PZC Van Dijk zonder record Kanaal over Kuijt en Lazovic belast met erfenis Van Hooijdonk Jacht op United vanaf morgen weer geopend International gaat bij Champions Trophy voor prolongatie titel 23 Verlies Clijsters vrijdag 15 augustus 2003 jdvocaat haalt man bijeen Plannen Steeds meer clubs Italië verdacht Wielrenner Hunter breekt pols Duitse WK-held Rahn overleden Transfer Soetaers naar Ajax rond Oud-PSV'er Van Gelder overleden Geesink ziet af van kandidatuur analyse Achteloos De Zeeuw iet ft Bondscoach Dick Ad- Lat zal dit jaar geen andere isi mctballers oproepen voor het Nederlands elftal dan de 22 die et selecteerde voor de vriend- ■il: ichappelijke interland tegen 4 ,eigië in Brussel op woensdag i augustus. „Uit deze 22 ko- _en de spelers die de kwalifica tie voor de eindronde van het igin Portugal moeten bevech ten verklaarde hij gisteren. jij bouwt op de routine en heeft K; jieen ruimte voor de trapvaar- ttk toe Wesley Sneijder die op 30 pril in Eindhoven in Oranje de- V; geerde. Alle andere interna- 'i enals hebben veel interlander- «t anng, uitgezonderd misschien ;onald Waterreus (zes caps), indré Ooijer (acht) en Rafael én der Vaart (zeven), ga jjanje wil serieus oefenen te- ,enBelgië omdat kort daarna de ti esiissende kwalificatieduels J« egen Oostenrijk (thuis) en Tsje- 1,11 hië (uit) op het programma aai taan. Advocaat: „Om die reden lü tebben we ook 22 spelers opge spen. De Rode Duivels zijn al- ijd een stugge tegenstander, ri loor de jaren heen zelfs een ingsttegenstander van Oranje. He weten daarom zeker dat het da en nuttige oefenwedstrijd ioidt." gei Sectie. Doel: Edwin van der iet! jjr (Fulham) en Ronald Waterreus ck psW, verdediging: Frank de Boer inj lilatasaray), Giovanni van :j. mckhorst (Arsenal), André Ooij- t(PSV), Michael Reiziger (FC Bar- (lona), doop Stam (Lazio) en Bou- i toijn Zenden (Chelsea); midden- veld: Ronald de Boer Glasgow Ran- !e'* ps), Mark van Bommel (PSV), ls# >aul Bosvelt (Manchester City), ,11 'hilip Cocu (FC Barcelona), Edgar gtj Lids (Juventus), Marc Overmars TC Barcelona), Clarence Seedorf }1C Milan) en Wesley Sneijder (A- ul; aanval: Jarrel Hasselbaink Chelsea), Pierre van Hooijdonk fmerbahce), Patrick Kluivert (FC Barcelona), Roy Makaay (Bayern thnchen), Ruud van Nistelrooij S.1 Manchester United) en Rafael van 2vi ier Vaart (Ajax). Brouwer is geen doorsnee TORONTO - Kim Clijsters kan 'pi' baareerste toernooi als nummer één van de wereldtennisrang- lijst niet meer winnen. IVll De Belgische verloor gisteren in ie derde ronde in Toronto ver assend van de Russin Lina Irasnoroetsjkaja: 6-1 4-6 1-6. door Edwin Alblas DEN HAAG - Buikschuivers, slidings, rushes en doelpunten behoren tot het vaste repertoire van hockeyinternational Ro nald Brouwer. Vanaf morgen te zien in het theater van de Cham pions Trophy. „Ik ren naar voren en wil die bal erin leggen. Ik wil koste wat het kost scoren. Zo hockey ik." De kleine maar opvallende but ton op het shirt van Ronald Brouwer vermeldt een Engels talige spreuk die hem op het lijf is geschreven: 'Action, for a suc- cesfull living'. Dat is de hockey international ten voeten uit. Hij weet zich geen raad met een dag rust. Brouwer (24) is er één van de nieuwe generatie, jong en gretig en niet bepaald een door snee hockeyer. Het Nederlands elftal is trouwens allang niet meer voorbehouden aan spelers uit een bepaald milieu. „De we reld verandert en dus ook de mensen. Nu zitten er meer ster kere individuen in de nationale ploeg, jongens die meer risico durven te nemen." Brouwer zelf schuwt ook niets of niemand. Zelden komt de aanvaller ongeschonden van het veld, maar nooit liep hij zware blessures op. „Juist als je er voorzichtig in gaat, is de kans