Zussen Atoon in tweede ronde Goossen soepel naai winst in Kreekloop Vijf Zeeuwse teams in landelijke competitie Outsiders stunten op NK tijdrijden V AP Voetbalkampen gaan laatste dag in Marianne Verdonk op jacht naar goud I! Zware start Goese driebanders \k uitslagen donderdag 28 augustus 2003 Hoger beroep Internationaal toernooi Rapide ,V - Atletiek Tennis Voetbal van onze sportredactie VLISSINGEN - Het natio nale ranglijsttoernooi in Vlissingen heeft zijn eigen Sister Act. De zussen Merlyn en Audrey Atoon uit Brou wershaven plaatsten zich gisteren vrij eenvoudig voor de tweede ronde van het Theelen Van der Weele ten nistoernooi. Beiden gaven slechts vier games af. De Zeeuwse inbreng mocht gisteren toch al niet klagen. Want behalve de zussen Atoon bereikte in het vrou wentoernooi ook Jeantien van den Dries de tweede ron de. De wildcardspeelster versloeg Kim van der Steen met 6-4 en 6-3. Alle wedstrijden bij de vrou wen vergden overigens slechts twee sets. De langste partij was die van voormalig Schelde-speelster Afke Har- tog. De geplaatste speelster ging echter wél onderuit te. gen Lakshmi van der Wait De topzes op de plaatsings lijst schaarde zich probleem- loos onder laatste zestien. Bij de mannen bereikten gis. teren alle acht geplaatst! spelers de volgende rondt De Zeeuw Frank Clausing, verliezend finalist van vorig jaar en nu als tweede gt plaatst, ging probleemloos langs Wilco Moggré en speelt nu tegen Jeroen Bok. Ooi Goesenaar Alexander Non- nekes kwam een ronde ver der. Hij gaf Robin Nicolai weinig kans: 6-4 6-1. De wildcardspelers Joh® Quaak (Burgh-Haamstedej en Mare Felius (Vlissingen strandden gisteren in de eer ste ronde. doorWim de Vos TERNEUZEN - Voor Erik Goossen is de voorbereiding op het komende winterseizoen al weer begonnen. De Terneuzense atleet heeft zijn zinnen opnieuw gezet op de Midwintermara thon van Apeldoorn, die in ja nuari staat geprogrammeerd. Gisteravond was Goossen op permachtig in de Terneuzense Kreekloop. Met bijna één mi nuut voorsprong op streekge noot Peter de Vet schreef hij die loop op zijn naam. Het was niet meer dan een trai ning voor Erik Goossen. Zater dag zal hij van start gaan in de halve marathon van Burgh- Haamstede. „Voor die wedstrijd is de Kreekloop een goede voor bereiding, hoewel de wedstrijd in Burgh-Haamstede een heel zware is. Veel hoogteverschil en soms behoorlijk veel wind op die dijken. Maar het past goed in vor de voorbereiding voor A» doorn." Goossen liep enkelei ken geleden nog de mant van Torhout. „Toen washeti niet heel erg warm, maartt viel mijn tijd tegen", stil Goossen, die vooraf gegokt! op een tijd van 2.40 uur uitkwam op 2.48 uur. In Terneuzen kwam gisteravond soepel lopend snel aan de leiding, overigr wel samen met de ook weersl lopende Peter de Vet. De te woordig in Westdorpe worn De Vet kon het tempo van Go '9 sen later niet meer bijbenen Bij de vrouwen ging de oven ning naar Ritske van der! uit Goes. Op