I Van der Meijden (56) delft onderspit tegen veel jongere Krapohl Roeigoud twee-zonder op WK voor junioren Recordaantal boten in Mosselrace Verjongd Ter neuzen mist nog stootkracht Baart neemt het voortouw in finale Borsele Sloepoort Cup (4-1) uitslagen agenda wb 17 maandag 11 augustus 2003 0 Twee broers Minderhoud )Sfcp schot Kadijk/Leenstra uitgeschakeld 'n Osaka Monsterscore Loopvermogen Toernooizege Bas Felius Hermes rijgt successen aaneen Oefenzege Fortis op Tjoba Van Lare wint in Leiderdorp Sabirova wint achtste etappe in Frankrijk tqjs - De broers Niek en Mark lyMinderhoud hebben Noorman- jen i aan de overwinning gehol- Publiekslieveling leeft op penin een oefenwedstrijd tegen t Me Meeuwen. Het werd 4-3. ndé nwi i[eeuwen-Noormannen 3-4: lelt Patrick Koppejan opende de ïeu leore voor de Meeuwen. Mark M i [inderhoud zorgde daarna wel tasBor 1-1, maar vanaf elf meter ekende opnieuw Koppejan ■rscfc /oor de 2-1-ruststand. In de s aai weede helft schoot Niek Min- :onir ierhoud van afstand de 2-2 bin- ataï ien, waarna de bezoekers via e ft [ark en Niek Minderhoud zelfs ;zett( litliepen tot 2-4. Danny Mat- log; jiijsse maakte er uiteindelijk ®pi jog 3-4 van. klas Domburg-Zeeland Sport 2-2: Zeeland Sport uit Vlissingen lieE iwam voor rust op een 2-0- n sp /oorsprong. Richard de Wit en jn m; Re Mutari scoorden. Chiel Ma- smai /anus maakte namens de thuis- enjloeg nog voor het einde van de tejerste helft de aansluitingstref- enli [er. Na rust zorgde Patrick Pro- anis /oost er nog voor dat het een ge- varn ijkspelwerd. de- Coes-Hansweertse Boys 2-2: Roel Bruno de Rosa Vincente was de k sli ierste die scoorde in het Beve- Soj! landse onderonsje. Romeo van Vlaai Berde maakte vervolgens voor vie; ie thuisploeg gelijk. Gwen Rijksschroef maakte daarna de 1-2, Jeroen Kolen de 2-2. Hontenisse-Walcheren 1-3: Ed ward Laarman zorgde voor rust loorde enige treffer. In de twee- 1 de helft maakte Dave de Booij roor Hontenisse gelijk: 1-1. Mi- iel van Dalen en Jeroen Dijker jrachten Walcheren daarna de iuijsi Kinst. twee Duiveland-Smerdiek 1-2: erlai Smerdiek-trainer Pim Potap- renn pel, die maar twee spelers miste, Ie Bt iprak van een nuttig eerste uur. tablx Zijn ploeg kwam al na vijf mi nuten aan de leiding toen Niels Hage door een misser van Dui- rs c riand-keeper Bernard Zwei- rdSo to de 0-1 binnenkopte, ittwi Ra de pauze was Duiveland van; sterker. De ploeg ging beter met lanRi de ruimte om, maar Smerdiek kreeg de beste kansen en scoor- idslri; de. De debuterende Bas Stout- :ond; jesdijk kopte een voorzet van anti Stefan de Jong achter de Duive- caÉ land-doelman: 1-1. Chris IJze- n t hberg schoot na een afgesla- 'n tel genvrije trap vanaf de rand van i. i ietstrafschopgebied raak: 1-2. door Pieter van Klinken NIEUWDORP - Soms zit ie mand alles mee. Yuri Baart van SSV'65 had zo'n dag, zaterdag bij de Borsele Sloepoort Cup in Nieuwdorp. Hij gaf in de finale twee assists, scoorde één keer en won met zijn ploeg de beker. Vlissingen werd in die eind strijd met 4-1 verslagen. Yuri Baart is geliefd bij het SS V- publiek. Niet omdat hij zo'n bij zonder goede voetballer is, maar Baart is één van de weini ge voetballers in de Goese selec tie die al vanaf de F-pupillen het blauwe shirt aan heeft. En daar van zijn er niet veel meer bij SSV'65Alleen Paul Bom en Mi chel de Groote nog. Baarts stijl van voetbal gaat bovendien ge paard met veel werklust. SSV betekent veel voor hem. Vandaar dat hij ook zo blij was dat hij mee mocht doen aan de finale, wat hij niet eens had ver wacht. „Sinds het einde van de vorige