Walcherse selectie houdt redelijk stand SfËl üiiiijii.u Trainers tasten af en proberen uit 17 Zeeuws-Vlamingen lijden nipte 2-1-nederlaag tegen Lokeren mmm «r* --y— m mam 12' g Rabout stopt zegereeks van Belg Declerck Kloetinge nog niet echt op scherp Biervliet te sterk voor IJzendijke Asselman door oog van de naald Baecke en Van Soye verrassen Tennismeisjes Europees kampioen uitslagen SAS m 'GENT mmw m agenda n Motorsport woensdag 6 augustus 2003 Ontzag Counter Atletiek Hockey Schaken ■S Voetbal J door Roeland van Vliet ZOUTELANDE - De Walcherse selectie heeft gisteravond goed i stand gehouden. Afgelopen IT zondag kreeg de regionale selec tie onder 23 jaar nog voetballes van Ajax Al (10-0), maar het team boven 23 jaar hield de schade beperkt. Het werd slechts 2-0. Ajax domineerde hun wel. maar imponeerde niet. hom s so- In de eerste vij f minuten van het iget oefenduel op het veld van de netiMeeuuwen in Zoutelande liet chu- het Walcherse team zich meteen dit rbad oes- van! i dai oen- zienHet leek de Aj acieden een seintje af te geven: 10-0, dat zal ons niet gebeuren. Onder lei ding van Zeelandia Middel burg-speler Marcel Lourens werd een aantal aardige aanval len opgezet. Martin Janse, na mens RCS aanwezig, was in die fase het dichtst bij een treffer. Zijn schot strandde op een voet van een Ajax-verdediger. Ook in de 21e minuut liet de ploeg van Jaap van Maris een sterk staaltje voetbal zien. Mar cel Lourens stuurde Theo van Tatenhove (Veere) diep. Hij zet te voor op Martin Janse, die de bal liet lopen om Fred Compeer de kans te laten. De voetballer van Walcheren benutte de mo gelijkheid niet, hij schoot snoei hard over. Tijdens de overige speeltijd voor rust domineerde de jonge Aja- cieden. Zij lieten bij tijd en wijle mooi spel zien, maar ze hadden ook veel kansen nodig. Met na me Ferdi Elmas en Rachid Ti- berkamine faalden keer op keer voor het doel van Meeuwen sluitpost Danny de Vries. Lachwekkend was de misser van Tiberkamine in de vijftien de minuut. Elmas speelde de doelman van de Walcherse se lectie uit en passte op zijn mede speler. Tiberkamine had dus alle tijd, maar tikte de bal noncha lant naast. Een dikke tien minuten later werd het toch 0-1. Tom de Mul, zondag nog goed voor twee doelpunten, zette hoog voor op Ryan Babel. Deze legde de bal met het hoofd terug op Tiberka mine, die nu wel fraai binnen schoot. In de tweede helft kwam de Wal cherse selectie, met vijf nieuwe spelers in het veld, wat meer in het verhaal voor. Met name in de achterhoede, met Sebastian Schipper (VCK), Matthijs Lug- tenburg (Oostkapelle) en Corjan Marijs (Arnemuiden), stond de thuisploeg wat beter. De pijl snelle Ajacieden kwamen er niet meer zo eenvoudig langs als soms in de eerste helft. Ajax Al kreeg ook duidelijk minder kansen: slechts vijf stuks. Daarvan ging er ook maar één in. Alleen op de inzet van Stanley Abora, die zondag ook al twee keer scoorde, was Arvid Pieters kansloos. De doelman van RCS, die in de 55e minuut inviel voor de geblesseerde Danny de Vriesmoest zodoende twee minuten voor het einde één keertje vissen. Marcel Lourens kreeg in de tweede helft ook nog een riante kans, maar de gelegenheidsaan voerder schoof de bal net langs de verkeerde kant van de paal. Walcherse selectie boven 23 - Ajax Al 0-2 (0-1). 