de middenafst (5 kilometer) was er zowelbi J'n mannen André Mercier) als aa de vrouwen (Els de Jaegerli Belgische overwinning. Dat ook het geval op de loop ovf "v kilometer: broer Ward en t| Lies Mercier warer snelsten. In Ockenburgh wil plek in play-offs door Joop van den Oudenhoven GOES - Voor de driebanders van Delta/Ockenburgh begint het sei zoen met een onvervalste kraker. Titelverdediger Van Wanrooij is zondag in Heeswijk Dinther de eerste opponent van de Goese club. Met Torbjörn Blomdahl, Daniël Sanchez, Clemie van Wanrooij en Arie Weijenburg is de eerste tegen stander een prima graadmeter voor de kracht van Ockenburgh. Raymond Nicodem, teamleider van Delta/Ockenburgh, schroomt niet zijn ambities uit te spreken. „We gaan voor een plaats in de play-offs. Met Jean Paul de Bruijn als sterke derde man en de laatste aanwinst Henk Habraken op de vierde positie moet dat haalbaar zijn. We moeten er vanaf de start staan. We gaan er vol in. Het thuis publiek moet nog even wachten. Pas op 21 september is de eerste thuiswedstrijd." Jean Paul de Bruin ziet reikhal zend uit naar zijn debuut voor Del ta/Ockenburgh. „Ik verwacht veel van het komende seizoen. Dat doen mijn fans ook van mij, dus ik heb wel iets waar te maken. Maar dat stimuleert alleen maar.Voor Henk Habraken, die minimaal elf wed strijden voor het team gaat spelen, krijgt het seizoen een bijzondere start. „Zo ongeveer in mijn achter tuin (Habraken woont in Sint Oe- denrode) maak ik mijn debuut. Op een plaats waar m'n biljartcarrière in 1984 begon. Ik heb daar nog veel vrienden en fans. Dat is een extra stimulans om er een mooi debuut van te maken. Ik hoop een waarde volle bijdrage te kunnen leveren aan de hooggespannen verwach tingen." Martin Spoormans kende een heel aparte voorbereiding op het nieu we seizoen. Hij keerde deze week pas terug van een drie weken du rend verblijf in Singapore. De Belg was daar op uitnodiging van de Singapore Snooker en Billiard Council en fungeerde tot aan de South East Asian Games in decem ber als bondscoach van de prof- snookeraars en poolspelers. Die bereiden zich voor op dat Aziati sche evenement waar ook het drie banden op de agenda staat. Spoor mans moest hen de fijne kneepjes van het spel bijbrengen. „Een prachtige ervaring en een hele eer ervoor te worden gevraagd. Ik heb er graag al mijn vrije dagen voor opgeofferd. Ze wilden dat ik bleef, maar ik heb mijn verplichtingen aan Delta/Ockenburgh. Als het uitkomt, ga ik terug om de vorde ringen te toetsen", aldus Spoor mans. De eerste vier in de eindrangschik king spelen de play-offs. Naast de titelverdediger en Delta/Ocken burgh lijken Crystal Kelly en Twentevisie de beste papieren te hebben. Crystal Kelly komt met dezelfde spelers uit als vorig sei zoen, maar Frans van Kuyk en Raymond Ceulemans wisselden van positie. Twentevisie, met Dick Jaspers als nieuwe kopman, wordt het team met Marco Zanetti, Tay- fun Tasdemir, Christian