PZC Bergense profclub gaat op zoek naar Zeeuwse basketbaltalenten Tweede duel Hoek vanavond tegen Sporting Lokeren BHHhBHB 17 '.ondag-eersteklasser in voorbereiding naarstig op zoek naar versterkingen l Blankenburgh ronde verder Paul Hendrikse pakt winst op cruciale punten Aantal schakers op vier punten op HZ toernooi Koole laat Obrie wankelen De Ridders zwemmen weer sterk Zeeuwen fietsen goed in België Skeelerwedstrijden op Walcheren uitslagen agenda dinsdag 5 augustus 2003 Kruisbanden Overschrijving Te laat Duivensport m Voetbal Wielrennen Zwemmen tl erneuzen is nu al in problemen Hnnr Barry van der Hooft ERNEUZEN - De start van de fompetitie is nog een kleine vijf «reken weg, maar zondag-eer- tteklasser Terneuzen kent nu al Tpersonele problemen. Op de eer- fte training verschenen gister avond namelijk slechts veertien gtte spelers. Nieuweling Wout lolijn haakte inmiddels al defi nitief af met een gescheurde uisband en Williams Benoit iloukoko kwam niet opdagen. De volgende nieuwe speler dient zich daarom al aan. Eddy Dobbeleir had op de eerste (training graag een nieuwe aan- iwinst willen verwelkomen. „Via jjo Jansen kregen we een Ghane- Jse spits aangeboden", vertelde ■de voorzitter. „Die jongen ver- Iblijft al in Antwerpen, maar is Idoor het plotselinge overlijden Ivan Jo helemaal van de kaart. |Nu komt hij waarschij nlijk don- |derdag voor het eerst meetrai- |nen. Waar hij heeft gevoetbald? IDat weet ik niet. Ik weet alleen I dat hij rechtstreeks uit Ghana is I gekomen." |Een aanvaller kan Terneuzen Inog wel gebruiken. Ronald van Sliedregt, die evenals Danny ter Steege en Ramasan Kesikbas door vakantie nog afwezig was, is na het vertrek van Jacky Lam bert (Koewacht) en Dominique Verlinde (Oostburg) voorin overgebleven met Moukoko. De Afrikaan bleef gisteren echter zonder duidelijke reden weg. „Ik weet echt niet waar hij uit hangt", zei Stefan Saey. „Ik heb wel vernomen dat hij een andere nationaliteit wil aannemen. Hij is Kameroenees, maar zou voor een ander Afrikaans land willen gaan spelen op de Afrika Cup. Op die manier wil hij zich blijk baar weer in de kijker spelen." Wout Kolijn was wel aanwezig, maar hij keek liggend in het gras vanaf de zijkant toe. In het ver leden scheurde de van Club Brugge overgekomen verdedi ger al eens de kruisbanden in zijn linkerknie, nu zijn die in zijn rechterknie afgescheurd. Kolijn: „Tijdens de vakantie MIDDELBURG - Mark Blan kenburgh speelde goed in het enkel 6 van het Open Dau- wendaeletoernooi in Middel burg. De tennisser speelde in de eerste ronde tegen Maurice Hoogenboom en kwam niet in de problemen. Hij boekte een re gelmatige zege met 6-3 6-2 en speelt in de kwartfinale tegen favoriet Floor Benjaminsen. Evert Jan Tommei gaat ook door naar de volgende ronde doordat Shij een driesetter winnend af sloot tegen Jan Paul van de Kimmenade. Met 5-7 7-5 6-3 -jj herstelde Tommei zich goed. Jandre Kramer liet zijn tegen stander Rob Holleman alle hoe ken van het veld zien en won overtuigend: 6-1 6-1. In het en kel 5 bereikte Alex de Putter dankzij een walk over van Ro nald Aarts de halve finale. In het vrouwenenkel 5 had Sas- kia Freericks het lastig tegen Thea de