariman heeft een zwak voor pullen met een metalen 'kroontje'. door Sheila van Doorsselaer CLINGE - Zelf drinkt hij liever wijn, en als hij dan tóch een biert je neemt dan drinkt hij dat liever uit een glas. Niettemin verzamelt Joseph Mariman (76) uit Clinge al vijftien jaar bier pullen. Aardewerken bierpul len met een metalen puntkapje erop. Zijn collectie bestaat in middels uit zo'n 150 exempla ren. „Het zijn stuk voor stuk kunstwerkjes, ik kan er uren naar kijken." Het begon op een rommelmarkt ergens in het land. Mariman en zijn vrouw Jeannette (76) waren mee op 'strooptocht' voor hun zoon die religieuze voorwerpen spaart. En in een van de kraam pjes stond een bierpul. Dat was de eerste en er volgden er snel meer. „Je hebt ook van die pul len die open zijn, waar twee liter in kan, maar die hoef ik niet." Mariman heeft een zwak voor de ronde vorm. De meeste van zijn pullen hebben de vorm van een ei op een voetje, met een metalen 'kroontje'. Hij heeft ze in alle maten, alle met mooie tafereel tjes en reliëfjes zoals een kerk, een gemeentehuis, het wapen van een stad, een molen, een vergezicht of een drinkebroer. Soms staan er ook spreuken op, zoals: „Bei spiel und scherz bleibt froh das herz." Wie aan bierpullen denkt, denkt aan Duitsland en Oostenrijk, aan de bierfeesten waar mensen aan lange tafels zitten en hun bier uitgeserveerd krijgen van een kloeke vrouw in een Dirndl- jurkje die soms wel acht van die zware bierpullen kan dragen. Hoewel de meeste pullen van Mariman ook uit Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland af komstig zijn, heeft hij ze daar nooit gekocht. Zijn hele collec tie bestaat uit pullen die hij in Nederland en België op rom melmarkten heeft gevonden. „Maar er zitten ook Nederland se pullen tussen hoor, hier wer den ze ook gemaakt. Kijk maar, een molentje!" Op het eerste oog lijken de bier pullen allemaal op elkaar. De kleurstellingen zijn ongeveer gelijk en ook hebben de kapjes vaak dezelfde vorm. Toch komt het niet zo vaak voor dat Mari man met een exemplaar thuis komt wat hij al heeft. „Dat is het geoefende oog hè." Nog gere geld vindt Mariman met een nieuwe pul en dat zijn niet altijd zijn favorieten. Ook prijken er een paar pullen met platte kap jes in de verzameling. „Ik vind ze niet zo heel mooi, maar mijn vrouw wel, dus kopen we die ook maar." Zijn mooiste exem plaar is een Duitse bierpul die hij gekocht heeft in Tilburg. Een heel grote pul met felle kleuren en een rijk bewerkt deksel. Zijn duurste pul kostte hem vijftien gulden. „Opeens werd het een rage, zo leek het wel. Toen ik net begon met verzamelen, betaal de ik een paar gulden. Opeens was het al een tientje en moest je al heel goed zoeken op rommel markten voordat je er eentje vond." foto Wim Kooyman Zijn vrouw is verantwoordelijk voor het uitstallen van de bier pullen in huis. Ze staan bovenop en in een oude kast, van groot naar klein. De kast is nu bijna leeg, want Mariman heeft met ongeveer zestig van zijn mooiste bierpullen de vitrinekast in de Hulster bibliotheek ingericht. „Een prachtig plaatje, zo mooi uitgelicht. Er kwam een me vrouw naar me toe omdat ze er een paar wilde kopen. Dat heb ik afgeslagen, ik ben te trots op mijn verzameling." De pullen in de bibliotheek zijn nog tot eind december te bezich tigen tijdens de openingsuren van de bieb. STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bridge; 14.00 uur: Modeshow; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten en spelle tjes; Trefpunt, 13.00 uur: Kaarten en bil jarten; Jeugdcentrum, 19.00 uur: Doe avond voor jeugd vanaf 10 jaar; Café 't Hoeckhuys, 20.00 uur: Kaarten; BRESKENS - Handelshaven, 16.00 17.30 uur: Rondvaart Westerschelde; CLINGE - Malpertuus, 13.15 uur: ANBO