idri Franke heeft nog werk te doen Wiskerke trekt zegereeks door Winstpunten voor paarden in Nieuwland Cilinderinhoud deert Nicky Huiszoon niet 17 Veel doelpunten in oefenduels gescoord jjelgische skeeleraar wint wedstrijd in Goes met overmacht rZ - r JL uitslagen 1( wb maandag 18 augustus 2003 Hage crosst naar achtste plek Bil blijft in vorm Terneuzense Boys op dreef Kloetinge dinsdag tegen Vlissingen Mare de Kunder dreigt met ontslag •Kkl Ostyn is al na een kwartier weg I ^fuqène de Kok GOES - Jean-Luc Ostyn dacht 5 vóór de skeelerwedstrijd in Goes dat hij een paar demarra- i .pogingen nodig zou hebben voor hij het peloton definitief i ,chter zich kon laten. Zaterdag Heek dat één versnelling ge- „oegwas. De Belg reed in de zes je race om de Zeelandcup ruim een halfuur alleen en won afge tekend. 'ongelofelijk, hoe doet hij dat ensUioch?", vroeg Marco van der i* jeuien zich zaterdag af na de ace. Kees de Goffau, ook geïm- door de winnaar, be- itwoordde de vraag van de lei- Ier in het klassement om de ,-felandcup. „Jean-Luc heeft er itaj enneusjevoor." jewedstrijd over 45 minuten en ^grie ronden was na een kwartier Ijl beslist. De 43-jarige veteraan t uit Kortrijk demarreerde, reed met groot gemak weg en zag zijn jj oorsprong oplopen tot bijna t KJ minuut. In het peloton was ':-c niemand die ook maar in de tuurt kon komen van de rijder tandeVinsk-ITB ploeg. Juiste ritme ,Jlet was een kwestie van het jmste ritme vinden en dan maar t tijken of ik onderweg niet zou sterven", zei de rijder die eind l ineiookaldeelfmerenwedstrijd i ij het Friese Bantega op zijn iaam schreef. „Vorige week in p* fetkapelle demarreerde ik jok, maar toen had ik de pech dat ik drie sprinters bij me had. BI Dan ben ik gezien." Ostyn werd inde Omloop van de Westkaap FSV-Goes 1 -10Met doelpunten tan Romeo van Aerden (2x), (iels Paardekooper, Wander Snoek, Michael Cabenda, Ro- .i sanno Acton Mourad Guldar Hai lx), Clarence Pahlad en Jeroen Koole was Goes veel sterker dan FSV. Moerse Boys-Rillandia 2-1: Gommers tekende na een kwar- :er met een kopbal voor 1-0 en iet een vrije trap zorgde Ver- lairen na een halfuur voor de Na rust was een fout van Ite vijfde. „Iedereen verwachtte dat ik hier hetzelfde zou doen. Ik dacht: ik ga een paar keer de marreren, maar één keer bleek al genoeg. Dit was een goede voorbereiding op het open NK (in Bartlehiem) van volgende week", zei de Belg die de wed strijd in Goes verkoos boven de klassieker in Wolvega. De strijd werd vooral geleverd in het peloton waar de topdrie in het klassement om de Zeeland cup elkaar nauwlettend in de gaten hield. Kees Cijsouw (Groede) en Kees de Goffau (Ril land) deelden in het begin van de race wat plaagstootjes uit aan Marco van der Meulen, maar de skeeleraar uit Oostburg verloor de twee niet uit het oog. „Ik kon niet loskomen", zei Cij souw. „Ik heb het wel gepro beerd, maar niemand pakte over." Cijsouw was zaterdag in de eindsprint wel de sterkste van de drie en kwam als vijfde over de streep. Van der Meulen fi nishte direct daarna, Kees de Goffau werd achtste. Cijsouw zag zijn resultaat in Goes als een opsteker. „Vooraf had ik er niet veel moed op, om dat ik niet lekker in mijn vel zat. Nadat ik in Oostburg viel, ging het eigenlijk alleen maar berg afwaarts. Ik heb behoorlijk last van mijn rug. Vandaag leek het gelukkig weer wat beter te gaan." Rinus Wisse uit Krabbendijke werd tweede in Goes. De junior was de snelste sprinter in het pe loton en finishte voor Gert Dek ker, winnaar in Oostkapelle. „Sprinten is