p Bekervoetbal ligt er deels al uit Gullit zegt sexy voetbal vaarwel d Nederlandse mannen kansloos ten onder Trainer Volharding laat zich niet meer zien Landenploeg loopt Spelen mis uitslagen agenda dinsdag 19 augustus 2003 Zeeuwse boot na eerste dag 50e op WK Brief Bondscoach voor onder-19 wil winnenwinnen en nog eens winnen Systeem Rode kaart voor Ronnie Babijn Van Raay kan net niet winnen Fi Tweede plaats coureur Krijger in C-finale Schletterer op achtste plek wl 0J LON tore lekk itadi opin kran proc gelo] van tribi Dramatische dag voor turnsters door Herman Wissink ANAHEIM - Bondscoach Frank Louter snapte er helemaal niets meer van. „Vreemd", zei hijter wijl hij verslagen in de catacom ben van de ijshockeyhal Ar rowhead Pound in Anaheim zat. „Dit heb ik nooit eerder meege maakt. Het was bij alle landen een slagveld, maar dat het bij ons zo slecht zou gaan, nee. Ga briëlla Wammes was op drie toestellen bagger. Het is iets on grijpbaars." Oranje in Orange County, zoals het gebied rond Anaheim wordt genoemd; dat kan niet misgaan, zou je denken. Maar het ging wel mis. En hoe. Met de 141.196 punten die bij elkaar werden ge sprokkeld is duidelijk dat de landenfinale, waar de beste acht aan mee mogen doen, niet wordt gehaald. Maar hoogst waarschijnlijk zit er ook geen plaatsje bij de beste twaalf in. Landen als Spanje, Italië, Duitsland en Canada die Ne derland de laatste jaren achter zich liet, staken Nederland voorbij. Geen plaats bij de beste twaalf betekent het mislopen van de kwalificatie voor de Olympische Spelen. Troost is dat er twee turnsters in Athene mee mogen doen. Aan het lan- dentoernooi zal geen Neder landse ploeg meedoen. Na de goede resultaten van het WK van twee jaar geleden in Gent (vij fde) en vorig j aar op het EK in Patras (tweede), werd er veel verwacht. Dat het een zwa re klus zou worden, was in het pre-olympische jaar wel duide lijk. Veel landen hebben immers een inhaalslag gepleegd en Ne derland is niet in staat geweest de opgebouwde voorsprong vast te houden. Maar dat het zó door Herman Wissink ANAHEIM - Kansloos. Daar mee is in één woord het optreden van de Nederlandse turners op het WK in Anaheim omschre ven. De ploeg van bondscoach Rob Stout eindigde in de kwali ficaties als 36e en is uitgescha keld. Richtpunt was een totaalscore van 210 punten, een achttiende plaats en twee olympische tic kets. Gezien de resultaten van andere landen, moest die doel stelling al snel worden bijge steld naar de 28e plaats, altijd nog goed voor één olympisch startbewijs. Yuri van Gelder, specialist op ringen, zou daar mee zijn geholpen. Het optreden van de jonge Ne derlandse ploeg eindigde met een drama op het afsluitende paard-voltigeren. Op het zware onderdeel dat de Nederlanders als laatste moesten turnen, don derden de heren als rijpe appe len van het toestel. Nederland eindigde op een krappe 205 punten, goed voor een 36e plaats. Met nog zes landen die in de laatste ronde in actie moesten komen, had Yuri van Gelder (20) nog steeds kans op een plaats in de individuele toestelfinale op ringen. Hij stond op een gedeel de