Amazone Stouten sterk in Nieuw vliet Belgen zwak in oefenduels Fons Warrens begint naseizoen met zege 17 Mare de Kunder dreigt met ontslag L Belgische skeeleraar wint wedstrijd in Goes met overmacht uitslagen maandag 18 augustus 2003 Juiste ritme Blondeel wint Kikkertoernooi Hontenisse wint eigen toernooi Philippine pakt titel in Hoofdplaat Oorwassing Groede in Schoondijke Tennisser Smits wint in eigen huis Atletiek Autosport Paardensport Tennis nog ^nr_Frits Bakker ZAAMSLAG - Mare de Kun der is voorlopig geen trainer nieer van de voetbalclub Zaamslag. De Terneuzense oe- fenmeester is opgestapt uit on vrede met de organisatie rond bet eerste elftal. „Ik heb er geen zin meer in 0111 zo verder te gaan", zei hij gisteravond. Za terdagmiddag, toen Zaamslag vriendschappelijk speelde te gen RIA uit Westdorpe, was de hoofdtrainer niet meer aanwe zig. Het conflict tussen De Kunder en het bestuur draait om orga nisatorische zaken als verzor ging, vervoer, materiaal en andere zaken. „Ik moet bij voorbeeld zelf busjes regelen om het elftal mee te vervoeren, spelers zeggen veel te makke lijk af, de leider is op vakantie, de verzorgster is een paar da gen weg en zo is er nog veel meer. Met al dat soort irritaties ga ik de nieuwe competitie niet meer in. Ik heb het bestuur na de laatste training gezegd: je ziet me niet meer terug, ik kap ermee." Jan Doorns zat zaterdag als vervanger van de trainer op de bank. Vanavond volgt er nog een vervolggesprek tussen de trainer en het bestuur. De Kun der: „Ik moet nog zien of daar iets van komt, want de voorzit ter is op vakantie. Alles draait bij Zaamslag om Nico Bakker, de penningmeester. En won derlijk genoeg vindt hij dat ik gelijk heb. Hij zou het ook graag anders willen." De Kunder. „Het is ingeslagen als een bom, want niemand had dit verwacht. Veel spelers heb ben me al gebeld, maar tussen de spelers en mij is er helemaal niets. Het gaat alleen om de or ganisatie, om de randzaken." Nico Bakker heeft er vertrou wen in dat er vanavond een hoopgevend gesprek is. „We zijn het over een paar dingen eens andere dingetjes moeten we maar eens met de spelers groep bespreken. Ostyn is na een kwartier al weg jnnrEuqènede Kok GOES - Jean-Luc Ostyn dacht vóór de skeelerwedstrijd in Goes dat hij een paar demarra- jepogingen nodig zou hebben 'oor hij het peloton definitief athter zich kon laten. Zaterdag Heek dat één versnelling ge- Boegwas. De Belg reed in de zes- ierace om de Zeelandcup ruim mhalfuur alleen en won afge tekend. „Ongelofelijk, hoe doet hij dat toch?", vroeg Marco van der Heulen zich zaterdag af na de tace.Kees de Goffau, ook geïm poneerd door de winnaar, be antwoordde de vraag van de lei der in het klassement om de Zeelandcup. „Jean-Luc heeft er een neusje voor." De wedstrijd over 45 minuten en drieronden was na een kwartier albeslist. De 43-jarige veteraan uit Kortrijk demarreerde, reed net groot gemak weg en zag zijn (oorsprong oplopen tót bijna een minuut. In het peloton was niemand die ook maar in de buurt kon komen van de rijder van de Vinsk-ITB ploeg. Jet was een kwestie van het juiste ritme vinden en dan maar