Looff. Freericks won op het nippertje de eerste set met 7-5, verloor de tweede met 4-6 en sleepte er in de derde set nog een ruime 6-2 setwinst uit. IJZENDIJKE - Routinier Paul Hendrikse is gisteren goed ge start in het enkel 3 van het Mau- ritshof Open in IJzendijke. De tennisser hield het hoofd koel tegen Wesley van Noord en doorbrak op de beslissende mo menten. Met 6-3 6-2 schakelde Hendrikse zijn tegenstander uit en bereikte daardoor de kwart finale. Ruben Haverbeke deed al direct op de eerste wedstrijddag van zich spreken. De frêle IJzen- dijkse speler speelde tegen Ste ve van Hulle, maar die kwam te gen Haverbeke niet verder dan drie games: 6-2 6-1. De eerste dag van Ruben Haver beke kon toch al niet meer stuk. Naast de winst in zijn enkelpar tij boekte hij ook samen met Ri- anneke de Ritter een fraaie zege op de combinatie Bianca de We ver en Jordy Versprille, die in de tiebreak, ondanks een voor sprong, alsnog de zege uit han den gaven: 6-2 5-7 7-6. Bernd van Broekhoven/Esther Arens gaven Eric Sponselee en Marti- ne Daelman weinig kansen: 6-1 Rudi Martens en Mandy Wolfert waren een maatje te groot voor Petra van Strien en Carlo de Gijsel: 1-6 3-6. ging ik door mijn knie. Eerst leek er niets aan de hand, maar een dokter in Antwerpen con stateerde een paar weken later dat ze afgescheurd waren. Ik stop er daarom mee, omdat ik geen zin heb me opnieuw te la ten opereren. Dat kost me zeker een halfjaar en na zo'n operatie moet je zeven keer per week naar de fysiotherapeut. Ik moet ook gewoon naar school, dus dat is bijna onmogelijk. Als het over een jaar weer beter gaat en ik heb dan weer zin om te voetbal len, begin ik misschien wel weer. Aanvoerder Mike But werd half juni geopereerd aan zijn buik spieren en mag in augustus al leen maar voorzichtig wat rond jes lopen. „Op 29 augustus moet ik terug naar dokter Martens en ik hoop daarna weer rustig te kunnen trainen", legde But uit. „Voor het herstel staat tien tot twaalf weken. Ik doe het rustig aan, omdat ik eerst helemaal fit wil worden." De volgende tegenvaller voor Terneuzen bleek een probleem rond de overschrijving van Erik-Jan Naudts. Het talent kwam over van Steen, maar het overschrijvingsformulier kwam te laat binnen bij de KNVB. Eddy Dobbeleir: „Dele- denadministrateur zegt dat hij alles op tijd heeft verstuurd, dus dan zal het wel te laat zijn aan gekomen. We zijn er nu mee be zig om alles toch nog rond te krijgen." Naudts bleef door een blessure aan de kant tijdens de eerste training, die geleid werd door assistent-trainer Carlo Vanhij f- te. Hij nam de honneurs waar voor Paul Telussadie vanavond voor het eerst voor de groep staat. Telussa verzorgde enkele weken voetbaltrainingen in de Verenigde Staten en keerde gis teren pas terug. Zonder Kolijn, But en Naudts beschikt Terneuzen voorlopig over vijftien veldspelers en drie keepers. Van die vijftien voet ballers kwamen vier spelers over uit de A-junioren en het is nog maar de vraag of zij het ni veau direct aan kunnen. „We zoeken nog naar echte verster kingen", erkende Dobbeleir. „Een spits kunnen we zeker nog gebruiken en na het afhaken van Wout Kolijn misschien ook wel een verdediger. We hebben al een