PZC Karter Kuipers stelt zich bescheiden op Wim Padmos kan eindzege nauwelijks meer ontgaan 17 Ajax Al speelt drie oefenduels in Zeeland Zeiler Aernoud Jongepier wil toptien halen tijdens Cowes Week Coureur Slabbekoorn verongelukt Van de Sande troeft Bouwens in Terneuzen af uitslagen Sparta Al tegen selectieteam Reimerswaal agenda Vervaet naar halve eindstrijd woensdag 30 juli 2003 Kappen Knokken Vrouwen Titelhouder J GOES - Arno Slabbe koorn is maandag tijdens een motorrace op het Bel gische circuit van Zolder om het leven gekomen. De 36-jarige coureur uit 's-Heer Abtskerke verloor de controle over zijn mo tor en kwam tegen een bandenstapel terecht. De coureur heeft volgens woordvoerder van het cir cuit, Walther Goossens, vrijwel onmiddellijk me dische bijstand gekregen van het op het circuit aan wezige medische inter ventieteam. Kort daarna werd Slabbekoorn over gebracht naar het St. Franciskus ziekenhuis in Heusden-Zolder, waar hij enkele uren later over leed. Er waren geen ande re motorrijders bij het on geluk betrokken. Slabbekoorn begon begin jaren negentig met motor racen. Samen met zijn vriend en later teamma nager, Jup van Stee uit Roosendaal, begon hij in de Supersport 600 klasse. Later stapte hij over naar de Supersport 400. In 1998 begon Slabbekoorn met Cup-racen. Eerst in de Suzuki 600 en daarna in de Suzuki 750 GSX-R Cup. De laatste drie jaar kwam Slabbekoorn uit in de Su perstock klasse. De motorcoureur uit 's-Heer Abtskerke was de afgelopen jaren voortdu rend in de top van de di verse klassementen te vinden. In 2000 eindigde hij als vierde in de GSX-R Cup. In 2001 reed Slabbe koorn in Raalte met ruime voorsprong naar zijn eer ste overwinning. Verleden jaar was beslist een van zijn beste seizoenen met twee overwinningen, één in Assen en een paar we ken later in Oss. Slabbekoorn wordt zater dagmorgen in Middelburg gecremeerd, hij werd 36 jaar. Windkracht vijf houd ik net door Pieter van Klinken VEERE - Mensen die in een rolstoel zit ten en toch willen sporten hebben het vaak moeilijk. Wat voor sport ga je uitoe fenen? Een bekende rolstoelsport is ten nis. Wel zwaar, maar goed te doen. Rol stoelbasketbal zou ook nog kunnen. Maar zeilen? Dat kan toch niet? Aernoud Jongepier (33) uit Veere vindt van wel. Jongepier, projectmanager bij Philips, heeft last van een spierziekte die ervoor zorgt dat zij n spieren zich niet ontwikke len. Dat betekent dat hij zich maar moei lijk lopend overeind kan houden. „Klei ne stukjes wandelen gaat wel, maar ver lukt gewoon niet." Eigenlijk had hij de ziekte al zijn hele leven. Hij liep moeilijk, maar alles was te doen. „Pas toen ik naar de universiteit ging en grote stukken moest lopen tussen de verschillende ge bouwen ben ik in een rolstoel gaan zit ten." Vroeger ging het dus nog wel, want ook op de werf van de zeilschool van zijn ou ders hoefde hij niet veel te lopen. En zei len ging ook altijd wel. „Het werd wel steeds iets moeilijker", vertelt Jongepier. „En toen ik in een rolstoel terechtkwam dacht ik: ik kan wel kappen met varen. Maar ik studeerde werktuigbouwkunde en vond dat ik gewoon iets moest verzin nen, iets maken waardoor ik toch overal kon komen in het schip. In mijn boot zit nu bijvoorbeeld een traplift om toch in de kajuit te kunnen komen. Zelf gemaakt." Op een zeilboot