26. Rachid Tiberkami ne 0-1, 88. Stanley Abora 0-2. Scheidsrechter: B. Wattel (Oostka pelle). Aantal toeschouwers: 900. Hoek ligt al aardig op schema door Barry van der Hooft I HOEK - Johan Ballegeer wist het vooraf al bijna zeker. De oe fenwedstrijd tegen de nummer drie van België, met een zware training op maandag in de be nen, zou waarschijnlijk in een forse nederlaag resulteren. De Belgische trainer kreeg tot zijn eigen genoegen ongelijk. Hoek hield zich knap staande tegen Lokeren en moest slechts een 2-1-nederlaag incasseren. Voor Lokeren begint de compe titie zaterdag tegen Sint-Trui den en vier dagen later wacht een hete klus in Albanië. Daar is Dinamo Tirana bij een temper a- tuur van rond de veertig graden de tegenstander in de voorronde van de Uefa Cup. De ploeg van trainer Paul Put zal dan wel uit een ander vaatje moeten tap pen, want de vertoning van gis teravond was niet echt hoopge vend. In fysiek en conditioneel op zicht was Lokeren vaak de meerdere van Hoek. De Zeeuws-Vlamingen hadden in de eerste helft te veel ontzag voor het Lokerse vreemdelin genlegioen, dat met slechts één Belg (Davy de Beule) in de basis begon. Ter vergelijking: bij Hoek verschenen zes Belgen aan de aftrap. Met de start van de competitie ZUIDZANDE - Christophe De clerck won in het West-Zeeuws- Vlaamse land drie Zomerlopen op rij. Hij had zich tot doel ge steld ze dit seizoen alle zes te winnen. Gisteravond in Zuid zande moest hij die doelstelling bijstellen. Hij vond in de buurtschap de Akkerput zijn Waterloo. Daar lietTheo Rabout hem ter plaatse en de Zuidzandenaar, die voor de tiende keer in deze loop zege vierde, liet zich voor eigen pu bliek niet meer achterhalen. Declerck toonde zich een spor tief verliezer. „Ik ben op waarde geklopt. Theo was beter. Ik heb daar vrede mee, maar hoop dat hij zich de resterende wedstrij- dennog een keer laat zien. Ik wil revanche", aldus de atleet uit het Belgische Eernegem. Rabout en Declerck bepaalden met Kurt Vanhaverbeke het gezicht van de Zuidzandse Zo- merloop. Na de eerste grote ron de hadden ze zich ruim afge scheiden van de rest van het deelnemersveld. Rabout sprak na afloop van een tactische race. „Ik wist dat Christophe goed liep. Dat heeft hij de afgelopen weken laten zien. Ook Kurt is geen kleine jongen, dus was het met name het eerste rondje goed uitkijken. Toen ik er de tweede ronde een 'snok' aan gaf, moest Kurt een paar meter toegeven. Hij viel weg. Pas na drie keer versnellen in de slotronde, bij de waterpost vlak na de Akkerput, brak ik het verweer van Chris tophe. Het is mijn tiende zege voor eigen publiek, maar niet de makkelijkste." Was het bij de mannen een aan trekkelijke wedstrijd, bij de vrouwen was dat niet het geval. Alleen Joke Schenk uit Diemen durfde het onder deze tropische temperaturen aan om de tien ki lometer te lopen. Op de midden afstand, de 6,8 kilometer, zege vierde Eric Cappon eveneens voor eigen publiek. Hij won voor Ives Kerkhove en Peter de Vet. Sandra de Block was met afstand de snelste vrouw. Op de kortste afstand, 3,7 kilometer, was Rutger Veerman vele maten te groot voor de concurrentie. Hij bleef met 12 minuten en 17 seconden maar zeven seconden oven zijn eigen parcoursre- cord, dat hij in 2000 liep. Els de Jager uit Watervliet was de snel ste vrouw op deze afstand. 