SSV troeft Terneuzen af Bennie Provoost blijft sterk dammen DFS-Cup viert zijn jubileum Leon van den Ouden schiet Hoek naar zege op Kloetinge: 2-0 i agenda uitslagen vrijdag 15 augustus 2003 Data bekend Triatlon van Westkapelle is een reünie Halve kracht vPmM MM Tennis Schletterers opmars gestuit Hapoel trekt 525 man op Kasteel Ritzege Museeuw in Denemarken Cherono mag voor Qatar uitkomen Bontje vijfde na eerste dag 1 Voetbal Pinchhitter wordt matchwinnaar door Frits Bakker VLISSINGEN - Twee onna volgbare slaloms van Ferry Al fons, een mislukte kamikaze- sprong van Jurgen Belpaire, veel aanvallen zonder scherpte en op het scheiden van de markt toch nog twee winnende goals voor Hoek. Het toernooi om de Delta Zeeland Cup kreeg gister avond voor een kleine 450 toe schouwers op het hoofdveld in Vlissingen niet de spetterende opening die de organisatie had verwacht. De twee beste Zeeuwse clubs, Hoek en Kloe tinge, speelden de eerste wed strijd in zomeravondtempo en met een overdreven respect voor eikaars benen. Leon van den Ouden, als van ouds gebruikt als pinchhitter, brak de matte derby voor Hoek in de laatste minuten toch nog open. De lange spits forceerde tegen zijn oude club net voor tijd een strafschop en schoot van elf meter zelf raak. Drie mi nuten in blessuretijd rondde de invaller ook nog een vloeiende combinatie tussen Pauclair Youda en Arjan Human af: 2-0. Het was de twee clubs verder vooral vanaf de bank aan te zien dat het weliswaar om een lucra tieve premie (5000 euro voor de eindwinnaar), maar nog niet om iets serieus ging. En in het veld was maar zelden tezienhoehetmetde wer keli j ke kracht van de twee ploegen ge steld is. Karl Vergouwen (Kloe tinge) is er namelijk nog lang niet uit hoe hij zijn elftal het veld zal insturen als er echt iets op het spel staat. Voorin zijn er VLISSINGEN - Kloetinge speelt zijn tweede-rondeduel van de Amstel Cup op dinsdag 23 september. De thuiswed strijd tegen FC Twente begint om 18.30 uur. Hoek speelt twee dagen later zijn bekerduel. De Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser ontvangt Genemuiden om 19.30 uur. Dit hebben beide clubs gis teren bekend gemaakt. WESTKAPELLE - Omdat Ron nie Babijn uit Terneuzen op zijn zachtst gezegd een hekel heeft aan wedstrijden waarin ge- stayerd wordt, Iaat hij de RA- BO-triatlon van Westkapelle morgen aan zich voorbijgaan. Hij zoekt zijn heil in de triatlon van Veenendaal. Alsdietenmin- ste, door te veel blau^algen, niet wordt omgezet in een run- bike-run. Dat is namelijk ook niet een van Babijns meest ge liefde onderdelen. Door de absentie van Babijn is de weg vrij voor Remy Vasseur uit Vlissingen, die twee weken geleden in Kamperland op lut tele seconden van Babijn twee de werd. Bij de 7 50 meter zwem men in de Westerschelde kan Vasseur op steun rekenen van zijn trainingsmaat Leon Jacob- se (Vlissingen). Carlo van de Bergh (Capelle aan de IJssel), die ingeschreven had voor de triatlon van Heerjansdam, koos uiteindelijk toch voor Westka pelle. In Heerjansdam mag niet gezwommen worden in verband met de blauwalg. Van den Bergh, vierde in Kamperland, kan het Vasseur mogelijk nog lastig maken. In