zijn gelukkig voor Jonge pier meer dingen te doen dan aan vallen sjorren en zeilen in bedwang houden„Ik ben kapitein en schipper. Tij dens de wed- strijden houd ik me bezig met de te voe ren tactiek. Alleen als het niet te hard waait, ben ik de stuurman. Ik kan het stuur houden tot windkracht vier of vijf", zegt Jongepier. Waait het harder, dan nemen andere bemanningsleden die taak op zich. „Meestal zitten we met ze ven a acht mensen aan boord. En ieder een doet vooral waar hij of zij goed in is." Jongepier vaart vanaf zaterdag in de Co wes Week bij het Engelse eilandje Wight, pal onder Southampton. Het is één van de grootste wedstrijden in Europa met kajuitjachten. Zo'n duizend schepen ko men erop af. Jongepier komt uit in de klasse IRC6 met zijn boot Croix du Cyg- ne, Zwanenkruis in het Frans. Waar het voor staat? Jongepier legt uit: „Cygnus is een sterrenbeeld en ziet er uit als een vlie gende zwaan met gespreide vleugels. Het ziet er daardoor uit als een kruis. Skandi- navische schippers gebruikten het vroe ger als een teken van hoop op een goede terugkeer. En bovendien is het boottype van de Croix du Cygne Swan 37. Ik vond het wel een mooie naam, dus heb de boot niet anders genoemd toen ik hem kreeg. Sinds een jaar of drie is Aernoud Jonge pier pas echt fanatiek met zeilen bezig. Het is een lange weg naar de top, zeker voor de Croix du Cygne, waar de beman ning maar een klein budget heeft. Er zijn boten waar bij een evenement twee spin nakers aan gort gaan. „Als dat bij ons ge beurt, krijgen we heel misschien één nieuwe, maar daar moeten we dan wel heel lang mee doen", lacht Jongepier. Ondanks het bescheiden budget dat het team heeft, zijn de doelstellingen niet zo bescheiden. „Bij de Cowes Week moeten we minstens bij de eerste tien eindigen in onze klasse. Uiteindelijk gaan we na tuurlijk wel voor de winst, maar hier gaan we voor vechten. Of zoals onze voordekker Kees de Kraker zegt: t-shirts uit en je dood knokken. Als we maar er uithalen wat er in zit. En ik denk dat een plek in de toptien haalbaar is. Halen we dat niet, moeten we vroeger naar bed." Een toptienplek betekent voor de be manning van de Croix du Cygne dat ze 21 boten achter zich moeten laten, want er zij n 31 deelnemers in de IRC 6 Maar of ze die doelstelling halen of niet, genieten zal Jongepier zeker. Hij gaat na melijk niet alleen voor de wedstrijd. Jon gepier en zijn bemanning trekken tijdens de Cowes week voornamelijk op met an dere Zeeuwse zeilers. En, zegt hij, zelf trekken we er ook nog op uit. „Je moet van de tijd na de wedstrijden gebruik maken om het gebied te verkennen. Wight is een verschrikkelijk mooi eiland. Je bent gek als je je tijd niet benut om al de natuur daar te zien." Met twee van de Zeeuwse zeilers hebben ze ook een soort van pact gesloten. Sa men met zeilers van De Fregatvogel (Stan Tavenier) en de Weerga (Wessel Liezenga) hebben ze sweatshirts laten bedrukken. Jongepier pakt een lila shirt vast en houdt het triomfantelijk voor zich. Op de voorkant staan de namen van de boten. Op de achterkant de tekst If it ain't Dutch, it ain't much (Als het niet Nederlands is, is het niet veel). En in het midden staat een lachende koe. En laat de Lachende Koe nou net ook de naam zijn van een restaurant in Goes dat vorige week verwoest werd