zesde plaats, de beste acht mochten naar de finale. Een foutje in de landing kostte Van Gelder ééntiende punt, waar door hij uitkwam op 9.675. De finaleplaats ging daardoor aan zijn neus voorbij. GPD door Pieter van Klinken GOES - Een groot aantal beker wedstrijden in het Zeeuwse amateurvoetbal gaat komend weekeinde niet door. Enkele Zeeuwse gemeenten heljben na melijk nu al een speelverbod op de grasvelden ingesteld.'Lnkele andere gemeenten zullen daar waarschijnlijk later deze week ook toe overgaan. De reden daarvoor is dat er grote schade wordt aangericht aan de gort droge velden als er wel op ge speeld wordt. In de gemeente Noord-Beve land liggen alle velden er uit, zo meldt Ton Vermin van openbare werken. „Alleen in Kats mag er nog gevoetbald worden", wist hij. Ook binnen de gemeente grenzen van Goes zijn alle vel den afgekeurd, in elk geval tot donderdag. Als het weinig re gent deze week zal ook daar zal dit weekeinde niet gevoetbald worden. MEDEMBLIK - De Zeeuwse J24-zeilboten Jantje uut de kachel (Jon Boen) en JIP (Jeannot Bruggeling) zijn tijdens de eerste wedstrijd voor het wereldkampioen schap in Medemblik vijf tigste en 55e geworden. De eerste race werd gedo mineerd door de Italia nen. Sailing Planet van schipper Gabriele Benus- si won, voor haar landge noot Fabio Norcera met de Gingerinup. Op de eerste WK-dag had den de zeil ers maar weinig wind. Er zouden twee ra ces gevaren worden. Het werd er maar één. Sandra Minneboo van Jantje uut de kachel was best tevre den over de prestatie. Ze had dan ook niet verwacht voor in de 67 boten tellen de vloot te eindigen. „Ten opzichte van de Neder landers deden we het best goed." Zes landgenoten waren sneller, zeven lang zamer. mis zou gaan had niemand ver wacht. Op de goede prestaties op sprong na, waar Nederland be gon ging het verder op alle fron ten mis. Gabriëlla Wammes kwam op drie toestellen niet bo ven een acht uit. Berber van den Berg incasseerde een dramati sche 6.775 op balk. Twee weken geleden achtte Louter de kans op deelnemen van zijn pupil Wammes nog op vij f tot tien pro cent. Maar kennelijk maakte de geblokte turnster in Amerika een wonderbaarlijke wederop standing door. Tijdens de trainingen draaide ze naar oordeel van Louter zelfs zo goed dat ze het volledige ver trouwen kreeg en een volledige meerkamp mocht turnen. Maar ze zakte op een verschrikkelijke manier door het ijs. Op de brug viel ze een keer omdat ze de hoge legger miste. Op de vloer zag ze er niet goed uit en op de balk stapte ze er een keer naast en twee keer bijna naast. Oordeel: 7.537. Suzanne Harmes die onder de bezielende leiding van Boris Or- lov opbloeide, draaide een dege lijke serie. Misschien zit zij met haar individuele totaal van 36.262 nog bij de beste 24 en haalt ze daarmee de individuele meerkamp en deed zij hetgene waarvoor ze naar Amerika was afgereisd. Neerlands hoop in bange dagen waren junioren Mayra Kroonen en Loes Linders. De twee scoor den op het NK al hogere punten dan de meeste senioren. Op de EJOD in Parijs maakten de jon kies al grote indruk. Mayra Kroonen kreeg tijdens