kijken of ik onderweg niet zou sterven", zei de rijder die eind re: ook al de elf meren wedstrijd in het Friese Bantega op zijn naam schreef. „Vorige week in Westkapelle demarreerde ik tok, maar toen had ik de pech iat ik drie sprinters bij me had. Dan ben ik gezien." Ostyn werd 3 de Omloop van de Westkaap rijfde. „Iedereen verwachtte dat ik hier hetzelfde zou doen. Ik dacht: ik ga een paar keer de marreren, maar één keer bleek al genoeg. Dit was een goede voorbereiding op het open NK (in Bartlehiem) van volgende week", zei de Belg die de wed strijd in Goes verkoos boven de klassieker in Wolvega. De strijd werd vooral geleverd in het peloton waar de topdrie in het klassement om de Zeeland cup elkaar nauwlettend in de gaten hield. Kees Cijsouw (Groede) en Kees de Goffau (Ril land) deelden in het begin van de race wat plaagstootjes uit aan Marco van der Meulen, maar de skeeleraar uit Oostburg verloor de twee niet uit het oog. „Ik kon niet loskomen", zei Cij souw. „Ik heb het wel gepro beerd, maar niemand pakte over." Cijsouw was zaterdag in de eindsprint wel de sterkste van de drie en kwam als vijfde over de streep. Van der Meulen fi nishte direct daarna, Kees de Goffau werd achtste. Cijsouw zag zijn resultaat in Goes als een opsteker. „Vooraf had ik er niet veel moed op, om dat ik niet lekker in mijn vel zat. Nadat ik in Oostburg viel, ging het eigenlijk alleen maar berg afwaarts. Ik heb behoorlijk last van mijn rug. Vandaag leek het gelukkig weer wat beter te gaan." Rinus Wisse uit Krabbendijke werd tweede in Goes. De junior was de snelste sprinter in het pe loton en finishte voor Gert Dek ker, winnaar in Oostkapelle. „Sprinten is mijn sterkste kant", zei de 16-jarige Wisse na afloop. „Op het einde van de doorLucien Roelandt NIEUWVLIET - Ondanks de (oncurrentie van het concours hippique op Walcheren (minder deelnemers) besloten de Een- boomruiters de wedstrijd toch door te laten gaan. Met een flin ke deelname en sport van goed niveau zag de Oostburgse rui- lerclub het geloof in eigen kun nen beloond. Met alleen kwantitatief, maar ook kwalitatief hadden de orga nisatoren niets te klagen. Met zijn fraaie technische parkoer sen werden de springruiters door de Brabantse bouwer Hui- bert Knook aardig aan de tand gevoeld. Desondanks plaatsten zich heel wat combinaties voor de barrage. biet een spannende barrage werd door de ruiters in de klasse B meteen de toon gezet. Eerste starter Martine Stouten haalde met Stoutens Kathinka wel een paal naar het gras, maar met baar vijftig stijlpunten zette ze de druk op de ketel. Het venijn zat voor de amazone uit Seroos- serke echter in de staart. Als 'aatste starter liet thuisrijder Dony Morel met Silvester als ®ige het hout keurig op zijn plaats. Met een schitterende overwinning nam Martine Stouten in het progressief par sers sportief revanche. 