door een brand. Jongepier lacht: „Oh, als dat met ons maar niet gebeurt tijdens de Cowes Week." TERNEUZEN - Bart van de Sande zorgde gisteravond in het enkel 3 van het Vliegende Hol- landertoernooi in Terneuzen voor een daverende verrassing. De talentvolle Bressiaander schakelde Alexander Bauwens, afgelopen zondag nog toernooi- winnaar in Sas van Gent uit. Van de Sande was uitstekend op dreef. Zowel zijn fore- als back hand waren subliem. In de eer ste set ging het gelijk op tot 4-4, maar toen stootte Van de Sande door naar de setwinst: 6-4In de tweede set kwam Bauwens er in de beginfase niet aan te pas. Van de Sande nam een 4-0 voor sprong en er leek geen vuiltje aan de lucht. Toch knokte Bau wens zich op fantastische wijze terug in de wedstrijd. Van de Sande zag hem terugkomen tot 4-4, maar hield op het beslis sende moment het hoofd koel en zegevierde nogmaals met 6-4. De broers Dylan en Donovan Blackman bereikten in dit sche ma de kwartfinale. Dylan won van Dethlef Pieters (6-3 6-2), Donovan van Bas de Barbanson (6-3 6-4). Mart Flikweert verloor afgelo pen zondag nog de finale in Oostburg van Bruce Corveleijn, maar tapte gisteren uit een an der vaatje. De Bressiaander liet Rudi Martens achter de feiten aanlopen: 6-0 6-0. Aernoud Jongepier: „Toen ik in een rolstoel terechtkwam, dacht ik: ik kan wel kappen met varen. Maar ik studeerde werktuigbouwkunde en vond dat ik gewoon iets moest verzinnen, iets maken waardoor ik toch overal kon komen in het schip. In mijn boot zit nu bijvoorbeeld een traplift om toch in de kajuit te kunnen komen. Zelf gemaakt." foto Ruben Oreel door Pieter van Klinken PACHFURT - Dertien jaar is de karter pas en nu al is hij één van de kanshebbers voor een podi umplek op de Europese finale Rotax Max (125cc) voor junio ren tot zestien jaar. Ramon Kui pers uit Middelburg is een van de grootste nationale karttalen- ten. Vorig jaar werd hij tweede op het NK lOOcc voor junioren. „Maar nu ben ik al blij als ik door de series heen kom", zegt Kuipers bescheiden. Gisteren was Kuipers al druk bezig met trainen op het circuit in het Oostenrijkse Pachfurt, de Al Speedworld. Van spanning is nog niet echt sprake, maar hij is ook alleen nog maar de baan aan het verkennen. Aan de snelheid heeft de Middelburger nog niet gedacht. „Ik moet eerst nog kij ken hoe de baan ligt." Vanaf vrijdag begint Kuipers met de wedstrijd. Eerst de se ries, dan een eventuele herkan singsronde, vervolgens de pre- finales en pas op zondag is de grote finale om vier uur. Kuipers is hoopvol gestemd: „Ik ver wacht veel van mezelf, maar ik ben al blij als ik door de series heen kom. Het is ook pas mijn eerste Europese finale. Ik weet dus nog niet goed hoe het alle maal gaat." Vader, technicus, coach en trai ner Marcus Kuipers weet dat zijn zoon goede kans maakt op Advertentie m door Sjaak Sinke VLISSINGEN - Het klassement van het PZC- stratenloopcircuit zal vanavond nog eens door el kaar geschud worden. Dan is op de Vlissingense boulevard de vijfde en laatste wedstrijd in de se rie. Arjan Beije van Delta Sport leidt de dans na de wedstrijden in Zoutelande, Domburg, Burgh- Haamstede en Westkapelle, maar na vanavond zal hij vrijwel zeker op de tweede plaats te vinden zijn. Op de plaats dus die hem ook vorig jaar ten deel viel. De zeer waarschijnlijke