PZC Wisselvalligheid troef bij All Ready vroeg op schot Dreischor biedt één helft partij Hogenstein dirigent van jeugdig DFS Debuut Walcheren wordt tegenvaller Biljarters 3BSD uitgebekerd Doelman van 51 jaar bij Borssele a; uitslagen maandag 8 september 2003 Zierikzeese korfballers starten met winst VicrdcklHSSGTS Dramatisch Vierdeklasser klopt degradant Apollo '69 L Ongelukkige nederlaag Zierikzees reserveteam Tweede lijn door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - Korfbalvereni ging All Ready speelde zaterdag de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe veldseizoen. De start betrof het streekduel met Togo uit Goes, zodat meteen sprake was van een enigszins beladen wedstrijd in de derde klasse B. De ploeg uit Zierikzee trok, zeker gezien de eerste speeltijd, verdiend aan het lang ste eind, al was het verschil in punten uiteindelijk minimaal: 11-10. Het gras van het wedstrijd veld op sportpark Bannink in Zierik zee had zaterdag in ieder geval de juiste kleur. Door de grote droogte van de afgelopen tijd was tot voor kort nog sprake van een geel, dor en onbespeelbaar korfbalveld. Voor Harm Brandt, bezig aan zijn derde seizoen als trainer/coach bij All Ready, bleek het gras elders toch nog groener: een kunstgrasveld, zo als de meeste andere vereni gingen dat volgens hem inmid dels hebben, staat nog steeds hoog op het verlanglijstje van de club. Het trainingsveld verkeert al twee jaar in een slechte staat en het wedstrijdveld ontbeert een lichtinstallatie, waardoor het niet mogelijk is om daar de trai ningen te verrichten. Maar de ze zaterdag was het gras groen in Zierikzee en Brandt sprak voorafgaand aan de streekder- by de hoop uit dat het droog zou blijven: „Dan redden we het wel." Maurice Brul opende de score met een snelle 1-0 voor de thuis ploeg en zette daarmee de toon voor de eerste helft van het duel. All Ready bepaalde het tempo en ging aanvallend voortvarend van start. De gretigheid waar mee dat gepaard ging, was wel af en toe verantwoordelijk voor schoonheidsfoutjes. Maar zo wel in de aanval als in de verde diging als in de afronding druk te het team uit Zierikzee haar stempel op de wedstrijd. Jan- Willem van Nieuwenhuyze be paalde met een van hem bekend afstandsschot de ruststand op 6-2. Een heel ander beeld vertoonde die tweede helft van het duel. Togo lieponder meer via een af sta ndsschot en een straf worpin op de thuisploeg en zo werd de stand na tien minuten spelen al gelijkgetrokken op 6-6. Toen het ook nog eens begon te rege nen en de bezoekers uit Goes met één punt voorsprong aan de leiding gingen, leek het gedaan met het verzet van All Ready. De gelijkmaker (7-7) van Ronald Snoek zorgde echter voor een breekpunt, waarna vooral de aanval van All Ready weer als in de eerste speeltijd bleek te draaien. Terecht sprak Harm Brandt na afloop dan ook van een wed strijd met twee gezichten. „Bij vlagen vond ik het goed en soms heel slecht", oordeelde de coach die gedurende de hele wedstrijd zijn team verbaal had begeleid. „Vanaf de 6-2, na de rust, was het dramatisch. Ik weet niet of je dat gemakzucht of onver schilligheid moet noemen. De periode naar de 10-7-voor- sprong was gelukkig weer stuk ken beter." Desiree Voshart, de negentien jarige korfbalster uit Burgh- Haamstede die na zes jaar weer is teruggekeerd bij All Ready, was tevreden met de uitslag. „Het belangrijkste is dat we de twee punten hebben. Het is een lekkere start voor iedereen on danks de twee dips in de wed strijd." Voor Desiree Voshart, die de handen vol had aan de verdedi ging van Togo's sterkste vrouw Johanneke Vleugel, was haar debuut in de derde klasse even wennen. Niet het hogere niveau van haar voormalige club Swift maakte het verschil, „maar ze spelen een heel ander spel. En ook aan de spelers en speelsters moet ik nog wennen. Verdedi gend was ik vandaag over me zelf wel tevreden, aanvallend niet echt. Hoewel scoren altijd leuk is; vandaag hebben de an deren dat gedaan", aldus Vos hart. All Ready - Togo 11-10. Scores All Ready: Jan-Willem van Nieuwen huyze 4, Manon Torensma, Henk de Graaf 2, Anouk van Tiggelhoven, Maurice Brul, Ronald Snoek 1. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Eén helft kon Dreischor gelijke tred houden met Nieuw Borgvliet, maar daarna demarreerde de Bra bantse tegenstander razendsnel naar een 5-1-overwinning. Re- nesse, na één jaar vierde klasse dit jaar terug in de vijfde klasse, speelde in een aantrekkelijk duel met 1-1 gelijk tegen Robur. Nieuw Borgvliet - Dreischor 5- 1: Na een aarzelend begin open de Jaimy Tiggelman in de 26e minuut de score namens de Dreister bezoekers. Vier minu ten later maakte Robert Belleter gelijk: 1-1. In de tweede helft liep de thuisploeg uit naar een ruime 5-1-overwiining via drie treffers van Mourad Bouhdan en één van Robert Belleter. Renesse - Robur 1-1: In een wed strijd tussen twee aanvallend ingestelde ploegen vielen er on danks de nodige kansen voor rust geen doelpunten te bewon deren: 0-0 halverwege. Namens de bezoekers opende Andy La- tusia de score, maar Mischa van de Hoek bepaalde de eindstand van dit door scheidsrechter Kerstens goed geleide duel op 1- 1. Lewedorpse Boys - Volharding 1-0 (1-0). Jacco Murk 1-0 (strafschop). Vosmeer - WVV'67 3-4 (1-1). Mark Timmermans 1-0, Stefan van de Vel de 1-1, Stefan van de Velde 1-2, Ro nald Boogers 1-3, Jacco Vaders 2-3, Stefan van de Velde 2-4, Jacco Va ders 3-4. Luctor'88 - Kwadendamme 5-1 (3-0 Lourens de Maat. 1-0, Serge de Blaeij 2-0, Marco Utermark 3-0, Jacco Zuidhof 3-1, Erik de Groene 4-1Serge de Blaeij 5-1 Anouk van Tiggelhoven van All Ready wacht gespannen op wat komen gaat tegen Togo. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman BURGH-HAAMSTEDE - Met de nodige branie is DFS zater dag begonnen aan dé pieuwe competitie. De ploeg van trainer Edwin Kriens, die rféodge- dwongen met vier A-junioren speelt, had weinig ontzag voor degradant Apollo'69. Na een voorzichtige en tamme eerste helft sloegen de oranjehemden in deel twee spijkers met kop pen: 3-0. „Sorry, even nog, ik kom zo bij je", haastte oefenmeester Ed win Kriens zich te zeggen nadat hem na afloop van de zege op Apollo '69 naar een eerste reac tie werd gevraagd. Hij wilde per se eerst naar 'zijn' jongens, zijn ploeg en trots. Een elftal waar mee hij minstens de nacompeti- tie wil halen. Ondanks de afwe zigheid van vijf basisspelers (langdurige blessures) en de noodzakelijke inpassing van vier nog jonge A-junioren. „Wat ik net tegen de groep ge zegd heb? Nou ik heb ze een groot compliment gemaakt. Het is niet niks als je met vier A's, waarvan er drie in de basis staan, zo'n prestatie neerzet. Daar ben ik enorm trots op. Met name het collectief vandaag was heel sterk. Er is gestreden en bij vlagen zelfs goed gevoet bald", aldus de tevreden DFS- trainer even later. Maar meteen ook relativerend: „In zo'n eerste wedstrijd doen we goed mee, maar qua mentaliteit is het een andere kwestie. Hoe reageren ze straks als ze op achterstand worden gezet? Vertonen ze dan nog die inzet? Want daar schort te het bijvoorbeeld vorig jaar nogal eens aan. Dat zullen we moeten afwachten." Met name aan die inzet en de daarbij geëtaleerde branie ont brak het niet zaterdag op sport park Van Zuyen. In de eerste helft was het