de strijd om Ironman-cup lijkt Babijn op zijn derde ach tereenvolgende overwinning af te stevenen. Hij hoeft alleen nog maar uit te komen bij de laatste wedstrijd in Halsteren op 7 sep tember. Anders komt hij niet aan de vereiste vijf wedstrijden. Vasseur, die in 1998 de cup won, maakt nog kans op de tweede plaats. Gaat er iets fout bij Ba bijn, is de cup voor de tweede maal voor de Vlissingse bad meester. De triatlon in Westkapelle kent een hoog gehalte aan oud-cup winnaars. In de late uurtjes van het bruiloftsfeest van Chantal Maat en Niels Koole werd na melijk het idee geboren er om een reüniewedstrijd van te ma ken. Zo hebben Niels Koole (1990), Jan Bart Jasperse (1991), Miquel van Tongeren (1994, 1995 en 1997) en Adriaan Janis- se (1996) zich ingeschreven. Bij de vrouwen heeft Terèse van La- re (Sluis) nog drie wedstrijden nodig om zich te verzekeren van de eindoverwinning.Momenteel wordt de ranglijst bij de vrou wen nog aangevoerd door Annet Joustra (Herkingen). De triatlon van Westkapelle be gint morgen om 190 0 uur op het strand van Westkapelle met 750 meter zwemmen. De finish ligt halverwege de Markt in Zuid straat. bijvoorbeeld tal van mogelijk heden: Wilco de Valk (lichtge- blesseerd aan de knie en toekij kend) op rechts, Emiel Dorst voorin, of net achter de spitsen, Pieter de Graaff diep in de punt, Ferry Alfons op rechts, of zoals vorige zaterdag op links? Karl Vergouwen: ,,We hebben twee dagen trainingskamp voor de boeg, zaterdag en dinsdag nog een wedstrijd en daarna ga ik knopen doorhakken. Veel hebben we niet laten zien van avond, maar wel dat er heel veel positiewisselingen in dit elftal schuilen. En verder zijn dit wed strijden waarin je het achterste van je kiezen niet laat zien." Johan Ballegeer stak ook zo'n verhaal af.,Ik heb Annicaert en Croock buiten het elftal gehou den, omdat ze allebei licht ge blesseerd zijn. Dat betekent wel dat we niet spelen zoals ik dat graag wil. Het is ook nog zo vroeg allemaal. Ik heb nog niet eens echt getraind op tempo en op versnellingen. Dat gaan we vanaf volgende week doen. Ik wil meer positiewisselingen zien op de flanken. En meer snelheid in de combinaties." Twee opvallende conclusies wa ren er wel te trekken uit het eer ste treffen tussen de twee hoofd klassers. Haal Wilco de Valk uit het elftal van Kloetinge en de aanval draait maar op halve kracht. En zet Arjan Human moederziel alleen in de spits bij Hoek (zonder de dieper spelen de Annicaert) en het rendement van de ex-prof is minimaal. Daarom was het nogal behelpen in de derby. Hoek was zonder zijn topschutter uit de voorbe reiding tot de laatste minuten niet slagvaardig genoeg en mis te in de tweede lijn de creatieve inbreng van Steven de Croock. De twee nieuwe aanwinsten werden door Ballegeer buiten de ploeg gelaten. Annicaert (bo venaan de dij) en De Croock (en kel en knie) hadden om een wed strijd rust gevraagd. Zaterdag, in de finale, zijn ze wellicht weer speelklaar. Kloetinge experimenteerde ook dat het een lust was, met Emiel Dorst voor de rust in de punt van de aanval, Pieter de Graaff een kwartier na de pauze op die po sitie, Ferry Alfons op rechts en Jerome