PZC Forse tegenvaller biljarters 3BSD Skeelertop weer present in Axel Duiveland bekert verder Oefenmeester als vis in het water bij zijn oude liefde de nieuwkomer uitslagen HVV'24 nipt langs Kapelle agenda woensdag 3 september 2003 Nou vooruit Nacompetitie Badmintontoernooi in Goes NK kooivoetbal Sas van Gent Smash'76 houdt invitatietoernooi Experiment in Breskensweek i Jörg Jaksche naar CSC Gerschwiler overleden 1 Kommer helpt ZSC uit de brand Over drie dagen begint de voetbalcompetitie voor de clubs op Schouwen-Duiveland. De PZC besteedt deze week el ke dag aandacht aan de nieuwe voetbaljaargang. Het thema daarbij luidt: de nieuwkomer. Aan het einde van de week volgt een voorbeschouwing met alle clubs op Schouwen-Dui veland. Vandaag een interview met ZSC-trainer Kees Kom mer, die na vijfjaar passiviteit weer een club onder zijn hoede heeft. door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - „Rood en wit zijn onze kleuren, het rood en wit van ZSC. Er kan in het leven veel gebeuren, maar ZSC telt al tijd mee." Het refrein van het clublied zal hij niet meezingen („Ik ben niet zo'n zanger"), maar meetellen doet ZSC'62 in het leven van Kees Kommer ze ker. De trainer/coach in ruste werd aan het eind van vorig seizoen door de club uit Scharendijke gestrikt om even bij te springen. Het komende voetbalseizoen is hij echter weer van de(zelfde) partij. „Voor een andere vereni ging had ik dit niet gedaan hoor," roemt Kommer de sa menwerking met de club. De nu 57-jarige Kees Kommer uit Zierikzee hield het actieve voetbal vijf jaar geleden voor gezien. Na meer dan een kwart eeuw als (jeugd)trainer te heb ben gefungeerd - bij onder meer Dreischor, Brouwershaven, Zierikzee en SKNWK - besloot hij zijn carrière destijds bij ZSC'62. Vijf jaar achtereen had Kees Kommer de selectie in Scharendijke onder zijn hoede gehad. „ZSC is een leuke vereniging met een goed bestuur. Ik heb het daar altijd als zeer prettig erva ren. Het bestuur staat altijd achter de trainer. Dat hebben ze bij mij gedaan, dat hebben ze bij Edwin Kriens (in 1998 de opvol ger van Kommer) gedaan. Er worden je geen taken opgedron gen, je kunt werken zoals je dat zelf wilt", herinnert Kees Kom mer zich. Dat besefte hij zich ook afgelo pen voorjaar toen hij tot zijn verrassing werd gevraagd de drie laatste wedstrijden van de competitie als interim-coach aan te treden nadat Ton van der Spaan de laan was uitgestuurd. „Na 26 jaar vond ik het eigenlijk wel genoeg geweest. Ik had bo vendien vijf jaar niks meer ge daan. Maar omdat ik bij ZSC een leuke tijd heb gehad, wilde ik ze wel helpen", vertelt Kom mer. Dat bijspringen resulteerde, toen er in juni nog steeds geen nieuwe trainer bleek gevonden, in de vraag of de in Dreischor geboren en getogen Kommer voelde voor een vaste verbinte nis gedurende het seizoen 2003- 2004. „Daar zat ik niet om te springen. Ik wilde ook dat het eerst aan de spelers gevraagd zou worden. Die reageerden al lemaal positief en toen heb ik gezegd 'nou vooruit'." Wat staat ZSC'62 te wachten met Kommer aan het roer? Zelf zegt hij daar over: „Ik denk dat ik