I Dubbelvier eindigt laatste in B-finale Ruiters kunnen weer juichen Eerste open water wedstrijd bij Luctor et Emergo Franse mist winst in tijdrit op één seconde Annicaert vraagteken voor openingsduel met Achilles Veen z21 Goesenaar bereikt halve finale Theelen Van der Weele toernooi uitslagen agenda zaterdag 30 augustus 2003 Nederland wil WK roeien 2009 op Bosbaan Kloetinge Kool/Schepper wint overtuigend door Sven Remijnsen STADSKANAAL - Francois Franse is het finaleweekeinde van de clubcompetitie goed be gonnen. De wielrenner uit Kwadendamme eindigde gis teren als tweede in het ope ningsonderdeel, een individu ele tijdrit over 14 kilometer in Stadskanaal. Franse had slechts één seconde achter stand op Frank Luikens, die won in 17 minuten en 43 secon den. Bart Wolthuis werd derde op vijf seconden. Ook Rob Koole, de ploegge noot van Franse bij Willebrord Wil Vooruit, finishte in de top tien. De Goese coureur werd achtste op achttien seconden. Zijn plaatsgenoot Dennis Raadtgever, uitkomend voor Breda-Knooppunt, eindigde als achttiende op een halve mi nuut. Mare Blok was op de veertigste plaats de beste ren ner van Theo Middelkamp. Zijn achterstand bedroeg 46 seconden. In het ploegenklassement leidt Wilton-Snel-Volharding met dertig punten. Willebrord Wil Vooruit is zesde met 25 punten, Breda-Knooppunt vijftiende met zestien punten en Theo Middelkamp negentiende met twaalf punten. Op het pro gramma staan vandaag een ploegentijdrit, een punten- koers en een criterium. Morgen volgt een afsluitende omloop. Overigens werd gisteren ook bekend dat de beste Zeeuwse amateurs, onder wie Franse, Koole, Raadtgever en ook Johnny Hoogerland, volgende week zaterdag definitief niet mogen deelnemen aan de Delta Profronde. De organisatie heeft een verzoek van de ren ners om een eigen ploeg te vor men. naast zich neergelegd. ,,Het was een sympathieke ge dachte", vond voorzitter Rien- stra. „Maar er was te weinig tijd om het plan gestalte te ge ven. In de toekomst moeten we eerder met elkaar overleggen, want een Zeeuwse ploeg zou goed zijn voor de verankering van onze ronde in de regio." Nonnekes uit Jong Oranje gezet door Roeland van Vliet jvLISSINGEN - Alexander I Nonnekes is vanaf 1 oktober geen lid meer van Jong Oranje. De Goese tennisser sprokkelde let afgelopen jaar niet genoeg punten bij elkaar, zo liet Hans Felius, de technisch directeur van de KNLTB, hem vorige week weten. De negentienjarige Nonnekes, die 54e staat, had zijn 'ontslag' wel aan zien komen. Hij haalde doodgewoon te weinig punten in de nationale en internationa- e toernooien die hij speelde. ,En de mensen van de bond hebben ook richtlijnen. Haal je weinig punten, dan moet je eruit", aldus een nuchtere Non- ïekes. De afgelopen maanden was Nonnekes ook niet echt succes- ol. Voorafgaand aan het Thee- en Van der Weele toernooi in Plissmgen speelde hij zes toer- ïooien waarop hij niet door de vwalificaties kwam. Dat ge beurde onder meer op het Dutch Open in juli, waar hij verloor van de Italiaanse routinier An drea Gaudenzi, bij drie Future- toernooien in Italië en in Alphen aan den Rijn. Nonnekes: „Ik verloor in Alphen aan den Rijn heel teleurstellend al in de kwa lificaties. Toen heb ik snel een wildcard aangevraagd voor het toernooi in Vlissingen en die heb ik ook