Riverola achter de spit sen. Uitgespeelde kansen waren er echter zelden. Alleen toen Jurgen Belpaire ver in de tweede helft op een diepe bal van Ferry Alfons met een kamikazesprong naast de bal sloeg en Pieter de Graaff plotseling kon aanleg gen. Thomas Ragut tikte de bal nog net op tijd weg. Zo halverwege de tweede helft, toen er eindelijk wel werd ge scoord, ging het feestje niet door. Pauclair Youda mocht op links een vrije trap nemen. De hoge, draaiende voorzet werd door Leon van den Ouden ach terwaarts in de bovenhoek ge kopt, maar de Souburgse scheidsrechter Peter van Loe- nen had een overtreding van Ar jan Human op Kloetinge-kee- per Gerben de Kievit gezien. Met de beslissende strafschop pen in zicht sloeg Hoek toch nog toe. Leon van den Ouden, weg gestuurd door Johan Mücher, liep alleen op de goal af, maar werd zowat getorpedeerd door De Kievit. De spits nam zelf de strafschop, zag de bal eerst ge stopt, maar scoorde uit de re bound. In blessuretijd bewees Van den Ouden nog eens zijn waarde, op maat bediend door Human. Kloetinge-Hoek 0-2 (0-0). 87. Leon van den Ouden 0-1, 90. Leon van den Ouden 0-2. Scheidsrechter: P. van Loenen (Oost-Souburg). Gele kaartJordy Bakker (Kloetinge), Pauclair Youda, Thomas Ragut (Hoek). Aantal toeschouwers: 450. Kloetinge: Gerben de Kievit; Erwin van der Woerdt, John Bentschap Knook, Jean-Philip Becht (66 Mi- cha Lekawael), Arno Melaard; Jo han de Goederen (84. Jaap Esser), Pim Bruins (62. Pieter de Graaff), Wouter Labrujère; Ferry Alfons (80. Jeffrey Frijters), Emiel Dorst, Jordy Bakker (52. Jeröme Riverola). Hoek: Jurgen Belpaire; Gunter de Meijer, Johan Mücher, Pascal Smes- saert (46. Thomas Ragut), Franky Standaert; Mare Minnaert, Pauclair Youda, Djamel Buyse, Wesley de Smet (72. Leon van den Ouden); Ar jan Human, Mouro Jabara (46. Ra- mazan Yuruk). ss t i vi v - N V t C -A v «V* Ttei Morou Jabarra probeert door de verdediging van Kloetinge te komen. Jean-Philip Becht (links), Erwin van der Woerdt (midden) en Ferry Alfons en Franky Standaert (uiterst rechts) kijken toe. foto Lex de Meester door Barry van der Hooft VLISSINGEN - SSV'65 staat morgen in de finale van de Delta Zeeland Cup tegenover Hoek. De Goese zaterdag-eersteklas ser was gisteravond in de twpe- de wedstrijd van het toernooi met 2-0 te sterk voor Terneuzen, dat aanvallend een machteloze indruk achterliet. Terneuzen begon nog wel aardig in de eerste helft en was lange tijd de ploeg met het meeste bal bezit. Tot echte kansen leidde het kleine overwicht niet, om dat Terneuzen simpelweg geen kansen creëerde. Na een halfuur kreeg SSV'65 de eerste goede kans, maar doelman Tonnie van der Veen redde de inzet van in valler Christiaan Boon. Acht minuten later was het wel raak, toen Ron Proos een corner van Marcel Kole binnenkopte: 0-1. Adriaan Nieuwenhuijse bracht na rust drie nieuwe spelers in en zijn ploeg probeerde fris te blij ven voetballen. Terneuzen, dat met Remco van Leeuwen en Jar- no Waebeke twee nieuwe spit sen inbracht, probeerde de druk enigszins op te voeren. Dat lukte echter niet en nadat Van der Veen een schot van Boon on schadelijk had gemaakt, sloeg de jeugdige spits alsnog genade loos toe. Alleen voor Van der Veen rondde hij bekwaam af: 0-2. In de resterende tijd leunde SSV'65 rustig achterover en speculeerde het op de counter. Arjen Oostdijk was nog het dichtst bij een doelpunt, maar zijn schot ging voorlangs. Ter neuzen beëindigde het duel met tien man, door een rode kaart voor Nico van der Meer. De mid denvelder deelde vlak voor tijd een klap uit aan Peter Nieuw- dorp. Temeuzen-SSV'65 - (0-1). 