Publiekslieveling leeft helemaal op sselman en Boogaard winnen in IJzendijke Recordaantal boten zeilen in Mosselrace oewacht maakt indruk met 5-1-zege op Clinge 17 ids 6: uitslagen agenda maandag 11 augustus 2003 Sabirova wint achtste etappe in Frankrijk Yuri Baart neemt voortouw in finale Borsele Sloepoort Cup Nieuwelingen Maatje te groot Gelegenheidsduo De Ridder tweede in Stadskanaal Van Lare wint in Leiderdorp Raceseizoen Dhanis is voorbij Hermes rijgt successen aaneen Limietpoging atlete Jaber mislukt Benelux Tennis Zeilen. Zwemmen Voetbal tec or 5 rerneuzen pas laat langs Steen pnnTfi sportredactie iDoteen ek «Uee: in téee anti n se ha i. iebi: ag1 nota i iddt i an id ra iüNEUZEN - In de eerste oe- 4j iwedstrijd in de aanloop naar l, nieuwe voetbalcompetitie in Terneuzen zaterdagavond jjto-2 van Steen. Koewacht etj iponeerde een dag later met s nruime overwinning op Clin- #1-5. i-Terneuzen 0-2: Het ver- Terneuzen was tegen a qua voetbal aardig op jf maar. het gebrek aan iotkracht stond een afgete- ndezege in de weg. De bezoe- lts kwamen al na twee minu- op een 1-0-voorsprong door eigen doelpunt van Steen- tjdediger Michel van den maar creëerden zich nauwelijks nog echte ktelkansen. Zelfs een straf eis kop bleek in de tweede helft t aan de zondag-eersteklas- besteed. Danny Magito zag j inzet door Steen-doelman rjende Vlieghere gestopt. Vijf linten voor tijd werd het pas Xtoen Nicolas, een Ghanese 'speler, vrij mocht aanleg- Idoi tt ema larl a inzet rjende Uil inuten n® X ei: astburg-: lei el-l i hele t afge an d icht lock ;StUS tis) jnds.nl landen SAINT-LEONARD-DE- ÜOB-LAT - Soelfia Sabi rova heeft gisteren de achtste etappe gewonnen van de Grande Bouclé, de Kende van Frankrijk voor vrouwen. De Russin, we reldkampioene tijdrijden, had na 84,5 kilometer aan de streep in Saint-Léo- nard-de-Noblat zeven se conden voorsprong op de Litouwse Polikeviciute. DeSpaanse Joane Somar- hba Arola, die gisteren deel uitmaakte van een grote groep die op 2.52 van de ritwinnares bin nenkwam, behoudt de lei- hing in het klassement. ®e etappe van zaterdag Ms een prooi voor de Duitse Judith Arndt, die hij de aankomst een aan tal medevluchtsters af troefde in de sprint. Inde Ronde van Portugal won de Portugees Nino Ribeiro de vijfde etappe. Re rit ging over 208,3 ki lometer. Ribeiro nam me de dankzij de tien secon den bonificatie ook de leiderstrui over van de Spanjaard Fernandez. Het verschil tussen de twee was 39 seconden ge weest. Zaterdag, toen de Portugees Candido Bar- bosa de etappe won, liet de Nederlander Björn t-ornelissen zich nog van 'oren zien. Hij werd vier de. DPA klasser WVHEDW werd het 5-3 Onno Hekman bracht de bezoe kers al vroeg op voorspong, maar door doelpunten van Darryl Radwidjan en Arno Ver linde werd het vervolgens 2-1. Arnout Lips bepaalde de rust stand op 2-2. Na de hervatting zag het scoreverloop er als volgt uit: 3-2 Arno Verlinde, 3-3 Ruud Smeets, 4-3 Gert-Jan Jonk- heijm en 5-3 Geertjan de Smet. Graauw-Hulsterloo 2-2: Hul- sterloo had voor de rust het bes te van het spel, Graauw er na, zodat iedereen kon leven met de 2-2-eindstand. De bezoekers namen in de eerste helft een 2-0- voorsprong door doelpunten van Silvester Sturms en Remy van Iteghem, maar na de hervat ting brachten John de Vos en Tom Heijens de stand weer in