1 huisatlete Caroline Hers- schens werd tweede. In totaal kwamen ondanks de hitte 131 atleten naar Zuidzande. en het Europese bekeravontuur in het vooruitzicht startte Loke ren tegen Hoek in de sterkst mo gelijke opstelling. De eerste goede kans was echter voor Hoek. De kopbal van Arjan Hu- man werd door keeper Milojevic net uit de kruising,getikt. Op het door de droogte hard geworden veld kreeg Lokeren na achttien minuten via De Beule een goede kans, maar JürgenBelpaire red de bekwaam. In de laatste vijf minuten van de eerste helft voerde Lokeren de druk enigs zins op en dat leidde vlak voor rust in het eerste doelpunt. Rechtsbuiten Ekounga bracht nummer tien Kristinsson in stelling. Hij verlengde de bal, waarna spits Fofana in buiten spelpositie via de onderkant van de lat raak schoot: 0-1. Dj amel BuyseGunter de Meij er en Thijs Binnerts kwamen na rust in het veld voor Thomas Ra- gut, Pascal Smessaert en Rama- zan Yuruk. Hoek toonde vanaf dat moment meer lef en zocht geregeld de aanval. Arjan Hu- man kreeg de bal net niet voor bij Miloj evic en Lokeren was in de eerste twintig minuten slechts twee keer via een coun ter gevaarlijk. Een foute pass van een andere invaller, Wesley de Smet, resulteerde een kwar tier voor tijd alsnog in de 0-2De voorzet van de door Dj amel Buyse geheel vrij gelaten Krist insson werd door Ekounga te gen de netten gekopt. De foutjes van het tweetal wer den drie minuten later al her steld. Een corner van De Smet werd door Mare Minnaert ver lengd, waarna Buyse van dicht bij raak kopte. Buyse, fanatiek supporter van Lokeren, vierde zijn treffer vervolgens uitbun dig. Na die aansluitingstreffer ging de thuisploeg op zoek naar meer. Invaller Morou Jabara klopte de verdediging op snel heid, maar Milojevic redde we derom. Eén minuut voor tijd spatte een vlammend schot van Steven de Croock op de lat uit een, waardoor in de eindstand geen verandering meer kwam. „In de eerste helft hadden we veel te veel respect voor Loke ren", zei Steven de Croock, die liet zien een absolute aanwinst voor Hoek te zijn. „We gaven veel ruimte weg, maar dat was in de tweede helft anders. Het is nog altijd een beetje wennen in deze nieuwe ploeg. En elke dag twee uur trainen gaat ook in je benen zitten. Je kunt echter zien dat er veel voetbal in zit en we moeten er nu een echte ploeg van proberen te maken. Als dat lukt, gaan we een mooi seizoen tegemoet." Hoek - Lokeren 1-2 (0-1). 44. Aboub- acar Fofana 0-1, 74. Hans Eric Ekounga 0-2, 77. Djamel Buyse 1-2. Scheidsrechter: P. Maas (Hoofd plaat). Gele kaart: Patrick de Guchteneire (Hoek). Aantal toe schouwers: 400. Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ra- gut (46. Djamel Buyse), Johan Mü- cher, Pascal Smessaert (46. Gunter de Meijer), Franky Standaert (63. Patrick de Guchteneire); Mare Min naert, Pauclair Jouda (63Wesley de Smet), Steven de Croock, Ramazan Yuruk (46. Thijs Binnerts); Anthony Annicaert (73. Morou Jabara) en Ar jan Human. Lokeren: Zvonko Milojevic; Ibrahi- ma Sory Conté, Suad Katana, Lezou Doha, Mamadou Coulibali; Davy de Beule, Runar Kristinsson, Arnar Vi- darsson; Hans Eric Ekounga, Abou- bacar Fofana (46. Christian van Hoeylandt) en Marei Balvindsson. I jj; as, '"V" *x- +-N rmmrT~rits door Euqène de Kok NIEUWDORP - Het was vooral aftasten en uitproberen voor de ploegen in poule A van de Bor- sele Sloepoort Cup. Het leverde