Supervoordelige exclusieve lezersreizen naar: Boeken meer informatie: BSOH Ferries P&zO Ferries en routes Met de auto naar Engeland, Wales of Schotland: op alle routes tot 50% korting WHEN IT MATTERS per pe - ROUTE CALAIS-DOVER OF ROTTERDAM-HULL. ROUTE CALAIS-DÖVER ROUTE ROTTERDAM/ ZEEBRUGGE-HULL ROUTE ROTTERDAM/ ZEEBRUGGE-HULL heeft u deze zomer of in het najaar plannen om op vakantie te gaan? Kies voor één van de supervoordelige lezersreizen en cruise naar het schitterende Groot-Brittannië. Of u nu reist naar Zuid- of Noord-Engeland, Wales of Schotland, uw vakantie of City-Cruise begint al ontspannen aan boord van één van de luxe schepen van P&aO Ferries. Met 6 routes richting Groot-Brittannië de grootste aanbieder van overtochten naar dit prachtige land. Maak kennis met onze moderne vloot en het uitgebreide aanbod aan faciliteiten en reis in stijl naar Groot-Brittannië, nu vanaf 5,- per persoon! Huil Rotterdam Zeebrugge Caais Met de auto en maximaal 5 personen vanaf 37* naar Engeland Als voetpassagier voor slechts 5* per persoon naar Engeland 3-daagse City-Cruise naar York in Noord-Engeland: vanaf 50* per persoon Supervoordelig autoretour: maximaal 5 nachten in Groot-Brittannië vanaf 332* Surf naar www.Poferrjes.com/bta voor uur boeking en de voorwaarden. Bel: 020- 201 39 19 of surf naar www.POferries.com/wegener Bij boeking graag refereren aan 'lezersaanbiedingen Wegener' Drittannié ilt u snel en comfortabel naar het Zuiden van Engeland reizen? Kies dan voor de flexibiliteit van onze route Calais- Dover. Met een overtocht van slechts 75 minuten, die bovendien op piekdagen iedere 30 minuten wordt aangeboden, bent u verze kerd van een korte reis. Wie naar het Noorden van Engeland of Schotland reist, kiest voor een ware cruisebeleving tijdens een nachtelijke over tocht via Rotterdam of Zeebrugge naar Hull met aan boord heerlijke diners, gezellige bars, spetterend live entertain ment, mooie shops en comfortabele cabins. lanchester Birrranabè' Brvstoi Portsmouth - London Amsterdam Cherbourg Düsseldorf Le Havre ts russet Rennes te Mans Paris Pride of Kent -d Raby Castle Groot-Brittannië. Reis door tijdloze dorpen, bezoek historische huizen, en eet in een dorpspub. Een hoogtepunt is het bezoek aan White Cliffs Country. Het landschap is onvergetelijk mooi en het uitzicht vanaf de wereldberoemde witte krijt rotsen van Dover adembenemend. Op heldere dagen kunt u Frankrijk duidelijk zien liggen aan de overkant van het 34 km brede Kanaal. Reist u naar Noord-Engeland dan is een bezoek aan de prachtige North York Moors, waar oude stoomtreinen het landschap nog doorkruisen, een echte aanrader! erzamel 5 vrienden of fami lieleden en maak een fan tastische korte vakantie inclusief een overtocht per luxe cruiseferry. Stippel zelf een route uit en ontdek het echte rReisperiode: 23 augustus - 31 oktober 2003 Boeken: boeken t/m 30 augustus Calais-Dover 12 uurs retour 12 uurs retour 24 uurs retour 36 uurs retour vertrek: zondag t/m donderdag vertrek: vrijdag/zaterdag vertrek: alle dagen vertrek: alle dagen via internet per telefoon via internet per telefoon via internet per telefoon via internet per telefoon Auto max. 5 personen €37* 56 47 65 56 i 74 65 j 86 Rotterdam-Huil 12 uurs retour/3 dagen 12 uurs retour/3 dagen 36 uurs retour/4 dagen 36 uurs retour/4 dagen vertrek: 23,24, 29, 30 sept vertrek: 1,6,7, 8, 21, 28,29 okt. vertrek: 23, 26, 29, 30 sept. vertrek: 4,6,7,8,21,24,27,28 okt. per telefoon