Rudolph en Ad Koorevaar als een van de fa vorieten getipt. Voor het overige verandert er, be houdens wat naamsveranderin gen, weinig bij de meeste teams. Mike's Club werd René Degen- kamp, Havermans Groep werd BC Den Hoek en Zutex gaat verder on der de naam Rokx Transport. De nieuwkomers Melody Amber (Waalwijk) en T-Tac (Hoeven) lij ken met GSA Schiphol de strijd om behoud in de eredivisie te moeten aangaan. In het ongewisse blijft nog even de rechtsgeldigheid van de toewijzing van een plaatsje in de eredivisie aan Dekker Keukens uit Utrecht (met onder anderen voor malig Ockenburgh-speler John Tijssens), dat nog in hoger beroep wordt aangevochten door 't Plein tje uit Sint Willebrord. Torbjörn Blomdahl is zondag met zijn team de eerste tegenstander van de driebanders van Ocken burgh. foto Robert van de Berg/ANP van onze sportredactie GOES - De landelijke competi tie driebanden gaat maandag van start met vijf Zeeuwse teams. Drie hiervan - 3BSD 1, De Stene Brug en Hoondert/de Waard - komen uit in de derde divisie. Twee teams hebben een plaatsje in de nieuw gevormde vierde divisie: 3BSD 2 en DGV Korenbeurs/'t Kaaitje. Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, voordat de vierde divisie werd ingevoerd. Vorig seizoen had de start al moeten plaatsvinden, maar de bestuur ders bliezen het om onduidelij ke redenen af. Na een gefor ceerde degradatieregeling in het afgelopen seizoen en een hoos aan nieuwe inschrijvers is het nu zover. Maar liefst 118 teams gaan in deze nieuwe klas se van start. De Zeeuwse vertegenwoordi gers komen beide in poule 4 uit waarmee een mooie derby in de planning is opgenomen. Naast één team uit Dordrecht komen alle overige tegenstrevers uit Brabant. Bij 3BSD 2 werd Jan Suykerbuyk teamleider en nam de koppositie over van Philip van der Male, die op de derde plaats gaat spelen. Piet Kox wordt tweede man. Verder blijft bij de formatie uit Zierikzee al les bij het oude. DGV Korenbeurs/'t Kaaitje (voorheen Euro Ginseng) on derging niet alleen een naams verandering, maar zag ook kopman Tonny van Iwaarden vertrekken. Kimmo Pankow neemt het kopmanschap op zich en heeft alle vertrouwen in zijn manschappen. De nog altijd niet herstelde Jan Jacobs werd vervangen door Jean Louis Smulder uit Middelburg. Ook teamleider Joop van den Ou denhoven is nog altijd niet vol ledig inzetbaar. Bij de derdedivisionisten zijn weinig veranderingen. 3BSD 1 en De Stene Brug hebben op nieuw aspiraties om een rol van betekenis te spelen. Voor 3BSD 1 dat in de 'Haagse' poule 2 is in gedeeld, wordt het vaak nacht werk gezien de reisafstanden. In de teamsamenstelling is volgens teamleider Peter van Hou welin gen weinig veranderd. Alleen Martin Capelle is naar de derde positie doorgeschoven. Bij het Goese De Stene Brug is Wim de Kok opgerukt naar tafel twee ten koste van Jaap Hame- ling. Verder bleef alles hetzelf de. Bij Hoondert/de Waard dat in dezelfde poule (3) uitkomt als de