gisteravond niet altijd even goed voetbal op, maar wel een verrassende winnaar. De op pa pier laagst geklasseerde club, Vlissingen, speelt zaterdag in de finalepoule. Daarmee liet de ploeg van trai ner Ruud Pennings de sterker geachte ploegen Dauwendaele, Oostkapelle en Kapelle achter zich. Gelijke spelen tegen Oost kapelle (0-0) en Dauwendaele (2-2) en winst op Kapelle (2-1) zorgden voor de overwinning van de Walcherse vierdeklasser. Pennings was blij met de over winning („voor die jongens is het weer wat waardering"), maar hechtte er niet al te veel waarde aan. „Elke ploeg zit nog maar zo kort in de voorberei ding", zei de Vlissingse trainer. Ook hij zag de partijen als on derdeel van de oefenperiode. „Het is één van de oefenwed strijden in de serie. Ik kijk puur naar mijn eigen team." Henk Willems, al jarenlang coach bij het vorig seizoen uit de tweede klasse gedegradeerde Dauwendaele, zag het net zo. „Ik zie het als een soort van trai ning om wat conditie en een beetje ritme op te doen." Voor de nieuwbakken oefen- meesters van Kapelle en Oost kapelle was het gisteren meer een eerste kennismaking met hun spelers tijdens een wed strijd. Huib Meerman was met Kapelle pas zaterdag begonnen met de voorbereiding. Ondanks een laatste plaats in de poule was hij niet ontevreden. „Het veldspel dat ik vanvond heb ge zien, was aardig. We maakten alleen te weinig doelpunten. Cees Houtepen had zijn Oostka pelle tot gisteren zeven keer aan het werk gezien. Volgens de van Hoek overgekomen coach ver liepen de trainingen niet geheel naar wens. „Er zijn nogal wat spelers op vakantie. Daardoor hebben sommige jongens een behoorlijke voorsprong op an deren." Houtepen had wel de beschik king over de eveneens van de Zeeuws-Vlaamse hoodfklasser afkomstige Björn Langeveld. De aanvaller is nog bezig met zijn overschrijving naar de Wal cherse club. „De KNVB moet nog goedkeuring geven. Dat is het lastigste gedeelte." Hij stond gisteren al wel 120 mi nuten op het veld voor de zater dag-eersteklasser. Langeveld leek zich goed thuis te voelen KATS - Kloetinge heeft gisteravond in Kats met 3-0 gewon nen van zondag-derdeklasser Goes. De hoofdklasser had de opdracht van trainer Karl Vergouwen meegekregen om de bal veel rond te tikken van binnen naar buiten en vice versa. De spelers vergaten dat echter op het moment dat het beginsig- naal klonk. Dat kwam ook doordat Goes de lijnen van Kloe tinge goed afdekte. Veel wissels aan beide kanten zorgden ook voor een redelijk gelijkopgaande wedstrijd. Toch was het Kloetinge dat zijn status waarmaakte. Pieter de Graaff profi teerde in de tweede helft van een foute uitgooi van Goes-kee- per Sjors Koole en maakte 1-0. Via een goede aanval over rechts en een voorzet van Pim Bruins kopte Emiel Dorst de tweede van de avond binnen, dit keer bij doelman Sven Wol- kenhauer. Via een voorzet van Ferry Alfons scoorde Jan Baaijens het laatste doelpunt in de verste hoek: 3-0. BIERVLIET - In een vriendschappelijk treffen won Biervliet met 1-0 van het naburige IJzendijke. Een gelijkspel had de verhoudingen beter weergegeven. In de eerste helft had het jeugdige IJzendijke technisch gezien het beste van het spel. De ploeg kreeg twee goede kansen, maar stuitte op een goed acterende Biervliet-doelman Michael van Langevelde. De eerste dertig minuten van de tweede