op zware blessures groter", re deneert hij. Vaak is het de 'te genpartij' die bij een botsing te lijden heeft. Van zichzelf weet Brouwer dat hij niet de allergrootste stilist is. „Ik ben geen technicus die vijf man voorbij pielt. Ik ben een speler voor de counter, eentje die alleen maar oog voor de bal heeft. En dan zie je wel eens een uitgestoken stick over het hoofd. Hoort bij het spelletje. Ik duik ook in de cirkel naar iedere bal. Ik wil koste wat het kost scoren." Egoïsme is een spits niet vreemd. Heerlijk is het om met een doelpunt de triomf binnen te halen, zoals Brouwer vorig jaar zomer bij de Champions Trophy in Keulen deed. Hij maakte in de finale tegen Duits land de winnende strafbal. „Of ■PRI n|pjjijfev>,Tii p'pii11 immuuniiip I ,,iu, r"* - - ***-<* szr 13*7' -f ^fMg j sep® Ronald Brouwer: „Ik ben geen technicus die vijf man voorbij pielt. Ik ben een speler voor de counter, eentje die alleen maar oog voor de bal heeft." foto Cees Zorn je nu wilt of niet, doelpunten zijn, vooral voor de buiten wacht, de graadmeter voor een spits. Je bent in een team ook al tijd op zoek naar individueel succes. Dat klinkt egoïstisch, maar iedereen wil toch het be slissende doelpunt maken. Dat is ook een drijfveer. Als niemand in een wedstrijd boven zichzelf uitstijgt, gebeurt er ook niet veel. Je moet uitkijken dat je niet te sociaal wordt. Je wordt er wel eens op aangekeken als je een kans mist, terwijl je de bal beter opzij had kunnen leggen. Maar als je de kansen niet neemt, maak je ook nooit een doelpunt. Ik ren naar voren en wil die bal erin leggen. Zo hoc key ik." Maar zo is een ieder in de selec tie van bondscoach Joost Bel- laart uniek in zijn soort, meent Brouwer. „En bij elkaar zijn het spelers die heel goed met elkaar door een deur kunnen. Vooral voor de ouderen heb ik veel res pect. Die hebben al veel gewon nen, maar zijn nog op en top ge dreven en doen er veel moeite voor om de jongeren op sleep touw te nemen." Dat Brouwer straks zelf de jon ge nieuwkomers de weg wijst, ligt voor de hand, hoewel hij geen zinnig woord kan en wil zeggen over de lengte van zijn interlandcarrière. Als hij ergens een hekel aan heeft, is het wel plannen. Carrièregericht is Brouwer in geen enkel opzicht. Hij studeert civiele techniek, omdat de stu die interessant genoeg is om ie dere keer, na een hockeypauze, weer op te pakken. Niet omdat hij een baan als ingenieur ambi eert. „Ik ben daar nu helemaal niet mee bezig. Het is een cliché, maar ik leef van dag tot dag. Dat serieuze gedoe komt later wel." Als dat verrekte hockey niet zo leuk zou zijn, had Brouwer waarschijnlijk allang in Au stralië gezeten. Begin dit jaar was hij er enkele weken met de hockeyploeg, voor het eerst. „Wat een cool land is datzeg! Zo relaxt. Dan is Nederland maar een opgefokt land. Een miljoen mensen roepen hier dat ze wel weg zouden willen uit Neder land. Ik heb respect voor de mensen die het ook doen." Het hockey houdt de vrijgezel nog wel even hier. „Daar heb ik nog heel veel plezier in." Op een Eu ropees kampioenschap moet hij nog debuteren, net zo zeer als bij de Olympische Spelen. Ook met zijn club HGC heeft hij nog wat te winnen, hoewel de laatste seizoenen uitwezen dat de Haagse ploeg steevast tekort schiet in de titelstrijd. Voor Brouwer geen reden om te ver kassen. „Ik hecht nog waarde aan het begrip loyaliteit. Ik zal misschien ergens anders 10.000 euro meer kunnen verdienen, maar met geld houd ik me hele maal niet bezig. Ik ben onge twijfeld de minst verdienende international." GPD ROME - Steeds meer Italiaanse voetbalclubs raken betrok ken bij het onderzoek van justitie naar het gebruik van valse bankgaranties. Inmiddels hebben Italiaanse opsporingsamb