'n de klasse L versloeg de jeug dige Kim Huige de routiniers de Loos en vader Piet Hui- ge In een zinderende barrage toonde de veertienjarige ama- z°ne uit Nisse zich met Kalisto fractie sneller dan Ilyo de Jeosmet de Burggraaf-dochter •"lyra en twee tellen sneller dan Al in het begin van de skeelerwedstrijd waren er al enkele demarrages te zien. koers begint mijn werk pas echt." Het voorbereidende werk voor de j unior werd gedaan door zijn ploeggenoot van Koole Sport, aanstaande zwager en B- rijder: Niels Wisse uit Waarde. „Dat heeft veel geholpen, an ders was het nooit gelukt." Niels Wisse zelf had het liever anders gezien. „Ik wilde hier graag winnen. Ik demarreerde wel mee met Jean-Luc, maar hij foto Willem Mieras ging te hard. Ik kon niet overne men. Geen idee hoe dat komt. Vorige week in Westkapelle ging het nog perfect." haar vader met Ruige Robbie. De Zeeuwse kampioen Stefan Meijers, die vierde werd in het klassiek parkoers, eiste met Od- arco in de progressieve omloop de overwinning op. De Belg Frederick Cattebeke berijdt heel wat springpaarden van Zeeuwse eigenaren. Met overwinningen in het klassiek parkoers klasse M en Z bewees de B-international dat de vier voeters bij hem in goede handen zijn. In de klasse M verwees de stylist uit Heester met Rivage thuisrijder Stefan Meijers met Paradiso naar de tweede stek. In de klasse Z was de zuiderbuur een fractie sneller dan Albert Vermue met Goodbeye. In de klasse Z1 van het dressuur beantwoorde Evelien de Kesel aan de hooggespannen ver wachtingen. De voor de Bier- vlietse Haringruiters uitko mende Zeeuwse kampioen schreef met Sion's Shadow op permachtig beide proeven op haar naam. Petra de Feiter is nog maar wei nig tegenslag bespaard geble ven. De Axelse amazone blijkt er echter niet door van haar stuk te brengen, want in Nieuwvliet werd het heroptreden met Noblesse met succes bekroond. Het succes werd haar bepaald niet in de schoot geworpen. In de eerste proef stuurde Petra de Feiter haar zwarte merrie met 167 punten naar het oranje erelint. Slechts één puntje meer dan Ilona de Bruyn met Mande- la La A uit Hulst. In de tweede proef stokte de teller voor de Axelse combinatie op 164 pun ten, twee punten meer dan de Biervlietse Resy van Harn met Oricius. Stefan Meijers uit IJzendijke was met Paradiso erg succesvol met en "verwinning en twee tweede plaatsen. foto Wim Kooyman van onze sportredactie TERNEUZEN - Terneuzense Boys had zaterdagmiddag een productieve bui tegen Steen. Op eigen veld werd het 6-2 voor de zaterdag tweedeklas ser, die over een ruimere selec tie beschikt dan vorig seizoen. Opvallend was ook de neder laag van Zaamslag uit tegen Ria W werd het 4-2. Breskens en HVV'24 wonnen beiden met 2-1, Breskens van Knokke en HW van Affligem. Terneuzense Boys-Steen 6-2: De ploeg van trainer Henk Ot- tens nam al vroeg in de wed strijd een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Arco Herrebout en legde de bezoe kers daarna volledig zijn wil op. Nog voor de rust werd het 4-0 door treffers van Tim Lou- wiesse (tweemaal) en Robbie Jonkman en kort na de hervat ting werd het ook nog eens 5-0 door opnieuw Tim Louwiesse. Pas toen Terneuzense Boys de teugels liet vieren kon Steen zich ook in aanvallend opzicht onderscheiden. Eddy van den Bosch benutte eerst een straf schop om daarna ook voor 5-2 te tekenen. Het slotakkoord was desondanks voor Terneu zense Boys. Kort