per telefoon per telefoon per telefoon Auto Inside cabin max. 4 personen 120 120 155 155 Auto Outside cabin max. 4 personen 144 144 179 179 Boekingsvoorwaarden: zie onderaan de pagina vanaf Dover Castle. Uw auto kunt u gratis parkeren in de haven van Calais! Wandelen op de cliffs a, u leest het goed. Nog nopit was Engeland zo dichtbij, al voor het luttele bedrag van 5 per persoon reist u op een dag heen en terug als voetpassagier van Calais naar Dover en maakt u een prachtige cruise. In Dover heeft u voldoende tijd om over de boule vard fe wandelen en te genieten van het uitzicht over the White Cliffs The Minster of York Reisperiode: 23 augustus - 31 oktober 2003 Boeken: boeken t/m 30 augustus Calais-Dover 12 uurs retour vertrek: zondag t/m vrijdag via internet 12 uurs retour vertrek: zaterdag via internet Voetpassagier (volwassene of kind) €5* 12 Boekingsvoorwaarden: zie onderaan de pagina Engeland, een imposante kathedraal en de beste winkels maken York tot de mooiste stad van Noord-Engeland rakteer uzelf op een voor delige City-Cruise naar Noord-Engeland en maak kennis met 'the English way of Life' in het schit terende vestingstadje York. Musea en pubs, schilderachtige straatjes, de best bewaarde stadsmuren van St.Williams College Reisperiode: 23 augustus - 31 oktober 2003 Boeken: boeken t/m 30 augustus Rotterdam/Zeebrugge-Hull 3-daagse City-Cruise York vertrek: zondag t/m donderdag per telefoon 3-daagse City-Cruise York vertrek: vrijdag/zaterdag per telefoon Voetpassagier (volw.) Inside cabin busvervoer York €50* €70 Boekingsvoorwaarden: zie onderaan de pagina: kindertarief en toeslagen voor Deluxe cabins op aanvraag Toeslag: Outside cabin 15 per persoon natuurparken die deze regio rijk is. Maak uw keuze uit het beroemde Lake District, de lieflijke Yorkshire Dales of de North York Moors. Uiteraard mag een bezoek aan het middeleeuwse York niet ontbreken. |HgH| wig u maximaal 5 nachten in Groot-Brittannië blijven? Op een aantal geselecteerde dagen heb ben wij een zeer bijzonder tarief samengesteld. Reis met de eigen auto en maximaal 4 personen vanaf 332 naar Hull in Noord-Engeland en bezoek één van de prachtige Landscape at Stonesdale Reisperiode: 23 augustus - 30 oktober 2003 Boeken: boeken t/m 30 augustus Rotterdam/Zeebrugge-Hull 7-nachten retour vertrek: woe t/m vrij tot 05-09 per telefoon 7-nachten retour vertrek: woe t/m vrij vanaf 05-09 per telefoon Auto Inside cabin maximaal 4 personen €344 €332* Boekingsvoorwaarden: zie onderaan de pagina; NB: op geselecteerde vertrekdata op zondag t/m woensdag in september en oktober kunt u ook gebruik maken van een 16-nachten autoretour vanaf 332. Boek via www.P0Ferries.com/bta Altjem m oom- uirden aanbiedingen: Op al deze lezersaanbiedingen zijn de algemene vervoersvoorwaarden van P&0 Ferries van toepassing. Op aanvraag zijn hiervan exemplaren beschikbaar. Voor alle aanbiedingen geldt dat zij een beperkte beschikbaarheid op beperkte afvaartdata en -tijden ken nen. De aanbiedingen zijn alleen geldig voor nieuwe boekingen en kunnen niet in combinatie met andere aanbiedingen of vouchers gebruikt worden, noch kunnen verdere kortingen gegeven worden. Voor groepen vanaf 10 personen gelden andere tarieven (op aanvraag). Wijzigingen en annuleringen van geboek te aanbiedingen zijn niet mogelijk. Terugbetalingen zijn niet mogelijk. Aanbiedingen gelden voor standaard auto's: tot 6 m. lengte en 1.83 m hoogte (Huil rou tes: hoogte 2.40 m). Reserveringen