Emssi Innovatieadviseur www.pzc.nl/verkeer Is een waterdichte administratie voor jou een uitdaging? Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Teelt leider Syntens, Innovatienetwerk voor ondernemers Q Voor informatie kunt u telefonisch of per e-mail contact opnemen met de heer Haike Maat, teamleider, telefoon (0118) 628 141, e-mail: hma@syntens.nl. Voor informatie over onze organisatie kunt u tevens kijken op www.syntens.nl. zaterdag 12 juli 2003 Verzorging m% voor onze vestiging in Vlissingen Wie zijn wij? - 38 uur - Wie zoeken wij? Wat bieden wij? zie ook www.pzc.nl/banen powered by JobTrack.nl '&«g* a dsu Ntdttiaaé «fef iumlt jfa» Geen plafond aan prijs va: ~X Syntens is een onafhankelijke adviesorganisatie voor het midden- en kleinbedrijf, die ondernemers in staatstelt vernieuwingsprocessen te realiseren. Het accent ligt hierbij op de terreinen van technologie en bedrijfsvoering. Syntens is zowel een vraagbaak dis epn sparringpartner om ideeën te toetsen. Maar nog belangrijkercSyntens brengt ondernemers met die partijen in contact waardoor innovaties daadwerkelijk gerealiseerd kunnen worden en is dgarmee bij uitstek een lanceerbasis voor vernieuwing. Syntens beschikt over een landelijk netwerk. Elk van de i 5 vestigingen is sterk regionaal georiënteerd om optimaal te kunnen inspelen op de behoeften van ondernemers. rnnr nntic>rnt>mt»rz Innovatienetwerk voor ondernemers Als innovatieadviseur draagt u op creatieve en inventieve wijze bij aan het behalen van de doelstelling van Syntens: het stimuleren en bevorderen van het innovatievermogen van het midden- en kleinbedrijf (mkb). Ondernemingszin, een actieve houding en het opbouwen van 'netwerken'vormen hierbij sleutelbegrippen. Bij de vestiging Vlissingen adviseert een team van dertien medewerk(st)ers mkb-ondernemers in Zeeland en op de Zuid-Hollandse eilanden. Dit gebeurt voornamelijk via landelijk georganiseerde projecten, maar ook via projecten die met de Provincie Zeeland of andere partijen zijn opgezet. O Uw activiteiten Als adviseur geeft u bedrijven en groepen van bedrijven op het gebied van (duurzame) innovatie advies, waarbij de nadruk ligt op het ontwikkelen en vermarkten van nieuwe producten. U treedt op als sparringpartner en klankbord voor de mkb-ondernemer. Een belangrijk onderdeel van uw werk omvat het doorlichten van individuele bedrijven en ketens van bedrijven om de kansen voor innovatie vast te stellen, alsmede het geven van strategisch advies over de realisatie van de innovatie. U bouwt aan netwerken,die de kennisuitwisselingen tussen bedrijven en kennisleveranciers stimuleren. Het geven van voorlichting aan studenten op het gebied van ondernemerschap en het stimuleren van ondernemerschap bij studenten behoort eveneens tot uw takenpakket. O U bent een man/vrouw in de leeftijd van 25 tot 35 jaar met bij voorkeur een technologische achtergrond. U heeft interesse en/of ervaring in duurzaam innoveren en/of technostarters. De functie vereist minimaal een HBO-opleiding en enige jaren werkervaring is wenselijk. Relevante advieservaring in het mkb is een pre. U bent gewend om projectmatig en in teamverband te werken. O Wij bieden een fulltime baan met hoge mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in een informele en resultaatgerichte omgeving. Ontplooiing van eigen initiatieven wordt gestimuleerd en gewaardeerd. Uiteraard ontvangt u een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Gezien de samenstelling van ons team worden vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk gevraagd te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan Syntens, de heer H.N. Maat, Postbus 8,4380 AA Vlissingen. E-mailen kan ook: hma@syntens.nl. I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dan ben jij onze Wij zijn op zoek naar een administratief medewerkster voor de afdeling verkoop. PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Kalanchoë