PZC Hl Borssele doet beroep op 51-jarige keeper Adriaanse heerst van start tot finish in cross Rilland Guide Lord helpt Veere aan de zege Bram de Waard zorgt voor spektakel Gebroeders Felius g zijn titelkandidaat] in het dubbelspel f Souburgse korfballers gaan in slotfase onderuit tegen Excelsior Barry Steenpoorte vloert Smerdiek met drie goals uitslagen wb maandag 8 september 2003 Aan de stok Zonnetje Vrouwen EiffelTowers goed op dreef in eigen huis Beljaars wint de Pandaloop Fortis vergeet zijn slag te slaan door Pieter van Klinken OOST-SOUBURG - Het gemis aan een speler met ervaring brak Fortis zaterdag op. Niet voor niets merkte trainer Ralph Gillissen naderhand op dat zijn ploeg nog heel wat moet leren om slechte periodes bij een te genstander uit te buiten. Fortis verloor met 12-14 van Excelsior uit Delft. „Wij namen wel het initiatief in het begin van de wedstrijd", analyseerde Gillissen, „maar aan het eind van de eerste helft kregen we makkelijke goals te gen. In de tweede helft slopen er wat onzekerheden in ons spel. Excelsior kon de spanning beter aan en wij hebben nagelaten om ze een dreun te geven toen het bij hen niet goed ging." Het was een exacte analyse van de wedstrijd. En het wedstrijd verloop was al bijna net zo exact voorspeld door de nieuwe trai ner van de overgangsklassen Al voor de wedstrijd vertelde Gil lissen hoe Excelsior zou gaan spelen. Excelsior was een opge fokte blufploeg, zo zei de trai ner. „Als ze snel achter komen, lopen ze continu achter de feiten aan en gaan ze veel praten. Ze spelen theater en gaan veel op de grond liggen. Diegene die tussen de oren het beste is, gaat winnen vandaag." Alle dingen die Gillissen zei, ge beurden in het begin van de doorWim Broekhoven GOES - Borssele baarde opzien in de vierde klasse van het zater dagvoetbal. De ploeg had de 51- jarige Piet 't Gilde op doel. Hij kon een nederlaag niet voorko men, Spui won met 1-0. Borssele-Spui 0-1: Piet 't Gilde had vijf minuten na de pauze geen antwoord op een schot van Pattrick van de Boogaard. Bors sele probeerde het daarna wel, maar kon Spui nooit echt in de problemen brengen. Cadzand-Nieuwland 3-0: De thuisploeg was duidelijk de be tere ploeg in het creëren van kansen. Michel Cillekes tekende in de tiende minuut voor 1-0; Angelo Martlé en Guido Ray- nard na de thee voor de wat ruim uitgevallen 3-0. Colijnsplaatse Boys-Hoede- kenskerke 4-0: De eindstand was al na drie kwartier bereikt. Abdoe Begde en Robert Jan van de Genugten zorgden voor de 3- 0 en een eigen doelpunt leverde 4-0 op. Wemeldinge-SVD 4-1: Een blunder in de verdediging bete kende via Ewout de Graaf 0-1, maar binnen de minuut zorgde Toine Gijzel voor de gelijkma ker. Kort na rust werd het 2-1 door Rens Kole en in de slotmi nuten nog 4-1 door doelpunten van Rens Kole en Chris Kole. Krabbendijke-Wissenkerke 2- 1: De thuisclub had een over wicht, maar pas in de tweede helft kon dat ook in doelpunten worden uitgedrukt. Een kopbal van Johanvande Vreede leverde 1-0 op even later werd het via Danny Weber 2-0. De bezoekers kwamen nog terug tot 2-1 door Sander van Gilst, maar de thuisclub hield daarna