wel een beet je van Kriens heb of hij van mij, dat kan ook. Ik hou wel van discipline, wat ik voor ogen heb, streef ik ook na. Ik ben ook fanatiek. Tot m'n drieëndertigste heb ik zelf ge voetbald: begonnen in de voor hoede, op 't laatst als laatste man. Ik ben gestopt omdat ik nooit in een lager elftal dan het eerste wilde spelen, daar ben ik te fanatiek voor!" „Mijn doelstelling? Ach, doel stelling. .Ik wil proberen in een vroeg stadium gevrijwaard te zijn van het spelen van een na- door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Het driebanden team van DGV Korenbeurs/ 't Kaaitje had een goede start in de vierde divisie van de landelij ke competitie driebanden groot. „Welkom/SijmeWuit Sint Wille- brord werd metiUO huiswaarts gestuurd. In de derde divisie verloor 3BSD zijn eerste partij van Biljartcafé Jórissen: 5-3. DGV Korenbeurs/'t Kaaitje - Welkom Sijmens 8-0: Het over wicht van de thuisploeg was groot. Piet Schrier zette met 0.675 een goede partij neer te gen Buikmans. Pankow zorgde dat er steeds voldoende afstand bleef op zijn tegenstrever De Zwart. Met 30-23 na 54 beurten was de winst een feit. Piet Raas door Fred Rabout AXEL - De Nederlandse en Bel gische skeelertop is zaterdag present in Axel. Voor de derde keer in successie houdt Skeeler- sport Axel deze wedstrijd, die meetelt voor het landelijke Uni- vé- klassement. Dat betekent dat onder anderen rijders als Nederlands kampi oen Arjan Smit, zijn trouwe lui tenant en winnaar van vorig jaar Arjan Mombarg, Roel van Hest en de Belgen Frank Fiets (de winnaar van Westkapelle), Sven Depoorter (ook oud-win naar in Axel), Stijn Nauwynck, Sander Armee en de gebroeders Perloot aan de start verschij nen. De organisatie laat bij monde van pr-man Mark Lij- baert weten, dat het op een pelo ton van ruim veertig rijders re kent. Het AB-peloton wordt om 16.30 uur weggestuurd in de Rooseveltlaan. Dan heeft de CVD-categorie (C-rijders, vete ranen en vrouwen) zijn wed strijd al achter de rug. Doe race start om 15.30 uur. Axel is voor deze categorie de voorlaatste wedstrijd in het kader van de strijd om de Zeeland Cup. De laatste wedstrijd is op zaterdag 20 september op Schouwen- Duiveland, een klassieker met start in Renesse. „Na 26 jaar vond ik het eigenlijk wel genoeg geweest", dacht Kees Kommer (midden), maar dit seizoen leidt hij ZSC'62 vanaf het begin van foto Marijke Folkertsma het seizoen. competitie." En wat staat Kom mer zelf te wachten met en bij ZSC? De trainer/coach: „Ik heb een behoorlijke brede selectie van zeventien, achttien man. Je mist er na een poosje altijd wel een stuk of drie, vier: jongens die gauw aangebrand zijn. Als je dan een kleine selectie hebt, vreet dat aan. Het is een vrij jon ge ploeg, maar er zijn geen spe lers bijgekomen. Jacco Heijboer is vanwege zijn leeftijd wel ge stopt, maar als ik hem nodig mocht hebben, kan ik altijd een beroep op hem doen. Met Edwin van Oeveren als leider bij het eerste ben ik heel blij: die heeft altijd gevoetbald en weet pre cies wat er wel en niet goed gaat." „Of ze thuishoren in de derde klasse? Ik dacht het wel, want