specialists Kwekerij Blommendale is specialist in het telen van Kalanchoës, een bloeiende vetplant. Onze organisatie is sterk in ontwikkeling, wat er tot op heden toe heeft geleid dat Kwekerij Blommendale marktleider is in de kleine potmaten. We werken met geavanceerde productiemethoden, klimaatbeheersing en interne logistiek enz; voor een groot gedeelte geautomatiseerd. Een enthousiast team van ongeveer 60 medewerkers staat borg voor hoge kwaliteit en een flexibele organisatie. Momentee wordt de bestaande kasoppervlakte van 3,2 ha uitgebreid met 1,7 ha. De afdeling Teelt is verantwoordelijk voor de totale kwaliteit van de Kalanchoës inl« gehele proces van stek tot bloeiende plant. Voor de afdeling Teelt geldt dat er samengewerkt en afgestemd wordt met andere afdelingen in de organisatie om tot een optimaal bedrijfsresultaat te komen. Door de voortdurende groei en innovatie®' ons bedrijf zul je in staat moeten zijn om noodzakelijke veranderingen te implementeren en te vertalen naar het teeltproces. Vind je het een uitdaging om planmatig planten te telen door de aanwezige middele' zo optimaal mogelijk in te zetten? Kun je de juiste plant op het juiste moment in bioe hebben? Houd je van het hierbij horende analytische werk? Dan zoeken we jou! Voor de versterking van het huidige team van twee personen zoeken we een enthousiaste meewerkende Teelt Leider op HBO werk- en denkniveau voor een fulltime dienstverband. We nodigen ook degenen uit te solliciteren die geen ervaring hebben in potplanten. Taken en verantwoordelijkheden: 3» het verrichten, organiseren, coördineren, toewijzen en controleren van alle voorkomende taken binnen de afdeling Teelt 3- het bewaken van de kwaliteit van de teelten 3- het analyseren van meetgegevens, het controleren van normen en hierop reageren 3» het beheren van de administratieve organisatie van de afdeling Teelt 3- het opzetten, verwerken, controleren, registreren en analyseren van proeven het werken volgens kwaliteitszorgsystemen s» het gehele teeltproces, incl. klimaatregeling en gewasbescherming 3» het sturen van het teeltproces aan de hand van de planning De persoon: 3- is vastberaden, doel en prestatie gericht 3» is accuraat en stipt in het nakomen van afspraken kan zich communicatief goed uitdrukken 3» heeft een analytisch denkvermogen >- heeft voldoende kennis van klimaat, gewasbescherming, teelttechniek, klimaatprocescomputers en bekende softwarepakketten 3» is bereid om de nodige cursussen te volgen 3- Een veelomvattende en uitdagende functie met verantwoordelijkheid, afwisseling en goede arbeidsvoorwaarden conform de Glastuinbouw CAO 3» Een prettige werksfeer in een dynamisch en groeiend bedrijf met een goedeer moderne accommodatie en up-to-date materiaal. Is je interesse voor ons bedrijf en deze functie gewekt? Dan doen we een beroep op je om een sollicitatiebrief CV te sturen of te mailen voor 15 augustus 2003 naar: Kwekerij Blommendale, t.a.v. de heer J. M. van Eijzeren, Van 't Hoffweg 4, 4333 RE Middelburg of vacature@blommendale.nl Als je vragen hebt, kun je contact opnemen met Hans van Eijzeren, tel.nr. 0118-62 65 90. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld! De baan: Administratieve ondersteuning van de afdeling verkoop Orders invoeren, Documentatie versturen, Correspondentie Onze wensen: - Accuraat, zelfstandig en flexibel - Kan goed omgaan met moderne computerprogrammatuur, Word, Excel. - Goede typevaardigheid Je profiel: - collegiale instelling Stressbestendige en stabiele persoonlijkheid - Inzet vinden wij belangrijker dan ervaring. Deze functie is geknipt voor schoolverlaters Wij bieden: een leuke baan binnen een gezond bedrijf met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. |e sollicitatiebrief voorzien van CV stuur je binnen één week aan onderstaand adres:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40