39. Ron Proos 0-1, 71. Christiaan Boon 0-2. Scheidsrechter: A. Boonman (Ter neuzen). Rode kaart: Nico van der Meer (Terneuzen). Gele kaart: Ron Proos (SSV'65). Aantal toeschou wers: 200. Terneuzen: Tonnie van der Veen; An dy Vereertbrugghen, Danny Magito, Danny ter Steege (46. Jamo Waebe ke), Roel Alberti; Matti Buijsse (46. Remco van Leeuwen), Mamadouba Gueye, Nico van der Meer, Stefan Saey; Mike de Wolf en Nicolas An- kra. SSV'65: Wilfred Poley; Joey van der Hoeff, Ron Proos, Armando Probert, Antoine Kunst (55. Yuri Baart); Ronnie Hillebrand (18. Christiaan Boon), Francis Lokerse (46. Michel de Groote), Marcel Kole, Willem- Jan van Dijk; Paul Bom (55. Peter Nieuwdorp) en Arjen Oostdijk. _vrijdag_ Ml Dammen SNS ZeelancJ Open. Ronde 7. Groep A. T. Tansykkoujina-K. Thijssen, T. Chub-G. Valneris, J .van den Akker-B. Provoost, F. Tholel-K. Aleksejevs. Groep B: A. Kouse- maker-Z. Golubeva, V. Bedinovs-W. Wir- ny, R. Heusdens-R. Misans, H, Jansen- B.Zwart. Aanvang: 9.30 uur. Locatie: Sportpunt Zeeland in Goes. Voetbal Eredivisie: Roda JC-PSV. Eerste divisie: Helmond Sport-Cambuur L.( AGOVV-TOP, Stormv.-MVV, Fortuna S.-Veendam, Dordrecht-Eindhoven, Em- men-Excelsior, VW-Heracles. Vriendschappelijk. SC Gastel-VCK (19.30 uur), Clinge-Sluiskil (19.30 uur). Wielrennen Wedstrijd voor de jeugd. Categorieën: 6 8-jarigen, 9/10-jarigen en 11-14 jarigen. Start: 18.00 uur. Locatie: Scheldepoort- straat, Nieuw en Sint Joosland. zaterdag M Atletiek Boekweitloop. Afstanden: 4,8 of 12 kilo meter. Start: 16.00 uur. Locatie: Dorps plein Zuiddorpe. Inschrijven: Sportzaal aan de Boekweitstraat. Dammen SNS Zeeland Open. Finales.Aanvang: 9.30 uur. Locatie: Sportpunt Zeeland in Goes. Motorcross Vlissingen. Clubwedstrijd. Organisatie: MSV De Uitlaat. Aanvang training: 10.00 uur. Aanvang wedstrijden: 12.00 uur. Klassen: clubklasse, 250/500cc, 125cc, 85cc, 65cc.Lokatie: Sloecircuit, Vlissin- gen-Oost, Engelandweg. Paardensport Concours hippique LR 8< PC De Haring- ruiters. Dressuur. 10.00 uur: pony's klas se B en Z1 en paarden B, LI, L2 en M2. 10.20 uur: paarden Z1. 10.45 uur: paar den L2. 11.00 uur: pony's M1 en M2. 11.15 uur: pony's LI. 11.20 uur: paarden Z1.11.30 uur: paarden klasse M1. Tweede proef. 13.30 uur: pony's klasse B, Z1 en M1 en paarden B, L1 en L2.13.50 uur: paarden Z1.14.15 uur: pony's LI en paarden M2. 14.30 uur: paarden M1. 14.45 uur: pony's L2. 14.50 uur: paarden Z2. Springen. 10.00 uur: pony's klasse B, L en Z. 10.30 uur: paarden klasse B, met aansluiten pony ZZ. 11.15 uur: paarden klasse L. 11.45 uur: paarden klasse M, Z en ZZ. 13.30 uur: progressief pony's klas se B, L en ZZ, met aansluitend paarden klassse B, L, M.ZenZZ. Locatie: Paarden- sporcentrum Nieuwvliet aan de Baanst- poldersedijk 6 te Nieuwvliet. Concours hippique LR PC Walcheren. Dressuur. 