Stene Brug vertrok Wim Je- remiasse. Hiervoor kwam geen vervanging. Gerrit Blom en de zijnen denken het in de huidige samenstelling gemakkelijk te redden. door Peter van Leeuwen BERGEIJk '- Winnaars die het niet kondeiv geloven, verliezers die hun verbazing niet onder stoelen of banken staken. De nationale titelstrijd tijdrijden leverde gisteren in Bergeijk ge noeg gespreksstof op. Bij de mannen won Maarten den Bakker, dat was een surprise. Bij de vrouwen zegevierde Jo- landa van Dongen-Cools. Wie? Als Jolanda Cools fietste ze in een ver verleden nog voor de na tionale selectie. „Ik heb nog met haar gereden vroeger", herin nerde de geklopte Leontien Zij laard-van Moorsel zich. „Een beul, maar dit had ik niet van haar verwacht." Mirjam Mel- chers, derde: „Ik ken haar echt niet. Reed ze 56x13? Ik rijd met de 53 voor, net als iedereen.' De wonderbaarlijke kampioene wordt zaterdag 37 jaar, was in 1992 gestopt omdat ze de ano- rexia-cultus in het vrouwenpe loton („Piet Hoekstra met zijn gezeur over te dikke konten") HULST - De hockeyclub Rapi de uit Hulst houdt een jarenlan ge traditie in stand. Een week voordat het hockeyseizoen van start gaat, houdt de club ko mend weekeinde zijn jaarlijkse internationaal getinte Rabo/Reynaerttoernooi. Voor de 45e keer wordt dit toer nooi met deelname uit Neder land, België, Engeland en Frankrijk gehouden. De hoc- keysport mag dan de laatste ja ren getroffen worden door een verminderde belangstelling, in Hulst ligt dat toch even anders. Bogend op een gezonde vereni gingsstructuur floreert het hoc key daar als vanouds. Dit jaar kan Rapide zowel bij de mannen als de vrouwen twee teams in competitieverband in het veld brengen. Het toernooi krijgt een interna tionaal tintje door de deelname van de Engelse teams Tommy Rowe en Nottingham, het Fran se Calais en de Belgische forma ties Temse, Pingouin Nijvel, Vrijbroek, Leuven en Artevelde (Gent). Zaterdag starten de wedstrijden om 10.00 uur en zondag om 13.00 uur moe was en keerde vorig jaar te rug op de fiets omdat ze zichzelf te zwaar vond. Vier weken gele den leende ze een tijdritfiets. Het voor vrouwen unieke voor blad kwam van de fiets van haar man. „Ik heb een keer of vier er op getraind." Dit voorjaar reed ze nog even bij de opleidingsploeg van Farm Frites, maar het boterde niet met de ploegleider. Terug bij haar club de Zuidwesthoek viel de medisch secretaresse vooral op door in criteriums dwars door alle afspraken heen te fiet sen. Gisteren versloeg ze een in stituut. Van Moorsel kon het amper geloven. „Het zal wel kloppen. Ik heb niet het gevoel dat ik slecht gereden heb. Zij zal gewoon een superdag hebben gehad." Bij de mannen was Servais Kna- ven, derde achter Den Bakker en Bart Voskamp, nog het meest verbaasd over de uitslag. Die verwondering betrof niet zo zeer de eindtijd van de winnaar, 19 seconden sneller dan de top favoriet, als wel de aan hem ver strekte tussentijden. „Ik was de hele