lijst met namen klaarlig gen en in de komende weken ho pen we er één of twee spelers bij te halen." Door de degradatie uit de hoofdklasse kon Terneuzen vol gens Dobbeleir veel te laat be ginnen met het samenstellen van de nieuwe selectie. „We hebben heel lang hoop gehou den op een langer verblijf in de hoofdklasse, maar dat bleek achteraf gezien niet goed voor het samenstellen van de spelers groep. En ook met deze selectie willen we weer zo hoog mogelijk eindigen." Wie Dobbeleir echter kent, weet dat hij het liefst zo snel mogelijk terug wil naar het hoogste ama- teumiveau. In één jaar dus, maar die ambitie sprak hij niet uit. „Het zal een moeilijk jaar worden. Met ploegen als Gel drop en Halsteren is deze klasse volgens mij namelijk sterker dan die waar we drie jaar gele den in speelden." *v> door Roeland van Vliet GOES - De basketbalsport kan in West- Brabant én Zeeland wel een opkikker- tje gebruiken. Hoofdzakelijk daarom is in Bergen op Zoom een nieuwe eredivi sieclub opgericht: de Boulevard Giants. „Zeeland gaat daar op den duur zeker van meeprofiteren", stelt Alex van Hoogdalem, één van de oprichters van de nieuwe vereniging. Van Hoogdalem: „Voor zover ik het kan zien, ligt het niveau van het basketbal in West-Brabant en Zeeland ver onder dat van met name de Randstad. Maar ook in de rest van Nederland is het beter gesteld dan hier. Dat komt voorname lijk doordat in het zuidwesten van Ne derland geen clubs op het hoogste ni veau spelen en dit gebied ook geen ge schiedenis op dat vlak heeft. En daar willen wij wat aan veranderen." De Roosendaalse oud-basketballer stapte in februari naar de gemeente Bergen op Zoom met het idee daar een eredivisieclub op te richten. Immers, de gemeente zou toch in april een top sporthal aan de boulevard openen. De gemeente was vrijwel meteen enthousi ast. Toen de landelijke Federatie Eredi visie Basketball (FEB) nog. „Na het wegvallen van NAC Breda zat de FEB te springen om een eredivisieclub .Maar dan moesten we wel een goede begro ting (minimaal 100.000 euro), een goed spelersarsenaal en een fatsoenlijk busi nessplan hebben. En dat hebben we nu ook." Daardoor kan Boulevard Giants op 20 september aantreden in de eredi visie. Komende donderdag houdt de club, die nog geen hoofdtrainer heeft, een try- out voor een aantal spelers. Daarbij is ook de zeventienjarige Kapellenaar Je roen Hoogendorf aanwezig. „Hij heeft talent en daarom wil ik hem wel eens bij ons aan het werk zien. Dan kunnen we kijken of hij aan de selectie moet wor den toegevoegd. Haalt hij de selectie niet, dan kan hij wel drie a vier keer per week bij ons komen meetrainen en dan speelt hij competitie bij het Roosen daalse Blauw-Wit. Zo houden we hem er dan toch een beetje bij", aldus Van Hoogdalem. Jeroen Hoogendorf is het eerste Zeeuw se talent dat naar Bergen op Zoom gaat, de bedoeling is dat er in de toekomst meer volgen. Van Hoogdalem en Marcel Löhr, één van de oprichters van de Bou levard Giants en nu nog trainer van Blauw-Wit, hebben daar uitgesproken ideëen over. „We willen in Bergen op Zoom een topsportbolwerk opstarten, met een topbasketbalclub en een top- sportschool voor kinderen vanaf twaalf jaar. En