gekregen." Op het vier sterren toernooi op de banen van LTC De Schelde won Nonnekes eindelijk weer eens een paar wedstrijden op rij Woensdag gaf hij Robin Nicolai in de eerste ronde met 6-4 6-1 het nakijken. In de tweede ron de, gisteren, had hij al wat meer moeite met Dennis Bak. Nonne kes had het geluk, vond hij zelf, dat hij in de zaal mocht spelen. Nonnekes: „Ik hoopte al dat het weer zou gaan regenen. Niet omdat ik nou veel beter ben in de zaal dan buiten, maar hij is juist binnen minder goed dan buiten. Als we op een buiten baan hadden gespeeld, had hij zeker gewonnen." Nonnekes profiteerde nu van het weer. In de verkorte partij in de zaal - er werd gespeeld om een beslis send punt bij 40-40 en na 1-1 in sets werd een supertiebreak ge speeld - trok de Goesenaar aan het langste eind: 6-7 7-6 10-5. Later op de dag was het min stens zo spannend in de kwartfi nale tegen Marco Marzolla, de nummer 32 op de nationale ranglijst. En weer won de Zeeuw. Nu in 4-6 7-6 14-12. „Dit was een moeilijke, nu stoom ik ook door", stelde hij. Vlissingen is Nonnekes' laatste zomertoernooi. Hij gaat volgen de week op vakantie naar Mal- lorca en beraadt zich daarna op zijn toekomst. „Tot 1 oktober val ik nog onder Jong Oranje. Totdan mag ik meetrainen. Maar daarna moet ik, net als Bart de Gier en Bas van der Valk van wie de contracten ook niet verlengd zijn, op zoek naar iets anders. Het kan zijn dat ik colle- getennis in Amerika ga spelen, maar misschien blijf ik wel in Nederland. Ik moet daar nog even over nadenken." door Pim van Bakel MILAAN - „Laatste op mijn laatste WK, het is te bizar voor woorden. Ik ben nog nooit laat ste geweest, in wat voor finale ook. Michiel Bartman kon het niet bevatten. Zijn befaamde dubbelvier, het vlaggenschip van de Nederlandse roeivloot in Milaan, eindigde gisteren ach teraan in de troostfinale. „Don derdag na de halve eindstrijd heb ik hier zitten janken. Nu kan ik dat gevoel niet eens toe laten. Ik ben verdoofd." Daar waar skiffeur Dirk Lippits zijn B-finale gebruikte om de li miet voor olympische uitzen ding binnen te slepen en de mislukte pogingen van de vrou- ivendub bel vier en dubbeltwee geen echte verrassingen vorm den, zorgde het falen van Bart man en co voor grote ontstelte nis in het Nederlandse kamp. Na het missen van de eindstrijd was het WK dan wel verprutst voor het met ereplaatsen ver wende viertal, de nominatie MILAAN - Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Roei end heeft in Milaan bij monde van voorzitter Jan-Karei Mak tegenover de wereldroeifedera- 'ie FISA de intentie uitgespro ken de WK van 2009 te willen vtganiseren op de Bosbaan. Ken officiële bieding is nog niet uitgebracht. Dit is niet nodig voor 2005. De KNRB was al kandidaat voor de WK van 2007maar verloor al in de voor selectie. München kreeg dat ti- leltoernooi. In 2008 is er geen WK in verband met de Olympi sche Spelen. ANP De regen was gisteren herhaaldelijk spelbreker op het tennistoernooi van LTC De Schelde in Vlissingen. Veel partijen werden daarom in de zaal afgewerkt. foto Lex de Meester voor de Spelen van Athene moest de pleister op de wonde worden. Maar gisteren kreeg slagroeier Bartman in de laatste vijfhon derd meter van de wedstrijd het hele veld over zich heen. De tweede plek in de B-finale, eis van