competitie ben ik al ge blesseerd", vertelde Baart. „Nu is het eindelijk een beetje over, maar nog niet zo dat ik ver wacht had dat ik al kon voetbal len. In de halve finale raakte Christiaan Boon geblesseerd. Donderdag in de poules ging het al mis met Wim Westenberg. Daardoor kwam er wat plaats vrij in het elftal en mocht ik in de finale meespelen." Dat deed Baart niet onverdien stelijk. Dat hij zo lang gebles seerd was, was niet te zien. In de tweede helft, toen SSV nog maar met tien man in het veld stond na een rode kaart voor Ronnie Hillebrand, raakte de 25-jarige middenvelder in zijn element. Het stond al 1-0 voor SSV door een doelpunt van An- toine Kunst. In de dertiende mi nuut van de tweede helft ont ving Baart een goede pass over de lengte van Ronnie Proos. In één keer kopte Baart hem voor de goal langs door naar Marcel Kole, die de bal alleen maar hoefde aan te raken: 2-0. „Ik zag twee man staan en besloot de bal naar Kole te koppen. Gewel dig mooi. Dit lukt misschien maar drie op de tien keer." srdeib akir inizliO-! :araguc id: 1st! azigsp itya t' 1-1,1! iucu 1- isunlt doorMaurice Steketee etappi 18kr instel 0.05 DOMBURG - Met haar 56 jaar bekoorde Ria van der Meijden één van de oudste deelne mers aan het Badgasten Tennis toernooi in Domburg (BTD). Dat was voor de Middelburgse ïliter geen belemmering om de finale te halen. Ze moest daarin aterdagmiddag wel het onder spit delven tegen de 22-jarige Duitse Yvonne Krapohl. Bij de mannen prolongeerde Daniel Schillings zoals verwacht zijn Meer dan honderd tennissers maren de afgelopen week neer streken in Domburg voor het sterk bezette Badgastentoer- aooi. De meesten hadden het jislSs toernooi in hun vakantie inge- iel» pland en pendelden heen en meer tussen strand en tennis baan. Kleine smet was het ont breken van de meeste Zeeuwse toppers, maar daar tegenover stond de komst van een aantal ®r goede Duitse tennissers. Alleen de als vijfde geplaatste Kissinger Tom Felius maakte opwachting. Hij strandde ®de halve finale tegen Gerhard "esterbeek. de vrouwen gooide Ria van der Meijden opnieuw hoge ogen. OSAKA - De beachvolleybal- «ers Rebekka Kadijk en Marrit eenstra hebben zich niet we- en te plaatsen voor de laatste tostien van de Japanse Open. et Nederlandse koppel had aan tvvee zeges in de groepswed- s njden niet voldoende. a de overwinning op het nekse duo Sfyri/Karadassiou Jonnen Kadijk en Leenstra za- eKlag ook van het Franse twee- I' «era/Jaouen (19-21 21-13 Maar Sfyri/Karadassiou de Duitsers Lahme/Müsch Sigen uiteindelijk door met delde 8r S6^" en Kadijk en Leenstra leden tegen ^a me en Müsch een nederlaag, sir Nederlandse vrouwen aJf yorige week in Kla- Aj\rpUrï °°k an "de groepsfase. Het derde SSV-doelpunt kon ook al op het conto van de blon de Baart geschreven worden. Pieter van Liere liep over rechts naar de achterlijn en gaf een lange bal voor de goal. Baart nam de bal aan en legde hem di rect terug op Arjan Oostdijk. Die hoefde hem, net als Kole, ook maar aan te raken. Door een klein foutje in de Goe se defensie kwam Vlissingen nog even terug in de wedstrijd door een doelpunt van Moha- med Tahri. En daarna was Baart weer aan de beurt. Francis Lo- kerse kreeg de bal in bezit en passte naar Kole. Die pingelde wat in het strafschopgebied met twee man om zich heen, maar zag dat hij niet kon scoren. Hij legde de bal naar links waar Baart vogelvrij stond. Eindelijk kon hij nu zelf scoren: 4-1. De Goesenaar zelf had wel een verklaring voor het gemak waarmee hij met zijn ploeg naar zo'n monsterscore (de wedstrij den duurden veertig