PZC ll Jaap Moerland bij laatste acht Vliegende start van DGV/Korenbeurs Skeelertop weer present in Axel Prijsschieten in bekerduels :iv Middenvelder van Rillandia voetbalt al tweeënhalf jaar met zere benen uitslagen HVV'24 nipt langs Kapelle ir agenda wb woensdag 3 september 2003 Strenge vorst Badmintontoernooi in Goes NK kooivoetbal Sas van Gent Smash'76 houdt invitatietoernooi Experiment in Breskensweek Jörg Jaksche naar CSC Gerschwiler overleden Mehmet Dolma wil van pijn af door Pieter van Klinken RILLAND - Mehmet Dolma voetbalde gisteravond niet mee in de bekerwedstrijd tegen VVC'68. De rechtshalf van Ril landia spaarde zichzelf. Er spookte maar één gedachte door zijn hoofd. ,,Ik hoop dat ik het pijnvrij hou en dat ik zaterdag gewoon kan voetballen." Dol ma is al tweeënhalf jaar gebles seerd en wordt in november ein delijk geopereerd. De 22-jarige voetballer heeft al die tijd bijna geen wedstrijd meer zonder pijn gespeeld. Daags na een duel is die pijn er nog steeds. Ook is hij altijd om zeven uur al paraat voor de trai ning, die pas een uur later be gint. „Ik word dan een halfuur lang gemasseerd. Anders kan ik gewoon niet voetballen." Dol ma heeft last van een te zwakke buikwand. „En er hangt heel veel aan die buikwand vast", legt hij uit. „Ook mijn beenspie ren. Doordat die wand zo zwak is, zijn die spieren korter gewor den en staat er eigenlijk steeds druk op. Daarnaast helt mijn rug ook naar voren, waardoor ik ook veel last heb van mijn rug. Tweeënhalf jaar geleden staken de problemen de kop op. „Het kwam niet eens door een over treding ofzo. Het is gegroeid en ik kreeg eigenlijk steeds meer pijn." Dolma liep alle medische specialisten af. De huisarts, het ziekenhuis en ten slotte bezocht hij een fysiotherapeut. Die ver telde hem dat hij rust moest houden: niet meer voetballen. Maar Dolma wilde beter wor den en dus stopte hij met voet ballen. Elf maanden raakte hij geen bal aan. Hij zat alleen in de sportschool en lag veel op de massagetafel. Het leek te werken. De rust ver drong de pijn naar de achter grond en na elf maanden stond hij weer op het voetbalveld van Rillandia. Dat was eind vorig seizoen. De baltovenaar leek al les weer te kunnen. Leek, want uitgerekend in de kampioen schapswedstrijd tegen Kapelle keerden de pijntjes terug. Ril landia vierde feest vanwege de promotie naar de eerste klasse. Voor Dolma begonnen de pro blemen opnieuw. Via de club kreeg Dolma toen het adres van dokter Melkebeek uit het Belgische Deurne. „Hij werkt in dezelfde kliniek als dokter Martens. Er komen heel veel profvoetballers. Hij gaat me opereren. En als het goed is, ben ik daarna weer helemaal fit." Volgens Dolma is het in de laatste tien jaar maar één keer voorgekomen dat iemand daar terugkwam met dezelfde klach ten. Eigenlijk was het de bedoeling dat Dolma vandaag onder het mes van Melkebeek zou liggen. Maar op zijn werk (Dolma werkt in de bouw) en voor Ril landia kwam het beter uit dat hij de operatie zou uitstellen. Hij wordt nu in november ge opereerd. „Op het werk is het nu druk en de selectie is momenteel ook niet erg breed", legt hij uit. „Ik hoop op hele strenge vorst in de winter, zodat