Praktijkbegeleider Docent Expressievakken kÉ Verken aan de Zeeuwse kust! Vertegenwoordiger Nieuwbouw JA TE LEREN HEB PZC Help de mensen in Irak! Soms is een tweede huis geen luxe in IK ïf 5-STANDENSTOEL SUPERAANBIEDING HOME GARDEN Operator zaterdag 23 augustus 2003 Hogeschool ffW Zeeland (0,4 fte) I w ,t» www.HZ.nl LEKKER AAN HET STRAND GELEGEN? DAN HEB JE VAST ONZE ADVERTENTIE GEMIST! DE KINDERTELEFOON ZEELAND KOMT OREN TEKORT Belangstelling? mm spie/ziekte A.L.S. te lijf, Giro 800 800 Den Haag Normaalprijs (7 modellen) 269,- Bijbehorende luxe kussen 59,- ppP» Totaal 328,- Einde seizoenprijs 159,- Middelburgsestraat 64 Koudekerke Ma. 13.00 -17.30 Di. t/m wo. 11.00 -17.30 0118-551444 De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. De Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa en de rest van de wereld een belangrijk marktterrein is voor ons. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. De Pabo van de Hogeschool Zeeland is een snelgroeiende dynamische opleiding waar studenten opgeleid worden voor het Protestants-christelijk, roomskatholiek, openbaar en/of bijzonder neutraal onderwijs. Met ingang van 1 september 2003 ontstaat voor het opleidingstraject Zij-Instroom in de Opleiding en Zij-Instroom in Beroep de vacature van: Voor de lesplaats in Terneuzen ontstaat een vacature voor de functie (0,16 fte) Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijk heden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. 121 ►Hè: 7- sJK In het traject gaan we uit van de wet "zij-instromers in het beroep"; wanneer een basisschool een vacature of stageplaats heeft, die niet door een bevoegd leerkracht kan worden ingevuld, bestaat de mogelijkheid deze open te stellen voor afgestudeerde HBO-ers of VWO-ers zonder lesbevoegdheid. Deze lesbevoegdheid kan via het zij-instroom traject worden behaald. Het is een duaal traject van werken en leren. Het profiel Als praktijkbegeleider bezit u competenties die nodig zijn voor het herkennen en erkennen van competenties van kandidaten op basis van inzicht en ervaring in de beroepspraktijk. U ondersteunt kandidaten bij het zoeken naar bewijsmaterialen voor verworven competenties. U kunt individuele leerbehoeften onderscheiden en daar naar handelen. Gezien de levensbeschouwelijke samenstelling van het Zij-instroomteam genieten kandidaten die werken vanuit een christelijke levensbeschouwing de voorkeur. Het profiel Als docent expressievakken bezit u relevante competenties op het gebied van eigen vaardigheden bij de vakgebieden tekenen en handvaardigheid, op het gebied van de basisschooldidactiek en op het gebied van de opleidingsdidactieken. De kandidaat moet in staat zijn via veel praktische tips studenten uit te dagen tot het geven van moderne én aantrekkelijke expressielessen op het gebied van tekenen en handvaardigheid. Het aspect bekwaamheid is minstens zo belangrijk als het aspect bevoegdheid. Dit betekent dat we ook kandidaten met ruime, s T aantoonbare bekwaamheid uitnodigen te reageren. lid? tolgropp 1 t/m 8; jy J* -s.dk Wij vragen: ervaring in en kennis van de basisschoolgroep 1 t/m 8; zelfstandig kunnen functioneren communicatieve vaardigheden kunnen toepassen in gesprek; ic gericht handelen op wensen van de kandidaten; >f- feedback kunnen geven op een opbouwende wijze; De arbeidsvoorwaarden: Wij vragen: jc ervaring in en kennis van de zelfstandig kuhnen functioneren; jf. bij voorkeur een bevoegdheid voor één of meerdere expressievakken; >fbekencfvjh.met de moderne opleidingsdidactieken; M- op interactieve wijze kuhnen omgaan met studenten en collega's. - - Nadere informatie over de functies kunt u verkrijgen bij dhr. drs. iVI. Anthonise, opleidingsmanaget Pabo. telefoon: 0118-489125 of e-mail: manthon@mail.hzeetnpcl.nb S -vj% A Voor beide functies geldt een tijdelijke aanstelling van één jaar. Afhankelijk van de onfwikketing.van de medewerker en van de organisatie behoort verlenging van de arbeidsovereenkomst tot de mogelijkheden. mSPét, Inschaling vindt plaats conform de CAO-HBO: Voor beide