minuten) kon uitlopen. „De rode kaart die Ronnie Hillebrand kreeg, draai de bij ons een knop om. Vanaf dat moment gingen we er hele maal voor." SSV-trainer Adriaan Nieuwen- huijse was blij met de overwin ning. Maar hij was nog blijer met de nieuwelingen in de selec tie. Vier nieuwe spelers heeft SSV'65. Antoine Kunst (Apol- lo'69), Arjen Oostdijk (Hoek), de teruggekeerde Ronnie Proos en doelman Wilfred PoleijTegen over de komst van vier nieuwe spleers staat echter wel het ver trek van Pim Bruins (Kloetin- ge), Armando Langebeke (Heinkenszand), Ermo Cappon (Heinkenszand), Paul Eversdijk (VCK), Jacco Nelen (Oostkapel- le), Maurice van den Hemel (la ger elftal) en Michel Jonckman (Oostkapelle). Nieuwenhuijse: „De nieuwelin gen doen het goed. Ze snappen het spel van SSV snel." Zater dag leek het er nog op dat Oost dijk niet zo in zijn vel zat. Hij was wat ongelukkig met de bal en veel van zijn plannen lukten niet. „Maar hij heeft zich snel aan de spelers aangepast, dus dat komt wel goed", dacht Nieu wenhuijse. Halve finales: SSV'65-GPC Vlissin gen 1-0 (Marcel Kole 1-0, strafschop Vlissingen-RCS 1-0 (Ngefu Sambi 1-0). Om de derde plaats: RCS-GPC Vlissingen 3-0 (Asraf Elhrouz 1-0, Martin Janse 2-0, Martin Janse 3-0). Finale: SSV'65-Vlissingen 4-1 (An toine Kunst 1-0, Marcel Kole 2-0, Arjen Oostdijk 3-0, Mohamed Tahri 3-1, Yuri Baart 4-1). Vlissingen-spits Abubakar Kourouman probeert een verdediger van SSV'65 van zich af te houden. foto Willem Mieras De Middelburgse bereikte net als vorig jaar de finale. Maar ook dit jaar was ze in de eind strijd niet opgewassen tegen een Duitse opponente. Verloor ze vorig jaar nog kansloos van Ni- cola Schwarz, dit jaar was Yvonne Krapohl veel te sterk. Vooral in de eerste set had Van der Meijden weinig in te bren gen. Mede door een aantal harde forehands leidde de Duitse bin nen tien minuten al met 3-0Van der Meijden behield vervolgens haar service-game en kreeg een tweetal breakpoints, maar kon die niet verzilveren. Krapohl brak daarna nog een keer de ser vice van de Middelburgse om daarna met de eigen opslag de eerste set te pakken: 6-1. „Ik probeerde haar, door veel korte ballen te slaan, te laten lopen, maar in de eerste set pakte dat nog niet goed uit", zei Van der Meijden na afloop. In de tweede set had Van der Meijden meer in te brengen. Tot 2-2 ging de strijd gelijk op, maar door een aantal onnodige missers liep Krapohl al snel weer uit naar 5-2. Op eigen ser vice maakte de Duitse geen fout meer en geheel in stijl eindigde ze met een ace. Ondanks de ne derlaag keek Van der Meijden met een goed gevoel terug op het vijf dagen durende toernooi. „Ik heb heerlijk gespeeld. Ik ben so wieso blij dat ik nog steeds kan tennissen, want eigenlijk mag het helemaal niet. Van mijn lin kerknie zijn de kruisbanden gescheurd, vandaar dat ik ook met een brace rond mijn knie speel." Bij de mannen streden net als vorig jaar Daniel Schillings uit het Duitse Neuss en Gerhard Westerbeek om de hoofdprijs. Toen werd het een driesetter, nu besliste de 25-jarige Duitser het duel eenvoudig in twee sets. Schillings liet zien over veel loopvermogen te beschikken en wachte steeds op de fout van zijn tegenstander. Bij 3-1 brak Schillings voor de tweede keer de opslag van Westerbeek. De Haarlemmer kon daarna nog wel een keer terugkomen in de set, maar voldoende om daar mee de taaie Duitser bij te blij ven was dat zeker niet: 6-2In de tweede set was het helemaal snel gedaan met de tegenstand van Westerbeek, het werd dan ook 6-0. Zeiler Pieter Jelle Jongejans vaart in zijn eentje naar de start