Zorgcoor PERSONEEL VERKOPER BUITENDIENST voor de regio Zeeland Cjebï. Plcbddet MONTEURS Gevraagd: ainatorm/v CompuZeel@nd Maatschappelijk werkers PZC 30' Scorpion Nederland B.V. Operationeel manager huishoudelijke zorg/verzorging (m/v) Giro 800 800 Computerverkopers/Technisch medewerkers M/V Help de mensen in Irak! secretaresse m/v zaterdag 30 augustus 2003 SHO Den Haag (36 uur per week) voor woonzorgcomplex \lwV Nieuw Bach ten poiifeAS&. te Oost-Souburg Westerweel Intermediair Werken in zorg en welzijn? Kijk °P www.zz.nl HISTOLOGISCH ANALIST VERZORGENDE VERZORGENDE BEGELEIDER VERZORGENDEN Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt voor zorg en welzijn www.compuzeeland.nl Scorpion Nederland B.V. bestaat al ruim 12 jaar en is een ISO gecertifi ceerde, snel groeiende, handelsor ganisatie die onderdeel uitmaakt van de Scorpion Groep. Wij houden ons bezig met de advisering en ver koop van een ruim assortiment pro ducten welke onder de handels naam INNOTEC op de markt wor den gebracht, zoals; hoogwaardige lijm- en afdichtingkitten, technische onderhoud- en reinigingsproducten, ruit-, lak- en kunststof-reparatiesys temen. Wij bieden met behulp van deze producten onze afnemers in de bouw, techniek en mobiliteitsbran che, technische oplossingen aan. Momenteel bestaat ons personeels bestand uit ca. 55 enthousiaste medewerkers. Wegens een steeds groter worden de vraag naar onze topkwaliteit pro ducten hebben wij voor onze afde ling techniek'dringend behoefte aan enthousiaste, jonge mensen voor deze functie, of mensen uit de prak tijk die door ons willen worden op geleidt tot verkoper. sales@innotec-industrie.nl www.innotec-industrie.nl "Only quality has a future" De functie: De verkoper buitendienst werkt en woont in het ter beschikking gestelde rayon. Na onze praktijkgerichte opleiding worden door u zowel bestaande als nieuwe klanten bezocht. Door trainers uit de praktijk wordt aan u on dersteuning gegeven in de vorm van verkoop- en producttrainingen en persoonlijke begeleiding. Uw profiel: U gaat gemakkelijk om met allerlei verschillende mensen. U heeft affiniteit met techniek. U bent commercieel en resultaatgericht ingesteld. U vindt zelfstandig werken geen probleem. U bent een doorzetter die zich niet uit het veld laat slaan. Een breed assortiment topkwaliteit producten om mee te werken. Ons aanbod: Een breed assortiment topkwaliteit producten om mee te werken. Een uitdagende en zelfstandige functie. Een prettige, informele no-nonsense bedrijfscultuur. Een uitgebreid scholings-, trainings- en begeleidingsprogramma. Een basissalaris met provisieregeling. Een autokosten- en onkostenvergoeding. Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan met onze P&O manager Bert Extercate, tel.nr. 053 - 428 29 54 Wilt u solliciteren? Stuur dan binnen één week na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief met C.V. en pasfoto naar: Scorpion Nederland B.V. T.a.v. afd. P&O Postbus 3710, 7500 DS Enschede Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zie ook www.zz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg met respect, waar u ook woont Wij zoeken voor vervanging gedurende het zwangerschaps- en bevallingsverlof van twee collega's met ingang van 1 november 2003 enthousiaste kandidaten voor de functie van Vacaturenummer 03.047 Voor de duur van 1 jaar, gemiddeld 24 uur per week. Eerst vervangt u onze operationeel manager huishoudelijke zorg, later vervangt u onze operationeel manager verzorging. Als operationeel manager geeft u leiding aan een team medewerkers. U bent verantwoordelijk voor het klantgericht en efficiënt realiseren van de zorgverlening. Wij verwachten van u dat u klant- en resultaatgericht bent, een team kunt motiveren en een actieve bijdrage kunt leveren aan beleidsontwikkelingen en -invoering. U beschikt over een afgeronde opleiding op HESO-niveau, aan gevuld met een managementopleiding en bij voorkeur relevante werkervaring. Wij bieden een uitdagende functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg (schaal 9, minimaal 2.039,12 en maximaal 2.955,84 bruto per maand bij een 36-urige werkweek) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer J. Arts, rayonmanager, tel. (0118) 65 56 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 8 september a.s. richten aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. VERKOOP VAN GRONDVERZET. EN INTERNTRANSPORTMACHINES MACHINALE VERSPANINGSWERKZAAMHEOEN CONSTRUCTEUR VAN BAKKEN EN GRIJPERS Gebr. Pladdet b.v. is een handels- en constructiebedrijf met ca. 55 medewerkers. We zijn o.a. gespecialiseerd in verkoop en onderhoud van heftrucks en grondverzetmachines. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar met de opleiding VMBO motorvoertuigen, die onderhoud verricht in onze werkplaats of op lokatie bij de klant. Kennis van hydrauliek is een pré. Bereid tot het volgen van cursussen. Wij vragen van een klant vriendelijke en servicegerichte instelling. Mocht u interesse hebben in deze functie reageer dan binnen 14 dagen: Gebr. Pladdet b.v. t.a.v. P. van Cadzand Paulinaweg 6-8-10 4521 RE Biervliet tel. 0115-481351 Meer informatie over ons bedrijf? Kijk op www.pladdet.nl of e-mail: info@pladdet.nl MENSEN IN NOOD, NEDERLANDSE De hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro800800.nl De Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitge breid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgings huizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huishoudelijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen onder steunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost- Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op het terrein van Ter Reede is onlangs een verpleeghuis geopend voor 90 bewoners. Ouderen die zelfstan dig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dag verzorging, maaltijdvoorziening en Telehulp. Bij de Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 700 medewerkers in allerlei functies: van huis houdelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Stichting Werkt voor Ouderen Op het Oranjeplein in Oost-Souburg wordt gewerkt aan de bouw van woonzorg complex Nieuw Bachtenpoorte. Dit is een woonvorm voor ouderen die zelfstandig willen blijven wonen. Uitgangspunt hierbij is de combinatie van veiligheid, privacy en zorg voor bewoners. Het woonzorgcentrum bestaat uit 73 woningen waarvan er 37 worden toegewezen aan ouderen met een zorgindicatie. Bewoners van dit centrum kunnen gebruik maken van vele vormen van zorg- en dienstverlening. De zorgcoördinator: verleent zorg aan bewoners van het woonzorgcentrum coördineert de inzet van zorg stimuleert de zelfstandigheid van bewoners draagt zorg voor een optimaal woon- en leefklimaat in en rond het woonzorgcentrum begeleidt bewoners met psycho-sociale problemen De zorgcoördinator die wij zoeken: heeft een diploma verpleegkundige, niveau 4 of 5 heeft enige ervaring in een leidinggevende functie is flexibel en heeft doorzettingsvermogen kan zowel zelfstandig als in teamverband werken kan effectief doelen stellen, de juiste prioriteiten bepalen en is resultaatgericht onderhoudt een netwerk van zakelijke relaties kan tactvol omgaan met relaties in een spanningsveld van tegenstrijdige belangen Naast een passend salaris (FWG 45) en een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeids voorwaarden volgens de CAO V&V. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met mevrouw H. van der Meulen, zorgmanager van zorgcentrum De Zoute Viever, telefoon (0118) 467 888. Een gericht psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Heeft u interesse? Stuur dan uw schriftelijke reactie vóór 13 september naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 A3 Vlissingen, t.a.v. mevrouw V. van Luijk, Personeelszaken. is een in Goes gevestigd medisch adviesbureau ten behoeve van juridische belangenbehartigers van letselschadeslachtoffers uit heel Nederland. Op korte termijn ontstaat een vacature voor een (bij voorkeur fulltime) met afgeronde secretariële