er zoveel moge lijk wordt afgelast", lacht de rechtsmidden. Hij moet name lijk na de operatie nog drie of vier maanden revalideren. En dan is de oude Mehmet Dolma weer te bewonderen op het voet balveld. Zijn snelle dribbels, zijn harde sprints en zijn weer galoze techniek. De Rillanders hebben dat dan even moeten missen, maar vanaf april is het er weer. Dolma baalt ervan. Speelt zijn ploeg eindelijk in de eerste klas se, moet hij de helft van de competitie langs de zijlijn door brengen. „Maargoed, als het he lemaal beter is, kan ik ook weer meedoen. En ik ben ervan over tuigd dat we toch wel in de eer ste klasse blijven." Dolma heeft die overtuiging vanwege de rust die er weer heerst in het Zuid-Bevelandse dorpje. Met name op het gebied van trainers. „Vooral drie jaar geleden, toen Peter Maas trai ner was, ging het slecht. Hij kwam van RBC en wilde laten spelen zoals ze daar doen. Hij was veel te fanatiek voor ons. Moesten we plotseling 's zon dagsmorgens om tien uur naar het voetbalveld om uit te lopen. Dat hebben we twee keer ge daan. Toen zijn we ermee opge houden. Dat werkt ook niet bij ons. André Maas, de volgende trainer, beviel ook niet zo. Paul van Buuren is voor ons wel een goede trainer." Dolma heeft Van Buuren nog niet kunnen laten zien wat hij echt kan. Maar na zijn operatie kan hij eindelijk zijn kunsten laten zien aan de trainer. „Na mijn revalidatie schijn ik weer Mehmet Dolma: „De kans is groot dat het weer goed komt.' door Willy van Leeuwen MIDDELBURG - Jaap Moer land heeft zich voor de kwartfi nale geplaatst in het enkel 4 14+ van het Zeeuws tenniskampi oenschap enkelspel, dat deze week wordt gespeeld op de ba nen van MLTC in Middelburg. Moerland versloeg Fred Hen- drikse, die in de derde set bij een 6-5-voorsprong voor Moerland, geblesseerd opgaf. Ramon de Jong ging op vrijwel identieke wijze door naar de kwartfinale. Hij kwam moei zaam op gang tegen Michael Joosse, maar won de eerste set in de tiebreak. Bij 1-0-ach- terstand in de tweede set moest Joosse de strijd echer gebles seerd staken. Wesley van Noord ging door zonder te spelen ver der, want hij kreeg, zoals al ve len tijdens dit kampioenschap, een walk-over. Stanley Bish won een leuke wedstrijd tegen Rikkert van der Wel met 6-3 6-4. Jurran Schut deed van zich spreken in het enkel 5 14+. Hij gaf Ferdie Dolk geen schijn van alles te kunnen doen wat ik voor die blessure ook kon. De kans is groot dat het weer goed komt. Daar hoop ik opAls ik maar van die pijn af kom." GOES - De Badminton Combinatie Zeeland (BCZ) orgt seert dit weekeinde het tweede Forza-badmintontoernc Het tweedaagse evenement, dat wordt gehouden omj Zeeuwse badminton te promoten, vindt plaats in Sportpi Zeeland te Goes. De aanvang is zowel zaterdag en zondag negen uur 's ochtends. Er doen ongeveer 170 badmintonners mee, verdeeld oveti klassen A, B, C en D. Ook wordt er gespeeld in verschillendoi jeugdcategorieën. Het toernooi blijft dit jaar verstoken:) nationale topspelers. Volgens Theo van de Velde van deB GC heeft dat te maken met de concurrentie van vier andere toi vol nooien. Volgend jaar wil de BCZ een satellite-status af dl ma gen, zodat de