van de Benelux-kampioensehappen in de klasse solo. foto Marijke Folkertsma door Cilya van der Kooy SCHINIAS - Ellen Maas en Me rel Steinweg hebben bij de we reldkampioenschappen roeien voor junioren goud veroverd met de twee-zonder-stuur- vrouw. Het duo finishte op de olympische baan voor de Spelen van volgend jaar in een tijd van 3.34,06, voor het Australische duo Naughton/Bale (3.34,63) en de Poolse combinatie Pinska/ Specjalska (3.35,51). Maas en Steinweg moesten za terdagochtend in alle vroegte in Schinias met hun boot het water opDoor de sterke wind heeft de organisatie het programma van de WK, het eerste officiële eve nement op de olympische baan, drastisch moeten aanpassen. Donderdag werden de races ge schrapt. De halve finales van vrijdag moesten worden inge kort. Ondanks de problemen keek Denis Oswald tevreden terug op de test. „Op de wind na is alles goed gegaan", zei de voorzitter van de internationale roeifede- ratie en lid van de coördinatie commissie van het Internatio naal Olympisch Comité. „De organisatie liep goed. De mede werkers hebben zich zeer flexi bel opgesteld." Niet iedereen was het eens met het positieve oordeel van Os wald. Een groot deel van de roeiers noemt de baan niet goed genoeg. Hoewel Maas blij was met het goud, hield ze geen goed gevoel over aan de race. „Het was zo moeilijk met de golven. Voor mijn idee heb ik geen enke le goede slag kunnen maken." Helmut Riep, de voorzitter van de Duitse roeibond, wees op het gebrek aan gelijke condities. „De wind is een groot probleem. Het olympisch toernooi kan al leen eerlijk verlopen als de wind minder is." Riep had al weinig reden om po sitief terug te kijken. Bijna de helft van de uit tachtig man be staande Duitse equipe werd getroffen door een salmonella vergiftiging en moest zich te rugtrekken. Het organisatieco mité van de Spelen Athoc heeft maatregelen tegen het hotel van de Duitsers aangekondigd. ANP/AFP van onze sportredactie YERSEKE - Aan de jaarlijkse zeilrace in Yerseke, de Mosselrace, hebben afgelopen weekeinde 127 boten meegedaan, verdeeld over zes klassen. Hiermee werd het record aantal van vorig jaar verbroken. Eén van de doelen van de organisatie van de Mosselrace is om het zeilen op de Ooster- schelde populairder te maken. Daarom werd de wedstrijd ook opengesteld voor on gemeten boten. Daardoor konden zaterdag ook zeilers aan de wedstrijd meedoen die normaal nooit aan races deelnemen. Tij dens de wedstrijden stond er windkracht twee a drie. Dat was precies goed voor schipper W. Garschagen, die met zijn boot Creekwater in de klasse ORC 1,2,3 won. In de klasse ORC 4, 5, 6 was de Spetter van kapitein Schretlen de snelste. Bij de rond- en platbo dems gold dat voor de Paalse Hengst van A. Verras. In drie klasses voor ongemeten bo ten gingen de eerste plaatsen naar Rebel La bel (A. van de Oever), Furie (B. Hoefsloot) en Rising Hope (S. Cowlin). Voor de kust van Brouwershaven werd er zaterdag ook druk gezeild. In diverse klas sen stond het officieuze kampioenschap van de Benelux op het spel. Er werd steeds vet rokken vanuit de haven van Scharendijke. „Maar uit die wedstrijden is nu niet de kam pioen van de Benelux gekomen", zei Rick van Wijngaardem, één van de deelnemers in de klasse 470. Het is een mooie wedstrijd, maar door geen enkele instantie erkend als een titelstrijd voor Nederland, België en Luxemburg. Er deden trouwens ook Duitse en Engelse zeilers mee." VLISSINGEN - Bas Felius is er in geslaagd bij de jongens tot en met veertien jaar het Open DOS K5-jeugdtoernooi in Vlis singen op zijn naam te