koersbal; 13.30 uur: KBO soos, kaarten, sjoelen en biljarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 14.00 uur: KBO handwerken; 14.45 uur: Gym nastiek; HEIKANT - 't Heike, 13.15 uur: Biljarten, pieren en handwerken; 19.00 en 20.00 uur: Dames gymclub; HENGSTDIJK - De Schuur, 9.30 uur: Meer bewegen voor ouderen; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en koersbal; 19.30 uur: Bridge; HULST - De Lieve, 10.00 uur: Biljarten he ren; 10.30 uur: Bibliotheek; 13.00 uur: Bil jarten; 13.30 uur: Bingo; 14.15 uur: Zang koor; Café De Kroon, 14.00 uur: Kaarten; Den Dullaert, 19.30-21.30 uur: Informatie en inschrijfavond Kreatieve vorming Hulst; KOEWACHT - De Lange Akkers, 13.30 uur: Kaarten; De Vlaschaard, 13.00 uur: Biljarten; LAMSWAARDE - De Luifel, 13.30 uur: Meer bewegen voor ouderen; NIEUW-NAMEN - Café St.Cecilia, 19.30 uur: Bingo; De Kauter, 11.00 uur: Yoga voor ouderen; OOSTBURG - Tienercentrum Time Out, 13-17 uur: Soos tieners vanaf 12 jaar; OSSENISSE - Hof ter Nesse, 19.00 uur: Country line dance voor beginners; 20.00 uur: Country line dance voor gevorder den; Café De Snis, 19.30 en 21.45 uur: Free Country Dancers; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 10.00 uur: Yoga; 19.30 uur: Kantklossen, patchwork en quilten, applicatie beren; SAS VAN GENT - De Regenboog, 14.00 uur: Kaarten; De Speye, 9.30-10.00 uur: SAV aerobic voor 55+; 9.30 uur: Dans club de Regenboog; 10.00 -11.00 uur: SAV gymnastiek voor 55+; 15.30 uur: Grutmoole volksdansen voor kinderen; 19.00 uur: Dansclub Lencor; 19.00 uur: N-train en scenery modelbouw; De Ro- selaer, 10.00 uur: Speksteen; 18.30 uur: Yoga; SLUISKIL - Het Meulengat, 10.00 uur: SWOS zwemmen; 13.30 uur: SWOS zangkoor, kaarten, canasta en biljarten competitie heren; ST.JANSTEEN - De Warande, 9.30 uur: Gymnastiek; 10.30 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten en schieting; 13.30 uur: Koersbal; 14.00 uur: Vertrek fiets tocht; 20.00 uur: Lezing; TERHOLE - Dorpshuis, 13.00 uur: Meer bewegen voor ouderen; TERNEUZEN - De Veste, 9.15 en 10.15 uur: Volkdansen; 13.30 uur: Biljarten; 14.00 uur: Bingo; Dansschool Verberk- moes, 14.00-21.00 uur: Inschrijven dans les; Scheldetheater, 20.00 uur: Mode show; Dansschool Adrie Hamelink, 10.00-21.00 uur: Inschrijven dansles; VOGELWAARDE - Dorpscentrum, 14.30 uur: Meer bewegen voor ouderen gym nastiek; 15.45 uur: Meer bewegen voor ouderen volksdansen; ZAAMSLAG Dorpshuis, 14.00 uur: Koersbal; door Miriam van den Broek MIDDELBURG - De Middel burgse manicure Jessica Groe- nenberg is Nederlands Kampi oen Nail Design geworden. In de Jaarbeurs in Utrecht nam Groe- nenberg het op tegen 43 andere kandidaten. Dat waren zeker niet de minste. „Toen ik al die megatoppers zag, dacht ik: dat wordt niks. Ik was superver- baasd over de eerste prijs." De deelnemers moesten een per fecte French Manicure zetten. Dat is een zelfgemaakte kunst nagel die er natuurlijk uitziet en waarvan het vrije gedeelte van de nagel mooi wit is. De hand verzorgers kregen daar 2,5 uur de tijd voor. Drie kwartier voor het einde kregen ze een tweede opdracht. Die hield in dat de na gels van één hand van het model rood gelakt moesten worden. „Ik heb onder meer gewonnen omdat ik de witte rand van de nagel heel strak kan zetten", zegt Jessica die in Middelburg Jessica's Nailstudio heeft. „De jury dacht zelfs dat ik die rand erop had geplakt. Professionals die in het publiek zaten, werden door de jury uitgenodigd om te controleren of ik die witte rand inderdaad zelf had gemaakt." De Middelburgse was zenuw achtiger dan vorig jaar. Ze deed toen voor het eerst mee en werd gelijk tweede. „Ik voelde dat er een druk op mijn schouders rustte. Maar toen ik eenmaal be zig was, werd ik rustiger." Toch