Gastvrouw/Gastheer iobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. accountmanagers m/v .Coördinator Ondersteuning Databeheer Operationeel Medewerker Databeheer Zelfstandig werkend kok m/v Restaurant De Stadsschuur te Goes SPAART zaterdag 9 augustus 2003 MMrtorgtoqi «?t ¥«rp!#9êf!|| Zoekt: Gastheer of gastvrouw per 1 september 2003 Voor informatie www.stadsschuur.nl Minimaal 24 uur per week, v.a. september 2003 BOWLING- en PARTYCENTRUM GOES Meer zie ook www.pzc.nl/banen powered by JobTrack.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, afvalverwerking, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Daarbij is het beheer van meters en meetgegevens bij de afdeling Meterdienst gelegd. Als meteringsysteem wordt een nieuw software-pakket (MECOMS) in gebruik genomen voor het beheer van het aansluitingenregister en het verwerken van meetgegevens. De groep Ondersteuning Databeheer zorgt als onderdeel van de Meterdienst voor een maximale beschikbaarheid van de meteringsystemen. Voor deze groep zijn wij op zoek naar een Coördinator Ondersteuning Databeheer Kerntaken - Coördineren van de nieuwe groep Ondersteuning Databeheer - Aanspreekpunt voor de complexe geautomatiseerde bedrijfsprocessen in deze dienst - Communicatie en afstemming met it-projecten, leveranciers en betrokken afdelingen - Bewaken van enkele periodiek uit te voeren processen in de meteringsystemen (het pakket MECOMS en de uit te faseren voorganger MDR). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten we datje: - Beschikt over hbo werk- en denkniveau (it of bedrijfseconomisch) - Beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen - Minstens één jaar ervaring hebt met het aansturen van een team in het beheer van automatiseringssystemen - Flexibel, zelfsturend en een teamspeler bent - Affiniteit met of kennis van meet- en regeltechnieken is een pre. - Beschikt over enkele jaren relevante werkervaring. Tevens hebben wij plaats voor een Operationeel Medewerker Databeheer Kerntaken - Operationele ondersteuning van het software-pakket MECOMS (ORACLE en ORACLE Workflow), waarbij je storingen kunt analyseren, helder beschrijven en communiceren naar de juiste partijen - oortgelijke ondersteuning voor de interfaces naar elektronisch berichtenverkeer (EDINE), het facturatiesysteem, de meteropnamesystemen en SAP CRM - Participatie in projecten waarbij MECOMS wordt ingezet voor steeds meer bedrijfsprocessen (grootverbruik, telemetrie). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten we dat je: - Beschikt over hbo werk- en denkniveau (HTS of hbo-IT) - Beschikt over goede communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen - Kennis en ervaring hebt met relationele databases (ORACLE) met web-based GUI's - Goed kunt werken met SQL (TOAD en PL/SQL) - Een teamspeler bent - Kennis van ORACLE Workflow is een pre. Restaurant 't Veerhuis te Wolphaartsdijk vraagt ter versterking van het keukenteam op korte termijn overleg mogelijk): Enthousiast... Ondernemend.... Creatief... Inzet van 110% Heb je zin om met een gedreven teamin nauwe samenwerking met de chefkok, de keuken te runnen Is zelfstandig werken met topprodukten voor jou een uitdaging? Heb jij je vaktechniek goed onder de knie en ben je in voor vernieuwingen Ben je niet ouder dan 25 jaar? Als het antwoord op bovenstaande vragen ja is stuur dan een briefje naar: Restaurant 't Veerhuis, t.a.v. Helmi Ruisaard, Wolphaartsdijkseveer 1 4471 ND Wolphaartsdijk tel. 0113-581326 Spaar Select heeft zich sinds 1993 in hoog tempo ontwikkeld tot een solide onafhan kelijke financieel dienstverlener op het gebied van beleggingsproducten, hypotheken en pensioenen. In 2002 hebben wij onze organisatie gestroomlijnd om met nieuw elan de basis te kunnen leggen voor nieuwe successen in de jaren die voor ons liggen. Daarbij vormen kernwaarden zoals ethiek, integriteit, onafhankelijkheid, productinnovatie, servicebereidheid en deskundige persoonlijke begeleiding nog steeds ons uitgangspunt. Om onze onverminderde ambities te kunnen realiseren, heeft Spaar Select voor de regio Zeeland behoefte aan daadkrachtige die met passie en gedrevenheid samen met ons de top willen bereiken. Reageer direct 0 Wil je weten of deze uitdagende functie iets voor jou is? Kijk dan snel op www.spaarselect.nl voor een uitgebreide functieomschrijving. Neem jij de uitdaging aan? 0 Stuur dan binnen twee weken een beknopte brief met cv naar Spaar Select B.V., t.a.v. afdeling Recruitment, Vismarktstraat 28, 4811 WE Breda. Of mail naar solliciteren@spaarselect.nl. www.spaarselect.nl SELECT Bowling en Party Centrum Goes is een dynamisch en multi functioned horecabedrijf, waar sport, eten en drinken en gezelligheid centraal staan. Vooil uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een vriendelijke, flexibele et; gemotiveerde: Wij zijn op zoek naar een gastvrouw/gastheer vanaf 25 jaar die in het bezit d; van het diploma gastheer/vrouw niveau 2, of zelfstandig werkerf gastheer/vrouw niveau 3. Wanneer u in het bezit bent van de certificaten Social' Hygiene en Bedrijfs Hulpverlening is dit zeker een pre. Gezien het zelfstandige karakter van deze functie is relevante ervaring vereist Onze nieuwe medewerker is het aanspreekpunt in onze partyzaal. Over M algemeen wordt hier gesteengrilled of gebarbecued in een arrangement uf bowlen. De partyzaal heeft een capaciteit van 110 personen. U geeft leiding aan het personeel dat meewerkt in de partyzaal en bent verant- woordelijk voor de organisatie en het verloop van de avond. U werkt voorna- melijk in de weekeinden. Het betreft hier geen seizoensarbeid. Wij bieden u een uitdagende functie met een salaris conform de horeca CAO Heeft u interesse in deze vacature, stuurt u dan een korte sollicitatiebrief c.ï naar: T.a.v. Dhr. E. Groen Geldeloozepad 11 4463 AJ Goes www.bowlinggoes.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Beide functies zijn vooralsnog opengesteld voor twee jaar met als standplaats Middelburg. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven - Een pensioen- en ziektekostenregeling - Mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Gerrit Rentier, manager Datacollectie, telefoon (0118) 8823811 of Ab kats, chef Meterdienst, telefoon (0118) 882215 Interesse? Ben je geïnteresseerd in één van deze vacatures, stuur ons dan je sollicitatie binnen veertien dagen aan DELTA N.V. secretariaat afdeling Personeel Organisatie, Postbus 50(18, (1330 KA Middelburg of via e-mail naar: vacatures@delta.nl. DELTA N.V. Postbus 50118 I1330 KA Middelburg T: (0118) 882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 14