schrijven. Felius speelde afgelopen week in het grote schema erg goed en bleef ook in een specta culaire finale op de been. Felius speelde daarin tegen Vincent Bol. Bol, niet de eerste de beste, verraste Felius in de eerste set. Hij won de tiebreak: 7-6. Toen bleek dat Bol al zijn kruit al had verschoten, want toen Felius nog feller begon aan te drin gen was de strijd snel gestreden. Felius won de tweede en der de set met 6-1 en 6-0. Yanninck van 't Leven deed het uitstekend in de finale van de zestienjarigen tegen Stefan den Breejen. Met 6-3 6-1 werden Den Breejen aan de kant geschoven. Laurens Breij werd iet wat gelukkig tot toernooi winnaar uitgeroepen in de categorie tot en met twaalf jaar. Job Joris Erentreich gaf hem een walk over waardoor Breij de eerste prijs mocht ophalen. Bij de meisjes tot en met twaalf jaar bewees Yara Moonen afgelopen week in blakende vorm te verkeren. Ook in de finale duldde ze geen tegenstand van Shareen Gonlag: 6-3 6-1. Mariska Hen driks was bij de tienjarige meisjes de baas over Kim de Nooij- er. De Nooijer kwam niet verder dan drie games, waardooï Hendriks met 6-2 6-1 toernooiwinnares werd. ROOSENDAAL - Marga Hermes behaalde tijdens de Gou- berghse zomerdagen met de ruin Marnix aansprekende resul taten. De Vlissingse ging op de eerste dag op het hippisch cen trum De Goubergh in Roosendaal uitstekend van start. In de warmloopproef van de klasse Z stuurde Marga Hermes Manix met 191 punten naar het oranje erelint. fin de competitie om de AMEV/Hippo Cup reed ze de Glen- dall-zoon vervolgens met 64.50 procent naar de overwinning. Tijdens de afsluitende proeven maakte de Zeeuwse combina tie het succes compleet door met respectievelij kl98en211in beide proeven met de zwartbruine viervoeter de overwinning op te eisen. 's-HEER HENDRIKSKINDEREN - De korfballers van Fortis en Tjoba hebben zaterdag op het terrein van Tjoba in 's-Heer Hendrikskinderen tegen elkaar geoefend. Het duel, voor bei de ploegen het eerste in de voorbereiding op het nieuwe sei zoen, werd overtuigend gewonnen door de ploeg uit Oost- Souburg: 17-9. Bij rust leidde de overgangsklasser al met 8-1. „Beide ploegen misten nog wel veel spelers"zei Ralph Gillis sen, de nieuwe trainer van Fortis. „Wij misten Ruth en Hagar Hoogwerf en Marieke de Rijke. Bij Tjoba speelden ook tal van spelers uit het tweede mee." LEIDERDORP - Terèse van Lare uit Sluis is eerste geworden in de tot run-bike-run omgebouwde triatlon van Leiderdorp. Door de sterke ontwikkeling van de blauwalg kreeg de orga nisatie geen toestemming om te zwemmen in het met blauw alg bedekte oppervlak van het kanaal. Na overleg met de Ne derlandse triatlonbond werd besloten om de halve triatlon om te zetten in 11 km lopen, 80 km fietsen en weer 11 km lo pen. Voor Terese van Lare was de omzetting geen probleem omdat ze wereldkampioene run-bike-run en triatlon is. Uiteraard was ze de snelste in haar categorie D50 in 3 uur 46 minuten en 4 seconden. Die tijd was goed voor de derde plaats overall. Daarmee deed van Lare goede zaken voor het landelijke Mas- tercircuit, waarin ze aan de leiding gaat. van onze sportredactie TERNEUZEN - In de eerste oe fenwedstrijd in de aanloop naar de nieuwe voetbalcompetitiè won eersteklasser Terneuzei^ zaterdagavond met 0-2 van Steen. Het na de degradatie uit de hoofdklasse verjongde Terneu- zen was tegen Steen qua voetbal aardig op dreef, maar het gebrek aan stootkracht stond een afge tekende zege op de zondag-der deklasser in de weg. De bezoekers kwamen al na twee minuten op een 1-0-voor- sprong door een eigen doelpunt