het acht- landentoernooi in Groningen al het vertrouwen van bondscoach Frank Louter. En ook nu mocht ze een volledige meerkamp tur nen. Alleen op brug maakte ze een foutje, maar dat mag haar worden vergeven. Linders kwam op drie onderdelen meer dan voldoende uit de verf. GPD wichtsbalk viel ze zelfs een keer. Op Tholen mogen de sportver enigingen alleen in Oud-Vosse- meer gebruik maken van de velden. „Verder is het overal verboden", vertelt Marlies de Koster van de afdeling open baar groen. „De velden zijn nu al bijna dood. Wij zitten met de handen in het haar." Verder is er momenteel eveneens een speel verbod in Middelburg. Het col lege van B en W in Veere neemt vandaag de beslissing over de velden. Sluis kijkt het nog even aan. „Als het droog blijft, kan er een verbod komen", weet Sami- ra de Kievit. Andere gemeenten hebben nog geen besluiten genomen of heb ben de clubs het advies gegeven toch vooral zuinig op de velden te zijn. „De verenigingen zijnnu als eerste verantwoordelijk voor de velden", zegt Annema- rie Bosman van de gemeente Terneuzen. „We hebben ze alle maal een brief gestuurd. Wees voorzichtig, zodat je het veld niet ruïneert." Ook in Reimers- waal is een dergelijke brief de deur uit gegaan. Op Schouwen-Duiveland is al leen een speelverbod in Bruinis- se. Verder ziet Piet Berrevoets van Openbare Werken nog geen problemen. „De kwaliteit is nog goed genoeg." Alleen in Vlissingen gaat dit weekeinde op de hoofdvelden waarschijnlijk vrijwel alles door. In die gemeente hebben ze veel gesproeid. „Het is niet uit muntend, maar wel verant woord", vertelt John Harting, voorman sport. In de gemeente Hulst is de keuze aan de verenigingen zelf. Daar zijn alle sportvelden geprivati seerd. Alleen de voetbalvelden van Vo gelwaarde en Kloosterzande vallen nog onder gemeentelijk toezicht. Ronald van Damme van Openbare Werken: „Wij gaan gewoon spelen." De voetbalbond KNVB heeft nog geen beslissing genomen over het al dan niet doorgaan van het districtsbekerprogram- ma. Jack van Eijck meldde dat de bond in elk geval een brief heeft gestuurd naar alle voet- balvereningen om vooral voor zichtig te zijn en vriendschap pelijke wedstrijden te mijden. „Donderdag nemen we pas een beslissing over het bekervoet bal. Dat wordt landelijk beslo ten. Ik kan daar nu nog niks zin nigs over zeggen." Ruud Gullit op zijn eerste dag als bondscoach van onder-19. door Joost de Poel HOENDERLOO - In een land waar natio nale jeugdploegen worden afgescheept met trainers van het kaliber Wim Koevermans, is de aanstelling van Ruud Gullit een ware verademing. Gisteren beleefde hij zijn eer ste werkdag als bondscoach van het Neder lands elftal tot negentien jaar. Gullits de vies: winnen, winnen en nog eens winnen. Het heeft even geduurd, maar ook tot de Zeister bossen is eindelijk het besef doorge drongen dat levende legendes op hun juiste waarde moeten worden geschat. Ruud Gul lit keerde gisteren terug in de moederschoot van de KNVB. Een vertrouwde plek die hij als international koesterde, maar op z'n tijd ook verafschuwde. Uitgerekend bonds coach Wim van Hanegem - 'mijn eerste mentor in de voetballerij' - bood Gullit tij dens een partijtje golf de job aan waar het hele Nederlandse voetbal bij gebaat lijkt: die van opleider van Neerlands voetbal- hoop. De verschijning van de Grote Gullit impo neert anno 2003 nog onverminderd, zo be wijst zijn allereerste training in Hoender- loo. Wanneer de bondscoach het veld be treedt, vallen de jeugdige Oranje-talenten direct stil. Waar bondscoaches als Wim Koevermans en Cor Pot voortdurend moe ten vechten om respect van de vroegwijze Oranje-jeugd, blijkt Gullit vanaf moment één zonder kunstgrepen de baas. Sterker nog: er zijn zelfs talenten die beweren de nacht tevoren wat onrustig te hebben gesla pen. „Je merkt aan alles dat hij een heel groot voetballer is geweest", zegt de zeventienja rige NEC-international Mark Otten. „De trainer heeft ook direct duidelijk gemaakt wat zijn doel is. Hij wil breken met die ty pisch Nederlandse gewoonte dat een ploeg tachtig procent van de tijd in balbezit is ge weest, maar helaas toch weer heeft verlo ren." De toon die Gullit op zijn eerste werkdag aanslaat, is inderdaad kraakhelder. Hij wil afscheid nemen van die aloude traditie dat jeugdige Oranje-selecties internationaal zelden potten kunnen breken. Sexy football is geen doel meer. Er moet gewonnen wor den. „De Nederlandse jeugdopleidingen zijn goed, maar ik heb het idee dat er te veel wordt geselecteerd op kwaliteit en te weinig op karakter", aldus Gullit. „Het gaat niet alleen om opleiden, het gaat ook om winnen. Dat wil ik er een beetje proberen in te dram men. Op mijn rondreis over de wereld heb ik geleerd dat je ook heel lekker kunt slapen als je slecht hebt gevoetbald, maar toch wint." Volledig in de trant van een generatiegenoot als Ronald Koeman heeft Gullit lak aan de heilige Oranje-huisjes van weleer. „4-4-2, Gabriëlla Wammes was volgens bondscoach F rank Louter op meerdere toestellen 'bagger'. Op de even foto Toussaint Klu iters/AN P door Pieter van Klinken OVEZANDE - Trainer Nikos Kardakaris is opgestapt als trainer van Volharding. De Griek is deze zomer vertrokken naar zijn geboorteland voor een vakantie. Vier weken geleden vertelde hij later terug te komen dan gepland. Nu liet hij weten helemaal niet meer terug te ko men. Het vertrek van de nog maar 2 5 - jarige oefenmeester komt hard aan voor de zondag-vijfdeklas- ser uit Ovezande. „We moeten nu naarstig op zoek naar een nieuwe trainer, maar dat valt nog niet mee", reageert voorzit ter Ruud de Baar op het plotse linge vertrek van Kardakaris. „Trainers van enig niveau staan natuurlijk ook niet te trappelen om bij ons te komen trainen. Kardakaris zelf was ambitieus en wilde iets met ons bereiken", zegt De Baar. „Dit seizoen pas sen we een aantal B-junioren in in de selectie en hij wilde daar veel tijd in steken." Over de reden van het vertrek wil De Baar niet in details tre- VEENENDAAL - Ronnie Ba bijn heeft tijdens de triatlon in het Gelderse Veenendaal een ro de kaart voor stayeren gekre gen. De Terneuzenaar kwam na het zwemonderdeel gelijk met La ven en Rost uit het water. Tij dens de openingsfase