NOC*NSF, dat in de per soon van technisch directeur Joop Alberda oplettend toe keek, was onhaalbaar. Zelfs de vijfde plaats, norm van het In ternationaal Olympisch Comi té, bleek te hoog gegrepen. „We hadden gewoon de macht niet om de strijd aan te gaan en te reageren op de aanvallen van de andere ploegen," analyseer de de 36-jarige Bartman de de sastreuze race. „Zes weken ge leden pakten we nog zilver bij de wereldbekerfinale in Luzern, hier eindigen we als twaalfde. Wat er fout is gegaan? De extre me warmte tijdens het trai ningskamp in München? Slecht slapen? Het eten? Je kunt van al les bedenken. Misschien is het wel iets dat al langer sluimert. Ik heb niet het idee dat we als ploeg slapper zijn geworden. Echt, het is zo absurd." Over de toekomst wilde de nes tor van de Nederlandse roei- ploeg, winnaar van olympisch goud en zilver, zich nog even niet uitlaten. „Het liefst zou ik meteen de auto pakken en naar huis gaan. Ik ben nu helemaal daas, maar over een week of wat zal de grote dreun wel komen. Daarna ga ik alles eens rustig op een rijtje zetten. Als er een dub belvier volgend jaar naar Lu zern wordt gezonden om daar op het Europees kwalificatie toernooi een van de overgeble ven tickets voor Athene te bemachtigen, moet dat geen probleem zijnMaar of ik daarin zal zitten? Misschien zeg ik: laat een ander het maar doen. Aan de andere kant is dit natuurlijk ook geen waardig afscheid voor mij." GPD door Annemiek Steenbekkers ROTTERDAM - De opluch ting was enorm, gistermiddag tijdens het CHIO in Rotter dam. Eindelijk, eindelijk had de Nederlandse springsport, bondscoach Bert Romp voor op, weer eens reden tot jui chen. De equipe won de voor laatste wedstrijd van de serie landenwedstrijden in de pres tigieuze Super League. Vierde ruiter Peter Geerink hoefde niet eens in actie te ko men, omdat zijn drie voorgan gers, Eric van der Vleuten (met Audi's Jikke), Jan Tops (Gran de Dame) en Albert Zoer (Lo- wina) tot twee keer toe fout loos bleven. Uitzonderlijk. Getooid met blauwe sjerpen poseerden Romp en de vier ruiters na afloop in het Kra- lingse Bos voor een fotograaf. De armen om elkaar heen ge slagen. „Oké Albert en nou een met je gulp dicht." Was gete kend Wout-Jan van der Schans, die net als veel andere topspringruiters zijn collega's met zijn aanwezigheid onder steunde. Romp: „Iedereen wil de dat we hier, in eigen land, zouden winnen." Peter Geerink is nog het meest mikpunt van spot. De ruiter uit Gelsenaar hoefde met Joint Venture niet eens in actie te ko men bij de zevende en voor laatste wedstrijd om de Super League in Rotterdam. Omdat de beste drie resultaten tellen en zijn drie voorgangers twee keer foutloos bleven. „Ik had liever gewoon gereden. Dat is minder zenuwslopend dan aan de zijlijn staan. Toch voel ik me ook winnaar. Je doet het met zijn allen." De winst in de zevende en voorlaatste wedstrijd om de prestigieuze Super League komt precies op het goede mo ment voor de Nederlandse springruiters, die bepaald Eric van der Vleuten ging gisteren twee keer foutloos rond. geen topseizoen doormaken. Zo was er recentelijk een te leurstellende achtste plaats op het EK. En tot gisteren vielen ook de prestaties in de uit acht landenwedstrijden bestaande Super League tegen. Zodanig dat degradatie naar de minder lucratieve