9.00 uur: paarden klasse B en pony's M19.30 uur: pony's M2.9.45 uur: paarden M2. 10.15 uur: pony's Z1. 10.24 uur: paarden Z1. 11.00 uur: paarden LI. 12.00 uur: paarden Z2. 13.00 uur: pony's L2. 13.45 uur: paarden L2. 15.00 uur: paarden Ml. Springen. 9.00 uur: pony's B. 10.00 uur: pony's L en M. 11.00 uur: paarden B. 12.00 uur: paarden L. 13.00 uur: paarden M en Z. Locatie: Stal de Kroo aan de Boomdijk 1 te Nieuw en Sint Joosland. H Skeeleren Goes. Zesde wedstrijd om Zeelandcup voor CVD-rijders. Aanvang: 19.30 uur. Start en finish: Schelde International Tennis- én sportcentrum, V. Stuartweg 18, Goes. Mini-elfstedentocht (16.30 uur), dikke bandenwedstrijd (17.30 uur), skeelermarathon (18.45 uur). Triatlon RABO-triatlon. Zesde wedstrijd voor het Ironman Wetsuit triatloncircuit. Aan vang: 19.00 uur. Afstanden: 750 m zwem men, 30 km fietsen en 8 km lopen. Inschrijven: Kasteel van Batavia, Zuids traat 143 te Westkapelle. Veld korfbal Oefendag Fortis. Deelnemers: eerste en tweede teams van Fortis (Oost-Sou burg), AKC (Antwerpen), Futura (Den Haag), Excelsior (Delft), SDO (Kamerik) en TOP (Sassenheim). Aanvang: 12.30 uur. Locatie: veld Fortis aan Koopmans voetpad in Oost-Souburg. Wedstrijden Fortis: Futura 1-Fortis 1 (13.50 uur), Fortis 1-TOP 1 (16.30 uur), Fortis 2-Excelsior 2 (12.30 uur), TOP 2- Fortis 2 (15.10 uur). Voetbal Eredivisie: Willem ll-AZ, RKC-ADO Den Haag, FCTwente-RBC. Eerste divisie: Sparta-De Graafschap, Haarlem-Den Bosch. Delta Cup-toernooi. Locatie: sportpark Irislaan Vlissingen. Troostfinale: Kloetin- ge-Terneuzen (18.00 uur). Finale: Hoek- SSV'65 (20.00 uur). Locatie: Sportpark Irislaan. Finale Middelburgs kampioenschap. Nieuwland-MZVC (16.00 uur). Vriendschappelijk. Zierikzee - oud-Feye noord (16.00 uur), Wissenkerke - WIK'57 (14.30 uur), Nieuwdorp SKNWK (14.30 uur), Mevo-Dreischor, Moerse Boys - Ril- landia (17.00 uur), NSW - Arnemuiden (14.30 uur), Wemeldinge - Noormannen, Serooskerke - Wolfaartsdijk (19.00 uur), Krabbendijke-Bevelanders (14.30 uur), Oostkapelle-Kapelle (19.00 uurl.Colijns- plaatse Boys-Kruiningen (14.30 uur), Zwaluwe GPC Vlissingen (15.30 uur), AZVV - Lebbeke (B) (16.00 uur), Terneu- zense Boys - Steen (14.30 uur), RIA W. - Zaamslag (14.30 uur). Spui Axel 2 (18.00 uur), Breskens - Knokke (B) (19.00 uur), Biervliet - Oostburg (19.00 uur). Axel Spui (17.00 uur), HVV'24 - Affiigem (B) (19.00 uur. Locatie: sportpark Axelse Bos Veere-oud-Veere (duel ter gelegenheid afscheid René Schreuder, 14.30 uur). Toernooi om de DFS-Cup. 10.30—11.10 uur: DFS-Excelsior Pernis, 11.20-12.00 uur: Bruse Boys-Oostkapelle 2, 12.10-12.50 uur: Oostkapelie 2-DFS, 13.00-13.40 uur: Excelsior Pernis-Bruse Boys, 13.50-14.30 uur: Bruse Boys-DFS, 14.40-15.20 uur: Oostkapelie 2 Excelsior Pernis,15.30 uur: prijsuitreiking. Locatie: sportpark Van Zuyen in Burgh-Haamste- de. Wielrennen Grote Prijs Ons Eiland. Categorieën: eli te/beloften/amateurs A. Start: Nieuwe Haven, Zierikzee. Finish: Havenplein, Zierikzee. Aanvang: 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. zondag Finales. Toernooien in Aardenburg, Phi