helft waren voor Bier vliet. In de fase sloeg de thuisploeg toe. Uit een voorzet van Jimmy Coone liet Theo de Schepper 1-0 aantekenen. De Schepper kreeg nog een mooie kans, maar liet die onbenut. IJZENDIJKE - Favoriet Dominique Asselman is gisteren in het enkel 3-4 van het Mauritshof Open-toernooi in IJzendijke door het oog van de naald gekropen. Asselman speelde een ge lijkopgaande wedstrijd tegen Paul Hendrikse. Die hield As selman goed onder druk. Pas in de tiebreak van de tweede set kreeg Asselman Hendrikse op de knieen. Hendrikse maakte te veel fouten op de beslissende momenten, waardoor Asselman zich kon plaatsen voor de halve finale. Zijn volgende tegen stander is Ruben Verheul. Die versloeg Dwight van Hulle in de kwartfinale met een overtuigende score van 6-2 en 6-3. SINT JANSTEEN - Gerard Baecke en Paul van Soye verras ten in het tennistoernooi van Smash in Sint Jansteen. Beide routiniers op leeftijd doen mee in het dubbel 8-9 en drongen door tot de halve finaleZe versloegen de j onkies Harald Bou- man en Jeroen van Laar in twee sets met 6-46-2In het man- nenenkel 7 deed Anton Thoen het goed. Hij kreeg in de begin fase geen vat op het spel van Ron Verstraeten en verloor de eerste set met 3-6. In de tweede set zag het er opnieuw erg somber uit voor Thoen, want Verstraeten nam weer een 0-3- voorsprong. Thoen knokte zich terug uit vrijwel kansloze po sitie en won toch nog in drie sets: 3-6, 6-3 en 6-1. In het vrouwenenkel 7 bereikte Claudia Bun de halve finale. Ze gaf Brigitte Sponselee geen kans en won eenvoudig met twee maal 6-2. LEYSIN - De Nederlandse meisjestennisploeg is in de Zwit serse plaats Leysin Europees teamkampioen onder zestien jaar geworden. Michaela Krajicek, Bibiane Schoofs en Lisan- ne Balk wonnen in de finale met 2-0 van Polen. Schoofs en Krajicek zorgden voor de punten. ANP SViSïi'iV;-HR -'< - i 'Ui-V-, L Hoek-speler Ramazan Yuruk (tweede van rechts) heeft de bal weggekopt voor de instormende Lezou Doha. Lokeren-spits Aboubacar Fofana (links) hangt nog in de lucht, aanvoerder Franky Standaert kijkt toe. foto Wim Kooyman Oostkapelle-nieuweling Björn Langeveld (rechts) probeert Vlissinger Chris Maas de bal te ontfutselen. foto Willem Mieras tussen zijn waarschijnlijke teamgenoten. Hij ontpopte zich gisteren direct als bepalende speler voor de geel-blauwen. Langeveld was fel, coachte zijn medespelers, was continu aan speelbaar en had zelf ook nog een paar kansjes op een doel punt. „Ik heb in ieder geval drie wed strijden in de benen", zei Lange veld na afloop, zich niet storend aan de derde plaats van zijn ploeg. „Ik denk dat we in de eer ste wedstrijd (0-0 tegen Vlissin gen) wat te zenuwachtig waren. Iedereen wil zichzelf toch laten zien. De tweede verliezen we dan (1-0 van Dauwendaele), maar we hebben wel kansen en raken twee of drie keer de paal. In de laatste wedstrijd (1-0- winst op Kapelle) hebben we ons denk ik toch wel laten zien. Langeveld zei dan ook vertrou wen te hebben in het komende seizoen. „Het is toch een talent volle groep." Vlissingen-Oostkapelle 0-0. Dauwendaele-Kapelle 0-1. 22. Pe ter Willemse 0-1. Oostkapelle-Dauwendaele 0-1. Je roen van de Schelde 0-1. Vlissingen-Kapelle 2-1. 8. Ferdie Tilroe 0-1, 21. Abubakar Kourou- man 1-1, 38. Nasser Gashi 2-1. Oostkapelle-Kapelle 1-0. 12. Den nis van de Welle 1-0. Vlissingen-Dauwendaele 2-2. 