van het fietsen nestelden vijf atleten zich aan de kop van de wed strijd. Babijn nam de leiding en de rest volgde kort achter hem. Toen de Terneuzenaar zich liet afzakken kreeg hij een eerste waarschuwing. Op weg naar de wisselzone hielden Laven en Lammers, die voor Babijn re den, de benen stil. Babijn kwam daardoor op een afstand van vijf meter te rijden en kreeg een 'stop-and-go'. Daar was hij het niet mee eens, waarna een rode kaart volgde. Babijn kon daardoor vroegtij dig gaan douchen. Hockey foto Tom van Dijke/GPD Sportprijsvragen 5-3-2. Het is niet belangrijk in wat voor sys teem je speelt. Nederland staat voor aanval lend voetbal en dat moet zo blijven. Maar dat kan alleen maar als je achterin voldoen de zekerheden inbouwt. Ik erger me dood als ik in Europese finales weer alleen Itali aanse en Spaanse ploegen zie staan. In Ne derland zie je nog altijd dat karaktervoet ballers worden ondergewaardeerd. Net als het vak van verdediger. Bij het grote Oranje is alleen Jaap Stam een pure specialist. Best vreemd. Het is toch ook te gek voor woorden en veelzeggend voor onze samenleving dat we in Nederland steeds weer het belang van een goede mentaliteit moeten blijven bena drukken?" Toch is kosmopoliet Gullit maar wat blij dat hij na vier voetballoze jaren weer is neerge streken in zijn geboorteland. Zijn sabbati cal heeft hem, naar eigen zeggen, goed ge daan. „Ik heb zeker aanbiedingen gekregen, maar wilde na Newcastle m'n rust pakken. En dat is goed geweest voor me. Nu merkte ik dat het tijd was voor een terugkeer in de voetballerij." En dus prijkt er sinds gisteren voor de naam van Gullit het voorvoegsel 'bondscoach'. De doorstart van het huwelijk tussen Gullit en de KNVB moet uitmonden in deelname van 'onder 19' aan het EK 2004 in Zwitserland en een succesvol WK in 2005 in eigen land waarvoor Oranje al is geplaatst. En ook daarvoor geldt: „Winnen is het beste gevoel dat er bestaat." GPD Turner» Anaheim. WK, vrouwen. Kwalificatie landenwedstrijd, tussenstand: 1. Verenigde Staten 147,697, 2. Frankrijk 142,835, 3. Canada 142,560, 4. Duitsland 142,158, 5. Nederland 141,196, 6. Wit-Rus- land 132,208,7. Slowakije 130,882. Individueel meerkampklassement, tussen stand: 1Memmei (VSt) 37,449,2. Patterson (VSt) 36,774, 3. Kupets (VSt) 36,624, 4. Har mes (Ned) 36,262, 5. Stone (Can) 36,212, 6. Bijak(Dui) 36,111, 14. Kroonen 34,712, 20. Van den Berg 33,262,23. Wammes 32,086. Individuele scores Nederland. Sprong: Van den Berg 9,000, Linders 9,087, Kroonen 9,075, Wammes9,112, Harmes9,175. Brug: Kroonen 8,150, Van den Berg 8,925, Harmes 9,075, Wammes 7,500, Van Leeuwen 9,237. Balk: Wammes 7,537, Van den Berg 6,775, Kroonen 8,600, Linders 8,775, Harmes 8,712. Vloer: Linders 8,987, Van den Berg den. „Het gaat om problemen- de relationele sfeer.Moments doen drie oudere selectiespela dienst als trainer: Danny Sta weg, Kees Huizen en WiIko\v muë. Volharding werd de aia lopen twee seizoenen laatste" de vijfde klasse. ANTWERPEN - Yolanda Raay uit Goes heeft tijden Antwerpen Open net naasttin hoofdprijzen gegrepen. De rolstoeltennisster verloot