PZC Koplopers HZ-toernooi in evenwicht Kloetinge weet weinig van Achilles'29 Koen Leenhouts vrijwel zeker van nationale titel 17 Belgische skeeleraar kan zijn tranen amper bedwingen uitslagen agenda zaterdag 9 augustus 2003 Tandvlees wb Hittegolf kost Tholen Cup de kop Weinig spanning in Domburg Moukoko is op proef in Israël Wedvlucht vanuit Ruffec afgelast Wiskerke kent uitstekende start Johan Ballegeer: Hoek heeft iets recht te zetten tegen Capelle Geschorsten Hoek Atletiek Bridge Paardensport Skeeleren Sportprijsvragen Wielrennen Tennis Veidkorfbal Voetbal ■11 Voetbal Ruime winst Oostkapelle Hoor Sven Remijnsen VLISSINGEN - De koplopers in het Hogeschool Zeeland schaaktoernooi hielden elkaar gisteren in de achtste en voor laatste ronde in evenwicht. Na 35 zetten besloot Iordachescu met wit dat tegen Kasimdzha- nov winnen onmogelijk en ver liezen onwenselijk was. Beide grootmeesters kwamen daardoor op een score van ze ven punten uit. Nisipeanu, de speler met de hoogste rating, en Middelburg-boegbeeld Ikon- nikov verzuimden op gelijke hoogte te komen. Zij kwamen al na twintig zetten remise overeen, waardoor hun achter stand van een half punt ge handhaafd bleef. De Brit Ar- kell deed het beter. Hij ontdeed zich na een lang gevecht van de Nederlander Sipke Ernst en achterhaalde de koplopers. De Deen Pedersen schaarde zich bij de eerste achtervolgers. Met zwart was hij te sterk voor Medvegy. Door onderlinge re mises verloren Werle en Solle- veld en Roeder en Odendahl de aansluiting met de leiders. Ti telverdediger Friso Nijboer versloeg Vedder en bracht zijn puntentotaal daarmee op zes. Daniel Stellwagen bereikte de zelfde score door met zwart van Rohde te winnen. Organisator Hans Groffen haalde een dag voor het einde al zijn beoogde doel. Hij won van Sparreboom en kwam zo uit op vijfenhalf punt. Sven Stange, die in een Zeeuws on deronsje Ewoud van Hecke versloeg, en René Tiggelman, die won van Zomer, bleven in zijn spoor. Johan de Wolf, tot gisteren de beste Zeeuw, raak te achterop door een nederlaag tegen Van Zandwijk. Het zevende HZ-toernooi wordt vandaag afgesloten. De negende ronde begint om 11.30 uur. De prijsuitreiking is om 17.30 uur. Iedereen gunt Fiers overwinning HoorEugène de Kok WESTKAPELLE - Er waren gisteren maar weinig mensen in Westkapelle die Frank Fiers de overwinning in de Omloop van de Westkaap niet gunden. De sympathieke Belg uit Wetteren kan op veel krediet rekenen in het skeelerpeloton. Bovendien was de winst gezien het wed strijdverloop meer dan terecht. Fiers had samen met drie land genoten, Sander Armué, Wouter Backers en Luc Bartholomeeus- sen, rondenlang achter de acht man tellende kopgroep aange reden. Door de goede samen werking tussen de vier Belgen liepen ze ronde na ronde iets in op de kopgroep. Die was al vroeg in de wedstrijd wegge sprongen en herbergde onder andere vijfvoudig Nederlands kampioen Arjan Smit. Drie ronden voor het einde kwam de aansluiting. Fiers ging er direct overheen en trok kei hard door. „Het dichtrijden van het gat was erg zwaar, maar ik had het geluk dat er twee ploeg genoten van mij in de kopgroep zaten die daar wat storend werk verrichten. Omdat ik de laatste vijftig meter dicht reed, had ik zo'n hard tempo toen we er bij kwamen dat ik dacht: ik ga door", zei de Univé-rijder na af loop. De eerste poging