Nations Cup nog immer niet is afgewend. Ne derland schoof gisteren welis waar op van plaats zes naar plaats vier, maar omdat bij de finale, van 18 tot en met 21 september in Barcelona, de punten dubbel tellen, kan er nog van alles gebeuren. „Dat het seizoen met deze overwin ning nu gered is, vind ik te sterk gesteld", reageert bonds coach Romp. „Wat niet weg neemt dat ik nu lekker op mijn stoel zit. Ons seizoen is tot nu toe individueel helemaal niet zo slecht. We hebben al een paar Grote Prijzen gewonnen. In de landenwedstrijden heeft het niet meegezeten." De 44-jarige Brabander, in ie der geval volgend jaar nog bondscoach, bleef de afgelo pen weken, maanden opval lend rustig onder de kritiek op zijn selectiebeleid, zijn manier van communiceren en zelfs zijn integriteit. „Er is erg ge zocht naar fouten. Ik vind niet dat je op de man moet spelen. Ik ben voor mijn gevoel goed bezig. Volg mijn eigen lijn. Het contact met de ruiters is goed en ook in het contact met de ei genaren klaart de lucht op." De slechte gesteldheid van de foto ANP grasmat in Rotterdam baarde gisteren zorgen. Het CHIO-be- stuur liet dit jaar een nieuw drainagesysteem en grasmat aanleggen, maar door de grote droogte van de afgelopen we ken kon deze amper wortelen. Na de eerste van twee omlopen was Nederland, samen met Zweden en België foutloos, zag ook koningin Beatrix. Uiteindelijk bleef alleen Zwe den als concurrent over. De Zweedse Maria Gretzer moest met Cinderella foutloos blij ven om een barrage af te dwin gen. Daar leek ook op uit te draaien, ware het niet dat Cin derella op de allerlaatste hin dernis een balk afwierp. Een ovationeel applaus was haar deel. GPD Ügn onze sportredactie MIDDELBURG - Voor het eerst in haar lange geschiedenis organiseert zwem vereniging Luctor et Emergo uit Mid delburg een open water evenement. Vandaag is het Kanaal door Walcheren, 'er hoogte van de Loskade in Middel burg, het decor van deze zwemwed strijden. Kh organisatie kan toezien op een rede lijk aantal deelnemers, zo'n 300. Het z'jn voornamelijk de Zeeuwse zwem- mers die de wedstrijden in Middelburg bezoeken. Omdat de wedstrijd nieuw is, kijken veel zwemmers van buiten Zeeland de kat nog even uit de boom. Charles Potin, van de organiserende vereniging, Roel Dellaert van de Bruin vis en Michiel Soolsma en Jeroen Delle- beke, beiden van de Stormvogel, zullen hun positie in het klassement van de Zeelandbeker proberen te verbeteren. Bij de vrouwen gaat Marinka Bil van De Stormvogel uit Vlissingen aan de leiding in het Zeelandbekerklasse- ment, zij zal vandaag uitkomen op de 2 kilometer. Samen met clubgenote Sele na van Hoek en het Koewachtse trio Sabine van Waes, Petra Vink en Daisy de Ridder gaat zij de prijzen verdelen. Op het onderdeel schoolslag komen bij de heren bijna twintig deelnemers aan de start. Onder hen de Zeeuwse toppers Gino van Damme van ZC Koewacht en René van Oudenaarde van Zeelandia. Bij de vrouwen zijn Linda Vink van Koewacht en Ryan Verplanke uit Bres- kens weer van de partijZij zullen in de laatste drie wedstrijden beslissen wie de schoolslagbeker van de Kring Zee land in ontvangst mag nemen. tvï door Barry van der Hooft GOES - Hoek kan vandaag in het duel met Achilles Veen wel licht niet beschikken over aan valler Anthony Annicaert. De van