mijn sterkste kant", zei de 16-jarige Wisse na voor de junior werd gedaan door „Dat heeft veel geholpen, an- graag winnen. Ik demarreerde afloop. „Op het einde van de zijn ploeggenoot van Koole ders was het nooit gelukt." wel mee met Jean-Luc, maar hij koers begint mijn werk pas Sport, aanstaande zwager en B- Niels Wisse zelf had het liever ging te hard. Ik kon niet overne- echt." Het voorbereidende werk rijder: Niels Wisse uit Waarde, anders gezien. „Ik wilde hier men." ROTTLEBEN - Stephan Hage uit Borsele is gisteren op het wereldkampioenschap motorcross achtste geworden in de klasse 65cc grote wielen voor coureurs tussen de negen en der tien jaar. In het Duitse Rottleben, waar de tweede en laatste wedstrijd om het wereldkampioenschap gehouden werd, ein digde de elfjarige Hage ook als achtste. De wedstrijd van gisteren ging over drie manches. In de eerste reed Hage niet sterk. Hij was te schuchter en eindigde negen de. De tweede manche ging goed, maar door een val in de laat ste meters viel hij terug van de zesde naar de elfde plaats. Na een slechte start in de laatste manche eindigde hij negende. -:7\ c-3-, - vi- - Al in het begin van de skeelerwedstrijd waren er al enkele demarrages te zien. foto Willem Mieras verdediger Snepvangers nodig om de bezoekende eer via Guus Heijmans te redden. Oostkapelle-Kapelle 0-0: De pittige wedstrijd was gelijkop- gaand, maar meer dan een fikse blessure voor Dennis van der Welle leverde het niet op. Nieuwdorp-SKNWK 4-2: Christian van Vossen tekende na vijf minuten voor 0-1, maar via Rudi van de Sluis en een ei gen doelpunt kwam Nieuwdorp op 2-1. Vlak voor rust zorgde Van Vossen voor 2-2. Via Peter Kastelein werd het 3-2. De wed strijd werd beslist door een mis ser van doelman De Bruine, die de bal in eigen doel werkte. NSW-Arnemuiden 1-2: In de tweede helft kwam de thuis ploeg op voorsprong via Van der Giesen. Twee minuten later schoot Peter Bil Arnemuiden van af stand op 1 -1 en tien minu ten voor tijd stond Arjan Reijn- houdt goed bij een scrimmage: 1-2. Krabbendijke - Bevelanders 0-1: Arie Jonge jan tekende na een halfuur voor de 0-1. On danks een veldoverwicht scoor de de thuisclub niet. Veere-Oud Veere 3-2: In zijn af- scheidswedstrijd speelde René Schreuder voor beide Veerse teams. Jean Paul Harthoorn te kende voor de 0-1, Daniël van Dalen voor 1-1. Schreuder maakte 2-1 en Paul Noya 3-1. Na de thee schoot hij Oud-Veere ook nog naar 3-2, maar verder liet de huidige groep het niet ko men. Serooskerke-Wolfaartsdijk 5-1: Serooskerke won makelijk via een door doelpunten van René Poortvliet (3-0), Jeroen Geerse (4-0 en 5-0). Leon Tavernier redde de eer. Domburg-Halsteren 2-2: Chiel Maranus en Koen Minderhoed zetten de thuisploeg op een 2-0- voorsprong tegen de eersteklas ser. Boris Knebel (voor rust) en Bob Maranus (na rust, eigen doel) zorgden voor de 2-2-eind- stand. ooorRondeWaal MDDELBURG - Deelname het Middelburgse kampi oenschap was een streep door de rekening van trainer Adri Fran- levanMZVC. Na in de finale te ren Nieuwland lang tegen een 1-0-achterstand te hebben aan- ttkeken, pakte de nieuwe trai ler echter wel zijn eerste prijs nee: 3-1. Ondanks dat hij voor een andere trainingsopbouw had gekozen, tas er op de eerste krachtme- ing van betekenis dus wel me- ïen succes voor Franke. „We hebben nog nauwelijks kunnen trainen, terwijl je in mijn ogen toch een traiping of acht achter le rag moet hebben om hier fat soenlijk uit de voeten te kunnen. Ie ziet duidelijk dat de herstel capaciteit van de spelers