I HERDER DataByte POED Dus jij wilt ook de beste zijn PZC Operators (m/v) MEDEWERKER HUISHOUDELIJKE DIENST M/v Passagiersschip CALYPSO GEZELLIGE KELNERS/SERVEERSTERS Van den Dongen Parketvloeren KIEST VOOR KWALITEIT BADHOTEL DOMBURG zaterdag 2003 HOVENIERSBEDRIJF VAKBEKWAAM HOVENIER (tuinonderhoud) Inkoper (m/v) Commerciële Medewerkers T Junior Senior Accountmanagers* T Senior Netwerkengineers* T Technische Dienst Medewerkers PT V www .databyte.nl PARKETVLOERLEGGER ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Varend in Holland, Duitsland en Zwitserland Zoekt m.i.v. direct Voor inlichtingen kan U bellen naar het passagiersschip Calypso Vraag naar mevrouw van Velzen of Ellen Komduur het telefoonnummer is (0049)1716080840 of (0049)1716390912 Hoveniersbedrijf Tuintotaal is een hoveniersbedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de aanleg en het onderhoud van kleinschalig groen voor particu lieren en bedrijven. Binnen ons bedrijf zijn kwa- liteit, veelzijdigheid, flexibiliteit en persoonlijke betrokkenheid belangrijke uitgangspunten. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij versterking voor ons huidige team van 9 medewerkers. Pinksterbloemstraat 51 4461 MB Goes Tel. 0113-27 17 10 Mob. tel. 06-513 132 84 Fax. 0113-27 17 11 Wij zoeken een vakbekwaam hove nier. die door ons zelf ontworpen tuinen kan onderhouden en verzor gen. Naast een gedegen vakkennis, met name op het gebied van beplanting, vinden wij inzet, klant vriendelijkheid en betrokkenheid bij werk en bedrijf heel belangrijk. Verder vraagt deze vacature veel zelfstandigheid, affiniteit met het werken aan particuliere tuinen en goede contactuele eigenschappen. Wij bieden voor deze functie een afwisselende baan bij een bedrijf waar veel aandacht besteed wordt aan het optimaal functioneren van onze medewerkers. Goede salariëring en goede secundaire voorwaarden zijn voor ons vanzelfsprekend. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot: Lowi Wagenaar, tel. 0113-27 17 10. Is je interesse gewekt voor deze functie, bel of richt je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan: Hoveniersbedrijf Tuintotaal, Pinksterbloemstraat 51. 4461 MB Goes. ERDER B.V. is een ij/dal zich met circa medewerkers toelegt •p de ontwikkeling, productie en verkoop mechanische machines op het gebied van shot- en bermonderhottd. Deze machines worden voornamelijk geleverd instellingen, water- De organisatie is internationaal unktleider in haar mhe en is ISOmH gecertificeerd. Voor onze afdeling inkoop zijn wij op zoek naar een: Functieomschrijving - Het zelfstandig inkopen van grondstoffen, half fabrikaten, div. verbruiksartikelen, etc.; - Het bewaken van de levertijden; - Het verzorgen van de bijbehorende inkoop administratie. Functie-eisen Aanvullende eisen - MBO-niveau (MTS WTB); - Cursus inkoop (ISW), of gelijkwaardig; - PC ervaring. - U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; - Tevens heeft u een flexibele opstelling en bent u iemand die voldoende initiatief toont; - Verder bent u bereid om eventueel benodigde cursussen te volgen. - Vast werk; - Goed salaris; - Omzetpremie; - Uitstekende secundaire voorzieningen - Prettige werkomstandigheden. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk binnen 21 dagen te richten aan: HERDER B. V. T.a.v. de heer ir. A. den Herder Postbus 8010 4330 EA MIDDELBURG Wij bieden Nu het economisch minder gaat moetje kiezen voor zekerheid. Wat is dan een betere keuze dan te kiezen voor de marktleider van Brabant Waarom zoeken wij mensen in deze tijd Wij zwemmen tegen de stroom in. Wij denken anders, wij streven ernaar de beste te blijven. Denk jij serieus na over jouw toekomst Wil jij de beste z zijn in jouw functie Stel je dan eens voor aan DataByte DataByte bestaat 15 jaar en heeft 4 divisies. DataByte Business Solutions, DataByte Computer Centre, DataByte Service Centre en DataByte Trainings Centre. Zoek jij een financieel kerngezond bedrijf Beschik je over MBO/HBO werk- en denkniveau Ben je tussen de 22 en 35 jaar Dan ben jij de man of vrouw die wjj zoeken Momenteel hebben wjj 75 medewerkers in dienst, waarvan de gemiddelde leeftjjd 29 jaar is. De servicegerichte instelling, productkennis en het enthousiasme van ♦minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring vereist Voor meer info over bovenstaande functies zie: www .databyte.nl onze medewerkers kenmerken ons bedrijf. Binnenkort vestigen wij ons in een nieuw pand in Steenbergen. Vanwege deze uit breiding zijn wij op korte termijn op zoek naar nieuwe collega's. Vc Durf jij de uitdaging aan Stuur dan je C.V. naar: DataByte B.V., t.a.v. afdeling P O Zilverhoek 5 4651 SP Steenbergen. Telefoon: 0167 544 544. E-mail sollicitatie@databyte.nl gxciy ifvv: cas -. Van den Dongen kiest voor het leveren van kwaliteitsparketvloeren. Bij zowel particulieren, grote projecten, ais op scheepsjachten laten wij onze specialiteit, deskundigheid en jarenlange ervaring zien. Om deze kwaliteiten te kunnen blijven waarborgen zoeken wij een nauwkeurig, efficiënte en vakbekwame Indien jij er ook voor kiest kwaliteitswerk te leveren, verzoeken wij je op deze functie te reageren. Je dient wel in het bezit te zijn van een rijbewijs en