de voor sprong vast. Wolfaartsdijk-Bevelanders 1-1: Harm Fluijt tekende na twintig minuten voor 1-0. Op slag van rust werd het gelijk door Arie Jongejan. In de tweede helft was Bevelanders beter. DFS-Apollo 3-0: DFS had wei nig moeite met Apollo'69, dat zonder overtuiging speelde. Bas Hogenstein opende na de pauze de score, waarna hij in de 69e minuut de marge verdubbelde. In de 90e minuut zorgde Jeroen Grefkens voor de 3-0. door l»pTriou r' RILLAND-BATH - De rijders in de koninginneklasse lieten het zaterdag tijdens de clubwed strijd van de Mc Rilland afwe ten. Slechts tien coureurs meld den zich aan de start. Thomas Adriaanse won deze klasse met grote overmacht. Bij de 125cc daarentegen was het dringen voor het starthek. Van de meer dan dertig rijders was Nicky Huiszoon de sterkste. Maikel Bazen won beide manches bij de jeugd 65cc, hetzelfde deed Erik Koote bi j de 85cc. Voor Ad Geld of was er eindelijk weer eens winst bij de debutanten/vetera- Thomas Adriaanse had zater dag bij de 250/500cc eigenlijk alleen concurrentie te duchten van Erik van der Wekken. De Zierikzeeënaar draait de laatste tijd echter niet lekker. „De con ditie is goed, maar het ritme ontbreekt en daardoor maak ik nogal eens foutjes", zei hij za terdag. Om weer wat ritme op te doen startte Van der Wekken in twee klassen. Hij deed ook mee in de debutanten/veteranenklasse. In zijn 'eigen' klasse was hij niet bestand tegen het geweld van Adriaanse die in beide manches van start tot finish aan de lei ding reed. Van der Wekken kreeg het in de tweede manches nog aan de stok met een goed op dreef zijnde Marinus Hoek die tegen het ein de in het wiel kwam van Van der Wekken en met succes de aanval opende en Van der Wekken te rugverwees naar de derde plaats. Druk was het wel in de klasse 125cc waar 34 rijders achter het starthek verschenen. Er werd een spannend duel verwacht tussen de gebroeders Joeri en Twan van Liere die de leiding hebben in het tussenklasse- ment. Direct na de start nam Twan de leiding gevolgd door zijn broer, Marlon Merisson en Nicky Huiszoon. Maar al in de eerste ronde ging het fout en vielen de gebroeders ver terug. Nicky Huiszoon, de favoriet van deze middag, nam de leiding over en stond die niet meer af. Ook Mar lon Merisson viel aan het eind tweede helft. Excelsior, gede gradeerd uit de hoofdklasse, stond al de hele wedstrijd achter en kreeg vervolgens ook nog te maken met een aantal nadelige beslissingen van scheidsrechter Barendrecht. De Delftse spelers gingen praten. Tegen elkaar, te gen de scheidsrechter en tegen de Fortisianen. Het werkte alle maal niet in het voordeel van Excelsior. De ploeg ging slecht korfballen. Maar Fortis buitte al dat voor deel niet uit. Excelsior scoorde dan wel niet, ook Fortis scoorde niet. De Souburgers bouwden rustig de aanvallen op, maar de schoten vielen niet door de korf. En dat terwijl de lange vrouwen van Fortis (Elze Blankenburgh, Hagar Hoogwerf en Marieke de Rijke) de bal vaak afvingen en zo een nieuwe aanval konden opbouwen. Bijna tien minuten lang bleef het 11-11. Excelsior foeterde en Fortis schutterde. Totdat Blan kenburgh eindelijk