vandervalk+degroot bv M^Tv^ 9 PERSONEEL Word vriend vluchteling van een vluchteling www.pzc.nl/abonneren GEB ze en Rijen GLASSLIJPER DOEN DOOR TE LEREN W15 GLASHANDEL "MOERSTEE" Beleidsmedewerker Welzijn (m/v) a spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 100 000 CHAUFFEUR/OPERATOR LOODSMEDEWERKERS KWALITEITSCONTROLEUR zaterdag 23 augustus 2003 M >t GOEDE VAKANTIE GEHAD? SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland Belangstelling? Afdelingshoofd Beleid en Strategie (m/v) ENTHOUSIASTE PROJECTLEIDER STICHTING www.vluchteling.org t.n.v. Centrum-Amsterdam Enthousiaste filiaaileiders m/v In verband met de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar twee jonge Tevens zijn wij op zoek naar een ZEELAND vandervalk+degroot heeft ruim 40jaar ervaring in het leveren van een hoge kwaliteit van reinigingsdiensten ten behoeven van infrastructurele werken; reinigen van riolen, kolken, verhardingen, verkeerstunnels en gemalen wordt uitgevoerd met hoogwaardig in eigen beheer ontwikkeld en geproduceerd equipment. Voor onze vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar m/v Wij verwachten bij deze functie: datje beschikt over het rijbewijs B/C alsmede het chauffeursdiploma CCV-b datje zowel in teamverband als zelfstandig kan werken een enthousiaste en flexibele werkinstelling Wij bieden voor deze functie: een interessante en afwisselende functie met veel vrijheid een informele werkomgeving met een plezierige werksfeer een interne opleiding tot reinigingsspecialist een goed salaris met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden (o.a premievrij pensioen) Ben je geïnteresseerd in deze functie, neem dan contact op met Patricia Bruinen (P&O) voor verder informatie en/of een sollicitatieformulier Je schriftelijke sollicitatie opsturen naar vandervalk+degroot bv, tav Patricia Bruinen, Postbus 62, 2685 ZH Poeldijk. INFO: 0174-247474 www.valkdegroot.nl VESTIGINGEN poeldijk waalwijk maastricht «wolvega vlissingen zutphen montfoort scheemda beverwijk was zoals altijd de hele vakantie bereikbaar. Misschien lag u lekker op het strand en heeft u onze advertentie gemist? Er zijn nog een paar VACATURES (M/V) Bij SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland in Middelburg zijn in de loop van dit jaar enkele vacatures ontstaan. Het is onbetaald vrijwilligerswerk, maar we hebben ook heel wat te bieden: zinvol werk waar je ook zelf wat aan hebt en waar je veel van kunt leren. Bovendien is het een leuke club mensen. Je krijgt begeleiding en ondersteuning in het werk. Per jaar krijgen de vrijwillige medewerkers ongeveer 10.000 telefoongesprekken. Reis- en onkosten worden vergoed. Na een zorgvuldige intake volgt een basistraining van twee weekends: 25/26 oktober en 22/23 november 2003 0118-615553 tijdens kantooruren. Postbus 89, 4330 AB Middelburg. Fax: (0118)642274 e-mail: telhulp zeelandnet.nl www.sostelefonischehulpdienst.nl (kies regio Zeeland) Wij MAKEN RUIMTE! fj zijn een dynamische en groene gemeente met 25.000 inwoners tussen de steden Tilburg en Breda. Hebben vier kernen Gilze (7.S00 inwoners), Rijen (16.000 inwoners), Molenschot (1.500 inwoners) iHilten (350 inwoners). lij lijn ook een organisatie waarvoor klantgericht en bedrijfsmatig werken meer is dan slechts een begrip. tigs heeft 't college de nieuwe structuur van de sector Ruimte vastgesteld. Dit betekent dat we van drie vijf afdelingen gaan. Het Projectenbureau en Economische Aangelegenheden blijven gehandhaafd, tide taken enigszins wijzigen. ktlit we het niet alleen kunnen vragen we ons af; WIL jij RUIMTE? jbent een gedreven