Maldegem overgekomen spits moest de training donder dag voortijdig staken met een spierblessure en het is nog maar de vraag of hij fit genoeg is om aan de aftrap te verschijnen. Trainer Johan Ballegeer weet niet of zijn ploeg al klaar is voor het nieuwe seizoen. „Het is ge woon een gevoel dat ik heb", zegt Ballegeer. „Tijdens de voorbereiding hebben we in mijn ogen te weinig tegenstan ders van ons eigen niveau ge had." Hoek kende een voorbereiding van vijf weken, waarin het on der meer verloor van Lokeren (1-2), ten koste van Capelle de tweede ronde van het toernooi om de Amstel Cup bereikte en opnieuw de Delta Zeeland Cup in de wacht sleepte. De contou ren van het elftal waren al snel zichtbaar en Hoek bleek over een brede basis te beschikken. Voor het duel van vandaag heeft Ballegeer Leon van den Ouden, Patrick de Guchteneire, Thijs Binnerts en Ferdi Kabal buiten de selectie gelaten. Indien Anni caert fit is, beschikt de oefen- meester over zestien spelers. „We moeten sterk genoeg zijn om Achilles Veen goed partij te bieden", meent Ballegeer. „Drie punten halen op eigen veld is het belangrijkste." Omdat het oe fenduel van Achilles Veen met Barendrecht werd afgelast, werd de eerste tegenstander slechts één keer bekeken. Balle geer: „En toen speelden ze ook nog met een mix van eerste- en tweede-elftalspelers. Ze pro beerden ons zand in de ogen te strooien, maar we kennen ge noeg spelers van Veen. We moe ten ons ook niet te veel blind sta ren op de tactiek en er gewoon vol tegenaan gaan." Een echt aanspeelpunt heeft Kloetinge na het vertrek van Er ik de Groene niet meer en daar- Atletiek Parijs. WK. Mannen. 200 meter, finale: 1Capel (VSt) 20,30,2. Pat- ton (VSt) 20,31, 3. Suetsugu (Jap) 20,38, 4. Campbell (GBr) 20,39, 5. Buckland (Mau) 20,41, 6. Johnson (VSt) 20,47, 7. Fredericks (Nam) 20,47,8. Emedolu (Nig) 20,62. Paardensport Rotterdam. CHIO. Dressuur, Grand Prix: 1. Falandt (Ned) Jarwo 69,12 procent, 2. Gal (Ned) Gestion Lingh 68,67,3. Tineke Bartels (Ned) Broere Jazz 66,46, 4. Gademan (Ned) Gestion Jup 65,79, 5. Ahlefeldt Laurvig (Den) en Zweistra (Ned) Hexagon's Kyrain 65,71. Landenwedstrijd Super League, na twee manches: 1. Nederland 0 strafpunten (Van der Vleuten/Audi's Jikke 0+0, Tops/Grande Dame 0+0, Albert Zoer/Lowina 0+0, Geerink/Norit Joint Venture -+-), 2. Zweden 4 (Baryard/lrco Sun 4+4, Persson/Classic H 0 +0, Bengtsson/Mac Kinley 0+0, Gretzer/Cin- derella 0+4), Frankrijk 4 (Broucksault/Dile- me de Cephe 0+0, Goffinet/Flipper d'Elle 4 +0, Hermon/Ephebe for Ever 0+4, Bourdy/E- ve de Etisses 4+0), Italië 4 (Arioldi/Loro Piana Ie Mato 0+0, Fiorelli/Western Union Equinoxe Morin 5+0, Vincenzo Chimirri/As- koll Rosa 4+0, Bruno Chimirri/Australe 0+-), 5. Groot-Brittannië 9, 6. België 12, 7. Duits land en Ierland 13. Stand Super League na 7 wedstrijden: 1. Frankrijk 52,30, 2. Ierland 41,75, 3. Groot-Brittannië 36, 4. Nederland 25, 5. Duitsland 23,75, 6. België 18,50, 7. Zweden 16,30,8. Italië 13,80. Roeten Milaan. WK, zesde dag, B-finales (plaatsen 7-12), olympische kwalificaties. Open klasse. Mannen. Skiff (NOCNSF-norm 1e 9, IOC-norm 1e 11): 7. Jaanson (Est) 6.55,62, 8. Fernandez (Arg) 6.58,78, 9. Lip pits (Ned) 7.03,50, 10. Ragazzi (Ita) 7.03,66, 11. Vonarburg (Zwi) 7.06,94, 12. Yanakiev (Bul) 7.10,07. Dubbelvier (NOCNSF 1e8, IOC 1e 11): 7. Est land 5.48, 97, 8. Frankrijk 5.51,04, 9. Groot- Brittannië 5.51,07, 10. Zwitserland 5.51,45, 11. Wit-Rusland 5.53,07,12. Nederland (Eg- genkamp. Cirkel, Simon, Bartman) 5.54,64. Sportprijsvragen Lucky Day. 6-7-14-25-28-36-38-41 -43-46-63-64-66-68- 69-70-73-75-78-80. (onder voorbehoud) Tennis New York. US Open, 16 miljoen euro. Mannen, tweede ronde: Coria (Arg/5) Ulihrach (Tsj) 6-2 6-1 6-4, Agassi (VSt/1) - Vinciguerra (Zwe) 7-6 6-1 6-4, Gonzalez (Chl/15) - Koubek (Oos) 7-6 6-1 6-2, Ginepri (VSt) - Ferreira (ZAf/23) 6-2 6-4 6-7 6-2, Car VOGELWAARDE - Fanny Kool en Desire de Schepper hebben in het gemengd dubbel 3-4 van het Bossepielentoernooi in Vogel waarde flink uitgehaald tegen Renee Pieters en Gino Roctus. Met 4-1 en 4-0 werden Pieters en Roctus aan de zegekar ge bonden. Björn van de Heyden en Pascal de Jager kregen in het mannen dubbel 5 de overwinning in de schoot geworpen. De eerste set hadden ze al gemakkelijk ge wonnen van Patrick Vonk en Krijn de Vriesmaar die gaven in de tweede set een walkover. om speelt de Bevelandse ploeg dit seizoen iets anders. „We heb ben voldoende mogelijkheden om te variëren", weet Karl Ver gouwen inmiddels. De nieuwe trainer gunde alle selectiespe lers voldoende speeltijd tijdens de voorbereiding en één ding is duidelijk geworden voor Ver gouwen: „We zijn nog zoeken de." Kloetinge oefende vorige week tegen hoofdklasser Heerjans- dam (3-2-verlies) en begint vandaag in dezelfde opstelling. Wilco de Valk begint door een knieblessure op de bank en krijgt daar gezelschap van Pim Bruins, Jaap Esser en John Bentschap Knook. Voor de laat ste is dit seizoen misschien een nieuwe rol weggelegd. „We heb ben niet echt een targetman die de bal vast kan houden", zegt Vergouwen. „John zou best eens zo kunnen gaan spelen, want qua postuur en lengte is hij er geschikt voor." Het is één van de mogelijkheden die Vergouwen heeft. „Ik ben niet ontevreden over de manier van voetballen tot nu toe. We kunnen met een mix van routine en snelheid spelen óf met een mix van snelheid en jeugdig elan. De wedstrijd tegen Achil- les'29 voor de Amstel Cup staat wat dat betreft nog op mijn net vlies. Zo zou Kloetinge iedere week moeten spelen." Tegenstander Noordwijk is vol gens Vergouwen een ploeg die altijd wil voetballen. „Met Je roen van Wetten (ex-RBC) heb ben ze een nieuwe goede spits en op het middenveld draait alles om de van Eindhoven overgeko men Bram Meurs. Ze hebben verder veel diepgang over links en de verdediging is niet al te snel. Het veld in Noordwijk is groot en er zal dus veel ruimte liggen. Ik heb alle vertrouwen in een goede afloop en ik ben heel benieuwd hoe we het er vanaf gaan brengen. Opstelling Kloetinge: Merlijn Swennen; Micha Lekawael, Erwin van der Woerdt, Jean-Philip Becht, Arno Melaard; Johan de Goederen, Emiel Dorst, Wouter Labrujère; Fer ry Alfons, Pieterde Graaff en Ronald Zuijdwegt. raz (Fra) - Clément (Fra/313-61 -66-2 7-66-1, Stepanek (Tsj) - Santoro (Fra) 6-2 6-4 6-7 6-3. Dent (VSt) - Davidenko (Rus) 6-3 6-4 7-6, Toersoenov(Rus)-Van Lottum(Ned)6-43-6 6-3 5-7 6-2, Malisse (Bel) - Calleri (Arg/19) 6-2 6-7 6-33-66-3. Vrouwen, tweede ronde: Capriati (VSt) - Sucha(Slw) 6-1 6-1, Henin-Hardenne (Bel/2) Talaja (Kro) 6-1 6-2, Davenport (VSt/3) - Czink (Hon) 6-0 6-2, Petrova (Rus/19) - Coet- zer(ZAf/14)6-06-1,Likhovtseva(Rus)-Zulu- aga (Col) 7-6 6 4. Vogelwaarde. Bossepielentoernooi: MD 5: Van de Heyden/De Jager-Vonk/de Vries4-1 wo, GD 3-4: Kool/de Schepper-Pieters/Roc- tus 4-1 4-0, GD 6: D'Hooghe/Vlassenrood- Rademakers/De Schepper 4-0 4-0. Voetbal Betaald voetbal. Holland Casino Eredivisie. Willem ll-Heerenveen 2 - 0, Vitesse-AZ 1 - 2. Gouden Gids divisie. VVV Stormv. 