de 12-11 maakte. Het leek de beslissing, maar Excelsior-aanvoerder Marien Ekelmans scoorde bin nen een halve minuut weer te gen: 12-12. Het was een oppep per van jewelste voor de ex-hoofdklasser. Het geloof kwam weer terug en bij Fortis leek het vertrouwen verdwenen. Zelfs een time out van Gillissen hielp niets meer. Via Jorrith Ekelmans en Anke Malda werd het zelfs 12-13 (de eerste voor sprong van Excelsior in de wed strijd) en 12-14. De schoten van Niels Bebelaar (ingevallen voor Jouri van de Broeke) en Wander Koole in de slotseconden waren spectacu lair, maar niet meer doeltref fend. De goede start van Fortis vorige week werd dus meteen weer tenietgedaan. Het was een onnodige nederlaag voor Fortis. Aanvoerder Wander Koole: „In de zaal speelden we ook al twee spannende wedstrijden tegen Excelsior. Toen wonnen we bei de partijen wel. We hebben nu vergeten het verschil te maken. Onze eindpass moet een stuk be ter. We creëren wel kansen, maar maken daarna de doel punten niet." Het is een beeld Rob Sanderse probeert zich te ontdoen van een tegenstander. dat waarschijnlijk de hele com petitie nog wel een paar keer voorkomt. Koole: „We weten dat heel veel ploegen lastig te bespelen zullen zijn. Iedereen kan van iedereen winnen. En vrijwel iedereen zal om een plek bovenin meespelen." van de race ver terug. Van de ge broeders Van Liere was het al leen Twan die zich nog terug vocht in de top vijf en als derde finishte. Joeri finishte als ze vende. Jacco Sonke werd nog slachtoffer van de aanvalsdrift van Twan. In een van de laatste bochten gooide Twan zijn motor er vol in, waardoor Sonke ten val kwam en ver in het veld te rugviel. In de tweede manche was kop- start voor Joeri van Liere maar Huiszoon nam direct de leiding over en finishte weer als eerste. Joeri van Liere werd tweede. Bij de jeugd 65cc is Maikel Ba zen de laatste wedstrijden goed op dreef. Ondanks alle pogingen van Luuk Dybala schreef Bazen beide manches op zijn naam. Ricky Joosse verknalde tot twee keer toe zijn start en moest ge noegen nemen met twee vijfde plaatsen. Erik Koote was op permachtig bij de jeugd 85cc en won tweemaal met grote over macht. Voor Ad Gel dof scheen eindelijk weer eens het zonnetje. De Oost- kapellenaar heeft de laatste wedstrijden geen fatsoenlijke uitslag gereden door pech en valpartijen. Zaterdag schreef hij de eerste manche bij de de butanten/veteranen op zijn naam en finishte als tweede in de tweede manche. Opvallend presteerde ook de enige dame in het gezelschap. Karin Adriaan- se-Goetheer, getrouwd met de winnaar in de 250/500 cc Tho mas Adriaanse, troefde in de eerste manche veel mannelijke collegae af door als tweede te fi nishen. In de tweede manche eindigde ze als vierde. Guide Lord breekt namens Veere uit in het duel met Serooskerke. doorWim Broekhoven GOES - Nieuwkomer SKNWK is de competitie in de derde klasse sterk begonnen. De ploeg uit Nieuwerkerk versloeg VCK met 3-0. De Meeuwen won met 4-2 van het uit de tweede klasse gedegradeerde FC Dauwendae- le. ZSC klopte Yerseke met rui me cijfers: 5-1. De derby tussen Serooskerke en Veere eindigde in 0-2. MZVC-Heinkenszand