functies geldt aanloopschaal 10 (min. 2323,-) f' functionele schaal 11 (max. 3948. Jo r**:; v-, Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, dient u uiterlijk 29 „augustus 2003 te zenden aan de Dienst P600, Postbus 364,^380 AJ Vlissingen. De Kindertelefoon (KT) is elke dag van 14.00 tot 20.00 uur bereikbaar op het gratis nummer 0800 0432. Al bijna 20 jaar. Per jaar krijgen de vrijwillige medewerkers van de KT Zeeland ongeveer 2500 telefoontjes. Het is zinvol vrijwilligerswerk waar je zelf ook wat aan hebt en waar je veel van kunt leren. De KT in Zeeland heeft nieuwe mensen nodig, Na een zorgvuldige intake start de basistrainim van twee weekends: 25/26 oktober en 22/23 november 2003 Het is belangrijk dat je dicht bij de doelgroep staat en nog goed weet en voelt hoe het was om zelf zo jong te zijn. Je moet makkelijk met kinderen/jongeren kunnen praten en hun taal vlot spreken en verstaan. Je krijgt begeleiding en ondersteuning in het werk. Reis- en onkosten worden vergoed, 0118-615553 tijdens kantooruren. Postbus 89, 4330 AB Middelburg. Fax: (0118) 642274 e-mail: zeeland@kindertelefoon.nl www.kindertelefoon.nl Giro 100 00e ,v. A.I .S. Centrum werking met het Prinses Beatrix Fc Crawford Deur B.V. is een onderdeel van de Cardo Group, een beursgenoteerde onderneming in Zweden. Naast bedrijfsdeuren omvat het leveringsprogramma dock levellers, dock shelters en garagedeuren en de aandrijvings- en besturings systemen voor deze producten. De activiteiten van Crawford Deur B.V., gevestigd in Heerhugowaard, zijn de verkoöp,'montage, Sr' service, onderhoud en reparatie van bedrijfsdeuren en dockequipment. Crawford Deur B.V. is marktleider en staat bekend om haar betrouwbaarheid en uitstekende service. Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar kandidaten voor de fulltime functie van Voor de regio West-Brabant/Zeeland De functie: U bent in uw regio verantwoordelijk voor de verkoop van nieuwe producten in het bijzonder aan aannemers in de utiliteitsbouw. Daarnaast onderhoudt u contact met architecten en de semroverheid, zodat de Crawford producten opgenomen worden in het bestek. MBO werk- en denkniveau, affiniteit met techniek en ruimtelijk inzicht. Werkt met moderne communicatiemiddelen. Woonachtig in de regio Roosendaal. In het bezit van rijbewijs B. Leeftijd 25 - 35 jaar. Sleutelwoorden voor succes zijn: Initiatief, relatiebeheer, betrouwbaarheid, afspraken nakomen, kortom: een verkoper pur sang. Voor de Crawford producten geldt een aantal unieke verkoopar gumenten, die uiteraard naast de prijs doorslaggevend zijn voor het marktleiderschap. U wordt ondersteund door zowel de binnendienst als door een technisch pro jectleider op locatie. U maakt deel uit van het team van vertegenwoordigers nieuwbouw en rapporteert aan de salesmanager. Uw profiel: Verkoopgerichte instelling, gaat voor concrete resul taten, zowel in omzet en marge als klanttevredenheid. Verscheidene jaren verkoopfervaring met kapitaalgoe deren/duurzame goederen. Heeft, eventueel na een inwerkperiode, product- en marktkennis en is prestatiegericht. 0p acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij geen prijs. Crawford Deur B.V. biedt: Een zelfstandige verkoopfunctie bij een internationale onderneming, die marktleider is op het gebied van productie, verkoop en onderhoud van bedrijfsdeuren en dockequipment. Professionele ondersteuning. Een prima salaris (on target) en als secundaire arbeidsvoorwaarden o.a. een premievrij pensioen en een lease auto. Graag geeft de heer mr. P. van Buijtenen nadere informatie (tel. 072 - 575 21 25). Kijk ook op www.crawford.nl en www.cardo.se Is dit uw functie? Stuur dan uw brief met CV vóór 8 september a.s. naar Crawford Deur B.V., ter attentie van Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 159, 1700 AD te Heerhugowaard. Solliciteren per e-mail kan ook: elena. repetto@crawfordnl A company in the Cardo Group - ACTIE, MEMISA, MENSEN IN NOOD, NEDERLANDSE RODE KRUI.S, NOVIB, STICHTING VLUCHTELING, TEAR FUND - SAMENWERKENDE HULPORGANISATIES www.giro800800.nl De hulporganisaties zijn in actie. Help nu en geef. *.Jk (diverse kleuren) (stoel met kussen) Wie zorgt voor een kind als de ouders dat even niet kunnen? Dan is het geweldig dat mensen als u die zorg overnemen. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke ouderrol? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32 www.pleegzorg.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, afvalverwerking, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Zebra Gasnetwerk B.V. is een samenwerkingsverband tussen Essent en DEITA N.V. Zij verzorgt het transport, de instandhouding, de exploitatie en het beheer van de (hoge druk) gasttransportleiding van Sas van Gent tot Moerdijk. De werkzaamheden hiervoor worden in een vijf-ploegendienst gecoördineerd vanuit de controlekamer in Bergen op Zoom. Het selfsupporting team bestaat uit negen medewerkers die vanuit DELTA en Essent zijn gedetacheerd. Omdat er in het team een vacature is ontstaan, zijn wij op zoek naar een ervaren Operator Kerntaken - Verzorgen van het transport van hoogcalorisch gas in een hoge druk leiding (80 bar), - Toezichthouden op de bestellingen en de verbruiken van het getransporteerde gas, - Beheren van de afleverstations en afsluiterlocaties, - Zorgen voor het buitenbeheer van het netwerk, - Verzorgen van alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij datje: - Beschikt over een mts-diploma, aangevuld met een opleiding zoals Middelbare Gastechniek of VaPro A/B, - Kennis van en ervaring hebt met pc-gebruik (Word, Excel, Access), - Tekeningen kunt lezen en interpreteren, - Accuraat, stressbestendig en flexibel bent, - Zelfstandig genoeg bent om in een zelfsturend team te werken, - Geen 'acht tot vijf mentaliteit' hebt, - Binnen één uur ter plekke kunt zijn en - Geen bezwaar hebt tegen consignatiedienst. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt, - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven, - Een pensioen- en ziektekostenregeling, - Mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw M. Eversdijk, Sector Personeelschef a.i., telefoonnummer (0118) 88 26 32. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie binnen veertien dagen aan DELTA N.V. secretariaat afdeling Personeel 81 Organisatie, Postbus 501*8,14.330 KA Middelburg of via e-mail naar: vacatures@delta.nl. DELTA N.V. Postbus 501*8 1*330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Basiskennis boekhouden Meer informatie/aanmelden Postbus 322 4380 AH VLISSINGEN Tel 0118 55 89 30 Fax: 0118 55 89 01 tc@roczeeland nl 7EELAND Na deze cursus bent u in staat de boekhouding van een eenvoudige organisatie te voeren. De gewenste opstap naar het Praktijk Diploma Boekhouden (PDB), met o.a.: balans en resultatenrekening, boekingsregels, |ournaal- posten, dagboeken, mutatielijsten Cursusduur: 14 avonden van 19.00 tot 21.00 uur, vanaf sept. 2003. Praktijk Diploma Boekhouden CPDB3 Zelfstandig een boekhouding voeren van een kleine tot middelgrote organisatie. Ideaal voor iedereen in de admi- nistratief-economische richting en voor startende ondernemers. Onderdelen o.a. boekhouden, bedrijfscalculatie, handelskennis en wetskennis. Toelating: Basiskennis Boekhouden tBKB) of gelijkwaardig. Cursusduur: 30 avonden van 18.30 tot 21.15 uur in 10 maanden, vanaf 15 sept. 2003. Moderne bedrijfsadministratie Bedrijfseconomische, administratieve cursus voor iedereen die wil doorgroeien naar een middle-management- functie. Logisch vervolg op PDB. Onderdelen: o.a. bedrijfsadministratie, bedrijfseconomie, bedrijfsstatistiek en belastingwetgeving. Toelating: PDB of MBO-lang (vraag naar voorwaarden). Cursusduur: 35 avonden van 18.30 tot 21.45 uur, vanaf 9 sept. 2003. NB: deze cursus is ook per module te volgen! Nieuw: Praktijk Diploma Loonadministratie CPDL1 Doel: zelfstandig de loonadministratie verzorgen. Onderwerpen: belastingrecht, sociaal recht en arbeidsrecht. Cursusduur: 15 avonden [2,5 uur), vanaf 9 sept 2003 en vanaf 3 feb. 2004.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26