race de snelste. Ik kwam hier ook over de finish met het idee dat ik gewonnen had. Dat viel dus tegen. Den Bakker is al enige tijd in topvorm. „Ik zal niet zeggen dat ik de benen heb waarmee ik ooit het podium haalde in de Amstel Gold Race en Luik-Bastenaken-Luik, maar mijn motivatie is nog nooit zo goed geweest." De Zuid-Hollander kwam terug na blessureleed en een psychische crisis en reed in Bergeijk een perfecte race. „Ik kon op het laatst nog versnellen." Het is normaal gesproken niet voldoende voor een topnotering bij het wereldkampioenschap, over anderhalve maand in Ha milton. Bondscoach Gerrie Knetemann opperde al geen deelnemer af te vaardigen om dat Nederland al jaren geen rol van betekenis speelt. Den Bak ker zei zich vooral op de wegra ce te richten. „Als ik het idee heb dat ik in de tijdrit mee kan doen voor een plaats bij de topvijf tien, wil ik er over denken." Jolanda van Dongen-Cools maakte zich heel even illusies, maar hoorde snel dat het par koers in Hamilton lastig is. „Dan is het niks voor mijBij de beloften reed Thomas Dekker zich met zijn nationale titel in de selectie. Niels Scheuneman, de nummer twee, was al zeker van deelname. ANP t» -i A Jf «sP .- «K h» •- isgmSjm De voetballertjes vermaakten zich gisteren opperbest in Terneuzen. «jte A ;%S| foto Peter Nicolai door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Mauro Pecoraro was jarig en dus werd er gezongen. De stemming zat er zelfs tussen de middag gedurende de lunch goed in op de accommodatie van Ter neuzense Boys, waar de derde dag van het KNVB-voetbalkamp werd afgewerkt. Van daag, tijdens de laatste dag, wordt het vier daags evenement met verschillende finales afgerond. Honderdtien voetballers van verschillende clubs in de leeftijd van zeven tot en met veertien jaar werkten gisterochtend in Ter neuzen een voetbalvaardigheidscircuit af en namen het in partijtjes voetbaltennis te gen elkaar op. In Kloosterzande, Vlissingen, Arnemuiden en Zierikzee komen deze week op een soortgelijk kamp eveneens Zeeuwse voetballers in actie. Het evenement in Goes werd vanwege de droogte afgelast. Ook de velden van Terneuzense Boys had den zichtbaar te lijden van de intensieve trainingen. „Ik ben blij dat de club hier het plezier van de spelertjes voorop heeft ge steld", zei Fred Overbeeke, die in Terneuzen met Carlo van Grimberghe voor de algeme ne leiding tekent. De twee leiders beschik ken over dertien in Zeeuws-Vlaanderen be kende trainers en voetballers en een verzor ger, die de diverse groepen begeleiden. Voor oefenmeester Bennie Boerman is zijn tiende editie hoogstwaarschijnlijk de laatste. Met voetbaltennis, een goalmastercircuit, vier-tegen-vier, een vaardigheidscircuit, zeven-tegen-zeven en een penaltybokaal neemt de jeugd een voorschot op de compe titie. Opvallend was het aantal blaren aan de voet, waarover veel spelers klaagden. Fred Overbeeke had er wel een verklaring voor. „Nieuwe schoenen, harde