in de nacompetitie hebben ze laten zien sterker te zijn dan vierde klassers. En in de competitie zelf zijn ze toch ook niet echt weggespeeld. Dat er vorig sei zoen iets niet goed is geweest, daar heb ik wel mijn gedachten over. Het zal echt niet alleen aan de trainer hebben gelegen." In de bekercompetitie kwam ZSC sterk voor de dag tegen WHS (4-1-zege), Bruse Boys (3- 3) en Zierikzee (1-1). Vooral de wedstrijden tegen Zierikzee, waar Kommer in het verleden drie jaar voorzitter is geweest, en tegen Bruse Boys, evenals en Frits van der Vliet zorgden voor de 8-0-zege. Biljartcafé Jorissen - 3BSD 5-3: Het verlies van de driebanders uit Zierikzee kwam behoorlijk aan. Jan Eickenboom behaalde in een ultieme inhaalrace een remise. Teamleider Peter van Houwelingen, die voor de enige overwinning van zijn team zorgde, baalde: „Ik ben om half zes van huis vertrokken om tij dig in Den Haag te kunnen zijn. Nu de te maken caramboles in de derde divisie zijn verhoogd, moeten er per avond 40 punten meer worden gemaakt dan vorig seizoen. Dat was te merken. De opdracht was met name voor Martin Capelle te zwaar. Vorig jaar moest hij nog maar 25 pun ten, nu 35 omdat hij ook nog eens is opgeschoven naar plaats twee in het team." Een speler van Zeeland Sport wordt gevloerd in de wedstrijd tegen Wemeldinge. foto Willem Mieras In dat klassement vertolken Marco van der Meulen (Oost burg) en Cees Cijsouw (Groede) dit jaar een hoofdrol. Van der Meulen, die getraind wordt door A-rijder Frank Fiers en de ope ningswedstrijd in Krabbendij- ke won, voert met elf punten voorsprong de ranglijst aan op streekgenoot Cijsouw. Veteraan Kees de Goffau uit Rilland staat met zestien punten achterstand op de derde plaats. De plaatse lijke favoriet Jaap van Tatenho- ve neemt de vijfde plaats in, maar lijkt uitgeschakeld voor de eindzege. Andere rijders die in Axel aan de start verschijnen, zijn Paul Naessens uit Vogelwaarde, die gebrand is op een goed resultaat in eigen regio, de talentvolle Ri- nus Wisse uit Krabbendijke, Leo Janse (Yerseke), Jaap Nieu- wenhuyze ('s-Heer Arendsker- ke) en de Belgen Eric Peirs en Jean-Luc Ostyn (winnaar in Goes). Bij de vrouwen komt onder an deren de sterk rijdende Rotter damse Sonja Kolijn naar Axel. Ook in deze categorie wordt een veld van ruim veertig skeele raars verwacht. Het programma wordt geopend om 14.00 uur met een toertocht op hetzelfde parcours in Axel-West waar la ter op de middag de wedstrijden worden verreden. van onze sportredactie GOES - Zonder te spelen be reikte Duiveland de tweede ron de van de districtsbeker. Door het 2-2-gelijkspel van Wemel dinge en Zeeland Sport werden de Oosterlanders poulewin naar. Brouwershaven en Dreischor speelden een aan trekkelijk en doelpuntrijk duel (6-3), terwijl het duel van Mevo bij Robur werd afgelast. Poule 1. Rillandia - WC'68 5-1: Rillandia haalde dankzij de probleemloze zege op WC moeiteloos de tweede ronde. De thuisploeg was over alle linies beter en kwam in de 18e minuut op voorsprong toen Giel Dub- beld een voorzet van Arjan Koopmans binnentikte: 1-0. Even later schoot Koopmans een