voor tijd leg de Ruud Hoogesteger met een volley de eindstand op 6-2 vast. AZVV-Lebbeke (B) 3-3: AZ- W bracht zichzelf tegen de Uefa's van het Belgische Leb- beke al vroeg in de wedstrijd in de problemen. Twee foutieve terugspeelballen leverden net zo veel tegendoelpunten op. Nog voor de rust werd het 1-2 door Wouter Kruisifikx, maar na de rust werd de marge door Lebbeke opnieuw op twee doelpunten gebracht. Een slotoffensief van de thuisclub resulteerde daarna alsnog in een gelijkspel. Leon Goossen zorgde voor 2-3, waarna An- gelo van Dorsselaer voor de gelijkmaker tekende. HW'24-Affligem (B) 2-1: HW'24 was tegen het Belgi sche Affligem veel minder op dreef dan eerder in de week te gen FC Nieuwkerken en boek te op het veld van Axel een ze ge met minimaal verschil: 2-1. Affligem creëerde voor de rust de beste kansen, maar werd na de hervatting op achterstand gezet door doelpunten van Johnny Lensen en de 20-jarige Ivoriaan Amos Adde. Vijf mi nuten voor tijd kwamen de be- ppp Wim van Beijsterveldt van Terneuzense Boys (rechts) kapt een speler van Steen uit. foto Wim Kooyman zoekers terug tot 2-1, maar HW's overwinning kwam daarna niet meer in gevaar. Breskens-Knokke 2(B) 2-1: Breskens onderbrak zaterdag avond zijn driedaags trai ningskamp in Westkapelle voor een duel met de reserves van Knokke. De wedstrijd, die door trainer Rinus Zegers aan gegrepen werd om zijn totale selectie in actie te laten ko men, eindigde in 2-1. Gelet op de veldverhoudingen was dat ook terecht. Knokke nam na twintig minuten spelen een 0-1-voorsprong, maar een kwartier na de rust zorgde Es- ad Osmanovksi op aangeven van Björn den Hamer voor 1-1Niet veel later scoorde Os- manovski uit een strafschop ook de beslissende 2-1. RIA W.-Zaamslag 4-2: RIA W. boekte de derde zege op rijTe gen Zaamslag werd het 4-2De zondag-vierdeklasser was vooral in het eerste halfuur sterker en trok ook gedurende het grootste gedeelte van de tweede helft het spel naar zich toe. Geertjan de Smet en Darr- yl Radwidjan zorgden in de beginfase voor 2-0, maar een eigen doelpunt van Boy Teu- nissen bracht Zaamslag terug in de wedstrijd. Nadat Jacco den Hamer de gelijkmaker maakte, was het Geertjan de Smet die RIA toch weer op voorsprong bracht. In de twee de helft was het Ludwig van Gremberghe die de bezoekers definitief op de knieën kreeg: 4-2. Axel-Spui 1-1: Spui mocht in het duel met Axel de meeste aanspraak op de overwinning maken, maar moest deson danks genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Na amper twee minuten spelen bracht Randy Zandstra de thuisclub op voorsprong, maar daarmee luidde hij tegelijkertijd het overwicht van Spui in. Gebrek aan stootkracht stond echter lange tijd de gelijkmaker in de weg. Pas kort na de rust werd het 1-1 door Alex Meijer. Beide ploegen troffen daarna nog het houtwerk. Biervliet-Oostburg 1-8: Oost burg imponeerde voor het eerst in de voorbereiding door een ruime overwinning op Biervliet. Na een 0-5-rust- stand werd het 1-8. Peter van de Linde maakte drie treffers voor de rust (0-1, 0-2 en 0-5). Voor de 0-4 en 0-5 waren Dennis de Kraker en Robert Bezemer