eindwinnaar van het stratenloopcircuit wordt Wim Padmos uit Rockanje. In Domburg liet Padmos (38) zijn tegenstanders een paar rondjes in de waan dat ze in zijn buurt konden blijven. De Bombokaalloop in Burgh- Haamstede werd zijn tweede overwinning. En Padmos koos de dertiende stratenloop van West kapelle uit om zijn ware kracht te tonen. Meteen na de start zette hij aan en zijn tegenstanders za gen hem niet meer terug. Er zijn meerdere kanshebbers voor de derde plaats in de eindrangschikking. Nu nog staat Pa- tric van Quekelberghe (Wielingen) op de tweede plaats met 13 verliespunten. Maar clubgenoot Theo Rabout heeft na drie wedstrijden nog maar zeven verliespunten. Omdat de beste vier resulta ten de eindklassering bepalen heeft Rabout de beste papieren om op het erepodium te geraken. Andere kanshebbers zijn Rob Kraayenbrink (Del ta Sport) en triatleet Remy Vasseur (Dynamica). Karin Bastian (Dynamica) heeft nog één overwin ning nodig voor de eindzege. Na de tweede plaats in Westkapelle en twee overwinningen staat Bas tian na de 66e editie van de Boulevardloop zeker op het hoogste treetje van het erepodium. Edith Gerards en Chantal Maat kunnen zorgen voor een volledige Dynamica-podium omdat zij de minste verliespunten hebben van de rest. De editie 2003 van het PZC-stratenloopcircuit is met nu al 589 deelnemers over vier wedstrijden de meest succesvolle van de afgelopen jaren. Niet al leen steeg het aantal deelnemers door de samen werking met de Bombokaalloop, ook het gemid delde van bijna 150 werd de afgelopen jaren bij lange na niet gehaald. De 66e Boulevardloop start om 19.30 uur voor res taurant Raymondo op Boulevard Evertsen en gaat over twee ronden van 3.6 kilometer. door Jan Dagevos GOES - Ajax Al slaat vanaf ko mende zondag een trainings kamp op in Zeeland. De ploeg van trainer Danny Blind ver blijft vijf dagen in de provincie en speelt drie oefenduels. De Walcherse selectie onder 23 jaar en boven de 23 jaar en Kapelle zijn de sparringpartners. Twee jaar geleden verbleef Blind ook al met eens zijn selec tie in hotel Zuiderduin te West kapelle. Dat beviel zo goed dat de club beloofde terug te komen. Vorig jaar had Ajax Al andere verplichtingen, maar dit jaar paste het trainingskamp prima in de voorbereiding op de com petitie. Ton Uitterhoeve uit Oost-Souburg, die goed be vriend is met Danny Blind, heeft het trainingskamp geregeld. Ajax Al traint dagelijks op het veld naast het hotel. Daarnaast staan er drie wedstrijden op het programma. Zondag na aan komst speelt Ajax Al in Dom burg tegen de Walcherse selectie onder 23 jaar (19.30 uur) en dinsdag 5 augustus is in Zoute lande het Walchers team boven de 23 jaar de opponent (19.30 uur). Donderdag 7 augustus volgt de afsluiting met een wed strijd in en tegen Kapelle. Het duel begint om 19.00 uur. Danny Blind neemt zeventien spelers mee naar Zeeland. De selectie herbergt zo op het eerste gezicht geen al te bekende na men, maar dat wil niet zoveel zeggen. Twee jaar geleden had den ook nog maar weinigen ge hoord van Wesley Sneijder en Nigel de Jong, die toen met Ajax Al actief waren in Zeeland. De selectie van Ajax Al ziet er als volgt uit: Kenneth Vermeer (keeper), Sven Taberima (keeper); Dwight Tiendalli, Michael Timisela, He- dwiges Maduro, Robbert Schilder, Urbi