tenaren ongeveer tien clubs op de korrel, hebben Italiaanse media gisteren gemeld. Onlangs deed justitie al invallen bij clubs als AS Roma, het naar de hoogste divisie gepromoveerde Ancona en Napoli, dat een divisie lager uitkomt. Die drie clubs, inmiddels aangevuld met enkele clubs uit de Serie B en C, zouden bankgaranties hebben vervalst om in bezit te komen van een licentie voor komend seizoen. Omdat tot op heden geen enkele club in staat van beschuldiging is gesteld, is de verwachting dat de verdachte clubs gewoon aan het seizoen kunnen beginnen. DPA KOPENHAGEN - Opnieuw is de Rabobank wielerploeg ge troffen door tegenslag. Tijdens de Ronde van Denemarken heeft de Zuid-Afrikaan Robert Hunter gisteren zijn pols ge broken in een valpartij. In het ziekenhuis gemaakte foto's toonden aan dat de breuk een gunstige is. Hunter hoeft niet te worden geopereerd. Na een rustperiode van drie weken mag hij de training hervatten. ANP FRANKFURT - Duitsland heeft een oude voetbalheld verlo ren Helmut Rahn overleed gisterochtend op 7 3-j arige leef tij d in zijn woonplaats Essen. Rahn maakte in de WK-finale van 1954 tegen Hongarije (3-2) het winnende doelpunt. Hij zou zaterdag 74 jaar zijn geworden. Rahn speelde veertig interlands voor het toenmalige West- Duitsland, met de wereldtitel in 1954 als hoogtepunt. In de fi nale op 7 juli kwam Duitsland met 2-0 achter. Op aangeven van Rahn zorgde Morlock voor 1-2, waarna twee treffers van Rahn het duel beslisten. Als clubspeler kwam hij uit voor Köln, Rot Weiss Essen en MSV Duisburg. In Nederland was hij nog even actief bij SC Enschede. Gisteren overleed ook oud-international Lothar Emmerich op 61-jarige leeftijd. Emmerich speelde maar vijf interlands, maar was in de jaren zestig wel een van de populairste spelers in Duitsland. ANP KERKRADE - Tom Soetaers vertrekt van Roda JC naar Ajax. De club uit Kerkrade maakte gisteren bekend dat de transfer van de linkeraanvaller is afgerond. Soetaers onderging giste ren nog een medische keuring in Amsterdam en tekende daar na een vier-jarig contract. De Belg kwam in 1999 bij Roda JC. Hij had nog een contract tot de zomer van 2005 bij de Limburgers. Over de afkoopsom zijn geen mededelingen gedaan. ANP EINDHOVEN - Voormalig PSV-manager Ben van Gelder is gisteren gestorven. De club maakte dat namens de familie be kend. Van Gelder, die tussen 1950 en 1985 de functie van be stuurslid en manager van de Eindhovense club vervulde, is 85 jaar geworden. Van Gelder, geboren opl9januaril918, werd al op jonge leef- tijd lid van PSV. Als speler haalde hij in Eindhoven ook het eerste elftal. Hij speelde achttien wedstrijden in de hoofd macht en scoorde daarin vijf keer. ANP UTRECHT - Anton Geesink heeft op het punt gestaan zich kandidaat te stellen voor de a functie van voorzitter van NOCNSF. Het IOC-lid was dit van plan ten einde een verkie zingsstrijd in de openbaarheid Ie forceren. De judoreus ziet !W| Jaar nu van af. Dereden daarvan is dat Ruud Vreeman zich voor de opvolging van Hans Blankert heeft ge meld, „Van twee mensen is nu bekend dat ze de strijd aan gaan", zegt Geesink, verder joelend op Erica Terpstra. „Dat is wat ik heb gewild." Geesink pleit al achttien jaar voor democratische verkiezin gen voor de topfunctie. „Bij mij gaat de vlag uit. Kennelij k heeft Vreeman de politiek in de plaats waar hij burgemeester (Zaan stad) is ingelicht. Wat mij be treft is dat officieel naar buiten treden. Hij is volgens mij door ie hockeybond naar voren ge schoven." In november, op de najaarsver gadering van NOCNSF, wordt Je opvolger van Blankert be kend. Een speciale commissie komt met een voordracht naar bet bestuur van de sportkoepel. Die schuift vervolgens één kan didaat