manager die op een duidelijke manier richting weet te geven aan een team, ie de leiding op zich neemt en mensen en middelen zodanig weet in te zetten en te motiveren it doelen met succes worden bereikt. jbent de pionier die gaat voor uitdaging en ontwikkeling, voor wie eigenschappen als creativiteit flexibiliteit niet vreemd zijn. ezult begrijpen dat het geen geplaveid pad is dat je bij ons gaat bewandelen maar dat je daardoor Ie lansen krijgt om te werken aan ontwikkeling, lisje jezelf hierin herkent, dan ben jij degene naar wie we op zoek zijn. Kt zoeken een (36 uur/week, 1 fte) ledoelstelling van de afdeling let binnen wettelijke voorschriften en op basis van door het gemeentebestuur aangegeven kern- iken, prioriteiten en financiële kaders ontwikkelen van beleid met betrekking tot ruimtelijke „en alle direct daarmee verband houdende onderwerpen als volkshuisvesting, grondbeleid, ieu, natuur en landschap, woonomgeving, economie en boven- en ondergrondse infrastructuur. ifunctie Me functie van afdelingshoofd behoort de input en het beheer van de PlOF taken. Je vormt samen *de overige vier afdelingshoofden en de sectordirecteur de sectorstaf Ruimte die verantwoordelijk :roor integrale beleidsontwikkeling, beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering binnen de sector, bent verantwoordelijk voor strategische en integrale beleidsontwikkeling en -uitvoering met «rekking tot onderwerpen die verband houden met ruimtelijke ordening zoals volkshuisvesting, pmdbeleid, milieu, natuur en landschap, woonomgeving, economie, boven- en ondergrondse itastructuur. (profiel Siast het feit dat je een teamspeler bent, beschik je over goede communicatieve en schriftelijke Hardigheden. Ook voor een sterke visieontwikkeling en een heldere vertaling van visie naar beleid jjnwe bij jou aan het juiste adres. Je hebt gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke verhoudingen. voor succes ligt -naast de beschreven competenties- in een academisch werk- en denkniveau aeen opleiding op het gebied van stedenbouw/planologie. Je hebt meerdere jaren ervaring binnen ït taakveld. Salaris tihankelijk van opleiding en ervaring bieden we een salaris van maximaal 4.609,- bmto per aaand (salarispeil 1 april 2003), zijnde het maximum van salarisschaal 12. )efunctie wordt op korte termijn definitief beschreven en gewaardeerd. «formatie in assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor informatie over deze functie kun je tontact opnemen met de gemeentesecretaris, Wijnand Burger, telefoonnummer 0161-290300 of tatsvervangend sectordirecteur Ruimte, Hans Overbeeke, telefoonnummer 0161-290352. voor meer informatie over de gemeente en vacatures onze site www.gilzerijen.nl. Sollicitatie isollicitatie kun. je vóór 8 september 2003 richten aan het college van burgemeester en wethouders fin de gemeente Gilze en Rijen, postbus 73, 5120 AB Rijen, onder vermelding van Rui/BS op de nvelop of via de mail naar mjt.pooters@gilzerijen.nl Deeerste gespreksronde vindt plaats op 18 óf 19 september 2003. Iquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. Bitals :en: zoekt een: worde CNC slijpmachine. Wij zoeken iemand die: •leergierig is en bereid is een opleiding voor de CNC machine te volgen, •basiskennis van computers heeft. Wij bieden: •collegiale werksfeer ■goede verdiensten Heb je interesse schrijf dan binnen 14 dagen een briefje met je cv naar Vlashandel "Moerstee", Postbus 102, 4420 AD Kapelle Stationsstraat 15 4331 JA Middelburg 0118 650365 smz-it@smz-it.com www.smz-it.com 5 ECDL M T Basis ICT Windows 2000, XP Word 2000, XP