www.pzc.nl/verkeer ANALIST/PRODUCT ONTWIKKELAAR M/V proulnclaLe zeeuujs0 courant GRENZELOZE VOORUITZICHTEN Marketing Communicatie Coördinator m/v in de grootste gemeente van Zeeland EEN WERELD VAN CONTRASTEN IN ZEELANDS GROOTSTE GEMEENTE VERKEER EN VERVOER M/V Voor het researchlab in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: U maakt deel uit van een zeer internationaal team met ervaren collega's die zich specifiek richten op de productontwikkeling van Terate® op basis van de behoeften van de sterk groeiende PIR-markt. In dit team ondersteunt u onze R&D activiteiten, waarbij de primaire verantwoordelijkheid ligt bij het analyseren, testen en beoordelen van polyolen- en PIR-schuimmonsters. Aan de hand van de resultaten maakt u voorstellen ter verbetering van het productieproces en de productsamenstelling. Een afgeronde HLO-opleiding in de Polymeerchemie, uitstekende analytische kwaliteiten, een prakti sche inslag en affiniteit met syn theses. Zowel kandidaten met als zonder werkervaring worden uitgenodigd om te reageren. Bent u al werkzaam als analist (met mi nimaal MBO) dan verwachten wij dat u aantoonbaar ervaring hebt opgedaan in een productieomge ving van polyolen, polyurethaan, aromaten of PUR/PIR. U bent initiatiefrijk, creatief en resultaatgericht. U dient te beschikken over goede communicatieve eigenschappen en een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Geboden Een uitdagende en zelfstandige functie in een productieomgeving, waarin u in een klein multinationaal team werkt aan een hoogwaardig product. Uiteraard hoort hier een aantrekkelijk belóningspakket bij. Stuur dan uw sollicitatiebrief met Engelstalige curriculum vitae voor 10 augustus 2003 aan: t.a.v. de heer R. van de Plasse, Manager Human Resources Postbus 408 4380 AK VLISSINGEN Mailen kan ook: HR.Vlissinaen@kosa.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Martin de Graaf, supervisor production, tel. nr. 0113-689332. CONSTRUCTEUR TRIVOOR TELEFONISCHE VERKOPERS (m/v) parttime TELEFONISCHE VERKOPERS (m/v) Een bedrijf is zo goed als de men sen die er werken. Dat geldt zeker voor een homeshopping organisa tie als Neckermann, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle-concern. Deze organisatie telt ruim 105.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann biedt via de dikke catalogus en internet een assortiment aan van zo'n 40.000 artikelen. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activi teiten in Nederland en België heeft Neckermann één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n duizend medewerkers. Dagelijks komen bij de Neckermann Shopping-vestigingen in Terneuzen en het Belgische Temse duizenden bestellingen binnen. Onze klanten bestellen uit het ruime aanbod in onze diverse catalogi, mailings of via internet. De afdeling Communicatie, onderdeel van de divisie Marketing, is onder meer verantwoordelijk voor het opzetten van marketing- en promotieactiviteiten. Binnen deze afdeling in Terneuzen is plaats voor een voor 38 uur per week vacaturenummer NBV0305CB Als Marketing Communicatie Coördinator ontwikkel je zelfstandig specifieke marketingacties en coördineer je de organisatie hieromheen. Je beoordeelt de output van tekstschrijvers op het concept en de doelstellingen. Voor alle marketingacties verzorg jij de richtlijnen aan Klantenservice, Automatisering en overige betrokkenen. Verder draag jij je steentje bij aan de ontwikkeling van de Neckermann-site, zoals het signaleren van fouten, het verrichten van concurrentieonderzoek en -analyse én het opzetten van promotionele acties, waaronder ook het vullen van de site met onder andere cadeaus, shops en de servicepagina valt. Kortom, met jou in huis wordt artikelen bestellen nog aantrekkelijker! Wie zoeken we? Je hebt minimaal een HEAO-opleiding afgerond richting Communicatie, Commerciële Economie of vergelijkbaar niveau. Hiernaast beschik je over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden en heb je ervaring met tekstverwerking- en spreadsheetprogramma's. Ook ben je bekend met Internet/E-commerce business. Je werkt zelfstandig en hebt een flinke dosis creativiteit en vernieuwende ideeën in huis. Bovendien ben je commercieel en stressbestendig ingesteld. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Marisa Adriaansens, hoofd Communicatie, telefoon 0115 - 640 569. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Neckermann Shopping, Postbus 555, 4530 BA Terneuzen, t.a.v. Carin Blanckaert, Personeelsadviseur. Vermeld duidelijk het vacaturenummer in de linker bovenhoek van de enveloppe. Of stuur een e-mail naar vacatures@necknet.com met vermelding van het vacaturenummer bij onderwerp. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Economische bedrijvigheid, scheepvaart, industrie en werkgelegenheid. Ruimte, water en groen. Zorg-, onderwijs- en cultuurvoorzieningen voor iedereen. Terneuzen, een aantrekkelijke gemeente om in te wonen, te werken en te recreëren. Dit op een steenworp afstand van de cultuursteden Antwerpen en Gent en na de opening van de Westerscheldetunnel 24 uur per dag direct verbonden met de rest van Zeeland, Noord-Brabant en Nederland. Terneuzen is de grootste gemeente van Zeeland. Dit biedt perspectieven voor de 55.000 inwoners, die kunnen rekenen op een goede en efficiënte dienstverlening. Terneuzen, een slagvaardige gemeentelijke organisatie, die sociaal-economisch en maatschappelijk kansen creëert door gemeente- en grensoverschrijdende samenwerkingsverbanden verder uit te bouwen. Uiteraard biedt de organisatie ook interessante vooruitzichten voor het gemeentelijk personeel. Een groot schalige werkomgeving, professionele kwaliteit en ruimte voor creativiteit. Voor de functie van medewerker Verkeer en Vervoer zijn wij op zoek naar een verkeerskundige professional die deel gaat uitmaken van ons enthousiaste team van ontwerpers en beleidsadviseurs (36 uur per week). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeente Terneuzen kenmerkt zich door veel grootschalige ontwikkelingen, zowel op het gebied van bedrijfsterreinen als woningbouw en infrastructuur. Met name op het gebied van infrastructuur dient nog veel beleid ontwikkeld te worden. De komst van de Westerschelde tunnel en andere nog uit te voeren nieuwe infrastructuur, maakt een nieuw gemeentelijk beleid op het gebied van verkeer en vervoer noodzakelijk. De groeiende functie van Terneuzen als regionaal voorzieningencentrum vraagt om een frisse en nieuwe kijk op het te voeren parkeerbeleid. Voor het buitengebied met de vele kernen is de bereikbaarheid een belangrijk aandachtspunt. Het te voeren beleid zal vast gelegd moeten worden in een gemeentelijk verkeers- en vervoersplan waarbij mobiliteit en bereikbaarheid de sleutelwoorden zijn. Als medewerker Verkeer en Vervoer verzorg je de ontwikkeling van het verkeers- en vervoers beleid en stel je hoofdlijnen voor verkeers- en vervoersbeleid, je hebt een academisch werk en denkniveau, een relevante, functiegerichte opleiding en aantoonbare ervaring als beleids- adviseur op het gebied van verkeer en vervoer. Je hebt ervaring om in interdisciplinair verband te werken. Je beschikt over een sterke persoonlijkheid met goede communicatieve vaardigheden. Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij aanstelling maximaal 4.053,— bruto per maand (indicatief functieniveau II). Geïnteresseerd? Stuur dan uiterlijk dinsdag 12 augustus 2003 een brief met CV naar de gemeente Terneuzen, t.a.v. het College van Burgemeester en Wet houders, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Neem voor meer informatie contact op met het afdelingshoofd Ruimte, de heer C. van de Sande, tel. (01 I 5) 455 380, of zie www.terneuzen.nl. f-\zweu> KoSa KoSa Netherlands BV te Vlissingen is een zelfstandige werkmaatschappij van het wereldwijd opererende Amerikaanse concern KoSa, dat 8.000 medewerkers telt. KoSa Netherlands BV heeft 81 medewerkers en is gespecialiseerd in de productie en ontwikkeling van DMT (dimethylterephthalaat) en Terate® (aromatische polyester polyolen). In Vlissingen wordt Terate® geproduceerd en verkocht aan industriële producenten van harde polyurethaanschuimen (PUR/PIR-schuimen) in West-Europa. De omzet van Terate® zal in de komende jaren, met name in de PIR-markt, een exponentiële groei doormaken. Internet: www.kosa.com De functie Gevraagd wordt Bent u aeïntereseerd in deze functie? KoSa Netherlands B.V. Onze relatie is een middelgroot adviesbureau in Breda. Ruim 40 personen werken gedreven aan vele projecten in de woningbouw en utiliteitsbouw. Zij adviseren