daarbij halen we topcoaches en topscheidsrechters in huis. Met die kennis willen we in de regio wat gaan doen. Voor kleine clubs is het natuurlijk niet leuk dat ze hun talenten steeds naar grotere clubs zien gaan, maar als ze er wat voor terugkrijgen is het een ander verhaal. Levert bijvoorbeeld een Goese club een talent aan ons, dan kan die club van ons verwachten dat we of een scheidsrechters- of een trainerscur sus komen geven. Voor wat, hoort wat. Ik kan mij heel goed voorstellen dat we op den duur ook een samenwerkings verband aangaan met BC Vlissingen, waar ze al heel goed bezig zijn. Maar daar is nog niets zeker over." VLISSINGEN - Hoek speelt vanavond een oefenwedstrijd tegen Sporting Lokeren. Voor de Belgische eersteklasser is het het laatste oefenduel voor de start van de competitie. Loke ren begint aanstaande zaterdag met een thuiswedstrijd tegen Sint-Truiden. Vijf dagen later volgt in Tirana, de hoofdstad van Albanië, de heenwedstrijd in de voorrondes van het Uefa Cuptoernooi tegen Dinamo Ti rana. Afgelopen seizoen eindigde Lo keren achter kampioen Club Brugge en Anderlecht op een knappe derde plaats. De voor bereiding van de Belgen startte al op 29 juni met een oefenwed strijd tegen FC Zelzate. Zater dag speelde Lokeren in Breda tegen NAC (2-2). Voor Hoek is het na het duel met de West-Zeeuws-Vlaamse se lectie (5-1-winst) de tweede oe fenwedstrijd van dit seizoen. Trainer Johan Ballegeer moet tegen Lokeren echter wel al een paar spelers missen. Bart Poppe zal de rest van de voorbereiding aan zich voorbij moeten laten gaan, nadat hij op de eerste training de kruisban den in zijn knie afscheurde. De middenvelder staat zo'n zes tot acht weken buitenspel. Wesley de Smet ondervindt hinder van zijn buikspieren, Leon van de Ouden heeft een knieblessure en Ramazan Yuruk kampt nog met de naweeën van maagproble men. De wedstrijd op sportpark De- noek begint oml9.30uur.Naaf- loop staat een disco gepland in de kantine. VLISSINGEN - Een handvol schakers staat na de vierde ron de van het Hogeschool Zeeland schaaktoernooi op het maxima le aantal punten van vier. Onder hen Nisipeanu, Tiviakov en Geirnaert. Nisipeanu, de Roemeense grootmeester met de hoogste ra ting in Vlissingen, versloeg gis teravond Haub. Tiviakov was te sterk voor Bezemer en Geir naert versloeg enigszins verras send de Nederlandse groot meester Ernst. Titelverdediger Nijboer won van Velema en staat nu op drie punten. Hij verloor in de eerste ronde namelijk nogal verras send van Terstall. Friso Nijboer won in de vierde ronde van zijn opponent Vele ma. Door dit resultaat komt hij weer iets dichter richting de subtoppers. foto Lex de Meester SINT JANSTEEN - Vincent Koole was goed aan het tennissen in het enkel 5 van het Smashtoernooi in Sint Jansteen. Hij won in de achtste finale met tweemaal 6-1 van Davy de Kesel en daarna maakte hij het Björn Obrie flink lastig in de kwart finale. Koole won de eerste set van een zeer zware partijdie maar liefst ruim drie uur duurde, met 7-5. Daarna kwam Obrie sterk terug, maar moest echt alles uit de kast halen om de overwinning en een plaats in de halve finale naar zich toe te trekken. Koole wilde niet