naar voren. Het staat andere gegadigden vrij zich ver volgens alsnog op de vergade ring als, tegenkandidaat te pre senteren. Via een stemming «palen de bonden dan wie het wordt. ANP door Marco Knippen FOLKESTONE - De recordjacht strand de, maar een dag na haar Kanaalover- steek telde langeafstandszwemster Edith van Dijk niettemin haar zegenin gen. Ondanks de martelgang overheerste bij de dertigjarige Wognumse de opluch ting. „Ik ben blij dat ik het heb gehaald." Van Dijk dacht vooraf het overall-we reldrecord van de Canadees Chad Hun- deby, dat sinds 1994 op zeven uur en ze ventien minuten staat, te kunnen breken. En zo niet, dan moest de mondiale toptijd van de Amerikaanse Penny Lee Dean (7.40 uur, 1978) bij de vrouwen er maar aan geloven. Slaagde de gelouterde stay er evenmin in deze missie, dan moest toch zeker de Europese (en tevens Nederland se) hitnotering sneuvelen. Laatstge noemde titel was overigens de pikantste, want in 19 95 gevestigd door haar huidige man Hans van Goor. Lang was het uitzicht voor Van Dijk per spectiefvol geweest. Van Dijk startte fu rieus. De eerste uren hield de stayer een hels ritme aan. De slagfrequentie be droeg zo'n tachtig slagen per minuut, of wel ze scheerde met een snelheid van ruim zes kilometer per uur door het wa ter. De gewaagde strategie om met springtij te starten - niet eerder deed iemand dat Van Dijk na -bleek slechts korte tijd een positieve uitwerking te hebben. Tot hal verwege leek de Noord-Hollandse op een fabuleuze prestatie af te stevenen. Er werd gerept van zeven uur en een beetje. De soms dreigende aanwezigheid van ferry's en mammoettankers leken zelfs geen roet in het eten te kunnen gooien. Maar de hoop vervloog snel. De wind stak op, uit de verkeerde richting. De stroming veranderde, en ontpopte zich als vijand in plaats van metgezel. „Dom me pech, meer was het niet", verzuchtte Van Goor na afloop. „Als de condities zo omslaan, strijd je een verloren gevecht." Inmiddels had Van Dijk ook al enkele malen overgegeven. Het bleek de inlei ding tot een ineenstorting. De snelheid stokte, de twee wereldrecords moest Van Dijk, zoals ze achteraf verklaarde 'uit haar gedachten bannen', maar altijd dacht ze nog het 'huisrecord' in het vizier te hebben. Ook dit zou een illusie blijken. 'Helemaal naar de kloten' zette Edith van Dijk uiteindelijk even na midder nacht voet op Franse grond, na een mar telgang van negen uur en tien minuten. Door een onbedoelde omweg had ze bo vendien ook nog eens kilometers extra afgelegd. De teller stond uiteindelijk op 37 stil. Geen record(s), maar slechts een per soonlijketriomf. GPD Hans van Goor (links) helpt Edith van Dijk in haar jack na haar aankomst op de kust van Normandië. ROTTERDAM - Rotter- ^am is, met drie clubs in tat betaalde voetbal, nog steeds voetbalstad num mer één in Nederland. De S'ans is er echter een beet le af. Feyenoord is afgelo pen seizoen buiten alle Prijzen gevallen, daar bo venop kwam nog de uit verkoop van de beste spelers in de Kuip. Geen bonder dat het pessimis me de overhand heeft. %LMarcel van der Kraan Dén troost: na zoveel ramp spoed kan het vanaf nu alleen nog maar meevallen. Geen mens nt erop dat Feyenoord kam- P'oen wordt of hoge ogen zal gooien in het Uefa Cup-toer nooi. Grootste zorg voor het Le gioen vormt de erfenis van Pi- Air. Het vertrek van de topsco rer en de man die Feyenoord hoogstpersoonlijk de tweede Uefa Cup in z'n geschiedenis be zorgde, ging gepaard met veel gooi- en smijtwerk. Over die af faire is veel gezegd en geschre ven. Daarom is het misschien aardig ons eens te verplaatsen in de huid van Feyenoords tech nisch directeur Rob Baan en voorzitter Jorien van den Herik Over beide heren, die toch