"Ik wil zeggenschap oi/er mijn leven" ponds Ergotherapeut m/v Met ANGO kom je tot je recht! geef Liliane om dit giro 7 800 800 kind Sagro Milieu Advies Autobedrijf Kluyfhout Zeeland B.V. Automonteur met APK Zelfstandig autospuiter/ Schadehersteller De Algemene Nederlandse Gehan dicapten Organisatie (ANGO) is de grootste algemene belangenorga nisatie van, voor en door mensen met een handicap of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgeno tencontact... Kom op voor je rech ten! Word ook lid van ANGO! Milieu adviseurs Archeologisch medewerk(st)er Locatie verpleeghuis Cornelia biedt verpleging, verzorging, begeleiding, behandeling en een woon omgeving aan 60 somatische cliënten en 90 psychogeriatrische cliënten. Aan het verpleeghuis is een afdeling dagbehandeling verbonden met 15 plaatsen. Locatie verpleeghuis Cornelia verleent tevens zorg in het substitutieproject voor Schouwen-Duivenland tezamen met de zorgcentra. In totaal werken er in deze locatie 330 medewerkers. Arcus zorgcentra kan voor haar personeelsleden bemiddelen bij kinderopvang. Voor de locatie Verpleeghuis Cornelia zoeken wij kandidaten voor de functie van voor gemiddeld 18 uur per week specten die heus zorgcentra I tot een sterke en oekomstgerichte 'panisatie maken. en organisatie mar zorg "tntraal staat. in pen dienstverband de duur van 1 jaar met aansluitend de mogelijkheid tot omzetten in een dienstverband svoor onbepaalde tijd. Functie-informatie De ergotherapeut ontvangt leiding van de locatiemanager en werkt nauw samen met twee enthousiaste collega's. Het werkgebied van de ergotherapeuten omvat het verpleeghuis, de verzorgingshuizen (substitutieprojecten), de dagbehandeling en de extramurale ergotherapie. In de functie van ergotherapeut onderzoekt, behandelt en begeleidt u cliënten met betrekking tot het eigen vakgebied op basis van de verwijzing van de arts. Je stelt zelfstandig een behandelplan op, voert dit uit en bewaakt de voortgang. Je geeft richtlijnen en aanwijzingen aan je verplegende en/of verzorgende collega's met betrekking tot het vakgebied ergotherapie. Je werkt vraaggestuurd op basis van de integrale werkmethode en levert vanuit het vakgebied een bijdrage aan het multidisciplinair overleg. Tevens draag je zorg voor het adviseren, voorbereiden, ontwerpen en eventueel realiseren van hulpmiddelen, voorzieningen en aanpassingen en onderhoud je contact met familieleden, leveranciers en andere instanties. Functie-eisen Om in aanmerking te komen voor de functie van ergotherapeut beschik je over een afgeronde HBO-opleiding ergotherapie. Passende ervaring is een pre. Je bent ingeschreven als ergotherapeut in het basisregister en kunt zowel zelfstandig als in (multidisciplinair) teamverband goed functioneren. Sociale vaardigheden als tact, geduld, invoelend vermogen, volharding en overredingskracht zijn van belang, evenals flexibiliteit en luistervaardigheid. Bij voorkeur ben je in het bezit van een rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden De functie van ergotherapeut is ingedeeld in functiegroep FWG 50. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie over deze functie kan je inwinnen bij Raymund Pessers, hoofd behandeling en begeleiding, of bij Baukje Wegh en Evelien Schouten, ergotherapeuten. Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 17 september a.s. richten aan Arcus zorgcentra, Postbus215, 4300 AE Zierikzee, t.a.v. Yvonne van de Berge van de afdeling P&O. E-mailen kan ook: secr.p&o@arcuszorg.nl. De gesprekken zijn gepland op 24 september a.s. Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Bruinisse zoekt met spoed: en Reacties schriftelijk t.a.v. A. W. Kluyfhout, Karreveld 4, 4371 GA Koudekerke Tel.: 0118-551991 c Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl STICHTING Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nlvoorlichting@lilianefonds.nl Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Sagro Milieu Advies Zeeland B. V. is een groeiend milieu-adviesbureau. Het bureau geeft adviezen aan overheden, bedrijfsleven en particulieren op het gebied van bodem, water, afval, asbest, vergunningen en archeologie. Zij beschikt over eigen veldploegen die met moderne apparatuur op een geavanceerde wijze het veldwerk uitvoeren. Wij zijn op korte termijn op zoek naar nieuwe collega's. pragmatici die zich verder wensen te ontwikkelen Functie-informatie: U werkt zowel zelfstandig als in teamverband en stelt rapportages op van de uitgevoerde onderzoeken en bodemsaneringen. Ten behoeve van rapportages wordt gebruik gemaakt van specifiek ontwikkelde, geautomatiseerde systemen en tekenapparatuur. Functie-eisen: U bent in staat zich snel in te werken in nieuwe vraagstukken en heeft een aantal jaren relevante ervaring in het vakgebied. Ervaring op gebied van grond watersaneringsprojecten is een pré. Heldere en oplossingsgerichte adviezen, zowel mondeling als schriftelijk zijn voor u vanzelfsprekend. U bent communicatief vaardig en klantvriendelijk en heeft minimaal een opleiding op HBO-niveau. met ruime ervaring op het gebied van prospectief veldonderzoek Functie-informatie: Tot de werkzaamheden behoren assistentie bij grondboringen, interpretatie van boorresultaten en uitwerking van veldonderzoek in overleg met collega's. Functie-eisen: De kandidaat moet beschikken over aantoonbare technische ervaring op het gebied van landmeetkunde en kennis hebben op het gebied van automatisering van onderzoeksinformatie. U bent communicatief vaardig en klantvriendelijk en heeft minimaal een opleiding op HBO-niveau. Wij bieden u goede arbeidsvoorwaarden en gevarieerd werk binnen een jonge organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 10 dagen richten aan: Sagro Milieu Advies Zeeland B.V. T.a.v .de heer R. van de Woestijne Postbus 25 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel. 0113-35 22 22 of 06-53289740 e-mail: rvdwoestijne@sagro.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 53