de delta SMYVO PZC W2 BELEIDSMEDEWERK(ST)ER SPORT KW0|itelt! D3 Manager Maatschappelijk Werk m/v Functionaris Personeelsbeheer m/v Zorg afdelingshoofd P<fiO orsele zaterdag 30 augustus 2003 Scholengroep MoUerlyceum Adjunct sector-/Vestigingsdirecteur SChaai 12 Een enthousiaste HBO-V'er Kraamverzorgenden Zeeland en Goeree-Overflakkee Verzorgenden (alle deskundig heidsniveaus) en oproepkrachten wijkteam Ervaren Metselaars Metselaars S&Ol Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. Postbus 8017, 4330 EA Middelburg Tel: 0118-679000 fl (24 uur per week) Standplaats Goes zoekt medewerkers met een hart voor mensen (24 uur per week) Standplaats Goes GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stads kantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er nog betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op onze website www.goes.nl. Bij de gemeente Goes is binnen de afdeling Welzijn plaats voor een enthousiaste en resultaatgerichte voor maximaal 28,8 uur per week, waarvan 2 uur tijdelijk. DE AFDELING Op de afdeling Welzijn werken momenteel 19 medewerkers. De afdeling is een onderdeel van de sector Maatschappelijke Ontwikkeling en houdt zich bezig met een veelheid aan producten.Voorbeelden hiervan zijn kunst en cultuur, sport, accommodaties, minderheden, vrijwilligerswerk, sociaal cultureel werk, jeugd, speelvoorzieningen, ouderen, (gezondheids-) zorg, kinderopvang, peuterspeelzaalwerk en onderwijs. De afdeling Welzijn heeft ambities en is met aansprekende projecten bezig. Zo wordt gewerkt aan de realisatie van nieuwe (brede) scholen, aan het opwaarderen van de sport accommodaties, aan uitbouw van het jeugdbeleid, aan een nieuwe structuur voor het voor komen van voortijdig schoolverlaten, aan een steunpunt vrijwilligerswerk, aan een nieuw museum en aan professionalisering van het welzijnswerk. DE FUNCTIE De afdeling Welzijn bestaat uit (senior)beleidsmedewerkers en een cluster uitvoering. Van u als beleidsmedewerk(st)er wordt een generalistische inzet verwacht. Wel zult u in hoofdzaak belast worden met sportbeleid, met name het verder uitbouwen van het in 2001 gestarte project breedtesport. Uw inzet bij projecten wordt vooraf vastgelegd door middel van af te spreken werkkaders. De afdeling streeft naar een meer bedrijfsmatige en resultaatgerichte wijze van werken.Van u wordt hierin een bijdrage verwacht. WIE ZOEKEN Wil? U bent in het bezit van een relevante HBO-opleiding, aangevuld met kennis en ervaring op het gebied van projectmanagement. U beschikt over goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en heeft gevoel voor maatschappelijke en politiek/bestuurlijke verhoudingen, gekoppeld aan een zakelijke inslag. U heeft kennis van en enthousiasme voor het sportbeleid en bent bereid tot het werken in de avonduren. WAT BIEDEN Wil? Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring bij een volledige werkweek minimaal 1.924,00 (schaal 8) en maximaal 3.164,00 (schaal 9) bedraagt. Een uitloop tot 3.518,00 bruto per maand (schaal 10) behoort tot de mogelijk heden. Daarnaast hebben wij goede regelingen voor studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, een pc- en fiets- privéregeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met R. Boone, hoofd van de afdeling Welzijn, telefoonnummer (0113) 249731. Informatie over de procedure kunt u inwinnen bij G. de Wilde, personeelsconsulent, telefoonnummer (01 13) 249635. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitatie Spreekt deze functie u aan stuur dan uw brief en cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 2230.03. U kunt ook uw brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. De solficitatiotermijn sluit 14 dagen na verschijnen van dit blad. VOORKEURSBELEID en naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving, Arbeids- apten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aart de isen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie! J v - - Og-^cholengroep MoUerlyceum is een brede scholengemeenschap met gymnasium, atheneum, havo en vmbo. De scholengroep heeft onge veer 2250 leerlingen en bestaat uit het MoUerlyceum Bergen op Zoom, het Mollercollege Zuidwesthoek en het Mollercollege Steenbergen. De Scholengroep MoUerlyceum biedt elke leerling een opleiding op maat en doet daarbij recht aan de verschillen in capaciteiten, aanleg en interesses die er tussen leerlingen bestaan. Gestreefd wordt naar een ononderbroken leertraject tussen primair onderwijs en de feitelijke beroepsopleiding van onze leerlingen. Het Mollercollege Steenbergen is een school voor VMBO met 4 leerwegen. De school telt ongeveer 550 leerlingen. De vestigings directie bestaat uit de vestigingsdirecteur en 2 adjunct-vestigings- directeuren. Vacant is de functie van Onder verantwoordelijkheid van de vestigingsdirecteur verricht de nieuwe adjunct-vestigingsdirecteur in nader overleg te bepalen algemene managementactiviteiten ten behoeve van de vestiging en wordt belast met de dagelijkse leiding van een deel van de vestiging. De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 12, aanstelling vindt plaats in minimaal 0,8 wtf, de datum van aanstelling vindt plaats in overleg. Functie-eisen: U bent in het bezit van een onderwijsbevoegdheid voor het voortgezet onderwijs. Daarnaast beschikt u over managementkwaliteiten, zoals overwicht, het vermogen tot motiveren, relativerend vermogen, team geest en uitstekende contactuele vaardigheden. Een goed analytisch vermogen is vereist. Ervaring is daarentegen niet noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ons Middelbaar Onderwijs. Inlichtingen: Belangstellenden kunnen de volledige functiebeschrijving, de selectie- en benoemingsprocedure en de Schoolgids 2003-2004 van de Scholengroep MoUerlyceum aanvragen bij mevrouw A.C.G. van Put-Kil, medewerkster personeelszaken op de centrale administratie van de scholengroep, telefoon 0164 - 24 15 50, e-mail a.put-kil@mollerlyceum.nl RST Zorgverleners is een professionele instelling voor thuiszorg. De doelgroep is de reformatorische gezindte. In de verschillende soorten van zorg houdt RST Zorgverleners een hoog kwaliteitsniveau aan. In 1999 ontving de instelling het kwaliteits keurmerk van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg. Identiteit en kwaliteit is de leus. RST Zorgverleners wil graag helpen in situaties waar zorg nodig is. De Bijbel is daarbij de maat staf bij alle werkzaam heden. Binnen de instelling wer ken uitsluitend mensen die zelf een reformatorische achtergrond hebben en daarnaar wensen te leven. Daar waar mogelijk en noodzakelijk wordt samen gewerkt met gelijkgezinde instellingen, zoals bijvoor beeld met verzorgings huizen en instellingen voor thuiszorg. RST Zorgverleners werkt landelijk met teams in 3 regio's. Daar verlenen wij kraam- en thuiszorg (gezinszorg) in omgeving: Opheusden t/m Zwolle; de Randstad t/m de Bommelerwaard; Goeree- Overflakkee t/m Zeeuws Vlaanderen. Wijkverpleging en GV (Gespecialiseerde verzorging) verlenen wij in Zeeland en op de Veluwe (omgeving Barneveld). Kraamzorg: naast boven genoemde regio's ook in Rijssen. De vraag naar identiteitsgebonden zorg in Regio Zeeland groeit! Daarom zoeken wij: Leidinggevende thuiszorg vanuit Regiokantoor Goes Wil je de uitdaging aangaan om leiding te geven aan een thuis zorgteam op Zuid-Beveland en daarnaast actief meedenken rondom het beleid van RST Zorgverleners? Kom het thuiszorgteam op Zuid-Beveland uitbreiden door als leidinggevende bij ons te starten! Kerntaken: Aansturing van een team thuishulpen en verzorgenden Coördinerende rol in zorg- en dienstverlening richting cliënt uitvoering van het personeels- en kwaliteitsbeleid actieve rol in beleidsontwikkeling Functie-eisen: HBO opleiding aantoonbaar probleemoplossend vermogen leidinggevende capaciteiten een dienstverband van minimaal 50% Vragen over de functie? Aarzel niet contact op te nemen (tijdens kantooruren) met mevrouw C.B. Mulderij, regiomanager te Goes, tel. 0113-396390. Pas kraamverzorgende? Kom bij ons ervaring opdoen! Ervaren