mislukte nog, maar de volgende vluchtpoging was definitief. Na 45 minuten skeeleren plus vijf ronden, werd een dolblije Fiers winnaar van de wedstrijd die meetelt in het Univé World on Wheels-klasse- ment. Stijn van Hove uit het Belgische Sint Andries won de sprint van de achtervolgers. De gedoodverfde favoriet en win naar van vorig jaar Arjan Smit finishte als derde. „Ik ben op recht blij dat Frank vandaag heeft gewonnen. Hij heeft een erg moeilijk jaar achter de rug", zei Smit op het podium. Op het ereschavot had de win naar moeite zijn tranen in be dwang te houden. „Mijn vader ligt nu al vijf maanden in het ziekenhuis. Hij heeft me altijd erg gesteund en het is zonde dat hij er niet bij kan zijn. Gelukkig gaat het nu weer wel wat beter met hem." De winst van Fiers was bovendien een bevrijding voor de Univé-ploeg. „We heb ben dit jaar nog geen enkele overwinning in Nederland be haald. Een ploeg als die van ons mag aan het einde van het sei zoen niet zonder lege handen staan." Fiers had eerder dit jaar al wel de 24-uurs skeelerrace op het circuit van Le Mans gewonnen. Ging Fiers gisteren volledig voor de overwinning, de num mer twee was met een andere doelstelling naar Westkapelle gekomen. „Ik ben zondagavond net teruggekomen van het EK in Padova. Deze wedstrijd was ei genlijk bedoeld om te zien hoe ver mijn lichaam al hersteld was", zei Van Hove, die met de Belgische ploeg brons had ge haald in Italië op de ploegen- achtervolging. Snel herstel was belangrijk voor Van Hove. „Vol gende week is de driedaagse in Zandvoorde, een pistewed strijd. Dat is dé grootste wed strijd in België." Ook Arjan Smit was succesvol in Italië. „Het ging eigenlijk be ter dan verwacht. Ik haalde brons op de puntenkoers en werd zesde in de marathon." Smit had zich na het EK niet echt voorbereid op de Omloop van de Westkaap. „Ik heb vorige week wat rust gehouden en iets minder getraind dan normaal." B-rijder Niels Wisse uit Waarde finishte in het sterke veld als 26e. Andries Minderhoud kwam direct daarna binnen. „Ik heb hier twee maanden naar toege werkt", zei de jonge skeeleraar uit Grijpskerke die langdurig uit de roulatie was na een opera tie aan zijn kruisbanden. „Het ging heel erg goed tot de laatste tien minuten. Daarna heb ik de wedstrijd echt op mijn tand vlees uitgereden." Voor de A-wedstrijd was er een race voor C-rijders en vrouwen die meetelde voor de Zeeland cup. DeBelgischerijdsterBritta Vantournhout kwam als eerste over de streep, vóór Rene van der Meulen en Stephan Wielin- ga. Voor de toeschouwers kwam de overwinning misschien als een verrassing, voor de kenners niet. Zij wisten dat Vantourn hout vorige week ook in Italië was waar ze twee zilveren me dailles haalde. „Het is leuk om voor verrassin gen te zorgen. Ik vind het wel een fijn gevoel om mannen te verslaan", zei ze met een tevre den glimlach op haar gezicht. Eén van de mannen die achter Vantournhout finishte was Marco van der Meulen. De lei der in de Zeelandcup eindigde als beste Zeeuw op een zevende plaats. „Ik zag ze wegrijden en reed er achteraan. Maar ik nam het peloton op sleeptouw en wil de dat ook weer niet. Ik dacht: ik leid in het klassement en ben niet degene die aan moet vallen. Dat moeten jullie doen." SINT-PHILIPSLAND - De heersende hittegolf heeft de Tho len Cup de kop gekost. Het jaarlijkse