evenwicht: 2-2. Axel-HVV'24 2 3-2: Axel kwam in het duel met de reserves van HW'24 in de beginfase op een 1-0-voorsprong door een treffer •van Joep van den Broecke, maar werd daarna door twee doel punten van Piet van Looy op achterstand gezet. Kort voor en kort na de rust werd die achter stand echter omgezet in een nieuwe voorsprong. Eerst zorg de Randy Zandstra voor 2-2 en daarna was het Mei vin Rijkaert die de stand uit een corner naar 3-2 kopte. Die treffer bleek vol doende voor de volle winst. Hontenisse-Walcheren 1-3: Hontenisse moest gisterochtend zijn meerdere erkennen in Wal cheren, dat op alle fronten beter was. De bezoekers uit Vlissin- gen kwamen in de eerste helft al op 0-1 door Edward Laarman en voegden daar na de hervat ting nog eens twee treffers aan toe van Michel van Dalen en Je roen Dijker. Voor Hontenisse was Dave de Booy de enige die de weg naar het doel kon vin den: 1-3. De Meeuwen-Noormannen 3-4: Patrick Koppejan opende de score voor De Meeuwen. Mark Minderhoud zorgde daarna wel voor 1-1, maar vanaf elf meter tekende opnieuw Koppejan voor de 2-1-ruststand. In de tweede helft schoot Niek Min derhoud van afstand de 2-2 bin nen, waarna de bezoekers via Mark en Niek Minderhoud zelfs uitliepen naar 2-4. Danny Mat- thijsse maakte er uiteindelijk nog 3-4 van. Domburg-Zeeland Sport 2-2: Zeeland Sport kwam voor rust op een 2-0-voorsprong. Richard de Wit en Re Mutari scoorden. Chiel Maranus maakte namens de thuisploeg nog voor het einde van de eerste helft de aanslui tingstreffer. Na rust zorgde Pa trick Provoost er nog voor dat het een gelijkspel werd. Goes-Hansweertse Boys 2-2: Bruno de Rosa Vincente was de eerste die scoorde in het Beve- landse onderonsje. Romeo van Aerde maakte vervolgens voor de thuisploeg gelijk. Gwen Rijksschroef maakte daarna de 1-2, Jeroen Kolen de 2-2. Duiveland-Smerdiek 1-2: Smerdiek-trainer Pim Potap- pel, die maar twee spelers miste, sprak van een nuttig eerste uur. Zijn ploeg kwam al na vijf mi nuten aan de leiding toen Niels Hage door een misser van Dui- veland-keeper Bernard Zwei stra de 0-1 binnenkopte. Na de pauze was Duiveland sterker. De ploeg ging beter met de ruimte om, maar Smerdiek kreeg de besie kansen en scoor de. De debuterende Bas Stout- jesdijk kopte een voorzet van Stefan de Jong achter de Duive- land-doelman: 1-1. Chris IJze- lenberg schoot na een afgesla gen vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied raak: 1-2. Bruse Boys-Chrislandia 4-2: Si mon Boogaard zorgde na een voorzet van Arjan Stoutjesdijk halverwege de eerste helft voor de 1-0. Jacob van den Berge scoorde na een scrimmage met een geplaatste bal de 2-0. Voor Van den Berge was dit alweer de vierde treffer in drie duels. Ja cob Muller kreeg de kans op 3-0 maar de Chrislandia-keeper redde half. Boogaard was er echter als de kippen bij om als nog te scoren. Uit een schitte rende vrije trap deden de bezoe kers wat terug. Albert Hermans verschalkte Mark Giljam. Jacob Muller pikte kort daarna met de vierde Bruse treffer wel zijn goaltje mee. Giljam ging bij de laatste goal van de wedstrijd niet vrijuit. Een corner van Cor- né Jongenelen verdween recht streeks in de goal. Hoek Beloften 1-0: [-O-overwinning van Oost- bleek achteraf een magere spiegeling van de veldverhou- >en. Ondanks dat de belof- van Hoek met