4. Angelo Schaalje 0-1, 28. Roepesh Bhagola 1-1, 36. Robin van de Velde 1-2, 40. Tim van de Vlies 2-2. Eindstand poule A: 1. Vlissingen 5 (+1), 2. FC Dauwendaele 4 (+0), 3. Oostkapelle 4 (+0), 4. Kapelle 3 (-1). Zuidzande. Zomerioop. 10 km: Mannen: 1. Theo Rabout (ZuidzandeO 33.20, 2. Chris tophe Declerck (Eernegem) 33.38, 3. Kurt Vanhaverbeke (Zelzate) 34.33, 4. Herman van de Velde (St.Lievens Houtem) 35.42, 5. Rik Roozenburg (Lelystad) 36.44, 6. Patrick de Boevere (Aardenburg) 37.17, 7. Ivan Mees (Zelzate) 37.27, 8. Kees Elsinga (Die- men) 38.62, 9. Eric van Nevel (Koolkerke) 39.27, 10. Kris Stickens (Herenthals) 39.35. Vrouwen: 1. Joke Schenk (Diemen) 54.20. 6,8 km: Mannen: 1. Eric Cappon (Zuidzande) 24.20,2. Ives Kerkhove (Oostkerke) 24.32,3. Peter de Vet (Westdorpe) 25.22, 4. Guido Baart (Brugge) 27.00, 5. Frank Boerebach (Hoek) 27.54. Vrouwen: 1. Sandra de Block (Hulst) 27.50, 2. Tilly van der Laar (Budel) 28.38, 3. Claudine Goethals (Aardenburg) 30.59. 3,7 km: Mannen: 1. Rutger Veerman (Aardenburg) 12.17, 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 13.40, 3. Luc de Jager (Water vliet) 14.13, 4. Stefan Krijnen (Oostburg) 14.26, 5. Bert de Jager Watervliet) 14.38. Vrouwen: 1. Els de Jager (Watervliet) 17.32, 2. Carolien Hersschens 17.34, 3. Jacueline Maas (beiden Zuidzande) 18.09. Jeugd 630 meter: Jongens: 1. Ruben van der Meulen 2.22,2. Wouter Thomaes 2.24,3. Danthe de Ruijsscher (allen Oostburg) 2.37. Meisjes: 1. Myrthe de Ruijsscher (Oostburg) 2.38, 2. Aliki de Zwart (Cadzand) 2.48,3. Paulien de Koster (Breskens) 2.54. 1260 meter: Jon gens: 1. Niek Aarts (Vierlingsbeek) 4.24, 2. Ruben Goethals (Aardenburg) 4.30, 3. Jop Reumkens(Kerkrade)4.55. Meisjes: 1. Anne de Koster (Breskens) 5.38, 2. Joke de Jager (Watervliet) 6.17. Zomercompetitie ZDF. Week 9. Poule A: MidCity-Darts on fire 13-0, Baboe's-What's in a name 2 8-5, What's in a name-Dynasty 2-11, Nu eve niet-Biertjuh 3-10, DT Les Amies-De Mutsen 11-2, Pindakaas in de koelkast-LB 2003 6-7. Stand aan kop. 1. MidCity 98-19 (9-18), 2. Biertjuh 85-32 (9-14), 3. Pindakaas in de koelkast 82-22 (8-14), 4. Dynasty 73-31 (8-12), 5. Nu eve niet 67-37 (8-8). Poule B: De darters-Just 4 fun 7-6, Nog meer bier-Cheeky Girls 3-10, Yip Plaza 0—Bull—shit 13-0, Das pech-DC De Belt 5-8, Meer bier-Effe checken 1-12. Standaankop: 1. DC DeBelt92-25(9-18),2. Yip Plaza 0 79-25 (8-14), 3. Das pech 73-31 (8-12), 4. Effe checken 69-35 (8-10), 5. Cheeky Girls 62-29 (7-10). 6-1, Riemens/Riemens-Van Hulle/de Jon ge 1-6 6-1 7-6, Van Broekhoven/de Sutter- Joos/Sponselee 6-3 6-3. MD 5 35+: Klooster- /de Rijk-Van Leeuwen/Verbeke 3-6 6-3 6-3. VD 7: Dingemanse/Lambert-Van Leeuwen- /Verbeke 6-2 6-4, Aerssens/Kuypers-Dus- arduyn/van der Slikke 6-4 6-2, Paridaen- /v an Deijnse-Beeke/Risseeuw 6-2 6-2. GD 5 35+: Aerssens/de Jonge-Van Tiggelen/van Leeuwen 7-6 6-3. GD 7: Burky/de Taeye- -Van Sprundel/Ceulenaere 2-6 6-3 6-4, De Bock/Neve-Raaymakers/Buysse 6-3 6-3, Van Broekhoven/van Broekhoven - Verbe- ke/Loonstijn 6-1 6-2, De Waele/de Waele- TVerhaegen/van der Slikke 7-6 4-6 6-2, Rij- ckaert/Jansen-Maas/Maas 6-3 6-3, De Wil de /Vermeulen-flikweert/Flikweert 6-2 1-6 7-5. Sint Jansteen. TC Smashtoernooi: ME 7: Anton Thoen-Ron Verstraeten 4-6 6-3 6-2, Manuel van Goethem-Alexander Rietjens 6-2 6-3, Peter