had Jessica nog een paar punten van kritiek op haar ei gen werk. „De zijkanten van de SASVANGENT - Tegen een 3 7 - j arige manuitSasvan Gent is gisteren bij het gerechtshof in Den Haag twintig maanden ge vangenisstraf waarvan vier maanden voorwaardelijk geëist. Samen met een vriend zou de man in zijn woonplaats een jon ge vrouw hebben betast en haar hebben gedwongen tot seksu ele handelingen. De verdachte heeft, na een aanvankelijke bekentenis bij de politie, altijd ontkend dat hij iets met de verkrachting te ma ken heeft. De rechtbank in Middelburg vond dat er voldoende bewijs was om de man te veroordelen en legde hem twee jaar gevangenisstraf waarvan een half jaar voorwaardelijk op. De verdachte was op 23 maart vorig jaar samen met zijn vriend in een café, toen hij het slachtoffer, een 20-jarige Tsjechische vrouw, ontmoette. Volgens getuigenverklaringen zouden de mannen het slachtoffer in de kroeg hebben lastiggevallen. Toen ze uit het café vertrok zouden de verdachte en zijn vriend de vrouw naar huis gevolgd zijn. Omdat de vrouw bang was, vroeg ze aan een voorbijganger of hij haar kon begeleiden. Nadat haar begeleider weg was, zouden de verdachte en zijn vriend uit de bosjes zijn gesprongen en haar onzedelijk heb ben betast. Het hof doet over twee weken uitspraak. IJZENDIJKE - Wethouder L. Wille opent zaterdag het nieu we lokaal van groep 7 en 8 van openbare basisschool Schut- tershoek uit IJzendijke. De openbare basisschool heeft met vijf lokalen nu weer ge noeg ruimte voor de 108 leerlingen. De afgelopen drie jaar kregen twee groepen les in de gemeenschappelijke ruimte, waardoor de overblijvers hun brood in het eigen lokaal moes ten opeten. Ook de lessen computervaardigheid en handenar beid moesten in de eigen ruimte plaatsvinden. „Gelukkig zijn we weer wat beter behuisd. Als het noodlokaal waar de groe pen 1 en 2 nu hun lessen krijgen nog eens zou worden vervan gen door een permanent onderkomen, zou het helemaal prachtig zijn", zegt directeur W. Dieleman. Het nieuwe lokaal is sinds het begin deze week al in gebruik. De officiële opening vindt plaats tijdens de jaarlijkse rom melmarkt, die van 13.00 tot 17.00 uur wordt gehouden in en om het schoolgebouw. Met de opbrengst hoopt de Schutters- hoek spelmateriaal, software voor de computerlessen en uit breiding van het vorig jaar aangeschafte speeltoestel te kun nen bekostigen. SEROOSKERKE (W) - De politie heeft gisterochtend rond half elf een 26-jarige inwoner van Burgh-Haamstede aange houden op de Noordweg in Serooskerke (W). De man had een buschauffeur van een lijndienst in het gezicht geslagen, om dat hij het niet eens was met het aantal strippen dat hij moest betalen voor zijn rit. De politie heeft de man meegenomen naar het bureau. MIDDELBURG - Een 37-j arige inwoner van Eindhoven werd gisteren in Middelburg voor vier strafbare feiten veroordeeld tot vijf weken cel en 515 euro boete. De man is alcoholist en drinkt gewoonlijk tien halve-literblikken bier per dag. Ook op de bewuste dag, 17 april dit jaar in Oost-Souburg, reed hij in zijn auto onder invloed van alcohol en botste hij achterop tegen een stilstaande auto, die vernield werd. De auto van de verdachte bleek niet verzekerd te zijn. Ook heeft hij geen rij bewijs. Hoewel vorig jaar al tweede, wist de Middelburgse nagelstyliste Jessica Groenenberg die prestatie toch nog te verbeteren op het NK dit jaar. foto Ruben Oreel acrylnagels waren niet mooi strak. En door een fout van mij, stootte mijn model haar duim nagel net nadat ik hem rood had gelakt. Gelukkig kon ik het nog op tijd herstellen." Op 26 okto ber vertegenwoordigt Jessica Nederland op het Europees Kampioenschap in München. door Ronald Verstraten TERNEUZEN - De intentie van minister