P M i PZC VERPLEEGKUNDIGE/ BEGELEIDER M/V (VOV/02/085) Declaranten Trainees G G Z W N B APOTHEKERSASSISTENT DROGIST U neemt uw werk zeer serieus We doen mooie dingen in de GGZ.... 'erburg-Holland bv. senior bezorger m/v METAfpT Machinaal metaalbewerkers Assemblagemedewerkers SÉH kinderverpleegkundigen I Algemene informatie Functie-informatie IFuncti e-ei sen Arbeidsvoorwaarden Belangstelling Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant respect, aandacht, openheid zaterdag 19 juli 2003 240' PRODUCTONTWIKKELAAR ELEKTRONICA (M/V) Gevraagd Administratief Medewerker Voor onze HOED in stadje Tholen een gediplomeerde doktersassistente (m/v), een gediplomeerde dokterassistente Apotheek Van de Sande, Vlissingen Apotheek Walcheren, Koudekerke Drogisterij van de Sande, Vlissingen Wij zijn op zoek naar: en Om ons team te versterken. Ervaring is geen vereiste, wel een goede instelling. Is je interesse gewekt of heb je vragen, neem dan telefonisch contact op: 0118-41 2066 Voor informatie vraag naar Coen Fourdraine, wij zijn gaarne bereid om je meer informatie te geven. We hopen je binnenkort binnen ons team te mogen verwelkomen. Metafit is voor Scheldebouw opzoek naar: Metafit is onderdeel van Start Techniek en is gevestigd in Vlissingen, Bellamypark 28, telefoon: 0118 - 430000 of 414706 m De KLOOSTERROER-GROEP, een familie bedrijf opgericht in 1925, verzorgt voor klanten uit de hele wereld onder andere de opslag, overslag en transport (overzee en land) van een uitgebreid pakket koel- en vrieslading. Hierbij moet gedacht worden aan onder meer vis, vlees, fruit, vruchtensappen, vruchtensapconcentraten, noten, boter, groenten, melkpoeder, diepvries patat, grondnoten en suiker. Met 2.000.000 m3/300.000 ton opslagcapaciteit en circa 500 medewer kers in dienst, is Kloosterboer een van de grootste spelers in dit segment. Kloosterboer heeft vestigingen in IJmuiden, Rotterdam, Vlissingen, Eist, Alesund (Noorwegen) en de Faröer eilanden en is door de combinatie van faciliteiten en haar brede dienst verlening, toonaangevend in haar branche. Zo beschikt zij over de moge lijkheid om goederen te bewerken, te keuren, douanetechnisch af te handelen, te bemonsteren en schepen te laden en te lossen.Tevens is een aantal vestigingen uitgerust met een blendstation waar vruchtensappen op specificatie van de klant geproduceerd worden. Bij Kloosterboer wordt continu gewerkt aan kwaliteitsverbetering van haar dienstverlening waarbij de klant centraal staat. Dit leidt tot innovaties zoals het huidige project op de Maas vlakte, waar momenteel een volledig geautomatiseerd vrieshuis wordt gebouwd van meer dan 35 meter hoog met een capaciteit van 62.000 pallet plaatsen. De schriftelijke sollicitatie voorzien van een C.V. kunt u binnen IO dagen sturen naar Kloosterboer, postbus 2 78, 1970 AG IJmuiden, t.a.v. de afdeling Personeelsza ken.Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Richard Roest, personeelsfunctionaris, tel. 0255-566626 of bezoek onze website: Kloosterboer Services B.V. verzorgt voor haar klanten uit de hele wereld ad ministratieve dienstverlening, waaronder douaneformaliteiten, fiscale vertegen woordiging en adviezen op het gebied van indirecte belastingen. Bij Klooster boer Services B.V. zijn momenteel 13 mensen werkzaam. Vanwege de toenemende werkzaamheden zijn wij voor onze locatie in Rot terdam, Vlissingen en IJmuiden, op zoek naar een fulltime: en/of www.kloosterboer.nl die gedurende vier jaar opgeleid wil worden tot declarant De functie Als declarant bent u verantwoordelijk voor het snel en correct behandelen van alle documenten die vereist zijn in het internationale goederen verkeer, meer specifiek het verrichten van douaneformaliteiten en veterinaire formaliteiten. Dit betekent onder