voorbereidingstoernooi voor alle Thoolse voetbalverenigingen zou de komende week op de velden van Noad'67 in Sint-Philipsland worden afge werkt; de voorronden op 12 en 14 augustus en de finale op 16 augustus. „Het is overmacht", zegt Noad-secretaris G. Noort- hoek. „De velden zijn er niet al te best aan toe, er valt niet te gen te beregenen. Wij hebben een brief gekregen van de ge meente waarin wordt gemeld dat we tot nader order van de hoofdvelden moeten afblijven." Tot 23 augustus, wanneer de eerste bekerronde op het pro gramma staat, blijft het speelverbod zeker gehandhaafd. Op de eerstvolgende vergadering van de Thoolse Voetbalfedera tie zal worden besloten of het toernooi om de Tholen Cup in de loop of aan het einde van het seizoen alsnog een keer wordt af gewerkt. Ook in Middelburg mag voorlopig niet gevoetbald worden. Daardoor vinden de wedstrijden om het Middelburgs kampi oenschap de komende week allemaal op het kunstgrasveld van FC Dauwendaele plaats. De voorronden zijn op 12,13 en 14 augustus, de finale is op 16 augustus. De duels in de voor ronden duren elk twee keer een halfuur. DOMBURG - De halve finales van het herenenkelspel brach ten gisteren, tijdens het Badgasten Tennistoernooi in Dom burg (BTD) weinig spanning. In de eerste wedstrijd verloor Vlissinger Tom Felius kansloos van de verliezend finalist van vorig jaar, Gerhard Westerbeek. Felius won zelfs geen game: 6-0 6-0. Ook de tweede halve finale tussen titelverdediger Da niel Schillings en zijn naamgenoot Daniel Rappange was niet spannend. Schillings won gemakkelijk met 6-0 en 6-2. In de eerste drie games wist Rappange zelfs geen enkel punt te ma ken tegen de oerdegelijke Duitser. De finale bij de vrouwen zal vandaag, net als bij de mannen gaan tussen de twee hoogstgeplaatste spelers. Favoriete Yvonne Krapohl neemt het op tegen de Middelburgse Ria van derMeijden. TERNEUZEN - Williams Benoit Moukoko kwam afgelopen maandag niet opdagen bij de eerste training van Terneuzen. Over de reden van zijn afwezigheid tastte men bij Terneuzen in het duister, maar de Afrikaanse spits heeft inmiddels laten weten in Israël te verblijven. Daar probeert Moukoko een contract te verdienen bi j een profclubOm welke club het gaat is nog onduidelijk. OOSTBURG - Naast de al eerder afgelaste vlucht uit Mün- chen is nu ook de wedvlucht vanuit Ruffec, die voor dit week einde op de kalender stond, vanwege de hitte afgelast. Daar mee hebben de Afdeling Zeeland'96 en Brabant 2000 het advies van het NPO opgevolgd. De verwachting was, dat tij dens het lossingsuur in Ruffec de temperatuur 39 graden zou bedragen. De duiven voor Ruffec waren al onderweg, maar werden alsnog teruggebracht. Ze zuilen nu in de buurt van Deinze worden gelost. De vitessevlucht vanuit Hensies gaat wel door. Voor de Zeeuwse melkers is dat een vlucht met een afstand van gemid deld zo'n 130 kilometer. Als de duiven tijdig gelost kunnen worden, zijn ze nog voor de voorspelde hoge temperaturen thuis. Bovendien is het aantal duiven dat in de boxen zit te ruggebracht van 30 naar 27. VLISSINGEN - Met de zege in de Kür op muziek kende Antoi nette Wiskerke gisteren een uitstekende start op het Palm concours hippique van De Scheldestad. Vandaag start ze met Ortello in de finale van de Rabo Top Dressuurcompetitie en behoort ze tot de kansheb- bers voor de eindzege. In