lippine, Hulst en Middelburg. Voetbal Eredivisie: Volendam-Heerenveen, Gro- ningen-NAC, Feyenoord-NEC, FC Utrecht-FC Zwolle, Vitesse-Ajax. door Roeland van Vliet GOES - Bennie Provoost blijft op hoog niveau dammen. Giste ren kwam hij in de vijfde ronde van het SNS Zeeland open re mise overeen met Tanja Chub en won hij in de zesde ronde van Francis Tholel. De zeventienja rig scholier uit Aagtekerke staat nu derde in de hoofdgroep A met tien punten. Provoost staat één punt achter op Tholel en twee punten op de Let Guntis Valneris. Tholel won namelijk nog wel zijn andere partij, die tegen de Russische Tamara Tansykkoujina. Valne ris speelde remise tegen Jeroen van den Akker en won van Kees Thijssen. In hoofdgroep B liet Wadim Wirny voor het eerst steekjes vallen. Zowel in de vijfde als de zesde ronde - tegen de Letse Zo- ja Golubjeva en Hans Jansen - deelde hij de punten. Voor Wir ny maakte het niet zoveel uit, de twee punten waren genoeg om een finaleplaats op zaterdag veilig te stellen. De Rus staat nu namelijk op veertien punten, nummer twee Ron Heusdens op negen. Arjo Kousemaker staat na gisteren gedeeld vierde met zeven punten, 's Ochtends pakte hij een punt tegen de Let Ro berts Misans, 's middags tegen Ron Heusdens. BRASSCHAAT - Sebastièn Schletterer is negende gewonj op de 800 meter bij de internationale atletiekmeeting schaat, een wedstrijd die meetelt in de Flanders Cup. D00Bjï de Middelburger als langzaamste in de buitenbaan starten, ondervond hij veel nadeel. Tot op 600 meter liep hij helemaal achteraan, maar r. zette hij een tempoversnelling in. Hij kwam terecht in eeij wen van andere lopers die hij niet meer in kon halen. Dev- naar eindigde in 1.45,75 en de nummer twee in l.fi> Schletterer finishte binnen zestiende van een seconde' 1.48,37 op de negende plaats. Dat was weer een persoont record. Afgelopen zaterdag verbeterde hij ook al zijn soonlijke toptijd tijdens de Rob Druppers Meeting inUti» ROTTERDAM - Hapoel Tel Aviv moet dik geld toeleggen het sportieve avontuur in de UEFA-beker. De Israëlische^ trok donderdagavond welgeteld 525 toeschouwers naar-: Kasteel in Rotterdam voor de 'thuiswedstrijd' tegen de meense club Banants. Het duel verliep zonder incidenten en eindigde in het aki, lege stadion van Sparta in 1-1.0 ver twee weken is de rek-' ANP KOLDING - De Belg Johan Museeuw heeft gisteren de de; etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. De rout nier ontsnapte in de slotfase van de 185 kilometer langen van Hammei naar Kolding uit de kopgroep en finishte met! seconden voorsprong op de Deen Jakob Piil. De Deen Mick Skelde nam de leiding in het klassement met 15 seconde voorsprong op de Franse oud-wereldkampioen Brochard. Beste Nederlander in de derde etappe was Aart VierhontE De coureur van Lotto klom naar de vijfde positie in deal* mene rangschikking met 23 seconden achterstand op Skeldt ANP ZÜRICH - De Keniaanse atleet Stephen Cherono heeft fel stemming gekregen tijdens de wereldkampioenschappen# letiek in Parijs voor Qatar uit te komen. De internationale» letiekfederatie IAAF maakte dat gisteren bekend. Chera heeft dit seizoen de beste wereldprestatie