werd afgelast. De Meeuwen - Dauwendaele 4-2: De thuisploeg kwam na twintig minuten in een goede eerste helft op voorsprong door Patrick Koppejan. Diezelfde speler tekende zes minuten later uit een voorzet van Michiel Brouwer ook voor 2-0, maar in de slotminuut kon Jeroen van de Schelde nog voor een verdiende 2-1 zorgen. De tweede helft was minder spectaculair. Arnold Kri j ger tekende na een klein uur voor 3-1 en vijf minuten voor tijd met een knal in de boven hoek ook voor 4-1. In blessure tijd werd het 4-2 door Jeroen de Haas. Serooskerke - Veere 0-2: Beide ploegen gaven elkaar niets toe en de wedstrijd stevende op een terechte 0-0 af. Vijf minuten voor tijd leverde een solo van in valler Guide Lord echter de ver rassende 0-1 op. De thuisploeg speelde daarna alles of niets en Veere profiteerde. Renato Dijk stra zag een strafschop drie mi nuten later nog gestopt worden door doelman Holmes, maar een tweede solo van Lord betekende in blessuretijd 0-2. GPC Vlissingen - Bruse Boys 2-1: Een keepersfout betekende in de tweede minuut al 1-0 voor GPC. In het laatste kwartier maakte Jimmy Pinas 2-0, waar- door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Bij de ontmoeting tussen de biljartploegen van Hoondert/de Waard en BH Keukens ging het er enerverend aan toe. Er werd twee keer een serie van zes en eenmaal een serie van acht ge maakt. Moyennes die in deze klasse geen dagelijkse kost zijn. Na een enerverende strijd kwam 4-4 op de borden. Hoondert/de Waard-BH Keukens 4-4: Bram de Waard leverde een knappe pres tatie af door mede dankzij een serie van 6 tot een gemiddelde van 0.750 te komen. Johan Visser werd als gevolg van zo'n zelfde serie van zijn tegenstander in de hoek gezet. Gerrit Blom werd volledig overbluft door Vissenberg die 0.813 liet noteren. Frans de Koek sleepte een ge lijkspel uit het vuur door met 0.777 zijn partij uit te maken. De basis voor dit suc ces lag in een serie van acht. Doggen timmerbedrijf-De Stene Brug 2- 6: In de partijen van Marco van der Hout en Arjo Hollestelle viel de beslissing steeds in de laatste beurt na volledig ge- lijkopgaande partijen. Beide keren was de Goese speler de gelukkigste: 28-30. Verder viel de zwakke prestatie van de anders zo solide Piet Koek op. Liefst 81 beurten waren niet voldoende om de winst te behalen. Wim de Kok speelde zijn tegenstander weg: 35-19 na 43 beur ten, oftewel 0.813. BH Keukens 2-3BSD 2 5-3: De Zierik- door Willy van Leeuwen VLISSINGEN - De broers Mare en Tom Felius zijn de titelkandi daten in het dubbel 314+ van de Zeeuwse tenniskampioen schappen dubbelspel, die vanaf vandaag op de banen van LTC DOS in Vlissingen worden ge speeld. Ook Emiel Jansen en John Meijer worden tot de kans hebbers gerekend. De broers Felius spelen hun hal ve finale tegen Gareth Lau en Dennis Helleman, terwijl Jan sen/Meijer moet aantreden te gen Pim Felius en Rene Linden- bergh. De wedstrijden beginnen dagelijks om 16.30 uur, terwijl voor zaterdag 13 en zondag 14 september de halve finales en fi nales staan gepland. Marcel Baljeu staat hoog geno teerd om zowel in het dubbel 5 als 6-schema hoge ogen te gooi en. Baljeu