de Kür bleef Antoinette Wis kerke met Ortello in het Vlis- singse Park Westduin in een spannende ontknoping de Mid delburgse Chantal Nijpjes met Justice nipt voor. De muziek van Phil Collins en Madonna bleek de temperamentvolle Ortello op het lijf geschreven. De start was weliswaar iets te gehaast, maar werd uitstekend afgesloten, zo dat de teller opliep tot 14.08. Vooral de artistieke uitvoering was van hoog niveau, getuige de hoge score van 7.43. h tegenstelling tot Antoinette Wiskerke begon Chantal Nijp jes, met Justice, met een flitsen de uitvoering. Op een moderne uitgave van Vader Jacob danste de merrie door de ring. Naar het slot toe maakte de merrie echter wat foutjes en dat resulteerde in een totaal van 6.55 en 7.28 voor artistiek. Ook Chantal's twee lingzus Jessica liet met de Ma- quiri een uitstekende indruk achter. Op tonen van Meatloaf stuurde ze de Cyrain-zoon naar een totaal 13.45 punten. Jurylid Adrie Ruisaard: „Dit drietal stak er toch wel boven uit. Het is de kunst om passende muziek voor je paard te kiezen. En dat hadden deze meiden uit stekend voor elkaar. Met een zinderende barrage zorgden de ruityers uit de klasse Bvoor een prima afsluiting van de eerste dag. Het technisch parcours dat Bram Wattel had neergezet bleek voor de meesten geen enkel probleem. Twaalf combinaties meldden zich voor de barrage. Met een foutloze rit en een stijlcijfer van 48 punten gooide good-old Simon den Ex- Jer als eerste starter meteen de knuppel in het hoenderhok. leek zelfs voldoende voor de zege. Maar met een tweede nul- ronde en 51 punten voor de wij ze van rijden, moest de oude feester uit Kortgene echter als nog zijn meerdere erkennen in de veertienjarige Martine Stou ten met Stouten's Katinka. venals gisteren besloot de or ganisatie vanwege de te ver wachten hitte ook het program ma voor vandaag te wijzigen. *D iele Stijn van Hove, die als tweede zou finishen, voert in het begin van de wedstrijd een groepje aan met onder andere Arjen Smit (in derde positie). foto Ruben Oreel door Barry van der Hooft GOES - Voor de twee Zeeuwse hoofd klassers staat vandaag de eerste officiële wedstrijd op het programma. Hoek speelt vanmiddag (14.30 uur) in de eerste ronde van de strijd om de Amstel Cup in en tegen Capelle, dat evenals Hoek en Kloetinge komend seizoen in de hoofd klasse A speelt. Kloetinge neemt het van avond om 18.00 uur in Groesbeek op te gen zondag-hoofdklasser Achilles'29. Volgens Kloetinge-trainer Karl Vergou wen komt het duel in principe nog iets te vroeg. „We gaan er naar toe om te win nen, maar zien de wedstrijd toch in het kader van de voorbereiding", zegt Ver gouwen. „Ik ben echter wel blij dat we te gen een dergelijke tegenstander kunnen spelen. Tegen ploegen die ongeveer ge lijkwaardig zijn, komen de goede en slechte punten namelijk eerder boven drijven." Wat Kloetinge van Achilles'29 moet ver wachten, weet Vergouwen niet. „De ana lyse is puur gemaakt op informatie van derden. Ik heb hun website bezocht en een collega-trainer gebeld. In Groesbeek spelen drie hoofdklassers, dus de ambi ance zal wel mooi zijn." Achilles'29 eindigde afgelopen seizoen op de zesde plaats in de hoofdklasse C van het zondagvoetbal. De eerste selectie werd voor dit seizoen onder anderen ver sterkt met Roy Grootaert (VW) en Ben- nekom-spits Mare Heimgartner. De be