ver andert", legde Franke uit. W snel bouwde MZVC een flink overwicht op, zonder daarbij doelrijpe kansen te creëeren. langzamerhand kwam het ;eugdige Nieuwland onder de tak vandaan en sloeg bij de eerste tegenstoot meteen toe. Met een lage schuiver bracht Oarsten Feleus zijn ploeg aan de «ding: 1-0. MZVC verhoogde de druk, maar Nieuwland hield onder leiding van een sterk keepende Ronald Fritz knap stand. Ook een pe nalty was niet aan de ploeg van Franke besteed. Alex Bom trof de binnenkant van de paal. Gelegenheidscoach Bram van Eenenaam, die de honneurs van Martin de Nooijer waarnam, zag zijn ploeg ook na de hervat ting snel in de verdrukking ra ken. Nieuwland nog geruime tijd overeind. MZVC grossierde intussen in het missen van de meest uitgelezen kansen, maar uiteindelijk was het invaller Sander de Vries die twintig mi nuten voor tijd de ban brak. Met een onhoudbaar schot bracht De Vries MZVC terug. Het dappere Nieuwland leek murw gespeeld nadat De Vries nauwelijks twee minuten later MZVC op voorsprong schoot: 2- 1. Er was geen houden meer aan voor Nieuwland, dat nauwelijks meer van eigen helft af kwam. Danny Sandhövel vergrootte de overwinning voor MZVC enkele minuten voor tijd nog door met een bekeken schot Fritz kans loos te laten: 3-1. Franke was blij, maar besefte tegelijkertijd dat er nog aardig wat werk aan de winkel was. „De positiewisselingen moeten beter worden opgepakt en er zal zeker meer scherpte in de afron ding moeten komen." door Lucien Roelandt NIEUWVLIET - Ondanks de concurrentie van het concours hippique op Walcheren (min der deelnemers) besloten de Eenhoornruiters de wedstrijd toch door te laten gaan. Met een flinke deelname en sport van goed niveau zag de Oost- burgse ruiterclub het geloof in eigen kunnen beloond. Niet alleen kwantitatief, maar ook kwalitatief hadden de or ganisatoren totaal niets te kla gen. Met zijn fraaie technische parkoersen werden de spring ruiters door de Brabantse par koersbouwer Huibert Knook aardig aan de tand gevoeld. Desondanks plaatsten zich heel wat combinaties voor de barrage. Met een spannende barrage werd door de ruiters in de klas se B meteen de toon gezet. Eer ste starter Martine Stouten haalde met Stoutens Kathinka wel een paal naar het gras, maar met haar vijftig stijlpun- ten zette ze de druk op de ketel. Het venijn zat voor de amazo ne uit Serooskerke echter in de staart. Als laatste starter liet thuisrijder Dony Morel met Silvester als enige het hout keurig op zijn plaats. Met een schitterende overwinning nam Martine Stouten in het pro gressief parkoers sportief re vanche. In de klasse L versloeg de j eug- dige Kim Huige de routiniers Ilyo de Loos en vader Piet Hui- ge. In een zinderende barrage toonde de veertienjarige ama zone uit Nisse zich met Kalisto een fractie sneller dan Ilyo de Loos met de Burggraaf-doch ter Myra en twee tellen sneller dan haar vader met Ruige Robbie. De Zeeuwse kampi oen Stefan Meijers, die vierde V Stefan Meijers uit IJzendijke was met Paradiso erg succesvol met een overwinning en twee tweede plaatsen. foto Wim Kooyman werd in het klassiek parkoers, eiste met Odarco in de progres sieve omloop de overwinning op. De Belg Frederick Cattebeke berijdt heel wat springpaar den van Zeeuwse eigenaren. Met overwinningen in het klassiek parkoers klasse M en Z bewees de B-international dat de viervoeters bij hem in goede handen zijn. In de klasse M verwees de stylist uit Hees ter met Rivage thuisrijder Ste fan Meijers met Paradiso naar de tweede stek. In de klasse