ten laatste 24 uur voor vertrek. De aanbiedingen kunnen zonder enige reden van opgaaf ingetrokken worden. De aanbie dingen dienen per telefoon of via internet gemaakt te worden en zijn niet beschikbaar voor verkoop in de haventerminal. Voor het vertrek moet u in het bezit zijn van een geldige identiteitskaart, paspoort en/of visa (voor niet EU-onderdanen). De aanbiedingen zijn niet geldig voor voertuigen die voor commercieel gebruik ontworpen zijn of voertuigen die voor commerciële doeleinden gebruikt worden. Op dagretours is slechts 1 stuk handbagage toegestaan. Alle tickets met beperkte geldigheidsduur zijn alleen geldig wanneer de heen- en terugreis zijn afgerond binnen de maximale geldigheidsduur, met hetzelfde voertuig en dezelfde passagiers en gebruikmakend van dezelfde maatschappij. Indien u slechts gebruik maakt van een deel van uw retour ticket, kunnen wij u alsnog het volledige tarief voor een enkele reis op de gebruikte route in rekening brengen. Schepen en faciliteiten verschillen tussen de routes. Op deze aanbiedingen kunt u geen New Voyager punten sparen, maar wel New Voyager punten inwisselen (behalve de aanbiedingen tot 50% korting op autoretours, hierbij kunt u geen punten sparen of inwisselen). i i Uilen Dom de 12/24/36 uurs aanbiedingen zijn geldig voor een auto en maximaal 5 inzittenden op de route Calais-Dover indien telefo nisch of online geboekt. Bij telefonische boekingen geldt een toeslag. U kunt op elk gewenst uur van de dag vertrekken. Maximum verblijf is 12/24/36uur in Groot-Brittannië.Bij de 12uurs aanbieding dient u dezelfde dag terug te reizen. Rotterdam-Huil de 12/36 uurs aanbiedingen zijn geldig voor een autoretour op de route Rotterdam-Huil. Tarieven zijn gebaseerd op de overtocht van de auto met maximaal 4 inzittenden. Inbegrepen in de prijs zijn twee overnachtingen in een 2- of 4-persoons Inside cabin of naar keuze Outside cabin op basis van volledige bezetting. Voor een Outside cabin (met zeezicht) geldt een toeslag. U kunt maximaal 12 c.q. 36 uur doorbrengen op Britse bodem bij vertrek op bovengenoemde geselecteerde data. Bij het 36-uurs retour is accommodatie in Groot-Brittannië niet inbegrepen. line is enkel geldig als voetpassagier op de route Calais-Dover. Vertrek van zondag tot en met vrijdag op elk gewenst moment van de dag. Bij vertrek op zaterdag geldt er een toeslag van 7 per persoon. Dagretour geldig voor een verblijf van max. 12 uur in Groot-Brittannië. Tin Je Li ;45; .hf-CniM'i :i:fr York vanuit Rotterdam of Zeebrugge is inclusief 2 nachten aan boord en een vrije dag ter plekke. Prijs per persoon op basis van volledige bezetting van een Inside cabin en inclusief het busvervoer van de terminal in Huil naar het centrum van York v.v. i RotC m l lu de 7-nachten aanbieding is geldig voor een autoretour op de route Rotterdam/Zeebrugge-Hull. Tarieven zijn gebaseerd op de overtocht van de auto met maximaal 4 inzittenden. Inbegrepen in de prijs zijn twee overnachtingen aan boord in een 2- of 4-persoons Inside cabin op basis van volledige bezetting. U kunt maximaal 5 nachten doorbrengen op Britse bodem. Accommodatie in Engeland is niet inbegrepen. RMUMBMM eist u voor een langer verblijf naar Groot-Brittannië, dan kunt u gebruik maken van onze aanbieding in samenwerking met VisitBritain. Boek voor 30 september uw autore tour in 2003 en profiteer van kortingen tot 50% op al onze routes. HMM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46