een aantal ;e-selectiespelers aantra- was Oostburg vrijwel het Je duel in de meerderheid, nsen kreeg de thuisclub ge- maar uiteindelijk trof al- AiJacco Seen doel. De mid- nvelder rondde in de 58e puiteen solo doeltreffend af. i-Koewacht 1-5: Koe- maakte gisterochtend hji sterke indruk in en tegen Na een 1-2-ruststand ploeg van trainer Carlo „dj «Grimbreghe met 1-5. Voor (hui wacht scoorden Jacky Lam ia tien Jeroen Hiele beiden twee Sander van Remortele trof ïaal doel. Voor Clinge sn dSpocrde Jan de Visser bij een bow i-achterstand tegen, pw, 1 W.-WVHEDW 5-3: RIA b lalde ook in zijn-tweede oefen- «dstrijd de volle winst binnen, fegende Amsterdamse tweede foto Willem Mieras Vlissingen-spits Abubakar Kourouman probeert een verdediger van SS V'65 van zich af te houden. door Pieter van Klinken NIEUWDORP - Soms zit alles mee. Yuri Baart van SSV'65 had zo'n dag, zaterdag bij de Borsele Sloepoort Cup in Nieuw- dorp. Hij gaf in de finale twee assists, scoorde één keer en won met zijn ploeg de beker. Vlissingen werd in de eindstrijd met 4-1 verslagen. Yuri Baart is geliefd bij het SSV-publiek. Niet omdat hij zo'n bijzonder goede voet baller is, maar Baart is één van de weini ge voetballers in de Goese selectie die al vanaf de F-pupillen het blauwe shirt aan heeft. En daarvan zijn er niet veel meer bij SSV'65. Alleen Paul Bom en Michel de Groote nog. Baarts stijl van voetbal gaat bovendien gepaard met veel werk lust. SSV betekent veel voor hem. Vandaar dat hij ook zo blij was dat hij mee mocht doen aan de finale, wat hij niet eens had verwacht. „Sinds het einde van de vorige competitie ben ik al gebles seerd", vertelde Baart. „Nu gaat het ein delijk een beetje beter, maar nog niet zo dat ik verwacht had al te kunnen voet ballen. In de halve finale raakte Christi- aan Boon geblesseerd. Donderdag in de poulewedstrijden ging het al mis met Wim Westenberg. Daardoor kwamerwat plaats vrij in het elftal en mocht ik in de finale meespelen." Dat deed Baart niet onverdienstelijk. Dat hij zo lang geblesseerd was, was niet te zien. In de tweede helft, toen SSV nog maar met tien man in het veld stond na een rode kaart voor Ronnie Hillebrand, raakte de 25-jarige middenvelder in zijn element. Het stond al 1-0 voor SSV door een doelpunt van Antoine Kunst. In de dertiende minuut van de tweede helft ontving Baart een goede pass over de lengte van Ronnie Proos. In één keer kop te hij hem door naar Marcel Kole, die de bal alleen maar hoefde aan te raken: 2-0. „Ik zag twee man staan (Kole en Arjen Oostdijk) en besloot de bal naar Kole te koppen. Geweldig mooi. Dit lukt mis schien maar drie op de tien keer." Het derde SSV-doelpunt kon ook al op het conto van de blonde middenvelder geschreven worden. Pieter van Liere zocht aan de rechterkant de achterlijn op en liet een voorzet los. Baart controleerde de bal en legde deze direct terug op Arjen Oostdijk. Die hoefde de bal, net als Kole, maar aan te raken. Door een klein foutje in de Goese defen sie kwam Vlissingen nog even terug in de wedstrijd door een doelpunt van Moha- med Tahri. En daarna was Baart weer aan de beurt. Marcel Kole had in het strafschopgebied twee man om zich heen en zag dat hij niet kon scoren. Hij legde de bal naar links waar Baart vogelvrij stond. Eindelijk kon hij nu zelf scoren: 4-1. De Goesenaar