mogelijkheden om topspelers aan te trekj ma groter worden. „Om dat te bereiken zullen de sponsorgety die verdubbeld en het evenement beter gepromoot moeten nai den", aldus Van de Velde. tee foto Willem Mieras kans: 6-3 6-2. In dit schema moest Wesley van Noord wel in actie komen en dat betekende een overwinning tegen Michiel Wisse met 7-5 6-2. Jaimy Bish heeft de smaak te pakken. Hij won eerst met grote overmacht van Roelof van Gilst om daarna in de volgende ronde ook Coen de Water kansloos te laten met 6-0 6-1. vin coi hei stu SAS VAN GENT-Sportcafé Jeffrey'sin Sas van Gent is zatj voi dag 6 september het toneel van het eerste open Nederig Cai kampioenschap kooivoetbal. De aftrap van het openingsdj is 12.30 uur. Voordat het zover is, worden van vandaag to!| Ma met vrijdag de laatste kwalificatiewedstrijden afgewerkt ter Al eerder werden in hetzelfde lokaal twee toernooien ge» zoi den waarvan de beste vier teams zich reeds geplaatst hebi Ne voor deze officieuze nationale titelstrijd. De geplaatste pk clu gen zijn Om Half Negen Klaar, Forza Parma, Beer Unit nei NAC, AS Roma, United Sas, Groot Sas en De Pinten. In tol^clu zullen er zestien teams op de finaledag strij d leveren om de; bli tel. De jeugd wordt ook bij het kooivoetbal betrokken. Vl zjt middag is een juniorenkampioenschap voor jeugd van aj in tot veertien jaar. De inschrijving is vanaf 13.30 uur. me we mi; om laa GOES - De tafeltennisvereniging Smash'76 uit Sint Au ma land houdt zaterdag voor de zeventiende keer het invitai tra toernooi. Naast Zeeuwse deelnemers zijn er ook spelers a» ter wezig uit Brabant, Zuid-Holland, Utrecht en België, ij Al: toernooi wordt gehouden in sporthal de Wellevaete en ben doi om negen uur 's morgens. Oo De grote favoriet voor de titel is Wim Wegman van 't Zand) Sp Middelburg. Hij behoorde in het verleden tot de top vanS in. derland. Streekf avoriet is Christian van 't Hof van de orgaj dei serende vereniging. Hij won de titel al vijf keer. De Pedroi) ma Heumen-wisseltrofee wordt verdedigd door tafeltennis:! vei eniging Woerden. eer klc 1(1 Wa BRESKENS - De watersportvereniging Breskens is komt ley en volgend weekeinde gastheer van de jachten die strijden bu de Breskensweek. Een vierdaags zeilevenement met als i vei weer het toelaat twee wedstrijden per dag. Inzet is de Jé op Brown Trophy. Sinds 1990 wordt de Breskensweek inticlu weekeinden gevaren. Dit na een wijziging die noodzakelzie werd omdat vakanties en werk het voor veel zeilers onmoj po: lijk maakte een hele week mee te varen. Tot vorig jaar \tj nIr nog gevaren onder diverse metingen zoals IMS, CRC enE lar dit jaar werd gekozen voor één meting, namelijk de IRC. Kt voi kapitein Jacques Jacobsen, samen met Roy van Aller orgaj bei sator: „We doen dit als probeersel. Slaat het aan, dan houfevi we er aan vast. Door deze wijziging rekenen we op meerd» me nemers uit België aan de start te krijgen. En we gaan ervait hei dat de onderlinge strijd heftiger zal zijn. Temeer daar we» tac negen groepen terug gaan naar drie klassen.da door Joop van den Oudenhoven RILLAND - Het driebanden team van DGV Korenbeurs/'t Kaaitje had een goede start in de vierde divisie van