meer het opmaken van douane documenten, oorsprong certificaten k.v.k., vervoersdocumenten, gezondheidscertificaten en grenspassa ge carnets. U vormt dossiers waarin alle commerciële, vervoerstechnische, dou- anetechnische en landbouwtechnische informatie is vastgelegd. U verzorgd de facturatie voor de werkzaamheden die voor de klant zijn verricht. De functie-eisen U hebt een opleiding (assistent)declarantbijvoorkeur ervaring in de logistieke dienstverlening, en de foodsector of U bent in het bezit van een Havo diploma aangevuld met een mbo opleiding of een VWO diploma. In dit laatste geval bent U bereid externe opleidingen te volgen (EVO), welke resulteren in de di ploma's assistent-declarant en declarant. U heeft goede kennis van en ruime ervaring met douanedocumentatie, bijvoorkeur op het gebied van landbouw- goederen, of U bent bereid zich daarin te verdiepen. U kunt zich mondeling en schriftelijk goed uit drukken en beheerst bij voorkeur enkele moderne talen, Engels is een vereiste. U bent accuraat in de uitvoering van het werk. Tevens bent U stressbestendig. Wij bieden Kloosterboer biedt een uitdagende functie in een dynamische werkomgeving waarin u alle ruimte krijgt om de functie verder uit te bouwen. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. Wij noemen onder andere 29 vakantiedagen, spaarloonregeling, pensioenvoor ziening, studieregeling, cafetariasysteem en doorlopend PC-privé project. -Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld- Cold storage Stevedoring ForwardingShipping GGZ WNB staat voor Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant, maar ook voor respect, aandacht en openheid. Geen abstracte begrippen, maar concrete uitgangspunten voor de zorg. GGZ WNB is een eigentijdse instelling voor behandeling en begeleiding van mensen met psychische problemen en psychiatrische stoornissen. Binnen de sector Volwassenen Lang, locatie Halsteren, zijn er op diverse afdelingen vacatures voor de functie van Op afdeling "De Mare" is het cluster FPA gehuisvest. Dit cluster omvat 3 units, ieder met een opname capaciteit voor 8 cliënten met daarnaast een forensische polikliniek, forensische deeltijdbehandeling, en een woonfunctie voor (ex-)forensische cliënten. Afdeling "De Horst/Ligne" is een gedeeltelijk gesloten afdeling, bestaande uit drie units, waarbinnen de nadruk ligt op rehabilitatie en resocialisatie, middels individuele zorg op maat voor langdurig verblijvende psychiatrische cliënten, en een unit voor transmurale opname! Afdeling 'De Slikke' is een afdeling waarbinnen de nadruk ligt op beschut wonen en rehabilitatie, middels individuele zorg op maat voor chronisch psychiatrische cliënten. het verlenen van alle voorkomende basiszorg; vanuit de eigen discipline binnen het multidisciplinair team mede verantwoordelijkheid dragen voor individuele behandel-/begeleidingsplannen; organiseren van de zorg voor de individuele cliënt op basis van persoonlijk begeleiderschap en rehabilitatie; leveren van een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de afdeling. De FPA-eigene taken bestaan onder andere uit: mede zorgdragen voor een sociotherapeutisch klimaat, met inachtneming van de juridische kaders; het observeren en rapporteren ter preventie van delictgerelateerd gedrag met behulp van signaleringsplannen; het deelnemen aan verpleegkundige intake-gesprekken; het begeleiden van cliënten bij bezoeken buiten het terrein. een op de functie gerichte MBO/HBO-opleiding, niveau 4 of 5 met de bereidheid tot het behalen van deelkwalificaties; voor de FPA: affiniteit met forensische psychiatrie met de bereidheid tot het behalen van deelkwalificaties psychopathologie en/of forensische psychiatrie. Het bij deze functie behorende salaris bedraagt minimaal 1.527,- en maximaal 2.597,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomend met de salarisschaal van functiegroep 45. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. Voor informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer met de heer P. de Kok, sector manager Volwassenen Lang, telefoonnummer 0165-395751 of het secretariaat van de Dienst PO&O, telefoonnummer 0164-289419. Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen richten aan mevrouw H. van Oosterum, personeelsconsulente of bij voorkeur per e-mail naar Annemieke.Janssens@ggzwnb.nl. Voor deze vacature wordt in eerste instantie een interne sollicitatie procedure gevolgd. GGZ WNB streeft naar een grotere deelname in het arbeidsproces van medewerkjstjers met een allochtone achtergrond en geeft de voorkeur aan deze medewerkj stjers in geval van gelijke geschiktheid. www.ggzwnb.nl Centraal adres GGZ WNB:Postbus 371 4600 AJ Bergen op Zoom T. 0164-28 91 00 F. 0164-24 00 46 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. r— TECHNISCH BUREAU-MACHINEFABRIEK ISO 9001 Verburg-Holland b.v. te Colijnsplaat (Zeeland) legt zich vooral toe op de ontwikkeling, productie en installatie van werktuigen en elektronische apparaten ten behoeve van de visserij en het aquatisch milieu. Overheid en bedrijfsleven zijn veelal opdrachtgevers van innovatieve ontwikkelingsprojecten, waarbij leveringsspecificaties met stringente planningen als richtlijn worden gebruikt. Naast eigen ontwikkeling bij de afdeling Engineering en development, worden bij de realisatie van de deelprojecten ook derden betrokken voor toeleveringen op basis van deelspecificaties. Om het team te versterken hebben we een vacature voor: Wij zoeken daarvoor een HTS-er elektrotechniek met enige bedrijfservaring. Eigenschappen: - In teamverband kunnen werken, maar zal ook zelfstandig verantwoord kunnen functioneren - Strikt in documentatieverzorging, zowel betreffende de eigen ontwikkelingen, als betreffende specificaties t.b.v. toelevering en afname van toegeleverde deelsystemen. - Ondersteuning van de projectleiding door onderbouwde voorstellen te poneren. Uw takenpakket: - Verantwoording voor eigen deelontwikkelingen. - Verantwoording voor deelprojecten en toeleveringen van derden. - Coördinatie van interne automatiseringsactiviteiten. - Ondersteuning van de projectleiding. Kennis van en/of ervaring met: - Vermogenselektronica (en event, meet-regeltechniek) - Microprocessoren (en event. PLC toepassingen) - Datatransmissietechnieken - Systeem- en interfacing technieken. - Ontwerp- simulatie- en tekenpakketten. - Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Het strekt tot aanbeveling indien u: - De Duitse taal beheerst. - Kwaliteitszorgervaring hebt. - Bereid bent om benodigde kennis zelfstandig op peil te brengen. - Bereid bent om, indien nodig, met verschoven werktijden te willen werken. Gegadigden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie, inclusief curriculum vitae, binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Directie Verburg-Holland b.v. Molenweg 1 4486 PP COLIJNSPLAAT m.mmmA KRANT VOOR ZEELAND Interesse? Bel gratis 0800-023 51 11 (tijdens kantooruren). begin de dag sportief! ZUIDERDUIN BERCHHDTEL De Fletcher Hotelgroup is een dynamische en snelgroeiende keten, met momenteel 9 hotels in Nederland en België. (M/V) Info Het prachtige viersterren Zuiderduin Beachhotel is uniek gelegen direct in de duinen. Het hotel beschikt over alle denkbare faciliteiten zoals een verwarmd buitenbad, sauna, solarium, perfect restaurant, een knusse bar en sinds kort een trendy Beachclub. Interesse? Je sollicitatie inclusief CV sturen naar: Zuiderduin Beachhotel t.a.v. dhr. M.W. Kunst De Bucksweg 2 4361 SM Westkapelle of per e-mail: jobs@fletcher.nl Ook kunt u maandag 21 juli bellen tussen 9.00 en 17.00 uur naar telefoonnummer: 01 18 - 56 18 10 Functie Profiel Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiaste administratief medewerk(st)er voor 32 uur per week. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de afdeling administratie, zoals het debiteuren- en crediteren- beheer Wij bieden een marktconform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een reiskostenvergoeding. Daarbij zijn er uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen de Fletcher Hotelgroup. www.fi etc h e r. n I zijn wij per 1 september op zoek naar voor ten minste 24 uur per week. Onze groepspraktijk bestaat uit 3 huisartsen en 3 assistenten, van wie er 1 gaat vertrekken. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega om ons team te versterken. Tevens zijn wij op zoek naar die voor zwangerschapswaarneming beschikbaar is in de periode van 1 november 2003 tot en met maart 2004. Dit betreft een vacature voor 28 uur per week. Salariëring en arbeidsvoorwaarden, voor beide functies, zijn geregeld volgens de geldende CAO. Uw brief kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de Huisartsenmaatschap Tholen Dhr. A. H. B. Bakkerus, Mw.. M. H. Bierema en Mw. L. Klootwijk, Simon Lindhoutstraat 1b, 4691 GA Tholen .■S&i Al .-£&■: .•Xil- ..■iL: ,ysk-. v'A- x$S. <9:. •2^. kj&bt A A Xfc. Group Scheldebouw B.V. in Middelburg is lid van de Permasteelisa Group en opereert op de internationale markt voor topgevelbouw. Voor deze functie heb je kennis van CNC technieken en pro gramma's en algemene meettechniek. Aan de hand vai complexe tekeningen en machinale programma's verricht je zelfstandig min of meer complexe machinale bewerkingei zoals frezen CNC. Het werk wordt verricht in 3 ploegendienst. Je voert het werk uit aan de hand van tekeningen en mm delinge instructies zoals het samenstellen van serie-elemen ten, plaatwerk en het samenstellen van gevelelementei Voor deze functie heb je ervaring in productietechnieken. Het werk wordt verricht in dagdienst. Heb je geen ervaring met bovenstaande werkzaamheden maar wel a finiteit met techniek, informeer dan bij ons voor jouw mogelijkheden, een dynamische organisatie die erHöar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg voor haar parenten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle*; mesksche specialismen. g:a— dÊËk Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde, doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier Jcunnen werken en goede mogelijkhedenjrrijgen zich te ontplooien. Voor de werkplek Kinder/Kraam zoeken wij op korte termijn twee enthousiaste: Iv één in een fulltime contract voor onbepaalde tijd, één in een contract tot 1 oktober 2004. Een parttime contract is bespreekbaar. Vacaturenummer: 03.80. bestaat u» Functie-informatie: De verpleegkundige verricht binnen het systeem van patiëntgerichte zorg alle verpleegkundige zorg aan de patiënt, zowel zelfstandig als in team verband. Wij zoeken een kandidaat die: minimaal beschikt over het diploma verpleegkundige niveau 4 met daarnaast de vervolgspecialisatie kinderverpleging; ervaring heeft met patiëntgerichte zorg; bereid is alle diensten volgens rooster te werken; geregistreerd is in het kader van de BIG-wet. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring, volgens FWG schaal 50 (min. 1750,- en max. 2848,-). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A. Hendrikse, teamcoach, telefoon nummer: 0113-234325 of mevrouw R. Poelman, werkplekmanager Kinder/Kraam, telefoonnummer: 0113-234312. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 31, juli 2003. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan bet werk voor mensen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 24