velden en gedurende vier dagen toch een behoorlijke belasting." Na afloop van de finales vandaag wordt in vier spelvormen een individuele winnaar bekend gemaakt. Bovendien ontvangt iede re deelnemer een certificaat. door Fred Rabout TERNEUZEN - Marianne Ver donk gaat zaterdag op jacht naar goud tijdens de Open Ne derlandse kampioenschappen voor atleten en atletes met een handicap. De titelstrijd wordt in Alphen aan de Rijn gehouden. De G-atlete (verstandelijke handicap) van het Terneuzense Scheldesport komt evenals vo rig jaar in actie op vijf onderde len: 100, 200 en 400 meter, ver springen en hoogspringen. Het leverde haar vorig jaar vijf gou den medailles op. Toen stond de 200 meter niet op haar program ma, maar daarvoor in plaats stond toen het kogelstoten. De concurrentie is dit jaar echter een stuk groter, omdat er een sterke Engelse afvaardiging aan de start verschijnt. Met name op de loopnummers verwacht de Terneuzense aardig wat tegen stand van die Britse vrouwen. Verdonk kijkt ook al met een schuin oog naar de Paralym pics, die in 2004 op de kalender staan. Met name de 2 00 meter op de Paralympics staat dik onder streept in haar agenda. Neder land zendt voor dit onderdeel acht vrouwen uit. Marianne Verdonk zit met een zesde plaats tijdens het jongste wereldkam pioenschap voorlopig in de se lectie, maar moet wel vormbe houd tonen. Daarom wordt in overleg met haar beide trainers, Ad Hendriks en Chris den Ex- ter, alles op die 200 meter toege spitst en is het Nederlands kampioenschap maar een tus senstap op weg naar die Para lympics. Een eerste serieuze test wordt het wereldkampioen schap indoor in maart 2004. Parijs. WK. Mannen. 1500 m: 1. El Guerrouj (Mar) 3.31,77,2. Baala (Fra) 3.32,31,3. Hesj- ko (Oek) 3.33,17,4. Paul Korir (Ken) 3.33,47, 5. Rui Silva (Por) 3.33,68, 6. Estevez (Spa) 3.33,84, 7. Liefers (Ned) 3.33,9, 8. Chouki (Fra) 3.34,05,9. Sjaboenin (Rus) 3.34,37,10. Songok (Ken) 3.34,39, 11. Parra (Spa) 3.35,02,12. Higuero (Spa) 3.38,49. 50 km snelwandelen: 1. Korzeniowski (Pol) 3.36.03, 2. Skoerigin (Rus) 3.36.42, 3. Erm (Dui) 3.37.46, 4. Voievodin (Rus) 3.38.01, 5. Nizjegorodov (Rus) 3.38.23, 6. Garcia (Spa) 3.43.56,7. Magdziarczyk (Pol) 3.44.53,8. Ny- mark(Noo) 3.46.14. Verspringen, gekwalificeerd voor finale: La- mela (Spa) 8,19, Tomlinson (GBr) 8,16, Da- vis (VSt) 8,14, Phillips (VSt) 8,12, Gaisah (Gha) 8,01, Beckford (Jam) 8,01, Zjoeskov (Oek) 8,01, Tsatoumas (Gri) 8,00, Taroes (Rus) 7,98, Meliz (Cub) 7,97, Moxey (Bah) 7,07, Taher Al-Sabee (SAr) 7,97. 200 m, gekwalificeerd voor halve finales, eerste serie: 1Suetsugu 20,24,2. Demeritte (Bah) 20,51, 3. Ricardo Williams (Jam) 20,53, 3. Wissman (Zwe) 20,59; tweede se rie: 1. Patton (VSt) 20,40, 2. Cavallaro (Ita) 20,47, 3. Malcolm (GBr) 20,58, 4. Al-Bishi (SAr) 20,74; derde serie: 1. Buckland (Mau) 20,06, 2. Joshua Johnson (VSt) 20,22, 3. Emedolu (Nig) 20,56, 4. Vries (ZAf) 20,59, uitgeschakeld: 5. Douglas (Ned) 20,64; vier de serie: 1. Capel (VSt) 20,30, 2. Campbell (GBr) 20,35,3. Fredericks (Nam) 20,49,4. Je- drusinski (Pol) 20,53. 