de landelijke competitie driebanden groot. JVelkom/Sijmens uit Sint Wille- brord werd met 8+0 huiswaarts gestuurd. In de derde divisie verloor 3BSD zijn eerste partij van Biljartcafé Jorissen: 5-3. DGV Korenbeurs/'t Kaaitje - Welkom Sijmens 8-0: Het over wicht van de thuisploeg was groot. Piet Schrier zette met 0.675 een goede partij neer te gen Buikmans. Pankow zorgde dat er steeds voldoende afstand bleef op zijn tegenstrever De Zwart. Met 30-23 na 54 beurten was de winst een feit. Piet Raas en Frits van der Vliet zorgden voor de 8-0-zege. Biljartcafé Jorissen - 3BSD 5-3: Het verlies van de driebanders uit Zierikzee kwam behoorlijk aan. Jan Eickenboom behaalde in een ultieme inhaalrace een remise. Teamleider Peter van Houwelingen, die voor de enige overwinning van zijn team zorgde, baalde: „Ik ben om half zes van huis vertrokken om tij dig in Den Haag te kunnen zijn. Nu de te maken caramboles in de derde divisie zijn verhoogd, moeten er per avond 40 punten meer worden gemaakt dan vorig seizoen. Dat was te merken. De opdracht was met name voor Martin Capelle te zwaar. Vorig jaar moest hij nog maar 25 pun ten, nu 35 omdat hij ook nog eens is opgeschoven naar plaats twee in het team." door Fred Rabout AXEL - De Nederlandse en Bel gische skeelertop is zaterdag present in Axel. Voor de derde keer in successie houdt Skeeler- sport Axel deze wedstrijd, die meetelt voor het landelijke Uni- vé- klassement. Dat betekent dat onder anderen rijders als Nederlands kampi oen Arjan Smit, zijn trouwe lui tenant en winnaar van vorig jaar Arjan Mombarg, Roel van Hest en de Belgen Frank Fiets (de winnaar van Westkapelle), Sven Depoorter (ook oud-win naar in Axel), Stijn Nauwynck, Sander Armee en de gebroeders Perloot aan de start verschij nen. De organisatie laat bij monde van pr-man Mark Lij- baert weten, dat het op een pelo ton van ruim veertig rijders re kent. Het AB-peloton wordt om 16.30 uur weggestuurd in de Rooseveltlaan. Dan heeft de CVD-categorie (C-rijders, vete ranen en vrouwen) zijn wed strijd al achter de rug. Doe race start om 15.30 uur. Axel is voor deze categorie de voorlaatste wedstrijd in het kader van de strijd om de Zeeland Cup. De laatste wedstrijd is op zaterdag 20 september op Schouwen- Duiveland, een klassieker met start in Renesse. .-V. Cl-, Een speler van Zeeland Sport wordt gevloerd in de wedstrijd tegen Wemeldinge. In dat klassement vertolken Marco van der Meulen (Oost burg) en Cees Cijsouw (Groede) dit jaar een hoofdrol. Van der Meulen, die getraind wordt door A-rijder Frank Fiers en de ope ningswedstrijd in Krabbendij- ke won, voert met elf punten voorsprong de ranglijst aan op streekgenoot Cijsouw. Veteraan Kees de Goffau uit Rilland staat met zestien punten achterstand op de derde plaats. De plaatse lijke favoriet Jaap van Tatenho- ve neemt de vijfde plaats in, maar lijkt uitgeschakeld voor de eindzege. Andere rijders die in Axel aan de start verschijnen, zijn Paul Naessens uit Vogelwaarde, die gebrand is op een goed resultaat in eigen regio, de talentvolle Ri~ nus Wisse uit Krabbendijke, Leo Janse (Yerseke), Jaap Nieu- wenhuyze ('s-Heer Arendsker- ke) en de Belgen Eric Peirs en