kendste speler van de Gelderse ploeg is Willem Korsten. De sierlijke middenvel der speelde in het verleden onder meer voor Vitesse, Leeds United en Tottenham Hotspur. Bij die laatste club moest hij in maart 2001 een punt achter zijn profcar rière zetten. Korsten werd vanwege een chronische heupblessure afgekeurd voor betaald voetbal. Kloetinge moet het vandaag doen zonder de geschorsten Emiel Dorst (één wed strijd) en Rien de Bruine (vier duels). Ist- van Bakx (rug), Daan Esser (enkel) en Jordy Bakker (spierblessure) ontbreken vanwege blessures. Karl Vergouwen maakte de opstelling donderdagavond al bekend. „Maar daar moeten geen conse quenties aan worden verbonden", zegt Vergouwen. „De plaatsen zijn echt nog niet vergeven." De opstelling van Kloetinge: Merlijn Swen- nen; Micha Lekawael, Jeffrey Frijters, Jean- Philip Becht, Arno Melaard; Johan de Goede ren, Pim Bruins, Wouter Labrujère; Wilco de Valk, Pieter de Graaffen Ferry Alfons. Johan Ballegeer kan tegen Capelle niet beschikken over Leon van den Ouden en Bart Poppe, die beiden met een kniebles sure kampen. De Belgische oefenmeester neemt vijftien spelers mee. Patrick de Guchteneire, Thijs Binnerts, Morou Ja- bara en Ferdi Kabal behoren niet tot de selectie. Zij spelen een oefenduel met het tweede elftal. Afgelopen dinsdag verloor Hoek nipt van de profs van Lokeren 1 -2)Ballegeer was redelijk tevreden over dat duel en springruiters uit de klasse L omen al om 9.00 uur in de ring, erwij 1 de M- en Z-combinaties Pas om 19.00 uur beginnen. van onze sportredactie HENGELO - Koen Leenhouts is vrijwel zeker van de titel in het open NK schaken voor jeugd in Hengelo. In de oudste groep gaat hij na acht ronden aan de leiding, met een vol punt voor sprong op zijn enig overgeble ven concurrent Robin Swinkels. Alleen als hij vandaag in de slot- ronde verliest van de beduidend lager ingeschatte Ali Bitalza- deh, kan het nog misgaan voor Leenhouts. Leenhouts, die uitkomt voor SVWZV uit Oostburg, manoeu vreerde zich in deze zeer gunsti ge uitgangspositie via winst in de zevende ronde op medekop loper Jeffrey van Vliet en een ze ge in de achtste ronde op Kevin Tan. In dezelfde A-groep presteert overigens ook Matthieu Freeke uit Terneuzen knap. Hij staat momenteel vierde met een score van zes punten. Henrik Porte van Middelburg bezet de negen de plaats (5 1/2 punt) en Martijn de Clerck van het Axelse Lan dau staat met vijf punten als twintigste geklasseerd. In de B-groep kan het Zeeuws- Vlaamse succes compleet ge maakt worden door Jan Breu- kelman. Door zelf in de zevende ronde van David van Kerkhof te winnen en een remise van naas te concurrent Joram op den Kel der, kwam de jeugdige Terneu- zenaar alleen aan de leiding. Die koppositie moest hij echter na de achtste ronde opnieuw delen met Op den Kelder. In die ronde speelde Breukelman gelijk. Op ig| den Kelder werkte zijn achter- H stand weg via winst. Beide spelers hebben zeven punten, maar Breukelman kan op beduidend meer weerstands- punten bogen dan zijn belang rijkste rivaal. Koen Leenhouts is dicht bij de titel in het open NK schaken voor jeugd. foto Mechteld Jansen Londen. Super Grand Prix. Mannen, 100 m, eerste serie: 1 Aliu (Nig) 10.04.2. Chambers (GBr) 10,06,3. Campbell (GBr) 10,09. Tweede serie: 1 Collins (SKi) 9,97, 2. Gatlin (VSt) 10,03, 3. Williams (VSt) 10,04.200 m: 1 Malcolm (GBr) 20,25,2. Gol ding (GBr) 20,46,3. Devcnish (GBr) 20,50,7. Van Balkom (Bed) 21,12. 