400 mh, gekwalificeerd voor finale, eerste serie: 1. lakovakis(Gri)48,17,2. Woody (VSt) 48,24, 3. McFarlane (Jam) 48,35, 4. Faraj al- Nubi (Qat) 48,53; tweede serie: 1Felix San chez (Dom) 48,16,2. Rawlinson (GBr) 48,56; derde serie: 1. Kemel Thompson (Jam) 48.33.2. Herbert (ZAf) 48,60. Vrouwen. 400 m: 1Guevara (Mex) 48,89,2. Fenton (Jam) 49,43,3. Mbacke Thiam (Sen) 49,95, 4. Nasarova (Rus) 49,98, 4. Tonique Williams (Bah) 50,38,6. Sikina (Rus) 50,59,7. McConnell (GBr) 51,07, 8. Pospelova (Rus) 51,30. Kogel: 1. Kriveljova (Rus) 20,63, 2. Ostaptsjoek (Oek) 20,12, 3. Pavlitsj (Oek) 20,08,4. Korzjanenko (Rus) 19,17,5. Adams (NZe) 18,65, 6. Zabawski (Pol) 18,62,7. Klei- nert (Dui) 18,48, 8. Legnante (Ita) 18,28, 9. Adriano (Bra) 18,11, 10. Trunks-Koeman (Ned) 17,99,11. Li Meiju (Chn) 17,92,12.Ter- zoglou (Gri) 17,88. 200 m, gekwalificeerd voor finale, eerste se rie: 1. White (VSt) 22,50, 2. Block-Pintoese- vitsj (Oek) 22,613. Kravtsjenko (Oek) 22,66, 4. McDonald (Jam) 22,92; tweede serie: 1. Hurtis (Fra) 22,41, 2. Kapatsjinskaja (Rus) 22.43.3. Edwards (VSt) 22,44,4. Safronniko- va (WRu) 22,76. Terneuzen. Kreekloop, 10 kilometer. Man nen: 1. Erik Goossen (Terneuzen) 34.03, 2. Peter de Vet (Westdorpe) 35.00, 3. Tonny Lauret (Zaamslag) 35.23,4. Henk van Taten- hove (Terneuzen) 35.23,5. Luc de Jaeger (B) 37.19, 6. Rinus Reijngoudt (Terneuzen) 37.39,7. Jan van Hoeve (Oostburg) 39.00,8. Aschwin van de Abeele (Zuiddorpe) 39.04, 9. Frank van de Branden (Sint-Jansteen) 39.19, 10. Hans Schijve (Terneuzen) 39.20. Vrouwen: 1. Ritske van der Hoef (Goes) 43.41, 2. Marion Goossen (Terneuzen) 50.37. 5 kilometer, mannen: 1. André Mer cier (B) 17.41,2. Willy Faro (Breskens) 18.56, 3. Bert de Jaeger (B) 19.32, 4. Albert Platt- eeuw (Terneuzen) 20.13, 5. Roland Volle man (Terneuzen) 20.37. Vrouwen: 1. 1. Els de Jaeger (B) 22.32, 2. Liselot Kaijser (Ter neuzen) 22.35,3. Jessica Ocké (Westdorpe) 25.46. 3 kilometer, mannen: 1. Ward Mer cier (B) 11.14, 2. Franpois Babijn (Oostburg) 11.43,3. Chris den Exter (Terneuzen) 11.44, 4. Niekden Exter (Terneuzen) 11.45, 5. Tom de Jaeger (B) 12,11. Vrouwen: 1. Lies Mer- cier (B) 11.52,2.2. Esther Platteeuw (Terneu zen) 12.09, 3. Claire Volleman (Terneuzen) 12.26. Sportprijsvragen Lucky Day: 4-11 -12-17-18-20-22-27-30-32- 34-38-43-46-47-52-56-62-64-76 (onder voor behoud) New York. US Open, 16 miljoen euro. Mannen, eerste ronde: Costa (Spa/25) - Slui- Uefa Cup. Derde kwalificatieronde, wedstrijd (tussen haakjes strijd): Schenis Astana (Kaz) - Victi kov (Tsj) 1-3 (0-3), Atlantas Klaipt GroclinGrodzisk(Pol) 1 -4 (0-2). Viel kov, Groclin Grodzisk naar Uefa Cup. Duitsland, competitie: Hannoverêi tock3 - 3. Pila (Pol). Kwalificatie World l vrouwen. Polen - Nederland 3-2 li 25 25-22 22-25 15-10), Duitsland 3-1 (25-21 25-1819-25 25-23). ..