Emanuelson, Jamal Aitmama, Gerard Aafjes, Rachid Tiberkanine, Stanely Abora, Cees Keizer, Tom de Mul, Ryan Babel, Sergie Cameron, Ferdi Elmas en Serginho Saha- dewsing. De Walcherse selectie onder 23 jaar bestaat uit: Arvid Pieters (RCS), Marinus Baas (Arnemuiden), Valen tino Blommaert (VC Vlissingen), Paul Bunnik (Walcheren), Alberto Conde de Morgado (Zeelandia Mid delburg), Kevin Joosse (Nieuwland), Hans Koole (MZVC), Ronnie Lou- Birmingham. WK. Vrouwen, eerste ronde: Audina (Ned/3) Prochazkova (Tsj) 11-011-1. Duivensport Vroegste meldingen San Sebastian. Cen trum Hoogerheide: F. Steketee (Yersekel 14.05/17.48, H. van de Veeke (Westdorpe) 15.46/16.43/ 19.54, M. Westrate (Krabben- dijke) 17.02/17.39/18.16/18.53, J. Moedt(St- .Philipsland) 18.20, K. van Dommelen (St- .Philipsland) 18.40. Centrum Middelburg: R. van Hercules (Serooskerke) 14.44, L. Hengst (Aagtekerke) 15.46/16.58/18.38, H. Melis (Westkapelle) 15.51,. P. van Belzen (Colijns- plaat) 15.54, S. de Vos Cs Hperenhoek) 15.56/18.37, C. van deGraaff&Zn (Arnemui den) 16.48/16.57, H. van de GruLter (Arne muiden) 16.59, M. van Nieulande (Nieuw 8<St.Joosland) 16.57, J. van de Graaff (Arne muiden) 17.07/ 17.28, J. van Peenen (Vlis singen) 17.30, J. van Belzen (Colijnsplaat) 17.49/18.37, G. van de Voorde (Nieuw&St- .Joosland) 18.23/18.30, J. Melis (Zoutelande 18.34. Hockey een podiumplek. „Gezien de re sultaten in de andere Europese wedstrijden zijn er drie mensen die voor de eerste plek in aan merking komen. Dat zijn de Belg Michiel Beutels, de Zuid- Afrikaan Laurent Calkoen, die voor ons team Outdoor Karting Zeeland rijdt, en Ramon. In Nederland is hij een van de grootste talenten. Een titel le verde dit echter nog niet op. In Zeeland werd hij al diverse ke ren de beste. Hij is momenteel ook Zeeuws titelhouder indoor. En hij is houder van de Bridge- stone Kart Cup, een grote prijs in Nederland. Bij de senioren rijdt de achttien jarige Sander Roubal uit Kwa- dendamme mee. Zijn verwach tingen zijn evident. „Ik ben pas tevreden als ik Europees kampi oen word", klinkt het zelfbe wust. Dat hij scherpe concur rentie zal krijgen van Ricardo van der Ende en Sven Gielis deert hem niet. „Ik ben zwaar teleurgesteld als ik het niet van hen win." De winnaar van vorig jaar, Hu- go van der Ham, doet niet mee. Hij begeleidt dit weekeinde het Combi Car Team van Sven Gie lis. Roubal werd vorig jaar wel tweede, maar werd toen gedis kwalificeerd omdat hij drie ons te licht was. Ook voor Roubal begint de Eu ropese finale vrijdag met de tests. Ook de Bevelander rijdt zondag zijn finale. Hij begint om 16.35 uur, na de eventuele finale van Ramon Kuipers. Rotterdam. Vrouwen, oefeninterland: Ne derland - Duitsland 0-2 (0-2). Schaken Dieren. Open NK, zevende ronde: Nijboer - Tiviakov 1/2-1/2, Jonkman - Smeets 1/2-1/2, Dambacher - Ernst 0-1, Hoeksema - l'Ami 0- 1, Berendsen - Pedersen (Den) 0-1, Vogel - Janssen 0-1, De Vreugt - Wiersma 0-1, Tho mas Willemze - Bosch 0-1, Bosboom - Wüs- tefeld 1-0, Ris - Van der Werf 1/2-1/2, Van Blitterswijk - Jeroen Willemze 1/2-1/2, Jens - Leenhouts 1/2-1/2, Werle - Struik 1-0, Levin (Dui)- Markus 1-0. Stand aan kop: 1. Nijboer 6 punten, 2. l'Ami, Ernst,Tiviakov5,5,5. Bos boom, Bosch, Janssen, Jonkman, Peder sen, Smeets, Werle, Wiersma 5. Sportprijsvragen werse (Veere), Chiel