Z was de zuiderbuur een fractie sneller dan Albert Vermue met Goodbeye. Antoinette Wiskerke trok met twee overwinningen in de klasse Z2 haar zegereeks door. In eerste proef was de amazone uit Kapelle met Ortello duide lijk de beste (194.5 punten), getuige de voorsprong van elf punten op de Israëlische Raz Nitzani met Pachino. Met slechts twee punten achter stand op Antoinette Wiskerke in de tweede proef bewees Raz Nitzani dat het verschil in de eerste proef slechts een inci dent was. Door één jurylid werd Nitzani zelfs gelijk be oordeeld (191 punten) met haar boezemvriendin Antoi nette Wiskerke. In de klasse Z1 beantwoorde Evelien de Kesel aan de hoog gespannen verwachtingen. De voor de Biervlietse Haringrui- ters uitkomende Zeeuwse kampioen schreef met Sion's Shadow oppermachtig beide proeven op haar naam. Petra de Feiter is nog maar weinig tegenslag bespaard ge bleven. De Axelse amazone blijkt er echter niet door van haar stuk te brengen, want in Nieuwvliet werd het heroptre den met Noblesse met succes bekroond. Het succes werd haar bepaald niet in de schoot geworpen. In de eerste proef stuurde Petra de Feiter haar zwarte merrie met 167 punten naar het oranje erelint. Slechts één puntje meer dan Ilona de Bruyn met Mandela La A uit Hulst. In de tweede proef stok te de teller voor de Axelse com binatie op 164 punten, twee punten meer dan Resy van Harn uit Biervliet met Oricius. Jjphet kunstgrasveld van Dauwendaele was MZVC (donkere shirt) erker dan Nieuwland. foto Lex de Meester door Lucien Roelandt NIEUW EN SINT JOOSLAND - Op het concours hippique van de LRV Walcheren vielen heel wat winstpunten. Slechts enkele combinaties slaagden er echter in om meer dan 65 procent (twee winstpunten) te halen. De regerende Zeeuwse kampioene Florine Boogaard stuurde Poeme Q in de klasse Ml in de eerste proef naar de winst. De combi natie uit Oudelande kwam met 168 punten een fractie tekort voor twee winstpunten. Liesbeth van Oosten, die in de eerste proef als tweede eindigde, haalde 65-procents- grens wel. De amazone uit Zierikzee reed de Wolfgang-afstammeling Rome in de twee de proef met 170 punten naar de zege. Mieke E vertse uit Heinkenszand haalde ook twee winstpunten. Ze won met Mission Im possible in de klasse LI met 172 punten. De succesvolste amazone was echter Arianne Francke. De amazone ut Grijpskerke stuur de in de klasse B Silvano in beide proeven, met 173 en 171 punten, naar de overwin ning. Op het hoogste niveau, de klasse Z2, bleken de Zeeuwen niet opgewassen tegen de Bra- BUSSLOO - De Arnemuidse Marinka Bil is zaterdag zesde geworden op de 2000 meter vrije slag bij de lange afstand zwemwedstrijden in Bussloo, de grootste wedstrijd in zijn soort. Ze toonde daarmee dat haar vorm goed blijft. Op het hoofdnummer, de 2000 meter vrije slag, waren Jeroen Dellebeke en Marinka Bil van de Vlissingse zwemclub De Stormvogel beiden vrij sterk. Dellebeke tikte als dertiende aan bij de mannen en Bil kwam als zesde binnen bij de dames. De goed bezette onderdelen hadden respectievelijk 76 en 54 deelnemers. Op de twee kilometer schoolslag deed ZC Koe wacht goede zaken in het landelijk ploegenklassement. Linda Vink kwam als vijfde binnen, gevolgd door haar clubgenotes Eline Nijskens en Anne Mortier. TERNEUZEN - De ploeg van trainer Henk Ottens nam al vroeg in de wedstrijd een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Arco Herrebout en legde de bezoekers daarna volledig zijn wil op. Nog voor de rust werd het 4-0 door treffers van Tim Louwiesse (tweemaal) en