opleiding op MBO+/HBO niveau. Je beschikt over goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden. Tevens ben je accuraat en flexibel. Wij bieden een afwisselende baan in een jong team. Jouw schriftelijke reactie met CV kunt je richten aan: Westerweel Intermediair B.V., Westsingel 90 C, 4461 DN Goes t.a.v. mevr. C. C. de Ronde, officemanager. Voor inlichtingen kunt u bellen: 0113-211230 Op www.zz.nl vindt u vacatures van de zorg en welzijnssector in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek naar: Voor 21,6 uur per week Pathologisch laboratorium, Terneuzen Voor 22 uur per week Verzorgingshuis Ter Reede, Vlissingen MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Voor gemiddeld 16 uur per week Revalidatie Geneeskunde Zeeland, Goes Voor 16 tot 24 uur per week Verpleeghuis 't Gasthuis, Middelburg Voor 3 uur gemiddeld per week ZLG, locatie Woontraining, Vlissingen Voor 11 en 32 uur per week Zorgcentrum Ter Weel, Krabbendijke Zie jij het zitten om computers en randapparatuur te verkopen? Ben je bereïji j handen flink uit je mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdatf geen ervaring hebt dat je toch "geen kans" maakt. Wanneer jij serieus en leer gierig bent bieden wij je de mogelijkheid om bij ons ervaring op te doen Laat deze kans niet liggen en reageer. Zie jij het zitten om computers en randapparatuur te bouwen en/of repareren? Werk je secuur en efficënt? Dan ligt hier je kans! Ervaring is een pré. Wanneer jij aan bovenstaande omschrijving voldoet richt dan je sollicitatie met pasfoto aan: CompuZeel@nd V.O.F., t.a.v. Dhr. J. Stokx Dorpsstraat 20B, 4451 BC HEINKENSZAND directie@compuzeeland.nl 0113-568372 Dorpsstraat 20B Heinkenszand De sector Maatschappelijk Werk van Zorgstroom bestaat uit het Algemeen Maatschappelijk Werk, Bureau Sociaal Raadslieden, Meldpunt Schuldhulpverlening en School- en Bedrijfsmaatschappelijk werk. Het werkgebied omvat de gemeenten Middelburg, Vlissingen en Veere. De sector Maatschappelijk Werk staat midden in de samenleving, dicht bij mensen aan wie tijdelijk of soms een leven lang hulp verleend wordt De werkwijze is systeemgericht. Er wordt ten behoeve van de cliënt integraal samengewerkt met vele dienst verlenende organisaties, politie, huisartsen enz. Wij zijn een organisatie in ontwikkeling die de overstap maakt naar maat schappelijk ondernemerschap en dienstenfinanciering en deelneemt aan een landelijk kwaliteitstraject. Een organisatie die aan de weg timmert met ruimte om te pionie ren, getuige de huidige projecten Outreachende hulpverlening en Oudermishandeling/behandeling. Kortom een organisatie die flexibel op de wensen en behoeften van cliënten en opdrachtgevers wil inspelen en staat voor professionele eerstelijns hulpverlening. Zorg wet respect, waar u ook. woont In verband met uitbreiding, zoeken wij voor het Algemeen Maatschappelijk Werk op korte termijn Vacaturenummer 03.046 Een fulltime en een parttime functie. Wij zoeken enthousiaste collega's die hulpverlening bieden aan cliënten, passend binnen de afgesproken kaders van de organisatie. U neemt deel aan 24-uur bereikbaarheidsdiensten. Voor deze functie vragen wij een afgeronde HBO-opleiding maatschappelijk werk. Wij zoeken teamplayers, die individueel sterk staan. Indien u ook nog een duidelijke visie heeft omtrent het vakgebied dan zijn wij zeker in u geïnteresseerd! Wij bieden een contract voor ten minste een jaar. De inschaling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijn. Het maximum salaris bedraagt 2765,72 bruto per maand bij een full-time dienstverband. Wilt u meer informatie, neem dan contact op met de heer A. de Visser, teammanager maatschappelijk (0118-684000). Denkt u de persoon te zijn die wij zoeken, stuur dan uw sollicitatie- j briefen cv met vermelding van het vacaturenummer vóór 9 september2003 aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg. Zie ook www.zz.nl Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld, bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30