op de 3000msteep achter zijn naam staan. Op 5 augustus liep hij in Stockhoh 8.04,75. Cherono had normaal gesproken nog drie jaarm# ten wachten voor hij zijn nieuwe vaderland had kunnen vet tegenwoordigen. Maar de reglementen van de IAAF biede een ontsnappingsroute als beide landen akkoord zijn oveni overgang. AFP HICKSTEAD - Ellen Bontje staat na de eerste dag van de Eu ropese titelstrijd dressuur individueel op de vijfde plaats.Zi kwam met Gestion Silvano in de Grand Prix tot een scorevai 70,88. Twee Nederlanders kwamen gisteren in Hickstead actie op het eerste onderdeel, tevens tellend voor het landen- klassement. De andere was debutant Edward Gal, die ziek met Lingh op de voorlopige tiende plek uitkwam (65,63 Koploper is Ulla Salzgeber, met Rusty (78,25). Vandaagki- men voor Nederland in de tweede helft van de landen# strijd nog Antoinette Falandt en Arjen Teeuwissen in aé. ANP do; TE «e vof sin lin; not Ma die als eet jet De ch< het is Br< ges me aai ont He nie door Klaas Verspoor BURGH-HAAMSTEDE - In Burgh-Haamstede wordt zater dag gestreden om de DFS/Hyundai-Cup. Het voet baltoernooi viert dit jaar haar tienjarig jubileum. Bruse Boys, dat vorig jaar zegevierde, is als titelverdediger uiteraard van de partij. Verder is natuurlijk ook gastheer DFS aaanwezig. Ex celsior Pernis en de reserves van Oostkapelie completeren het deelnemersveld. De laatste edities, met uitzon dering van vorig jaar toen een aantal teams zich op het laatste moment afmeldde, kende het evenement doorgaans vijf deel nemers. Doordat op dit moment met man en macht door een groot aantal vrijwilligers ge werkt wordt aan de nieuwbouw (kleedkamers, bestuurskamers, kantine etc.) is het aantal deel nemende clubs al vooraf gere duceerd tot vier. Het toernooi op Sportpark Van Zuyen start morgen om half elf met het duel tussen DFS en Ex celsior Pernis. De wedstrijden duren tweemaal twintig minu- tenen tussendoor is er steedseen pauze van tien minuten. De ei- landelijke derby DFS-Buse Boys is om 13.50 uur. De prijs uitreiking zal omstreeks 15.30 plaatsvinden. Dammen Goes. SNS Zeeland Open. Hoofdgroep A. Vijfde ronde: F. Tholel-T. Tansykkoujina 3-0, K. Aleksejevs-J. v.d. Akker 1-1, B. Provoost- T. Chub 1-1, G. Valneris-K. Thijssen 3-0. Hoofdgroep B: W. Wirny-Z.Golubjeva 1-1, A. Kousemaker-R. Misans 1-1, V. Bedinovs- B. Zwart 3-0, R. Heusdens-H. Jansen 3-0. Zesde ronde. Hoofdgroep A: K. Aleksejevs- T. Tansykkoujina 3-0, B. Provoost-F. Tholel 3-0, G. Valneris-J.v.d.Akker 1-1, K. Thijssen- T. Chub 1-1. Stand na 6 ronden: 1. G. Valne ris 12,2. F. Tholel 11,3. B. Provoost 10,4. K. Thijssen 7, 5. T. Tansykkoujina en K.Alek sejevs 6, 7. J. v.d. Akker en T.Chub 5 pt. Hoofdgroep B: Z. Golubjeva-V. Bedinovs 3- 0, R. Heusdens-A. Kousemaker 1-1, H. Jan- sen-W. Wirny 1-1, B. Zwart-R. Misans 1-1. Stand na 6 ronden: 1. W. Wirny 14, 2. R. Heusdens 9,3. H. Jansen 8,4. Z. Golubjeva, A.Kousemaker en R.Misans 7, 7. V. Bedin ovs 6,8. B. Zwart 2. Zwitserse groep: Diakite Daouda-L. van der Laan 2-0, J. Verplak-P.van der Stap 1-1, P. Bakelaar-M. van Gortel 1-1, S. Tuytel-Jaap de Jonge 2-0, P. Stork-J. Baaijens 2-0, B. Eg- gens-W. de Vries 