Robbie Jonkman en kort na de hervatting werd het ook nog eens 5-0 door opnieuw Tim Lou wiesse. Pas toen Terneuzense Boys de teugels liet vieren kon Steen zich onderscheiden. Eddy van den Bosch benutte een strafschop en maakte ook 5-2 te tekenen. Kort voortijd legde Ruud Hoogesteger met een volley de eindstand op 6-2 vast. GOES - Hoofdklasser Kloetinge heeft nog een vriendschap pelijke wedstrijd ingelast. Vierdeklasser VC Vlissingen is dinsdagavond oml9.30uurde tegenstander van de groenwit- ten. De wedstrijd wordt om 19.30 uur gespeeld op het veld van Kats, de vaste trainingsplek van Kloetinge. ZAAMSLAG - Mare de Kunder is voorlopig geen trainer meer van de voetbalclub Zaamslag. De Terneuzense oefenmeester is opgestapt uit onvrede met de organisatie rond het eerste elf tal. „Ik heb er geen zin meer in om zo verder te gaan", zei hij gisteravond. Zaterdagmiddag, toen Zaamslag vriendschap pelijk speelde tegen RIA uit Westdorpe, was de hoofdtrainer niet meer aanwezig. Het conflict tussen De Kunder en het bestuur draait om orga nisatorische zaken als verzorging, vervoer, materiaal en andere zaken. „Ik moet bijvoorbeeld zelf busjes regelen om het elftal mee te vervoeren, spelers zeggen veel te makkelijk af, de leider is op vakantie, de verzorgster is een paar dagen weg en zo is er nog veel meer. Met al dat soort irritaties ga ik de nieuwe competitie niet meer in. Ik heb het bestuur na de laat ste training gezegd: je ziet me niet meer terug, ik kap ermee." doorlepïriou VLISSINGEN - Dat er ondanks een tegenvallende deelname toch mooie wedstrijden kunnen ontstaan, werd zaterdag in Vlis singen duidelijk tijdens de mo torcrosswedstrijden van de MSV De Uitlaat. Door de va kanties waren er heel wat min der deelnemers dan normaal en het bestuur besloot 0111 de 125cc en de 250/500cc samen te laten rijden. Het was een goede keus, want de rijders gingen ondanks het verschil in cilinderinhoud volop de strijd met elkaar aan. Vlissinger Nicky Huiszoon liet in beide manches zien dat hij zijn collega's uit de 125 en zijn zwaardere broeders uit de 250/500cc met gemak aan kon. In beide manches finishte hij met grote voorsprong als eerste. Freddie Blaas werd in beide manches de beste 250cc-rijder met een derde plaats in de eerste manche achter Huiszoon en Da ve de J onge en een tweede plaats in de twee manche. Blaas onder vond nog veel hinder van zijn ribben; een gevolg van een val tijdens de trainingen. Ook Jur- gen den Engelsman kwam tij dens het oefenen zwaar ten val en moest voor observatie naar het ziekenhuis, waar hij voor nader onderzoek moest blijven. Blaas moest vooral in de tweede manche alles geven om de twee de plaats te pakken. Henk Buys en Dave de Jonge maakten het hem moeilijk en plaatsen aanval op aanval. Blaas pakte met pijn en moeite de tweede plaats. Bridge Vlissingen. Zomeravondbridge (resultaten vanaf 55 procent). A-lijn. 16 paren: Breed- veld/Wondergem 61.73, dms. Kramer/Kra mer 58.16, mw. Meerman/van Maaren 57.14, dms. Phaff/Eijghelaar 56.98, mw. Leijnse/Schute 55.61, mw. van Boven/de Koeyer 55.10, dms. van den Bos/Klaas- sen53.57, dms. de Regt/Vonk 52.30, Krap pen/Schoof 50.51. B-lijn. 16 paren: echtpaar van der Laan 60.20, van den Berg/Hietbrink 56.63, dms. Huisman/van Seters 55.61. C- lijn. 16 paren: dms. Cammelot/Geldof 62.76, dms. Pruijssers/Steketee 60.71, mw. Schuurman/van Leerdam 59.95, dms. Pe- ters/Tieman 56.89. CVD-rijders. 