had wel een verklaring voor het gemak waarmee hij met zijn ploeg naar zo'n hoge score (de wedstrij den duurden slechts veertig minuten) kon uitlopen. Baart: „De rode kaart die Ronnie Hillebrand kreeg, draaide bij ons een knop om. Vanaf dat moment gingen we er helemaal voor. We wonnen toen alle duels en Vlissingen pakte geen meter ter reinwinst meer. Alles lukte daarna ge- SSV-trainer Adriaan Nieuwenhuijse was blij met de overwinning. Maar hij was nog blijer met de nieuwelingen in de selectie. Vier nieuwe spelers heeft SSV'65: Antoine Kunst (Apollo'69), Ar jen Oostdijk (Hoek), de teruggekeerde (van Leeuwen gENDIJKE - Dominique As- F»an en Daisy Boogaard zul- fc! P'ezjer terugkijken op - eltde editie van het Rabo Pjffltshof Open tennistoer- L' ln Dzendijke. Gisteren L?L0nder tropische ora- 'Sneden op de finaledag tel '"j a%ewerkt en dat be- lL, vee' driesetters, span- »enei»otie, maar vooral em- s water en zweet op de ba it. en een zeer late prijsuitrei- het gemengd dubbel 3-4 Boogaard en ^lc(ue Asselman onder rote bela: ngstelling een sensa tionele finale tegen Patrick Marteijn en zijn zus Karin de Bruyckere-Marteijn. In de eer ste set waren beide combinaties enorm aan elkaar gewaagd en moest de linkshandige Patrick Marteijn het hele veld bestrij ken om de schade zoveel moge lijk te beperken. Dit leverde dan toch nog een 7-5-setwinst op voor Marteijn en De Bruyckere. Vanaf de tweede set kwamen Asselman en Boogaard beter in hun spel en werden er minder fouten gemaakt. Ze namen een kleine voorsprong en die gaven ze niet meer uit handen: 6-3. In de derde set verloor Patrick Marteijn bij 3-4 zijn service en dat betekende 3-5 in plaats van 4-4. Het was meteen de beslis sing in deze topper, die door As selman en Boogaard met 6-3 winnend werd afgesloten. Voor D aisy Boogaard betekende dit het tweede succes op dit toernooi, want ze won ook al de poule in het enkel 3-4. Domini que Asselman moest gistermid dag ook nog eens aantreden voor zijn enkelfinale. Hij stond tegenover de Belg Hans Calsijn en die was duidelijk een maatje te groot. „Ik had geen schijn van kans", verzuchtte Asselman na de finale. Voor Calsijn leverde dit toernooi slechts een span nende wedstrijd op. „Mijn ranking in Belgie isB 15 en dat is hier vergelijkbaar met 3, maar ons niveau ligt toch wel wat ho ger. Ik heb alleen tegen Patrick Marteijn veel tegenstand ge had", zei de tevreden toernooi- winnaar. Patrick Marteijn viel echter toch nog in de prijzen. Hij won namelijk samen met Youri Loonstijn de poule van het dub bel 3omdat ze een kraker tegen Paul Hendrikse en Joel van Overloop wisten te winnen. Eén van de meest voorkomende namen op de finaledag was toch wel die van de Temeuzense fa milie Van Broekhoven. Bernd van Broekhoven won de enkel finale in het 5-6 van Dwight van Hulle met tweemaal 6-4 en ging ook met de eerste prijs aan de haal in het dubbel 5-6. Bemd van Broekhoven won die partij samen met Tiola-speler Tristan de Sutter, die daarmee een mooie bekroning kreeg op een sterke toernooiweek. Bert en Lia van Broekhoven zijn inmiddels al enige tijd een maat te groot voor het gemengd dub bel 7 35+ en werden dan ook zo als verwacht de toernooiwin- naars. Ze versloegen Chris Burky en Veronique de Taeye in de finale met 6-2 6-3. Hans van Broekhoven verloor zijn enkel 7-finale