2-0, J. van de Beek-E. He- slinga 0-2, A. Tjon A Ong-R. Paegle 1-1, J. Fokkink-G. van Niel 0-2, B. Graas-J. van Beeck 2-0, C. de Jonge-K. Louwerse 1-1, J. de Vast-W. Heunen 1-1, F. Blaas-W. Koppe- jan 0-2, J. van de Weteringh-M. de Koning 2- 0, J. Lemstra-C. Kentie 2-0, G. Jobse-R. Du- sebout 0-2, W. Bennink-Jan de Jonge 1-1. Stand aan kop na 6 ronden: 1 Diakite Daou- da 10,2.P. van der Stap en L. van der Laan 9, 4. B. Eggens, J. Verplak, E. Heslinga, P. Stork en S. Tuytel 8,9. P. Bakelaar, M. van Gortel, A. Tjon A Ong, R. Paegle, B. Graas, G. van Niel allen 7. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-11-12-19-20-27-33-40-42-54-56-57-58-60- 62-67-69-71-73-75. (onder voorbehoud) Tennis Cincinnati. Mannen, Masters Series, 2,45 miljoen euro. Tweede ronde: Clement (Fra) - Rusedski (GBr) 7-6 5-7 6-2, Fish (VSt) - Malisse (Bel) 7-5 6-7 6-1Zabaleta (Arg) - El Aynaoui (Mar) 6-7 6-4 7-5, Chela (Arg) - Gonzalez (Chl/13) 6-2 6- 4. Derde ronde: Coria (Arg/6) - Joesjni (Rus) 6-2 6-1. Toronto. Vrouwen, 1,2 miljoen euro. Tweede ronde: Clijsters (Bel/1) - Schiavoi>: (Ita) 6-1 6-2, Zvonareva (Rus/10) - M* (SMo) 6-3 6-2, Srebotnik (Slv) - Serna (Spa; 6-1 7-6. Derde ronde: KrasnoroetsjkajaiRm - Clijsters (Bel/1) 1-6 6-4 6-1, Dementjsvs (Rus/9) - Miskina (Rus/5) 2-66-16-1. UEFA Cup, voorronde, eerste wedstrijd:Le- vadia Maardu (Est) - Varteks Varazdin (Kro 1 -3 (0-1Viktoria Zivkov (Tsj) - SchenisAsë na (Kaz) 3-0 (0-0), Dinamo Tirana (Alb)-SL Lokeren (Bel) 0-4 (0-3), Matador Pu» (Slw) - Sioni Bolnissi (Geo) 3-0 (0-0), Ekra» Panevezys (Lit) - Debrecen VSC (Hon) 1-11 0), Cementarnica Skopje (Mac) -DospelW' towice (Pol) 0-0, Mypa Anjalankoski (Fm Young Boys (Zwi) 3-2 (2-1), FKAtirau M' Levski Sofia (Bul) 1-4 (0-4), Grodno Steaua Boekarest (Roe) 1-1, Apoel Nier»1 (Cyp) - Derry City (Ier) 2-1 (1-1), Edella® brück (Lux) - Kamen Velika (Kro) 1-21 J'f Cwbran Town (Wal) - Maccabi Haifa dsrü (0-2), Farum BK (Den) - SchirakGjumnlArn» 4-0 (2-0), Esbjerg FB (Den) - UE Santa» ma (And) 5-0 (3-0), Vlaznia Shkoder (AIDI FC Dundee (Sch) 0-2 (0-1), Dinamo Boe» rest (Roe) - Liepajas Metalurgs (Let) 5-2 Molde FK (Noo) - KO Klaksvik (Far) 2-0 (M Publikum Celje (Slv) - Belasica Struma (Mac) 7-2 (4-0), FC Karnten (Oos) - Grindavik (IJsl) 2-1 (1-0), Torpedo Mos» (Rus) - SP Domagnano (SMo) 5-0 2 i Artm. Petrzalka (Slw) - F91 DüdelingenlLU» 1-0. Wielrennen Ronde van Burgos. Vierde etappe, tijdrit1, Medina de Pomar: 1. Millar (GBr) 145 16.24, 2. Gonzalez Jimenez <sPa' Grabsch (Dui)0.19,4. GonzalezdeGald»"- (Spa) 0.21, 5. Casero (Spa) 0.23. Algern* klassement: 1. Lastras (Spa) 12.25J Pereiro (Spa) 0.10,3. Garcia (Spa) 1U Ronde van de Ain. Derde etappe, Sain nis - Lelex: 1. Turpin (Fra) 155 km 2. Pascual (Spa) op 0.56, 3. Flechalbpar- Virenque (Fra), 5. Oriol (Fra). klassement: 1. Merckx(Bel) ü- .'m moulin (Fra) op 0.59,3. Pineau (Fra) 1. Ronde van Denemarken M Derde etappe, Hammei - KoldjnSI- seeuw(Bel) 185 km in 4.48.14,2. Pul D 0.27, 3. Arvesen (Noo), 4. Gontsjar uer Brochard (Fra) 1.03, Nederlanders: iz.» houten 1.10, 18. De Jongh 1.24 U- kamp, 31. Tankink, 40. Koerts6.48.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34