verantwoor delijk. De laatste twee troffen in de tweede helft opnieuw doel, De Kraker eenmaal, Be zemer tweemaal. Bij een ach terstand van 0-6 scoorde Edo Lucieer Biervliet's enige te- gengoal. Terneuzen Al-Corn Boys 1-1: De A-junioren van Terneuzen hadden in het duel met Corn Boys over het algemeen het beste van het spel. De ploeg van trainer Dennis Sanches creëerde ook de meeste kan sen, maar leek twee minuten voor tijd de rekening gepre senteerd te krijgen voor het ge brek aan scherpte voor het doel. Michael van de Akker zorgde toen voor 0-1maar nog geen minuut later was het Niels Gommers die de dreigen de nederlaag met een af standsschot voorkwam: 1-1. Koewacht-Deinze (B) 13-0: Koewacht had gistermiddag geen enkele moeite met het Belgische Deinze. In een een zijdig duel werd het 13-0. De ruststand was 5-0. De ploeg van trainer Carlo van Grem berghe had in Sander van Re- mortele zijn topscorer (zes goals). De overige goals kwa men op naam van Jeroen Hiele (viermaal), Bram Cornelissen, Danny Vlassenrood en Stoyan van Dorsselaer. AARDENBURG - De ongeplaatste Tim Blondeel zorgde voor een verrassing op het Kikkertennistoernooi in Aardenburg. De Belgisch kampioen in de categorie boven de 35 jaar, had favoriet Mare Felius al uit de finale gehouden en kreeg in de enkel 3-finale geen weerstand van Christian Trapman. Hij won met twee vingers in de neus met tweemaal 6-0. BOSCHKAPELLE - De ploeg was vorig jaar al de sterkste en mocht zich ook gistermiddag laten fêteren als winnaar van het Groot Hontenissetoernooi. Door een 6-0-overwinning in de finale op SDO'63 eiste Hontenisse opnieuw de eerste plaats voor zich op. Vogelwaarde werd derde door Terhole met 3-0 terug te wijzen. HOOFDPLAAT - Philippine liet gistermiddag in de finale van het Achiel de Bruyckere-toernooi van de voetbalvereni ging Hoofdplaat weinig aan het toeval over. De ploeg van trai ner Richie Bosma versloeg Aardenburg met 7 -1 en werd daar mee overtuigend winnaar. IJzendijke werd ten koste van Hoofdplaat derde. Na de overtuigende 0-3-zege van vrijdagavond op Hoofd plaat bleek Philippine ook in het duel met Aardenburg (dat met een combinatie-elftal aantrad) veel te sterk. Na een 2-0- ruststand werd het 7-1. De basis voor die zege werd in de eer ste helft door Ostar Dieleman gelegd. De aanvaller scoorde tweemaal. Daarna was Philippine zoveel sterker dan de te genstander dat de score met de regelmaat van de klok verder uitgebouwd werd. Michel van Craenenbroeck trof in de twee de helft driemaal doel, Edwald Martijn tweemaal. Voor Aar denburg scoorde Ronnie Tresoni in de slotfase als enige tegen: 1-7. SCHOONDIJKE - Met een overwinning met dubbele cijfers op Groede (10-2) eigende Aardenburg zich gistermiddag de eindzege toe in het Rabo-Molenkreektoernooi van de voet balvereniging Schoondijke. Cadzand had aan 1-0 tegen Schoondijke voldoende voor de derde plaats. Aardenburg bracht in zijn tweede wedstrijd van het twee daagse toernooi zijn puntentotaal op zes door na Cadzand (3-2) ook Groede te verslaan. In het vrij eenzijdige duel werd het 10-2. Angelo Sinack scoorde twee keer voor Groede. Voor