Jean-Luc Ostyn (winnaar in Goes). Bij de vrouwen komt onder an deren de sterk rijdende Rotter damse Sonja Kolijn naar Axel. Ook in deze categorie wordt een veld van ruim veertig skeele raars verwacht. Het programma wordt geopend om 14.00 uur met een toertocht op hetzelfde parcours in Axel-West waar la ter op de middag de wedstrijden worden verreden. van onze sportredactie GOES - Met gemiddeld ruim zes doelpunten per wedstrijd wer den gisteravond tal van beker duels op doelpunrijke wijze in gehaald. Rillandia, Patrijzen en Noormannen plaatsten zich probleemloos voor de tweede ronde. Schoondijke kwam niet opdagen voor het duel met Bors- sele, omdat de reistijd in Zeeuws-Vlaamse ogen te lang was. Poule 1. Rillandia - WC'68 5-1: Rillandia haalde dankzij de probleemloze zege op WC moeiteloos de tweede ronde. De thuisploeg was over alle linies beter en kwam in de 18e minuut op voorsprong toen Giel Dub- beld een voorzet van Arjan Koopmans binnentikte: 1-0. Even later schoot Koopmans een strafschop op de paal. Na rust bouwde Rillandia de mage re voorsprong vlot uit. Arjan Koopmans (twee keer), Martijn van Elzakker en Guus Heijmans scoorden voor de thuisploeg, waarna Johan de Boef de eer redde voor de ploeg uit Halste ren. Poule 9. Veere - MZVC 4-4: Voor Veere is het bekertoernooi na drie gelijke spelen afgelopen, maar de ploeg zal nog lang moe ten wachten voordat het weet waar het aan toe is. Arnemui- den, MZVC en Zeelandia Mid delburg kunnen voorlopig nog niet de wei in en moeten elkaar nog ontmoeten. Veere liet voor rust veel kansen liggen en mocht uiteindelijk de handen dicht knijpen dat het nog 4-4 werd. Voor rust scoorde Guide Lord 1- 0 en 2-0, waarna Danny Sand- hövel tegenscoorde. Na de pau ze zette Dennis Bodrij MZVC via twee treffers op voorsprong (2-3). Theo van Tatenhove maakte uit een penalty 3-3, voordat Hans Koole junior met een fraaie vrije trap 3-4 maakte. Vlak voor tijd maakte Edwin van Tatenhove 4-4. Poule 6. Patrijzen - Nieuwdorp 2-1: Nieuwdorp had met drie doelpunten verschil moeten winnen om de volgende ronde te bereiken. Het zag er nooit naar uit dat die marge gehaald zou worden door de tweedeklasser. Vijf minuten voor de rust open de William Sallet de score uit een strafschop (Arjan Verburg werd gevloerd), maar Ferhan Topal maakte luttele minuten later gelijk. In de tweede helft hield Nieuwdorp-doelman Mark Geelhoed lang stand te gen Patrijzen, maar op de inzet van Edwin Capello (voorzet Verburg) had hij vijf minuten voor tijd geen verweer. Poule 10. De Noormannen - Nieuwland 7-3: Het povere Nieuwland was niet bestand te gen vijf Minderhoud-goals. De Noormannen had vrijwel heel de wedstrijd een overwicht. Dat resulteerde al snel in een beslis sende voorsprong. Voor rust scoorden Mark Minderhoud, Joost Grootjans en Niek Min derhoud (3-0), na de pauze Svend Minderhoud, Ramon de Witte, Jacky Minderhoud en Mark Minderhoud. Nieuwland had één schutter die minstens op hetzelfde niveau stond. Bart- Jan Kroes tekende voor de drie tegengoals van Nieuwland. Door de overwinning bekert De Noormannen door. Poule 19. Wemeldinge - Zeeland Sport 2-2: De Vlissingers waan den zich voor rust met een 