wor den gezien als de beleidsmakers van Feyenoord, is een karren vracht aan kritiek uitgestort. Nog steeds bestaan er twijfels over de grote ommezwaai die deze zomer heeft plaats gehad. Maar goed, je mag er vanuit gaan dat Rob Baan zich lang en serieus heeft bezig gehouden met de toekomst van het Feye- noordelftal en dat hij na zoveel maanden scouten in vier of vijf werelddelen de best beschikba re talenten naar Rotterdam- Zuid heeft gehaald. Hij bouwde tenslotte ook het team dat een jaar geleden de Uefa Cup ver overde. Er hebben ongetwijfeld grotere namen dan Ghaly, Jean Carlos Dondé of Lazovic op zijn lijstje gestaan, maar Feyenoords 'TD' heeft te maken met de beperkte financiële armslag van zijn club. Feyenoord heeft zijn be groting voor het komende sei zoen met maar liefst vijf miljoen euro (van 55 naar 50 miljoen) naar beneden bijgesteld. En dan is de club nota bene al verlost van het miljoeneninkomen dat aan Pierre van Hooijdonk moest worden uitgekeerd. Van den Herik bewaakt al jaren de financiële positie van Feye noord. Hoewel men nauwelijks nog inzage geeft in de boeken, is wel duidelijk dat de Stadion club weigert om zich diep in de schulden te steken. Als er dus een beetje geld kan worden ver diend aan de verkopen van Ka- lou, Emerton en Van Hooijdonk, gebeurt dat ook. Als een van de weinige BVO's in Nederland blijft Feyenoord gezond. Voor het feit dat Baan jonge honden als Dirk Kuijt en Danko Lazovic voor de spitspositie heeft aangetrokken, valt best wat te zeggen. Feyenoord kan niet in dezelfde vijver als Ajax en PSV vissen. Kuijt heeft net zijn entree bij Oranje gemaakt en Lazovic scheen internatio naal te worden begeerd. Alleen heeft de term 'verjonging' bij het legioen op de lachspieren gewerkt door twee dertigers (Van Hooijdonk en Bosvelt) in te ruilen voor twee andere derti gers (Van den Berg en Schreu- der). De eerste twee waren, hoe je het ook wendt of keert, voor de technische leiding - Baan en Van Marwijk - lastige klanten. Maar echte toppers zijn zelden mak kelijk in de omgang. De Roy Keane's, Patrick Vieira's en Ed gar Davidsen van deze wereld hebben ook een grote mond en een gebruiksaanwijzing. Maar ze winnen wel wedstrijden voor je en zijn als enigen in staat de lat voor het hele team hoger te leggen. Bosvelt en Van Hooijd onk hadden die kwaliteit ook. Bij Feyenoord is nu het 'goch- me', maar ook de bravoure uit de ploeg verdwenen. De sfeer is, zo beweert een aantal overge bleven spelers, beter dan in het foto Robert Vos/ANP afgelopen jaar onder het 'be wind' van Van Hooijdonk en Bosvelt. Maar hoe lang duurt dat? Twee nederlagen en de sfeer bij een topclub verandert snel. Het legioen is kritisch maar blijft hondstrouw. De Kuip is van de eerste tot de laat ste wedstrijd van de competitie al uitverkocht. De club zit aan het maximum aantal seizoen kaarten (38.000) en houdt be wust wat kaarten voor de losse verkoop achter de hand. Dat de achterban geduld moet hebben en op de proef zal worden ge steld, is zeker. De aanloop naar de competitiestart was de slechtste in jaren. Kuijt en Lazovic krijgen het zwaar. De erfenis van Ove Kind- vall hing zo'n dertig jaar als een molensteen om de nek van nieu we spitsen in de Kuip, de erfenis van Pi-Air weegt nu niet minder zwaar. GPD door Peter van Duyl DEN HAAG - De talloze vragen die een voetballoze zomer heeft opgeworpen, worden vanaf morgen een voor een tot in detail beantwoord. De Engelse voet balcompetitie, toch al een van de meest spraakmakende ter wereld, staat aan de vooravond van een bijzondere editie. Vanaf morgen is het jachtseizoen ge opend, kampioen Manchester United is de prooi waarop de voltallige oppositie haar zinnen heeft gezet. Achtmaal in de