800 m: 1. Bucher (Zwi) 1.45,56,2. Som (Ned) 1.45,58, 3. Mcll- roy (GBr) 1.45,95. Vrouwen, 100 m: 1White (VSt) 10,93,2. Gai nes (Vst) 10,99, 3. Block (Oek) 11,11. 400 m: 1. Fenton (Jam) 49,88, 2. Williams (Bah) 50.66.3. Richards (Jam) 61,03. Vlissingen. Zomeravondbridge. A-lijn: 1. V/d Elshout/Krappen 59.69; 2. Wagenaar/De Munck en drns. Dispa/Portman 57.40. B-lijn: 1. Cacace/Maat 61.79; 2. Van der Kuijl/De Raaf 59.00; 3. Bruggeman/mw. V/d Laan 58.19. heeft tijdens de trainingen gemerkt dat de spelers elkaar steeds makkelijker vin den. „Dat is hoopgevend voor de toe komst", weet Johan Ballegeer. „Ik ben er inmiddels van overtuigd dat Hoek aan voetballend vermogen gewonnen heeft. De basisplaatsen zijn daardoor ook duurder geworden en het is dan de vraag hoe de wissels met een teleurstelling om gaan. Als die jongens zich sportief willen revancheren, komt het wel goed." Van Capelle weet de trainer niet veel. „Hoek heeft geen goede herinneringen aan die ploeg. Vorig seizoen werd het in Capelle 4-0, dus we hebben iets recht te zetten. Ik weet dat ze een paar nieuwe spelers hebben en op welke positie die spelen. Verder is het vooral koffiedik kij ken. De vorm van de dag zal denk ik de doorslag geven." Vermoedelijke opstelling van Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ragut, Johan Mü- cher, Pascal Smessaert of Gunther de Meijer, Franky Standaert; Mare Minnaert, Pauclair Youda, Steven de Croock, Ramazan Yuruk; Anthony Annicaert en Arjan Human. Vlissingen. Palm Concours Flippique LR en PC De Scheldestad. Kür op muziek klasse Z: 1. Antoinette Wiskerke, Ortello (Z-Bev.) 70.38%; 2. Chantal Nijpjes, Justice (Sé-Ros) 69.13%; 3. Jessica Nijpjes, Maquire (Sé-Ros 67.25%. Dressuur. Paarden: 1. Rianne van de Welle, James Bont, (Vroonr.) 176; 2. Ari- anne Francke, Silvano (Gouwe Reyers) 169; 3. Marianne van Dijk, Rumbly G (Weelr.) 167. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Patricia Ver donk, Liberty Suraya (Paardebloem) 199. Z1 cat. DE: 1Nona Schroevers, Morion's (Oran jezon) 192. M2 cat. DE: 1. Julia Poppe, Lester (Oranjezon) 162. M1 cat. DE: 1. Kim Brou wers, Loout's Kim (Prins Willem Alexander) 167. L2 cat. CD: 1. Sahirley Nuyten, Gelina (Wouw) 164. LI cat. CDE: 1. Milou Antonis- se, Apash (Haringr.) 168. Springen. Pony's klasse ZZ cat. D: 1Anouk Kort, Flash Light (Weelr.) 0/67.94. M cat. DE: Yoni Hoekstra, Donja (Flakkee) 0/0/39.82. L cat. DE: 1. Sandra Beekman, BB Dinky Toy (Z-Bev.) 0/64.57. L cat. B: 1Imke Kort, Sam my (Weelr.) 0/0/40.41. Westkapelle. Omloop van de Westkaap. Univé World on Wheels, A-rijders: 1. Frank Fiers (Wetteren), 2. Stijn van Hove (Sint An dries), 3. Arjan Smit (Nijeveen), 4. Jimmy Pierloot (Oostende), 5. Sven Depoorter (Ou denburg), 6. Glenn Focke (Oudenburg), 7. Klaas Slager (Staphorst), 8. Kenny Pierloot (Oostende), 9. Sander Armué (Kessello), 10. Ingmar Berga (Hoogeveen). Zeelandcup, CVD-rijders: 1. Britta Vantour nhout (Oostende), 2. Rene van der Meulen (Kampen), 3. Stephan Wielinga (Wolvega), 4. Henk Lankhof (Aalten), 5. Jean-Luc Ostyn (Kortrijk), 6. Frank Veltkamp (Holten), 7. Marco van der Meulen (Oostburg), 8. Kees de Goffau (Rilland), 9. Cees Sijsouw(Groede 10. Wien Ceulemans (Antwerpen). Lucky Day. 5-23-25-33-34-35-37-38-42-44- 