„yyOIyiIjLrrïJiït.- Bergeijk. NK tijdrijden. Mannen: 1.0# lijn ker (Heenvliet) 54 km in 1.08.19 km/u), 2. Voskamp (Zetten) 0.17,3.' (Meerle) 0.19, 4. Van der Ven (IJss® 0.48,5. Van Velzen (Zoetermeer) 1.0- -US; Schalen (Arnhem) 1.16,7. Van Dulmf vm dam) 1.38,8. Van Hout (Hattem) 1 |ji„ ferink (Tubbergen) 2.13,10. Mouris5 kerk aan de Amstel) 2.23. ley Vrouwen: 1Cools-Van Dongen (M® nd( nis) 26 km in 37.04 (42,085 km/u),2 J j Van Moorsel (Rotterdam) 0.03,3. W (Moergestel) 0.14, 4. Gunnewijk «i 0.51,5. Chantal Beltman (Slagharenl- et Van der Zee (Deurne) 1.28. laar Neo's: 1Dekker (Dirkshorn)33,5 km'U (49,160 km/u), 2. Scheuneman (Vf# Tl' 0.05, 3. Posthuma (Hengelo) 0.44,4; (Ede) 1.12,5. Van der Wal (Holwerd Flens (Oostzaan) 1.51. ter (Ned) 7-6 7-6 2-6 6-3, NalbandianltijUii VI -Kohlschreiber (Dui) 6-47-6 6-3, NaüM - Vicente (Spa) 6-4 6-3 6-3, Nieminrttji Mahut (Fra) 6-2 6-4 7-5, Massu (Chll-Guj |l (Arg/30) 6-3 6-3 6-2, El Aynaoui M Kim (VSt) 7-5 7-6 6-3, Dupuis (Fral-Ja (Rus) 5-7 6-4 3-6 6-3 7-5, Federer iZvnC Wl Acasuso (Arg) 5-7 6-3 6-3 2-0 opgave,#! ie (ZAf) - Montanes (Spa) 7-6 6-2 6-2,ra poussis (Aus/20) - Tipsarevic (Ser)6-27L 4, Enqvist (Zwe) - Portas (Spa) 6-26-30 c Vrouwen, tweede ronde: Clijsters IBa lil! Granville (VSt) 6-1 6-1 HantuchovalS# iet Vakoelenko (Rus) 6-0 7-6, Kirilenkol# Barna (Dui) 3-6 7-6 7-5, Lichovtsevaü Vento-Kabchi (Ven) 7-5 6-3, ZuluagaK Casanova (Zwi) 7-5 6-3, TanasugarnJI )p Schnyder (Zwi/18) 6-4 6-3, Mauresmod jjm )-Cohen Aloro (Fra) 6-2 6-2. Vrouwen dubbel, eerste ronde: As /Miyagi (Jap/14) - Boogert/Dominikovr d/Aus) 6-4 6-4, Vis/Tarabini (Ned/Argi sp Quillan/De Los Rios (Aus/Par) 7-66-4. lp Vlissingen. Nationaal ranglijsttoe Theelen/Van de Weele. Mannen, eerste ronde: Bart-Jan Kreuk- lipten Hamm6 36-4, Willem Hornikx tro Couprie 6-3 6-3, Marco Marzolla - W; e[s Meijer 6-0 6-1, Christian Cirkel - Bi Frantzen 6-3 2-6 7-6, Stefan Aarts -1 Tijveleijn 4-6 7-6 7-5, Stefan Weeds Wouter Roep 4-6 7-6 6-0, Steven Bijl ten Meijs 6-1 6-3, Stein Weingartner Singeling 4-6 6-0 6-3, Alexander Nol - Robin Nicolai 6-4 6-1, Jeroen Bok- aan Berkouer 6-47-5, Coen van Gils-. Quaak 6-3 6-2, Dennis Bank - René 6-0, Sabin Tigu - Leon Lobach 6-3 Frank Clausing - Wilco Moggré 6-16^^ han Dijkstra - Mare Felius 6-4 6-4, Reuter - Mare IJzerman 6-3 6-3. Vrouwen. Eerste ronde: Jeantien Dries - Kim van der Steen 6-4 6-3, Mal -Elke Holleman 6-1 6-2, SamenthaHi - Kim van der Horst 6-3 6-0, Merlyn, Loes Gasille 6-3 6-1, Audrey Atoon-I Lange 6-4 6-0, Pamela van BoekeLI Montero 7-5 6-2, Alexa de Bont - Kal 6-1 6-2, Debby Haak - Emilie van Bi 6-1, Manon van der Beek - Charlottel 6-1 6-3, Dorian Driessen - Sanne Hl 6-2 6-1, Nicole Thijssen - Christina L 6-0, Lakshmi van der Wart Afke Har 6-4, Fleur van Haasteren - Ly-Huongl 4 6-2, Esther Vermeulen - Jasmine 6-2 7-6, Mireille Bink - Marissa Niroyl Hanneke Ketelaars bye. Brit ierj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42