van Nick Strijdonk en Lia Broekhoven speelde gister avond laat nog een dubbelfina- le. Bert van Broekhoven verloor samen met Henny Neve de dub- STADSKANAAL - Niek de Ridder van Zwemclub Koewacht heeft op de lange afstandswedstrijden van zwemvereniging Stadskanaal een tweede plaats behaald op de 10 0 0 meter vrij e slag. Omdat de wedstrijden in Leiderdorp wegens blauwalg in het water niet door konden gaan, moest De Ridder zijn con current Peiger de Jong in Stadskanaal verslaan. De Jong, lid van zwemvereniging Vlaardingen, finishte ruim tien secon den achter De Ridder. Hij moest wel zijn meerdere erkennen in Henk van Niejenhuis van De Dolfijn uit Amsterdam. Ook Carmen de Ridder maakte gebruik van de mogelijkheid om de inschrijvingen van Leiderdorp over te hevelen naar Stadskanaal. Ze wist net als haar broer als tweede te finishen op de 1000 meter vrije slag. Ze finishte wel zes seconden ach ter directe concurrente Vera van den Berg uit Hilversum. LEIDERDORP - Terèse van Lare uit Sluis is eerste geworden in de tot run-bike-run omgebouwde triatlon van Leiderdorp. Door de sterke ontwikkeling van de blauwalg kreeg de orga nisatie geen toestemming om te zwemmen in het met blauw alg bedekte oppervlak van het kanaal. Na overleg met de Ne derlandse triatlonbond werd besloten om de halve triatlon om te zetten in 11 km lopen, 80 km fietsen en weer 11 km lo pen. Voor Terese van Lare was de omzetting geen probleem omdat ze wereldkampioene run-bike-run en triatlon is. Ui teraard was ze de snelste in haar categorie D50 in 3 uur 46 mi nuten en 4 seconden. Die tijd was goed voor de derde plaats overall. Daarmee deed van Lare goede zaken voor het lande lijke Mastercircuit, waarin ze aan de leiding gaat. ASSEN - Fausto Dhanis heeft in de tiende race voor de KNMV-cup het einde niet gehaald. De Terneuzenaar begon op het circuit in Assen op de zesde startplaats, passeerde twee coureurs om vervolgens even buiten de baan te komen. Hij maakte een schuiver en besloot daarna niet verder te gaan. „De schade viel mee. Toch heb ik maar opgegeven", zei Dha nis. Dhanis laat de overige races in september vanwege ge zinsuitbreiding aan zich voorbijgaan. Dit betekent zo goed als zeker dat hij zijn zesde plaats in het eindklassement nog zal verspelen. ROOSENDAAL - Marga Hermes behaalde tijdens de Gou- berghse zomerdagen met de ruin Marnix aansprekende resul taten. De Vlissingse ging op de eerste dag op het hippisch cen trum De Goubergh in Roosendaal uitstekend van start. In de warmloopproef van de klasse Z stuurde Marga Hermes Manix met 191 punten naar het oranje erelint. In de competitie om de AMEV/Hippo Cup reed ze de Glendall-zoon vervolgens met 64.50 procent naar de overwinning. Tijdens de afsluitende proeven maakte de Zeeuwse combinatie het succes compleet door met respectievelijk 198 en 211 in beide proeven met de zwartbruine viervoeter de overwinning op te eisen. SAN SEBASTIAN - Atlete Najla Jaber heeft gisteravond bij atletiekwedstrijden in San Sebastian op de 800 meter tever geefs geprobeerd de limiet voor het WK in Parijs te halen. Ja ber liep 2.01,84, werd daarmee in een sterk veld zesde, maar kwam niet aan de 2.0111 die was voorgeschreven. Het was de laatste kans voor Jaber om aan de limiet te voldoen. ANP Ronnie Proos en doelman Wilfred Poleij. Tegenover