Aardenburg scoorden Ronnie Tresonie (vijfmaal), Arjen Quaak, Remco Dhondt (tweemaal), Angelo Wieme en Ronald de Cock. HULST - Hulstenaar Joep Smits boekte gisteren op de finale dag van het Luctor Belting jeugdtennistoernooi in Hulst een fraaie toernooizege. Smits speelde in de categorie tot en met zeventien jaar een mooie finale tegen Nick Jansen uit Didam. In de eerste set kwam Smits niet in de problemen en won ge makkelijk met 6-2. Ook in de beginfase van de tweede set nam hij een 3-0-voor- sprong en was er geen vuiltje aan de lucht. Nick Jansen nam het initiatief over en kwam terug naar een 4-3-voorsprong toen de regen roet in het eten gooide. Na de pauze en met nieu we ballen hervond Joep Smits zijn goede ritme weer en liet Jansen kansloos met 6-4, waardoor de Hulstenaar zijn eigen toernooi op zijn naam kon schrijven. door Fred Rabout ZUIDDORPE - Fons Warrens liet zich de afgelopen weken niet zien. Normaal is de Kloos- terzandse veteraan wel present in een aantal Zomerlopen aan de kust, maar het was voor hem te warm. In Zuiddorpe, in de 11,4 kilometer lange Boekweit loop, was hij wel van de partij en pakte gelijk de winst. Warrens: „Voor mij was het de afgelopen weken te warm. Als de thermometer zo rond de der tig graden aangeeft, hou ik me liever wat rustiger. Dat wil niet zeggen dat ik stil gezeten heb. Ik heb wat getraind op de momen ten dat de zon wat aan kracht had verloren. Zelfs vandaag heb ik nog getwijfeld of ik zou star ten, maar ze gaven rond de twin tig graden af en dat is te doen. In en om Zuiddorpe bepaalden drie veteranen het gebeuren op de 11,4 kilometer. Fons War rens, Henk van Tatenhove en Tonny Lauret. De laatste had er duidelijk trek in en gelijk na het startschot ging hij ervandoor. Hij nam honderd meter voor sprong, maar Van Tatenhove en Warrens waren bij de les en gre- pên de atleët uit Zaamslag vrij vlug. Twee rondjes voor het ein de versnelde Warrens en moest Lauret er als eerste af. In de slot- ronde op exact dezelfde plaats loste Warrens zijn laatste gezel. „Met die twee naar de streep gaan, zou mijn sportieve dood vonnis hebben betekend, dus moest ik ze zien kwijt te raken", wist Warrens. In Zuiddorpe won Peter de Vet (Westdorpe) de middenafstand (7,8 kilometer). Carla Zegers (Koewacht) was op deze afstand de snelste vrouw. Edwin de la Ruelle en Erica Broekman (beiden Koe wacht) wonnen eerder al op de 3,8 kilometer. Zuiddorpe. Boekweitloop. 11,4 km: Man nen: 1Fons Warrens (Kloosterzande) 43.47. 7,8 km: Mannen: 1Peter de Vet 27.25. Vrou wen: 1. Carla Zegers 40.02. 3,8 km: Jeugd: Jongens: 1. Stijn Helskens (Zelzate) 23.18. Meisjes: 1. Eline Helskens (Zelzate) 23.20. Mannen: 1. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 13.29. Vrouwen: 1. Erica Broekman (Koe wacht) 18.35. Biervliet. Autocross. Tot 1550cc: 1 Jo Net ten (Terneuzen). Tot 1950cc: 1. Dennis Pop- pe (Vlissingen). Tot 5000cc: 1 Johan van de Kieboom (Halsteren). Sprinters: 1. Leonard van de Ven (Vlissingen). Kevers: 1. Arjan Koeyvoets (Bosschenhoofd). Opstapklas- se: 1. Henk Netten (Terneuzen). Nieuwvliet. Concours hippique Eenhoorn- ruiters. Springen. Paarden klasse Z/ZZ: 1. Fredrick Cattebeke, NN (België) 0/0/38.12; 2. Albert Vermue, Goodbye (Weelr.) 