buigen, maar de techniek en snel heid van Obrie waren hem net iets te machtig. Hierdoor won Obrie alsnog met 6-4 6-1. Koole kan wel zeggen dat hij tot nu toe een van de weinigen is die Björn Obrie aan het wankelen heeft gebracht in een toernooi. Dennie Cappendijk doet het ook prima in dit schema. Hij won simpel met 6-2 6-1 en gaat door naar de kwartfinale. Reggie Bun is weer al een stap j e verder. Hij won met 6-3 6-4 van Mare Leenknegt en plaatste zich voor de halve eindstrijd. STRIJEN/HOORN - Ook afgelopen weekeinde waren de Zeeuwen weer op dreef in het nationale lange afstand-zwem- circuit in Strijen en Hoorn. Niek de Ridder van zwemclub Koewacht pakte opnieuw twee medailles. Op de 1000 meter vrij in Strijen haalde hij zilver en op dezelfde afstand in Hoorn was hij de snelste. Zijn zusje Carmen presteerde nog beter. Zij haalde in Strijden goud en in Hoorn zilver op de 1000 meter en brons op de 500 meter. Er werden weer verschillende prijzen voor de concurrentie weggekaapt in Hoorn. De eerste prijzen waren op de 2000 me ter schoolslag. René van Oudenaarde (Zeelandia) en Linda Vink (Koewacht) zetten de beste Zeeuwse resultaten neer met een zevende en een derde plaats. Op het hoofdonderdeel vrije slag was Marinka Bil van De Stormvogel goed. Bil werd derde in het sterk bezette veld. Op het winderige parkoers in Hoorn werd eveneens verdien stelijk gezwommen door de kleine delegatie Zeeuwse zwem mers. Op het onderdeel 2000 meter schoolslag profiteerde Eline Nijskens van ZC Koewacht van het magere deelnemers veld en zwom naar de tweede plaats, amper anderhalve mi nuut achter de winnares Sabine Kolken. ZELZATE - Wielrenner Davy Dubbeldam uit Sluiskil reed bij de elites zonder contract in Zelzate naar de elfde plaats. Dirk van Dam uit Goes werd derde bij de junioren in Brasschaat. WESTKAPELLE - De skeelertop van Nederland komt vrij dagavond naar Westkapelle. Dan is daar de vijfde Omloop van de Westkaap. Dit is tevens de tiende wedstrijd voor het Univé-klassement, een competitie voor A-rijders als Erik Huizebosch, Arjan Smit en Cedric Michaud. An dries Minder- houd uit Grijpskerke komt uit in de wedstrijd voor B-rijders. Beide wedstrijden gaan om 19.00 uur van start. Voorafgaand aan deze skeelerraces, om 18.00 uur, is er een wedstrijd voor C-rijders. Oftewel, voor de Zeeland Luctor Belting Cup. Dit is de vijfde wedstrijd voor die provinciale competitie. De vierde wedstrijd daarvoor is al twee dagen eer der, in Oostkapelle. Deze begint om 20.00 uur. Marco van der Meulen uit Oostburg voert na drie races het klassement aan. Leo Janse (Yerseke), Kees Cijsouw (Groede), Kees de Goffau (Rilland), Jaap van Tatenhove (Axel) en Jaap Nieuwenhuizen ('s-Heer Arendskerke) zitten in de achtervolging. De overgebleven spelers van Terneuzen rekken hun spieren voor aanvang van de training om straks niet ook met blessures te moeten kampen. Terneuzen heeft nu namelijk al een hoop mensen in de ziekenboeg. fotoWim Kooyman Vroegste meldingen overnachtfondvlucht Perpignan. Los zaterdag 07.00 uur, meldin gen zondag 3 augustus. Centrum Terneuzen: L. van de Gucht (Hulst) 08.35 uur/13.21, J. van de Veeke (Westdor- pe) 10.19/11.37/11.58/13.31/13.46/13.48/ 13.57/14.52/14.54, J. en JP. Nolet (Axel) 13.48/14.37, Sj. van de Velde (Breskens) 14.17, J. Dobbelaar (Kloosterzande) 14.24, J. van den Bosch (Hengstdijk) 14.27/14,28, R. Liplijn (Spui) 14.39, E. Ulijn (Waterland kerkje) 14.54, W. Kooreman (Ossenisse) 15.03. Mi Vlissingen. HZ-toernooi. 