kraamverzorgende? Deel je kwaliteiten met ons! Er staan nog steeds cliënten op onze wachtlijst. Bent u of jij degene die een van onze teams kan versterken? Of kom werken in ons nieuw te starten wijkteam rondom Middelburg. Voor dit team zoeken wij oproepkrachten op verpleegkundig niveau. Meer informatie nodig over de kraam- of thuiszorg functies? Bel tijdens kantooruren met een van onze leidinggevenden kraam zorg, thuiszorg of 24-uurszorg, tel. 0113-396396. Voor alle vacatures geldt: Salariëring volgens CAO-thuiszorg Rijbewijs en auto is noodzakelijk Percentage dienstverband bespreekbaar behorend tot de rechterflank van de gereformeerde gezindte Direct solliciteren? Vraag een sollicitatieformulier op door tijdens kantooruren te bellen met Personeelszaken, tel. 0342 - 40 54 66 en stuur deze voor 31 augustus a.s. naar RST Zorgverleners, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 154,3770 AD Barneveld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Burg. Kuntzelaan 27-a Postbus 154 3770 AD Barneveld Tel (0342) 42 23 24 Fax (0342) 42 25 50 www.rstzorg.nl E-mail: info@rstzorg.nl Borsele vraagt een: (m/v) gemeente voor 36 uur per week Borsele zien? Bezoek website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte I5 dorpen Overwegend agrarisch en fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook zeehaven-, industrie- en energiegemeente De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers somen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaat gerichtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Functie-informatie: je geeft leiding aan de afdeling en je bent verantwoordelijk voor het P&O-beleü formatiebeheer, rechtspositie, personeels- en salarisadministratie je signaleert en speelt in op nieuwe ontwikkelingen op P&O-gebied je voert voor de sector Maatschappelijke Ontwikkeling het consulentschap uit je adviseert aan.het college en het managementteam over organisatorische ontwikkelingen Functie-eisen: een HBO-opleiding op het gebied van personeel en arbeid, aangevuld met gerichte werkervaring een stevige persoonlijkheid en een coachende stijl van leidinggeven een sterk ontwikkelde communicatieve vaardigheden en een op samenwerken gerichte werkhouding Borsele biedt: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is maximaal schaal I I 4053,00) bereikbaar, J Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Wim Davidse, sectorhoofd Middelen telefoon: (0113)238344. Sollicitatie: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen richten aan het college van burgemeester al wethouders van de gemeente Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand met in<| linkerbovenhoek van de envelop 'P&O'. Of e-mail naar P&0@borsele.nl, Wie eerder solliciteerde voor deze functie hoeft niet meer te reageren. Bouwbedrijf 'De Delta' b.v. is gevestigd in Middelburg en behoort reeds jaren tot de toonaangevende bouwbedri jven in Zuid-West Neder land. Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf met circa 100 medewerkers. Wij zijn werkzaam in alle sectoren van de B& U-bouw. Ons bedrijf kenmerkt zich door een informele organ isatiestructuur waarin on derlinge samenwerking ten behoeve van de bedrijfsdoel stellingen voorop staat. A Ter versterking van onze afdeling Productie zoeken wij: Een verantwoordelijke baan waarin vakmanschap nog uitstekend beloond wordt! U opereert als metselaar binnen een bestaande ploeg. Daarnaast kunt u zelfstanfl onderhoudswerk uitvoeren binnen de daarvoor gestelde tijdslimieten. U beschikt over de nodige ervaring, de nodige vakdiploma's en over een rijbewijs B-E. Bent u geïnteresseerd? Dan zien wij uw schriftelijke reactie graag voor 15 septcmta| a.s. tegemoet op onderstaand adres t.a.v. de heer C. E. M. Geysels. Website: http://www.dedelta.