strafschop op de paal. Na rust bouwde Rillandia de mage re voorsprong vlot uit. Arjan Koopmans (twee keer), Martijn van Elzakker en Guus Heijmans scoorden voor de thuisploeg, waarna Johan de Boef de eer redde voor de ploeg uit Halste ren. Poule 9. Veere - MZVC 4-4: Voor Veere is het bekertoernooi na drie gelijke spelen afgelopen, maar de ploeg zal nog lang moe ten wachten voordat het weet waar het aan toe is. Arnemui- den, MZVC en Zeelandia Mid delburg kunnen voorlopig nog niet de wei in en moeten elkaar nog ontmoeten. Veere liet voor rust veel kansen liggen en mocht uiteindelijk de handen dicht knijpen dat het nog 4-4 werd. Voor rust scoorde Guide Lord 1- 0 en 2-0, waarna Danny Sand- hövel tegenscoorde. Na de pau ze zette Dennis Bodrij MZVC via twee treffers op voorsprong (2-3). Theo van Tatenhove maakte uit een penalty 3-3, voordat Hans Koole junior met een fraaie vrije trap 3-4 maakte. Vlak voor tijd maakte Edwin van Tatenhove 4-4. Poule 6. Patrijzen - Nieuwdorp 2-1: Nieuwdorp had met drie doelpunten verschil moeten winnen om de volgende ronde te bereiken. Het zag er nooit naar uit dat die marge gehaald zou worden door de tweedeklasser. Vijf minuten voor de rust open de William Sallet de score uit een strafschop (Arjan Verburg werd gevloerd), maar Ferhan Topal maakte luttele minuten later gelijk. In de tweede helft hield Nieuwdorp-doelman Mark Geelhoed lang stand te gen Patrijzen, maar op de inzet van Edwin Capello (voorzet Verburg) had hij vijf minuten voor tijd geen verweer. Poule 10. De Noormannen - Nieuwland 7-3: Het povere Nieuwland was nier bestand te gen vijf Minderhoud-goals. De Noormannen had vrijwel heel de wedstrijd een overwicht. Dat resulteerde al snel in een beslis sende voorsprong. Voor rust scoorden Mark Minderhoud, Joost Grootjans en Niek Min derhoud (3-0), na de pauze Svend Minderhoud, Ramon de Witte, Jacky Minderhoud en Mark Minderhoud. Nieuwland had één schutter die minstens op hetzelfde niveau stond. Bart- Jan Kroes tekende voor de drie tegengoals van Nieuwland. Door de overwinning bekert De Noormannen door. Poule 15. Brouwershaven - Dreischor 6-3 (1-1). De doel puntenproductie kwam in het laatste halfuur op gang. In de eerste helft scoorden Sytze van der Wekken (1-0) en Steef Kloet 1 -1eigen doelpunt)maar van af de zestigste ging het echt hard. Marcel Duinhouwer maakte 2-1 en 3-1, Lucien Vroegh bracht Dreischor dich terbij, maar Sjoerd van den Hoek en Danny Jonker maakten 4-2 en 5-2. Fred van de Helm maakte Dreischors derde goal, maar Steef Kloet maakte uit eindelijk zijn foutje uit de eerste helft goed met de zesde treffer van Brouwershaven. Poule 19. Wemeldinge - Zeeland Sport 2-2: De Vlissingers waan den zich voor rust met een 2-0- voorsprong al buiten bereik, maar werden daarna nog bijge haald. Ender Igdesi zorgde met een afstandsschot voor 0-1, Da vy van Geersdale uit een scrim mage voor 0-2. Na de rust tapte Wemeldinge uit een ander vaat je. Rens Kole kopte voor de thuisclub al na vijf minuten raak en niet veel later schoot zijn broer Chris Kole de gelijk maker in de touwen. Kansen waren er nog