Johnson-Jan Franse 6-3 6-4. VE 7: Claudia Bun-Brigitte Sponselee 6-2 6-2, MD 7: Nachtegael/Nanna-Mille- naar/Rouw 6-3 7-5, Van PuyveldeA/Villaert- Antheunis/Baecke 6-3 6-2. GD 7: De Kesel/ Mariman-Eshuis/Eshuis2-66-4 6-1. Voetbal Oefenwedstrijden. Unio Animo - RKC 1-12 (0-5). Doelpunten RKC: Torma 6, Hoogen- dorp 2, Van de Velden 2, Van Diemen 2. SDVB - NAC 0-11 (0-6). Doelpunten: Slot 3, Boussaboun 2, Haemhouts 2, Stam, Enge laar, Vos, Kerstens. NEC (Ned) - OFI Kreta (Gri) 3-3 (1-2). Doel punten NEC: Tumba 2, Zonneveld. Stormvogels/Telstar (Ned) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 1-2 (0-1). Doelpunt Stormvogels/Tel star: Ommel. Roda JC (Ned) - Everton (Eng) 2-0 (2-0). Doelpunten: Soetaers, Cristiano. RVVH - Feyenoord 0-7 (0-2). Doelpunten: La- zovic 4, Buffel, Elmander, Kuyt. Bijzonder heid: Bij Feyenoord keerde Van Wonderen terug na lang blessureleed. Panathinaikos(Gri)-Willem I11-0(0-0). Bratislava. Oefeninterland, mannen: Slowakije - Nederland 2-3 (27-25 20-25 25-22 19-2519-21). Barcelona. Vrouwen, oefeninterland: Ne derland - Ierland 2-0 (0-0). Donners 1-0 (sc), Donners2-0 (sc). Vlissingen. HZ-toernooi. Vijfde ronde. 1. lordachescu-Nisipeanu 0.5-0.5 2. Kasimdz- hanov-Geirnaert 1-0,3. Solleveld-Tiviakov 0.5-0.5, 5. Cooper-lkonnikov 0.5-0.5, 7. Pi- ceu-Roeder 0.5-0.5, 8. Pedersen-Tiggel- man 1-0,10. Afek-Dek 0.5-0.5, 15. Groffen- -Kohlweyer 0.5-0.5. Surhuisterveen. Profronde van Surhuister- veen. Mannen: 1. McEwen (Aus)84km in 1.54.33, 2, Petacchi (Ita), 3, Kemna (Ned), 4. Knaven (Ned), 5. Van Heeswijk (Ned), 6. Hiemstra (Ned). Vrouwen, 60 km: 1. Bosman, 2. Grimberg, 3. Chantal Beltman. woensdag_ Sportprljsvragen Lucky Day. 1-2-12-14-16-18-21-24-37-41-42- 46-49-52-54-56-71-75-76-79. (onder voorbehoud) IJzendijke. Rabo Mauritshof Opentoernooi: ME 3-4: Dominique Asselman-Paul Hen drikse 6-4 7-6, Ruben Verheul-Dwight van Hulle 6-2 6-3. ME 5-6: Mart Flikweert-Wes- ley van Noord 7-61-1 opgave, Dwight van Hulle-Paul Vermue 6-2 6-3. ME 5 35+: Teun van Heelsbergen-Rudy Snouwaert 6-2 6-0, Paul Vermue-Martin Sponselee 6-4 6-2. ME 7: Kwintum de Rijk-Peter Jansen 6-1 6-1, Björn Neve-Peter Rompa 6-4 4-6 6-4. ME 7 35+: Jean de Clerck-Jos Veraart wo, Nico Aerssens-Jean de Clerck 6-4 6-4. VE 5-6: Jose de Wit-Carla Paridaen 6-3 6-3, Brigith de Waele-llse van Gent 6-7 6-4 6-2. MD 5-6: Strijdonk/Visser-Scherbeijn/van de Vlies 7-5 6-3, Van de Broecke/Flikweert- -Baas/Maenhout 6-2 6-1, Joos/Spon- selee-Goethals/de Rijcke 6-4 6-3, Verheul- /van Waterschoot-De Rijk/de Rijk 5-7 7-5 Supercross Gouden Uitlaat. Klassen: 65cc, 85,cc, superfinale 125cc/250/500cc. Aanvang trainingen: 16.00 uur. Aanvang wedstrijden: 17.00 uur. Locatie: Sloecir- cuit, Engelandweg, Vlissingen-Oost. Schaken Hogeschool Zeeland-toernooi. Zesde ronde. Aanvang: 18.30 uur. Locatie: Ho geschool Zeeland, Vlissingen. Skeeleren Vierde wedstrijd Zeeland Luctor Belting Cup. Voor C-rijders. Locatie: sportpark de Duinhelm, Oostkapelle. Aanvang: 20.00 uur. Borsele Sloepoort Cup. Poule B. 18.45 uur: Patrijzen RCS,GPC Vlissingen -Ter- neuzense Boys; 19.40 uur: RCS - GPC Vlissingen. Terneuzense Boys - Patrij zen; 20.35 uur: Patrijzen - GPC Vlissingen, RCS - Terneuzense Boys. Locatie: voet balvelden Nieuwdorp. Vriendschappelijk: Breskens - Sluis. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37