speelt in het 5-sche- ma samen met Eric Lijbers en is als eerste geplaatst. Sjors de Lange en Richard Nijholt zullen proberen de titel voor de neus van Lijbers/Baljeu weg te ka pen. Baljeu is bovendien ook; eerste geplaatst in het 6-scè ma, waarin hij samen met chiel van den Berg uitkomt. I grootste concurrenten zijn Ai Kuijl en Niels de Water. Bij de vrouwen wordt er zon op het 3- als 4-niveau in poyj gespeeld. Corine Davidse/J® tien van den Dries zullen heti de 3 opnemen tegen Mirte Bakker/Renee Pieters en Dijkstra/Eline Meijer. Mirte Bakker en Renee Pieters kom ook nog eens samen uit ink dubbel 4, waarin ze strijden gen Anneke Hoogesteger/Mj jon Snoek en Alisha de Roove b Chantal van As. Marjon Sn® «c is ook als eerste geplaatst inkJ 5-schema samen met Rina Li J zonder. Joke Ganseman enEii ie ca Smits worden gezien alsgi L vaarlijke outsiders. In het gemengd dubbel zijn talenten Jurran Schut en Kat lijn Agten van de partij. Zijspt len tegen Ruben Hendrikse/Ai neke Hoogesteger en Alisha 1 jj Roover en Dennis Helleman. van BK bij' die sch' mei pro: tdil tor; voo van tin vroi foto Ruben Oreel Scores Fortis: Chaïm Koole 4, Jouri van de Broeke 3, Marieke de Rijke 2, Elze Blankenburg, Wander Koole en Rob Sanderse 1. ZIERIKZEE - In de vierde klas se B liet Duiveland er in de uit wedstrijd tegen Smerdiek geen gras over groeien. Drie treffers van Barry Steenpoorte leidden tot de 3-0-overwinning. Voor de overige Zeeuwse ploegen was er geen succes weggelegd. SPS, Brouwershaven en Mevo verlo ren hun openingsduel. De wed strijd tussen Stavenisse en WIK'57 werd afgelast. Smerdiek-Duiveland 0-3: De thuisploeg van trainer Pim Pot- appel miste twee belangrijke spelers maar ondanks dat ver toonde de eerste helft een gelijk waardig verloop. Door een tref fer van Barry Steenpoorte, in de 32e minuut, kwamen de Ooster- landers aan de leiding. Daar- foto Ruben Oreel na Arjan Stoutjesdijk uit een strafschop 2-1 scoorde. ZSC'62 - Yerseke 5-1: Het door blessures geplaagde Yerseke keek na twintig minuten al te gen een 2-0-achterstand aan (Martin Kiesenberg en John van der Have). In de tweede helft betekende een eigen doelpunt van Leon Weeda 2-1, maar in het laatste kwartier sloegen Kazimir Snoek en Niels van de Moezel (2x) de definitieve bres. SKNWK - VCK 3-0: VCK kon de Nieuwerkerkse nieuwkomer in de eerste helft nog bijbenen, maar na de openingsgoal van Gert-Jan Tierie was het Koude- kerkse verzet gebroken. Ronald van Vossen en Maarten Padmos scoorden. Motorsport zeese ploeg kwam wat ongelukkig weg uit Zundert: 97 van de 100 te maken pun ten werden gehaald. De tegenstander scoorde slechts een puntje meer. Na een remise van Philip van der Male en een nipte winst van Sjaak de Visser (18-20) volgde verlies voor Piet Kox. Na een in haalrace van 24-18 naar 24-24 bleek alle moeite toch nog vergeefs: 25-24. Jan Suykerbuyk ging lange tijd gelijk op met Verkooijen: 28-28. Toen sloeg de tegen stander toe. Paardensport Kloosterzande. Dressuur LR PC De Hon- teruiters. Paarden klasse Z2: 1. Maartje Ei bers, Julano (Honler.) 190; 2. Annemieke Tieleman. Helasco (Hulst) 182; 3. Laura Broodman. Gobert (Haringr.) 