enkelfinale van de Spaanse! la Ochoa en won ook de fis van het dubbelspel niet. haar Belgische partner Vanj Wallen bleek ze niet opgew sen tegen het Belgisch/Frat koppel Carlier/Elissandle. een spannend duel verloren): Raay en Van der Wallen metl 6-4 2-6. Uu doo RAI rooi aen lino Baf: nel leni sent zich daai achi Van pos Rochester. US PGA Championship, 5,5 mil joen euro. Eindstand: 1. Micheel (VSt) 276 (- 4), 2. Campbell (VSt) 278, 3. Clark (ZAf) 279, 4. Cejka (Dui) 280, 5. Els (ZAf), Haas (VSt) 282,7. Funk (VSt), Roberts (VSt), Weir (Can) 284,10. Andrade (VSt), Fasth (Zwe), Howell (VSt), Perry (VSt) 285. Goes. Maandbeker Goese Golf Club. Groep A: 1. René Verhoef 67; 2. Jan Doorduyn 68; 3. Ian Watson 70. Groep B (Stableford pun- ten): 1. Jan Brehm 43; 2. Cas in't Veld 41; 3. Agnes Westerhuis 38. Amstelveen. Champions Trophy, mannen. Argentinië - Duitsland 3-1 (1-0). Stand: 1. Nederland 2-6 (9-6), 2. Pakistan 2-4(10-9), 3. Argentinië 2-3 (8-7), 4. India 2-3 (6-6), 5. Au stralië 2-1 (7-9), 6. Duitsland 2-0 (3-6). Vierlandentoernooi, vrouwen. Eerste speelronde: Nederland - Duitsland 3- 0 (2-0). 27. Donners 1-0 (sc), 30. Donners 2-0 (sc), 60. Moreira de Melo 3-0. Scheidsrech ters: Cowie-McAlister (Aus), Smith (GBr). Aantal toeschouwers: 2500. Australië - Argentinië 3-0 (0-0). Mountainbike Zoetermeer. Nederlands kampioenschap mountainbike. Beloften: 15. Dick van de Berg (Gapinge), 28. Jarno Veerhoek (Rit- them). Amateurs: 15. Luc van Eek-van der Sluijs (Goes), 54. Eelco Mosselman (Goes). Veteranen: 33. Jan Minnaard (Wemeldinge Funklasse, mannen: 46. Nehemia Paarde- kooper (Oostkapelle), 50. Alexander Paar- dekooper (Oostkapelle). Vrouwen: 10. Ellen van der Pol (Goes). Jeugd, 8-10 jaar: 3. Tho mas Oosterhuis (Vlissingen). 11 en 12 jaar: 8. Johan Oosterhuis (Vlissingen). 13 en 14 jaar: 1. Bart Maas (Hansweert), 6. Marco Minnaard (Wemeldinge), 9. Randy Butijn (Yerseke). VALKENSWAARD - DickKtij ger heeft tijdens een wedstii voor het Europees kampioa schap in ValkenswaarddeCI f' nale moeten rijden. Het wet: het regende - en de haperend tijdswaarneming werkten i in zijn voordeel Heat één verliep nog goedv hem, hij werd daarin vijfde, de tweede heat stond hij achtsi Daarmee zou hij in de B-fina komen. Maar doordat de tijd waarneming in die tweedebt wat haperde, was van vijf li ders de tijd niet bekend. I mochten dus overrijden. Mi dat gebeurde toen het wt droog was. Dat vijftal realise* de in de herkansing daa snellere tijden dan Krijger, daardoor teruggeworpen wej i! naar de dertiende plek. In derde heat kon hij de schade! meer herstellen. In de C-finale eindigde de lander uiteindelijk als twee® f net achter de Belg Ronny Scl veneels. 