0/0/39.46; 3. Cindy Perdaen, Discovery (Eenhoornr.) 0/0/39.94. M: 1. Frederick Cattebeke, Rivage, 0/0/38.90. L: 1. Kim Huige, Kalisto (Weelr.) 0/0/31.29. Progressief Z; 1. Kim Huige, 44/67.69. M: 1. Ingrid Jakobsen, Laila Luca (Weelr.) 37/38.65. L: 1. Stefan Meijers, Odarco, 37/40.29. Pony's klasse Z cat. D: 1Monique van Sabben, Avanti (Weelr.) 0/0/40.37. M cat. CD: 1. Wilma Stouten, Stouten's Jum per (Weelr.) 0/0/34.58. L cat. CD: 1. Marieke de Bart, Jolly Jumper (Weelr.) 6/76.27. Pro gressief klasse Z cat. D: 1. Marije Perdaen, Charlie (Eenhoornr.) 44/72.07. M cat. CD: 1. Wilma Stouten, Stouten's Jumper, 37/30.37. L cat. CD: 1. Gwendoline Behr, Odessa (Eenhoornr.) 44/71.17. Dressuur. Paarden Z2: 1Antoinette Wiskerke, Ortello (Z-Bev.) 194.5; 2. Raz Nitzani, Pachino (Oranjezon) 183.5; 3. Laura Broodman, Go- bert, (Haringr.) 174. Z1:1. Evelien de Kesel, Sion's Shadow (Haringr.) 195; 2. Bianca Kors, Orayen (Oranjer.) 170.5; 3. Germa Heykoop, Kick (Haringr.) 168. M2:1Petra de Feiter, Noblesse (Oranjer.) 167. M1: 1. Jan- neke Jacobs, Ramsis (Trouwe Kameraden) 163. L2: 1. Marlon Savat, Kairouan (Zwinr.) 169. L1: 1. Marijke van de Velde, Samantha (Starr.) 166. Pony's klasse Z1 cat. D: 1. Stephanie de Frel, First Boy (Kleppertjes) 181. M2 cat, DE: 1. Kimberley Cornelisse, Mowen Collin (Zwinr.) 167. M1 cat. D: 1. Re- gin Nijssen, Bravour (Eenhoornr.) 149. L2 cat. DE: 1. Marte Wiittouck, Victor (Zwinr.) 160. L1 cat. DE: 1. Ivan van Leuven, Akina (Kleppertjes) 169. L1 cat. C: 1. Dionne Pere boom, Fabiola (Gele R.) 167. Tweede proef klasse Z2: 1. Antoinette Wiskerke, Ortello, 192.5; 2. Raz Nitzani, Pachino, 190.5; 3. Lara Broodman, Gobert, 179.5. Z1:1. Evelien de Kesel, Sion's Shadow, 1886; 2. Ingrid Mart- le, Kobus (Zwinr.) 173; 3. Bianca Kors, Oray en, 170.5. M2: 1. Petra de Feiter, Noblesse, 164. M1: 1. Ingeborg van Zeele, Renville, 161. L2:1. Marlon Savat, Kairouan, 177. L1: 1Daisy van der Hooft, Moonschadow, 166. Pony's klasse Z1 cat. D: 1Stephanie de Frel, First Boy, 188. M2cat. DE: 1. Kimberley Cor nelisse, Morwen Collin (Zwinr.) 156. M1: 1. Regin Nijssen, Bravour, 156. L2 cat. DE: 1. Kelly van Walsem, Merels Damex (Hulst) 161. L1 cat. DE: 1. Eline Pauwels, Donna (Hulst) 158. Klasse L1 cat. C: 1. Miloou Se- gers, Remy (Terneuzen) 165. Aardenburg. Kikkertoernooi: finales: VE 3: poule: 1 Anouk van Straaten 2 Leandra Knobben. VE 4: Maud Vliegen-Daisy Boog aard 6-4 3-6 3-0 opgave. VD 3: Vliegen/Ag- ten-De Wit/Kool 6-3 3-6 6-3.ME 3: Tim Blondeel-Christian Trapman 6-0 6-0. ME 4: Bart van de Sande-Pieter Jan Standaert 6-2 7-6. MD 3: Van Poecke/de Witte-Felius/Asselman 6-0 6-0. MD 4: Standaert/Stichelbaut-Blom/Verheul 6-1 2-6 6-4. GD 3: Blackman/Agten-Marteijn- Kool 7-6 0-6 6-3.Hulst. Luctor Belting jeugdtoernooi: finales: ME 17: Vera Be rends-Mandy Oudendag 6-2 6-2 MD 17: poule: 1 Berends/van Milligen. JE 17: Joep Smits-Nick Jansen 6-2 6-4. JD 17: poule: 1 Jansen/Kobussen. GD 17: poule: 1 Van Milli- gen/Kobussen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37