2-0- voorsprong al buiten bereik, maar werden daarna nog bijge haald. Ender Igdesi zorgde met een afstandsschot voor 0-1, Da vy van Geersdale uit een scrim mage voor 0-2. Na de rust tapte Wemeldinge uit een ander vaat je. Rens Kole kopte voor de Norton. Deutsche Bank Championship, eindstand: 1Scott Aus) 264 (69 62 67 66), 2. Mediate (VSt) 268, 3. Rose (GBr) 269, 4. Singh (Fij) 270. Hockey foto Willem Mieras thuisclub al na vijf minuten raak en niet veel later schoot zijn broer Chris Kole de gelijk maker in de touwen. Kansen waren er nog volop, maar geen goals. Duiveland gaat in de ze poule naar de volgende ron de. Poule 23. Corn Boys - Spui 3-0: Corn Boys nam tegen Spui re vanche voor de matige partij (0- 5) van afgelopen zondag tegen Hoofdplaat. Spui, dat met 6-0 had moeten winnen om Hoofd plaat van de eerste plaats in de ze poule te verdringen, kwam er niet aan te pas. Voor rust scoor de Mark Maes twee keer waar van één keer vanaf de straf schopstip. Na de hervatting legde spits Stefan Burbach de overwining van de felle thuis ploeg vast. Poule 24Vosmeer - Smerdiek 1 - 5: Voor beide ploegen stond niks meer op het spel, waardoor zich een sportieve wedstrijd ont spon. Erik van Haaften en Wil liam de Bie zorgden voor de 2-0-ruststand. Opnieuw Van Haaften en Niels Hage verhoog den de score tot 0-4, voordat Arjen Verkamman iets terug deed namens Vosmeer. Niels Hage had echter het laatste woord: 1-5. 2. Polen 1-3 (4-3), 3. Italië 1-1 (2-2), 4.6 CJ land 1-1 (2-2), 5. Schotland 1-0(3-41,6.1 seriand 1-0(2-8). Bi5 Barcelona. EK, tweede dag. Vrouwen. Groep A: Frankrijk - Nederland 0-7 (0-5). 8. Donners 0-1 (sc), 22. De Bruijn 0-2 (sc), 30. Lammers 0-3,32. Lammers 0-4,35. Donners 0-5,48. Scheepstra 0-6,63. De Bruijn 0-7 (sc) .Overige uitslagen: Azerbeidzjan - Rusland 1-1, Schotland-Spanje0-3. Stand: 1. Neder land 1-3 (7-0), 2. Spanje 1-3 (3-0), 3. Azerbei dzjan 1-1 (1-1),4. Rusland 1-1 (1-1), 5. Schot land 1-0 (0-3), 6. Frankrijk 1-0 (0-7). Mannen. Groep B: Zwitserland - Nederland 2-8 (0-4). 4. Taekema 1-0 (sc), 17. Ronald Brouwer 2-0,27. Reekers 3-0,31T aekema 4- 0 (sc), 43. Lomans 5-0 (sc), 44. Penny 5-1,48. Rob Derikx 6-1,50. Steinemann 6-2,56. Tae kema 7-2 (sc), 63. Ronald Brouwer 8-2. Ove rige uitslagen: Schotland - Polen 3-4, Enge land - Italië 2-2. Stand: 1. Nederland 1-3 (8-2 BERLIJN - De Duitse wielren ner Jörg Jaksche rijdt volgend jaar bij CSC. Jaksche is afkomstig van het Spaanse Once, dat ophoudt te bestaan. De mededeling kwam hard aan bij het Duitse Gerol- steiner, dat eerder dacht een ak koord te hebben bereikt met de 27-jarige renner. DPA HULST - In een vriendschappe lijk duel won HW'24 gister avond met 1-0 van Kapelle. Voor rust had HW'24 een over wicht en kreeg de betere kansen. Na de pauze waren de rollen omgedraaid. Net voordat HW'24 in de tweede helft 1-0 scoorde, schoten de bezoekers via Randy de Dreu tegen de paal. Het doelpunt van HW'24 werd gemaakt door Johnny Lensen op aangeven van Roy Esseling. Zeelandia Middelburg sloot de oefencampagne af met een 4-0- zege op 's-Heer Arendskerke. Marcel Lourens, Alberto Conde Morgado (2x) en Önder K05 te kenden voor de goals. TWICKENHAM - Arnold Ger schwiler, de grote man achter het succes van Sjoukje Dijkstra, is ruim een week geleden op bij na negentigjarige leeftijd over leden aan de gevolgen van een hartaanval. Behalve Dijkstra, olympische kampioene van 1964, trainde hij onder anderen ook Joan Haanappel. ANP Sportprijsvragen Lucky Day 3191: 3-7-9-15-17-20-25-7 42-43-46-50-51-52-66-73-76-77-78. ld Sn voorbehoud) Ba l be: (Ne New York. US Open, 16 miljoen euro.) m j wen, vierde ronde: Capriati VSt/6) - Der tjeva (Rus/11) 6-2 7-5, Henin-HardJ (Bel/2)-Safina (Rus) 6-0 6-3. Middelburg. Zeeuws kampioenschap^ ]jr kelspel. VE 514+: Ingrid Weegels-lngt rickx 6-0 6-0. VE 6 17+: Nicole Ie Dut"*». Dierickx 6-1 6-1, Marloes Meulmeestf' artje Cremers 6-4 6-3, VE 7 35+: Ingncf bij Gulik—Sylvia Siegers 6-3 6-1. ME 31+1 {Jgj Felius-Antoine van Bockel wo. ME4| Sven Vermeulen-Bruce Corveleijn 6-1 Jaap Moerland-Fred Flendrikse 6-16-'l kei opgave, Ramon de Jong-Michael JoèVo: 7-60-1 opgave, Wesley van Noord-0iwa Molopodis wo, Stanley Bish-Rikkertvï' Wel 6-3 6-4. ME 514+: Harry WillebortJ111 -Jeroen van Klinkenberg 7-5 6-4, W» kg van Noord-Abe Kuijl 7-5 6-2, JurranSéwe -Ferdie Dolk 6-3 6-2, Jaimy Bish- "fee. van Gilst 6-2 6-1, Coen de Water-Eml,, Witte 6-16-2, Diederik van Golen-Emi»örr deonse wo, Jaimy Bish-lngmar vandrtgiri 6-0 6-1, Jeroen Alliet-Ali Mohammed Mi 6-2. ME 6 17+: Alex Lourens-Martijiügp^ ter wo. ME 6 35+: Floor Benjaminsen-Halgei Duc6-46-3, RobVerhage-TonSnijdedwe 6-0 6-3, Piet de Jong-Floor Benjamij 6-1 6-0. ME 7 35+: Ruud Kalau-Johi». pers 6-0 6-0, Ed Goossen-Edward Oprf 6-2 6-2, Jim Walsarie Wolff-Jan San( 6-0 6-1, Marco Vermet-Kees van 6-4 1-6 6-4. ME 8 35+: Cees Cleugel-I| de Bruijne wo. Grunsven wo, Niels de Water-Eric de Ij wo, Serge van Thienen-Geert de Bruy Bil Me La trii liu ten hai Me Biddinghuizen. Holland Ladies Tour. Tweede etappe, eerste gedeelte, Bil huizen - Biddinghuizen: 1. Ziliute (Lit) in 2.13.35,2. Gilmore (Gbr), 3. Hennesl 4. Cooke (Gbr), 5.Teutenberg (Dui), 6. ka (Dui), 7. Valen (Noo), 8. De Goede 9. Ljungskog (Zwe), 10. Spijkerman (Ni Tweede gedeelte. Biddinghuizen - Bilt huizen, ploegentijdrit: 1. Farm Frites H 23,3 km in 30.11, 2. BIK-PowerplateO.1 Nurnberger 0.19,4. Ondernemers var^Ser re 0.25, 5. Ned. selectie 0.33, 6. Velodéplg 0.41, 7. Duitse selectie 1.03, 8. AccaNu, 1.21, 9. Vlaanderen 1.56, 10. Löwik Al»-.. 2.02. If1'] Algemeen klassement: 1. Melchersltble 5.43.55, 2. Van Alebeek (Ned) 0.01,3 jLa der Helm (Ned), 4. Heal (GBr), 5. Vanw-pri (Ned), 6. Valen 0.14. Merksem. Schaal Seis: 1. De Jongh 's'0 193 km in 4.16.13, 2. Verheyen (BelDjste loesjenko (Rus) 0.07, 4. Harrigan (Atfjacl Weissinger(Dui), 6. Van Dijk (Ned), 7.li| 8. Blijlevens, 9. Hiemstra, 15. Kemnat' ,°P woensdag^ Tria Vijfde Zwintriatlon tussen Sluis' Knokke. Start in kanaal Sluis-Bru! 14.00 uur start voor snelst zwemfl mannen; 14.10 uur: vrouwen, manna en 60+; 14.20 uur: start overige nen. Finish: omstreeks 16.00 uurinKj ke. k Voetlafs Vrouwenbeker. Poule 1: Wemelt Vri De Meeuwen. Poule 3: De Noorman do< WIK'57. Poule 4: Nieuwland-MZVC' Ie 6: Tholense Boys-SSC'55. Aanv^e 18.30 uur. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16