8,562, Wammes 7,937, Kroonen 8,887',Hi mes 9,400 Mannen. Kwalificatie landenwedsfn/d1. Verenigde Staten 227,743 punten,2.Japan 227,046, 3. China 225,119, 4. Roemenie 224,770, 5. Zuid-Korea 224,047,6, Rusland 223,380, 7. Frankrijk 222,893, 8. Oekraine 222,734,36. Nederland 204,859. Individueel meerkampklassement: i TsJ- ahara (Jap) 57,224,2. Hamm (VSt)56,848,3 Yang (ZKo) 56,749,4. Gatson (VSt) 56,736, Dragulescu (Roe) 56,650, 6. Tomita (Jap 56,424,71Wammes 52,422,113. EpkeZo» derland 50,787, 121. Herre Zonderiai 50,225,166. De Koning 45,986. Individuele scores Nederland. Ringen: De Koning 8,062, Herre Zonderland 8,325,Epk Zonderland 8,150, Wammes 8,612, Van Ge) der 9,675. Sprong: De Koning 8,925, Epte Zonderland 9,000, Here Zonderland 9-5 Hardon 9,275, Wammes 9,112. Brug:DeK| ning 8,162, Hardon 8,425, Herre Zondek 8,400, Wammes 8,612, Epke Zonderlan 8,400. Rek: De Koning 6,637, Hardon8,42! Herre Zonderland 8,225, Epke Zonderlanj 8,787, Wammes 9,112. Vloer: De Kor 7,825, Hardon 8,175, Epke Zonderlan 8,575, Herre Zonderland 8,425, Wamrr* 9,062. Voltige: Herre Zonderland 7,425,3 Koning 6,375, Hardon 7,450, Wamme 7,912, Epke Zonderland 7,875. Lucky Day. 3-16-17-22-24-25-29-30-32-33- 44-49-55-57-58-59-61 -74-75-79 (onder voorbehoud). Tennis Cincinnati (VSt). Mannen, Masters Series, 2,2 miljoen euro. Finale: Roddick (VSt/7) - Fish (VSt) 4-6 7-6 7-6. Heinkenszand. TEBO toernooi. ME 5: Ruurt v.d. Wel-Ronald de Prieëlle 5-4 4-0. ME 6: Ghislaine Waltman Aletta Blok 4-1 4-1. MD 5: Eelco Eversdijk/Ruurt v.d. Wel-Remco van Keeken/William Korstanje 4-2 4-2. MD 6: Bud Aschman/Eddy Relijveld-Carlo de Mar- co/Peter Bustraan 5-44-2. VD 5: Janine Da- vidse/Sandra van Eenennaam-Els de Blaeij- /Marianne Braam 4-0 5-3. VD 6: Corrie Be- kenkamp-Crucq/Gerda Masius-Siereveld- Cobie Visser-Kievit/Mrian van Garsel 5-4 2-47-5, Willie v.d. Dries/Corry Vermue-Cor- rie Bekenkamp-Crucq/Gerda Masius-Siere- veld 1-4 4-2 7-4. GD 5: Jan Oranje/Tamara Uitterhoeve-Monique Flipse-de Groot/Ron Flipse 0-44-2 7-4. GD6: Wim van Leeuwen- /Scarlett Kwekkeboom-Ronald Onderdijk- /Jolanda Kerremans 4-2 4-0, Ron Vermeu- len/Willy Joosen-Jelle Gernler/Marjolein van Westen 5-4 2-4 7-3. Wereldranglijst: 1. Bettini 235: - - (Dui) 2047 (3), 3. Simoni (Ita) 1997(21,4.3* bellin (Ita) 1905, 5. Mayo (Spa) 1735, acchi (Ita) 1727 (8), 7. Vinokoerov (Kaz|17i (6), 8. Armstrong (VSt) 1558 (7),9, Casagra» de (Ita) 1421 (11), 10. Hamilton (VSt) 14030 15. Boogerd 1151 (21). OORDEGEM - Sebastièi Schletterer is achtste gewi op de 1500 meter bij een inter nationale wedstrijd in het Bel gische Oordegem. De Middel burgse atleet klokte een tijdvaj 3.43,95 minuten. dinsdag1 Atletiek Zesde Zomerloop. Organisatie: AV Wielingen. 19.30 uur: jeugd (75001"» meter). 19.50 uur: overige categon - (3, 6 of 10 kilometer). Inschrijven vans 18.45 uur bij strandpaviljoen De meeuw in Cadzand-Bad. B Tennis Total-Tebo Lustrumtoernooi. Local- Heinkenszand. Aanvang: 15.00 uur Vriendschappelijk. Vlissingen Ko' ge, Domburg-MZVC (19 00 uur! zee - Bruse Boys (19.15 uur), Bruse 2-Mevo (19.15 uur), Nieuwdorp-0i land (19.15 uur), Tholense Boys-Wem dinge (in Welberg), GPC VI|SSJL Kapelle, Oostkapelle 2 - Wisse Yerseke - WHS, VCK-De Noornj W Apollo-Colijnsplaatse Boys U-f Terneuzen-SSV'65 19.00 uurt, zense Boys-IJzendijke, K™'nin9e Hansweertse Boys (19.00 uur). Indien niet anders vermeld, 19.30 uur. g Wielrennen Ronde van Nederland. Eers,ee'^™aic catie: Markt in Middelburg. A 11.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18