de komst van de vier nieuwe spelers stond echter wel het vertrek van Pim Bruins (Kloetinge), Armando Lan- gebeke (Heinkenszand), Ermo Cappon (Heinkenszand), Paul Eversdijk (VCK), Jacco Nelen (Oostkapelle), Maurice van den Hemel (lager elf tal) en Michel Jonck- man (Oostkapelle). Nieuwenhuijse: „De nieuwelingen doen het goed. Ze snappen het spel van SSV snel." Oostdijk zat zaterdag niet zo goed in z'n vel. Hij was wat ongelukkig met de bal en veel van zijn plannen lukten niet. „Maar hij heeft zich snel aan de spelers aangepast, dus dat komt wel goed", zei Nieuwenhuijse. De oefenmeester keek zaterdag al uit naar de Delta Zeeland Cup, eind deze week. „Dan spelen we eerst tegen Terneuzen en vervolgens te gen Hoek of Kloetinge. Dan kunnen we pas zien waar we echt staan." Halve finales: SSV'65-GPC Vlissingen 1-0 (Marcel Kole 1-0, strafschop). Vlissingen-RCS 1-0 (Ngefu Sambi 1-0). Om de derde plaats: RCS-GPC Vlissingen 3-0 (Asraf Elhrouz 1-0, Martin Janse 2-0, Martin Janse 3-0). Finale: SSV'65-Vlissingen 4-1 (Antoine Kunst 1-0, Marcel Kole 2-0, Arjen Oostdijk 3-0, Mohamed Tahri 3-1, Yuri Baart 4-1). van onze sportredactie YERSEKE - Aan de jaarlijkse zeilrace in Yerseke, de Mossel race, hebben afgelopen week einde 127 boten meegedaan, verdeeld over zes klassen. Daar mee werd het recordaantal van vorig jaar verbroken. Eén van de doelen van de orga nisatie van de Mosselrace is om het zeilen op de Oosterschelde populairder te maken. Daarom werd de wedstrijd ook openge steld voor ongemeten boten. Daardoor konden zaterdag ook zeilers aan de wedstrijd mee doen die normaal nooit aan ra ces deelnemen. Tijdens de wedstrijden stond er windkracht twee a drie. D at was precies goed voor schipper W. Garschagen, die met zijn boot Creekwater in de klasse ORC 1, 2,3 won. In de klasse ORC 4, 5,6 ging de eerste prijs naar de Spetter van kapitein Schret- len. Bij de rond- en platbodems gold dat vpor de Paalse Hengst van A. Verras. In drie klasses voor ongemeten boten gingen de eer ste plaatsen naar Rebel Label (A. van de Oever), Furie (B. Hoefsloot) en Rising Hope (S. Cowlin). Voor de kust van Brouwersha ven werd er zaterdag ook druk gezeild. In diverse klassen stond het officieuze kampioenschap van de Benelux op het spel. Er werd steeds vertrokken vanuit de haven van Scharendijke. bel 7-finale tegen het gelegen heidsduo Geert de Pre/Frans Rijckaert. Jo Arens en Manfred Tarant le verden een puike prestatie door het dubbel 5 35+ te winnen van Peter Klooster en Cees de Rijk: 1-6 6-3 6-4. DeRijkrolde wel sa men met Bep van de Vijver als toemooiwinnaar uit de bus door een zege op Marion van Over loop en Donald Naessens: 7-6 6-3. Teun van Heelsbergen, die in de rustpauzes tussen de games door zijn pet telkens on derdompelde in een emmer wa ter, kroop zowel in de eerste als tweede set tegen Harry Riemens in het enkel 5 35+ door het oog van de naald, maar hij pakte wel de eerste prijs met 7-57-6. IJzendijke. Rabo Mauritshof Opentoernooi. Finales. VE 3-4, poule: 1. Daisy Boogaard. VE 5-6: Jose de Wit-Brigith de Waele 6-1 6-2. VE 7, poule: 1Maud Kuypers. VE 7 35+, pou le: 1. Marian Dersjant. VE 8: Brendy Boog- aard-Danielle van Megen 6-2 0-6 6-3. VE 9: Nicole van der Hooft-Patricia van de Hout 6-1 6-0. VD 5-6, poule: 1. Adriaansens/Fraan- je. VD 5-6 35+, poule: 1Aerssens/Van