allemaal nog wat tam, maar na de hervatting kwam het spel pas goed op de wagen. Meteen in de eerste mi nuut al maakte Bas Hogenstein zijn eerste seizoenstreffer. Een belangrijke. Op aangeven van Anco van der Linde trapte de links- en rechtsbenige Hogen stein met buitenkant rechts, een beetje nonchalant, de bal per fect achter doelman Ron Cam- maert. „Dat was de beste ma nier om de bal in de uiterste hoek te krijgen. Ik kan het ook met links, maar met rechts gaat het toch wat beter. Die 1-0 was zeker een belangrijke. Het was toch wel een mentale tik voor Apollo, denk ik", glimlachte de 26-jarige Hogenstein. „Deze overwinnig is een grote opsteker voor DFS. Hiermee is hopelijk de basis gelegd voor de rest van het seizoen. Er is vandaag ge vochten voor elkaar, hopelijk blijft dat zo." Ook de tweede Schouwse treffer (69e minuut) kwam op naam van de hardwerkende spits Bas Hogenstein. „De bal kwam van links van Michael Leijten in de doelmond uiteindelijk bij mij terecht. Er stonden twee verde digers voor me, maar door naar rechts te kappen kon ik de bal zo in het doel schieten", legde de aanvaller uit, die vooraf Apol lo'69 hoger had ingeschat. „Ik was niet echt onder de indruk van Apollo. Het was niet veel. Ze speelden vooral de lange bal. Ik had vooraf verwacht dat ze meer in huis zouden hebben. In de eerste helft lukte het ze soms nog wel met die diepe bal. Maar toen in de tweede helft René Brussé wat naar achteren ging spelen en er dus een extra man stond, pakte dat goed uit voor DFS." Apollo-trainer Bart Dierkx, uit Goes, kon zich de kritiek over zijn nieuwe ploeg goed inden ken. „DFS was vandaag zeker de betere ploeg, was feller en heeft terecht gewonnen. Je zag bij ons veel angst in het spel en de overtuiging ontbrak volle dig. Dat heeft waarschijnlijk te maken met het vervelende sei zoen vorig jaar. Apollo heeft nog veel werk te verzetten", aldus de van Krabbendijke afkomstige keuzeheer. Wist Apollo '69 zich in de eerste helft nog een enkel schamel kansje te creëren, in deel twee bleven zelfs die achterwege. De enige die wel bijna doel trof was verdediger Niels Kreukniet, die met een verkeerde kopbal bijna eigen doelman Cammaert ver schalkte. Braniemaker DFS daarentegen stapelde kans op kans. In de 90e minuut toverde Jeroen Grefkens de 3 op het sco rebord. De prima assist was van Bas Hogenstein. DFS - Apollo'69 3-0 (0-0). 46. Bas Hogenstein 1-0, 69. Bas Hogenstein 2-0, 90. Jeroen Grefkens 3-0. Scheidsrechter: A. van Donge (Brui- nisse). Gele kaart: Jean-Paul Hart- hoorn, Niels Kreukniet (beiden Apollo'69), Jeroen Grefkens (DFS). Aantal toeschouwers: 75. DFS: Jeroen den Dunnen; Vincent Bakker (88. Bas Bitter), Ronald Braam, MartijnBoot, BramNortier; René Brussé, Mariko Rouw, Michael Leijten (80. René van der Linde); Anco van der Linde, Bas Hogen stein, Jeroen Grefkens. GOES - Borssele baarde zaterdag opzien in de vierde klasse van het za terdagvoetbal. De Beve- landse formatie had de 51-jarige Piet 't Gilde op doel. De keeper kon een nederlaag niet voor komen, Spui won met 1-0. Borssele-Spui 0-1 (0-0). Pa trick van de Boogaard 0-1. Cadzand - Nieuwland 3-0 (1- 0). Michel Cillekes 1-0, Ange- lo Martlé 2-0, Guido Raynard 3-0. Colijnsplaatse Boys - Iloede- kenskerke 4-0 (4-0). Abdoe Begde 1-0, Robert Jan van de Genugten 2-0, Abdoe Begde 3-0, eigen doelpunt 4-0. Wemeldingc - SVD 4-1 (1-1). Ewout de Graaf 0-1, Toine Gijzel 1-1, Rens Kole 2-1, Rens Kole 3-1, Chris Kole 4- 1. Krabbendijke - Wissenkerke 2-1 (0-0). Johan van de Vree- de 1-0, Danny Weber 2-0, Sander van Gilst 2-1. Wolfaartsdijk - Bevelanders 1-1 (1-1). Harm Fluijt 1-0, Arie Jongejan 1-1. Peter