1. Nisipeanu L.D. 3)-HaubT. (31-171-0,3. Tiviakov S. (3)- Bezemer A. 33-231 -0,6. GeirnaertS. 3 Ernst S. 332-9 1-0,9. Ikonnikov V. 2,5) - SchmitzA.A. 2,5)7-57 1-0,10. Roeder M. 2,51 - Van Veen O. 2,5) 12-59 1-0,13. Bliek W. 2,5) - Afek Y. 2,5) 63-19 0-1,14. Oden- dahl R. 2,5) - Van Hecke E. 2,5) 20-12 1-0, 17. Kuijpers P.C.A. 2,5) - Meenakshi S. 2,5) 100-29 0,5-0,5, 22. Nijboer F. 2 - Velema S. (2)5-731-0 Lucky Day. 3-6-8-10-12 -27-31 -33-38-43-45-47-53-55-56- 64-73-74-76-78. (onder voorbehoud) IJzendijke. Rabo Mauritshof Open: VE 5-6: Carla Paridaen-Elsa van Silfhout 6-2 7-5, Il se van Gent-Rianneke de Ritter 7-5 6-2. VE 7 35+: Ineke de Bruyckere-Yolanda de Witte 2-6 6-4 6-2. VD 7: Beeke/Risseeuw-Mer- tens/Rijckaert 6-7 6-2 6-2. VD 7 35+: Arens- /de Bock-Groosman/Haers 6-2 6-2. ME 3-4: Paul Hendrikse-Wesley van Noord 6-3 6-2. ME 5-6: Paul Vermue-Nick Strijdonk 4-0 opgave, Bernd van Broekhoven-Kevin de Jonge 6-2 6-3, Ruben Haverbeke-Steve van Hulle 6-2 6-1ME 7: Hans van Broekho ven-Mare Buitendijk 7-6 6-1, SjaakTellier- -Sylvan Vermeulen 6-7 6-4 6-0. MD 7: De Meijer/Neve-De Wilde/de Wilde 6-2 6-2, Loonstijn/de Pre-Raaymakers/Verpaalen 5-7 7-5 6-4. GD 5-6: Paridaen/Naessens- -Kuypers/de Jonge 6-3 2-6 6-3, De Ritter- /Haverbeke-De Wever/Versprille 6-2 5-7 7-6, Van Broekhoven/Arens-Spon- selee/Daelman 6-1 6-2, Martens/Wolfert- -Van Strien/de Gi jsel 6-16-3. GD 5 35+: Van Overloop/Naessens-De Bruyckere/Haers 6-0 6-7 6-4. GD 7: Smits/de Jaeger-De Bae- re/Dhont 6-2 6-2, Van Broekhoven/van Broekhoven-Van Trier/van Trier 6-0 6-0, Beeke/Rompa-Rijckaert/Rijckaert 2-6 6-4 6-4. GD 7 35+: Baas/Dhont-Verdonck/van Looy 6-0 6-0. Sint Jansteen. TC Smashtoernooi: VD 7: Di- eleman/Maanhoud-Giellet/Van Goethem 6-4 3-6 7-6. ME 5: Vincent Koole-Davy de Kesel 6-1 6-1Dennie Cappendijk-Pieter de Klerk 6-2 6-1, Reggie Bun-Marc Leenknegt 6-3 6-4, Björn Obrie-Vincent Koole 5-7 6-4 6-1. ME 6: Hans van der Klooster-Erwin Claassens 7-5 7-5, Bas Verscheure-Randy Boddaert 4-6 6-3 6-4. ME 7: Davy van de Wallfe-Martin Hollestelle 6-2 6-1, Harm Rietjens-Serge Hoefnagels 6-3 2-6 6-1, Ronnie van Groenesteijn-Miquel Nafa 6-1 6-4, Davy van de Walle-Jonathan Rouw 6-1 6-2, Harm Rietjens-Randy Boddaert 6-2 4-6 6-2, Jan Franse-Ronny Saegher 6-7 6-3 6-2, Alexander Rietjens-Philip Plasschaert 6-2 7-6, 8as Mulder-Ronnie van Groenesteijn 7-6 6-1, Patrick de Roeck- -Marco Ducheine 6-3 4-6 6-3. MD 6: Herre- wegh/Voermans-Misseghers/van Mosse- velde 6-3 6-2. MD 7: Jorissen/Kleppe-Boon- e/Ducheine 6-4 7-5, Anthonis/van Raemdonck-Mariman/Mariman 6-3 6-1. GD 6: Huis/Bauwens-Dhooghe/Millenaar 6-2 4-67-5. Philadelphia. Vriendschappelijk. Manchester United - FC Barcelona 3-1 (2-1): 10. Kluivert 0-1,26. Forlan 1-1,37. Forlan 2-1, 85. Van Nistelrooij 3-1. Roosendaal. Draai van de Kaai, criterium. 