3 - 0, Sparta-Cambuur L. 2 - 0, Helmond Sp - Eindhoven 2 - 0, Haarlem- Veendam 1 - 0, GA Eagles-Excelsior 2-3, Dordrecht-Heracles 2 - 2, Den Bosch-Graaf schap 4 - 2, Emmen-TOP 2 - 2, AGOVV-MVV 3 -0. Stand: Helmond Sp 3-9, Den Bosch 3-9, TOP 3-7, VVV 3-7, Sparta 3-6, AGOVV 3-6, Excelsior 3-4, Haarlem 3-4, GA Eagles 2-3, Emmen 3-3, Stormv. 3-3, Dordrecht 2-2, For tuna S. 2-2, Heracles 3-2, Eindhoven 3-2, Veendam 3-1, MVV 3-1, Graafschap 3-1, Cambuur L. 3-0. Loting Uefa Cup. Eerste ronde: Newcastle United (Eng) Nac Breda (Ned), Wisla Kra kow (Pol) - NEC (Ned), Feyenoord (Ned) - FC Karnten (Oos), FC Utrecht (Ned) -Zilina (Slw AIK Stockholm (Zwe) - FC Valencia (Spa), Dinamo Boekarest (Roe) - Shakhtar Donetsk (Oek), Maccabi Haifa (Isr) - Publikum Celje (Slv), Torpedo Moskou (Rus) - ZSKA Sofia (Bul), FC Dundee (Sch) - AC Perugia (Ita), Ce- mentarnica Skopje (Mac) - RC Lens (Fra), Benfica Lissabon (Por) - La Louviere (Bel), Panionios Athene (Gri) FC Nordsjaelland (Den), Heart of Midlothian (Sch) -Zeljeznicar (Bos), Udinese (Ita) - SV Salzburg (Oos), Genclerbirligi (Tur) Blackburn Rovers (Eng Matador Puchov (Slw) - FC Barcelona (Spa Dinamo Zagreb (Kro) - MTK Boedapest (Hon), Hapoel Ramat-Gan (Isr) - Levski Sofia (Bul), 1. FC Kaiserslautern (Dui) - FK Teplice (Tsj), Sartid Smederovo (SMo) - Slavia Prag (Tsj), FC Villarreal (Spa) - T rabzonspor (Tur), Grasshoppers (Zwi) - Hajduk Split (Kro), Hertha BSC Berlin (Dui) - Groclin Grodzisk (Pol), FC Liverpool (Eng) - Olijmpia Ljubljana (Slv), Valerenga (Noo) - Grazer AK (Oos), Zimbru Chisinau (Mol) - Aris Saloniki (Gri), FC Kopenhagen (Den) - Ferencvaros (Hon), Varteks Varadzin (Kro) - VSC Debrecen (Hon Hamburg SV (Dui) - Dnipro Dnipropetro- vsk (Oek), Girondins Bordeaux (Fra) - Pe- trzalka (Slw), AS Roma (Ita) - Vardar Skopje (Mac), Manchester City (Eng) - SK Lokeren (Bel), Spartak Moskou (Rus) - Esbjerg (Den), Uniao Leiria (Por) - Molde FK (Noo), Austria Wien (Oos) - Borussia Dortmund (Dui), AJ Auxerre (Fra) - Neuchatel Xamax (Zwi), Ventspils (Let) - Rosenborg (Noo), MyPa An- jalankoski (Fin) - FC Sochaux (Fra), Gaziante- spor (Tur) - Hapoel Tel Aviv (Isr), OB Odense (Den) - Red Star Belgrado (Smo), Sporting Lissabon (Por) - Malmö (Zwe), Metalurg Do netsk (Oek) Parma (Ita), MyPa (Fin) - So chaux (Fra), Schalke 04 (Dui) - Kamen Ingrad Velika (Kro), Real Mallorca (Spa) - Hapoel Ni cosia (Cyp), Southampton (Eng) - Steaua Boekarest (Roe), PAOK Saloniki (Gri) - Lyn (Noo), Malatyaspor (Tur) - FC Basel (Zwi), Bröndby (Den) - Viktoria Zizkov (Tsj). Speeldata: 24 september en 15 oktober zaterdag_ Motorsport Clubwedstrijd. Organisatie: MSV De Uit laat. Aanvang trainingen: 10.00 uur. Aan vang wedstrijden: 12.00 uur. Klassen: 250/500ccf 125cc, 85cc, 65cc, clubklasse 125-250/500cc. Locatie: Sloecircuit, Vlis- sinqen-Oost, Enqelandweq.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 83