van Houwelingen is met 3BSD na één rondje al uitgespeeld in het bekertoernooi. foto Marijke Folkertsma doorjoop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - De driebanders van 3BSD zijn al in het voorkwalificatietoernooi van de bekercompetitie uitgeschakeld. Met 0-8 werd een kansloze nederlaag geleden tegen De Burght uit Maastricht. Teamleider Peter van Houwelingen had nog zo zijn best gedaan deze lekkere pot drie banden naar Zierikzee te krijgen. Volgens de planning was het een uitwedstrijd en zou een reis naar Maastricht noodzakelijk zijn geweest. Van Houwelingen: „Daar hadden we niet zo'n trek in. Ik heb de reglementen erop nageslagen. Die zeggen dat in de eerste ronde van het bekertoernooi het team met het laagste totaal moyenne van de eerste vier spelers recht heeft op een thuiswed strijd." „Ik ben aan het rekenen geslagen en het bleek dat wij tweetiende van een punt lager uitkwamen dan onze tegenstander. Na veel heen en weer bellen en faxen met de compe titieleider werden we uiteindelijk in het ge lijkgesteld. Het scheelde zo vele uren reizen, maar het resultaat is er niet beter van ge worden. We werden min of meer over troefd." „We hebben kansen gehad, maar ze laten liggen. Telkens werd na een verloren set de schade hersteld, maar gingen we in de be slissende set toch weer onderuit. De tegen standers speelden op hun niveau. Dat kon bij ons niet gezegd worden. Met name Mar tin Capelle zoekt nog naar zijn vorm van vo rig seizoen." Het optreden van Van Houwe lingen zelf was met 0.556 nog redelijk en Peter Flikweert deed het met 0.593 goed, maar ook dat leverde geen punten op. Jan Eickenboom (0.337) kwam ronduit zwak voor de dag. Eén set speelde hij prima, de andere twee waren beneden peil. Met vier keer 1-2 in sets gingen de punten ruim schoots naar Maastricht. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Behalve in de derby tussen De Noormannen en Domburg die in 0-0 eindigde, werd er veel gescoord bij de start van de nieuwe competitie in de vierde klasse A. De meeste doel punten vielen te bewonderen bij Ria W - Zeeland Sport dat in 5-1 eindigde, onder meer via twee treffers van Arno Verlinde. Hontenisse leek op weg naar een overwinning op ÏJzendijke via een 2-0-stand bij rust, maar Adri van Hanegem liet zien dat hij het scoren niet verleerd is in de vakantie; het duel eindigde in 2-2. Dezelfde eindstand stond na negentig minuten op het bord bij Aardenburg - Corn Boys. Vlissingen liet tegen Sluiskil lang na het overwicht in doel punten uit te drukken, maar besliste het duel uiteindelijk binnen twaalf minuten in zijn voordeel: 3-0. Ria W - Zeeland Sport 5-1: In een gelijk opgaande eerste helft kwamen de gasten op 0-1 door Abdi Youssoufahmed. Op slag van rust bracht Daryl Rawidjan de stand weer in evenwicht. In de tweede helft kende de thuis ploeg zowel fysiek als voetbal lend een overwicht. Nadat Arno Verlinde in de 60e minuut voor 2-1 had gezorgd, liep Ria verder uit naar een ruime 5-1-zege via doelpunten van Ruud Aude- naerd, Arno Verlinde (straf schop) en Steven Koster. Vlissingen - Sluiskil 3-0: Onder meer omdat de kort voor rust ge- blesserd uitgevallen Nasser Gashi tot twee keer toe de pech had dat zijn inzet tegen de lat eindigde, kwam een sterker Vlissingen in de eerste helft niet tot scoren. De openingstreffer van Jason Blommaert in de 46e minuut leek bevrijdend te wer ken, want binnen twaalf minu ten stond het 3-0 via Roepesh Bhagola en Negfu Sambi. On danks diverse kansen verzuim de de thuisploeg hierna om de score verder uit te bouwen: 3-0. De Noormannen - Domburg 0-0: Van een echte derbysfeer was geen sprake, maar door