1. Vinokoerov (Kaz) 100 km in 2.16.43,2. Boo- gerd (Ned), 3. Petacchi (Ita), 4. Cooke (Aus), 5. Kemna (Ned), 6. De Jongh (Ned). Elite zonder contract en beloften: 1Wilfried Bas- tiaanse (Hoogerheide), 2. T. Cordes (Baarle- Nassau), 3. F. van Gulik (Baarle-Nassau), 16. Franqois Franse (Kwadendamme). Vrou wen: 1. Sissy van Alebeek (Amsterdam), 2. Sandra Missbach (Schiedam), 3. C. Hierc- kens (België), 4. Leontien Zijlaard-van Moorsel (Rotterdam). Junioren: 1Eddy van IJzendoorn (Tiel), 2. B. van der Kooi (Breda), 3. W. Stroetinga (Oosterwolde), 8. Niek Rentmeester (Goes), 13. Dirk van Dam (Goes). Kemzeke. 12-jarigen: I.Tijmen Eissing, Em- men, 2. Brian van Goethem op 20 seconden, 9. Arjen Martens 1.20,10. Niels Wytinck z.t. 13-jarigen: 20. Denian Pieters. _dinsdag_ Atletiek Zomerloop. Organisatie: AV De Wielin gen. 19.30 uur: Jeugd (630 en 1260 meter 19.50 uur: 4,7 en 10 kilometer. Inschrij ven vanaf 18.45 uur in dorpshuis De Ze vendraaier in Zuidzande. Schaken Hogeschool Zeeland-toernooi. Vijf deronde. Aanvang: 18.30 uur. Locatie: Hogeschool Zeeland, Vlissingen. Voetbal Vriendschappelijk. Hoek-Sporting Loke ren, Kloetinge-Goes (terrein Kats), Zie- rikzee-DFS (19.15), Bruse Boys-NTVV, Ajax A1-Walcherse selectie boven 23 jaar (terrein De Meeuwen in Zoutelande). Indien niet anders vermeld, aanvang 19.30 uur. Nieuwdorp. Borsele Sloepoort Cup. Wedstrijden in poule A. 18.45 uur: Oost- kapelle-Vlissingen, Kapelle-FC Dau- wendaele. 19.40 uur: FC Dauwendaele- Oostkapelle, Vlissingen-Kapelle. 20.35 uur: Oostkapelle-Kapelle, FC Dau- wendaele-Vlissingen. Locatie: voetbal velden w Nieuwdorp. Winnaar plaatst zich voor halve finales op zaterdag. Overige ploegen voetballen om vierde tot twaalfde plaats. Strijen. Open water. Mannen. 2000m school: 7. René van Oudenaarde (ZEE), 11. Gino van Damme (ZCK). 1000m vrij masters 35+: 12. Arjan Dekker (ZCK), 19. Jaap de Munck (ZEE). 1000m vrij junioren 3 ej: 2. Niek de Ridder (ZCK), 6. Robert Stroo (STV), 14. Remco Brinkman (LUC). 2000m vrij seni oren: 10. Jeroen Dellebeke (STV) 500m vrij minioren 5 ej: 2. Christoph Bral (ZCK), 3. Tim Tramper (ZEE), 4. Simon Edenburg (OND), 7. René van Wallenburg (LUC). 1000m vrij junioren 1 ej: 1. Yaïr Klazen (STV), 2. Nathan Tramper (ZEE), 9. Joerie van Wallenburg (LUC). 1000m school masters 25+: 12. Arjan Dekker. Vrouwen. 2000 m school: 3. Linda Vink (ZCK), 4. Eline Nijskens (ZCK), 6. Anne Mortier (ZCK), 10. Leonie vd. Berge (ZEE). 1000m vrij masters 25+: 9. Therese de Munck (ZEE). 1000m vrij jeugd 1 ej: 2. Car men de Ridder (ZCK), 8. Joan Fonteine (ZCK 15. Daphne Robijn (LUC). 2000m vrij: 3. Marinka Bil (STV), 7. Daisy de Ridder (ZCK), 11. Petra Vink (ZCK). 1000m vrij junioren 1 ej: 2. Shanyra van Bambost (SCH), 5. Melis- sa Stroo (STV), 7. Mieke van Dort (LUC), 13. Leonie Edenburg (OND), 14. Yessica Wou ters (STV), 15. Emelie Bral (ZCK). Hoorn. Open water. Mannen. 5000m vrij: 11. Jeroen Dellebeke (STV). 1000m vrij juni oren 3 ej: 1Niek de Ridder (ZCK). Vrouwen. 5000m vrij: 8. Marinka Bil (STV). 500m school jeugd 1 ej: 3. Carmen de Ridder (ZCK). 2000m school: 2. Eline Nijskens (ZCK 1000m vrij jeugd 1 ej: 1. Carmen de Ridder (ZCK). 2000m vrij: 5. Marinka Bil, 7. Petra Vink (ZCK).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37