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen en St. Philipsland. De Stichting heeft 80 mede werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk, het Welzijnswerk en het werk van Sociaal Raadslieden als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs; Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk. De afdeling Welzijn voert haar werkzaamheden uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl De afdeling Maatschappelijk Werk: Zij profileert zich naar buiten toe als een afdeling met een eigen gezicht en voert algemeen maatschappelijk werk uit voor alle inwoners van de gemeenten rondom de Oosterschelde. Daarnaast voert zij maatschappelijk werk uit in het kader van zakelijke dienstverlening. De manager Maatschappelijk Werk: geeft integraal leiding aan de afdeling Maatschappelijk Werk is resultaatverantwoordelijk heeft zitting in het managementteam levert een bijdrage aan het beleid van de totale organisatie Functie-eisen: een opleiding op minimaal HBO-niveau, gericht op het vakgebied, aangevuld met een voor de functie relevante opleiding (VO management- of vergelijkbaar niveau) tenminste 3 jaar ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur in het maatschappelijk werk kennis van en inzicht in werkmethodieken, organisatieprocessen, veranderingsprocessen en managementtechnieken inzicht in en kennis van het werkveld en de maatschappelijke context waarbinnen het werk wordt uitgevoerd managementkwaliteiten resultaatgericht kunnen werken een ondernemende attitude goed gevoel voor politieke en maatschappelijke verhoudingen stimulerend en motiverend Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op de volgnummers 50-60, 3731,31 -€ 4273,11 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden deelname aan het pensioenfonds PGGM Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. De functionaris personeelsbeheer: coördineert wervings- en selectieprocedures houdt wettelijke en CAO-ontwikkelingen bij die van belang zijn voor het personeelsbeleid van de organisatie adviseert over en controleert arbeidscontracten adviseert leidinggevende functionarissen over rechtspositionele zaken en arbeidsverhoudingen ziet toe op de administratieve afhandeling van personele zaken Functie-eisen: een relevante opleiding op HBO-niveau tenminste 3 jaar ervaring in een P&O-functie een gedegen kennis van het arbeids- en sociaal verzekeringsrecht een gedegen kennis van personeelsbeleid in al zijn facetten kennis van (software op het gebied van) personeelsinformatiesystemen een dienstverlenende instelling analytisch vermogen goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid] Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op de volgnummers 30-40, 2601,23 - 3 168,12 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden deelname aan het pensioenfonds PGGM Sollicitatieprocedure voor beide functies: Sollicitatiebrieven met curriculum vilae kunt u richten aan SMWO, t.a.v. de sollicitatiecommissie Manager Maatschappelijk Werk of t.a.v. de sollicitatie commissie Functionaris Personeelsbeheer, Postbus 310,4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden op 22,23 en 24 september 2003. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mw. R.M. de Bruyckere- Snoet] directeur (voor beide functies) of bij mw. C.J. Smallegange-Westerweele, manager Facilitair (voor de functionaris personeelsbeheer)tel. (0113) 272I50.J De sluitingsdatum is 12 september 2003. leeg? Btifyanger? RegisseurWat is jouw talent? tel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een schoolbe- r met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in ant. Iedere leerling willen we het bést denkbare 'twijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voor- Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambitieus 'jn en talenten in te zetten om het onderwijs van WÊÊigeven... ons middelbaar onderwijs Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 15 september 2003 richten aan: de voorzitter van de centrale directie van de Scholengroep MoUerlyceum, drs. J.L.J. van Aalzum, postbus 471, 4600 AL Bergen op Zoom. Desgewenst kunt u bij hem ook eerst inlichtingen inwinnen op bovenstaand telefoonnummer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 52