46-48-52-60-61-62-63-68-69-70 (onder voorbehoud). Provoost-J. Barten/R. Vader 10-3. ME: D. Rappange-C Bouwman 6-4 6-3, D. Schil- lings-D. Rappange 6-0 6-2, G. Westerbeek-T. Felius 6-0 6-0. ME: J. Bimmel-R. Coene 5-4, M. Bernard-T. Jacobs 8-3, C. Maranus-W. Huibers 6-5, M. Bernard-J. Bimmel 12-1. MD: B. Spee/G. Westerbeek-W. van Eijze- ren/J Roose w.o., B. Spee/G. Westerbeek-T. Hörath/S. Martini 6-4 6-1, MD: F. Bergman- n/A. Grote-R. Klap/D. Neuhaus 9-3, L. Cal- jouw/J. Provoost-G. Goertzen/H. van Kerkoerle 11-6, G. v.d. Linde/J. v.d. Meijden- T. Jacobs/M. Sturm 10-3, R. de Jong/W. van Vessem-R. Roose/J. v.d. Ven 1-8, F. Berg- mann/A. Grote-M. Bernard/M. Voskens 9-3, L. Caljouw/J. Provoost-D. de Haas/W. v.d. Linde 8^3, L. Caljouw/J. Provoost-F. Berg- mann/A. Grote 10-2. Vlissingen. Open DOS K5-jeugdtoernooi. ME 12: Shirley van Hassel-Lotte Voeten 6-3 6-2, Shareen Gonlag-Lotte Voeten 6-0 6-0, Shirley van Hassel-Fieke Haak 6-1 6-2. ME 14: Renske Sinke-Kim Heijdens 6-2 6-2. MD 12: Gonlag/Van de Hemel-De Nooijer/Hen- driks 6-2 6-2. JE 12: Denny Lambrechts-Hid- de Franken 6-2 6-3, Laurens Breij-Denny Lambrechts 6-2 6-1. JE 14: Vincent Bol-Stijn Voeten 6-2 6-7 6-0. JE 16: Floris de Korte- Joep Ponten 6-1 6-2. België. Competitie: Club Brugge-Racing Genk 1-0. Turkije. Competitie: Samsunspor-Besiktas 1-3. Maarheeze. Mijl van Mares. 1Knaven (Ned) 100 km in 2.25.18, 2. Cooke (Aus) 0.09, 3. Steels (Bel). zaterdag- Middelburg. Open Dauwendaeletoernooi. ME 6: Freek Jan Visser-Evert Jan Tommei wo. MD 6: Nutzman/Goossens-Balkenende- /Murre 6-2 6-2, Grootboerkamp/De Vries- Holleman/Reichpietsch 7-5 5-7 6-3. GD 6: Rooyackers/Koops-De Bever/De Bever 6-3 6-2. Domburg. Badgastentoernooi. VE: Y. Krap- ohl-M. von Drechsel 6-4 6-3. VD: M. Pro- voost/M. Vreeke-M. Hogenaar/M. Mulder 11-2. GD: V. Ann-Arné-Molkenboer/T. van lersel-M. Rasenberg/P. de Lange 6-2 6-2, M. Maranus/T. Maranus-M. Hogenaar/W. van Vessem 6-1 6-0. A. Reinking/D. Schillings-V. Ann-Arné-Molkenboer/T. van lersel 6-4 6-2, E. Dutilh/A. Arné-M. Maranus/T. Maranus7- 5 7-5. GD: E van Kerkoerle/H. van Kerkoerle- J. v.d. Bergh/M. de Kam 6-5, M. Provoost/J. Provoost-M. Mulder/R. Coene 13-1, L. Briët/P. Driebeek-E. van Kerkoerle/H, van Kerkoerle 6-5, J. Liefbroer/C, Liefbroer-N. Ketelaars/M. Bernard 8-5, M. Provoost/J. Vriendschappelijk: Tjoba 1/2 - Fortis 1/2 (11.00 uur), Swift - Riviera (16.00 uur). Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Finaledag. 14.30 uur: wedstrijden om plaatsen 9 tot en met 12.16.45 uur: wed strijden om plaatsen 5 tot en met 8.19.00 uur: winaarVlissingen-RCS, GPC Vlissin- gen-winnaar poule C. 20.10 uur: finale en kleine finale. zondag Vriendschappelijk: Domburg - Zeeland Sport (10.30 uur). OOSTKAPELLE - Oostkapelle heeft gisteren op eigen veld ge makkelijk gewonnen van HE- DW uit Amsterdam: 5-0. De ploeg van trainer Cees Houte pen leidde in de oefenwedstrijd bij rust al met 2-0. Spits Turgut Kizilarslan opende de score tegen de zaterdag tweedeklasser uit de hoofdstad. Daarna was het de beurt aan Dennis van de Welle, die voor en na de rust een keer scoorde. Ki zilarslan vergrootte de voor sprong voor Oostkapelle tot 4-0 en de laatste goal kwam op naam van Matthijs Lugtenburg. Hij bepaalde de eindstand met een kopbal op 5-0. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 17