Maranus (Dom burg), Mare Minderhoud (De Noor mannen), Jeroen van Ommen GPC Vlissingen), Arjen Pattenier (Oost- kapelle), David Schrier (Zeeland Sport), Martin Waisapy (Jong Am- bon), Stefan Wielemaker (VCK), Dennis van der Welle (Oostkapelle). Coaches: Karl Vergouwen en Huib Meerman. De Walcherse selectie boven 23 be staat uit: Corjan Marijs, John Crucq (beiden Arnemuiden), Freddy Me- laard (FC Dauwendaele), Micha Bernard (Domburg), Jan-Pieter de Vries, Michel Köther, Danny de Vries (allen De Meeuwen), Alexan der Bom (MZVC), Mathijs Lugten- burg, Alwin van Ham Oostkapelle), Arvid Pieters, Martin Janse (RCS), Sebastian Schipper (VCK), Theo van Tatenhove (Veere), Ngefu Sambi (VC Vlissingen), Fred Compeer (Walcheren), Marcel Lourens (Zee landia Middelburg), Davy van Geersdaele (Zeeland Sport). Coach: Jaap van Maris. Het volledige programma van Ajax Al is: zondag 3 augustus: Ajax Al- Walcherse selectie onder 23 jaar (terrein Domburg, 19.30 uur); dins dag 5 augustus: Ajax Al-Walcherse selectie boven 23 jaar terrein De Meeuwen, 19.30 uur); donderdag 7 augustus: Kapelle-Ajax Al (sport park Groenewoud, 19.00 uur). YERSEKE - Niet alleen Ajax Al is dit weekeinde in Zeeland te bewonderen, ook de A-jeugd van Sparta doet de provincie aan. De Rotterdamse formatie speelt zaterdag 2 augustus te gen het Reimerswaalelftal. De wedstrijd wordt zaterdag avond op sportpark Cleijn Moerken in Yerseke gespeeld. De aanvang is 19.00 uur. De se lectie van Reimerswaal staat onder leiding van Ad Beurkens. De selectie van Reimerswaal be staat uit de volgende spelers: Ewout Dek, Niels Meijer, Edwin van Hou ten (allen Kruiningen), Jordy den Toonder, Ramon Boone, Bart van Steveninck, Padden van de Water (allen Yerseke), Marcel Moerland, Bas Heppe, Steven Constandse, Danny Weber (allen Krabbendijke) Martin Koelen, Rinze Back, Tim Ja- cobusse (allen Hansweertse Boys). De selectie wordt nog aangevuld met enkele spelers van Rillandia. /Pauw 6-4 3-6 6-4. GD 7 35+: Snoeren/ Snoeren-Coers/Van Soest 6-3 4-6 6-3. GD 8: De Witte/de Rooij-Benthem/Benthem 6-1 6-1. GD 8 35+: Van Ham/van Harn-Har- t/Hart 6-1 6-4. Cadzand. Haaietandentoernooi. VE 7: Edith Rompa-Anette de Maillie 6-3 6-1. VE 8: Jo- landa Vaerewijck-Maria van de Broeke 6-4 7-5. VD 7: Dersjant/Dersjant-Van Noord/de Wolff 0-6 6-2 6-4, Kool/van Otterdijk-Ben- ne/Collin 6-0 6-1. ME 4: Patrick Ver- vaet-Joost van Rossum 6-2 6-3, Ard Breu- re-Vincent de Geus 7-6 3-6 6-3. ME 5: Joost van Rossum-Wesley van Noord 6-3 6-3. ME 6: Pepijn van Geel-Adriaan Bruin 6-2 6-0, Michiel Standaert-Danny Vantricht wo. ME 7 35+: Albert Holtslag-Jaap Quaars 6-3 6-4. ME 8: Paul Weber-Peter Verduijn 6-3 6-4. MD 6: Bruin/Kool-De Bruijne/de Lijser 6-0 6-1GD 6: Van de VlisVKnol-Kool/ Kool 6-3 6-0. Vriendschappelijk. Waardenburg: FC Utrecht - Dunfermline (Scho) 1-1 (1-0). Doel punt FC Utrecht: Shew-Atjon. Zuidlaren: FC Groningen - Veendam 0-0. Breda: NAC Bre da - Levski Sofia 3-0 (3-0). Doelpunten: Slot (2), Engelaar. Standaardbuiten: RBC Roo sendaal - Excelsior 0-2 (0-1). Doelpunten: Buys, Mngomeny, Bijzonderheid: Bij RBC speelde Kahya (ex-ADO Den Haag) de hele wedstrijd mee op proef. Rotterdam: Zwart Wit '28 - Feyenoord 0-6 (0-4). Doelpunten: Buffel (3), Van Persie, Lazovic, Elmander. Bijzonderheid: Bij Feyenoord speelde aan winst Gill