een timmermansvakdiploma of ervaring. Je werkt meestal bij mensen thuis dus we verwachten een representatieve en klantgerichte opstelling van je. Je legt vloeren waar mensen hun hele leven van willen genieten dus er mag een grote verantwoordelijkheid en zelfstandigheid van je verlangd worden. Voor verdere informatie over ons bedrijf kun je surfen naar www.vandendongenparket.nl. Voor inlichtingen of sollicitatie kun je schrijven, e-mailen of bellen naar Wim van den Dongen: Van den Dongen Parketvloeren v.o.f. Langeviele 75 4331 LS Middelburg lnfo@vandendongenparket.nl Tel. 0118-637136 Martens B.V. is een bedrijf dat zich bezighoudt met industriële reiniging en transporten, scheepsreiniging en inzameling afvalstoften d.m.v. vacuüm/combiwagens en schepen en het be- en verwerken van afvalstoffen afkomstig uit de maritieme en industriële sector. Voor onze verwerkingsinstallatie in Nieuwdorp zijn wij op zoek naar een De functie Deze functie bestaat uit het zelfstandig bedienen van een D.A.F.-unit en een centrifuge, het lossen van boten en wagens en het uitvoeren van eenvoudige analyses. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Zelfstandige gemotiveerde werker Enkele jaren werkervaring in vergelijkbare functie Niet bang om vuile handen te krijgen Stressbestendig en flexibel Goede contactuele eigenschappen Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. D. Verkennis. Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 Nieuwdorp (havennummer 8614) Postbus 5 4455 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-351775 Algemene Informatie De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, ge meente Goes. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienst verlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woon zorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 be jaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grondslag. Binnen zorgcentrum Poelwijck ontstaat op DE VERPLEEGUNIT per september 2003 een vacature voor: met een vast dienstverband van gemiddeld 17 uur per week Functie-inhoud: - verricht dagelijks huishoudelijke werkzaamheden, volgens werkschema in bewonerskamers - assisteert in voorkomende gevallen bij de distributie van koffie/thee e.d. - verricht periodieke schoonmaakwerkzaamheden, volgens werkschema - assisteert in voorkomende situaties bij de distributie en proportionering van de maaltijden. Functie-eisen: - kennis op het niveau van een V.B.O. diploma. Praktische ervaringskennis op het gebied van schoonmaak en schoonmaakvoorschriften is vereist. Kennis van de werkorganisatie en werkvoorschriften - binnen richtlijnen wordt zoveel mogelijk zelfstandig gewerkt. Terugval is mogelijk op collega's - contactuele vaardigheden t.b.v. de omgang met bewoners en medewer kers. Respecteren van identiteit van bewoners en medewerkers. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw T. P. van Dijke-Verkerke, afdelingshoofd verpleegunit. Op werkda gen te bereiken tussen 08.00 uur en 16.30 uur. Telefoonnummer: 0113-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 4 augus tus 2003 te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: icdekoeiier@poelwijck.nl. Het Badhotel Domburg, ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, 5 vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, terras, weinesscenter en het Dr. Mezger Thalasso Centre. Zie ook onze internetsite www.badhotel.com Ter versterking van ons team zoeken wij een: (ZELFSTANDIG WERKEND) KOK M/V fulltime Wij zijn op zoek naar iemand met hart voor het vak, die een verrijking zal zijn voor onze keukenbrigade. MEDEWERKER BEDIENING restaurant/bar M/V part-/fulltime Wij zoeken een ervaren medewerker met verantwoordelijkheidsgevoel, vakkennis en een goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal. MEDEWERKER KAMERSCHOONMAAK M/V Wij zoeken een gemotiveerde medewerker voor 3 a 5 dagen per week. MEDEWERKER AFWAS M/V voor 2-4 dagen (avonden) per week/weekend Tevens zoeken wij voor het zomerseizoen nog medewerkers voor de bediening, wi werken voor een volwassen salaris, vraag dan een sollicitatieformulier aan. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden w.o.: reiskostenvergoeding, spaarloonregeljng, prima werktijdenregeling; opleidingsmogelijkheden en vergoedingen; sportprogramma; jaarbetrekking. Voor alle functies geldt dat eigen vervoer noodzakelijk is. Spreekt één van deze functies je aan en wil je binnen een jong team je talenten ontwikkeien: vraag dan ons sollicitatieformulier aan bij het secretariaat via telefoonnummer 0118-58 88 04 (ma t/m vrij, 9 tot 1 7 uur) of stuur ons je sollicitatiebrief met CV: Badhotel Domburg, Domburgseweg 1A, 4357 BA Domburg. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Adviseur afdeling Stedelijk Sociaal Beleid Dienst Maatschappelijke Zaken Voor 36 uur per week. Profiel: academisch werk- en denkniveau. Salaris: maximaal 4,609,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot 5.001,- bruto per maand. Contact: Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie en de contactpersoon. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag vóór maandag 4 augustus 2003. r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6