Peijs van Verkeer en Waterstaat om de aanpassing van de N61 op de lange baan te schuiven, is in de regio Zeeuws- Vlaanderen hard aangekomen. „Een lelijke streep door de reke ning voor de ontwikkeling van Zeeuws-Vlaanderen", reageert A. Saman, secretaris van de Brabants-Zeeuwse Werkge versvereniging. Minister Peijs wil haar geld lie ver besteden aan het wegwer ken van achterstallig onder houd aan wegen en spoorlijnen dan aan nieuwe projecten en uitbreidingen. De aanpassing van de N61 dreigt hiermee voor lopig op de lange baan te wor den geschoven. Volgens Saman is het hoog tijd om de koppen bij elkaar te ste ken. „Je kon het natuurlijk al vrezen. Er werd op allerlei ma nieren gezocht naar mogelijke bezuinigingen. Dan zijn dingen buiten de periferie altijd wel kom. Er is dan weinig politieke druk en er zijn geen problemen te verwachten. Niemand in Den Haag vindt het erg dat een pro ject in Zeeuws-Vlaanderen niet doorgaat", zegt Saman. De gevolgen zijn volgens hem echter ingrijpend: „De ver keersonveiligheid neemt verder toe en de regio wordt nog moei lijker bereikbaar. Met name richting West-Zeeuws-Vlaan- deren, waar de verkeersintensi teit immers al enorm is toegeno men sinds de opening van de tunnel." Volgens Saman is het nu zaak van de gemeenten Sluis en Ter neuzen om te onderzoeken waar vanuit de regio druk kan wor den gelegd op Den Haag.Als de nood zo hoog is, moet er echt ge zamenlijk worden opgetreden", zegt hij. In hoeverre de BZW daarbij een rol kan spelen, kan hij nog niet zeggen. „We zullen eerst eens zien wat er volgende week (op Prinsjesdag - red.) in de begroting allemaal over ons heen komt." Dat de N61 het slachtoffer dreigt te worden van de bezuini gingsdrift van de regering, staat haaks op de motie die vorige week werd aangenomen in de gemeenteraad van Sluis. Nadat een ylag eerder de PvdA had aangeklopt bij haar fractiele den in de Tweede Kamer om druk op de ketel te zetten, be sloot de voltallige raad dat aan passing van de N61 geen uitstel meer duldt. In een brief aan on der anderen de minister drong zij juist aan op een vervroegde aanpassing, uiterlijk te begin nen in januari 2007. Wethouder L. Wille (verkeer) van de gemeente Sluis gaat daar nog steeds van uit. „De N61 staat op het investeringsschema voor dat jaar. Die afspraak met de politiek staat. Die kun je niet zomaar door een wisseling van kabinet op de helling zetten. Op de derde dinsdag van september zal dus blij ken hoe betrouwbaar dit kabinet is." Hij houdt er niettemin rekening mee dat het verkeerd uitpakt. „Als dat gebeurt, is het een ramp voor het gebied. Slecht, echt heel slecht. Dan kan ik me voor stellen dat alle partners, zowel individueel als gezamenlijk, zullen reageren. Het unieke is namelijk dat we in de regio zo wel bestuurlijk als bedrijfsma tig op een lijn zitten. Als de rege ring dit besluit zou nemen, duidt het meer op passen op de winkel, dan op een toekomstvi sie. Je kunt je afvragen: wat is een toezegging van de overheid dan nog waard?" Bij Rijkswaterstaat gaat men er vooralsnog van uit dat het pro ject gewoon doorgaat zoals ge pland. „Wij weten van niets", zegt J. van Gorp van de afdeling communicatie, die contacten onderhoudt met het ministerie. Eenzelfde geluid valt te beluis teren bij S. Brasser, projectlei der van de N61. „Er is mij niets van bekend. Ik heb als project leider niets doorgekregen. Dus we blijven de planning volgen en zien wat het volgende week wordt. Ik vermoed niet dat het verandert, anders had ik dat wel meegekregen. We zijn volop be zig met de planning. Eind vol gende maand overleggen we met de dorpsraden. Ik heb nog geen bericht gekregen dat we moeten stoppen", aldus Brasser.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39