Swertsde hele wedstrijd. Utrecht: Elinkwijk - AZ 0-5 (0-3). Doelpunten: Busker- molen, Van Galen, Lindenbergh, Perez, Ne- lisse. Lekkerkerk: FC Dordrecht - Roda JC 0- 3 (0-2). Doelpunten: Cristiano (2), Anasta- siou. Naaldwijk: Westlands elftal - ADO Den Haag 2-6 (1-2). Doelpunten ADO Den Haag: Van der Laan (2), Van As, Platvoet, Castelen, Van der Leegte. Zwolle: FC Zwolle - Al Hilal (SAr) 3-1 (2-1). Doelpunten FC Zwolle: Lim- Duan (2), Promes. Hoorn: Hollandia - NEC 0- 1 (0-0). Doelpunt: Demouge. Lucky Day: 5-7-13-19-22-26-29-34-37-41-43- 50-54-58-63-64-65-68-74-75 Tennis Los Angeles. Mannen, 350.000 euro. Dub bel, eerste ronde: Eagle/Schalken (Aus/Ned )-Golovanov/Safin (Rus) 7-6 6-2. Biervliet. Open Haringtoernooi. VD 7: Smits/de Wilde-Arens/de Gijsel 6-3 3-6 6-4, MD 6: Langeraert/de Poorter-De Meij er/de Rijcke 4-6 6-4 7-5, Van Leeuwen/Ver- beke-Dijkers/Zeegers 6-4 6-4. MD 7: De Graeve/van Ee-Raaymakers/van Strien 7-5 6-0, Janse/Neve-De Coussemaeker/Tellier 6-3 6-2. GD 6: Dusarduyn/Willemsen-Den Hollander/Geelen 6-7 7-5 6-2. GD 8: Ver meer/de Bock-Overbeeke/Overbeeke 6-2 6-4. Terneuzen. Vliegende Hollandertoernooi. VE 7: Ilse Cuyle-Elisabeth Hoek 6-3 6-3. VE 8: ManuelaZaman-Ellis vanTil 6-26-1,Su zanne Coers-Sheila de Waal 6-4 6-4, Anja Neve-Sandra Hamelink 6-4 6-4, VD 5: Bod- daert/Boddaert-Jansen/Van Loo 7-5 3-6 7-6, VD 7: De Poorter/Nijsten-Pieters/Ijse- baert 6-4 6-2. VD 8: Neve/de Winne-De Bruijn/Koole 6-2 6-2. ME 3: Dylan Black- man-Dethlef Pieters 6-3 6-2, Donovan Blackman-Bas de Barbanson 6-3 6-4. ME 5: Mart Flikweert-Rudi Martens 6-0 6-0, Jor dy de Schepper-Jean Paul de Bakker 7-5 6-3, Ruben Joos-Hessel Hamelink6-2 6-1, Kees Kommers-Nick Strijdonk 6-0 6-2. ME 6: Marcel Meijer-Guido Joos 6-3 2-0 opga ve, Tristan de Sutter-Frank Broeders 6-0 7-5, Tom de Rijk-Bas Verscheure 6-2 7-6. ME 7: Erwin Faas-Edwin Vermeulen 6-2 7-5. ME 8: Jan de Witte-Steven Slock 6-2 6-3. ME 8 35+: Leo Bracke-Arie Dekker 7-5 6-1. MD5:Van Buuren/Vercruysse-Mulder- /De Maagt 6-3 7-6. MD 6: Boender/de Poo- ter-Hamelink/de Regt2-66-27-5. MD 7: De Visser/.Meijer-Janssens/Wouterse 7-6 5-7 6-4, De Zeeuw/de Jonge-Vrolijk/Neels 4-6 6-4 6-3. MD 7 35+: Raemdonck/Anthonis- -Mulder/de Roeck 7-5 6-0. GD 7: De Jonge- /Visser-Dingemanse/Knegtel 6-3 6-1, Rouw/van Espen-Van Rumst/Maes7-56-2, Ten Have/Verschelling-De Visser/Bakker 6-3 6-2, Kerckhaert/van Oosten-De Waal- woensdag- ■ïfl Atletiek Boulevardloop. Aanvang 19.30 uur. Af stand: wedstrijd 7.2 km, trimloop 3.6 km of 7.2 km. Inschrijven restaurant Ray mondo op Boulevard Evertsen 2 in Vlis singen. CADZAND - Patrick Vervaet toonde in het enkel 4-schema van het Haaietandentoernooi in Cadzand zijn goede vorm. Hij won zijn partij tegen Joost van Rossum met 6-2 6-3. Hij staat nu in de halve finale. Ook Ard Breure plaatste zich voor de halve eindstrijd, maar had wel drie sets nodig om Vin cent de Geus aan de kant te schuiven: 7-6 3-6 6-3. Joost van Rossum was succesvol in het enkel 5. Hierin won hij van Wesley van Noord met tweemaal 6-3. Pepijn van Geel en Michiel Standaert deden goede zaken in het enkel 6. Van Geel won van Adriaan Bruin met 6-2 6-0, terwijl Standaert zelfs zonder te spelen een ronde verder ging. Hij kreeg een walk over van Danny Vantricht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43