laatste elf sei zoenen waren de mannen van Alex Ferguson de besten van Engeland. Het onwaarschijnlij ke succes van Manchester Uni ted leidt aan de overkant van de Noordzee zelfs bij de nuchterste voetbalfan tot heftige gevoelens van afgunst. Buiten de schare United-fans, wacht 'heel' Enge land op de ineenstorting van Fergusons rijk. Even leek het erop dat die lang verwachte val zich aftekende, toen de Schotse manager achte loos afstand deed van David Beckham. Hét icoon van het United-succes werd zonder aar zelen verkocht aan Real Ma drid. Maar toen Manchester United onlangs in de VS de vloer aanveegde met Barcelona en Ju ventus, draaide de publieke opi nie al weer bij. En zeker nu Fer guson kan beschikken over het Portugese supertalent Cristiano Ronaldo en de Braziliaanse we reldkampioen Kleberson, is United als vanouds favoriet voor de titel. Wie bij de bookma kers vijf pond inzet op een kam pioenschap voor de ploeg uit Manchester, krijgt er in mei bij een geslaagde weddenschap slechts zes voor terug. Hoewel iedereen benieuwd is hoe Manchester United het zon der Beckham gaat doen, zal de meeste aandacht in de eerste weken van de competitie uit gaan naar Chelsea. Aan de hand van de extreem rijke Russische zakenman Roman Abramovitsj voltrok zich een paleisrevolutie op Stamford Bridge. De nieuwe Russische voorzitter trok meer dan honderd miljoen euro uit voor negen nieuwe spelers, waarvan Juan Sebastian Veron, Gerimi, Damien Duff, Adrian Mutu en Joe Cole de bekendste gezichten zijn. De koop woede van Abramovitsj lijkt nog niet uitgewoed, want deze week dook ook de naam van de Fransman Claude Make- lele (nu nog Real Madrid) op in Londen. De scepsis in Engeland is echter groot, niemand ver wacht dat manager Claudio Rainieri er binnen een paar we ken in slaagt de dure aankopen zo te kneden, dat ze ook een hecht team vormen met het pe loton topspelers waarover Chel sea al beschikt. fjet tumult bij en rond Chelsea staat in schril contrast tot de rust bij aartsrivaal Arsenal. Op Highbury strooide manager Ar- sene Wenger in het verleden ook driftig met ponden, maar hij be perkte zich dit jaar tot twee ge richte aankopen. Arsenal, kam pioen in 1998 en 2002, ontdeed zich eindelijk van doelman Da vid Seaman (naar Manchester City) en haalde er de Duitse in ternational Jens Lehmann voor terug. Bovendien wordt er veel verwacht van Phillipe Sender- as, een jonge Zwitserse cen trumverdediger die het de stramme Martin Keown lastig moet gaan maken. Ook Liverpool, de vierde titel kandidaat, hield zich gedeisd. Manager Gérard Houllier ver welkomde wel de Australiër Harry Kewell (Leeds United) en Steve Finnan (Fulham). De 'Reds', hunkerend naar huneer ste titel sinds 1990, zegden on der anderen Bernard Diomede en de Tsjech Patrik Berger de wacht aan. Het Newcastle Uni ted van Bobby Robson, vorig jaar knap derde, wordt in Enge land niet als échte favoriet voor het kampioenschap gezien. De twintig clubs uit de Premier League hebben veertien Neder landers onder contract, onder wie drie keepers: Edwin van der Sar (Fulham), Stefan Postma (Aston Villa) en Harold Wape naar (Portsmouth). De grote sterren zijn en blijven Ruud van Nistelrooy en Dennis Berg kamp, hoewel men bij Manches ter City ook veel verwacht van Paul Bosvelt. Moeilijke tijden zijn het voor Winston Bogarde (bij Chelsea volledig op een zij spoor) en mogelijk ook Boude- wijn Zenden, die in Londen eveneens overboord dreigt te vallen. Arjen de Zeeuw, oud speler van Telstar, speelde een paar jaar geleden met Barnsley een seizoen op het hoogste ni veau. De verdediger keert mor gen met Portsmouth, tegen Aston Villaterug in de Premier ship. GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 23