181. Z1:1. Eve lien de Kesel, Sions Shadow (Haringr.) 193; 2. Germa Heykoop, Kick (Haringr.) 177 M2: 1. Petra de Feijter, Noblesse (Oranjer.) 162; 2. Petra Tollenaar, Pepperone Z (Oranjer.) 158; 3. Renate Mahu, Markant, (Honter.) 156. M1: 1. Resy van Harn, Pandora (Oran jer.) 174; 2. Mireille Cappendijk, Power (Ter- neuzen) 173; 3. Marlies Totté, Paloma Kwadendamme. Eindstand persoonlijk kampioenschap libre vierde, vijfde en zesde klasse jeugd: 1Brian Bakkers (Kapelle) 5 ge speeld -8 punten, moyenne: 1.636, hoogste serie 14; 2. Marcel Reij (Middelburg) 5-6, 0.632, 9; 3. Boy Steketee (Yerseke) 5-6, 1.213, 11; 4. Johnny van der Does ('s-Hee- renhoek) 5-4,0.913,6; 5. Kevin deKok(Krab- bendijke) 5-4,1.421,8; 6. Sjors Schank (Vlis singen) 5-2,1.078,6. Brian Bakkers kampioen vierde klasse; Boy Steketee kampioen vijfde klasse promotie; Marcel Reij kampioen zesde klasse. Goes. Eindstand zomercompetitie 2003. 1. MidCity; 2. Pindakaas in de koelkast; 3. DC De Belt; 4. YipPlazaO. Regio Walcheren. Derde klasse: de Dwaes Meiveld 4-5, Schinkel assurantie- VAW 3-9, SSVW-Woontrend Zeeland 7-0, VZV/Hy- drofa 3-0nderandere 3-5 Vijfde klasse: Westkapelle 2-Toma 2 5-3. Zesde klasse: FC Zeeland-Torentijd 1-5, v. d. Sluis grondw.- Draadkrabbers 5-9. Beker, eerste ronde: NDW Advocaten- Jeans inn 6-3, Provincie Zeeland-Thermo products 3-10, Hebusport-Bij de punt 3-7, Al- fonds/zw negen- SSVW 6-4, VZV Hydrofa- Alfonds/zw negen 2 4-7, Schipper acc.- Woontrend Zeeland 9-5, Toma-Garderen- /Dekker 8-4, Schinkel assurantie-Taxicen trale 4-17, Domburg 2-vv Hebusport 4-5, Domburg 3-NDW advocaten 3-5, Murre/de Visser-Ontop 4-4 (Murre/de Visser w.n.s.), Atofina-WZP 9-9 (WZP w.n.s.l, Domburg- Cafe Weerlt 15-5, Garderen/Dekker 2-Dek- ker/T ramper 2 7-6, Thermo products-PSVW 1-7, Onderandere-Akkerdaas kado 4-3, Oostkapelle 2-EPZ 4-1, Varian-fc Laurens 4- 11. voor raakte Nordin Achabi namens Smerdiek de onderla van de lat. In de tweede hel was het Duiveland dat voettó technisch de betere ploeg wa Barry Steenpoorte zorgde vu de 0-2. Daarna schoot Sme diek-speler Erik van Haafte nog op de lat. Barry Steenpooit tekende met zijn derde treft l0|, voor de ruime uitzege. Vrederust-SPS 2-0: De ploegt Halsteren was in de vierde Ma ,jB(| se B de enige thuisploeg died pe wedstrijd winnend afsloot. Ef benutte penalty van Frankti jf Broekhoven, nadat aan Tsouli werd onderuitgehaald^ het strafschopgebied, beteka ten de de 1-O-ruststand. Ere H Demmers verdubbelde in I M tweede helft de score. (Haringr.) 172. L2:1. GinoAcke, Merbot zenr.) 172; 2. Brigitte Malta, Parnassia|Ho ter.) 164; 3. Emma de Schepper, Risqeuti (Honter.) 162. L1: Mare Mahu, SharailÉ ter.) 169; 2. Marijke van de Velde, Saimfl (Starr.) 166; 3. Ilse van de Meijdenberg 3 (Oranjer.) 