Excel 2000, XP Open Outlook 2000 Visual basic voor Access Visual Basic 6.0 Project 98 Frontpage 2000 Access 2000, XP Powerpoint 2000, XP Internet Explorer 5.0, 6.0 Inschrijving o.a. HTML Photoshop Publisher Typevaardigheid 135/225 Windows, Word en Internet voor 55+ IT Opleidingen Comptia: A plus, Network plus en Server plus M1561 Designing a Microsoft Windows 2000 Directory Services Infrastructure M1572 Implementing and Managing Microsoft Exchange 2000 M2126 Managing a Microsoft Windows 2000 Network Environment M2150 Designing a Security-enchanced Microsoft Windows 2000 Network M2151 Microsoft 2000 Network and operating System Essential M2152 Micorosft Windows 2000 Professionel and Server M2153 Microsoft Windows 2000 Network Infrastructure M2154 Microsoft Introcuction to active Directory in Windows 2000 M2159 Deploying en Managing Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Verhuur Instructielokalen en vergaderruimten ingericht met of zonder pc, beamer, lunch etc. 12 september OPEN HUIS van 12:00-16:00 uur U komt toch ook langs? Sturm architekten roosendaal sturm architekten roosendaal vanuit ons middelgrote bureau in het hart van west-brabant maken wij van gevarieerde opdrachten herkenbare architectuur in scholenbouw, woningbouw, kantoren en bedrijfsgebouwen, zorgwoningen, wijkcentra en restauratie, voornamelijk in zuid-nederland en daarbuiten voor de interne en externe coördinatie bij het voorbereiden en uitwerken van onze plannen en voor het voeren van directie tijdens de uitvoering van projecten zoeken wij een van de kandidaat vragen wij: - een voltooide hbo-opleiding - aantoonbare kennis en ervaring bouwprocessen - goede communicatieve vaardigheden - gevoel voor team-work aan de kandidaat bieden wij: - een collegiale, enthousiaste werkomgeving in een prettig kantoorpand - een adequate salariëring volgens de CAO voor architectenbureaus - voldoende ontplooiingskansen bent u tussen de 30 en 40 jaar en ziet u hierin een uitdaging schrijf dan binnen 14 dagen naar: sturm architekten t.a.v. dhr. V.J. Wendel bergrand 232 4707 at roosendaal Ooslflakkee is een gemeente van 10.000 inwoners en bestrijkt een gebied van ruim 10.000 hectare op het Zuid-Hollandse eiland Goeree- Overflakkee. De gemeente heeft vier woonkernen Oude-Tonge, Ooltgensplaal, Den Bommel en Achthuizen. Het gemeentehuis is gevestigd in Oude- Tonge. Ooslflakkee heeft goede wegverbin dingen Iook met open baar vervoer) met de Randstad (Rotterdam ligt op ca. een halfuur reistijd), Zeeland en Brabant. Acquisitie naar aanlei ding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld Binnen de gemeentelijke organisatie, bestaande uit zeven taakgebieden, is bi] het taakgebied Zorg en Samenleving plaats voor een: Functie-inhoud: - adviseren aan het college over deelgebieden van het welzijnsbeleid (o.a. jeugdbeleid, gezondheidsbeleid, sportbeleid en subsidiebeleid); - uilvoering geven aan diverse projecten (bijvoorbeeld sportstimulering); - advisering met betrekking tot welzijns-accommodatiebeleid; - behandelen van subsidieaanvragen; - vertegenwoordigen van de gemeente in uiteenlopende overlegsituaties; - onderhouden van contacten met diverse instellingen. Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau; - relevante opleiding en werkervaring. Voorts beschikt u over een klantgerichte instelling en goede contactuele eigenschappen. Daarnaast kunt u zelf standig werken en heeft u gevoel voor maatschappelijke en politiek/bestuurlijke verhoudingen. Wij bieden: Afhankelijk van werkervaring en opleiding zal benoeming plaatsvinden in niveau 9 (minimaal 2140,00 en maximaal 3164,00 bruto per maand). De gemeente biedt een goede werksfeer en kent een flexibele invulling van de werkweek. Binnen onze secundaire arbeidsvoorwaarden vallen ondermeer een reiskostenregeling en pc-privé project. Inlichtingen en sollicitaties Inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hoofd van het taakgebied Z&S, mevrouw A.N. Hoogendoorn. Vragen omtrent de sollicitatieprocedure kunt u stellen aan mevrouw S.P. van de Water van het taakgebied BBCO. Beiden zijn te bereiken via het telefoonnummer 0187 - 64 22 00. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot 5 september 2003 sturen aan het college van burge meester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude-Tonge. U kunt uw sollicitatiebrief ook mailen naar info@oostflakkee.nl. Vanwege interne verschuivingen in ons steeds sterker groeiende bedrijf zijn wij op zoek naar Ben jij: spontaan 25 tot 35 jaar flexibel servicegericht Wil jij: een verantwoordelijke leiding gevende functie leuke collega's een leuke job goed salaris een nieuwe uitdaging Heb je ervaring in de verkoop, wil je meegroeien in ons bedrijf en denk je in ons team te passen, stuur dan een brief vergezeld van recente pasfoto binnen 8 dagen naar Jeans Inn, t.a.v. personeelszaken, Handelsweg 21a, 4387 PC Vlissingen De jeans-specialist van Zeeland Citronas B.V. is één van de grootste fruitimporteurs van Europa als onderdeel van de Citronas-groep met twee vestigingen in Nederland, één in Duitsland en één in Frankrijk. De fulltime loodsmedewerkers verrichten alle voorkomende werkzaam heden in het logistieke proces van de buitendienst. O.a. het laden en lossen van auto's en/of containers en het klaarzetten van orders. Functie-eisen: beschikken over goede sociale communicatieve vaardigheden in bezit van rijbewijs B liefst in het bezit van een bewijs "veilig werken met de heftruck" geen 9 tot 5 mentaliteit leeftijd 18-24 jaar De fulltime kwaliteitscontroleur is verantwoordelijk voor het keuren van producten, bewaakt de kwaliteit gedurende het logistieke proces, rapporteert de leveranciers d.m.v. kwaliteitsrapporten en informeert het verkoopteam. Functie-eisen: ervaring in de AGF-branche i goede communicatieve eigenschappen kennis van MS-office kennis van Engels en Duits is een pre geen 9 tot 5 mentaliteit leeftijd tot 30 jaar Wij bieden u een interessante functie bij een dynamische en actieve onderneming met prima collega's en een goede werksfeer. De honorering zal afhankelijk zijn van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan: Citronas B.V.t.a.v. dhr. R.P.G. Heinsbroek, Postbus 6094, 3002 AB Rotterdam, of per email PZ@citronas.com. ■M HRHHMMMMl imw Meer informatie/aanmelden Postbus 322 4380 AH VLISSINGEN Tel 0118 55 89 30 Fax: 0118 55 89 01 tc@roczeeland.nl Cursus overblijfouder Elke basisschool is wettelijk verplicht kinderen onder toezicht de middagpauze te laten doorbrengen. De cursus vergroot de vaardigheden van de overbli|fouders, met name op het gebied van het omgaan met kinderen, veilig heid, orde en netheid. Informeer naar de mogelijkheden. Erkenning van verworven competenties CEVC-proceduresl De arbeidsmarkt vraagt om gekwalificeerde medewerkers voor peuterspeelzalen. Met de EVC kunnen leidsters van peuterspeelzalen certificaten en vrijstellingen verwerven voor één of meer onderdelen van een erkend diploma. Door relevante ervaring en gevolgde opleidingen te erkennen is een verkort opleidingstraject mogelijk, waardoor snel voldaan kan worden aan de gestelde eisen. Informeer naar de mogelijkheden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43