het uitblijven van doelpunten bleef de spanning tot de laatste mi nuut. Voor rust hadden de be oor UL zoekers pech toen een koy van Chiel Maranus van de ftar werd gehaald. In de tweedel P kreeg Jacky Minderhoud #rt goede kans om de score nam iet De Noormannen te opi maar hij was nog niet trefzefter Hontenisse - ÏJzendijke Een wedstrijd met twee gezii ten. Voor rust een goed coin nerend Hontenisse dat na treffers van Dave de Booij Gyon Asselman verder zuimde uit te lopen dan 24 de tweede helft drong eenfe ÏJzendijke de onherkenb thuisploeg terug. Een overt ding op Adri van Hanegem verde de bezoekers, ondanks nodige protesten van Hontei ®r se-zijde, een strafschop op, spits had geen boodschap: U» deze protesten en schoot des ihc sluitingstreffer binnen: 2-1.) v( minuten voor het einde mo w van Hanegem randje buitens an doorgaan waarna hij de2-2b d nenschoot. j6 Aardenburg - Corn Boys 1 Het was de thuisploeg die as i 1 viel en Corn Boys dat loerde s een uitval. Nadat Ronnie Tre tri nie namens Aardenburg des m re had geopend, bracht Mich van de Akker de gasten i m langszij: 1-1 halverwege, h bi tweede helft bracht Ai ids Quaak de thuisploeg opnie ld op voorsprong: 2-1. CornB oei toonde echter veerkracht 't i tien minuten voor het einde d\ paalde Mario Bogaert deeii zi stand op 2-2. id HSC'28 - Hansweertse Boys sto] 0: In het eerste duel in de d p Brabantse ploegen overhee se vierde klasse B kwam de uit Hansweert niet tot sco: Ie: Beide ploegen kregen de no< mei kansen, maar toonden zich tte: niet zorgvuldig genoeg in de il h< werking: 0-0. i ad Clinge-Alliancel-2:Eenst< ge start van de Brabanders lei ld al binnen twintig minutent( 2 via treffers van Jaimy Biei ise enHansRops.Indetweedel kei herstelde de thuisploeg zie! 1st kwam terug tot 1-2 doorl ent treffer van Dave van Puyvj ids in de 75e minuut. De gelijk «s< ker bleef echter uit, ook on ufo zowel Dave van Puyvelde ie> Stefan de Wert een kopbal te dig de lat zagen eindigen. 1 d ige I 1 RILLAND - De reserves van 3BSD leden een ongelukkige competitienederlaag. De Zierikzeese driebanders maakte op drie caramboles na het maximale aantal punten, maar keerden desondanks toch met een 5-3-nederlaag huis waarts. De Zierikzeese ploeg kwam wat ongelukkig weg uit Zundert: 97 van de 100 te maken punten werden gehaald. De tegenstan der scoorde slechts een puntje meer. Toch was de nederlaag een feit. Na een remise van Philip van der Male en een nipte winst van Sjaak de Visser (18-20) volgde verlies voor Piet KoxNa een in haalrace van 24-18 naar 24-24 bleek alle moeite toch nog ver geefs: 25-24. Jan Suykerbuyk ging lange tijd gelijk op met Verkooijen: 28-28. Toen hielp vrouwe For- tuna zijn tegenstander een handje en was verlies onaf wendbaar. door Ron de Waal VLISSINGEN - Stiekem hoop ten de spelers van Walcheren gisteren bij hun debuut in de derde klasse een puntje mee te pakken. Al snel bleek dit echter ijdele hoop. Patrijzen was dui delijk een maatje te groot op sportpark Bonedijke. Op de overwinning van de ploeg uit 's-Heerenhoek viel dan ook nau welijks iets af te dingen: 1-4. Ze hadden zich bij Walcheren ongetwijfeld iets anders voor gesteld van de eerste wedstrijd voor eigen publiek in de derde klasse. Met Patrijzen kwam er direct een tegenstander van for maat op bezoek en dus was ge lijkspel het uitgangspunt. Het agressieve spel dat Walcheren nodig had, ontbrak echter. „Je weet van te voren wat je no dig hebt om tegen Patrijzen een aanvaardbaar resultaat te be halen", zei aanvoerder Michel van Dalen na afloop. „We be gonnen veel te tam en dat kwam ons snel duur te staan." Patrij zen nam direct de touwtjes