van Steen-verdediger Michel van den Bosch, maar creëerden daarna nauwelijks nog echte doelkansen. Zelfs een straf schop bleek in de tweede helft niet aan de zondag-eersteklas ser besteed. Danny Magito zag zijn inzet door Steen-doelman Jurjen de Vlieghere gestopt. Vijf minuten voor tijd werd het pas 0-2, toen Nicolas, een Gha->. nese testspeler bij de Terneu- zense ploeg, vrij mocht aanleg gen. SAINT-LEONARD-DE- NOB-LAT - Soelfia Sabi rova heeft gisteren de achtste etappe gewonnen van de Grande Bouclé, de Ronde van Frankrijk voor vrouwen. De Russin, we reldkampioene tijdrijden, had na 84,5 kilometer aan de streep in Saint-Léo- nard-de-Noblat zeven se conden voorsprong op de Litouwse Polikeviciute. De Spaanse Joane Somar- riba Arola, die gisteren deel uitmaakte van een grote groep die op 2.52 van de ritwinnares bin nenkwam, behoudt de lei ding in het klassement. De etappe van zaterdag was een prooi voor de Duitse Judith Arndt, die bij de aankomst een aan tal medevluchtsters af troefde in de sprint. In de Ronde van Portugal won de Portugees Nino Ribeiro de vijfde etappe. De rit ging over 208,3 ki lometer. Ribeiro nam me de dankzij de tien secon den bonificatie ook de leiderstrui over van de Spanjaard Fernandez. Het verschil tussen de twee was 39 seconden ge weest. Zaterdag, toen de Portugees Candido Bar- bosa de etappe won, werd de Nederlander Björn Cornelissen vierde. DPA Vlissingen. Open OOS K5 jeugdtoernooi: fi nales: ME 10: Mariska Hendriks-Kim de Nooijer 6-2 6-1, ME 12: Yara Moonen-Shar- een Gonlag 6-3 6-1, JE 10: Daan Voeten- Mark van Putte 3-6 6-4 6-3, JE 12: Laurens Breij-Job Joris Erentreich wo, JE 14: Bas Fe lius-Vincent Bol 6-7 6-1 6-0, JE 16: Yan ninck van 't Leven-Stefan den Breejen 6-3 6-1. PTT Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Om de elfde plaats: Zeelandia Middelburg-Oostka- pelle 1-0 (Ruud Mesu 1-0) Om de negende plaats: Patrijzen-Kapelle 0-2 (Niels Kole 1 -0, Rob Oostrom 2-0). Om de zevende plaats: BSCRoosendaal-Terneuzense Boys 1-0 (Je roen Benjent 1-0). Om de vijfde plaats: Nieuwdorp-Dauwendaele 1-1 Dauwendae- lewns (Peter Kastelen 1-0, Julio Fagundezl- 1). Troostfinale: RCS-GPC Vlissingen 3-0 (Asraf Elhrouz 1-0, Martin Janse 2-0, Martin Janse 3-0). Finale: SSV'65-Vlissingen 4-1 (Antoine Kunst 1-0, Marcel Kole 2-0, Arjan Oostdijk 3-0, Mohamed Tahri 3-1, Yuri Baart 4-1). Eindstand: 1. SSV'65, 2. Vlissingen, 3. RCS, 4. GPC Vlissingen, 5. Dauwendaele, 6. Nieuwdorp, 7. BSC Roosendaal, 8. Terneu- zenseBoys,9. Kapelle, 10. Patrijzen, 11.Zee landia Middelburg, 12. Oostkapelle. Yerseke. Mosselrace. ORC-club 1,2,3:1. Creekwater (W. Garscha gen), 2. Club Regatta (L. Westhoeve), 3. tt Soetigheyt (T. Wilkes). ORC-club 4, 5, 6: 1. Spetter (Schretlen), 2. Jottum (G. de Werd), 3. Quality of life (K. Versluys). Rond- en plat bodem: 1. Paalse Hengst (A. Verras), 2. Windroos (J. de Looff), 3. De bruine os (J. Geuze). Ongemeten (SWdOO): 1. Rebel La bel (A. van de Oever), 2. Dixie (L. van Dix- hoorn), 3. Bojangles (Dhr. Goyvaerts). On gemeten (SW<100): 1. Furie (B. Hoefsloot), 2. Bolle Beer (P. de Haas), 3. Vineta (N. Cor- nelisse). Ongemeten (SWmetspi): 1. Rising Hope (S. Cowlin), 2. Zeeduizend (H. Peule), 3. Mi us (R. Hoogmoed). _maandag_ lil Dammen SNS Zeeland Open. Eerste ronde. Hoofdgroep A: Chub-Tantsikoezjina, Van den Akker-Thijssen, Tholel-Valneris, Aleksejevs-Provoost. Hoofdgroep B: Zwart - Golubeva, Mi- sans-Jansen, Wirny-Heusdens, Kouse- maker-Bedinovs. Opening toernooi: 14.30 uur. Aanvang eerste ronde: 15.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 17