1Jean-Luc Ostyn (Kortrijk), 2. Rinus Wisse (Krabbendijke), 3. Gert Dekker (Voorthuizen). Kadetten: 1. Ariëns Crispijn (Boxtel). Pupillen: 1. Eric Perremans (Zemst). Tennis Heinkenszand. Total Lebo Toernooi.ME5: Arnold van Gemerden-John Meijer 2-4 4-1 8-6. ME6: Buddy Aschman William Korstan- je 4-0 1-4 9-7, Ronald Aarts Eric Dohmen 5-3 5-4, Joris Fortrie Buddy Aschman 1-4 4-1 7-5, Joris Fortrie William Korstanje 4-0 4-2. VE6: Ghislaine Waltman Melanie Bard- olf 5-3 2-4 7-5. ME6: Eric Dohmen Kees Schog 4-05-4. ME6: Walter de Kok BertCok 4-04-2. Paardensport bantse Desiree van Senden met Jaquar. In de eerste proef maakte Tamara den Outer met Liberty het wel spannend. De amazone uit Aagtekerke kwam twee puntjes tekort (184 tegen 183) om de Rosendaalse te ver dringen. De Vlissingse Jorinde Boone stuurde in de klasse Z1 de Nabuur-dochter Donja in de eerste proef naar met 181 punten en bleef daarmee haar Brabantse rivale (Elize van Dongen) twee puntjes voor. De Wouwse amazone greep met Paraqua in de herkan sing echter de zege en trok daarmee de stand gelijk. Nieuw en Sint Joosland. Concours hippi que Walcheren. Dressuur. Paarden klasse Z2: 1. Desire van Senden, Jaquar (Roosen daal) 184; 2. Tamara den Outer, Liberty (Vroonr.) 183; 3. Patricia Snoek, Index (Wal cheren) 181. Z1: 1. Elize van Nispen, Pa- raquay (Wouw) 190; 2. Jorinde Boone, Don- ja (Walcheren) 187; 3. Dicky Wieringa, Nid- urmie (Weelr.) 186. M2: 1. Hanah Otte, Na- druta (Weelr.) 166. M1:1. Florine Boogaard, Poeme Q (Weelr.) 168. Pony's klasse Z1 cat. D: 1Claartje ten Thije, Alma (Gouwe Reyers 179. M2 cat. DE: 1. Albert Kiep, Splendid (Bommelerwaard) 154. Tweede proef. Paar den klasse Z2: 1. Desiree van Senden, Jaquar, 197; 2. Mieke Evertse, Jolimba. 180; 3. Tamara den Outer, Liberty, 176.Z1:1. Jo rinde Boone, Donka, 181; 2. Elize van Nis pen, Paraqua, 179; 3. Abi de Putter, West- hoek's Herenia (Scheldestad) 176. M2:1Li- die Goudswaard, Dandelion's Milotti, 161; 2. Hanah Otte, Nadruta, 160. M1:1. Liesbeth van Oosten, Rome, 170; 2. Sandra van der Hoofd, Pretty Woman (Sé-Ros) 169; 3. Tru dy Francke, Pompidou, 165. Pony's klasse Z1 cat. D: 1Claartje ten Thije, Alma, 177. M2 cat. DE; 1Albert Kiep, Splendid, 156. Sprin gen. Paarden klasse Z: 1. Martin de Kroo, Miana (Walcheren); 2. Han Wattel, Moren- tes (Vroonr.). M: 1. Simon den Exter Bruce (Kortgene)Pony's klasse M cat. CDE: 1. Ma- rinu Kiep, Rozendaal's Evita (Bommeler waard). Skeeleren Goes. Zesde wedstrijd om Zeelandcup. Veldkorfbal Oost-Souburg. Oefendag Fortis. Futura- Fortis 13-12, Fortis-TOP8-11, Fortis 2-Excel- sior 2 6-8, TOP 2-Fortis 2 13-19. Voetbal Middelburg. Middelburgs kampioenschap. Dauwendaele-Zeelandia/Middelburg 2-0, Zeelandia/Middelburg-Jong Ambon 3-2, Jong Ambon-Dauwendaele 0-2. Finale: Nieuwland-MZVC 1-3. Eindstand: 1. MZVC, 2. Nieuwland, 3. Dauwendaele, 4. Zeelan- dia/Middelburg, 5. Jong Ambon. Zwemmen Bussloo. Lange afstandwedstrijden. Man nen. 1000m vrij junioren 3 ej: 2. Niekde idder (ZCK), 7. Robert Stroo (STV). 2000m vrij: 13. Jeroen Dellebeke (STV). 1000m vrij junioren 1 ej: 2. Yaïr Klazen (STV), 13. Marlon van Gremberghe (ZCK). Vrouwen. 2000m school: 5. Linda Vink (ZCK), 6. Eline Nijskens (ZCK), 7. Anne Mortier (ZCK), 1000m vrij jeugd 1 ej: 2. Carmen de Ridder (ZCK), 3. Ta- marah Loppies (STV), 19. Joan Fontaine (ZCK). 2000m vrij: 6. Marinka Bil (STV), 11. Daisy de Ridder (ZCK), 18. Selena van Hoek (STV). 1000m vrij junioren 1 ej: 4. Anne Pel (STV), 7. Melissa Stroo (STV), 15. Mieke van Dort (LUC). Tennis Total-Tebo Lustrumtoernooi. Locatie: Hein kenszand. Aanvang: 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 17