ste vig in handen. Met te veel ont zag voor de bezoekers legde Walcheren de Bevelandse ploeg nauwelijks een strobreed in de weg. Daarbij werd Patrijzen al vroeg in de wedstrijd ook nog eens flink geholpen door Wal- cheren-goalie Lars Peeters, die een voorzet van William Sallet verkeerd beoordeelde. Peeters ranselde de bal net vanonder de lat vandaan, precies op het hoofd van Arjan Verburg: 0-1. Walcheren gooide na een kwar tier spelen eindelijk iets van de schroom van zich af, maar het enige gevaar waren enkele schoten vanuit de tweede lijn. De spitsen Michel van Dalen en Jeroen Dijker zaten vanaf het begin stevig in de tang bij Peter de Jong en André Smulder. Na een halfuur spelen had Patrij zen de wedstrijd al een eind kunnen beslissen, maar de bin nenkant van de paal bracht red ding voor Walcheren bij een kopbal van William Sallet. Met de kleine achterstand leek er halverwege nog van alles mo gelijk voor Walcheren, maar ook in het tweede bedrijf dicteerde Patrijzen. Met de komst van Mi ke Geljon kreeg de thuisploeg aanvallend iets meer grip op de wedstrijd, maar echte kansen werden er niet gecreëerd. Na een uur spelen kwam die kans, toen Arjan Verburg met een lange bal de vrije ruimtj JJ] werd gestuurd. De volley Verburg was van grote scho IS! heid: 0-2. Toch was de buitfiki niet binnen voor Patrijzen, dat Imke Kuyper vijf mini kt later, na een knappe individ gst actie, de aansluitingstn ini achter Patrijzen-doelman II (ei kert schoot: 1-2. DiezelfdeK kert mocht van geluk sprei dat scheidsrechter Rozema natrappende beweging #ui| Mike Geljon maar gedeelte bbe zag en slechts een gele kaart eft „En dan had de wedstrijd Kis eens een heel andere weni and kunnen krijgen", zei Wall mst ren-trainer J ohn Ebert. Eenfist. nuut later was het duel ec beslist, toen Peter de Jong vrije trap wel heel gemakki ito mocht binnenschieten: 1-3, Marc van Haneghem er uit a. delijk ook nog 1-4 van maa was dan wel wat geflatta maar niet minder verdiend. Walcheren - Patrijzen 1-4 (0-1 Arjan Verburg 0-1, 61. Arjan burg 0-2, 66. Imke Kuyper Peter de Jong 1-3, 79. Marc vat m neghem 1-4. Scheidsrechter: 1 zema (Oost-Souburg). Gele Jeroen Dijker, Mike Geljon (W ren), Sjimmy Kikkert en Anne' boordse (beiden Patrijzen toeschouwers: 200. grt ibn sol w ïlaa r20 Rilland. Clubwedstrijd MX Rillanc 65cc 1e manche: 1 Maikel Bazen, 2 Lu® bala, 3 Perry Nagelkerken, 4 GinoN gaal, 5 Ricky Joosse. 2e manche: 1M Bazen, 2 Luuk Dybala, 3 Perry Nagelj* 4 Gino Nagtegaal, 5 Ricky Joosse. r sement: 1 Maikel bazen, 2 LuukD Perry Nagelkerken. 85cc 1e manche. Koote, 2 Gilbert de Visser, 3 Jernj Kempen, 4 Johnny van Eekelen, 5M® Ham. 2e manche: 1 Erik Koote, 2GilW Visser, 3 Johnny van Ekelen, 4 Jenrtjf Kempen, 5 Stefan van Ham. Dag» 3an ment: 1 Erik Koote, 2 Gilbert de Vis» Johnny van Ekelen. 125cc 1e manche, ky Huiszoon, 2 Robert Vrijelinck,3Twan Liere, 4 Rene Weterings, 5 AdriaanöJ ser. 2e manche: 1 Nicky Huiszoon,Z< van Liere, 3 Twan van Liere, 4 Rene pg rings, 5 Adriaan de Visser. Dagklass^w 1 Nicky Huiszoon, 2 Twan van Liere,3j® j|( Vrijelinck. 250/500cc 1e manche: 1 Adriaanse, 2 Erik van de Wekken,3MP Hoek, 4 Ronald Melse, 5 Willem Jaap- „e sen. 2e manche: 1 Thomas Adriaanse. rinus Hoek, 3 Erik van de Wekken, - Jaap Jansen, 5 Karin Adriaanse. Dag ment: 1 Thomas Adriaanse, 2 Mannus 3 Erik van de Wekken. Debutanten/v p nen: 1e manche: 1 Ad Geldof, 2 Kan tel aanse, 3 Stefan Bruinooge,4GertHui 5 Frank Hontele; 2e manche: 1 Fran CG Ie, 2 Ad Geldof, 3 Gert Huisman,4Kann aanse, 5 Sjors de Biggelaar Dag ment: 1 Ad Geldof, 2 Frank Hontele, s«l Adriaanse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28