Over loop. VD 7: Paridaen/Van Deijnse-Aerssens/ Kuypers 6-2 6-1. VD 7 35+: Baas/Dhont-Van Broekhoven/De Waele 6-2 4-6 6-2. VD 8: De Feijter/De Letter-Van Leeuwen/De School meester 4-6 7-6 6-0. ME 3-4: Hans Calsijn- Dominique Asselman 6-2 6-3. ME 5-6: Bernd van Broekhoven-Dwight van Hulle 6-4 6-4. ME 5 35+: Teun van Heelsbergen-Harry Rie mens 7-57-6. ME7: NickStrijdonk-Hansvan Broekhoven 6-2 7-6. ME 7 35+: Dick Vrolijk- Walter Hamers 6-2 6-4. ME 8: Edwin Moens- Randal de Jaeger 6-1 6-2. ME 9: Michiel de Jager-Eric Fijnaut 6-0 6-3. MD 3-4, poule: 1. Loonstijn/Marteijn. MD 5-6: Van Broekho ven/De Sutter-Van Hulle/Van Overloop 6-7 6-3 6-3. MD 535+: Arens/Tarant-Klooster/De Rijk 1-66-36-4. MD7: Buitendijk/Rijk-Van La- re/De Vries 7-6 6-1. MD 7 35+: De Pre/Rijcka- ert-Van Broekhoven/Neve 6-3 7-6. MD 8: Maes/Tanghe-De Bock/Haverbeke 4-6 6-4 6-0. GD 3-4: Asselman/Boogaard-De Bruyc- kere/Marteijn 5-7 6-3 6-3. GD 5 35+: Rijk/Van de Vijver-Van Overloop/Naessens 7-6 6-3. GD 7: De Gijsel/Neve-Beeke/Rompa 4-6 6-1 7-6. GD 7 35+: Van Broekhoven/Van Broek- hoven-Burky/De Taeye 6-2 6-3. GD 8: Van Megen/De Jager-Bruinings/Du Puy 7-5 4-6 6-3. 3-0, Mohamed Tahri 3-1, Vuri Baart 4-1). Eindstand: 1. SSV'65, 2. Vlissingen, 3. RCS, 4. GPC Vlissingen, 5. Dauwendaele, 6. Nieuwdorp, 7. BSC Roosendaal, 8. Temeu zense Boys, 9. Kapelle, 10. Patrijzen, 11.Zee- landia Middelburg, 12. Oostkapelle. Yerseke. Mosselrace. ORC-club 1,2,3:1. Creekwater (W. Garscha gen), 2. Club Regatta (L. Westhoeve), 3. tt Soetigheyt (T. Wilkes). ORC-club 4, 5,6: 1. Spetter (Schretlen), 2. Jottum (G. de Werd), 3. Quality of life (K. Versluys). Rond-en plat bodem: 1. Paalse Hengst (A. Verras), 2. Windroos (J. de Looff), 3. De bruine os (J. Geuze). Ongemeten (SW<100): 1. Rebel La bel (A. van de Oever), 2. Dixie (L. van Dix- hoorn), 3. Bojangles (Dhr. Goyvaerts). On gemeten ISWdOO): 1. Furie (B. Hoefsloot), 2. Bolle Beer (P. de Haas), 3. Vineta (N, Cor- nelisse). Ongemeten (SW metspi): 1. Rising Hope (S. Cowlin), 2. Zeeduizend (H. Peule), 3. Mi us (R. Hoogmoed). Stadskanaal. Lange afstandswedstrijden. Mannen. 1000m vrije slag junioren 3:2. Niek de Ridder (ZCK). 2000m schoolslag senio ren: 14. Gino van Damme (ZCK). Vrouwen. 1000m vrije slag jeugd 1:2. Carmen de Rid der (ZCK). 2000m schoolslag senioren: 4. Eline Nijskens (ZCK). 500m schoolslag jeugd 1:5. Carmen de Ridder (ZCK). Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Om de elfde plaats: Zeelandia Middelburg-Oostka- pelle 1-0 (Ruud Mesu 1-0). Om de negende plaats: Patrijzen-Kapelle 0-2 (Niels Kole 0-1, Rob Oostrom 0-2). Om de zevende plaats: BSC Roosendaal-Terneuzense Boys 1-0 (Je roen Benjent 1-0). Om de vijfde plaats: Nieuwdorp-Dauwendaele 1-1 Dauwendae le wns (Peter Kastelein 1-0, Julio Fagundez 1-1). Om de derde plaats: RCS-GPC Vlissin gen 3-0 (Asraf Elhrouz 1-0, Martin Janse 2-0, Martin Janse 3-0). Finale: SSV'65-Vlissingen 4-1 (Antoine Kunst 1-0, Marcel Kole 2-0, Arjan Oostdijk maandag_ III Dammen SNS Zeeland Open. Eerste ronde. Hoofdgroep A: Chub - Tantsikoezjina, Van den Akker - Thijssen, Tholel - Valne- ris, Aleksejevs - Provoost. Hoofdgroep B: Zwart-Golubeva, Misans -Jansen, Wirny-Heusdens, Kousemaker - Bedinovs. Opening toernooi: 14.30 uur. Aanvang eerste ronde: 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 31