volop, maar geen goals. Duiveland gaat in deze poule naar de volgende ronde. Poule 23. Corn Boys - Spui 3-0: Corn Boys nam tegen Spui re vanche voor de matige partij (0- 5) van afgelopen zondag tegen Hoofdplaat. Spui, dat met 6-0 had moeten winnen om Hoofd plaat van de eerste plaats in de ze poule te verdringen, kwam er niet aan te pas. Voor rust scoor de Mark Maes twee keer waar van één keer vanaf de straf schopstip. Na de hervatting legde spits Stefan Burbach de overwining van de felle thuis ploeg vast. Poule 24. Vosmeer-Smerdiek 1- 5: Voor beide ploegen stond niks meer op het spel, waardoor zich een sportieve wedstrijd ont spon. Erik van Haaften en Wil liam de Bie zorgden voor de 2-0- ruststand. Opnieuw Van Haaf ten en Niels Hage verhoogden de score tot 0-4, voordat Arjen Verkamman iets terugdeed na mens Vosmeer. Niels Hage had echter het laatste woord: 1-5. GOES - De Badminton Combinatie Zeeland (BCZ) orgi TD l SKNWK tegenstander in de ko mende competitie, waren ont moetingen waar hij erg naar uit keek. Tot de laatste wedstrijd was ZSC in de race voor de tweede ronde. De 1-1 tegen Zie rikzee was knap, maar niet vol doende voor de poulewinst. Alle aandacht dus voor de competi tie. „Ik hoop dat ik een leuk sei zoen meemaak bij ZSC. In ieder geval is de derde klasse een leu ke klasse", spreekt Kees Kom mer zijn verwachting uit. seert dit weekeinde het tweede Forza-badmintontoei Het tweedaagse evenement, dat wordt gehouden om, Zeeuwse badminton te promoten, vindt plaats in Sportpi Zeeland te Goes. De aanvang is zowel zaterdag en zondag negen uur 's ochtends. Er doen ongeveer 170 badmintonners mee, verdeeld ovet, klassen A, B, C en D. Ook wordt er gespeeld in verschille: jeugdcategorieën. Het toernooi blijft dit jaar verstoken, nationale topspelers. Volgens Theo van de Velde van de ij heeft dat te maken met de concurrentie van vier andere t} nooien. Volgend jaar wil de BCZ een satellite-status afda gen, zodat de mogelijkheden om topspelers aan te treb groter worden. „Om dat te bereiken zullen de sponsorgelj verdubbeld en het evenement beter gepromoot moeten den", aldus Van de Velde. SAS VAN GENT - Sportcafé Jeffrey's in Sas van Gent iszaj dag 6 september het toneel van het eerste open Nederlai kampioenschap kooivoetbal. De aftrap van het openingsij is 12.30 uur. Voordat het zover is, worden van vandaag tol met vrijdag de laatste kwalificatiewedstrijden afgewerkt Al eerder werden in hetzelfde lokaal twee toernooien gels den waarvan de beste vier teams zich reeds geplaatst hef) voor deze officieuze nationale titelstrijd. De geplaatste p:, gen zijn Om Half Negen Klaar, Forza Parma, Beer Unij NAC, AS Roma, United Sas, Groot Sas en De Pinten. In tol zullen er zestien teams op de finaledag strijd leveren om® tel. De jeugd wordt ook bij het kooivoetbal betrokken. I middag is een juniorenkampioenschap voor jeugd vanjj tot veertien jaar. De inschrijving is vanaf 13.30 uur. GOES - De tafeltennisvereniging Smash'76 uit Sint Au land houdt zaterdag voor de zeventiende keer het invity toernooi. Naast Zeeuwse deelnemers zijn er ook spelers wezig uit