BDG ONTVANGEN GELD GAAT NAAR SCHOLENPROJECT www.pzc.nl/kleintjesmarkt Facilitaire Diensten www.briljantgroep.n Wij zoeken op korte termijn SCHOONMA(A)K(ST)ERS Gemakkelijk én snel uw kleintje plaatsen via internet promotie Stichtingyj Sawasdee v_ PROJECTHULP Z.O.AZIE De PZC wil alle kinderen bedanken voor hun mooie kleurplaten, ledereen heeft heel erg zijn best gedaan! De gelukkige winnaars zijn: 1e prijs Tim Harthoom uit 's-Gravenpolder. 2e prijs Nathalie Poortvliet uit Oost-Souburg, Junus Malawauw uit Middelburg, Nadine Mijnsbergen uit Arnemuiden, Juli Ridderbos uit Serooskerke, Annabel Taks uit Vlissingen, Kris- tine Veldhof uit Waarde, Sandra Vermeulen uit Goes, Gerard Nijsse uit Goes, Bouke Remijnse uit Wemeldinge, Ramon van de Vrie uit Wolphaartsdijk, Jelco Kosten uit Yerseke, Hilde Bal uit Bruinisse, Sarah van der Vliet uit Oosterland, Denise van Kooten uit Renesse, Remco Waleboer uit Zierikzee, Jenni van Gelder uit Terneuzen, Tessa Eijkman uit Zaamslag, Kim Otte uit Biervliet, Emma van de Walle uit Graauw en Yanaika Blaakman uit Breskens, 3e prijs Iris de Klerk uit Meliskerke, Liesbeth Goossens uit Middelburg, Josianne Janse uit Westkapelle, Voor het schoonmaken van een school in Goes Werktijden: maandag t/m vrijdag van 15.45 tot 17.45 uur. Voor meer info: Th. Troost, tel. 0111-450580. Of kijk op de website www.briljantgroep.nl Mathijs Verhulst uit Oostkapelle, Sarah Scholten uit Veere, Samantha Lamper uit Wemeldinge, Philip van Kampen uit Goes, Emily Brown uit Hansweert, Rene Schipper uit Kapelie, Elise Timmermans uit Goes, Karlijn de Vos uit Heinkenszand, Iris de Reu uit Philippine, Sofie en Eva van Dijk uit 's Heer Hendrikskinderen, Jerom van de Kreeke uit 's Heer Arendskerke, Rens Louwerse uit Vlissingen, Mazchien Bieze uit Terneuzen, Roy en Fleur uit Terneuzen, Luca Hilvering uit Aardenburg, Martijn Scheele uit Terneuzen en Fabian van Doeselaar uit Terneuzen. Alle winnaars gefeliciteerd! De prijzen zijn inmiddels thuisgestuurd www.goespromotie.nl Stichting Goes Promotie bedankt Het ontvangen bedrag zal worden besteed aan een groot schoolproject van de Don Bosco Foundation in Cambodja in Poipet, een stad aan de grens met Thailand. Dit tot voor kort met vele landmijnen bezaaide grensgebied was het laatste bolwerk van de Rode Khmer en enkele jaren geleden amper veilig bereikbaar. Nu de grens met Thailand hier weer is opengegaan denken vele Cambodjanen in deze stad werk te vinden en iets te verdienen met handel en smokkel over en weer naar Thailand. De arme vluchtelingen (er wonen 30.000 illegalen in deze stad] leven in de meest erbarmelijke omstandigheden en worden uitgebuit door mensenhandelaren. Zo zijn veel jonge bedelende kinderen een prooi voor mensensmokkelaars en worden uit armoede verkocht aan z.g. trafficers, naar Thailand gesmokkeld waar ze worden geëxploiteerd in de seksindustrie en tot prostitutie of bedelarij gedwongen. Via Unicef werden in maart 2003 20 kinderen uit deze gevangenissen bevrijd en op de Don Bosco school in Poipet Cambodja opgenomen. Het project zal over één jaar een 1000 tal kinderen kunnen opvangen en educatie geven. Veel geld is nog nodig om dit project rond te krijgen. De Stichting Sawasdee werft fondsen voor dit speerpunt project en er is reeds 7 ha grond aangekocht waarop een kinderopvangtehuis, 2 internaten voor jongens en meisjes, 1 analfabeten school, basisschool en lagere beroepsopleidingen worden opgestart. Begroting US 500.000,- Behalve de in deze advertentie genoemde sponsoren bedankt de Stichting Goes Promotie de bandleden van Blof en Racoon. Het management van Bief en Racoon, Bewakingsbedrijf Scorpion, Het Rode Kruis, Publieke werken van de gemeente Goes,de afdeling bestuurszaken van de Gemeente Goes, de Politie, de Brandweer, het GHOR, de marktmeester, het publiek, de omwonenden.de vrijwilligers en de leden van de werkgroep.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16