162. Tweede proef. Paardenü seZ2:1. Maartje Eibers, Julano, 190;2. It nemieke Tieleman, Helasco, 182; 3. La Broodman, Gobert, 181. Z1: 1. Evelien Kesel, Sions Shadow, 188; 2. Gemak koop, Kick, 180. M2:1Suzanne de PW ton W (Hulst) 163; 2. Resy van Harn,Om 158; 3. Petra Tollenaar, PepperoneZ, M1:1. Ingeborg vanZeele, RenvilleIZ« 176; 2. Jan Noordhoek, NieuwvlietlZw 168; 3. Sibylle Burm, Pamela (Hulst) 163.1 1. Femke van Goethem, Rebel (Honter)' 2. Margretha Vink, Romiro (Zwinr.)IS Katrien van Kerckhoven, Machiavelli (H: ter.) 160. L1: 1. Mare Mahu, Sharai, 16 Marjolein van Kerckhoven, Sampras ut ter.) 160; 3. Maartje Eibers, Pistache, bevi alle lor sm Rilland. Clubwedstrijd MX Rilland-Bath. 65cc 1 e manche: 1 Maikel Bazen, 2 Luuk Dy bala, 3 Perry Nagelkerken, 4 Gino Nagte- gaal, 5 Ricky Joosse. 2e manche: 1 Maikel Bazen, 2 Luuk Dybala, 3 Perry Nagelkerken, 4 Gino Nagtegaal, 5 Ricky Joosse. Dagklas sement: 1 Maikel bazen, 2 Luuk Dybala, 3 Perry Nagelkerken. 85cc Ie manche: 1 Erik Koote, 2 Gilbert de Visser, 3 Jeffrey van Kempen, 4 Johnny van Eekelen, 5 Mike van Ham. 2e manche: 1 Erik Koote, 2 Gilbert de Visser, 3 Johnny van Ekelen, 4 Jeffrey van Kempen, 5 Stefan van Ham. Dagklasse ment: 1 Erik Koote, 2 Gilbert de Visser, 3 Johnny van Ekelen. 125cc 1e manche: 1 Nic ky Huiszoon, 2 Robert Vrijelinck, 3 Twan van Liere, 4 Rene Weterings, 5 Adriaan de Vis ser. 2e manche: 1 Nicky Huiszoon, 2 Joeri van Liere, 3 Twan van Liere, 4 Rene Wete rings, 5 Adriaan de Visser. Dagklassement: 1 Nicky Huiszoon, 2Twan van Liere, 3 Robert Vrijelinck. 250/500cc 1e manche: 1 Thomas Adriaanse, 2 Erik van de Wekken, 3 Marinus Hoek, 4 Ronald Melse, 5 Willem Jaap Jan sen. 2e manche: 1 Thomas Adriaanse, 2 Ma rinus Hoek, 3 Erik van de Wekken, 4 Willem Jaap Jansen, 5 Karin Adriaanse. Dagklasse ment: 1 ThomasAdriaanse,2MarinusHoek, 3 Erik van de Wekken Debutanten/vetera nen: 1e manche: 1 Ad Geldof, 2 Karin Adri aanse, 3 Stefan 8ruinooge, 4 Gert Huisman, 5 Frank Hontele; 2e manche: 1 Frank Honte- le, 2 Ad Geldof, 3 Gert Huisman, 4 Karin Adri aanse, 5 Sjors de Biggelaar. Dagklasse ment: 1 Ad Geldof, 2 Frank Hontele, 3 Karin Adriaanse. NIJMEGEN - EiffelTotw heeft het eigen toernooi onii Titans Cup een waardig beslt gegeven. De Nijmeegse baski bailers wonnen gisteren in slotwedstrijd, met als inzet tweede plaats, overtuigend Partizan Belgrado: 102-76 (5 45). Matt Langel was topscoreri EiffelTowers. Hij droeg 25 pi ten bij aan het totaal. Ryanï k bertson kwam tot 19. Beide maakten vijf driepunters Het toernooi werd gewon» door FC Barcelona. De Spa jaarden bleven ongeslagen.Oi Alba Berlin, dat zijn internal! nals miste door verplichting bij het EK in Zweden, vont» geen al te groot probleem: 73. Eregast was de Haag NBA-speler Dan Gadzuric verzorgde de sprongbal bij» duel van EiffelTowers en gaf: de rust met zijn voormal! ploeggenoot Michael Kool slamdunkdemonstratie. Ata Har OOSTKAPELLE - Hel rf team Zeeland van het Wew Natuur Fonds heeft zate™' lie met medewerking van atleti» en duursportvereniging Dy»' mica voor de achtste keer drie Pandaloop gehouden bij k»lir 'Pee Westhove tussen Oostkapel" wij Domburg. De opkomst was groot, erw^ Jan 81 deelnemers. De zilve» J' panda-wisseltrofee werd - t jaar gewonnen door Fraw Toi Beljaars. Hij legdedelOkik* ter af in 37.41 minuten. t tweede eindigde Wim V°s V» Oostkapelle in een tijd 38.15 minuten en als derde® digde Eric Poppe uit Bi., ke in een tijd van 39.31 minu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18