Brabant, Zuid-Holland, Utrecht en België, toernooi wordt gehouden in sporthal de Wellevaete en bi om negen uur 's morgens. De grote favoriet voor de titel is Wim Wegman van 't Zanci Middelburg. Hij behoorde in het verleden tot de top van! derland. Streekfavoriet is Christian van 't Hof van de orga serende vereniging. Hij won de titel al vijf keer. De Pedrot Heumen-wisseltrofee wordt verdedigd door tafeltennist) eniging Woerden. BRESKENS - De watersportvereniging Breskens is komj en volgend weekeinde gastheer van de jachten die strijde} de Breskensweek. Een vierdaags zeilevenement met als: weer het toelaat twee wedstrijden per dag. Inzet is de Jij Brown Trophy. Sinds 1990 wordt de Breskensweek int» weekeinden gevaren. Dit na een wijziging die noodzakej werd omdat vakanties en werk het voor veel zeilers onms lijk maakte een hele week mee te varen. Tot vorig jaar «j nog gevaren onder diverse metingen zoals IMS, CRC enL' dit jaar werd gekozen voor één meting, namelijk de IRC.ÏÏi kapitein Jacques Jacobsen, samen met Roy van Aller orgs sator: „We doen dit als probeersel. Slaat het aan, dan hou) we er aan vast. Door deze wijziging rekenen we op meer do nemers uit België aan de start te krijgen. En we gaan ervarl dat de onderlinge strijd heftiger zal zijn. Temeer daar we negen groepen terug gaan naar drie klassen." Norton. Deutsche Bank Championship, eindstand: 1Scott Aus) 264 (69 62 67 66), 2. Mediate (VSt) 268, 3. Rose (GBr) 269, 4. Singh (Fij) 270. Hockey Barcelona. EK, tweede dag. Vrouwen. Groep A: Frankrijk - Nederland 0-7 (0-5). 8. Donners 0-1 (sc), 22. De Bruijn 0-2 (sc), 30. Lammers 0-3,32. Lammers 0-4,35. Donners 0-5,48. Scheepstra 0-6,63. De Bruijn 0-7 (sc) .Overige uitslagen: Azerbeidzjan - Rusland 1-1, Schotland-Spanje0-3.Stand: 1. Neder land 1 -3 (7-0), 2. Spanje 1-3 (3-0), 3. Azerbei dzjan 1-1 (1-1), 4. Rusland 1-1 (1-1), 5. Schot land 1-0 (0-3), 6. Frankrijk 1-0 (0-7). Mannen. Groep B: Zwitserland - Nederland 2-8 (0-4). 4. Taekema 1-0 (sc), 17. Ronald Brouwer 2-0,27. Reekers 3-0,31. Taekema 4- 0 (sc), 43. Lomans 5-0 (sc), 44. Penny 5-148. Rob Derikx 6-1,50. Steinemann 6-2,56. Tae kema 7-2 (sc), 63. Ronald Brouwer 8-2. Ove rige uitslagen: Schotland - Polen 3-4, Enge land - Italië 2-2. Stand: 1. Nederland 1-3 (8-2 BERLIJN - De Duitse wielren ner Jörg Jaksche rijdt volgend jaar bij CSC. Jaksche is afkomstig van het Spaanse Once, dat ophoudt te bestaan. De mededeling kwam hard aan bij het Duitse Gerol- steinerdat eerder dacht een ak koord te hebben bereikt met de 27-jarige renner. DPA HULST - In een vriendschappe lijk duel won HVV'24 gister avond met 1-0 van Kapelle. Voor rust had HW'24 een over wicht en kreeg de betere kansen. Na de pauze waren de rollen omgedraaid. Net voordat HW'24 in de tweede helft 1-0 scoorde, schoten de bezoekers via Randy de Dreu tegen de paal. Het doelpunt van HW'24 werd gemaakt door Johnny Lensen op aangeven van Roy Esseling. Zeelandia Middelburg sloot de oefencampagne af met een 4-0- zege op 's-Heer Arendskerke. Marcel Lourens, Alberto Conde Morgado (2x) en Önder K09 te kenden voor de goals. TWICKENHAM - Arnold Ger schwiler, de grote man achter het succes van Sjoukje Dijkstra, is ruim een week geleden op bij na negentigjarige leeftijd over leden aan de gevolgen van een hartaanval. Behalve Dijkstra, olympische kampioene van 1964, trainde hij onder anderen ook Joan Haanappel. ANP 2. Polen 1-3 (4-3), 3. Italië 1-1 (2-2),47 land 1-1 (2-2), 5. Schotland 1-0 (3-4), 6.3 seriand 1-0 (2-8). Sportprijsvragen Lucky Day 3191: 3-7-9-15-17-20-257 42-43-46-50-51-52-66-73-76-77-78. M voorbehoud) New York. US Open, 16 miljoen euro t wen, vierde ronde: Capriati (VSt/6)-De" tjeva (Rus/11) 6-2 7-5, Henin-Hard» (Bel/2)-Safina (Rus) 6-0 6-3. Middelburg. Zeeuws kampioenschx kelspel. VE 5 14+: Ingrid Weegels-lngf rickx 6-0 6-0. VE 6 17+: Nicole Ie Dut- Dierickx 6-1 6-1, Marloes Meulmeestd artje Cremers 6-4 6-3, VE 7 35+: Ingric Gulik—Sylvia Siegers 6-3 6-1. ME 314) Felius-Antoine van Bockel wo. MEI Sven Vermeulen-Bruce Corveleijn 6-1) Jaap Moerland-Fred Hendrikse 6-16-' opgave, Ramon de Jong-Michael Jtè 7-60-1 opgave, Wesley van Noord-Oii Molopodiswo, Stanley Bish-Rikkertvw Wel 6-3 6-4. ME 514+: Harry Willeboo* -Jeroen van Klinkenberg 7-5 6-4, Ws van Noord-Abe Kuijl 7-5 6-2, JurranSt» -Ferdie Dolk 6-3 6-2, Jaimy Bish-Rd van Gilst 6-2 6-1, Coen de Water-EmÜ Witte 6-16-2, Diederik van Golen-Erw deonse wo, Jaimy Bish-lngmar van de: 6-0 6-1, Jeroen Alliet-Ali Mohammed 6-2. ME 6 17+: Alex Lourens-Martiji Grunsven wo, Niels de Water-Ericde wo, Serge van Thienen-Geert de Bru' wo. ME 6 35+: Floor Benjaminsen-I Due 6-4 6-3, Rob Verhage-Ton Snijder 6-0 6-3, Piet de Jong-Floor Benjam 6-1 6-0. ME 7 35+: Ruud Kalau-Joh»! pers 6-0 6-0, Ed Goossen-Edward 0| 6-2 6-2, Jim Walsarie Wolff-Jan Sai 6-0 6-1, Marco Vermet-Kees van 6-4 1-6 6-4. ME 8 35+: Cees Cleugel- de Bruijnewo. Biddinghuizen. Holland Ladies Tour. Tweede etappe, eerste gedeelte, Bid» huizen - Biddinghuizen: 1. Ziliute (Lit)S in 2.13.35,2. Gilmore (Gbr), 3. Hennes! 4. Cooke (Gbr), 5. Teutenberg (Dui), 6. Bi ka (Dui), 7. Valen (Noo), 8. De Goede Ik 9. Ljungskog (Zwe), 10. Spijkerman (Nt Tweede gedeelte. Biddinghuizen Bidt huizen, ploegentijdrit: 1. Farm Frites-H* 23,3 km in 30.11, 2. BIK-PowerplateO.! Nurnberger 0.19,4. Ondernemers vank re 0.25, 5. Ned. selectie 0.33, 6. Velodk 0.41, 7. Duitse selectie 1.03, 8. Accalk 1.21, 9. Vlaanderen 1.56, 10. LöwikAld 2.02. Algemeen klassement: 5.43.55, 2. Van Alebeek der Helm (Ned), 4. Heal (Ned), 6. Valen 0.14. Merksem. Schaal Seis: 1. De Jonglb' 193 km in 4.16.13,2. Verheyen (Bel),3 loesjenko (Rus) 0.07, 4. Harrigan (As Weissinger(Dui),6. Van Dijk (Ned), 7.li 8. Blijlevens, 9. Hiemstra, 15. Kemnatl it: 1. Melchersll ek (Ned) 0.01,3.1 li (GBr), 5. VanW _woensdag_ Triatk Vijfde Zwintriatlon tussen Sluis Knokke. Start in kanaal Sluis-Brü 14.00 uur start voor snelst zwemnss mannen; 14.10uur: vrouwen, manns en 60+; 14.20 uur: start overige f nen. Finish: omstreeks 16.00 uurinK ke. Voetb Vrouwenbeker. Poule 1: Wemelt De Meeuwen. Poule 3: De Noormi WIK'57. Poule 4: Nieuwland-MZVC' Ie 6: Tholense Boys-SSC'55. Aai 18.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36