opdrachtgevers onder meer op het gebied van constructies en verzorgen het toezicht op de uitvoering van projecten. Ter vesterking van het team zijn wij voor deze relatie op zoek naar een: PROIECTADVIESBUREAU Trivoor is gespecialiseerd in detachering en werving selectie van bouwkundigen en weg- waterbouwkundigen op mts-, hts- en tu- niveau. Kerntaken: - Ontwerpen draagconstructies in beton of staal - Vervaardigen hoofd- en detailberekeningen - Aansturen beginnende constructeurs en tekenaars - Verzorgen zelfstandige klantenkontakten - Onderhouden contacten met derden - Bijwonen bouwvergaderingen Voorwaarden: - hts constructie met vervolgopleiding of tu constructie - Minimaal 5 jaar praktijkervaring bij voorkeur in de woningbouw - Goede communicatie vaardigheden en leidinggevende capaciteiten Onze relatie biedt: - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een vaste aanstelling binnen een gezond bedrijf, goede pensioenregeling en eindejaarsuitkering Voor meer informatie kunt u eerst bellen, tel. 013 - 544 41 44. Bent u geïnteresseerd, stuur of mail uw C.V. naar Trivoor Projectadviesbureau t.a.v. de heer Joep Kuijsters, Nieuwlandstraat 7, 5038 SL Tilburg. E-mail: joep@trivoor.nl. Internetpagina: www.trivoor.nl. Met uw reactie wordt strikt vertrouwelijk omgegaan. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PRAKTIJK VOOR PARODONTOLOGIE ZEELAND Van Dusseldorpstraat 7a 4461 LT GOES Gevraagd: BALIEMEDEWERKSTER Wij zijn op zoek naar een enthousiaste baliemedewerkster die ons team wil komen versterken. Zij is het visitekaartje van de praktijk, zij maakt alle afspraken met patiënten. Haar werkzaamheden bevatten o.a.: - Correspondentie met patiënten en verwijzers - Notulen (1 x per 2-3 maanden) - Agendering - Telefooncentrale - Baliewerkzaamheden - Algemene werkzaamheden in de praktijk Minimaal voldoen aan de volgende eisen: - MBO-HBO niveau - Goede algemene kennis en omgang met de computer - Affiniteit met de gezondheidszorg. Onze praktijk is gespecialiseerd in tandvleesproblemen Het gaat om een dienstverband van 38 uur, waarbij de richtlijnen van de CAO voor tandartsassistentes worden aangehouden. Schriftelijke reacties met CV kunnen worden gestuurd naar bovenstaand adres. Voor vragen kan contact worden opgenomen met mevr. De Jong of dhr. Voerman op telefoonnummer 0113 - 27 03 03. De sector Oplage Exploitatie heeft als doelstelling het optimaliseren van de werving van abonnees en losse verkoop van de dagbladen BN/DeStem en PZC, uitgaven van Wegener Uitgeverij Zuidwest- Nederland B.V. Tevens is de sector verantwoordelijk voor de klant tevredenheid van de abonnees naar aanleiding van de dage lijkse contacten met ons bedrijf. De sector bestaat uit de volgende afdelingen: Productmanagement, Databasemarketing, Losse Verkoop, Lezersservice en Telefonische Verkoop Abonnementen (TVA). Voor de afdeling Telefonische Verkoop Abonnementen zijn wij op zoek naar Ben je enthousiast, heb je ervaring in de telefonische verkoop en affiniteit met Zuidwest-Nederland? Dan zijn we op zoek naar jou! Ons team bestaat momenteel uit zeven part timers. Wij zijn flexibel ingesteld, vinden respect belangrijk en beschikken over een sterke teamgeest. Wij werken van 18.00 tot 21.00 uur, (naar eigen keuze) verdeeld over 2, 3 of 4 dagen in de week. Standplaats is Breda. Spreekt onze advertentie jou aan, maar heb je geen ervaring in telefo nische verkoop? Overtuig ons dan met jouw brief! Informatie en sollicitatie: Voor informatie over deze vacature kunt Yvonne van der Graaf, tel. (076) 531 25 84. u terecht bij teamleider Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 11 augustus insturen naar de afdeling P&O, t.a.v. Yvonne van der Graaf, postbus 3229, 4800 MB Breda, of via-e-mail sollicitatie@WUZN.nl. irDJ"™If31™"IflDf- Wegener Uitgeverij Zuidwest-Nederland B.V. maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevestigde, ^-Jl— I It—I beursgenoteerde onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en Mecdia s Marketing huis-aan-huiskranten in Nederland en een belangrijk speler in Nederland en West-furopa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten en diensten, huis-aan-huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commerciële radio.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 41